Маленький самобутній "Сансет"

Надрукувати
Рейтинги
10.12.2009
ПивоЗдається, він був тут завжди, цей "Сансет". Кафе знаходиться в самому центрі міста - і водночас ніби в стороні від вуличної метушні. Завжди оригінальний і особливий, цей заклад приваблює тих, кому до вподоби тихі затишні місця, де немає натовпу відвідувачів.
Сьогодні ми оцінюємо кафе-бар "Сансет", що знаходиться на вулиці Данила Галицького, 2 (на куті біля церкви Св. Трійці).

Інтер’єр тут дійсно особливий. Однотонні стіни, ледь декоровані, вдало підібране непряме освітлення - все працює для створення атмосфери затишку. У закладі два зали - фактично, дві кімнати - для курців і тих, хто не курить. Хоча поділ досить умовний - кімнати розділені навіть не дверима, а ширмою, яка залишилася ще з тих часів, коли внутрішній дизайн був з претензією на японську тематику.

Однак, темний насичений червоний колір, у який пофарбовані стіни, багатьом людям не подобається - створює гнітючий настрій, стіни і стеля починають "тиснути на голову".

Окремо слід відзначити меблі - плетені крісла і столи. "Кошики" - як з усмішкою каже про них один з відвідувачів.

Кухня. Прийти поїсти сюди можна - кухня не розчарує. Але і не стане знахідкою для гурмана, як за смаком, так і за величиною порції. До речі, годують тут так, що однієї порції мало, а двох уже багато.

Меню ж могли і кращим написати. Здається, що малий вибір напоїв та страв повністю співпадає з малим розміром приміщення - того ж пива є лише кілька найменувань (і розливне).

Обслуговування виконується однією людиною, яка є одночасно і барменом, і офіціантом - теоретично. А на практиці у цій тісноті до барної стійки можна дістати, і не встаючи зі столу. А якщо сидите у кімнаті для "здорових людей", то мусите самі підходити, щоб щось замовити.

Розташування, як вже писали вище, дійсно відмінне. Заклад знаходиться за хвилину ходу від площі Ринок. І одночасно трохи у стороні від вулиці, від дороги. Літом, коли на дворі натягують палатку, сюди приємно просто зайти, щоб відпочити від натовпу.

 

А ось стоянки у "Сансету" нема своєї. Імпровізована стоянка поруч належить інституту, тому машину слід ставити прямо на дорозі - на Данила Галицького, або поруч на тій же Бориславській.

 

Ціни у цьому кафе досить високі, якщо брати до уваги рівень обслуговування і якість страв та напоїв. Можна з впевненістю стверджувати, що середня ціна відвідування у цьому закладі буде 40 грн.

 

А ось чистоти тут дійсно бракує. На столах може бути брудно, не кажучи вже про підлогу. Бруді і місцями навіть затерті стіни, з яких облітає штукатурка (особливо біля одвірків). Посуд на перший погляд чистий - і це вже добре.

 

Деколи увечері, коли у кімнаті для курців зберуться 3 різні компанії (а ще кілька чоловік біля бару), стає одразу ж тісно, накурено і галасливо. Тоді "Сансет" втрачає весь свій шарм і перетворюється в звичайну забігайлівку.

 

Сьогодні кафе-бар "Сансет" отримує такі оцінки: інтер’єр - 4, кухня - 4, меню - 3, обслуговування - 4, розташування - 5, стоянка - 4, ціна - 3, чистота - 3.
Середня оцінка 3,75.

 


Переглядів: 4708

Коментарі (10)
 
puhit bilhu
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 00:26 11 грудня 2009 р.
 
Чистоти дійсно бракуєяк посуду так і самому закладу, деякий посуд надщерблений, не дуже приємно куштувати з нього десерт.Обслуговування теж вимагає терпіння!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Оля, 22:50 12 грудня 2009 р.
 
Мені дуже подобається проводити свій час. Слід відзначити кухню, тут вона надзвичайно смачна. І ціни тут приємливі!
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 13:58 15 грудня 2009 р.
 
Цей бар найкращий кухня обслуговування все кллас))) 8)
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 21:51 22 грудня 2009 р.
 
Фу!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Остап, 11:05 23 грудня 2009 р.
 
самобутній це він сам там бувае?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Сірко, 04:26 29 грудня 2009 р.
 
чудово, барменші гарні, пиво холодне, а чого ще треба
Рейтинг: 0+ -3-
 
АНАТОЛІЙ, 15:36 10 січня 2010 р.
 
:)
Рейтинг: 0+ -4-
 
78, 21:21 21 січня 2010 р.
 
Головне що пити можна :p
Рейтинг: 2+ 0-
 
Юля, 21:54 20 березня 2010 р.
 
А й справді щось у авторів сайтику негаразд з амбіціями й самооцінкою. Тепер уже й оцінють заклади харчування. Й так недолуго, бо ж - нефахівці. Просто, напевне лаври славетного Michelin спокійно дихати та спати не дають. Та що поробиш у країні, де азарови урядами керують, пастухи поетами вважаються, а власюки та автори цього сайту - високими асами медійної справи. Прикро, панове... 
 
Шановний, змінити нік і нагадити в коментарях - не найкращий спосіб самоутвердження. 
Хто ж Вас так образив, "фахівець" Ви наш? :grin
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 12:31 22 березня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3940 днів)