Фестиваль чи агітація?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
12.01.2010
Верховна РадаСьогодні (12 січня 2010 року) дрогобичани будуть поставлені перед нелегким вибором, принаймні ті з них, що не будуть на навчанні чи на роботі. Адже практично одночасно у місті будуть проводитися фестиваль "Дрогобицький пампушок 2010" і передвиборча агітація за двох кандидатів.

Як інформує відділ внутрішньої політики міської ради, сьогодні о 15.00 в актовому залі головного корпусу ДДПУ Мирослав Попович (директор інституту філософії імені Григорія Сковороди) агітуватиме викладачів та студентів за Юлію Тимошенко.

А одразу ж о 16 годині в Народному домі поет Дмитро Павличко агітуватиме за Віктора Ющенко. Спільною ознакою у двох агітаторів є те, що обидва лауреати Шевченківської премії (найвища відзнака за твори літератури та письменства в Україні) - отже, за словом в кишеню не полізуть.

І в той же час, о 15.00, міський голова Микола Гук відкриває на площі Ринок міський фестиваль пампушків. Суть фестивалю дуже проста - працівниці виконкому готують ці самі пампушки, дрогобичани їдять, мер нагороджує господинь грамотами.

Бідні голодні студенти! Замість того, щоб їсти пампушки, вони підуть добровільно-примусово слухати кандидатів. Особливо першого - наб’ють студентами повний актовий зал, щоб показати свою високу свідомість і громадянську позицію.

Адже Ющенко і Тимошенко - це, мабуть, основні кандидати, за яких голосуватимуть дрогобичани. Одночасно "Наша Україна" і "Батьківщина" - найчисленніші дві фракції у міській раді.

Хоча Тимошенко дещо розумніше поступає - за неї агітують співаки та музиканти. Хоча б весело. А ось Ющенко користується тим, що поки що Президент (за що вже отримав попередження від ЦВК) - їздить по Західній Україні, заполонив радіо- і телеефір і завжди про щось повчає, розповідає.Переглядів: 3594

Коментарі (24)
 
Своїми виборами зіпсували людям свято.І далі їм не йметься -мало телевізійних каналів, де тільки й бачиш "їх" масні пики, то ще й людей збирають на збіговиська, аби послухали їхні побрехеньки.вуха в"януть від того паскудства, як вміють людям вішати лапшу на вуха.Ну просто сади росцвітуть і всі ситі будуть і щасливі, як виберете одного чи другого.Блювати хочеться від тих солодких слів.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -7-
 
щира дрогобичанка, 11:54 12 січня 2010 р.
 
Чому б не зробити свято пампуха у вихідний день ?! 8)
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ірина, 12:11 12 січня 2010 р.
 
"Дрогобицький пампушок 2010" - це фестиваль від'ївшихся чиновників у чиновницьких кріслах?
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -3-
 
патріот, 12:19 12 січня 2010 р.
 
Це просто пречудово, як добре що наш мер піклується про імідж міста. Створив таке прекрасне свято. Дай Боже йому здоров'я і перемоги на наступних виборах. (без сарказму)
| Ukraine
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 12:31 12 січня 2010 р.
 
Якщо чесно, я в глибокому розчаруванні! Завжди мав пана Поповича за морального авторитета, і знов я помилився.НЕ ВІРЮ, що шанований мною філософ не знає про тотальну брехню та злодійства людини, від чийого імені він приїхав агітувати.Прикро, але факт є фактом, і ніякі філософські роздуми та бесіди не повернуть мені віри.З списку моральних авторитетів як Є.Сверстюк, Л.Костенко прийдеться викреслити продажну особу пана Поповича! Проголосую за Януковича, тільки , для того, щоб подивитися, як Іуди після виборів будуть оправдовуватись та лизати задницю переможцям, і просити грошей на інститут філософії.Завжди дивувався позиції Кравчука, ти залишив слід в історії, для чого шановній та старшій людині яка продала флот, ядерну зброю, бомбардувальники паскудити себе.Та все частіше роблю висновки, що чує риже чиє сало зїло, от і пре на любого національного лідера, боячись, що може настати час розплати.А відповісти треба буде.Піночета напів живого по судах возили, і вас повозимо.Сумно та прикро, та самі ж собі винуваті, яке гамно собі вибрали , таке над нами і панує.ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 12:32 12 січня 2010 р.
 
ОТ І ПРИЇХАЛИ ! Нарешті побачили "WHO IS WHO " ! А вчорашній виступ Ющенка ?Я і більше ніхто !
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -7-
 
Подорожній, 10:38 13 січня 2010 р.
 
Читайте "Божі Знаки" на Майдані
| Ukraine, Odessa
Рейтинг: 2+ 0-
 
Майданник, 18:41 13 січня 2010 р.
 
Вже краще читати то що на парканах пишуть, ніж майдан.
| Ukraine, Zaporozhye
Рейтинг: 0+ -1-
 
до Майданника, 10:20 14 січня 2010 р.
 
а Ви кого підтримуєте , може Януковича?
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 0+ -7-
 
до подорожнього, 13:36 14 січня 2010 р.
 
А хіба є кращі кандидатури ніж Янукович. Це наша об'єктивна реальність. Він мусить стати нашим президентом.
| Ukraine
Рейтинг: 2+ 0-
 
Дрогобичанин, 14:44 14 січня 2010 р.
 
Нехай Бог боронить від Януковича. Невже немає розумних кандидатів. Та хоча б Гриценко, або Тігіпко. 
Але не Ю-Т-Я.
| Ukraine
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 15:09 14 січня 2010 р.
 
Малограмотну людину з кримінальним минулим Ви називаєте об"єктивною реальністю ?! Правдивою є теза, що народ має ту владу, яку завартував...Боюся, що в Дрогобичанина багато однодумців (як це не прикро)...
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 0+ -5-
 
до Дрогобичанина, 16:47 14 січня 2010 р.
 
Ну вот мы подобралис и к выборам! Осталось не долго, но к большому сожалению ничего не изменится. Народ платил, пока "бояре" гуляли и будет платить. А если допустят ошибку " то не беда, народ дебильный за всё расчитается и простит! " ВОТ такие мысли у всех балатирущихся.  
Вчера ехал по городу и слушал политическую рекламму. Одна леди сказала " Я заставлю всіх власників платити зарплатню втричі вищу". Мне интересно, как она это сделает? Поставит всех к стенке? Или так зашугает, что люди предприятия позакрывают и распустят рабочи, лишив тысяч семей без дохода. Ведь собственнику не укажешь кого брать на роботу , а кого нет. Прибыли маленькие, а значит и зарплату платить не из чего. Сегодня надо молиться на тех, кто хоть что-то платит. А с таким подходом мы получим ещё больше безработных.  
А вот тот факт, что такие лозунги звучат, только на западной украине, особенно на львовщине, означает, что её команда вместе с консультантами считают местный народ за ДЕБИЛОВ. Делайте выводы!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 18:05 14 січня 2010 р.
 
ДОВБУШУ: К большому сожалению, чтобы заставить всю местную власть работать воимя народа, в центре нужна диаметрально противоположная власть! А значит варианта другого, как Янукович нет! а вот на местном уровне, оставить коману только из местных жителей, чужих только в менеджменте, но не исполнителей. Тогда будет результат. 
Это не политические убеждения, это стратегия. И правильно Вы сказали , лизунов для задницы появиться много, вот и найдут они применение своим языкам.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 4+ 0-
 
Алексей, 18:16 14 січня 2010 р.
 
***"Нехай Бог боронить від Януковича. Невже немає розумних кандидатів. Та хоча б Гриценко, або Тігіпко.  
Але не Ю-Т-Я."*** 
 
Нема розумних кандидатів. Ви праві нема. Якщо вибирати по розуму потрібно обирати Друздя або Федятіна. :) 
 
***"Малограмотну людину з кримінальним минулим Ви називаєте об"єктивною реальністю ?! Правдивою є теза, що народ має ту владу, яку завартував...Боюся, що в Дрогобичанина багато однодумців (як це не прикро)..."*** 
 
Так саме малограмотну людину. Для країни третього світу потрібно аналогічну кандидатуру. Чого бідні - бо дурні, чого дурні - бо бідні. Тому для такої країни Янукович є реальністю. Альтернативи нема. тим паче нехай покерує, подивимось що буде, не такий Вовк страшний як його малюють.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 09:55 15 січня 2010 р.
 
Всіх гнати їх треба від влади СРАНОЮ МІТЛОЮ ! От як липнуть до корита! :sigh
| Ukraine
Рейтинг: 1+ 0-
 
Щебетуха, 10:35 15 січня 2010 р.
 
Ми прийшли. Пора зупинитися i оглянутися назад. Що ми збудували за 19 років? Україна з двома полюсами. На одному – купка багатіїв, на іншому – тотальна бідність. Середини, яка з з’єднує два полюси, яка не дає можливості розгарятися крайнощам, немає. У кожній цивiлiзованiй кpaїнi влада робить ставку на середнiй клас. Це фундамент суспільства. Це безпека країни. Це роботяги, якi зi своїми невеличкими підприємствами, маленькими капіталами змушують економіку рухатися. У часи великих потрясінь саме малий i середнiй бізнес найшвидше перебудовується i робить стрибок уперед. Цей кораблик більш повороткий i рухливий, може дати фори потужним крейсерам.
| Ukraine
Рейтинг: 8+ 0-
 
Янукович В.Ф., 11:41 15 січня 2010 р.
 
Ви даремно надієтесь на тих кандидатів аз нашого боку Тягнибок чесний і розумний голосуйте за свободу і все буде добре СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -1-
 
Львівянин, 12:57 15 січня 2010 р.
 
Тягнибок - провокатор, йому Україну не об"єднати !
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 0+ 0-
 
до Львівянина, 16:18 15 січня 2010 р.
 
А я вірю Януковичу! І буду за нього голосувати!
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 4+ 0-
 
Борис, 12:35 16 січня 2010 р.
 
Давайте розбиремось: хто в країні сьогодні господарює?=Ю. У Андрійов. крила обрізані..він все що може так обєднувати країну в ціле...і все...==висновок: команда в такому складі нічого не зробила...і не зробить! І все що нам обіцяє Ю.-повний абсурд, на сьогодні. У Ю. всі козирі-і при цьому нічого не робить, а значить і робити не буде. Давайте подивимось на Ющенка, -дуже грамотний економіст, дипломат, але бракує твердості, рішучості..або щось його стримує від таких дій. Висновок: його можна залишити у команді...можливо не на тій посаді..а на тому чим він твердо володіє. І на завершення Янукович-всі риси як керівника у нього є, важелі впливу є, і от все що народ стримує від його вибору...так це його минуле, - поставте разом двох Вікторів одного Головою, другого прем"єром= подивіться ...змоделюйте по повноваженнях кому що буде підпорядковане-держава запрацює.В державі небуло грамотного економіста-от і маємо кризу...це проблема не наша (криза) а безграмотне керування влади, очі відкрийте! Ющенко одного разу зберіг нас від кризи (згадайте ..з банками..і тд)=поставте його туда..навіть прем"єром..він грамотний стратег-економіст! Державі потрібний твердий і справедливий керівник. (я не зачіпив інших кандидаів по причині того що шансів у них занадто мало...і все що вони роблять так це тільки для того щоб залишитись в кріслі ВР) Перестаньте жити мріями! Думайте логічно. Всім Дякую.
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 2+ 0-
 
Борис, 13:18 16 січня 2010 р.
 
Вже маємо "свого"патріота В.Ю.І що з того?Я.Борис, підтримую вас! :)
| Ukraine
Рейтинг: 0+ 0-
 
Щира Дрогобичанка, 17:47 16 січня 2010 р.
 
От ВСЕХ зависит наше будующее! Помните об этом. Удачных Вам выходных и поучавствуйте в удьбе страны.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 21:02 16 січня 2010 р.
 
Я глибоко втішений кількістю розумних коментів на нашому форумі.Згідний з Олексієм про розстановку кадрів.Хто і що б не говорив про Кучму, але він створив систему противаг, яка дала свій результат.Таку ж схему створив і путін, але шляхом викурювання березовського та посадкою в зону Ходорковського.Сьогодні , після першого туру виборів стає зрозуміло, що війна тільки почалася, і олігархи переможуть в любому випадку, а по рахунках буде платити народ.Фаворита перегонів визначили пацани на стрелці в Куршавелі, напевно є зміст підтримати їх, з точки зору їх присутності в Україні.По перше весь їхній бізнес в Україні, вони дають роботу міліонам людей, по друге , як справжні менеджери вони знають золоте правило бізнесу-тиша! Знаю бізнесменів з Сходу, вони стверджують, що за часів Яника, був кримінальний підхід до бізнесу, але він мав чіткі правила гри і давав можливість робити довгострокові прогнози, при Юльці правил немає взагалі, єдине правило-в якій ти партії, таку перспективу і має твій бізнес.Тому результат на сьогодні і очевидний, за ЯНЕКА ПРОГОЛОСУВАВ СХІД, тому, що там зосереджено 80 відсотків потенціалу економіки, а в нас село проголосувало за солодкі слова, в селі ж правил гри не існує, єдине правило -урожай картоплі та надої молока.Хоча , по великому рахунку можна і тут спитати царицю, чому вода, яку розливають її пахолки, в 7 раз дорожча за молоко! Вибір знову класичний для України-гамно або велике гамно.Сьгодні важливо проголосувати за ту людину, яка не вкине Україну у вир війни між заходом і сходом.З двох зол треба вибрати менше, яке хоча б не зашкодить! Удачі , тверезого погляду на життя та завершення свят!
| Ukraine
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 09:54 18 січня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3727 днів)