Перше інтерв’ю з Юрієм Кондратюком

Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Ярослав Грицик, Ігор Собко (Галицька Зоря)   
09.12.2009
РатушаНа початку грудня у місті склалася напружена ситуація з вивезенням твердих побутових відходів. Мешканці Брониці знову здійснили спробу блокування дороги до сміттєзвалища, а тут ще й водії сміттєвозів застрайкували через заборговану зарплату. Як вдалося врегулювати ці питання та про деякі інші комунальні проблеми ми запитали у директора департаменту міського господарства Юрія Кондратюка.

- У Дрогобичі склалася дуже непроста ситуація зі сміттям. Його стає все більше, і машини не встигають вчасно вивозити таку кількість побутових відходів на звалище, - говорить Юрій Кондратюк. - Існує декілька причин, основна з яких - розбалансування системи санітарного очищення міста. Я вважаю, що свого часу було великою помилкою передання функцій вивезення твердих побутових відходів від будинкових управ до "Комбінату міського господарства". Керівник Комбінату запевняє, що вивезення сміття є для підприємства збитковим. А коли за це відповідали будинкові управи, вони мали прибуток.

Ще однією проблемою є те, що прибудинкова територія, за чистоту якої відповідає БУ, закінчується на відстані 15 метрів від багатоквартирного будинку. Поза нею має прибирати хтось інший. Керівники будинкових управ стверджують, що це робота "Комбінату міського господарства". Натомість у Комбінаті кажуть, що до їхніх обов’язків належить вивезення сміття на Броницьке сміттєзвалище з контейнерних майданчиків, приватного сектору та його перешарування. За це оплачує міський бюджет, мешканці багатоквартирних будинків та приватного сектору. Що ж виходить? Чисто на відстані 15 метрів від багатоквартирного будинку, відносно чисто – на контейнерних майданчиках, а решта міста фактично не прибирається. А це майже 80-90% Дрогобича! І якщо якийсь школяр не доніс пакет зі сміттям до контейнерного майданчика, а кинув його по дорозі, це сміття так і лежатиме неприбраним. Його ще й собаки порозтягують. Маємо як у приказці: "У семи няньок дитя без ока". Влада, будинкова управа, "Комбінат міського господарства" турбуються про чистоту, а місто брудне.

Я мешкаю на вулиці 22 Січня. Там у приватному секторі щочетверга сміттєвоз забирає поліетиленові пакети з побутовими відходами. Якось, їдучи додому на обід, помітив, що більшість мішків зі сміттям, які виставили люди біля дороги для сміттєвоза, вже розірвані собаками. А ми кажемо, що переймаємо європейський досвід. Та у Європі встановлюють пластикові контейнери, з яких обслуговуючий персонал сміттєвоза забирає пакети з відходами, причому, якщо людина за це заплатила. У контейнер собака не залізе.

А ми намагаємося щось копіювати, а насправді, як завжди, недопрацьовуємо.
З кого спитати за нечисте місто? У будинкових управах кажуть, що прибирають на відстані не більше 15 метрів від будинку, а Комбінат не має стільки людей, щоб перекрити усю територію міста.

- Яким, на Вашу думку, мав би бути вихід із цієї ситуації?

- Я хотів би у порядку експерименту на півроку одній із будинкових управ повернути надання населенню послуги вивезення сміття. Оплату за це знову включити у квартплату. Тим більше, що такі пропозиції вже подали дві управи із трьох. Якщо за цей час територія цієї БУ буде чистішою за інші, то варто повернутися назад, а не накопичувати борги у "Комбінаті міського господарства". А взагалі, я вважаю, що дрібніші структури є більш гнучкими і дієздатними, ніж великі. Наприклад, ті ж об’єднання співвласників багатоквартирних будинків краще можуть собі давати ради з утриманням будинків і прибуткових територій, ніж будинкові управи.

 

Ми домовилися з відділом освіти і дирекцією шкіл виконавчих органів міської ради, щоби періодично залучати школярів до суспільно-корисної праці, а саме до участі у санітарних днях. "Комбінат міського господарства" повинен забезпечити учнів старших класів інструментами і вивезти зібране сміття. Діти прибиратимуть пришкільні території, парки, сквери. Тобто ті місця, де нема руху автотранспорту, щоб не наражати школярів на небезпеку. У цьому є свій виховний момент. Адже там, де школяр сам прибирає, він уже смітити не буде.
 

Окрім того, плануємо відновити у Дрогобичі загальноміський санітарний день, у який працівники підприємств, установ, організацій, фірм мали би прибрати закріплену за ними територію. Мусимо розуміти, що тільки усі разом зможемо зробити наше місто чистішим.

 

До речі, департамент міського господарства розробляє положення, яким буде передбачене суттєве збільшення штрафних санкцій до 50-3000 грн. за забруднення території міста негабаритним (у т.ч. будівельним) сміттям. Разом з тим, за незначну оплату "Комбінат міського господарства" готовий надати транспорт для вивезення негабаритного сміття від вашого помешкання. Необхідно лише подати заявку.
 

Також плануємо тричі на тиждень проводити рейди за участю працівників міліції та інспекції з благоустрою для притягнення до відповідальності тих, хто засмічує місто.

- Якою сьогодні є ситуація на Броницькому сміттєзвалищі?

- Фактично це сміттєзвалище вже вичерпало свій ресурс. Тому періодично мешканці с.Брониця проводять акції протесту проти експлуатації цього звалища. Коли це нещодавно знову було зроблено, мені та заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства Богдану Баху вдалось переконати броничан розблокувати дорогу до сміттєзвалища. Справа в тому, що минулого року Дрогобич виділив на розвиток інфраструктури села Брониця 1 млн. грн. Цього року було заплановано 500 тис.грн., однак через серйозні проблеми з наповненням міської казни ці кошти знайти просто нереально.

Тому жодних порожніх обіцянок ми броничанам не давали, але запевнили, що спробуємо якимось чином допомогти селу у вирішенні актуальних проблем. Наразі нам людей вдалося переконати, і конфлікт не загострився. Зараз тривають переговори за участю міської, районної, сільської рад. Як іде переговорний процес, сказати не можу, оскільки мене на ці наради не запрошують.

Але на майбутнє треба шукати вихід з цієї ситуації. Найкращий варіант – це будівництво дрогобицького чи регіонального сміттєпереробного заводу. Даним питанням активно займається заступник міського голови Богдан Бах. Якщо йому вдасться це зробити, цій людині можна буде поставити пам’ятник. Усіляко йому допомагатимемо у цій справі, бо без такого заводу місто з часом просто захлинеться у смітті. Адже дослідження показують, що кожні п’ять років кількість сміття подвоюється.

- На якій стадії перебуває проект будівництва сміттєпереробного заводу? Чи є вже конкретний інвестор?

- Бажання будувати сміттєпереробний завод декларували декілька інвесторів. Але наразі найбільшу зацікавленість реалізацією цього проекту виявляє канадський інвестор, представники якого приїздили в Дрогобич на переговори 5 разів. Щоправда, після їхнього останнього візиту у міській раді побували представники ще двох іноземних компаній, котрі готові розглянути пропозиції нашого міста щодо переробки сміття.

Напевно, заступнику міського голови Богдану Баху та начальнику відділу економічного розвитку Миколі Летнянчину варто запросити канадського інвестора і активізувати процес створення сміттєпереробного заводу. Якщо канадці не готові назвати конкретної дати реалізації проекту, тоді варто через мережу Інтернет та інші ЗМІ офіційно оголосити конкурс на спорудження у Дрогобичі регіонального сміттєпереробного підприємства.

- Чому 2 грудня застрайкували водії сміттєвозів "Комбінату міського господарства"?

- Водіям сміттєвозів і працівникам, які прибирають за машинами, увірвався терпець, оскільки вже 6 місяців не отримують заробітну плату. Це 46 осіб. А загальна сума заборгованості із зарплати у Комбінаті становить близько 700 тис. грн.

Тому одразу ж була створена комісія на чолі з керуючою справами виконкому Ольгою Зубрицькою, яка вивчала фінансовий стан підприємства. Я ж спілкувався зі страйкарями. Намагався їх переконати не загострювати ситуацію, бо від цього постраждає місто, яке буде завалене сміттям. Зрештою, більшість людей погодилася з тим, що війна ні до чого доброго не призведе. А я, як керівник департаменту міського господарства, пообіцяв посприяти, щоб людям якнайшвидше виплатили хоч би частину заборгованих коштів.

На цьому тижні департамент розрахується з Комбінатом за ті роботи, які замовляв, і гроші будуть скеровані саме на виплату зарплати. Із даним питанням я виступив на засіданні депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. Шукатимемо кошти, щоби протягом двох місяців ліквідувати борг.

А наразі хочу подякувати працівникам за розуміння і за те, що наступного дня водії сіли за кермо сміттєвозів. Разом з тим, не слід забувати, що "Комбінат міського господарства" є госпрозрахунковим підприємством, котре заробляє кошти наданням різноманітних послуг. Тож необхідно ретельно вивчити, чому воно є збитковим у сьогоднішній ситуації. Очевидно, недопрацьовує адміністрація підприємства. Потрібно щось змінювати.

- Чим завершився конфлікт між департаментом міського господарства і ВАТ "Прикарпатбуд" навколо неякісно зроблених підмурівків колодязів під час асфальтування вулиці Т.Шевченка, про який писала "ГЗ"?

- Міська влада наполягла на своєму, було досягнуто згоди з підрядником, і працівники "Прикарпатбуду" переробили підмурівок у всіх колодязях. Неякісну цеглу, як і передбачалося угодою, замінили на бетонний поребрик. Як бачимо, правда торжествує, якщо за неї боротися.

- До редакції зверталося декілька дрогобичан і цікавилися, чому їм не здійснюють перерахунок квартплати за період від серпня до жовтня 2009 року. Адже нові тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій міськвиконком увів у дію з 1 жовтня, а деякі будинкові управи підвищили ціни у липні-серпні.

- 25 листопада було прийнято рішення міськвиконкому №359 про перерахунок оплати за комунальні послуги для мешканців, які сплатили їх за вищою ціною. Згідно з цим рішенням, адміністрації будинкових управ повинні автоматично здійснити перерахунок дрогобичанам, які платили за підвищеними тарифами до фактичного їхнього введення у дію 1 жовтня. Тепер для цього людям не має потреби самим приходити у бухгалтерію будинкової управи.

- Останнім часом у центральній частині міста можна помітити велику кількість бродячих псів. Як даватимете цьому раду?

- Законодавством України заборонено здійснювати відстріл собак. У Києві та Львові існують притулки, на які з бюджету виділяють близько 30 тис.грн. щомісяця. Бродячих тварин відловлюють, утримують у притулку три дні (на випадок, якщо зголоситься господар), а потім здійснюють стерилізацію, щоби вони не могли давати потомства. Згодом тваринам намагаються віднайти нового господаря. Безнадійно хворих тварин усипляють.

У Дрогобичі останні кілька років бездомних собак ніхто не відловлював. За цей час вони встигли розплодитися і продовжують плодитися у великій кількості. І одна бригада, яка має цим займатися, не може дати собі ради, тим більше, при мізерному фінансуванні. Ось і маємо за два місяці три заяви від мешканців, яких покусали собаки. Усі ми любимо тварин, захищаємо їх. Але якщо, не дай Боже, дитину активного захисника прав тварин покусає пес, думаю, він одразу ж змінить свою думку на іншу. І якщо стоятиме вибір між дітьми, жінками і собаками, як би я не любив собак, вибір буде не на їхню користь.

Тому зараз розробляється положення про утримання тварин у Дрогобичі, яке встановить чіткі вимоги і правила до людей, які їх утримують. Паралельно будемо ставити питання про організацію у місті притулку для бездомних тварин. Якщо усі ці плани вдасться реалізувати, цю проблему протягом кількох років вдасться вирішити.

- Що би Ви хотіли сказати дрогобичанам на завершення нашої розмови?

- Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Дуже важливо, щоб кожна людина це усвідомила. Тоді місто справді стане чистішим. Бо зараз так виходить, що ми вчимося на власних помилках: нам треба захлинутися у смітті, щоби зрозуміти, що це важлива проблема, яку необхідно вирішувати.

Треба змінювати психологію людей, причому починаючи із вихованців дитсадків, шкіл. Для цього ми хочемо періодично оголошувати серед дітей конкурси малюнків і творів на тему чистого міста.
Якщо місто чисте, у ньому світло увечері, людям тепло в помешканні, там є вода і світло, вони не згадують владу гірким словом. Виходить, ставлення мешканців до міської влади залежить насамперед від комунальників. Тому будемо намагатися робити все, щоб це ставлення було позитивним.Переглядів: 5261

Коментарі (24)
 
Да , пане Юрій Кондратюк попали вм в таке болото з нашим дурнуватим мером.що не відмиєтесь повіки, Ви думали проявите ініціативу, а мер не дають, бо він мер , дарма , що дурень у комуналці, Михаць із Прикарпатбуду пообіцяв ГУКУ підтримку на виборах і має роботу-а ви стараєтесь фірми шукаєте, а меру одно в голові як гроші вкрасти, та дарма довіряє Михацю-він ще нікому нічого задарма не зробив, ну та не шкода-Гуку так і надо.МЕТА в ГУКА-розвалити комуналку -привласнити якнайбільше збанкрутілих обєктів і втекти в Севастополь, Інтересно, агде денеться брат міхаїл Гук-колишній банщік, Он то останется в Лішні так что камні можна будет і в него бросать-за розвал всей економікі Дрогобича. 
Смотріте розвален4-й ЖЕК.розваліваєтся-3й, где сейчас правит-ставленык ГУКА, бывшый алкоголык, журналист поставлен у "Дрогобичсвитло"-Шагалу гонят ыз ВОДОКАНАЛА ПРОВЕРКАМИ, роваливают комбинат ком. предприятый-говорят там было уже 23 проверки за время Гука-он хочет чтобы его брат там руководил и работал на него на виборах-это мер . который сам вызывает проверки на свои службы, он воюет со всеми, делает неразбериху всюду , а это ему выгодно, потому что при этой неразберихе можна большой кусок себе оттяпать и убежать в Севастополь, как гордый ОУНОВЕЦ.Мне смешно , а где же депутаты смотрят, что то больно приути-хваленая пора-где ты, Гладун где ты -что потихонько решили отбыть свой срок при Гуке ы что то хапонуть вместе с ним.Хваленая Байса , что и тебы приручили баснями-чтож ты Водоканал отдаешь Дрогобычский . Ну Гук сбежит с позором, ну а вы останетесь-Кондратюк, Байса, СабаТ, Звир, Скырко-а ты чего шкура сидишь когда своих распинают-не надейтесь не отсидитесь, есть люди которые спросят ВАс где вы былы , когда МЕР-непатриот, врун-вредитель ломал сука дрова , а вы сидели тихо.боясь за свои шкуры.Шкура мер , но вы же ними не становитесь-виводите людей обясняйте им о розвале в комуналке поднимайте людей водоканала-действуйте!
Рейтинг: 0+ -7-
 
Тот,который победит на выборах, 17:07 09 грудня 2009 р.
 
Дуже актуальну тему висвітлено в статті! Ситуація зі сміттям в місті та і регіоні дуже складна. Але ніхто не береться її вирішувати, лише одні розмови... Так триває вже декілька років, може навіть не один десяток... З появою нових пакувальних матеріалів ситуація ще погіршилася, довкілля перетворилося на суцільний смітник. З деякими пропозиціями, що висвітлені в статті можна погодитися...
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 17:24 09 грудня 2009 р.
 
Дригулич подивись за сміттям У Бориславі, Стебнику, навіть у Львові ситуація ек краща .а гірша, а сам ти до речі платиш за вивіз сміття.В Дрогобичі ситуація зі сміттям нормальна, але зараз пан Гук зїдає начальника КПп, там заступником його братик працює-хоче його поставити , як кажуть своя сорочка ближче до тіла , та й на виборах допоможе-Кпп-кажуть пережив уже 23 перевірки-тепер вчепився голова за невиплачену зарплату у КПП-передав у прокуратуру 
-ей Лепкий чого ти такий дурак-виплачуй зарплату людям , припини вивозити сміття-що думаєш тебе Гук лишить, та він нізяким професіоналом не рахується в місті-йому головне поставити своїх дебілів та алкоголіків , як у 3-й Жек, -створити суматоху-а самому прихватизувати збанкрутілі обєкти-руками групи"Альфа"
Рейтинг: 0+ -8-
 
Споглядач, 17:44 09 грудня 2009 р.
 
Тому , кто победит на выборах: Ой росмішив - хваленая Байса-продалась Гуку за бабки... :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin
Рейтинг: 0+ -3-
 
Цікавий, 18:20 09 грудня 2009 р.
 
Проблема сміття це найперше проблема нашої культури!  
я більше ніж впевнений, що наші люди вдома не смітять, а тільки поза домом, бо це відітєлі не моє!  
 
Влада робить що може, але, повірте, ніяка влада нікому зад витирати невзмозі! Особливо коли люди наглі і їм плювати на все.  
Абсолютно правильно, потрібно посилити патрулів. Ловити тих які засмічують, притягувати до кримінальної відповідальності: примусово 40 годин праці без оплати на місто! Плюс гроші-штрафи за засмічення, які наповнять міську казну і дадуть змогу вивозити сміття і розбудовувати утилізацію сміття своїми силами. На якого біса нам інвесторів? Ми що не вміємо будувати? В нас що руки не такі? Чи немає кому працювати?
Рейтинг: 0+ -8-
 
Адвокат, 19:04 09 грудня 2009 р.
 
А стаття то замовлена. Кілька років тому КМГ (тоді ККП) вивозив сміття, потім передали в ЖЕКи, тепер передали сміття в КМГ, а тепер знову в ЖЕКи? Як малі діти пасують м'яч один одному. Просто ЖЕКам якось треба прикрити свою бездіяльність вивезенням сміття. На питання: "Що ви робите в нашому будинку" відповідь буде (і колись була) одна: "А ми сміття вивозимо". В квартирній платі сміття рахувалося по тарифу 10 коп. за 1 м. кв. (цікаво, як то квадратні метри смітять?) Кондратюк толком не розібрався в ситуації, не розпитав людей, про те, як колись було, як у світі це робиться і рубає такі статті слухаючи директорів ЖЕКів. Цікаво, яка проплата за сміття в КМГ з мешканців зараз, і яка вона буде після цієї статті? Думайте.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Я, 19:11 09 грудня 2009 р.
 
"...А коли за це відповідали будинкові управи, вони мали прибуток..." насмішив. Де ж той прибуток в 4-ій Будинковій управі був, що її ліквідували. І чому, коли передавали сміття в комбінат директори ЖЕКів не доказували депутатам, що у них прибутки від вивозу сміття і ви (депутати) забираєте цей прибуток від них і що вони справляються зі всім сміттям і у них все чудесно? Згоден з "Я" що тут їм нема чим відбиватися від мешканців, а Кондартюк лобіює інтереси ЖЕКів.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Фраєр, 19:23 09 грудня 2009 р.
 
Та якбижто-дилетанти, але ГУК-це справжній руйнівник. 
В Дрогобичі розвалена вся комуналка, Він кричить-винні депутати -мене вигнали, але чому тебе вигнали питається , чому жодного мера не виганяли, а тебе вигнали- значить не вмієш працювати, не вмієш знаходити компрміси.ГУКУ ТИ НАВЧЕНИЙ ТІЛЬКМ БРЕХАТМ ЩЕ КАГЕБІСТАМИ-ТИ НАВЧЕНИЙ СТВОРЮВАТИ ХАОСДЕ Б ТИ НЕ БУВ ! ПІДЛЯК ТИ.
Рейтинг: 0+ -6-
 
ПАТРІОТ, 14:39 11 грудня 2009 р.
 
Шановні добродії!  
Невже наша культура –це сварки, образи, обмани та інше? 
Ми з Вами проживаємо в чудовому місті Дрогобич. Одні народились тут, хтось приїхав до нас намагаються щось зробити доброго, так давайте ми будемо, хороші ідеї підтримувати, а в подальшому самі привчати своїх дітей та рідних до порядку і чистоти. 
Всіх нечистих на руку осіб (державних службовців) викривати та висвітлювати в пресі.  
На мою думку коментар з любим чиновником необхідно подавати з коментарем інших мешканців Дрогобича, нехай це будуть хоча б місцеві об’єднання громадян. Лише тоді ми з Вами зможемо давати правдивий та надійний коментар. 
З повагою ….
Рейтинг: 0+ -6-
 
незалежний, 09:08 12 грудня 2009 р.
 
Дрогобыч БЫЛ красивым и хорошим городком, Но НЕКОТОРЫЕ довели его до краха! И ничего хорошего они из него не сделают. 
А что касается Кондратюка, так за последнюю неделю все убедились , что бездарный руководитель на этом месте, может хороший мастер по изготовлению нагробных памятников- я не знаю, но к комуналке его подпускать нельзя. Комуналка- это услуга которой пользуется общество, кторое ещё к тому же и платит деньги за услугу и сдержит весь аппарат воглаве с этой бездарью!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Алексей, 20:50 12 грудня 2009 р.
 
Для справедливості скажу, що на Володимира Великого також ріжуть дерева, але світло не вимикають.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Адміністратор, 08:49 13 грудня 2009 р.
 
мдя
Рейтинг: 0+ 0-
 
вася, 23:34 13 грудня 2009 р.
 
Шановні добродії!  
Звичайно, якщо є такі не фахові керівники, їх необхідно виявляти та офіційно скеровувати листи в мерію. Декілька офіційних заяв, скарг від мешканців Дрогобича на ім’я мера, і дану кандидатуру будуть заслухувати та розглядати її непрофесійну роботу на виконкомі, з подальшим звільненням із займаної посади. 
Можливо виявивши не фаховість переведуть на іншу посаду. 
З повагою…
Рейтинг: 3+ 0-
 
незалежний, 08:43 15 грудня 2009 р.
 
Незалежний, а ти сам хоч віриш в те, що написав? 
З повагою...
Рейтинг: 0+ -9-
 
Я, 19:20 15 грудня 2009 р.
 
Вельми шановний читач!  
Звичайно вірю в те, що пишу. 
Зрозуміло, що нам з Вами буде важко в чесний спосіб відстояти права Дрогобичан. Але чим швидше ми будемо діяти, тим кращий результат отримаємо.  
Вимушений зазначити те, що від громади все залежить, якщо цього вона хоче… 
Якщо лише розмовляти то ці ж особи про яких ми з Вами пишемо, вироблять власну тактику, підключать невірних до боротьби з нами Всіма та знищать з першу Сайт а пізніше місто Дрогобич. 
Взагалі хто такий Кондратюк? де він проживав, в котрій школі вчився, як проходило його дитинство, хто його батьки? Що про нього знає громада міста? Які особи сприяли щодо його теперішньої посади, хто може дати характеристику їм? 
Якщо ми з Вами дамо на всі ці запитання відповідь, тоді і будемо знати як боротись з даною особою, якщо це так необхідно для наших Дрогобичан. 
З повагою…
Рейтинг: 0+ 0-
 
незалезний, 08:52 16 грудня 2009 р.
 
Народився 4 травня 1975 року у м.Літин (Вінницька обл.). Батько - військовослужбовець. 
Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ (юрфак). У Житомирській обл. був керівником служби постачання і збуту, керівником виробництва на підприємстві.  
10 років у Дрогобичі. Приватний підприємець (дружина також) - робив надгробні пам’ятники. 
Двоє синів (ЗОСШ №1).
Рейтинг: 0+ -5-
 
Адміністратор, 09:14 16 грудня 2009 р.
 
Шановний адміністратор!  
Інформація в край обмежена, можна сказати скрита та оманлива… 
За таких обставин зрозуміло, що ви незацікавлені в істині.  
З повагою… 
 
Що заважає Вам додати більше інформації? Якщо вона існує, звісно.
Рейтинг: 0+ -3-
 
незалежний, 07:56 17 грудня 2009 р.
 
Вельмишановний Адміністратор!  
Відсутність інформації і є загрозою. 
На даний час відсутня будь яка інформація. 
Ми взнаємо лише те, що опубліковують в засобах масової інформації. 
Принагідно обов’язково вияснивши любу інформацію надамо Вам для вивчення. 
З повагою… 
 
Так, надавайте. Ми публікуємо все.
Рейтинг: 4+ 0-
 
незалежний, 09:26 17 грудня 2009 р.
 
Могу про этого типа дать очень много цэнной информации ! Вы будете в шоке!  
 
Ну так в чому справа? Пишіть, шокуйте нас :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
роман, 17:41 19 грудня 2009 р.
 
Радий почути Олексія та Макса! Радий вітати незалежного, та трошки його розчарувати, тему висвітлення паскудств наших чиновників ми піднімали не раз, але на превеликий жаль, всі якось привикли обходити гострі кути.Тому гострих конструкцій ми не бачили, хоча тема однозначно людей цікавить, судячи по кількості відвідувань даної сторінки.Адмін молодець, кутів не згладжує, коментарі не фільтрує, такий собі НАШ дрогобицький савік шустрий.Переважна більшість хоче відсидітись в окопах, але після виходу з окопів по закінченні війни хочуть жити добре, та росказувати, як вони добре воювали, так не буде.З такою страусячою позицією з часів незалежності не просунулись ні на крок до кращого життя.Нам ніхто не побудує кращого життя, якщо ми самі не приложим зусиль, тому, або ми проявляємо громадянську позицію, або дальше гниєм.Чекаю на прояв громадянської позиції! Здоровя в холодні дні та душевного тепла!  
 
Дякую за порівняння :)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 08:16 22 грудня 2009 р.
 
Поки нам холодно и слизько- Кондратюк "ПРАЦЮЄ"!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 17:27 21 грудня 2009 р.
 
Шановний Довбуш!  
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Зимових Свят. 
Зазвичай всі намагаються говорити про громадську позицію… 
Ми бачимо, що громадська позиція в Дрогобичі, дійсно шкутильгає!  
Неправомірні дії, які вчиняють наші можновладці, не зупиняються громадою! А саме не пікетується міська рада, не проводяться належно громадські слухання (не приходять наші громадяни на зібрання, не голосується резолюція, щодо притягнення винних до відповідальності, не піднімається питання про звільнення чиновників із займаних посад, так як вони обкрадають нас, в подальшому не приходять на сесії міської ради, щоб вимагати виконання, рішень громади та багато іншого).  
Можливо, якщо набагато більше буде читачів на таких чудових сайтах, як цей, то ми з усіма Вами зможемо в майбутньому досягнути бажаних результатів. І Адміністратору прийдеться із задоволенням писати про чудовий благоустрій та красивий Дрогобич. Про здобутки, які щомісяця отримує Дрогобицька громада. 
Ось так ми хочемо бачити наше місто!  
Ваш коментар чудовий і ми з Вами. 
З повагою.
Рейтинг: 0+ -5-
 
незалежний, 09:01 22 грудня 2009 р.
 
Щиро дякую за розуміння.В Угорщині з такого сайту як наш в Дебрецені створилася інціативна група людей, яким доля міста була небайдужа, і на виборах до місцевого парламенту забрала 65 відсотків голосів, самі мешканці міста відзначають, що за 3 роки при владі, вони зробили більше, ніж за попередні15.ХТО НАМ може завадити зробити та само! Наш адмін пробує взяти інтервю у чиновників, сам розуміючи, що з сказаного ними половина брехня.Давайте створимо сторінку запитань до влади, а адмін раз в місяць попробує отримати відповіді. хто скаже, що це не демократія.80 відсотків інформації стараюсь отримати з інтернету, тому, що на мою думку там працює дуже багато просто супер журналюг, які не бояться ставити незручні питання владі.ХТО заважає зробити це нам? ВПЕРЕД!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 10:40 22 грудня 2009 р.
 
пропоцизія до адміна створити розділ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 10:54 22 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)