Одягайся тепліше, Дрогобич

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
22.12.2009
ГербЯк відомо, низькі температури уповільнюють фізичні процеси та хімічні реакції. А Дрогобич - як один великий організм. Мурашник. Досить було вдарити невеликому морозу, і у багатьох аспектах життя в місті завмерло. Винуватих немає, влада бездіяльна, сніг падає.

Почнемо з наших "улюблених" доріг. Вірніше, з того снігу що на них. Адже його ніхто не відгортає (крім самих автомобілів). Вдень ще сяк-так їдуть по тій слизькій дорозі.

А ввечері, коли погана видимість... Людям холодно, і всі пішоходи стараються якнайшвидше втекти у тепле приміщення. Тому на пішохідні переходи не йдуть, а пересікають дорогу в будь-якому місці. Водії, навіть з фарами, змушені їхати повільно, що встигнути загальмувати на тій дорозі (суцільний сніг і лід).

Ось і виходить замкнуте коло: люди перебігають дорогу перед капотом, бо машини їдуть повільно. А машини їдуть повільно, щоб нікого не збити. Не їдуть, а сунуть, з ввімкненими фарами. Як полярна експедиція - по снігу, через хуртовину (така картина була вчора ввечері на вул. П.Орлика).

Де ж наші комунальники, дайте хоч один грейдер? Підростаюче покоління скоро і не знатиме, що воно таке - грейдер. Питатиме син батько "А грейдер існує? - Ні, синку, це фантастика". А нам і питати не треба, знаємо точно, що "комунальні служби працюють" - це фантастика...

І така ситуація на головних вулицях міста. Про райони, і внутрішні їх дороги, двори нічого і говорити - все у снігу. Двірники пішли у зимову сплячку?

Слизькі дороги, слизькі тротуари - нема піску, солі? Чи у когось немає часу дати відповідне розпорядження? Складається враження, що міське господарство було зовсім не готове до зими - ще б пак, вона настала так несподівано, посеред грудня!

І щоб не виникало ніяких питань - так, це "камінь у город" наших "працьовитих" господарників, і їхнього керівника, пана Кондратюка. З таким "господарюванням" Дрогобич скоро снігом занесе. Швидше б уже весна, тепло, вибори - може, щось та й зміниться у міській владі?

Переглядів: 3868

Коментарі (10)
 
Та зміниться як Гук з Дрогобича забереться разом зі своїм братом, який на даний час керує Комбінатом КМГ-він і відповідає за стан доріг,  
Минулого року при Кизимі  
у Дрогобичі були кращі дороги, сніг розмітали , але пан Гук вирішив розігнати комуналку, а щоб розігнати старе, треба створити щось нове, а хто буде створювати-пан журналіст вміють добре грати на баяні, вміють писати пасквілі.брехати, що він націоналіст, а не кагебіст, що він моряк , а не завклубом у Севастополі,  
ПАЕК ГУК-розвалили ви комуналку у Дрогобичі в пух і прах .ГАНЬБА-!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Патріот, 15:15 22 грудня 2009 р.
 
на дворі +6 а по дорогам іздить снігоуборочна машина -лужі розганяе)))
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 15:32 22 грудня 2009 р.
 
сьогодні перший раз за зиму бачив грейдер, заїжав на площу. а ту кашу яка є прямо на вулиці Шевченка зібрати не можна?!
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 16:10 22 грудня 2009 р.
 
vam potribno
Рейтинг: 3+ 0-
 
viktor, 17:01 22 грудня 2009 р.
 
а чим посипати, якщо Гук невиділяе кошти на закупівлю піска та солі, а терміново хоче ці гроші *зарити в землю*, а саме посеред зими засипати шар грунту на Броницькому сміттезвалищі. АБСУРД :upset
Рейтинг: 4+ 0-
 
андрій, 18:20 22 грудня 2009 р.
 
машини сунуть, а не їдуть, бо резина "лиса".міняйте колеса, тоді ніякий сніг нестрашний, навіть прикольно.
Рейтинг: 0+ 0-
 
ЛІКА, 23:49 22 грудня 2009 р.
 
Мозок собі зимовий вдінь. Прикольно їй. Люди через такі дороги калікам залишаються.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 09:10 23 грудня 2009 р.
 
А дійсно ліка без мозгів, правильно підмітили
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 15:42 23 грудня 2009 р.
 
хлопці не ображаите дівчину )))вона просто не на тои саит заишла)))
Рейтинг: 9+ 0-
 
макс, 16:46 23 грудня 2009 р.
 
вважаю, що наші дороги в дуже паршивому стані не залежно від няавності снігу :sigh
Рейтинг: 7+ 0-
 
, 14:59 26 грудня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)