Чергове фіаско Миколи Гука

Надрукувати
Плітки
01.12.2009
ГукВельми цікава позиція у міського голови Дрогобича Миколи Гука - здається, що він має на меті здивувати всіх своїми вчинками. І поки що йому це досить непогано вдається. Шкода лише, що не дивує роботою, досягненнями на благо міста. Остання "перлина" у списку ідей та пропозицій мера - "фестиваль пампушок".

Спочатку було нехай одноразове, але прибирання міста. Це добре, та недостатньо. А потім пішло-поїхало...

Про таких людей кажуть "прожектор" - але не той, що світить, а той що генерує ідеї, проекти. Ось і у нас Микола Петрович спочатку пропонував створити музей дрогобицької ковбаси, після епідемії грипу - встановити пам’ятник цибулі. А тепер - провести фестиваль пампушок.

Вже місяць місто живе без начальник КП "Дрогобицький ринок" - невже слова міського голови про зберігання цієї посади для себе були не жартом? Зате у ЖЕКів з’явилися нові начальники. М’яко кажучи, не зовсім компетентні у цій справі, як видно.

А ще мерова пропозиція про звільнення 25% всіх чиновників з виконавчого комітету міської ради. Дійсно, відкривши довідник ділового Дрогобича, бачимо, що апарат міської ради є дуже великим - багато начальників і підначальників всіх рангів і категорій. За неефективну діяльність на посаді треба звільняти саме їх - бо ж просте скорочення торкнеться лише простих працівників.

Ольга Зубрицька (керуюча справами), бачимо, також боїться втратити посаду. Нічим іншим не поясниш її "підспівування" меру і пропозиція до працівників виконкому сприймати звільнення як "природній відбір". Пані Ольго, Ви це серйозно? Скажіть прямо, що людей вважаєте стадом, себе в міській раді вовками, і "виживає сильніший"...

Надзвичайно прикро, але з мером-"прожектором" і його командою доходимо "до ручки", як кажуть старі люди. Місто убожіє, пенсії платити нічим, бюджет - одна суцільна дірка. А ми давайте проводити фестивалі і заходи.

Якщо ще одна цінна ідея Миколи Гука - завести книгу "досягнень та антидосягнень" міської влади - буде втілена в життя, то сторінки з досягненнями будуть чистими як мінімум до травня 2010 року. Принаймні, складається таке враження.

Тому щиро бажаємо Миколі Петровичу перестати займатися популізмом (модне нині слово), перестати нас дивувати - і займатися містом. Не просто займатися, а працювати на благо Дрогобича і його громадян. Всіх громадян, розумієте?

 


Переглядів: 4607

Коментарі (50)
 
Дивна позиція. Хто думає та вигадує - той дурень. Бо його ідеї не всім подобаються. 
А хто тихенько краде - той готовий бути навіть бидлом - диш би за те, що краде не вигнали і не дали догани.  
А ще гірше, що автор не хоче навіть розібратись, що стало причиною такої поведінки мера.  
Коли казали, що Гук привів із собою у владу олухів - то всі плескали. У 2008 всіх олухів вигнали за мером. І що щось стало краще в місті? Фіги-з-дві!  
Значить напрошується висновок: і до Гука олухів в міській владі вистачало. І що в тому поганого, що він за них взявся.  
Чи автору хочеться щоб той чиновник, який пустив коріння і приріс до дрогобицької Ратуші разом із своєю задницею та кріслом під нею на стільки, що може собі будь-кого в місті (в тому числі і автора) вважати та називати БИДЛОМ і далі це робив?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Цікавий, 13:55 01 грудня 2009 р.
 
А на рахунок пампухів - то автор ну дуже даремно - хіба що в нього якась дитяча травма пов'язана з тими пампухами :zzz
Рейтинг: 0+ 0-
 
Цікавий, 13:56 01 грудня 2009 р.
 
Даремно іронізуєте, Цікавий
 
Ні пампушки, ні будь-який інший фестиваль не може проводитися, якщо місто не має коштів на більш потрібні речі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 14:13 01 грудня 2009 р.
 
Ой мама прожектор Періс Хілтон відпочиває. Пропоную замінити в тому проекті Цекало на Гука то буде бомба.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:10 01 грудня 2009 р.
 
Ніхто нам з адміном не закине, що ми не патріоти.%5 місяців тому ми стояли і витримали шквал критики за те, що пропонували громаді дати час меру для виправлення своїх та чужих помилок.Як людина чесна хочу признати свої помилкові ілюзії відносно мера, вуйко є вуйко і нічого його не змінить! Всі останні ідеї, а тобто - памятник цибулі, музей дрогобицькоі ковбаси, а тепер фестиваль пампухів щонайменше тягне на палату номер 6.Термінова госпіталізація на Кульпарків, жаль , чоловік хороший, та хворий.Доріг нема, грошей бюджетникам нема, а ми б.ь памятник цибулі!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 17:23 01 грудня 2009 р.
 
Істина в словах Довбуша
 
Бо чекати, поки мер набере команду, і накаже всіх поганців, можна і до травня - а толку?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 17:27 01 грудня 2009 р.
 
А де ж тоді конструктивізм?  
Чи може в Дрогобичі побудує хтось величезний промисловий центр?  
Та треба робити все - саме дурне на перший погляд щоб зробити з міста туристичний центр. 
Ви пропонуйте щось взамін а всіх і все хайте. А позиція що ви витримали шквал критики не приймається - а хто ви є? Які ваші імена та прізвища?  
Нижче на сторінці є тільки редакція та FLAGER & A8t. То про який шквал може й ти мова якщо ви ховаєтесь і боїтеся того шквалу. Покажіть свої лиця та імена, а вже тоді плачте, що витримали шквал критики.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Цікавий, 18:33 01 грудня 2009 р.
 
А цензура річ хороша - та не порядна. Ви ліцеміри!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Цікавий, 18:44 01 грудня 2009 р.
 
Тепер про імена і прізвища. 
Цікавий, почніть з себе. Чому Ви не публікуєте свої особисті дані, а користуєтесь прізвиськом? 
 
Знаючи наш український менталітет, можливість висловити свою думку під прізвиськом - саме те.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 18:53 01 грудня 2009 р.
 
А що ще хтось не спізнає Ощипка? Панове та будьте відверті, почерк той самий, той самий перестрашений маскувальницький настрій. Шкода людину котра так любить лизати дупу, що вже аж гланди виблискують, на обличчі нашого мера. Вуйко попустись, чи в тебе ще є надія що Гук в 100 раз винесе питання на відновлення тебе на посаді? Швидше ти Гуку геморой налижеш, ніж тебе відновлять на посаді.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Фанат тупих майданів, 20:44 01 грудня 2009 р.
 
Ну той гук і клоун :grin
Рейтинг: 0+ -1-
 
Андрій, 01:50 02 грудня 2009 р.
 
І далі за своє: мер все повинен робити і більше нікого нема. Моє питання до вас всіх: А де решта можновладців? Чому ніхто їх не висвітлює? А може тому, що вони і справді нічого не роблять? Гнати потрібно їх!  
Я за те, щоб скоротити апарат. Мер поступає правильно! Але починати потрібно з тих, хто нічого не робить! Менше можновладців-менше злодіїв-менше майна вкрадено і коштів розтрачено.  
Мені вже надоїли ті тупі розмови: Гук і Гук і Гук, скоро як казав Леонід Данилович, ...будуть звинувачувати в жіночій фригідності і чоловочій імпотенції... 
Я впевнений, що Дрогобич ніколи таким не буде як Трускавець. То що, нам ніколи не потрібно проводити ніякі міроприємства? Знову цибулю згадали, завтра редиска буде! А між іншим така антисанітарія в якій знаходиться ринок...треба дякувати Богові, що в нас тифу і чуми нема. А Гук довго боровся за нього! Я більш ніж впевнений, що саме ринок став каталізатором хворіб які забрали життя багатьом ні в чому невинних людей. Не вже ви не бачите, що тут проблема не в Гукові! Ще одне питання: коли ти даєш розпорядження, а його свідомо не виконують і навіть не збираються, що ви пропонуєте робити?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адвокат, 02:10 02 грудня 2009 р.
 
Гаврило, ти щось мудріше і конструктивніше можеш тут витиснути з себе? Чи в тебе  
просто ... "тяжелое детство, железобетонные игрушки"...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адвокат, 02:15 02 грудня 2009 р.
 
Цілком підтримую Цікавого: побільше конструктивізму і поменше популізму!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адвокат, 02:18 02 грудня 2009 р.
 
ну чого ви сваритесь і так нічого не змінете))))))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс пянии, 03:59 02 грудня 2009 р.
 
Та ніхто не свариться. Просто у ощипка почалася хвороба - сам з собою розмовляє. Поназивається різними іменами, сам "речі" толкає, сам з ними погоджується, а для не утаємничених здається шо ціла орава захищає гука
Рейтинг: 0+ 0-
 
kuzya, 08:01 02 грудня 2009 р.
 
"Фанату тупих майданів", а бачу ти дуже серйозний знавець вилизування геморою. Ти навіть знаєш як виблискують після цього гланди (певно в дзеркалі кожен день бачиш). Вибачай за грубість - який привіт така і відповідь. 
А на рахунок поновлення - воно мені на фіг не потрібне. Ти би поробив в тому "гавні" пару місяців і все зрозумів. До речі, мені це і не цікаво, гроші мені і без того вернуть за той увесь час - чим довше не поновлюють тим більше заплатять.  
Давай чітко що робити. А якщо хтось думає що я у безмежному захваті від Гука та його дій, то дуже помиляється. Але і решта депутатів і придепутатів таке . 
І цікавить мене лише місто. Якщо місто хоче того "гавна" що сьогодні є, то нехай має, я з тим не погоджуюсь.  
На Майдані надрукую будь-які матеріали. Але щось ніхто не хоче писати.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ощипок, 10:14 02 грудня 2009 р.
 
Якщо боротьбою з базаром можна назвати пусті балачки та звільнення Волошина, то я китайський льотчик! ДЕ базар, де гроші витрачені на ПІДГОТОВКУ ПЛОЩАДКИ НА ОРЛИКА?ДЕ доблесна санстанція!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 10:25 02 грудня 2009 р.
 
ТА НЕ ПОРИСТ Я НЕ ПОРИСТ
Рейтинг: 1+ 0-
 
Цікавий, 11:24 02 грудня 2009 р.
 
то цікавии!  
друже які конструктивні ідеи? ти почитаи уважніше вони тут е! будь уважним! ми запропонуем -ти іх виконаеш? чи маеш варіати при яких вони здіиснятся? 
тому для чого ганяти ці паражняки! ми не компанія по проетам! ми прості жителі цього міста! а ти якщо такии розумнии напиши за рахунок чого поповняеться міськіи бюджет хоча б 3 статті доходів і як збільшити иого наджодження, а ми тебе послухаем !  
і скажем чи можеш ти бути корисним для міста чи просто" обикновении парень "
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 11:43 02 грудня 2009 р.
 
то Довбуш! я не втратив інтересу!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 11:48 02 грудня 2009 р.
 
Ок!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Цікавий, 11:48 02 грудня 2009 р.
 
Факт однозначний, Гук часто висловлює дивні ідеї замість того щоб шукати способи для розвитку міста. Журналіст-фантазер, а не управлінець.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Роман, 13:01 02 грудня 2009 р.
 
Приємно поглянути, коли ще не так давно дехто в груди бився захищаючи чесне імя Гука, а тепер прозрів. Скажу вам, що ми ще багато чого побачимо неймовірного від п. Гука. Він ще той хапуга. До травня ще далеко. А за цей час можна "наробити справ" ой як багато. Уже почалося: базар, водоканал, далі буде... :) :upset
Рейтинг: 1+ 0-
 
патріот, 16:52 02 грудня 2009 р.
 
Я запитаю ще раз: чому ніхто не говорить про заступників і що вони досягли? так виглядає, що вони святі!  
Друзі вибийте з себе того комуніста, який привик жити в командно-адміністративній системі, де як є наказ то "починає" робити, а як нема, то сидить і байдики б"є! А де ініціатива? Де старання для міста? Де діалог, пропозиції? Все мер має пальцем вказати, наказати і перевірити чи все зроблено. Це дурдом! На якого біса нам тоді вони потрібні? Перше була влада без мера і ніхто навіть не пікнув, все було добре, абсолютно все!  
Давайте тепер зробим навпаки: лишимо мера, а всіх решта виженемо! А чому б і ні? А як ні, то поясніть мені хто і що робить і чого досягнув, бо так виглядає, що в ратуші крім мера нікого нема!  
Адміністратору пропоную почати брати інтервю в кожного можновладця по черзі, де одним із запитаннь повинно бути: що ви зробили для міста, і конкретно про їхню працю з мером. Народ повинен знати з першоджерел!  
 
Мабуть, так і будемо робити. Але не всі і на контакт ідуть.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адвокат, 17:44 02 грудня 2009 р.
 
Я пару месяцев назад сказал, что к зиме будет "ж..а". Ну как ?Где те оптимисты? которые говорили о подъёме? Рагули довели, доводят и будут доводить этот город до ручки!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 18:48 02 грудня 2009 р.
 
На зіку сьогодні відбулась інтенет-конференція Олега Дацюка, лідера дрогобицької пори.  
Можна підкреслити два цікаві моменти. 
1.[ Саша ] 
Пане Олеже, назвіть нам хоч одну розумну пропозицію, яка вийшла від п.І.Лазаріва за всю каденцію, а то він лише як більшість з вас кричить про корупцію, а у самого рильце, а може й рило, ох як пуху. 
 
Він дійсно поборник корупційних схем. Зверніться до нього і він ширше висвітлить вам це питання.  
 
[ Валентин ] 
1. Ваше ставлення до відствки та поновлення мера Миколи Гука. 
2. Роль «Пори» у цих подіях 
Дрогобицька Пора декілька раз не давала провести імпічмент міському голові, даючи йому можливість ввійти в курс справ, налагодити роботу з депутатським корпусом. На жаль час не допоміг. Тому ми приймали участь у відставці міського голови.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Перехожий, 19:57 02 грудня 2009 р.
 
Любі друзі не нарікайте на мера, повірте -це хороша людина., хоча і не безгрішна, але не зрівняти його з попередниками, просто людина не має своєї професійної команди.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Борис, 21:08 02 грудня 2009 р.
 
Про пору та відставку Гука. Їм же (Порі) обіцяли взамін підтримки зняття Гука земельну ділянку для будівництва багатоквартирного житлового будинку.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Цікавий, 23:11 02 грудня 2009 р.
 
Хлопці, та яка ПОРА., деюре печатка в Каськіва , дефакто неведать ПОРЫ ка МАШИНОЙ ***, відкрили офіс в Дрогобичі перед закінченням каденції...для КОГО, хто там буде звертатись до вас.спустіться на землю неробіть цирку хлопці
Рейтинг: 0+ -1-
 
перехожий, 08:40 03 грудня 2009 р.
 
Перехожий - п'ять балів.  
Особливо мені сподобалась відповідь Дацюка на скільки в них буде менше хабарників? Відповідь: на 100 відсотків. 
Дуже самокритично.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Цікавий, 09:38 03 грудня 2009 р.
 
Панове, не дивуйтесь Миколці. Це мій пацієнт :x
Рейтинг: 0+ -1-
 
Психіатр, 11:04 03 грудня 2009 р.
 
Борис каже :Любі друзі не нарікайте на мера, повірте -це хороша людина., хоча і не безгрішна, ... просто людина не має своєї професійної команди. 
 
Так хто тому тупаку винен, що він не може зібрати команду професіоналів? Хто йому заважає? За строк своєї каденції вже можна було десять таких команд зібрати. Це все одно, якби Михайлеченко заявив, в кінці відбіркового турніру, що немає команди, хоча сам розуміє, що він, просто, бездарний тренер.
Рейтинг: 0+ 0-
 
до Бориса., 14:01 03 грудня 2009 р.
 
Фестиваль «Дрогобицький пампушок» проведуть працівники виконавчого комітету. На столах, які будуть розставлені навколо Ратуші, чиновники мають розкласти спечені пампушки та узвар і частувати дрогобичан. 
Таке доручення вчора, 2 грудня, на засіданні організаційного комітету з проведення Новорічно-різдвяних свят дав міський голова Микола Гук. Про це зобов’язання кожен працівник виконавчого комітету буде повідомлений особисто під розписку. 
На думку Миколи Гука, це посилить відповідальність за проведення фестивалю.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 14:07 03 грудня 2009 р.
 
Читаючи чат з Дацюком, наробив купу висновків і хороших, і сумних.Відповіді неконкретні в стилі свого лідера каськіва та Адамика.Та і в них звучала думка про похід на вибори в складі коианди, невже Гук, ідучи на вибори не мав команди? Тези дві, або виграв вибори несподівано для самого себе, або зрадив команду.І одне і друге не втішає.Десь в перших наших переписках я висловлював думку, а чи є в місті здорові господарні сили та й наводив приклад нашого земляка Богдана Юзефіва, який працює в Ходорові, та зробив з розваленого заводу перспективне підприємство.Стояло питання, чому десь людина реалізувалася , а тут не зміг.Але є і приємні новини, які тішать, як громаду, так і мене особисто.Юзефів, як справжній патріот міста створив з небайдужими людьми го , куди входить багато громадських організацій.Називається не витримав лихої долі та й хоче допомогти місту.Боюсь помилитись, але почитавши список , бачу на горизонті реальну силу, яка може прийти на заміну старим та гнилим дупутатам.Поживем -побачим.Удачі їм та хороших думок.Єдине, що ніде не бачу їхніх контактів.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 15:48 03 грудня 2009 р.
 
Як ви важаєте на вашу думку хто стане мером міста Forever. 8) :) ;)
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адмін, 15:59 03 грудня 2009 р.
 
Мером без сумніву стане Радзік.Обговоренню не підлягає, єдине що він сам не захоче балотуватись.Після років безладу та безгосподарності , та враховуючи, що в повітрі витає дух та бажання " сильної руки", шанси в Радзіка стовідсоткові.Якщо взяти до уваги появу в орбіті радзіка багатьох дрогобицьких сраколизів, бачиться мені його перемога в першому турі та з великим відривом.Віва дульче Радзоліні! Жарт, в якому доля правди, хоча знову спрацьовує передвиборчий синдром українця"вибрати між великим г..м та малим ".Здоровя вам та натхнення!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 17:05 03 грудня 2009 р.
 
А що, Радзієвського є за що обирати. Хоча за парк Бандери, Замкову Гору і т.д.Решта мерів нема за що згадати, за то вони "cвої".Отак і живемо, обираємо кого попало а потім жаліємо.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 20:04 03 грудня 2009 р.
 
Радзик- так держать! Добей этих рагулей и этот город до конца, может тогда начнут думать!  
А за вот за Юзефьева спасибо, неожидал, если он приведёт в Совет свой блок, возможны изменения. Спасибо Довбуш!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 21:48 03 грудня 2009 р.
 
маразми продовжуються!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 14:21 04 грудня 2009 р.
 
Чесно говорячи сама стаття дуже "попахує заангажованістю".Чому завжди всі бачать лише негатив ? 
Все ж таки, згідно психології - все негативне більш кидається в очі ніж позитив!
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 11:42 07 грудня 2009 р.
 
Патріоте, що Вам відповісти? 
Ми раніше писали про позитив у діях мера, обстоювали його починання - отримували критику, і звинувачення в продажності, однобокості і т.п. 
 
Тепер критикуємо недоліки - знову звинувачення у "заангажованості", як Ви написали. 
 
Всім ніколи не догодиш. Адже у будь-якому питанні є мінімум дві думки. 
 
А на рахунок подавати голі факти без свого бачення - думаємо, більшість читачів з Вами не погодяться.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 11:49 07 грудня 2009 р.
 
в 4 школі вже 2 дні проривають труби, опалення немає і діти мерзнуть!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:12 07 грудня 2009 р.
 
Верно сказано: " дороги начали ШАМАНИТЬ". Это не значит, что они стали лучше. А всего лишь не хуже, чем были до ремонта. 
И правильно подмечено, что в управлении нет профессионалов, а только хапуги и воры!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 13:18 07 грудня 2009 р.
 
ви думаєте що радзієвський буде кращий, всі вони хороші коли ідуть до влади, а коли приходять то получається як завжди, ніхто нічого не може зробити
Рейтинг: 0+ 0-
 
ЯРИНА, 16:09 07 грудня 2009 р.
 
Шановний Дрогобичанин-прошу внести пропозицію меру перевести дітей з 4 школи в мерію та годувати їх пампушками які залишаться після фестивалю! До тепла в школі- почитайте реляції Хомяка про тепло, у нас все гуд, а у вас нема тепла?-виною всьому москалі та сомалійські пірати!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 17:57 07 грудня 2009 р.
 
люди добрі! В 4 школі сьогодні знов не зремонтували труби, опалення далі нема!
Рейтинг: 0+ 0-
 
дрогобичанин, 16:45 08 грудня 2009 р.
 
Давно я не вправляла декому мізки...Ну що, робимо фестивалі, гучно святкуємо Миколая з Присвоєнням ЗОЛОТИХ ХРЕСТИКІВ урядовцям, тим що штани протирають в ратуші, а мороз ще не скував могили померлих від свинячої авантюри, ще вітер не висушив сльози їх марерям і дітям.Істино: ПИР ПІД ЧАС ЧУМИ !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Щебетуха, 09:55 09 грудня 2009 р.
 
А зверніть увагу , як ремонти в тих школах роблять! Батьки своїми руками і за свої гроші.А те , шо капає від держави, осідає в кішенях директорів шкіл, роботу ж виконують шкільні робітники і прибиральниці, а гроші директори ділять із завгоспами.Так було і буде завжди.Поки обдурені батьки будуть здавати на ремонти школи.СХАМЕНІТЬСЯ !
Рейтинг: 0+ 0-
 
Подорожній, 13:07 14 грудня 2009 р.
 
А где мой коментарий? 
 
Олексію, всі коментарі публікуються.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 18:36 14 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3940 днів)