Життя як воно є

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
20.10.2009
ЗатемненняВислів "Людина - це така істота, яка витерпить все" давно вже став народним. Тим більше у нас - на вулиці, у районі, у місті чи у державі загалом. Хоча, враховуючи нашу українську ментальність, коли бачимо чужу біду, то у нас все стає не так погано, починаємо цінувати навіть те, що маємо. Адже у Дрогобичі лише й залишається громадянам, що тішити себе думкою "живемо ж не найгірше".  

У багатьох будинках далі немає тепла. Просто не подали - чому? - у комунальників сотні виправдань. А деякі будинки самі не приймають теплоносій (гарячу воду - прим. ред.) - чекають морозів, щоб менше платити за опалення.

Тема опалення взагалі досить болюча, адже скоро гаряча вода в старих чавунних батареях зрівняється ціною з нафтою (жарт). А якщо серйозно, то нам ще нема чого жалітися - у порівнянні з багатьма містами України нам ще досить пощастило.

Чергове "щастя" у вигляді підвищення тарифів на водопостачання поки що чекає свого дня. А по кишенях людей, що користуються послугами міжміських маршрутних транспортних засобів (Трускавець, Стебник, Борислав), знову вдарили черговим підвищення плати за перевіз.

Цікаво, що через ось таке непродумане підвищення проїзної плати наші націоналісти (з міста та району) знову потішили самодіяльністю - відправили листи до Ющенка та Тимошенка, з проханням звільнити Кметя (голову облдержадміністрації). 

Якщо утопічна ідея справдиться, і станеться чудо - Кметя звільнять після цих листів, то кидаємо все і йдемо всією редакцією в КУН. Або хоча б у "Громадський Форум Дрогобичини" для початку.

А надворі холодно і сиро - осінь. Будинки усі сірі. Шкода, що міський бюджет дірявий, як рибальська сітка. Адже було б непогано пофарбувати геть усі будинки (не лише в центрі) у різні яскраві кольори - можливо, стало б веселіше жити?


Переглядів: 6431

Коментарі (47)
 
админ на лірику потянулу? так нічо виишло))))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 10:29 20 жовтня 2009 р.
 
Якби наші будинки утеплити і помалювати в різні кольори, було би взагалі красота.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 11:18 20 жовтня 2009 р.
 
Такої глибини думки, яку продемонстрували писаки, не можна назвати ні піаром до виборів, ні бажанням вирішити проблеми, виникає тільки одна паралель-"записки сумасшедшего".Яким чином можуть наші націоналісти(псевдо)займатись проблемами, коли шановна п.Байса перша пробиває ліцензіїї та тендера по старих каналах за часів депутатаства в облраді.Щурі ж то залишились ті самі! До кольорів-в Чернівцях діє прграма старе місто, суть-студенти іст факу в архівах розшукують дані про старі будинки, світлини та разом з фахівцями роблять проект реставрації(в кольорі).Комісія дає добро і фірма яка реставрує до йоточки дотримується проекту.Все контролюється, пройдіться по вул.О.Кобилянської та побачите , що наші предки були людьми життєрадісними, судячи з фарб реставровних будинків.Ще раз підтверджую свою тезу "світ давно все придумав, треба скористатись досвідом інших, а не придумувати велосипед".Злюбовю до вас та міста , з полонини ваш ДОвбуш!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 12:05 20 жовтня 2009 р.
 
Шановні , основна прблема  
в тому, що треба працювати. 
Писати та критикувати звичайно легше-а ось закрутити вироництво без обігових коштів, крутититися цілий день-і деколи намарно 
бо з нашою бюрократичною машиною не кожен ладен дати собі раду.Пан Гук , як пройшов у мери також думав все перевернути.все змінити. 
Але , дорогі мої, для цього треба було вже працювати на виробничих посадах, керувати виробництвом, втілювати свої та чужі ідеї в життя 
, а не просто писати пасквілі.Всіх ганити та критикуваити можуть пенсіонери.яким уже нічим зайнятися , хіба, що крикливою політикою , вчителі та деякі журналісти. 
Ви всі дорогі писаки, станьте зараз у виробничого котла, коли немає грошей платити зарплату-а треба, коли прокутатура та всі міькі чиновники, круківці , податкіівці не дають працювати-легше шукати ворога ніж працювати, працювати коли немає грошей у бюджеті, коли люди не плотять за послуги а зарплату виплачувати треба .податки у пенсійний наперед платити треба.робити місто чисстішим треба, асфальтувати треба, цілий день як у дурдомі крутитися треба і виживати . а не марно плескати язиком.Я тих плескачів усіх наскрізь бачу-вони в кожному бачуть ворога, кричать, щоб собі тихеньке містечко прилаштувати, та й дерти зарплату з бюджету, а ви шановні йдіть на виробництво самі творіть бюджет.платіть податки.керуйте людьми .бо не кожен навіть керувати вміє, а кричати вміє кожен.ПРАЦЮЙТЕ УКРАЇНЦІ!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Виробничник, 13:00 20 жовтня 2009 р.
 
До ВИРОБНИЧНИКА.Дуже гарний коментар.По більше таких людей у Дрогобичі бо у нас хба що говорити, посати, ображати, обзивати, хвалити СЕБЕ багато мастаків, а вийти публічно висловити свое ФЕ та щось починати робити і міняти ніхто не хоче.Потрібно створити громадську організацію Дрогобича та взяти під громадський контроль усі дії усіх органів місцевої влади.ТЕРМІНОВО!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Д.Р., 14:53 20 жовтня 2009 р.
 
щодо писак моя думка що Довбуш і Олексіи совсім не бідні люди, думаю якраз вони і створують ане торгують і вибивають, сам підприемець і знаю що таке Система , але можу щеи висловити свою думку... 
на рахунок фе -висловлював !
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 16:32 20 жовтня 2009 р.
 
Дорогу родину вітаю з тим, що ВР призначила місцеві вибори на 30.05.2010р.Маємо змогу гуртуватись, щоб змінити райців та гуків!
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 17:15 20 жовтня 2009 р.
 
Так, ну а як же? Давайте змінимо Гука і поставимо дармоїда Радзієвського, або Теда і вони нам побудують бетонні хайвеї і автобани вже завтра. Хватить, нам своїх злодіїв Байсів, Вавринів, Гладунів, і Іванцівих вистарчає!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адвокат, 17:39 20 жовтня 2009 р.
 
Адвокат!
Рейтинг: 0+ -8-
 
Довбуш, 18:18 20 жовтня 2009 р.
 
До Адвоката: 
От реально чувак, не хочу тебе образити, але як тверезомисляча людина ти сам повинен зрозуміти не пройде Гук. Йому вже на вулиці в слід матюки кричать, він скоро на вулицю буде боятися виходити щоб не захаркали. Йому немає з чим на вибори йти, немає що людям показати. Одна байка мене не було все покрали. Нікого правда не посадили, батаму что я добрий...
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 18:39 20 жовтня 2009 р.
 
Дуже цікаво читати коментарі.Вмдно що є в нашому місті не байдужі люди.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 20:09 20 жовтня 2009 р.
 
Кімаку привітання !
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 20:23 20 жовтня 2009 р.
 
Не посадили, бо самі не крали, а ділилися! Ніхто Гуку не харкає і не матюкає, бо нема за що. Матюкають Гладун і Іванціва за те, що все розікрали, а людям брехали в очі. А Іванців, між іншим бізнесмен. От тобі і приклад того, що бізнесмени можуть зробити! Я не знаю, чи ти щось петраєш в бізнесі, але бізнес має на меті не комусь допомогти, або прислужитись, а перш за все створити капітал. Будь-яка успішна державна влада є успішною тільки тому, що є відмежована від бізнесу. Бізнесмени при владі це корупція, організована злочинність і зрада інтересів громади. Влада це не є бізнес, тому бізнес досвіду там не потрібно. 
Потрібно лідерів, які є здатні взяти на себе відповідальність і служити громаді. Як на мене, кращого кандидата у Дрогобичі на наступні вибори за Гука немає. Я не знаю, якою статистикою ти оперуєш, але Гук легко проходить на наступних виборах без особливих зусилль.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Для Дрогобичанина:, 20:26 20 жовтня 2009 р.
 
А ви порахуйте скільки тут коментуючих... Що у громади в голові ніхто крім Бога не знає.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Для всіх, 23:19 20 жовтня 2009 р.
 
.нема за що? Правильно тому і плюються, бо нема за що дякувати. Наш мер не робить, не робив і не збирається нічого робити. Я не проти мера я проти його бездіяльності. 
Щодо бізнесу:  
Людина котра керувала своєю справою, знає силу-силенну речей котрі стосуються господарки, управління, фінансів, виробництва. Наші підприємці поставлені в такі умови, що потрібно щодня тримати руку на "пульсі" всіх подій. Вони самі собі бухгалтера і юристи, економісти та маркетологи. Людина котра стала успішна в бізнесі, змогла налагодити власну справу, створити робочі місця, принести користь спільноті - має величезний досвід, лідерські здібності, сильний характер та чіткі пропозиції щодо покращення стану речей. 
А як можна ставити в керівники міста людину, котра в своєму житті не керувала і відділом. Котра не має жодного досвіду, окрім журналістики. Ми сьогодні на прикладі нашого міста бачимо результати такого вибору. І ще довго будемо розбирати ці Гукові Конюшні. Наші діти нам не пробачуть те що ми зробили з їхнім містом. Адже це не наше місто - це місто наших дітей, котрі дозволили нам тимчасово керувати.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин, 11:29 21 жовтня 2009 р.
 
до всіх дописувачів які виснеовки які пропозиціи? шляхи сміни ситуаціи? одними розумними діалогами ми нічого не зміним!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 11:43 21 жовтня 2009 р.
 
Макс, друже, це ми з тобою такі дрібні, хочемо щось змінити.Царі з ратуші мислять глобально, зайди на ЗІК, та почитай яка у...а нас чекає перспектива У НАС БУДЕ ЛЬДОВИЙ ПАЛАЦ.А ще в нас буде флот на озері , і будуть брами.А ти брателло банально :шланг, вода та 10 рук.На чергових виборах давай в відділ спорту, тому , що ти думаєш як зробити а не вкрасти!
Рейтинг: 0+ -8-
 
Довбуш, 15:57 21 жовтня 2009 р.
 
Пацани пропоную розприділити майбутні посади на перспективних спорудах. Макс буде начальником льодового палацу, Довбуш очолить Дрогобицький порт, а я візьму на себе місію скромного директора музею "Дрогобицької ковбаси"... :zzz
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 21:56 21 жовтня 2009 р.
 
не. мені і так все ок!
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 21:57 21 жовтня 2009 р.
 
Макс! Доповнюю, і до переліку плюс депутат, нехай покаже результат, а не займається ляпанням язиком.Після виконання примусових робіт депіками провести конкурс на найкращу лавку, лавкам переможницям присвоїти імена авторів, присвоїти їм почесних громадян міста посадити на лавкиі всією громадою вивезти в Броницю.Транспорт за мною! Якщо серйозно, при такому підході, який пропонує Макс дитячих майданчиків повинно бути на кожному подвірї.Знаючи наших людей , я більш як переконаний, що коли б на подвіря будинку прийшли з жеку та принесли все вищеперечислене, знайдуться люди які для своїх дітей та своїми руками зроблять гойдалку.Та виникає конфлікт інтересів та питання-що вкраде жек і куди списати 2 куба лісу, 10 кг цвяхів і т.д.Пропоную йти шляхом МАкса.Хорошого дня та розумних думок!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 09:30 22 жовтня 2009 р.
 
До Макса: 
Зараз не хочу нікого образити, і не хочу нікого рекламувати, чи піарити. Беремо приклад із життя.  
Кондзьолка Володимир Миронович. (Я розумію що у дописувачів сайту є різноманітні думки відносто цієї харизматичної постаті, але прохання не піарити цю людину, або критикувати.) Давайте розберемо конкретний приклад. Після проблем з отриманням дозволів на відключення від центрального опалення та встановлення автономного, Кондзьолка пішов на зустріч нашим мешканцям. Була розроблена програма теплопостачання міста (якщо читатимуть теплотехніки, то вони зрозуміють що це не папірець на двох листочках. Це змістовний і обгрунтований документ. Його десь в нееті опублікована, як знайду допишу), були запропоновані конкретні кроти по вирішенню тієї тупікової ситуації. Як людям дозволити автономне і не знищити Теплоенерго. Програма передбачала і утеплення будинків, і облаштування систем опалення, і зменшення тепловтрат в громадських установах. Щосуботи проводились зібрання та безкоштовні семінари для бажаючих встановити автономне опалення. Я сам неодноразово відвідував. (Ніхто мене там не змушував купувати котел, і ніхто не просив плату за консультації). Тобто Людина витратила свій час, якісь кошти, якісь ресурси, а Ваше видання в статьї "Чергова невдача Кондзьолки" тупо обгадила людину.  
Тепер увага питання: Для чого щось робити мешканцям нашого міста, коли тебе обгадять?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 11:56 22 жовтня 2009 р.
 
І знову на виборах виграє то й, що буде бити себе в груди, говорячи про свій патріотизм, про те , що його родичі були вислані до Сибіру , його переслідували.А не скаже, ща він був в рядах славетної колись ПАРТІЇ, був секретарем, вчився у вузі, куди простим безпартійним було ЗАСЬ.
Рейтинг: 0+ -5-
 
ЩЕБЕТУХА, 12:12 22 жовтня 2009 р.
 
Наївно думати (або заставляти думати інших), що людина може щось робити зараз безкорисно, тим більше бізнесмен, що шукає прибутку.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 12:31 22 жовтня 2009 р.
 
Та ніхто не говорить про безкористя. суть що люди отримали допомогу.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин, 12:39 22 жовтня 2009 р.
 
Я особисто отримав допомогу, і я вдячний за це.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:41 22 жовтня 2009 р.
 
Нема тепла в багатьох будинках. І не буде, бо прийняли рішення відключити деякі котельні. Частина людей в цих будинках має індивідуальне опалення, частина - ні. І це Гук так захищає громаду? А щодо звернення за підвищення тарифів на проїзд, то треба звертатись у прокуратуру. Кміть - це одне, а є закон про місцеве самоврядування. Якщо влада не підняла ціни, жоден губернатор нам не указ. Місцеві політики мали би це знати, але піаряться. Оці ліліпути мають 76 партій і організацій-ліліпутенят. Гентош і Ваврин хочуть стати мерами. Допустимо?
Рейтинг: 0+ -3-
 
Вар’ят, 12:51 22 жовтня 2009 р.
 
чесно !
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 12:54 22 жовтня 2009 р.
 
кожен громадянин мае право вимагати дотримання своих прав через суд!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 12:57 22 жовтня 2009 р.
 
Та такий рух і триває. Зараз в Дрогобицьких судах є близько 30 позовних заяв відносно міської ради та Теплоенерго. Е близько 200 заяв у самому Теплоенерго відносно бажання розірвати угоди. Процес почався, його вже не зупинити. У Трускавці мер пішов на зустріч людям по цих питаннях у нас штопор.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 13:06 22 жовтня 2009 р.
 
200 за мало!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 13:10 22 жовтня 2009 р.
 
мені зразок заяв дали в Центрі енергозбереження. свої я використав. Треба до них звернутися, я так думаю.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 13:11 22 жовтня 2009 р.
 
пускаи вишлють на адресу цього саіту, зразок, і кнопку обміну тепер дрогоінфо і дрогобич ком -однодумці!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 13:23 22 жовтня 2009 р.
 
Не хочу бути пророком, чому в Скандинавських країнах, тема к індивідуального опалення в житлових блоках закрита ще 10 років тому.Пояснюю-газ джерело енергії вичерпної, тому всі котельні в Швеції пристосовані до любих видів палива, як то мазут, торф , вугілля, енергетична верба, дрова.Вирішено одночасно декілька питань.Перше збалансована теплосистема в будинках, далі-готовність перейти на альтернативне паливо на протязі 5 годин, повна незалежність від примх Росії.Чи хтось чув про проблеми в варягів під час газових воєн?Вони люди розумні і мають захист на всі випадки життя.Ще раз озвучу свою думку-нічого придумувати не потрібно, серед розмаїття досягнень цивілізації потрібно вибрати, те що нам підходить і впровадити його в життя.А тема судів така ж вічна , як зелена трава! Всі решта тілорухи просто дешева гра, як з сторони П.Кондзьолки, який як справжній бізнесмен , не плаче а шукає шляхи заробити копійку, так з сторони можновладців, які шукають можливість хапнути пару тугриків, як не за дозвіл, то хоча б за дозвілвідрізати батареї.Це всі знають, розуміють але тим не менше кричать осанна.Проблема в повній відсутності стратегії розвитку міста, хоча б на 5 років.СКЛАСТИ ТАКУ стратегію не просто, а мозгів нема, от і живемо одним днем.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 13:26 22 жовтня 2009 р.
 
як на рах створення місцевои партіи? з розумними людьми на чолі?
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс до довбуша, 13:29 22 жовтня 2009 р.
 
Пропоную взяти розлоге і широке інтерв"ю у пана Кондзьолки, задати йому всі незручні питання, і після цього цю тему обговорити на сайті. Такий простий вихід.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 13:31 22 жовтня 2009 р.
 
продовжуем рубріку якщо б був свои татом!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 13:58 22 жовтня 2009 р.
 
Йой .людочки!
Рейтинг: 2+ 0-
 
ЩЕБЕТУХА, 19:23 22 жовтня 2009 р.
 
Я бачу, що бояться у нас А мені на вас правди- матки!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Блювака, 18:12 22 жовтня 2009 р.
 
Прости їх, Боже, нерозумних.Не відають, що творять.
Рейтинг: 0+ -3-
 
ДобродІйка, 18:15 22 жовтня 2009 р.
 
Ой, братуха. Давай не будемо про Кондзьолку. Кондзьолка це підла людина, яка дбає тільки про свою шкіру і свій бізнес. А саме найбільше я не поважаю його за те, що він лиє бруд на інших. 
Порада: якщо сам в гі..і, то хоч не тягни другого. Таких в армії на парашу і ногами... 
Одна підлість його в тому, що за кошт інших старається викарабкатися вгору. Про інших, звичайно, не дбає. 
А ще преться до влади, бо розуміє, що для грошей треба ще влади. Губа нє дура!  
Одне хочеться сказати: Куда тобі діду паршивий? Займайся своїм брудним бізнесом, пиши маразми на свому сайті, і тішся дурними думками, що колись "дорвешся" до влади. 
Ми всі твої "добрі" статті з твого сайту drogobych.com.ua памятаємо: вигадані автори, дурниці та нісенітниці, і нічого по суті.  
Знову порада: не переробляти дизайн сайту потрібно, а вести на ньому конструктивний діалог!  
Ти хоч в 3-D його роби, все одно не піднімеш трафік, бо ти може розумієшся в енергозбереженні, але в адміністрації і в лідерстві ти тупий як Сибірський валянок. 
 
Подумай сам: коли тебе навіть свої не поважають (підлеглі), то що вже говорити про громаду.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адвокат, 18:21 22 жовтня 2009 р.
 
Я пропоную залишити всі питання на форумі, от так як Ви робили з Гуком, і задати їх пану Кондзьолці. От наприклад адвокат, як бачимо людина затаїла образу і яро ненавидить Кондзьолку. То нехай би і залишив якесь провокаційне питання, або показав якісь факти, а то більшість читачів почнуть сприймати це не як діалог, а як звичайне поливання брудом.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:45 23 жовтня 2009 р.
 
Для Щебетухи: 
Ну що ти верзеш? Всі коментарі тут публікуються. Ні одного мого коментаря не було знято. На сайті повно критики щодо будь-кого. 
Ти піди на сайт Кондзьолки і подивися як ти там можеш коментар залишити. Там як при комунізмі: 
все гарне про мене публікуємо, а що не гарне-ні!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адвокат, 16:30 23 жовтня 2009 р.
 
дрогобичанину!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 16:47 23 жовтня 2009 р.
 
вже 30 раз говорив!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 20:23 30 жовтня 2009 р.
 
хотів би дізнатися що буде далі
Рейтинг: 0+ -3-
 
Роман, 20:26 30 жовтня 2009 р.
 
здається буде далі погано :sigh
Рейтинг: 1+ 0-
 
Роман, 20:31 30 жовтня 2009 р.
 
На днях бачив, як по Дрогобицькому базару гуляли солдати строкової служби військової частини А 1108. У них там що карантин не введено. може хто знає що робиться в частині по боротьбі з епідемією, то повідомте. Батьки хвилюються.
Рейтинг: 0+ -3-
 
бодя, 15:50 06 листопада 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4445 днів)