Залишать баню без води

Надрукувати
Плітки
07.12.2009
РікаУ Дрогобичі є одна лазня, що відноситься до комунальної власності. Знаходиться вона на вулиці Лепкого (біля 3 школи) - мабуть, багато дрогобичан відвідували її хоча би раз. Розміщення бані в самому центрі міста робить її досить привабливим об’єктом для приватизації - звісно, 2-поверхова будівля приблизно на 500м2, 20-30 соток землі. А приватизувати баню може навіть один із відвідувачів - адже тут можна зустріти половину депутатського корпусу всіх скликань та інших можновладців міста.

До постійних відвідувачів відносяться Лужецький, Суда, Задорожній, Коростильов, Ваврин, Летнянчин, і навіть Шагала. Недавно був помічений ще один "герой міста" - Кондратюк. Вочевидь, вже повністю освоївся на новій посаді.

Всі, хто хоч раз побував у цій лазні, відзначають особливий пар, якого не знайдеш у жодній приватній лазні чи сауні. Але нещодавні зростання тарифів на водопостачання та водовідведення може призвести до повного банкрутства бані. Напевно, комусь це вигідно?

Ціна одного відвідування - 20-22 грн. Але половина відвідувачів обходять касу, заплативши 10 грн. на вході. А вже у самому приміщенні є два відділення (чоловіче і жіноче), кафе, перукарня. На вихідних баню відвідують приблизно 1200-1500 чоловік - зовсім немало.

І щоб вберегти дійсно громадську установу від банкрутства, міський голова Микола Гук хоче забезпечити її дешевою водою - по ціні для населення. До речі, його брат Михайло був також помічений у цій бані.

На сьогоднішній день лише КП "Дрогобичтеплоенерго" баня заборгувала 432 тис. грн. Це не враховуючи водоканалу. Тому або дешева вода - або банкрутство. А ось директор КП "Дрогобичводоканал" Роман Шагала відмовляється підтримати таку пропозицію мера - мотивує тим, що це буде фінансовим порушенням.

Така практика (коли баня отримує дешеву воду) є у інших містах області. І все в порядку. А у нас це буде порушенням, пане Шагала? Чи комусь дуже вигідно не дати цій бані "втриматися на плаву"?

Переглядів: 4346

Коментарі (12)
 
З побоюваннями автора погоджуюсь... 
Схема прихватизації через банкрутство в Україні ефективно працює вже понад 18 років. Представники влади, чи наближені до корита особи, забирають майно за копійки і здають його в аренду, або чевають кращих часів, як ресторан "Червоне Прикарпаття". І нема но це ради... 
Прийняття закону про податок на нерухомість може привести до тями не ефективних власників... Наповнити місцеві бюджети... Але ті що приймають закони, якраз і є найбільшими власниками, тому коло замикається.
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 13:00 07 грудня 2009 р.
 
Баня комунальна, до речі, об'єкт цивільної оборони і її приватизація є неможлива. Хоча дрогобицькі депутати вже замічені у приватизації обєктів цивільної оборони - бомбосховища у будинку на вул. Лесі Українки, 8
Рейтинг: 4+ 0-
 
Цікавий, 13:40 07 грудня 2009 р.
 
На порядку денному у ГУКА 
приватизація водоканалу-тому він ніби так ревно захищає старі тарифи, а насправді -призводить Дрогобицький водоканал до банкрутства, апотім перепродасть приватній Фірмі-власником якої є багатій 
Возняк, якого після смерті свого благодійника Чайківського Гук хотів зробити заступником по комуналці, Отже на приватизацію іде 1-й Водоканал. а вже потім баня.Надіємся все-таки на прихід до влади Тимошенко -моше хоча вона пообрізає апетити таких горе-мерів, як наш Дрогобицький, Чує моє серце він ще наробит бід у Дрогобичі разом із варяткою -Ольгою керуючою справами, яка консультує його бредові ідеї
Рейтинг: 1+ -7-
 
Держслужбовець, 17:44 07 грудня 2009 р.
 
Сама стаття є заперечення заперечення, скажіть будь-ласка, хто має порахувати прихід грошей, це задачка за 5 клас, Царі вище перераховані ходять в баню надурняка, решта грошей пливе попри касу, як за стоянки авто, за базар, та за інші речі.Питання погашення боргів просте як борщ-посадити на касу людину , яка збере гроші з усіх, і баня за 5 місяців стане прибутковим підприємством.Красти менше треба-ось рецепт виходу з кризи!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 18:07 07 грудня 2009 р.
 
Ага, коли Гук поставив в бані директором свого брата то той зумів погасити всі борги та списати більшу частину заборгованості. Та він був поганим керівником - бо брат Гука
Рейтинг: 4+ 0-
 
Цікавий, 19:02 07 грудня 2009 р.
 
Дуже просте рішення. Передати БАНЮ на баланс водоканалу і платити за воду буде непотрібно, скільки заробить Шагала то буде все його.
Рейтинг: 1+ -2-
 
гук, 19:55 07 грудня 2009 р.
 
Як повідомив 30 листопада, на нараді в Ратуші директор КП "Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як, КП «Дрогобицька лазня», боргує за спожите тепло 432 тис.грн. І погрожує припинити теплопостачання. Тому Ваша редакція трошки помилилася. А перед водоканалом трошки інакща заборгованість. Не така загрозлива. :) 
 
Дякуємо, виправили.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дрогобичанин, 22:27 07 грудня 2009 р.
 
Тепер висновки в статьї виглядають не логічно. Якщо лазня найбільше заборгувала Дрогобичтеплоенерго, тоді для лазні, перш за все, необхідно знизити тарифи на теплопостачання. Дрогобичтеплоенрго, через засоби масової інформації, вже погрожував припинити теплопостачання до лазні, а водоканал ще не погрожував. Тому щоб вберегти дійсно громадську установу від банкрутства, міський голова Микола Гук мусів би хотіти забезпечити лазню дешевим теплом і гарячою водою.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Дрогобичанин, 23:29 07 грудня 2009 р.
 
У даному випадку (дати бані воду за ціною для населення) Гук не виступає винахідником, а хоче повторити вдалий досвід інших міст. Молодець. А ось Шагала цьому суперечить. 
 
Що ж до тепла - вочевидь, не меру це вирішувати.
Рейтинг: 1+ -10-
 
Адміністратор, 23:34 07 грудня 2009 р.
 
До економіки- берем розумного інженера-теплотехніка даєм йому вихідні дані і він за 4 дні дає розрахунок, чи не краще перевести баню на автономне тепло та гарячу воду.Впевнений, якщо банею командував приватник такий перехід був би давно здійснений.Часи дешевого газу та води пройшли, треба мислити по новому та рахувати гроші.Старих часів не повернеш.Все повинно мати економічне підгрунтя.Любімося та миймося як брати, а рахуймося як дружній народ!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 10:01 08 грудня 2009 р.
 
Для "держслужбовця" 
.Прийде "месія" і все зробить, так як зробила зі своїми друзями з НПК "Галичина" (НПЗ)...?  
Ніхто, нікому, нічого, просто так не зробить, а якщо зробить то для себе, з метою особистого збагачення!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 10:08 08 грудня 2009 р.
 
Повторити практику інших міст? 
А для чого, дешева вода не врятує ситуацію, борги тільки збільшуються. Об"єкт котрий не має власника приречений. Міська рада буде дотувати це підприємство доти, доки буде мати з того зиск. Ніхто не думає про майбутнє. Погоджуюсь з Довбушем. там не дешева вода потрібна нормальний господар. А досвід ін. міст в нашому Дрогобичі не прийнято переймати. Ми ж унікальні. Доречі запропонований варіант водопостачання дійсно суперечить з чинним законодавством.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дрогобичанин до Адміна, 12:22 08 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)