Немає права на помилки

Надрукувати
Плітки
17.10.2009
ГукМи вірили у Миколу Петровича Гука, мера нашого Дрогобича. Віримо й далі, але він робить недопустимі помилки. Навіть прихильники міського голови, чекаючи якихось змін, які мали бути після його повернення, не можуть не зважати на фатальні прорахунки у роботі.  

Перша помилка - призначити на посаду начальника відділу міського господарства Юрія Кондратюка. Людину без досвіду у даній сфері роботи. Адже 34-річний Кондратюк має приватне підприємство по виготовленню і встановленню могильних пам’ятників - де тут зв’язок з такою відповідальною роботою?

Та й проживає в Дрогобичі добродій Кондратюк лише з десяток років. Невідомо, чи знає він Дрогобич, але точно знає Гладун і Походжая...

Друга помилка, яка вже набуває статусу щорічної - це ремонтні роботи на дорогах. Хто ж зараз ремонтує дороги, якщо з весною покриття зникне разом зі снігом? Чи гіркий досвід не навчив? 

І ось такі експерименти відбуваються під час дефіциту міського бюджету, коли галузі освіти і охорони здоров’я покинуті напризволяще. 

Сподіваємось, пан мер не хоче завести місто у глухий кут, а потім спокійно забратися у Севастополь.
Переглядів: 3959

Коментарі (31)
 
В мене нема слів. Невже я це читаю на Вашому сайті? Ви стаєте об'єктивними? Респект, велецюзний респект. 8) 
 
Еге ж, але не стаємо, а завжди такими й були.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин, 23:28 17 жовтня 2009 р.
 
до адміна !
Рейтинг: 3+ 0-
 
макс, 23:56 17 жовтня 2009 р.
 
Рівень довіри до всіх нижче допустимого... Нижче нуля... :grin
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 00:00 18 жовтня 2009 р.
 
з другої частини вашого витвору робимо висновок, що для того щоб бути хорошим мером треба нічого не робити. І ба навіть не мати бажання. Це ж яким має бути лохом Гук щоб вибивати з обласного бюджету всі можливі гроші і ремонтувати дрогобицькі вулиці. Бо дрогобичанам того не треба - скоро сніг а там знову після літа скоро сніг а дороги і так зійдуть. 
Маразм.
Рейтинг: 0+ 0-
 
дрогобичанин2, 00:51 18 жовтня 2009 р.
 
Дрогобичанин2, не треба чекати наступного літа. Дорожнє покриття, покладене зараз, протримається лише одну зиму. 
То ж навіщо даремно витрачати ті кошти, байдуже з якого вони бюджету? І така ситуація не перший рік.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 07:27 18 жовтня 2009 р.
 
Не думаю, що вірус рагулізма і байдужості так глибоко проник у наших дрогобичан. Бо що то за підхід - нафіга ремонтувати, якщо то за рік буде несправним. Так може хтось і зробить це добре. Певно вже важко таке навіть припустити, а може і страшно не буде за що хаяти мера.  
А чому тільки мера. Ми всі обрали повну міську раду рагулів, ментів, хапуг і хворих на фобію влади осіб, а тепер кажемо - Мере а ну справся з цією компанією сам, і то швиденько. А інакше: ти не мер, а Бог зна що... 
А вислів про те, що Гук втече в Севастопіль ну такий уже заїжджений, .. придумайте щось нове.
Рейтинг: 0+ -1-
 
дрогобичанин2, 10:53 18 жовтня 2009 р.
 
Лохи не вони-а ми, тому що примусово- добровільно в охороні здоровя пишемо заяви за свій рахунок(відмовляємось від зароблених подачок Юлії).А куди розтринькались минулорічні мільйони? :cry
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 11:30 18 жовтня 2009 р.
 
які ремонтні роботи ? якщо зимою іх ніхто не робить навіть коли сяе сонечко !
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 13:58 18 жовтня 2009 р.
 
до Дрогобичанина2. а не потрібно було йти в мери, коли не можеш дати собі ради. Я також вважав що після повернення Гук бодай щось та й зміне. Можливо дала Бозя розуму чоловікові. Перший час там не зміг, бракнуло досвіду, волі характеру але зараз, ти вже досвідчений чоловік, ти господар. А далі тої самої, асфальт в зиму, команда по звязках. Алла рулєсс...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 15:10 18 жовтня 2009 р.
 
Хмммм!
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 20:27 18 жовтня 2009 р.
 
В Македонців асфальт разом зі снігом не сходить :grin вони не такі спеціалісти як в Дрогобичі їм ще рости та рости. 
 
2 Адвоката: 
Ти правий, так тримати, от впаде сніг потрібно пшеничку засіяти, ну щоб не говорили що нічого не робить. А прямо завтра, без зволікань потрібно посипати дороги сілью бо вдруг сніг, і вже тоді буде пізно. А саме головне Гуку треба відпочити, ретельно відпочити, бо вдруг война а він уставший.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин, 22:28 18 жовтня 2009 р.
 
Дрогобичанин, аплодуємо стоячи. І не за зміст написаного, а саме за хороше почуття гумору :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 22:35 18 жовтня 2009 р.
 
А що в Дрогобичі ремонтують дороги македонці?
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 10:05 19 жовтня 2009 р.
 
Шо ви чіпилися Гука, чіпіться стовпа! Кому ви пропонуєте вірити? Іванціву чи Гладун? 43 мільйони гривень поклали собі на рахунки, 43мільйони! Де є дороги які вони побудували? Де?  
Дорога в погану погоду є краще ніж бездоріжжя. В нас є багато вулиць яким би простий шутер за щастя! Ви це усвідомлюєте? Так простий шутер, що б машина просто проїхала! Та ні, навіть того не дали, все розікрали!  
Це так як на Ющенка риють: не того вибрав, не то зробив. Давайте не будемо його вибирати, виберемо Януковича і все буде добре!  
Я дивуюсь вашій логіці! Далі як побудують добру дорогу, ви будете казати, що погана, крива і тд.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адвокат, 18:42 19 жовтня 2009 р.
 
Як на мене, я швидше повірю Гуку, ніж депутатскому корпусу.. 
В даному випадку є чітка особа, яка несе хоч якус відповідальність. 
З юридичної точки зору, нереально притягнути до відповідальності колегіальний орган влади, чи визнати корупційним рішення колегіального органу.Тому й виносять рішення бредові фактично у всіх депутатських рівнях просто домовившись між собою, або купивши голос на голосуванні по конкретному рвішенню. 
Навіть в історії з Прометеєм - більше плюсів ніж мінусів... 
Купив би хтось по "божескій" ціні хоч би щось з нього зробив , а так стоїть величезна споруду посеред міста, потрохи уже осипаючись і всіх депутатів жаба тисне :як то я і не в долі... 
А то що ще рік - два і з цього приміщення лише земля залишиться всім по барабану.  
Та таких об"єктів тьма - але більшість депутатів і так власники половини нерухомості в центрі, тому "чужому" залізти в приватизаційні "оборутки" практично нереально. 
Та і в дрогобичан на їх думку все ж таки є більш нагальні потреби - площа, фонтан. 
А змінювати кадри -ТРЕБА ОДНОЗНАЧНО !
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 18:43 19 жовтня 2009 р.
 
для Ріка 
А невже важко помітити, що в Дрогобичі останнім часом дороги ремонтують не дрогобицькі ? 
Якщо не помиляюсь : Стрийську, Самбірську, Грушевського, Трускавецьку ремонтували не дрогобичани.. 
Та і в центрі наскільки я памятаю працювала техніка з логотипом "Магістраль" і якщо не помиляюсь - це також не дрогобичани. 
Отже не виключено, що асфальт протримається все ж пару сезонів. 
Та й домовитись щоб "наліво" вивезли трохи матеріалу важче ніж з місцевими "бригадирами"
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 18:51 19 жовтня 2009 р.
 
інтервью з походжаем!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 20:01 19 жовтня 2009 р.
 
я і міи товарищ розселяли людеи в Киеві!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 20:13 19 жовтня 2009 р.
 
Не пронимаю, чему Вы все удивляетесь. Каждый раз, как первый и не ожиданный. Пока не закончится каденция-ждать нечего!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 23:01 19 жовтня 2009 р.
 
Ну брати і сестри , раз ви так вкурвили нашого друга Олексія , значить в нашому царстві і справді щось не так, не туди і труба.На наших форумах Олексій завжди був зразком оптимізму та толерантності, але і його нашого рідного москаля дістала тупість та нефаховість баранів, яких тато з мамою не навчили прописних істин АСФАЛЬТ В БОЛОТО КЛАСТИ НЕ МОЖНА!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 10:22 20 жовтня 2009 р.
 
ОЛЕКСІЮ!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Д.Р., 14:32 20 жовтня 2009 р.
 
сьогодні знов копають !
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 17:11 20 жовтня 2009 р.
 
Шановний ДР, ти брателло фільтруй базар.Якщо ти чмо біля корита, то тихо хавай комбікорм і не лізь де тебе не просять.Льоха ! ти нагундосів та їх коменти уваги не звертай.Дай друже правди та вогню, за що ми тебе і любимо!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 18:28 20 жовтня 2009 р.
 
до користувача: 
Будеш свого Радзіка піарити на парканах, у баби на стодолі витреш слово *** і напишеш Радзієвський. Згадую ті часи, було просто зашибісь. Щоб ти так решту свого життя прожив як Дрогобич за Радзіка.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 22:40 20 жовтня 2009 р.
 
Гук М.С нарешты почав трышки працювати.Як справжный ліберал і любитель казок які йому розповідають його підлеглі. Дивно але досих пір нема тепла в багатоповерхових будинка на вул. В Влеликого очивидно голова або не знає, або не цікавиться , або слухає байки . Я патріот і націоналіст але відверто кажучи в Радзієвського такі казки не проходили коли 500 дрогобичан без тепла та доброго свідла уже днів 10. Напрошується висновок Ви за кого? 
За Гука, Хомяка, Недбальського Чи за Радзіка? 
Я за порядок і тепло !
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 20:22 21 жовтня 2009 р.
 
Я за стару владу при ній було тепло і світло. А зараз на В.Великого 64 і холодно і темно вже днів 15 і сили на то нема. Я патріот і я проти Гука і іже Хомяка, Недбальського . 
Я жорстку дисципліну тепло і порядо
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 20:28 21 жовтня 2009 р.
 
я за дороги !
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 22:01 21 жовтня 2009 р.
 
до nik: 
Народ чи то в мене щось з мозгами, чи то Ви мені їх пудрите. До мене приїзджають друзі, родичі з інших міст і вони протягом багатьох років не помічають різниці. Дрогобич перейшов всі реальні і віртуальні стадії, він поза часом і простором. В нас час зупинивася, навіть це навіть не стагнація, це повна деградація. Для чого приплітати бездарного Радзієвського до слів дисципліна, тепло і порядок. Яка між ними спільність? В людини був шанс, вона його профукала. Для чого ставати на тіж граблі двічі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 22:05 21 жовтня 2009 р.
 
від тепер маибутне залежить від нас
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 18:30 22 жовтня 2009 р.
 
Довбушу: Я не обращяю внимания на этих дебилов и они меня совсем не растраивают. Я реалист. И полностью даю оценку тому обществу вкотором мы живём. А зацикленный, которому не нравятся мои коментарии тому пример. Ему видно нравится жить в хлеву и чавкать.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Алексей, 00:20 23 жовтня 2009 р.
 
Мущини, що ви вчепилися в дороги. Звичайно обідно за набойки, що вилітають на "ямках" і за поламані каблучки, зате їдеш зранку на роботу по наших дорогах, зарядка гарантована. І спортивного залу не треба і фігурка нічого.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анюта, 18:05 11 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4238 днів)