Тримайся, гривне!

Надрукувати
Новини
14.09.2009
ГрошіТе, що з національною валютою щось коїться, було помітно ще з кінця минулого року. Спочатку це списувалось на всесвітню економічну кризу. Та коли фондові коливання валют стабілізувалися, гривня опинилася в числі найменш стабільних та забезпечених валют. А у вже у цьому більшість обвинувачує голову Нацбанку Стельмаха.  

А от Стельмах, на якого тисне і уряд, і Президент, потрапив, як кажеться "між двох вогнів". Не секрет, що саме з подачі Стельмаха Нацбанк видав кредит у 22 мільярда гривень акціонерній компанії "Нафтогаз", цим самим потрапивши у немилість до Ющенка, який спить і  бачить, як би дискредитувати Тимошенко, її газові угоди і "Нафтогаз" разом взятий.

 

Що відбувається з гривнею? Продовжується її подальша емісія (збільшення кількості). І до кінця року не зупиниться. Адже саме за ці гроші Тимошенко задобрює виборців, використовуючи їх у своїй передвиборчій програмі. 

 

Але з таким станом речей ще до Нового року за долар будемо платити 10 гривень, а то й більше. Звісно, ні сама Тимошенко, ні Кабінет Міністрів не будуть нести відповідальність за подальшу долю гривні. Тим більше, новий Президент створить собі новий уряд. 

 

Кого ж зроблять винуватим? Звісно ж, голову Нацбанку. Який на той час вже буде "відпрацьованим ресурсом". Хоча, валюта у країні стабільна лише за стабільної економіки - тобто винуваті все-таки вищі ешелони влади. 

 

Поки що Україні "триматися на плаву" допомагає Міжнародний Валютний Фонд (МВФ). Та чи надовго? Вже тепер ведуться розмови про припинення співпраці МВФ з нашою державою - саме через таку бездарну владу. 

 

А наш політикум і далі бавиться з гривнею, адже у кожного круглі суми у банках в офшорній зоні. Ось лише для простих людей такі ігри можуть погано закінчитися.


Переглядів: 2858

Коментарі (2)
 
адмін -сильно написав!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 09:19 14 вересня 2009 р.
 
К сожалению никто не понимает, чо происходит. 
На курсовых разницах и на играх по немногу расчитываются с внешними долгами. ( за счёт народа). И набивают свои сейфы. А полученные кредиты воруют. А кое-кому выгдно просить кредиты: 
1. Получают взятку. 
2. Воруют деньги . 
3. загоняют страну в долги, которые невозможно отдать, и тогда прийдётся отдавать имуществом (землёй, газотранспортной системой, ...), и опять взятки.  
4. Жаль никто не несёт уголовной ответственности за такие действия. А народ на подкованный, безграмотный, над ним можно идеваться, он всё вытерпит, всё переживёт! ?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Алексей, 22:57 14 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)