Інтерв’ю з Тарасом Гентошем

Надрукувати
Інтерв’ю
23.09.2009
КУНВчора (22 вересня 2009 року) ми взяли інтерв’ю у Тараса Гентоша, відомого політика і громадського діяча Дрогобичини. Тарас Йосипович - це людина, що хоче працювати для громади. І вважає себе незаслужено обділеним теперішніми можновладцями. Що насправді коїться в ратуші, подробиці повернення і діяльності Миколи Гука, невідомі факти про "Тустань" - все це розповів пан Гентош спеціально для читачів Дрогобич Інфо.   

1. Яку роль Ви зараз виконуєте в управлінні містом? 

Очолюю КУН (Дрогобицьку МО), "Об’єднання ПП" Дрогобича і Стебника, і націоналістичне об’єднання "Громадський Форум Дрогобичини". Очолюю КУН з 1996 року. Був депутатом трьох скликань, зараз депутат районної ради. Очолюю комісію архітектури і будівництва.

2. Які найбільш резонансні питання піднімала Ваша партія чи об'єднання?

Найбільш резонансним було питання використання бюджетних коштів у 2008-2009 роках. Скажімо, у 2008 році, у кризовий рік, коли зняли міського голову Гука, містом фактично керували Іванців і Гладун. Гладун розпоряджалася коштами, а Іванців (як заступник по "комуналці") їх освоював, разом з департаментом міського господарства.
Відповідно, на реконструкцію ратуші і площі Ринок було у 4-5 разів використано більше коштів, ніж попередньо заплановано у кошторисних розрахунках. Але, як бачимо, навіть на сьогоднішній день площа у занедбаному стані, не проведено реконструкцію.
Сама ратуша – достатньо зайти і подивитися, як всі кабелі і всі труби назовні. Складається враження, що всі суми були спеціально завищені відносно необхідних потреб. Простий приклад – беремо будь-яке приміщення у ратуші, і дивимось, скільки люмінесцентних світильників встановлено. Це просто жах!
Але найважливіше є інше. Як міська ратуша, це пам’ятник архітектури місцевого значення. І реконструкція має бути погоджена у відповідній комісії облдержадміністрації, мають бути погоджені відповідні документи і лише тоді проводиться реконструкція. А у нас ситуація на сьогоднішній день плачевна.

3. Але хтось має за це відповідати?

Ми зверталися і в КРУ, і прокуратуру, і у всі інстанції. Аж до Києва, у Генпрокуратуру і управління КРУ, щоб було перевірено використання коштів у 2008-2009 роках. Була проведена перевірка, але поверхнева, лише документальна. І ця перевірка знайшла багато порушень, це все це поверхнево.
Скажімо, простий приклад з приватизацією нерухомості. Ресторан "Тустань" продали за зниженою ціною. Тоді, коли експертна оцінка була проведена більше ніж рік назад, коли ще долар коштував 5 грн. А ресторан продали у січні 2009 року, коли долар був майже у 2 рази дорожчий. Це пряме порушення методики приватизації. Більше того, експертна оцінка діє лише 6 місяців, і була проведена у січні 2008 року. Документи були підписані Аллою Гладун у листопаді 2008 року, коли вже всі терміни пройшли. Це кримінальна відповідальність, але за це ще ніхто не відповів.
Приватизація землі – та ж сама ситуація. Я вже не говорю про універмаг, кінотеатр "Прометей" тощо. Йде мова про те, що коли міського голову Миколу Гука депутати зняли, припинили повноваження – незаконно! – і суди це доказали.
Громада обирає міського голову – і лише громада має право його зняти. А для того, щоб громада зняла, є чітко зазначені положення в законі. Це порушення мером Конституції; якщо в місті є криміногенна ситуація, а міський голова бездіяльний; якщо у нього були якісь кримінальні статті, корупція – тоді була б підстава. Але на Гука таких підстав не було. 
Якщо б депутати проявили ініціативу, зустрілися з виборцями, провели громадські слухання – тоді була б підстава звільнити мера.
І тому ми відстоювали Гука не як особистість, а як міського голову.

4. Чи буде порушення кримінальних справ проти Іванціва, Гладун і тих усіх, хто був причетний до "дерибану"?

Громадянський форум Дрогобичини назбирав дві папки документів, з якими ми звернулися, щоб було це притягнення до відповідальності. Але Гладун, ще виконуючи тоді обов’язки міського голови, не хотіла проводити громадських слухань. А згідно ЗУ "Про місцеве самоврядування" громадські слухання відбуваються не рідше 1 разу в рік.
У 2007, 2008 роках не було громадських слухань. Ми зверталися у прокуратуру щодо притягнення до відповідальності. Крім того, слухання відбувались з грубим порушенням законодавства. Після їх проведення не виконувалася резолюція громадських слухань, не виносилося це на сесію. Коли ми заставили винести на сесію, то було прийнято рішення, що суперечить законодавству. Це є пряма причетність Алли Гладун до відповідальності. 
Тепер щодо коштів, що були витрачені. Зараз ми звернулися у прокуратуру, щоб було проведено перевірку по конкретних фактах. Про ресторан "Тустань" я вже сказав, але є ще дороги.
Ось у Львові дороги мають у кільканадцять разів більшу протяжність, ніж у Дрогобичі, але у 2008 році було використано набагато більше коштів на ремонт доріг, як у Львові. Це приблизно 12-15 млн. грн. Чому приблизно – бо у різних документах зазначені різні суми. Де ті кошти пішли? 
Простий приклад. Вулиця Лисенка, що з’єднує вулиці Івана Франка і Лесі Українки. Літом 2008 року її асфальтують, у жовтні зривають верхній шар асфальту і прокладають труби. А вулиці Лесі Українки, Нижанківського, Тараса Шевченка, Шептицького – є багато вулиць розритих, і за це ніхто не відповідає.

5. Наскільки реально буде довести цю справу до суду?

Треба мати документальні підтвердження зловживань. Ми зверталися у прокуратуру, у КРУ, поки що тих конкретних фактів нам не надали. Тому зараз ми вимагаємо проведення цільової перевірки. На Млинках, про дамбу, ви також знаєте. Є небезпека, що дамбу може прорвати. Використано масу коштів, де вони поділися?
По освітленню вулиць на Млинках, Грушевського, Самбірській незалежна фірма провела перевірка – це просто жах. Картина плачевна. На вулиці Ставище витрачено 140 тис. грн. на ремонт каналізації – є і проектна документація, і акти виконаних робіт, а результатів не видно. І таких прикладів є маса.
До тих пір, поки громада міста Дрогобича цього не буде знати, і не буде притягати до відповідальності винних осіб, ми (поодинокі депутати чи громадські діячі) нічого не доб'ємося.
Людину за 50-100 грн. садять в тюрму, а тут мільйони розграбовані – і мовчанка.

6. Чи Ви в команді Гука і які у Вас відносини з мером?

Ми мали багато зустрічей з мером Гуком. Під час передвиборчої програми ми були в одній команді. Більше того, я (Тарас Гентош – прим. ред.) зняв свою кандидатуру в користь Гука. І на конференції КУНу Микола Гук привселюдно сказав, що у разі вибрання його на посаду міського голови він зобов’язується разом з КУНом і спорідненими організаціями формувати команду. Це було записано у протоколі конференції і лише при тій умові Гук висувався єдиним кандидатом на вибори.
Ставши мером, Гук не виконав жодної обіцянки не то що КУНу, а й ті всі положення, що він записував у програмі – це і національне виховання, і розвиток міста, і наведення порядку, і розвиток інфраструктури. 
Тому Микола Гук, який обіцяв у роботі спиратися на націоналістичні кадри, але ж перша його команда і заступники – всі колишні працівники і партійці, комуністичної партії. Тепер друга команда – нічим не краща. Але мова йде про те, що міський голова, як найвища посадова особа, зобов’язаний іти на консенсус і співпрацювати з усіма політичними силами.
Замість цього Гук постійно сперечається з депутатами, з керівниками партій та організацій у нього постійні конфлікти.
Коли він прийшов, поновився на роботі, він знов обіцяє, що буде працювати і радитися. Робимо навколо міського голови більшість. Ідемо на зустріч з Рухом, Порою, УНП, іншими партіями. І на першій ж сесії він все розвалює. У міський раді нема зараз співпраці, яка має бути – не для партії, а для громади.

7. То ж які у Вас зараз відносини з Гуком?

Міський голова, як член КУНу не зареєстрований ні у місті, ні у районі. Він є в конгресі українських націоналістів – але де саме, невідомо.
Що ж стосується подальших його дій. Він знову робить помилки. Бере на роботу людей, що не мають відповідного досвіду, ніколи не працювали в органах влади і не мають відповідної освіти. Ми до нього кілька раз зверталися з цим питання, Гук обіцяв задуматися, але далі на посади пропонує непевних людей. Добре, що депутати не проголосували.
6 серпня, коли у Дрогобичі святкувалось визволення від фашистських загарбників, міський голова був разом з комуністами під червоними прапорами. Ми були цим прикро вражені. Такого ще не було за роки незалежності. Був і Глубіш, і Лужецький, але ніколи у Дрогобичі (та й Бориславі, Стрию, Львові) їм не дозволяли вийти з червоними прапорами. А Гук це зробив.
Цим самим Гук пішов проти патріотичної громади. Ми його підтримали, а він все робить навпаки. І зовсім не йде на зближення з громадою. На сьогоднішній день він втратив тих колег, що мав, але не знайшов нових.

8. Тобто на наступних виборах Гука не буде кому підтримати?

Я говорю лише про КУН і об'єднання "Громадянський форум Дрогобичини". Ми відмежовуємося від дій Миколи Гука і не хочемо нести відповідальність за ті фальшиві дії та обіцянки. 
Він підставляє, використовує і дискредитує ідеї націоналізму. Ми вимагаємо у депутатів і мера працювати на громаду, а не на свої власні інтереси. 
Ми хочемо побачити план-графік ремонту доріг за 2009 рік. Адже ремонти робилися і до Гука, і після його повернення, але ніхто не знає який план-графік, і скільки передбачено коштів. Попереджувальну акцію було проведено 29 квітня, але ні Гук, ні Гладун не дали відповіді.

9. Техногенна катастрофа у Стебнику.

Найбільша небезпека нас чекає у кінці зими – на початку весни, коли від талої води буде переповнення річок, і вода піде в шахти 2-го рудника стебницького "Полімінералу", бо у 20-му карсті (по дорозі на Трускавець) є провалля, куди може 9-поверховий будинок поміститися. А у 2010 році ситуація може взагалі вийти з-під контролю.
Вже тепер ситуація стала надзвичайною і не прогнозованою. У будь-який час може статися біда. Ми ставимо вимогу до міської влади, щоб з Кабміну було направлено кошти для засипання провалля і закачати концентровані розсоли в шахту, щоб не було подальших проваль. Ця програма не виконується абсолютно. І тому ми зробимо все, щоб приступити до акції непокори.
Хоча ми все робимо по закону, щоб до цього не довести – написали у Кабмін, до Президента, в РНБО, всюди і чекаємо відповіді. Якщо цього року цього не буде, ми будемо розпочинати це згідно чинного законодавства. 

10. Розкажіть детальніше про скандальну історію з "Тустанню".

Приватизував депутат міської ради, член Партії Регіонів Сергій Гориславський, і записав на свою маму. Більш ніж 50% акцій ТзОВ "Тустань" є в руках його і його мами. Підвальні приміщення, що під рестораном (ліва частина будівлі) також використовуються Гориславським, причому також незаконно.
Та і ця вся приватизація незаконна, бо ж депутати дали дозвіл на цілісний майновий комплекс для трудового колективу – а купив Гориславський. Більше того, експертна оцінка проведена лише 1 і 2 поверху, підвальні ж приміщення не ввійшли до неї.
Мене (Тараса Гентош – прим. ред.) було звільнено з роботи, бо ніби я не виконую контракт. Ніби я не здав звіт у міську раду. Звіт я здав вчасно, що і довів в суді. У мене є документи (копії і оригінали). Коли я звільнявся, оригінали взяв з собою, а копії залишив в "Тустані".
Гук це бачив, що звіт є. Коли його усунули, звільнили і мене – це було навмисно зроблено. Депутати на сесії показали, що ніби у мене висока деб’юторська заборгованість. Але я коли судився, всім довів, що такої заборгованості не існувало.
Була проведена аудиторська перевірка, яка доказала, що міська рада перевіряла бухгалтерію з серйозними помилками щодо ЗУ "Про бухгалтерський облік".
Більше того, коли не було Гука, Алла Гладун мене навмисне не поновлювала. Я виграв суд, тричі мене поновлювали і тричі звільняли за різними причинами.
Щоб не допустити мене до керування "Тустанню" вони у міській раді на базі двох підприємств – "Інформаційно-туристичний центр" і "Тустань" – шляхом злиття зробили одне комунальне підприємство (а ті ліквідували) "Туристичний комплекс Дрогобич" і поставили депутата міської ради Мусійчука (БЮТ).
Я оскаржив, подав в суд, побачимо яке буде рішення. Але коли я звільнявся, то депутати зробили таку річ: вони постановили, щоб 70% від оренди перераховувати в бюджет міста. Вони фактично не лише "Тустань", а й інші підприємства посадили в боргову яму. 
Але навіть у 2008 році, коли підприємство переживало важкі часи в кризовий рік, не мали жодних заборгованостей ні перед комунальниками, ні перед працівниками. Була єдина деб’юторська заборгованість – біжуча. Тобто орендарі мали заплатити гроші до кінця місяця. Це було 40 тис. грн.
На сьогоднішній день це підприємство, спадкоємець "Тустані", має більше як 300 тисяч заборгованості.

11. Тобто при Вас "Тустань" була рентабельною?

Якщо розумно розставити працівників, налаштувати на нормальну працю, заставити, щоб були підписані угоди з туристичними фірмами та орендарями, скласти бізнес-план розвитку підприємства, воно цілком може працювати ще й давати прибутки.
Це я довів за останні роки. А нині спеціально роблять підприємство збитковим. Винні комунальникам, працівникам, у бюджет. Прізвищ назвати не можу. Але є тут щира зацікавленість Іванціва, Гладун і Мусійчука.
Справа полягає в тому, що це не лише "Тустань", "Прометей" чи універмаг. Завтра постане питання приватизації землі, і все буде точно так само. Все робиться для того, щоб хтось купив, а не трудовий колектив.
Зараз депутатський корпус займається продажею і перепродажею.

Розмова з Тарасом Йосиповичем була тривалою і цікавою для нас. Людина має потенціал, і КУН разом з "Громадянським Форумом Дрогобичини" можуть і хочуть ще багато зробити для рідного міста та краю.Переглядів: 5244

Коментарі (31)
 
Адміну: 
 
Заборгованість буває дебеторська (від слова дебет), а деб"ют буває на сцені. 
а також: не біжуча, а поточна ( з російської текущая).
Рейтинг: 0+ -3-
 
Школяр, 12:58 23 вересня 2009 р.
 
Адміну! Побільше вогню, може і поборемо нечисть.Не є в захопленні від Гентоша, був у кормухи сидів тихо, корито забрали хлопці заплакали.Чомусь брателло, який до речі їздить нанерозмитненому мерсючку, що раніше було дозволено тільки покійнику, плаче по Тустані.Нехай розкаже про інші оборудки(як не як депутат трьох скликань), думаю росказати є про що.Як говорив Шарапов-толькочистосердечноє признаниє та вор должен сидеть в .тюрьме.На тему Гука і слухати не хочу, ваш висуванець-ви за нього і несете відповідальність.Класика жанру-ми в ответе за тех кого приручили.Пан Гентош не дурний хлопець і десь в глибині душі розуміє, що його банально кинули, і з посадою, і з Тустанню.Соррі -це вам політику бавитись , а не коники з гімна ліпити, чим ти підліший та безпринципів , тим дальше посунешся.Людина яка має стержень піде в бізнес або в тюрму, але залишиться людиною.Велике мерсі адміну-чим більше фактів, тим легше зробити аналіз та прогноз.Беріть інтервю побільше, десь та й знайдемо істину.Удачі та кохання(з цим обережно в світлі останніх подій в Трускавці).
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 18:34 23 вересня 2009 р.
 
Школяру - а хіба в школі не вчать, що в інтерв’ю зберігається оригінальна лексика, тобто мова людини, що відповідає на питання? 
 
Довбуше, спасибі на доброму слові. Ще пару-трійку зустрічей ми собі запланували, а далі будем ходити до тих, де читачам цікаво.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 20:12 23 вересня 2009 р.
 
а щос сталось в трускавцы?
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 20:25 23 вересня 2009 р.
 
Я в шоке! И этот человек руководит КУНом? Всё построено на лжи, на догадках и фантазиях. 
Это в жанре ЗАЦИКЛЕННЫХ из КУНа-обосраться и отречся или вовсе сделать вид, что не знают о чём идет речь. Так получается Вы передали управление городом человеку, которого не знали? И за место одного из замов? То есть вас поснашали, а потом забыли заплатить? Я знаю одну профессию, где сношают не для удовольствия, а за деньги! А может Вы политический торгаш? А как же принципы?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 22:08 23 вересня 2009 р.
 
После такого интервью даже слова подобрать сложно. Надеюсь Вы читаете коментарии, так впитывайте: 
за такое упроавление гостинницей, Вас вообще надо было под суд отдать (общественный), предприятие с таким потенциалом даёт 40 тыс в месяц? Нодо быть конченым, чтобы единственный гостинничный комплекс в городе отдать под аренду офисов, да ещё и по такой цене. Обычно, даже в кризисное время, если в гостиннице нет 50 процентной загрузки в среднем по году, то увольняют весь , повторюсь ВЕСЬ, руководящий состав. Норма для гостинницы -65 процентов и выше в среднем в год. А регулируется не заполнением, а ценой на услугу. В самых задрыпаных городах )далеко не Дрогобыч) минимальная цена за номер 200-240 грн+ завтрак 30 грн с человека. И того 100 номеров* 200 грн= 20000 грн . В месяц при 50 процентах загрузки 30*20000*0, 5= 300000 грн. И это только номерной фонд, а ресторанчик, а дополнительные услуги: трансфер, туруслуги, прачечная, химчистка, салон красоты, аренда конференцзала, который ВЫ просрали? Это добавляет ещё, по норме около 30 процентов, которые как правило идут на содержание. И это всё при утопическом управлении. (300000) грн Это по вашему курсу 5 грн за 1 дол. = 60000 тысяч баксов. Город недополучал. А тобто Вы пасивно обворовывали Громаду. И не надо рассказывать о каких-то долгах. А если Вы будете рассказыват, что номерной фонд не готов принять или такую загрузку не можете организовать, то бегом убегайте от туда и пригласите на работу, без зарплаты за пол года построю работу, чтобы нос таким как Вы утереть.
Рейтинг: 1+ -3-
 
Алексей, 22:36 23 вересня 2009 р.
 
Не удивительно, что стронников КУН становится всё меньше и меньше, при таком руководителе, это нормально. Надеюсь хватит ума не балатироваться на пост мера, а то разобьёте голоса националпатриотических сил и дадите возможность конкурентам прийти к власти. Хотя может в этом Ваша роль?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 22:46 23 вересня 2009 р.
 
Адміну: 
 
Викрутився...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Школяр, 13:28 24 вересня 2009 р.
 
Адмін.Чому це Кондратюк з Пори, якщо на виборах 2006року, він був головою районної ПРП і йшов по списку цієї партії.Даючи інфо-перевіряйте. 
 
Дякуємо, Теде.
Рейтинг: 0+ -3-
 
тед, 20:47 24 вересня 2009 р.
 
Виродились націоналісти, нема на вас Бандери, щоб на гілляку і мера і всю депутатську породу.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:44 24 вересня 2009 р.
 
Якщо б такі націоналісти як Гентош були в повоєнні роки, України у нас з Вами не булоб
Рейтинг: 0+ -4-
 
Вуйко, 13:14 25 вересня 2009 р.
 
Прочитала "ПЛАЧ ЯРОСЛАВНИ.." у виконанні Тараса Гентоша.Моє вам всім побажання-НІКОЛИ НЕ ВІРИТИ ТАКИМ ЛЮДЯМ, які приводять в політику бездарів, а потім від них відхрещуються.Гентош несе персональну відповідальність за все, що робиться в нашому місті. 
Дуже шкода, що за три з половиною роки не з"явилося достатньо молодих і активних людей, яким з легкістю можна передати місто.Можливо ще не час, але дуже хочеться.
Рейтинг: 0+ -3-
 
ФідикЛ., 15:49 25 вересня 2009 р.
 
Перше- в коментарях Олексія бачу приклад простого , але чіткого вирішення проблем Тустані, я на місці мера роздер би дупу, але такого цінного кадра найшов і взяв би радником, за прості та логічні вирішення проблем.Радий побачити на горизонті пористів, маю до них питання, а чи вине молоді та активні?А чи ви не в депутатах?Чому плач Гентоша вам не подобається, і чому нам повинен подобатись плач пори , ми хотіли але нас було мало, і нас всі решта мали в с.і.Уви господа присяжниє засєдатели ваш плач один до одного плач Гентоша, з однією різницею-в нього бідаки забрали велике корито, а у вс мале! А заборгованість в Агротехсервісі зростає! Удачі!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Довбуш, 17:08 25 вересня 2009 р.
 
п.Фідик-Дуже шкода, що за три з половиною роки не з"явилося достатньо молодих і активних людей, яким з легкістю можна передати місто. Те, що ви легко не підете-не секрет.Але підете, бо несете персональну відповідальність усі-райці, Гук, Гентош...А молодь-є, просто ви її не бачите.
Рейтинг: 0+ -4-
 
тед, 17:23 25 вересня 2009 р.
 
Хочеться вірити, що Гладун і Іванціва посадять. Погано, що Гук є один. Одної людини для боротьби за правду достатньо, але щоб почати приймати рішення на рахунок добробуту міста потрібна команда таких же людей: чесних і жертвенних. Крім Гука я таких не знаю у раді. Та й не те що в раді, а взагалі в Дрогобичі... 
Це очевидно. Знаєте, лисий Ленін колись сказав такі слова: люди мають уряд на який вони заслуговують. Це він скопіював це від когось, але це правда: подивіться на Дрогобич: злодій на злодію, чи на вулиці, чи в бізнесі, чи в міліції, про суд я вже і не говорю. Один другого би зїв. Як бачуть, що людина в чомусь не розбирається-відразу користають. Сильніший знищує слабшого. Нема того як скажімо в Грузії: брат за брата. Дивлюся на базарі: продавці брешуть в живі очі, шо дихне то брехне! І так на кожному кроці. Це рівень Африки, де одне другого "поїдає". Різниця в тому, що в Африці це роблять задля того щоб вижити, а тут часто просто за ніщо. Скажіть мені, в такому оточенні багато людей може вирости добросовісних і чесних людей, здатних працювати на благо міста?
Рейтинг: 0+ -7-
 
, 21:19 25 вересня 2009 р.
 
п. Фидык. На Ваши сожаления дам ответ: Если нет хороших учеников, значит некому было их подготовить. Все занимались деребаном, а подготовкой кадров никто. Все думали будут воровать вечно, но опять же не подумали, что бездонных бочек не бывает.  
Но не всё так плохо!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 21:50 25 вересня 2009 р.
 
п Довбушу: Еси мер предложит, советником пойду, даже без зарплаты. Но тогда ему прийдётся избавляться от "кровососов". А это, так понимаю не в его интересах. Хотя времени до выборов, предостаточно, ещё можно много работы сделать и доставить радость дорогим землякам!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 21:55 25 вересня 2009 р.
 
Алексеи!
Рейтинг: 0+ -6-
 
макс, 22:53 25 вересня 2009 р.
 
В ближайшие два месяца посмотрим. Правда у меня другая версия перспективы.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 00:39 26 вересня 2009 р.
 
Алексею!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 08:31 26 вересня 2009 р.
 
:grin Довбушу: По твоїх коментарях і так видно , що ти збоченець тому ти радиш іншим.Невсі готові так як ти підставляти дупу.
Рейтинг: 0+ 0-
 
;;;;;;, 21:59 26 вересня 2009 р.
 
Гук козел настоящий, а нарахунок Тараса гнати непотрібно я його знаю з 1989року і такого націоналіста пошукати треба.Коли ми робили з 89 року все для того-щоб Україна була незалежна половина теперішніх патріотів тоді сиділи в д..і і чекали що буде дальше бо незнали чию д..у лизати.Це я з Гладунку, Іванціва і їхню компанію.Нарахунок Тустані вона при Тарасу почала процвітати бо бачив яка була до нього :cry і яка стала при Тарасу 8)
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 12:18 28 вересня 2009 р.
 
Та що ти не говориш? З "Тустані" зробили просто ідеал, Вегас ховається. То наша гордість, а таргани там самі респектабельні у всій західній Україні.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Дрогобичанин, 12:32 28 вересня 2009 р.
 
Шановному пану звище.Так розумію, що зачіпаю струни душі чесних дрогобицьких людишек, ну не можутьвони аргументовано дати відповідь на любе поставлене питання, відповідь одна збоченець, а я ой як плачу.З коментарів 60 відсотків шпарить одна вівіця, і чим гостріша тема .тим сильніше вона бекає.Бекай-бекай , опришки ножі гострять! В неті вже був один психіатр який мені діагноз оставив, а потім відкрилася в нього чакра, та й поміняв точку зору.Підозріло одне, як тільки зачепимо пору та панунцю Люсьєну так зразу і діагноз мені ставлять, а в Агросервісі борги ростуть, а Фідика до прокурора кличуть, а час іде, а п.Фідикова обіцяла нам за пів-року прийти та помилуватись на європейського взірця фірму.НО, прийшла криза, москалі, хасиди та сомалійські пірати і знов все зруйнували.Люблю я вас всіх!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 12:48 28 вересня 2009 р.
 
Довбушу: :cry Паскудний пес ти всім даєш оцінку. Цікаво , а що ти зробив для України, Дрогобича, чи простих людей.Саме легше давати всім оцінку, і ти задумайся над своїми діями.
Рейтинг: 3+ 0-
 
""", 20:37 28 вересня 2009 р.
 
Безімееній паскуді.Для України виростив патріотичних дітей, для Дрогобича створив на голій дорозі та з допомогою друзів, та при активній допомозі депутатів(жарт) робочі місця для 70 дрогобичан.Не плачу про кризу плачу людям зарплату, сплю по 5 годин на добу.Живу повноцінним життям та потихеньку псую життя таким козлам як ти! Оцінку я не даю, я просто коментую речі.які мене болять.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 12:48 29 вересня 2009 р.
 
боже!
Рейтинг: 0+ -2-
 
щебетуха, 07:44 30 вересня 2009 р.
 
Что, бльше, эта лож никого не возмущает? Странно, что сам Гориславский молчит, а может ему что сказать?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Аексей, 22:38 29 вересня 2009 р.
 
Та як нема? Йому є що сказати, в нього на все одна відповідь: "Москаляку на гіляку, у всьому винні кацапи і жиди, жидо-масони полонили нашу свідомість"
Рейтинг: 0+ -5-
 
Дрогобичанин, 15:20 04 жовтня 2009 р.
 
Олексій покажи приклад як треба працювати?тебе треба в міську раду.
Рейтинг: 0+ 0-
 
василь, 15:26 09 жовтня 2009 р.
 
візьміть Галинку вміську раду вона всім дасть ради!
Рейтинг: 0+ -2-
 
екг, 01:20 29 червня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)