Село Сторона матиме окреме автобусне сполучення із центром громади - Східницею |
|
| Новини Дрогобицького району | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14.01.2021 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Новий маршрут "Східниця-Сторона" сполучатиме тепер одне із найвіддаленіших сіл Східницької територіальної громади - Сторону - із центром громади.
Про це повідомив староста смт.Підбуж та с. Сторона Микола Тінишин у місцевій фб-спільноті:
"Хочу повідомити жителів громади, що з 22.01.2021р. розпочне курсувати автобус зі сполученням с. Сторона - смт. Східниця". Варто додати, що потреба в такому рейсі назріла давно, особливо із активним розвитком курорту, а тепер, після створення окремої громади, стала необхідністю. Переглядів: 4231
Додати коментар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6605 днів)


