Життя умовно засуджених

Надрукувати
Плітки
23.05.2008
turma.jpg Робота із засудженими, які звільнені від відбування покарання з випробуванням і перебувають на обліку у кримінально-виконавчій інспекції, тепер буде більш інтенсивнішою. Так вирішили спеціалісти Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на нараді спільно з представниками Дрогобицької кримінально-виконавчої інспекції.

Мається на увазі тимчасове працевлаштування та навчання.
Перед Великоднем умовно засуджених заставили впорядковувати і облаштовувати дитячі майданчики. Серед них є троє неповнолітніх, які навчаються в загальноосвітніх закладах Дрогобича - влітку передбачається залучити їх до громадських робіт у навчальних закладах.

Знаю про навчальні заклади, але не знаю які там бувають громадські роботи. Є викладацький склад, технічний та обслуговуючий персонал, є учні чи студенти, а от просто громадянських робіт нема. Що ж мається на увазі? Очевидно, влітку дітей заставлятимуть брати участь в ремонті будівель? Чи в прибиранні територій? Це мають робити люди, котрим за це платять.

Чути багато гучних фраз, що з умовно засудженими у нас ведеться активна робота, що їм надається правова та психологічна допомога, юридичні консультації про порядок та принципи працевлаштування. Можливо, з кимось і ведеться така робота. Але, за чутками, все зовсім навпаки - умовно засуджені залишені самі на себе, з печаткою в паспорті про умовне ув’язнення (а це часто зводить шанси працевлаштування нанівець).
Їм потрібно кожного тиждня заходити відмічатися у дільничного, а після скоєння в місті кимось якогось злочину необхідно доводити своє алібі та непричетність - адже умовно засуджені завжди підозрювані №1.

Тому, шановні "спеціалісти" Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ви хоч дітей не тягніть на чорну роботу. І, як склалося історично, найкраща робота з людьми зі сторони влади - це залишити їх в спокої.

Переглядів: 6844

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5215 днів)