Хто проти Іванціва?

Надрукувати
Плітки
12.09.2009
ХатаНеодноразово ми епізодично згадували дитячу поліклініку, що на вулиці Пилипа Орлика. Не стільки саму поліклініку, як прибудову до неї з південної сторони, яку собі організував Богдан Іванців, будучи замісником мера по ЖКГ. А тепер бачимо, що є незадоволені особи, причому радикально настроєні, яким ця прибудова не подобається.  

Не подобається вона багатьом. Адже багато було скарг і нарікань на Іванціва, який "втулив" будівлю так, що заблокував аварійний запасний вихід із поліклініки і торцеві вікна. Та куди бідним лікарям тягатися з цим, як він себе вважає, паном - йому ж закони не писані. "Він вовк, він пан, йому так слід" - як писав Глібов.

Закони-то писані, але хитрий чиновник (а ще й впливовий) завжди найде у них слизькі місця. Ось і поставив за рік часу таку споруду наш "герой", адже місце там тепле - натовп цілий день ходить вулицею Пилипа Орлика, особливо сільський народ, для яких і зроблено будівлю гарною - щоб заманити.

А як щодо безпеки дорожнього руху? Колись, ще років 20 і більше тому (здогадайтесь, за якої влади?) нікому, навіть секретарю обкому, не дозволили б таке будівництво  - адже не повинно бути нічого, навіть кущів ближче 3м до перехрестя.

Дорожній рух на вулиці Пилипа Орлика дуже жвавий. І те, що тепер виїзд на цю вулицю із розв’язки до вулиці Чорновола майже не проглядається, видно зразу. Добродій Іванців (хоча який він у даній ситуації добродій) одночасно наплював і на дитячу поліклініку, і на пішоходів (які через будівлю можуть не помітити автомобіль з бічної вулиці), і на безпеку дорожнього руху.

Тому й не дивно, що незадоволені його самодурством є. І причому ці незадоволені настроєні радикально. Вже два рази були розбиті шибки у даній будівлю. Сьогодні ж уночі, крім битого скла, фасад будівлі розмалювали. Мабуть, це дрогобичанам вже увірвався терпець, і вони починають самостійно наводити лад у місті.

 

З точки зору криміналістики такі дії розцінюються як хуліганство. Але з точки зору людської моралі невідомі повністю праві. А ще варто нашим можновладцям задуматися, що буде далі - адже безкарність рано чи пізно закінчиться.


Переглядів: 5747

Коментарі (25)
 
Так це ще тільки "цвєточкі". А скільки він накрав? Хто про це знає? Де є хоч одна кримінальна справа заведена проти нього? 
Повне беззаконня! Я згідний, все до пори до часу, але народ повинен зробити все щоб злочинці такі як Гладун, Інаців, Ваврин, і Радзієвський заслужено відповіли перед законом не завтра, а сьогодні. Про допуск до влади я вже і не говорю. Бандитам тюрми!
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 17:58 14 вересня 2009 р.
 
Тема очень интересная, ждал пока её кто-нибудь поднимет. 
Пусть кто-нибудь наберётся смелости и подаст информацию на сайт: 
1. Кто был мером на момент принятия решения? 2. Почему не наложили вето на решение сесии о выделе земли под строительство. 
3. Где была земельная комиссия вместе с редседателем. 
4. Все фамилии кто согласовывал проектную документацию на выдел земли. 
5. Какое право имел главный архитектор согласовать такое проект. 
6. Где были пожарники. 
7. Получили ли согласие в управлении здравоохранения, кто подписывал? 
8. Какие фракции голосовали за принятие решения? И сколько голосов? 
9. Почему об этом вспомнил после окончания строительства, почему не устраивали пикетов и демонстраций? 
10. ПОЧЕМУ? ПОЧЕМУ? 


34. Почему на время независимости поликлинику довели до таког состояния? 
35. Что пристройка Иванцива мешает привести в порядок...? 
 
После всего, Иванцив останется чистым потому, что решение сесии есть, комиссий тоже. Любой гражданин имеет право обратиться с просьбой, а вот власти должны этот вопрос рассмотреть и дать грамотный ответ. 
ГДЕ ГРАМОТНЫЙ ОТВЕТ? 
А КУСАТЬ ПОСЛЕ БОЯ СВОЙСТВЕННО ТОЛЬКО ШАКАЛАМ? А ХОТИТЕ БЫТЬ ВОЛКАМИ -ТАК СТАНЬТЕ ИМИ И ПОВЕДИТЕ СТАЮ!  
А пока, расхлёбывайте РАГУЛИЗМ.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Алексей, 22:45 14 вересня 2009 р.
 
Все кто принимал участие в данном вопросе не имеют ни малейшего права занимать руководящие посты в городе!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 23:02 14 вересня 2009 р.
 
і ми раді знов почути Довбуша!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 13:06 16 вересня 2009 р.
 
Здравствуйте, Довбуш! Без Вас складывалось впечатление, что в городе закончились патриоты. Надеюсь хорошо отдохнули И что-нибудь видели интересного для внедрения. Предлогайте, может эти идеоты хоть Вас послушают.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 22:45 17 вересня 2009 р.
 
Сегодня посмотрел, что варворы сотворили с зданием, которое построил Иванцив. Кроме ненависти к художникам, эмоций небыло. А ЕСЛИ БЫ ПОПАЛИСЬ НА ГЛАЗА, то засунул бы балончик в "одно" место. Не важно кто построил, да и кто из прохожих знает чьё это, там люди работали, старались, экономику страны и города поддерживали, а им НА ТЕБЕ!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 22:59 17 вересня 2009 р.
 
Олексій ти правий навіть немає що додати, але ти знову забуваєш ти в ДРОГОБИЧІ. З рагулями жити по рагульськи вити. Ти не переламаєш через коліно все те, що тут наколювалось десятиліттями. Ми свої під"їзди не можемо помалювати, скинутись по пару грн. і відремонтувати. Ми жевемо на брудних подвір"ях і нам на все начхати. Наші діти граються в поросі, а не в пісочницях. Це ДРОГОБИЧ. Тут ти нічого не зміниш. Як казав мій один знайомий: "Мрію викупити весь Дрогобич, зрівняти його із землею і побудувати поле для гольфу..." Я не хочу сказати що я не люблю своє місто. Я тут виріс, маю багато друзів і родичів, просто рагулізм уже  
З А Д О В Б А В !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 09:21 18 вересня 2009 р.
 
Рагулізм це діагноз!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 09:40 18 вересня 2009 р.
 
З такою долею песимізму ми наше місто не змінимо! Є багато методів досягнути результат, є активні методи, як мітинги, страйки, пікетування.На прикладі людей які працюють на ринку ми бачили, що такі методи спрацьовують.Базар залишився на місці, що пітдвердило моє припущення висловлене місяць назад, що таку кормушку тіньових грошей не прохавав Радзік, то про нашого капітана і говорити не треба.Є і пасивні методи , як от висвітлення нами всіх порушень, про які нам відомо.Можливо хтось прочитає, роскаже сусіду, а може хлопці з компетентних органів візьмуть собі щось на замітку, і по закінченні ери Луцика, покличуть одного з другим та й поговорять по чоловічому.Повірте , я особисто знаю більшу половину депутатського корпусу, там твердих хлопців , чоловік пять.Решта сцикуни з великої дороги, якщо когось хапнути за якусь тему і покарати, здастьвсіх як Павлик Морозов.В приватній розмові один депутат сказав, депіки є чесні та нечесні.Чесні це ті , які беруть гроші і піднімають руки, а нечесні беруть а не голосують.Думаю кожен знає такі випадки, от і давайте дамо жару нашим баранам.Напевно памятаєте, як завертілася тема з Пористкою Люсьєною.А почати треба з себе-окурок треба донести до сміттярки, плювати під ноги не треба.І говорити правду.вона єдина врятує нас.Хорошого дня вам та хороших ідей.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 10:40 18 вересня 2009 р.
 
На жаль, Дрогобич - це далеко не єдине місто з такими проблемами. Вже 5 років живу в Дніпропетровську, повірте, все абсолютно на такому ж рівні. І скільки не їздила по Україні ситуація абсолютно аналогічна: міста занедбані (крім центральних частин), все, що може принести прибуток давно прибране до рук. Згодна на 100 %, що потрібно щось міняти в кожному з нас. І вчитись не просто піклуватись про те, що нас оточує, а й не давати собою маніпулювати.
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 09:57 21 вересня 2009 р.
 
Дрогобичанину:  
Звичайно кожен мріє купити собі Дрогобич, щоб зробити поле для гольфу, в т.ч. і ти.  
 
Але життя показує що на фініші достатньо 2ох квадротних метрів. 
 
На небі тобі будуть рахувати НЕ гектари і не бакси.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Іванців, 18:46 21 вересня 2009 р.
 
Глазам своим не верю, сам Иванцив. Вот теперь шакалы начнут его кусать из подтяжка. Рекомендую остаться пользователем сайта. Есть о чём поговорить. А для начала скажите своё мнение по поводу празднования дня города, а во вторых какими критериями должен обладать первый заместитель мера города и кого Вы будете рекомендовать на этот пост, и не кажется ли Вам, уажаемый, что им должен быть, как минимум дрогобычанин?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 21:58 21 вересня 2009 р.
 
Це треба бути повністю позбавленим почуття совісті, щоб за 50 млн. гривень перетворити місто на суцільну яму і жалітись, що не дають працювати!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Пересічний мешканець, 10:08 22 вересня 2009 р.
 
Дрогобичанину: 
 
Швидко ти змінив думку. 
 
Одним словом- обосранець.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Іванців, 14:32 23 вересня 2009 р.
 
не впевнений, але вроді під місцем новобудови Іваціва йде теплотраса, а це є порушенням всіх будівельних норм..., якщо хтось може і має бажання то перевірте цю інформацію і задайте запитання головному архітектору міста, як так дозволили там будувати.
Рейтинг: 0+ -2-
 
сатана, 16:28 23 вересня 2009 р.
 
п. Иванцив, а Вы не стесняйтесь поговорите с народом, не обращяйте внимание на гавнюков, там есть и нормальные люди, они тоже хотят жить в нормальном городе. Очень интересна Ваша позиция.  
А читали ли Вы интервью с п. Гентошом? Что скажите? 
Кстати, давно не читали Люсьену. Страшно с народом общаться?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 22:53 23 вересня 2009 р.
 
Алексеи ! Іванців тут не заходив просто хтось собі гонить)))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 23:24 23 вересня 2009 р.
 
Привіт! Вітаю небайдужих, хоч вас і небагато.Бачу, що багато запитань є до мене, а я звикла завжди на них відповідати. 
Рішення про погодження місця розташування прийнято сесією у 2007 році (березень-квітень)на основі генплану, погодженого головним архітектором-Винницьким М. Розмір ділянки-50 кв.м.-5х10 "для прибудови офісних приміщень".Надано 
Нечипір М.М.-а це всі знають хто. 
Міським головою був Гук М.П.Головою земельної комісії-Старосольський П. 
("Наша Україна")Голосувалося створеною більшістю , хоча не дуже і розуміли за що і де(як завжди). 
Запитання для роздумів: 
-Чому міський голова не наклав вето? 
-Чому площа забудови набагато більша, ніж в рішенні . 
-Чи є в місті архітектор насправді? 
-Чи є в місті інспекція по контролю за будівництвом і як вона працює? 
-Чи є в нашому місті прокурор? 
-Чи має право така людина предендувати на роль "батька міста", коли діє за принципом-собі, собі, і ще раз собі... 
Р.S. На цій же сесії стояло питання про надання 5000 кв.м. "Будзв"язку" 
для будівництва багатоквартирного будинку своїм працівникам.Хотіла б я побачити зарплати цих працівників... 
Але це не пройшло.Завжди готова відповідати лише на коректні, нехай і не завжди зручні запитання. 
На закінчення-привіт Довбушу(читай 
Демко Т.)
Рейтинг: 2+ 0-
 
Фідик Л., 15:39 25 вересня 2009 р.
 
Вот у меня вопрос: А ге был Гук и остальные? и чего теперь все хотят? оспаривайте! Если есть за что? Строение здесь причём? А по дороге, оно не мешает, покажите как любите дрогобычан, приведите в порядок поликлинику!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 00:43 26 вересня 2009 р.
 
В доповнення- на питання які потаила пані Фідик повинна відповісти в першу чергу вона , як голова земельної комісії, яка безпосередньо дотична до таких питань, а ми люди темні, пасем вівці, а вона нам такі запитання
Рейтинг: 0+ -4-
 
Довбуш, 13:09 28 вересня 2009 р.
 
йой людочки !
Рейтинг: 1+ 0-
 
чарівна дрогобичанка, 23:16 28 вересня 2009 р.
 
Мати таких бездарів..
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 10:17 29 вересня 2009 р.
 
І тишина, і пори не чути, інема на то ради.Виправдовуватися не найкращий шлях, гарувати на результат осьшлях до виходу з проблем, чим більше гаруєш, тим швидше вилізеш з багна.Проблема людей при владй в тому, що працюють вони для громади перед виборами.А решту часу курять бамбук та тирять бюджетні гроші.Втішає, як оживилася ментовська фракція-і трибуну за свій кошт, і концерт для народу.СДПУшники хоча б в Оранту та інтернат цукерків привезли, а ці хіба лозунги та щоденники, ЗЩОДЕННИКАМИ КІНО НАГАДУЄ МЕНІ ситуацію з червоними книжкчками в Китаї з зображеннями Великого Мао.Єдине втішає, що рано чи пізно цей театр абсурду закінчиться.Удачі та добрих друзів.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 11:25 29 вересня 2009 р.
 
Доречі прикольна хронологія подій. 
Доречі там тоже хтось побив вікна, треба написати статью :" Хто проти власника "Шоссе"?" 
05.10.09 - Бійка біля дискотеки "Шоссе" - приїжджали дві швидкі допомоги. 
04.10.09 - Відкрилась нова дискотека "шоссе" на Млинках. 
 
Дрогобичанин, Вам би гуморески писати)
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:21 05 жовтня 2009 р.
 
Приєднуюсь до дописувача, раз дали добро будувати в такому лакомому місці Б.Іванціву, а не простому Дрогобичанину, то зобовязати Іванціва поремонтувати всю поліклініку/не з бідних, біля бюджетних грошей скористав, а памятаю як в депутати йшов, то інше говорив, для людей, не для себе/ це ж для діточок, згадають колись добрим словом, і не треба би було меморіальну дошку вішати Іванціву, Бог є, зарахує все.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Галина, 13:35 13 жовтня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4726 днів)