Міліція любить базар

Надрукувати
Плітки
29.09.2009
Базар в центрі міста, який Микола Гук обіцяв прибрати ще до початку осені, і далі працює. Хоча, не має ж міський голова сам ходити по вулицях і зганяти торговців. Для цього виконавча влада має свої методи впливу, навіть скористатися допомогою міліції в крайньому випадку. Та зараз "органи" бездіяльні.  

За чутками, це через регулярні "пожертвування" базарників у фонд допомоги голодним правоохоронцям, бо ж інакше таку злочинну лояльність міліції пояснити неможливо. 

Правильно, добрі люди несуть на базар гроші, повертаються без. А тут, вочевидь, має місце "фокус навпаки". На новому ринку по вул. Пилипа Орлика, де всі місця будуть законні і поділені між торговцями, такої поживи вже не буде. 

Щодо численних звернень Гука до Гусашвілі і "іже з ним", навіть говорити марно - як вода у пісок. Навіть міністр міліціянтів, красномовний Луценко, і той не реагує. Солідарність, а що ж ще...

Тому і пішли вчора листи до голови Львівської облдержадміністрації Миколи Кметя і начальника ГУ МВСУ у Львівській області Василя Пісного з надією на допомогу. 

P.S. А люди з навколишніх сіл, що торгують на тротуарі біля колишнього кінотеатру "Прометей" (торгують не від доброго життя), передають великий привіт "благородному" прапорщику, який постійно там ошивається, і висловлюють сподівання, що він колись подавиться дармовими харчами.
Переглядів: 4471

Коментарі (11)
 
Кришуе -Гусашвілі і Паук
Рейтинг: 2+ 0-
 
,,, 10:56 29 вересня 2009 р.
 
Гарні у нас коментарі-кришує, ось і вся сутність нашої влади, за визначенням економістів-кримінально-олігархічний капіталізм у фазй первинного кримінального накопичення первинного капіталу.Ну як вам визначення! Не прохаває Гук базару-я писав про це три місяці назад.Дуже вже багато паразитів живе на горбі базарного люду, і поки базар не стане ринком, з ознаками цивілізації та чіткими правилами гри , до тієї пори буде таке свинство в центрі міста.Простим бабцям з села взагалі треба створити всі умови та не брати ніякого збору, люди виживають, а влада їм ринковий збір.Гроші треба брати з перекупників.Чому німці вибрали Меркель, тому, що вона в мінус державі підтримала в час кризи людей, а в нас все навпаки.Про невиконання рішення міліцією, ми їх утримуємо на гроші платників податків, не листа писати, а подання на звільнення з посади в звязку з невідповідністю займаній посаді і крапка, одного звільнити з таким формулюванням, а там дивишся і виконавська дисципліна покращиться.В періоди великих змін, тільки порядок та дисципліна вивели іНімеччину, і Японію з розрухи.Хороших нам новин з базарного фронту.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 12:37 29 вересня 2009 р.
 
Якщо міліція меру не підчиняється, це не означає, що немає виходу. В верхах навряд чи можна щось знайти, бо міліція ділиться зі своїми начальниками в області і тд., Гусашвілі робить велику помилку, що нічого не робить з базаром. Він помиляється, коли думає, що на його місце нікого нема. Як тільки Львів влипне в гучний скандал, карти поміняються і, Гук, звичайно, тим скористається. Тоді нові начальники зажадають інформації для встановлення "своїх" наступників... А така інформація є і буде любязно надана: .."не виконував розпорядження міського голови"...От тоді Гусашвілі і прийдеться шукати роботу. А наладити "корито" на новому місці бере час, нерви і ризик. І все це затрати, які не завжди приносять відповідні дивіденти.
Рейтинг: 0+ -8-
 
, 16:55 29 вересня 2009 р.
 
Когда поймут, что посуплений в бюджет нет, а предприятия остановятся ( час не далёк), тогда возьмутся и базар, потому, что останется единственным источником мизирного дохода. Крайними будут все и доить, рагули, будут всех без исключения. ЖДИТЕ!
Рейтинг: 0+ -8-
 
Алексей, 22:48 29 вересня 2009 р.
 
А есл маразматики думают, что благодаря базару поправят ситуацию в городе, то глубоко ошибаются. И не надо бояться, нужно всё упорядочивать! Сегодня торгаши воспринимают в штыки, а через год первые благодарить будут.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 22:57 29 вересня 2009 р.
 
А вообще до выборов рынок, кроме Гука никто трогать не будет, руководители дали ЦУ не поднимать волнения в массах. Значит неуверенны в победе. А если б Гук, действительно хотел сделать для горда пользу, то включил бы другой механизм, более надёжный, но ему это не выгодно, хоче же опять балатироваться. Действовать по принцпу: овцы целы и волки сыты, сегодня нельзя- это прямая дорога к проиграшу. Времени осталось мало, действовать нужно решительно. Последние соц. опросы подтвердили 75 процнтов Украинцев ждут конкретных и решительных действий. Воспользуйтесь!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 23:08 29 вересня 2009 р.
 
До доброго швидко звикається. Хай вернеться ситуація 2 роки назад.Хотіла би я бачити, що ви тоді будете співати. Будете боятись машину залишити, дитину на вулицю випустити, і самі будете ходити озираючись, чи бува по голові хто не дасть.Браво!
Рейтинг: 0+ -7-
 
Дрогобиччанка, 13:50 30 вересня 2009 р.
 
Дуже цікаво пише Алексей. Що базар впливає нічого доброго не дає?!
Рейтинг: 0+ -10-
 
ЛЯЛЯ, 15:26 30 вересня 2009 р.
 
немає гук вже чим людям очі замилити, ось і загрібає жар чужими руками.Терміново треба піднімати рейтинг на вибори, бо спонсора вже нема. Ось і показує видимість бурної діяльності. Люди добрі, чи вже в Дрогобичі нема проблем, де треба "інтузіазму" гука? В 4 школі діти 2 роки без столової, а гук звониту до МЧС щоб поставили палатку на вулиці. Дітям штукатурка на голову падала, санстанція столову просто закрила! А бродячих собак скільки. де гицлі, де мер? Це що, тоже проблеми міліції будуть.Мабуть будуть, бо після того як пси покусали мою дитину, піду і напишу на мера заяву в органи.Не дай Боже нікому такого. гук з тих, що бачуть скалку вчужому оці, а в свому...А зміліцією, то так зараз модно її у всьому винити.Проте, чк когось біда трафить, то всі перше до неї біжать, а потім совість засинає.А в гука совість кришталево чиста, бо він нею не користується. Дійсно, а де ж ті справжні і порядні патріоти Дрогобича?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобиччанка, 16:11 30 вересня 2009 р.
 
Уважаемая, вопросы возникают не к общей характеристике милиции, а к определённым моментам. А если кто-то думает, что в городе всё спокойно, то глубоко ошибаетесь. Зимой, когда зароботков не будет, посмотрите, вся чернь повылазит. 
А путём сохранения базара в таком виде, вы сами себе копаете яму. Вы создаёте рабочие (чёрные) места на рынке, тем самым даёте заробатывать только контролирующие органы вместе с дирекцией, а в бюджет и городу ни копейки.  
Люди не хотят работать в производственной сфере, им легче торговать. Сам с этим столкнулся при выборе рабочей силы. Но все торговать не могут. Иначе некому будет покупать. Будете скоро трусами меняться на продукты. Таким путём страну из кризиса не вытащиш.  
А кто-нибудь интересовался у торгашей, как идёт торговля? Они говорят: плохо, появилось много продавцов, а покупателей уменьшилось. Вот и весь ответ. Скоро люди бросившие работу и в базаре разочаруются. А притаком раскладе откуда возьмутся отчисления в бюджет: ремонт дорог, зар. плата учителям, врачам тем же милиционерам, на содержания больниц, школ? Наверное Вы будете расчитываь на помощ примъера или пезидента? А они откуда возьмут? Так что перед тем как писать, напрягайте короткий ум.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 21:42 30 вересня 2009 р.
 
Шановний, а Ви цікавилися, у якому стані виробнича сфера у Дрогобичі, а повна лажа!
Рейтинг: 0+ -7-
 
ЛЯЛЯ, 13:53 01 жовтня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)