Основні віхи Дрогобича-2009

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
31.12.2009
Герб ДрогобичаЛічені години залишились до завершення поточного, 2009 року. Тож хочемо підвести підсумки року, що минув. Року, який ми прожили разом з Дрогобичем. Виділимо основні події, що відбувалися протягом кожного з місяців цього нелегкого року, про які ми писали, а Ви коментували, шановні читачі.

Січень. Цей рік у всій Україні розпочався проблемами з газом. А у Дрогобичі - ще й боротьбою перевізників з Мулем, власником АС№2. Переміг останній - куди з ним тягатися водіям маршрутних автобусів?

Лютий. Найбільш гострим питанням була згадка про кінотеатр - який дешево був проданий, всього за 2 млн. грн. - і далі стоїть, лякаючи своїх виглядом гостей міста.

Березень знаменитий подією, що "прославила" Дрогобич на всю Україну. Виявилось, що начальник ВТК №40 - хабарник. Кримінальну справу відкрили, та чи довели до логічного завершення? Мабуть, що ні.

Квітень пройшов досить тихо. Зловмисники напали на лікарів, у черговий раз ми спостерігали ремонт доріг (як багато вже про ті дороги написано), збільшення штату міліції.

У травні до виконання своїх обов’язків повернувся Гук Микола Петрович - і повернувся досить гучно. А 29 травня Дрогобич з болем сприйняв звістку про смерть Остапа Чайківського, відомого бізнесмена і мецената.

Червень - це був місяць наведення порядку та нововведень від міського голови, що повернувся до виконання своїх обов’язків. Ми раділи, переживали, підтримували. Були спроби притягнути до відповідальності - а потім компромісні домовленості...

Липень - дійсно гаряча пора. Гук взявся розігнати базар, продати універмаг. Також резонансною стала наша стаття про оборудки Володимира Кондзьолки, як взагалі, так із індивідуальним опаленням зокрема.

Серпень. Подією місяця, безперечно, стало ексклюзивне інтерв’ю мера Дрогобича, Миколи Петровича Гука.

Вересень знаменитий хвилею "народного гніву", що обернувся проти будови Іванціва - який втулив цю "хатинку дядька Тома" посеред вулиці Пилипа Орлика.

Жовтень - грип! Дрогобич стає одним з епіцентрів хвороби в Україні. Перші летальні випадки, карантин, безлюдні вулиці - як добре що все позаду. Через неготову владу постраждав народ.

Листопад віддаляє нас від грипу, і приносить одну з радісних звісток - конкурс "Красуня Прикарпаття 2009". Дійсно, місту бракує таких свят - нехай панує молодість і врода, а не продажна політика і жага наживи.

Останній місяць року, що минає , - грудень - здивував нас в особі Миколи Гука і потішив відкриттям "Комп’ютер сіті".

А в цілому - рік як рік. Ще одна сторінка у книзі історії, ще одна пройдена поділка на часовій шкалі. Бажаємо Вам, шановні читачі і нашому Дрогобичу, щоб все хороше пам’яталося, і відбувалося не раз. А погане щоб забулося, і ніколи не траплялося.


Переглядів: 4219

Коментарі (6)
 
Звістку про трагічну смерть людини сприймають з біллю у серці всі НОРМАЛЬНІ люди.  
А перекручувати цю подію та робити з неї дешеву сенсацію зовсім не етично
Рейтинг: 0+ -1-
 
Цікавий, 12:30 31 грудня 2009 р.
 
Хм, і як у короткому повідомленні про смерть можна умудритися побачити сенсацію чи перекручення, нормальний Ви наш?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 12:41 31 грудня 2009 р.
 
І текст на ходу міняти вміємо... все більше я у вас тут не ходок. 
папа
Рейтинг: 4+ 0-
 
Цікавий, 12:16 01 січня 2010 р.
 
:eek Пересвяткували, пане Цікавий? :roll
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 17:25 01 січня 2010 р.
 
"Чогось подібного Дрогобич чекав давно: не політиків і навіть не громадських слухань, а власне Свята молодості, спорту, здорового способу життя"-писав Дрогінфо 28.12.09р, про Фестиваль бойових мистецтв.Подією Року назвала фестиваль газета "Вільне слово".Питання:чому цей фестиваль не попав у номінацію Віхи грудня(хоча б)?Відповідь:бо нікому молодь, спорт, здоровий спосіб життя не цікаві.Прикро...)))) А так, всіх з Новим! :)
Рейтинг: 0+ -5-
 
тед, 07:44 02 січня 2010 р.
 
Thanks for keeping us 
informed. Best to your site in 2010!  
 
We have many ukrainian in the Buffalo-Niagara region. Visit us on http://www.ukrainiansofbuffalo.com
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 01:49 13 січня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)