Вибори на носі

Надрукувати
Плітки
22.10.2009
РадаНаближаються президентські вибори. З понеділка (19 жовтня 2009 року) вже дозволено передвиборну агітацію, яка фактично почалась набагато раніше. І знову обіцянки кандидатів, політтехнології, підкуп, фальсифікації... Що несуть ці вибори для Дрогобича? Яке значення матимуть для подальшої долі міста?  

Місто наше на периферії великого політичного життя. Оминув його своєю увагою Стебникій, під час концерту Юлії Тимошенко Дрогобич був згаданий на її офсайті (як правильно підмітили колеги з Майдану) фразою типу "у ряді селищ та сіл регіону". 

Та й немає у Дрогобичі консолідації громади навколо певної політичної сили (як би не заперечували націоналісти). Тому й об’єктом політичної гри місто не буде. А, отже, і "подарунків" не отримаємо.

Отримаємо лише видатки - ті ж самі дошки, стенди, що облаштовуються для агітації, виборчі дільниці, саме проведення виборів, а потім ще півроку ситі вгодовані обличчя дивитимуться з парканів "лагідними" очима - поки негода чи двірники їх не зірвуть.

Але на вибори підемо, авжеж? Хоча б для того, щоб зіпсувати той красивий папірець з прізвищами "обраних", на який держава тратить немалі гроші.

Переглядів: 4265

Коментарі (17)
 
Я викреслю всіх, бо нема в списках людини, яка би відстоювала інтереси українців. А вже 30 травня 2010 року будемо обирати мера і депутатів. Було би добре, аби дати інформацію про всіх претендентів на булаву - але правдиву, а не заангажовану. Бо як и далі будете агітувати за Гука, перестану вас читати.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Вар’ят, 12:42 22 жовтня 2009 р.
 
До вар"ята 
насправді хлопці почали неупереджено оцінювати події в місті. Тому Нам необхідно їх в цьому підтримати.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанин, 12:44 22 жовтня 2009 р.
 
цеи саіт і до того не кого не підтримував!
Рейтинг: 6+ 0-
 
макс, 13:07 22 жовтня 2009 р.
 
Голосуйте за мене!
Рейтинг: 0+ -11-
 
Юля, 12:43 23 жовтня 2009 р.
 
У євреїв національність визначаеться по матері. З другої сторони був у нас патріт Ющенко, і що толку? До чого тут національність, цю затравку можна кидати "рагулям". Ви краще вкажіть ті помилки які вона допустила проводячи політику українського прориву. Які помилки зараз продовжує допускати і ін.  
 
А з національністю, ну тик і сказати нема що, ну жидівка, ну армянка і що тепер всім стати і пристрілитися?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:21 23 жовтня 2009 р.
 
Шановний дрогобичанин! Ви напевнознаєте мою позицію відносно національності, яку я висловлював в наших дискусіях.Питання нації вкидають перед виборами, для відвернення уваги від існуючого бардаку та для легшого проведення фальсифікацій.Однозначно, що з такої прірви країну може вивести тільки лідер , по духу українець.Немає значення якої національності він буде.Історія знає такі особистості:Лев РЕбет, права рука Степана Бандери, який будучи євреєм віддав життя за Україну.Чи приклад ЧЕ Гевари який віддав життя за чужу країну.Але одна справа , коли дбають про державницькі інтереси, а коли дбають про інтереси чужої країни та купки злодіїв.Як людина розумнадумаю ви зможете відділити полову від зерна.Про помилки П.Ю поговоримо після виборів, коли весь український народ харкаючи кровю та потом буде віддавати кредит МВФ, коли москаль сяде на газову трубу, а ми будемо палити дровами іт.д. і т. п.Давайте думати, а не голослівно їсти то гамно, яке нам підсовують під вибори.Це ми вже пройшли і мову, і релігію, і НАТО.Нас тепер ддурити треба вишукано, ми вже не маса, ми народ! СЛАВА УКРАЇНІ! Гарних вам вихідних.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 17:30 23 жовтня 2009 р.
 
Гук єдиний кандидат якому я довіряв і довіряю. Це також людина, яка реально боролася і бореться за правду. Це також людина, яка не має нічого спільного з бізнесом. Гук, на відміну від Радзієвського, Кондзьолки, чи Іванціва свого бізнесу не має. це є людина прозора, яка не "позаписувала" бізнеси та нерухомість на своїх родичів, як це заведено у владних колах. Йому нічого таїти перед народом. Це людина герой, яка вистояла суд мафіозних структур Дрогобича і перемогла. Саме таких людей нам потрібно в Дрогобичі !
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адвокат, 17:56 23 жовтня 2009 р.
 
Адвокат ти правий. Хороший той Гук чоловік. Патріот і порядна людина. Просто господарь він нікудишній. Не стало в нашому місті краще за нього, нема чого людям згадати... Може він і хороший журналіст, але важко жити в вимирайочому місті. :cry
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 20:14 23 жовтня 2009 р.
 
заперечу адвокату!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 21:18 23 жовтня 2009 р.
 
Для Дрогобичанина: 
Я теж згідний, що хороший. Але будувати це не руйнувати. Це бере час. Дуже прикро, що кругом нього є повно злодіїв. От і попробуй заставити злодія працювати: він того не розуміє, бо не за тим прийшов до влади. Дуже прикро, що депутати замість працювати на місто, виконувати свої обовязки воювали з Гуком, бо той не давав красти. Відповідно, ні одне рішення пропоноване мером депутати по принципу не прийняли. Чому? Бо це б підвищило авторитет мера. Потім, побачивши, що мера ні купити, ні договоритись, а про дерибан нема і мови вирішили позбутися його. Добре, що не вбили. Знаєте, коли мер ризукує своїм життям за простих людей, це без сумніву герой. Я таких людей поважаю. Тепер, коли все розікрали і ще до того криза сподіватися, що зараз хтось прийде і відбудує дороги і все буде "чьотко" це просто себе не поважати. Знаю одне: злодії це найменше, що нам зараз потрібно.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Адвокат, 21:21 23 жовтня 2009 р.
 
Макс,  
 
Наскільки я знаю, ти керівник у Кондзьолки (його приватний бізнес). Тому розумію, що такий коментар не влаштовує тебе і твого боса. Але урядова практика показує, що корупція процвітає у середовищі де бізнеси керують владою. Це називається зловживання владою. Бачимо також як в Києві партії відстоюють свої бізнес інтереси: не можуть поділити заводи, бояться, щоб хтось більше не мав ніж вони, думають як би побільше вкрасти, врвати щось на халяву. Про людей там навіть і мови нема: бидло та й годі!  
Так, я свято вірю в світову урядову практику, що люди з бізнесами не можуть займати керівні місця влади. Хочеш у владу: залишай бізнес. До бізнесу прислухаються, консультуються, але зловживаннь не допускають. Бізнеси займаються доброчинністю, помагають народу і тд. Це є досвід передових держав, а не таких як Росія чи Україна. Саме так має бути, якщо ми хочемо жити по-європейськи. А як ні, то будемо жити по-дідівськи і тоді нема чого плакати.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Адвокат, 21:45 23 жовтня 2009 р.
 
я то взагалі приватнии підприемець!
Рейтинг: 0+ -10-
 
макс, 00:12 24 жовтня 2009 р.
 
Для Макса: 
Я не сказав "я знаю" я сказав "на скільки я знаю". Згідний, чув дзвін, та не знав де він. Не буду сперечатися.  
Але на рахунок решти коментаря тут все ясно і правильно сказано. Маємо масу прикладів де бізнес йде до влади, починає там підкидувати людям якісь обіцянки, ті як лохи голосують, а потім починається "влада". Така в нас влада в цілій Україні. Кожен має як не на себе то на тьощу (боже впаси теке робити:) ліпше на пса записати) то ще на когось бізнеси позаписувані. Потім виправдовується "ні, це брехня, ці магазини мені не належать, ця земля не моя!  
Бізнесу у владі не місце. Тут нема про що говорити.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адвокат, 23:58 24 жовтня 2009 р.
 
хочу наголосити ще раз я дуже радии що цеи саит стае площадкое для діалогу розумних людеи!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 13:53 25 жовтня 2009 р.
 
Шановний адвокат! Ну працює в цьому світі закон заперчення заперечення! Ви заперечуєте сам собі, в тій частині, що довлади не треба пускати бізнес.Рідний мій , ну звідки канцелярська криса знає, що таке планування та стратегія розвитку?Звідки воно знає про неплатежі, неповернненя пдв та багато інших речей, які вкрай необхідні господарю.Як воно може підписати акт виконаних робіт, коли воно керується не якістю виконаної роботи, а сумою відкату за підпис.Чому Гук, і не справляється з господаркою?А тому , що немає основ ведення бізнесу, та ще й немає достойних господарників в своєму оточенні.Якраз сьогодні і потрібно взяти до влади людей, які щось досягнули та зробили в цьому житті, не плакали на кризу, а тягнули лямку.Немає нічого встидного, що людина заробила гроші, бізнес нехай іде, приносить гроші для повноцінного життя родині бізнесмена, а він нехай працює на благо громади.Для запобігання зловживань раз в рік переглянути всі рішення, а чи не має там лобіювання інтересів.От і вся пісня.Любові вам та радості на кожень день!
Рейтинг: 0+ -7-
 
Довбуш, 12:31 26 жовтня 2009 р.
 
Земляки! Треба йти на вибори. Якщо проголосуєте "проти всіх", то вашими голосами скористається "бандюкович" або "брехлива Джулька" Є достойний кандидат. Це - Анатолій Гриценко.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 08:28 29 жовтня 2009 р.
 
На Майдані у вас колег не було й не буде. Ліпше не згадуйте, не цитуйте й не передруковуйте. Бо програєте: виж не, на жаль, не ґазетярі й ними не станете, бо не прагнете, просто розважаєте таких самих, як ви й ваші улюбленці на кшталт взуттєвика в масці ґрандіозного таланту пана Магльни
Рейтинг: 5+ 0-
 
Просто уважний читач, 17:15 21 жовтня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4445 днів)