Новий замісник неіснуючого мера

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.05.2008
ratusha.jpgЯк і очікувалось, вчора (13 травня 2008 року) на засідання сесії міськради нарешті вибрали заступника міського голови із житлово-комунального господарства. Ним став керівник фракції "Наша Україна" в Дрогобичі - Богдан Іванців.

"Наша Україна" отримала перевагу - адже рівно тиждень тому (6 травня) Богдан Іванців не дістав цю посаду. Тепер мера нема, перший заступник є - фактично вся влада міського голови зосереджена в його руках. Також із складу виконкому "попросили" Уляну Кец, змінили склад депутатських комісій (напевно, в користь тієї ж "Нашої України").

І взагалі, вчора наші депутати попрацювали на славу - вирішили збільшити численність відділу екології на 2 особи, департаменту міського господарства – на 5 осіб; перетворити основну школу в Сольці у початкову; затвердили: положення трьох відділів, Програму сприяння міліції (навіщо?), мирову угоду між міськвиконкомом і колишнім заступником міського голови Костянтином Іваночком (щодо надання йому квартири, очевидно безкоштовно) і прийняли у власність міста два будинки, які були гуртожитками підприємств (через пару років там будуть елітні квартири).

А дороги і далі нагадують перекопане поле.
Переглядів: 5518

Коментарі (1)
 
замісник.такого слова не існує.мусить бути -заступник.я вже не перша, хто звертає вам увагу на вашу безграмотність 
 
Може, Вам варто почитати словник? 
http://uk.wiktionary.org/wiki/замісник 
http://www.slovnyk.net/?swrd=замісник
Рейтинг: 4+ 0-
 
ВАСИЛИНА, 13:14 23 березня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5015 днів)