Місто чекає свого дня

Надрукувати
Плітки
18.09.2009
День містаУ понеділок (21 вересня) Дрогобич святкуватиме свій День міста. Хоча святкуватиме - дуже гучно сказано. Відмічатиме. Констатуватиме факт. А для громадян найбільшим святом стане вихідний день, запроваджений органами місцевого самоврядування.  

Владі реально нічого буде запропонувати дрогобичанам. У міському бюджеті на якихось "зірок" чи просто популярних виконавців грошей просто не вистачить. Тому "ізюминкою" свята слід вважати просто відпочинок.

Але для тих, кому згідно розпорядження Миколи Гука буде влаштовано вихідний у понеділок, буде робочий день завтра. Ведмежа послуга? Хоча, таке розпорядження носить лише рекомендаційний характер.

У понеділок найбільш свідомі мешканці міста підуть випити пива на площі Ринок. А більш раціональні навіть не дивитимуться в ту сторону. 

Хоча, хочеться вірити, що хтось приготує сюрприз для дрогобичан - і День міста дійсно буде тим днем.
Переглядів: 3585

Коментарі (3)
 
Я взагалі дивуюся що можна обіцяти чи робити з повністю розкраденою казною. Велика подяка попередньому керівництву: Аллі Гладун, Богдану Іванціву і іншим злодіям. 
 
Тепер Радзієвський, яко могутній, і ну просто новий-"убогий" міг би матеріально продемонструвати що він може запропонувати Дрогобичанам на день міста, якщо так його любить.
| United States, Washington
Рейтинг: 5+ 0-
 
, 22:38 18 вересня 2009 р.
 
ВЛАСТЬ должна демонстрировать, на что она способна!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 23:26 18 вересня 2009 р.
 
Про силу влади говорить один красномовний факт, який я бачив на власні очі.На святі пасічників виступав Гук, стояв бідака біля мікрофона один, і мимоволі згадав з якою свитою на святах виступали інші мери.Хто мав стояти біля мера вирішували в ратуші, хто лизав -ближче, а решта в других рядах.Приклад може і примітивний, але промовистий.Особливо гордо звучить досягнення влади до дня міста-відкрито міський туалет та прцевлаштовано дві людини!
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 0+ -6-
 
Довбуш, 11:38 21 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)