Чиновники і міліція, де ви?

Надрукувати
Життя сайту
04.12.2009
ГербСьогодні на електронну адресу сайту прийшло аж два листи, у яких наші громадяни, мешканці міста, звертаються до влади, чиновників, міліції. Точно знаємо, що читають нас і люди з ратуші, і правоохоронці, інші представники влади. Шкода лише, що ніяк не реагують на такі ось звернення людей. І заставити неможливо .
Листи подаємо в оригіналі.

Перший від невідомого читача:
"займіться ремонтом тротуарів а не ліквідацією торгівлі на вулицях. за що ми платимо комунальні послуги. я думаю не тільки за прибирання прибудинкових територій а і за їхній стан."

Думаємо, шановний, що тротуарів ще довго не побачите в "людському" стані. Так як і доріг у Дрогобичі...

Другий лист надіслав наш читач Микола:
"В Дрогобичи, знову зьявилися гральни автомати, биля кафе Экспрес на вул. Грушевського. А де дивиться влада и МВС видно все продано,совесть и честь також. Малолетки грають, грошей не вистачаэ, а потим идуть красти, грабувати. Робить щось!!!!"

Прикро, та не рідкими є випадки, коли працівники правоохоронних органів і заробляють на таких ось оборудках. Здається, автомати біля "Експресу" - лише квіточки.

Допоки такі та інші заяви будуть поодинокими, ніхто на них "зверху" не зверне уваги. Якби зібралася сотня-друга обурених громадян - інше діло. Так і живемо, бояться лише натовпу.

Переглядів: 3534

Коментарі (3)
 
Треба подати заяву в органи СБУ. прокуратури . міліі. якщо не буде ніяоі реакціі значить це Криша! Розумійте. вигідно не бачити це також гроші!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Правда, 16:19 25 грудня 2009 р.
 
Скажіть будьласка чому беркут на вулиці у людей запитуєтся документии? У нас військове положення?
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 20:28 25 грудня 2009 р.
 
Нет дорогой! У нас "демократическая" страна, каждый может спрашивать, что хочет.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 23:27 25 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4724 дні)