Перший тур виборів позаду

Надрукувати
Плітки
18.01.2010
Партія РегіонівПерший тур виборів фактично вже пройшов. Загалом в Україні першість має Віктор Янукович (~35% голосів), на другому місці Юлія Тимошенко (~25% голосів). Звісно, ще не всі бюлетені підраховані, але в цілому картина зрозуміла - людям надоїв популізм, хай навіть з національним відтінком, ось і голосують за зміни.

У західних областях не забули й про чинного Президента Віктора Ющенка. Зокрема, у нашій Львівській області він набрав більше 30% голосів. Видно, діють ще на людей казки про "націю, державу, мову". Але лише на галичан - в цілій Україні рейтинг Ющенка менше 6% (на даний момент).

Дрогобич як завжди - "як усі". Не гірше і не краще за інші міста області відносно явки виборців. Трійка лідерів у нас - Ющенко, Тимошенко і Яценюк. Поки що точні дані невідомі, але значно збільшилась кількість людей, що підтримують Віктора Януковича (у порівнянні з 2004 роком).

Висновок один - люди хочуть змін, зневірившись у красномовних обіцянках. Хочуть реальних справ замість гасел та обіцянок. Ось чи отримають бажане - інше питання.

Тож попереду другий тур. Сподіваємось, на цьому і закінчаться вибори Президента.

Переглядів: 4193

Коментарі (74)
 
Янукович стане наступним президентом украіни!
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 6+ 0-
 
Валентин, 17:19 18 січня 2010 р.
 
Доброго дня шановні читачі!  
Однозначно в Україні грядуть зміни.  
Вибір Президента –це наше з Вами майбутнє!  
Важко щось зараз сказати та прогнозувати… 
Одне зрозуміло, що кращі часи позаду. 
З повагою…
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -2-
 
незалежний, 17:21 18 січня 2010 р.
 
Дрогобицькі підприємці за Януковича!
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 0+ -1-
 
підприємець, 17:50 18 січня 2010 р.
 
доброго вечора ми надіємся що Юля буде президентом або Яник .
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -2-
 
львівянин, 18:33 18 січня 2010 р.
 
Шановний АДМІН, про які зміни ви говорите. Що зміниться від того, що Юлька стане президентом? Всі міністри ті самі- мвд. -Луценко, що змінить, або медицина? Всі корумповані, страшна бюрократія, а в них один популізм. Тільки Янукович! Приньому поміняються кадри., втілиться нова програма, але ж та "українка" не дасть перемогти., їй вже щось неподобається, придумає фальсифікацію. Так що думайте.
| Europe
Рейтинг: 0+ -2-
 
Держслужбовець., 19:17 18 січня 2010 р.
 
Пане Держслужбовець, та хіба ж мова про Тимошенко? Йдеться про зміни. Хоча навіть з нею на чолі держави зміни будуть. Але й Ви праві - бо з Віктором Януковичем зміни будуть значно кардинальніші.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 19:28 18 січня 2010 р.
 
Я завжди був 100% за Ющенка, але так як стара влада обмежила йому владу, то незалжно чи він хотів щось робити чи не хотів все одно б не зміг. Тимошенко, на мою думку, крім піару нічого не вміє робити. Тобто, навіть, якби і хотіла, то не вміє. Ну а Янукович, це не ганьба, як багато думають (після оранжевої революції). Це є лице нашого народу: корупція, беззаконність, липові документи, злодійство, брехливість, заздрість і галамур. Я думаю, що це гідна оцінка того на що Україна справді заслуговує. Не ображайтеся на мене, але пора всім зрозуміти, що потужня держава починається не з голови держави, а з кожного з нас особисто: з сімї, виховання, історії, церкви та патріотизму. Ну, а якщо нам на це наплювати, то більше Януковича нам не світить.  
 
Тут завжди можна "перти" на Європу, чи на Росію. Росія мені не друг, не брат, ані сват, але про Європу скажу одне: поява наших "крутих" з годинниками по 250 тис. євро та золотих мобільниках на Єврозасіданнях аж ніяк не вписувалася в скромність європарламентаріїв, де приїхати на засідання громадським транспортом є цілком нормальним явищем. Яка думка про таких? - Бидло! -Його країна ледве дихає, а він не знає де гроші подіти. Але я скажу, що термін "бидло" є надзвичайно притаманне ледь не кожному українцю, який часто не має що на зуб положити, але обовязково має мобільний телефон як мінімум за $300. Тому "бидло" не може осягнути такі речі як президент Шведської компанії "ІКЕА" їздить на старому і дешевому авомобілі. Це при тому, що прибуток "ІКЕА" складає близько 12 мільярдів доларів. Проте він вірить в те, що найперше завдання його компанії є служити народу. А що наш би зробив за ці гроші? Напевно вже би жив в Маріїнському палаці, а на Майдані свій гольф мав.
| United States, Frederick
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адвокат, 20:48 18 січня 2010 р.
 
За такі слова у 2004 році обзивали зрадником та запроданцем майже Іюдою. 
Палили газети на площі Ринок та закликали спалити редакторів. І всі тоді були готові піднести сірника... 
Не пройде і 5 років - так само буде і з сьогоднішніми прихильниками Янукавича. 
Та, вибачте, забув що ми на Галичині...
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 0+ -4-
 
Цікавий, 20:52 18 січня 2010 р.
 
Адвокат - 5 балів. Україна починається у кожному із нас - і закінчується Президентом
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 2+ 0-
 
Цікавий, 20:54 18 січня 2010 р.
 
Адвокат - МОЛОДЕЦЬ ! Підтримую !
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -4-
 
Ірина, 11:26 19 січня 2010 р.
 
Веселі часи настали. 
Що Янукович що Тимошенко. Усі прекрасно знають їх біографії, і діяльність. Такому вибору не позаздриш. Початок 5 або 10 річного дурдому.
| Ukraine
Рейтинг: 1+ 0-
 
Роман, 12:30 19 січня 2010 р.
 
Хотів шось розумне написати, але Адвокат зробив це швидще!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 3+ 0-
 
Yarko, 15:29 19 січня 2010 р.
 
Підтримую адвоката на всі 100% 
Держава починається з кожного із нас. Якщо ми "зазомбовані" дивимося на ті ж самі брехливі обличчя і знову йдемо їх обираємо, вкотре стаємо на ті самі граблі, то про які зміни на краще ми можемо говорити ?
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 16:01 19 січня 2010 р.
 
Адвокат підтримую тебе як ніколи. Кожна держава має ту владу на яку заслуговує. Тому і вибір у нас, як кажуть москалі "из двух зол". Не беріть до голови - все буде в шоколаді, весна покаже хто де срав.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 09:32 20 січня 2010 р.
 
Я ніколи не підтримувала "помаранчевих" з одної простої причини: з курсу політології відомо, що таке "кольорові революції" і чим вони закінчуються для народу. Тобто пятирічка помаранчевих - це влада, здобута свідомою масовою маніпуляцією. То одне. Друге: Ющенко зробив за ті роки дуже важливу річ: у нас справді відбулися наскільки це можливо демократичні вибори. 
Третє. Коли я чую як лякають тим. що "як можна повісити в класі портрет людини, яка сиділа", то кажу таке: - Це приклад людини, котра навіть "відмотавши" по молодості, змогла піднятися, відірватися від того попереднього середовища, і почати жити інакше. 
А от як можна повісити портрет тЮльки, котра теж сиділа, і нині би з Лазаренком через стінку перестукувалась, якби його вчасно не "здала", не знаю.  
Як можна повістити портрет тої, що поставила країну на коліна, а те, що витворяє за її вказівкою Казначейство - нахабне вбивство усього місцевого малого бізнесу?! . Заради єдиного: голосів бюджетників і пенсіонерів за ВОНА.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ 0-
 
Марта, 14:54 20 січня 2010 р.
 
Шановна пані Марто! Не є прихильником ні поиаранчевих, ні синьо-білих.На сто відсотків з вами згоден, можна і треба обрати менше зло, ніж обрати злодійку, яка під новий рік через казначейство пограбувала країну, тупо вкравши гроші з рахунків.І якщо , хтось цього не розуміє, нехай піде і втопиться, нехай краще буде янек, ніж така злодійка.П.С. тільки з дрогобицької медицини(яка аж ніяк не жирує) вкрали 780 тисяч гривень, помножте на масштаб країни, і зрозумієте скільки за тиждень вкрали у людей, і з чистим лицем ідіть на вибори! Джерело в медицині правдиве на 100 відсотків! Побажання адміну- друже проснись, у нас така заворушка , а ти дрімаєш, чи може ти за ..?Удачі, сонця та любові!
| Ukraine, Ivanofrankovsk
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 18:33 20 січня 2010 р.
 
Всі щиро дякують адвокату, шановні, але зрозумійте одне, ДЕРЖАВОЮ треба управляти. Так само, як і дитину з народження дома, треба виховувати. І адвокат неправий, що ганить націю, тобто нас з вами. Людей просто обманюють, і всі кандидати нас мають за "темну масу", якою можна маніполювати. Візьміть для прикладу людей в селах.- Сприймають "Люльку", бо вона файно говорит.".а хто щось більше знає, або розуміє?  
Немає в нас достойних кандидатів. І крапка., Ще не народився претиндент на керування такою потужною нацією, з якої почала існування всія Русі. Так що не треба нас принижувати. Беріться за тих фарасеїв, які заради наживи хочуть влади.  
А відносно друго туру, краще не йти на вибори. Нехай вони не відбудуться. А на нові вибори тих самих не допустять. Можливо тоді щось зміниться. Ми сильна, інтелектуальн нація. Але нажаль нам бракує ідейного лідера. Був на нього трошки подібний- Кірпа, Чорновіл. Вони це відчули, і знищили. Сто роів тому був Бандера.  
ВИСНОВОК- Лідери нації нарнджуються один раз на сто років.  
От і терпіть! А жаль! Живемо не 300 років
| Europe
Рейтинг: 0+ 0-
 
Держслужбовець, 18:49 20 січня 2010 р.
 
Довбушу привіт) Не сплю. 
А сам оцінюю все трохи інакше - не хто скільки вкрав, чи хто де сидів, а хто що зробить. 
 
Казками ми вже загодовані вщерть. Наїлися. Мабуть, краще згадати стару приказку "слово срібло, а мовчання - золото".  
Вважаю, що справжній Президент не повинен багато говорити, щоб бути дійсно ефективним. Приклади? Лукашенко, Путін - вони були неефективні для власних країн хіба? 
 
Не буду називати прізвище, але наведу такий приклад. З однієї із прикладних наук в одній з великих бібліотек не знайшов потрібної книги (сказали, "не видали нам, коштів нема"). Зате поруч був стеллаж з десятками книг про одного "героя нації" - які ніхто не читає. Висновок? 
 
Думаю, часи балачок і переконання потрібно залишити позаду. 
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 19:36 20 січня 2010 р.
 
До Адміна- 
гарний сайт, має перспективу.правильний задум. Нажаль, бачу, мало читачів. Можливо бракує реклами на радіо, в газетах, в наглядній агітації.. Такою інформацією можна формувати націю, виховувати молоде покоління, яке практично живе інтернетом. Подавайте більше статей для моклоді-типу : конкурси, спортивні змагання, відгуки про дискоклуби, хто із випускників де вчиться, де працює, і т.п. Це для того щоб затягнути молодь. Нехай вони про вас говорять., а це і заставить їх читати, писати. Знаю по собі . Один раз щось цікаве прочитав і кожного вечора хочеться просто зайти полистати, а через дві, три статті щось береш та й пишеш. Це і є свого роду реклама.  
Гарні політичні статті, це дуже добре, але вони, як бачимо мають обмежену кількість читачів-(30-35 максимум відгуків середнього покоління)а молоді не цікаво., хоча всі вони в і-неть. Для прикладу- в контакті. , там цікавіше.  
Адмін, Щиро підтримую. Молодці.
| Europe
Рейтинг: 0+ -2-
 
Держслужбовець, 19:51 20 січня 2010 р.
 
Спасибі-спасибі на доброму слові, ми стараємось :)
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адміністратор, 21:11 20 січня 2010 р.
 
Ребятки! это только цветочки! Россияне розыграли народ Украины, как маленьких детей. Посмотрите архив, я об этом писал ещё четыре месяца назад. Изучайте русские пословицы, их не дураки писали!  
Они поддержали деаметрально противоположные лагеря Т и Я.И теперь имеют в руке 60 процентов голосующих, а если учесть, что Тигипко технический кондидат Т., следует, что 63 процента, т.е. большинством. И теперь им всё равно, за кого Вы, дорогой мой народ, проголосуете! От перемены мест слогаемых сумма не изменяется. Ни играет роли, кто теперь в оппозиции, а кто у власти. Все играют в одни ворота- РОССИЯ. Дали только последний шанс, каким путём пойдём. Трахнут сразу или по чуть-чуть!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -2-
 
Алексей, 22:52 20 січня 2010 р.
 
Черговий раз нам доводиться не голосувати за достойного кандидата , а вибирати з двох зол менше - політтехнологи добре відпрацьовують гроші. Цілком правильно висловили думку дописувачі - щоб змінити країну, треба починати кожному з себе. 
Довбушу. Друже, гарно пишеш, але з твоїм ніком тягнути за Яника не пасує. Пору ти клепаєш конкретно, Юльку легенько пуцуєш, за Ющенка не згадуєш, а за Януковича вже вкотре схиляєш. 
Я голосував за Ющенка, а в другому турі не підтримаю жодного кандидата. Попереду тяжкі часи. Треба готуватись до заворушок. Нажаль інакше нічого не змінемо.
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 0+ -10-
 
опришко, 22:57 20 січня 2010 р.
 
Словили всех на теме национализма, только к большому сожалению никто не понимает, что это! Никто не удосужился объяснить, что кроется за этим понятием. Это далеко не ненависть-которую всегда ассоциируют с национализмом, - это любовь ко всему , что находится в пределах твоего государства-твоей РОДИНЫ, твоей истории, в твоём сознании! Украинец-это любой житель НАШЕЙ страны! Но эту идею не несёт даже Тягнибок.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -6-
 
Алексей, 23:00 20 січня 2010 р.
 
Олексій молодець. В корінь зрить. В Росії декілька інститутів працюють над тим, як посилити вплив на Україну. Нинішній варіант виборів їх влаштовує цілком.  
Без заворушок нажаль не обійдеться. Тільки хто піде на бронепоїзд?
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 7+ 0-
 
опришко, 23:04 20 січня 2010 р.
 
Уважаемые, сегодня, не голосовать-значит отдать пропорционально свой голос каждому кондидату. А значит Вы являетесь политическими проститутками! И не пытайтесь оправдаться! Доголосовались до такого состояния, что пора бежать в кусты! НУ ВАМ НЕ ПРИВЫКАТЬ ВЫ ПОСТОЯННО В ЭТОЙ ПОЗИЦИИ! Доиграйте игру до конца , ещё рано подмываться, ещё есть шанс, всё изменить! Только заставвьте президента считаться с нашим мнением. А у нас на западной Украине далеко не дураки живут.  
Но менять ВСЁ нужно в корне. НЕ ТЕРЯЙТЕ СВОЙ ШАНС. СЛЕДУЮЩИЙ БУДЕТ ЧЕРЕЗ ПЯТЬ ЛЕТ, если Вам его дадут!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 6+ 0-
 
Алексей, 23:14 20 січня 2010 р.
 
И обратите внимание как зачесали задницы во всех кабинетах городской власти, понимают, что при любом расскладе порвут! и поменяют! Но до выборов обещяют , что оставят, лиш бы голос отдали куда надо. ВСЁ РАВНО ВСЕМ-ЖОПА!  
Посмотрите, какие все сладкие, сейчас будут в исполнительной власти!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -6-
 
Алексей, 23:21 20 січня 2010 р.
 
Олексію, не голосувати і "не підтримую жодного кандидата" - це різні речі. Якщо є реальні пропозиції, то давай конкретніше. А то про якісь "позиції", про "недураків". Не звертайся до людей "Ви". Краще "Ми".
| Ukraine, Sumy
Рейтинг: 2+ 0-
 
опришко, 23:24 20 січня 2010 р.
 
Не можу у всьому погодитися з Олексієм
Потрібні ми тим росіянам...  
 
А вплив з їх сторони на Україну завжди буде - адже це найбільший наш сусід.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Адміністратор, 23:37 20 січня 2010 р.
 
Опришкові! Шановний друже, я також в першому турі голосував за Ющенка.На превеликий жаль, ми зрозуміємо його державність, тоді, коли не дай Боже її втратимо.Другий тур абсолютно, нічого не вирішить, вибрати ж нема з кого.За нас вирішили пацани на стрелці в Куршавелі.Юлька тотальною брехнею та діями своїх злодіїв на місцях втратила довіру , практично у всіх, за винятком кріпаків по селах, які , ще піддаються на байки.Цікава річ, чим вищий рівень інтелекту в регіоні, тим менше людей голосувало за Багіню, приклад Львова.Я не хочу голосувати за Янека, але і лягти під москалів на постелене юлькою ложе також не хочу.Дякую за реакцію шановному Адміну, погодись друже, як все закрутилось.А до Росії, ти не прав.Є 1001 причина росіянам мати діло до нас.Ми єдині з колишнього СССр, яких, завдячуючи бездарам у владі, можна сьогодні взяти голими руками.Ні Лукашенко, ні Туркменбаші, ніколи, так тупо не підхіхікували, як наша багіня.На мою думку, вона може бути і помилковою, Янек захоче побути президентом, і тому, так скоро Україну не здасть, а враховуючи, кількість олігархів в його команді, вони приложать всі сили , щоб не пустити чужаків.Досвід є, не пустили ж в 90 , чорномазих блатюків, а кого пустили, за 5 років і відстріляли.А там дивишся, і українською навчиться розмовляти.Про доброту багіні, вже можна робити висновки після першого туру, як вона грає свою команду, і по поведінці бютівців на місцях, затихли с..и.І ще одна думка, країну в хаос кинув виконавський колапс, кожен цар на своєму місці, і крали так, як ні за однієї влади, а судячи по результатах виборів, а також по стану доріг, а також по стану економіки східного регіону, адміністративна драбина , там до кінця не доламана.от і приходять, до мене час від часу думки про своє голосування.Удачі!
| Ukraine, Poltava
Рейтинг: 0+ -7-
 
Довбуш, 09:36 21 січня 2010 р.
 
я рахую взагалі рахую поганим тоном обсуждати велику політику , якщо ми на неи не впливаем! )) 
перегризіться між собою ! і за кого? чи юш.чи юль чи янек ваш сусід? а ви всі так говорите ніби ви іх родичі-забудете! вони розраховують на несвідомих людеи! перестаньте ми не можем навести порядок в місті а обсуждаем які всі на рівні держави!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 09:37 21 січня 2010 р.
 
Більше б Т.і Ю.сварилися між собою, то не такі б речі стали відрмі всьому світу-он прочитайте про родину Т., про батька Ю.Волосся дибом стає.Хтось то про це знав і до певного часу мовчав.А тепер як баба Параска і баба Палажка, все виказали про себе і про них інші люди.То думайте добре, за кого йти голосувати! :zzz
| Ukraine
Рейтинг: 3+ 0-
 
Чорноврова, 15:50 21 січня 2010 р.
 
Дорогой мой Максик, вижу ты сознательный малый ! Но сможет ли твой разум, твое сердце, стать на путь материального альтруизма ?Когда наша Ненька в беде , что нужно делать?Неужели так просто, без боя, сдадим ее!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 0+ -4-
 
Анжела, 16:26 21 січня 2010 р.
 
Та добре вигострим кокиру, та заходимся вже будить хиренну ВОЛЮ !
| Ukraine
Рейтинг: 3+ 0-
 
Чорноброва, 16:58 21 січня 2010 р.
 
Дослухайтесь до порад нашого друга Олексія, і завтра уважно відслідкуйте візит багіні до Львова, послухайте, що вона наобіцяє львівській громаді, співставте, з тим що є та зробіть висновок.На заклад, диктую завтрашню тематику:Європейський вибір, обіцянка всім дати надбавки до зарплат, дати всім гарячу воду іт.ітп.А після того, як Галичина її вибере дати всім п.и! Будьте уважні та слухайте між рядків та зверніть увагу на обличчя на задньому плані коло Багіні, і добре їх запамятайте.Післязавтра все і обговорим! Удачі, міцного сну, та добрих нервів!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 18:40 21 січня 2010 р.
 
то Анджела-"я вам пишу..." Ненька в біді? та вона постіино там! ? чому ! тому що ми не навчились бути вільними! свободу треба виборювати і тоді іі просто так ні хто зрук не випускае! в90-ті вона сама приишла нам в руки і тому ми іі не ціним!
| Ukraine, Zhitomir
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 18:45 21 січня 2010 р.
 
Людочки! НЕ ВІРТЕ ЮЛЬЦІ ! Не забувайте , що у неї також КЛАН :це вона, чоловІк і батько чоловІка утримувала УкраїнськІ ЄДИНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ , де газ, електрика і нафта були у них в руках.Під орудою ЛАЗАРЕНКА крали гроші з УКРАЇНИ. Згадайте, як ЮЛЬКА сиділа за гратами, в газетах писали її меню тюремне- ікра червона І т.д.ОТО БУВ КЛАН ! ТИМОШЕНКО !
| Ukraine
Рейтинг: 2+ 0-
 
Щебетуха, 10:41 22 січня 2010 р.
 
Максик, дорогой! Укажи нам, примитивным зомби, путь в светлое завтра! Подскажи нам , подкидным марионеткам, квк ты собираешься наводить порядок и отстаивать свободу НЕНЬКИ, как нам, жертвам рекламы не сойти с ума !  
Подскажи !
| Ukraine, L'viv
Рейтинг: 0+ -2-
 
Анжела, 11:38 22 січня 2010 р.
 
щебетушка ! ты права ! верить слову которого нет, нельзя! сплошное воровство ! мы много чего попросту не знаем, но знаем по жизни и это очевидно, что оказаться на любой должности без взятки невозможно ! посему нет веры им в корне !
| Ukraine, L'viv
Рейтинг: 5+ 0-
 
АНЖЕЛА, 12:28 22 січня 2010 р.
 
В середу близько 10-ї години вечора сусідчина донька стала свідком того, як біля відділення міліції по вул. Стрийській в міліцейській машині били людину. Навколо стояло багато молодих чи то міліціонерів, чи курсантів. Крики людини в машині було чути аж на вул.Карпатській. Людина просила, щоб її не били, волала про допомогу, кричала, що ногу поламали. По вулиці проходили люди, озираючись на ту машину, але НІХТО НІЧОГО НЕ СКАЗАВ! Дитина була в шоці! І від дій наших"охоронців", і від байдужості наших людей. Оця БАЙДУЖІСТЬ до всього, ПАСИВНІСТЬ, "ПОФІГІЗМ" довели нас до того, що зараз є в нашій країні. Погані дороги- поговорили між собою і все. ПІдвищили ціни на бензин- "проковтнули". Покалічили когось, а то й вбили, міліціянти- слава Богу, що не когось свого. І так можна безкінечно продовжувати. А хтось цим дуже вміло користується.  
Хіба в інших цивілізованих країнах люди дозволили би владі творити банківський, а тепер і казначейський "бєзпрєдєл". Грошей не видають ні підприємцям, ні безробітним( допомоги), знайомий не може вже тиждень отримати гроші , які йому повернув боржник по судовому рішенню, і вони застрягли в казначействі. І ніхто жодних пояснень не дає людям. Подивіться , що робиться біля Ощадкас. Невже наші пенсіонери заслуговують того, щоб за свої мізерні пенсії мерзнути в черзі біля кас.Хай би наші дрогобицькі ( і не тільки наші)бютівці розказали своїй шефині, що твориться, до чого довели країну, але вони мовчать, бо вони маріонетки, яким глибоко наплювати на Ю.Т., їм би грошикі на виборах заробити.  
А Ю. Т. дуже образилась на Львівщину. Кужель, до якої додзвонився знайомий щодо казначейства, сказала , що ми є невдячні, стільки голосів посміли віддати Ющенку та Януковичу. Оце і вся " змістовна" відповідь .  
Біда, одним словом. 
Вибачайте за сумбурність
| Ukraine
Рейтинг: 0+ 0-
 
Я, 12:46 22 січня 2010 р.
 
До шановного Я, я ще місяць тому писав, як циган обурювався за ремонт дороги в дощ, він є кращим громадянином міста, ніж наш мер та іже з ними.До часу байдужості підштовхнула наша влада, проста людина кожен день стикається з безнадією та неправдою, от і не вірить в правду.ПРАВДА Є! І правда є, і торжество правди наступить , тоді , коли су.и типу Кужель , які хабарі беруть чорними діамантами, будуть напхані тими діамантами, як фарширована риба , зневіреним та злим українським людом, та й пустять, цю рибку по Дніпру! От і настане тоді час радісний та спокійний!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 13:03 22 січня 2010 р.
 
любезная Анжела!  
крок першии перестаем дивитись телевізор!  
другии забуваем про політику взагалі 
третіи думаем кого не бачили або без підставно забули з друзів сіміі, родини -дзвоним питаемся як здоровья і т.д 
четверте приглядаемся до людеи на місцях! скоро вибори до місцевих рад(тільки людеи но ні якому разі партіи) 
покращуем плагоустріи улиці або двору при цьому підключаем всіх сусідів, якщо е неблагополучні сімьі в будинку пробуем ім допомогти ! а не я к раніше!
| Ukraine, Zhitomir
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 15:51 22 січня 2010 р.
 
Дрогобичани ви що? Бандюкович - презтдент! ? такої ганьби Україна не периживала, тоді всю нашу 40 в міську раду а самбірську зону в ГПУ. 
Невже Дрогобич опустився до рівня "проффесора"
| Europe
Рейтинг: 0+ -5-
 
кранва, 16:03 22 січня 2010 р.
 
Янукович сильна особистість а ви крім того як з підтішка потявкати більше нічого невмієте.ганьба слабакам!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 6+ 0-
 
небайдужий, 18:32 22 січня 2010 р.
 
тЮлька ві Львові. Що сі діє!  
Юлія Тимошенко наголосила, що, як президент, найголовнішим у своїй роботі бачить розвиток «нашої рідно української культури» та утвердження «нашої чесної історії, у яку повірять всі». Вона також запевнила, що в Україні не може бути жодної іншої державної мови, крім української. «Це моя нєзиблєма позиція», – заявила вона. 
А ще зморозила, що була би Січовим стрільцем. 
Скатіна! спекулює на памяті галичан:( 
косить під Лесю Українку, а сама, певно, думає, що Олена Пчілка, то подруга Віті-Пасічника, а 
Лукяненко - то на її думку, видать, політичне псевдо, від станції метро Лукянівська або ще щось
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 4+ 0-
 
Марта, 18:52 22 січня 2010 р.
 
ДА! Макс ты прав! Это, что ни есть доброе дело каждого любящего, сознательного гражданина! Я чувствую сильную внутреннюю необходимость служить людям , своему родному городу.Как хочеться видеть дороги чистыми, дома утопающие в радуге роз, тени деревьев! Как хочеться видеть светлые лица прохожих! Чего еще нужно людям!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 3+ 0-
 
Анжела, 10:02 23 січня 2010 р.
 
для небайдужий, 18:32 22 січня 2010 г.Що Янек сильна особистість не заперечую не кожен кримінальник стане президентом. Як і кримінальником не кожна людина стане- треба переступити закони моралі, честі, любові і закони божі як мінімум. І на рахунок освіти: не кожен кандидат в президенти "проффесор" з таким багажем досвіду. 
А к ви виразилися із "підтішка" назвіть ваші координати і я висловлю своє "фе" відкрито.
| Europe
Рейтинг: 0+ -3-
 
кранва, 13:45 23 січня 2010 р.
 
я заявляв і заявляю вам ще раз що крім скиглення ви на більще нездатні.а ваше фе в інтернеті нікому нецікаво заявіть публічно я це робив і роблю неодноразово в ЗМІ.а шчо жидівка наведе порядок?вона скигле так само як і ви колега!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -1-
 
небайдужий, 14:19 23 січня 2010 р.
 
ОТ ІСТИНІ УКРАЇНЦІ ЗАГОВОРИЛИ ! Я.-москаль, Ю-жидівка.А СВОГО ПРОСРАЛИ ! Чого ж Ющенка так спаплюжили ?
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -4-
 
Подорожній, 15:22 23 січня 2010 р.
 
небайдужий, 14:19 23 січня 2010 г. назвіть будь-ласка ЗМІ і вашістатті япочитаю а то в мене підозри "шчо" ви на одному освітньому рівні з вашим кумиром а дискутувати на тему "дурак - сам дурак" бажання в мене нема.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 1+ 0-
 
кранва, 15:48 23 січня 2010 р.
 
так який ви тоді політик якщо незнаєте людей які твердо заявляли свою позицію на Дрогобичині.будьте здорові добродію.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 3+ 0-
 
небайдужий, 16:03 23 січня 2010 р.
 
а де Олексій пропав сумно без нього.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -4-
 
модний, 16:07 23 січня 2010 р.
 
ЛЮДОЧКИ ! Он прочитайте, які реформи вже Юлька проводить-Єдиний завод, що годував весь Дрогобич ГОСПОДАР П.КОЛОМОЙСЬКИЙ ЗАКРИВАЄ ! Хоче закрити, як збанкрутілий, а потім продати майде за пляшку горілки! А робітників вигнати за паркан.Оце вже політика ТИМОШЕНКО !
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -7-
 
ПОДОРОЖНІЙ, 10:40 24 січня 2010 р.
 
Дорогой НЕБАЙДУЖИЙ! Знаю этих "политиков"! Ничего положительного нет и быть не может.Процес формирования этих псевдо партий, начался в сложных 90х годах из разного ранга , рода рекетиров, милиционеров , контрабандистов! Они всегда давили нагло, цинично, средних и мелких предпринимателей , построили на слезах и крови состояния! В этой борьбе своеволий всегда проиграет народ .ТЫ на чьей стороне ?К чему ты НЕБАЙДУЖИЙ небайдужий! Смотри не попади в поле гравитации этих темных сил!
| Ukraine
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анжела, 14:07 24 січня 2010 р.
 
Ющенко найкращий президент
| Ukraine, Cherkasy
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анатолій, 14:47 24 січня 2010 р.
 
Прочитав Ваші коментарі і не можу зрозуміти. Де ви живете? В Дрогобичі! А може десь на сході, або на півдні.В Дрогобичі завжди голосували за виходців із тих країв.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -2-
 
Слухач, 21:01 24 січня 2010 р.
 
Чекати доброго від Ю або Я немає підстав. Двоє були при владі, і нічого доброго для простого народу незробили.І Дрогобич від того вибору нічого не виграє.А НПК я особисто б давно закрив.Тому що і при пану Димінському та при пану Коломойському ішло розкрадання коштів, а держава( в т ч місто)нічого немало.Як випускали неякісний товар, так і хотять дальше випускати. 
Модернізацію заводу ніхто не проводив, тому що змагались за прибутки і про дрогобичан ніхто недумав.А ми дрогобичани завжди вибирали Лавриновичів, Танюків, Димінських, які для нашого міста нічого ніколи незробили.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -5-
 
Костя, 21:42 24 січня 2010 р.
 
Перестаньте звинувачувати один-одного, а пропонуйте свої варіанти чи по владі ВР чи президенські.обгрунтовуйсе чому саме в такій розтановці наші казнокради могли б або можуть працювати.дискутуйте і обгрунтовуйте! А не обсирайте і переливайте з пустого в порожнє! , -Ви ж дорослі люди?! чи діти?
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 9+ 0-
 
Борис, 01:13 25 січня 2010 р.
 
особистість Ю.Т=охарактеризувала себе на тій посаді як однособовий голова клану, який давив і давить малий і середній бізнес, брехливий керівник, в команді зарекомендува..., як зрадник який може встромити ніж у спину. Для народу нічого вагомого незроби... З ситуацією кризи справитись (як керівник) не справився! Презид..-неварто вибирати (це моя думка)
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 3+ 0-
 
Борис, 01:21 25 січня 2010 р.
 
особистість Ю.В=на посаді зробив багато як дипломат-миротворець...розумний чоловяга...говорить все з голови, начитаний .але мало рішучий.Хороший як економіст (варувало би в ролі премєра або в ролі міністра економіки) (це моя думка)
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 0+ -3-
 
Борис, 01:30 25 січня 2010 р.
 
по Ю.В.=чесний і порядний...в більшості (не до порівняння Т.Ю) в кризі одого разу справився...
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 5+ 0-
 
Борис, 01:34 25 січня 2010 р.
 
по Я.В.= твердий керівник з реальними звязками на Росію , все що стримує так це його крим. минуле. Нічого поганого для народу незробив, хоча і дуже мало для нього теж ( обрати презид.-у нього будуть обрізані крила влади...і наладяться відносини з Росією) Ю.Т.-в пєчку відразу, Ю.В- у владу або премєром, або міністром економіки. (Ю.В.-звязок з Європою і Америкою ну і стабільніша економіка ніж те до чого докерувала панєнка)
| Ukraine, Kirovograd
Рейтинг: 0+ -1-
 
Борис, 01:57 25 січня 2010 р.
 
Уважаемый Борис ! Трижды за В.Ю голосовала, лелеяла надежду, что позитивные сдвиги произойдут, но увы, воз и ныне там! Хотя к его, несомненно весомым заслугам, можно отнести свободу слова, помощь матерям при рождении ребенка, но этого явно недостаточно! Не могу Борис, поверить в то, что наш главный "АГРОНОМ"не видел, как на вверенном ему участке земли, среди добрых семян, буйно разрослись плевелы! Не у него ли в руках секира , соха и грабли! Кто как не он должен контролировать прополку! Закон сроков времени нарушен! Посмотри вокруг! Сорняк вырос выше самого "АГРОНОМА"! Такое бездействие недопустимо, просто преступно! Урожай не собран, закрома пусты, буйным цветом "МАЛИНА" наступает! Это наши реалии Борис! Но не смотря ни на что , верить и действовать НАДО!
| Ukraine, Ternopil
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анжела, 10:31 25 січня 2010 р.
 
Гарний коментар в Адвоката. Одне тільки можна додати, що європейська еліта купляє предмети розкоші за свої зароблені кошти, а наша за вкрадені.
| Ukraine, Dnipro
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дригулич П., 13:46 25 січня 2010 р.
 
Согласна с вами П.Дригулич, но если быть более объективным то не столько бизнес элита, сколько чиновничья, жирует за народные средства! Иминно она создает разного рода препятствия и является тормозом в развитии любого дела ! Читала, что в одной из латинских стран люди массово отказывались, платить налоги, так как непомерные затраты на содержание чиновников были просто необъяснимы! У них довольно быстро, дело пошло на поправку! Может и нам попробовать внедрить такой непростой метод давления на чиновничий безпредел, для начала в виде акции! Может боги не только услышат но и почувствуют силу , волю народа!
| Ukraine
Рейтинг: 0+ 0-
 
Анжела, 17:19 25 січня 2010 р.
 
Якщо Ваші представники такі порядні, то Ми зВами в такому "гамні " ніколи б не були.
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -2-
 
Костя, 18:20 25 січня 2010 р.
 
Прочитавши всі ці коментарії, я зрозумів, що: 
Янукович буде президентом :grin ,  
В Україні нічого незміниться, (а може стане краще :) ),  
Ющенкі підуть на пенсію :( ,  
А Тимошенкі далі будуть Піаритись 8) .
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 1+ 0-
 
SMario, 18:24 26 січня 2010 р.
 
із історії: в одній із країн зарубіжжя при масовому безробітті і голоді в містечку народ захопив завод який масово звільняв робочих ізза банкрутства, продовжили виробляти продукцію, продавати контрабандним методом...підняли з колін містечко...всім було що "їсти"...кормили поліцію яка була місечко. І коли влада держава хотіла вернути собі містечко-поліція сказала що нічого неможе зробити...голова повстанців у зверненні до екс-влади сказав наступне: Ви, влада беручи податки (так звану дань) неможете дати нам хліба на життя, забезпечити робочими місцями, Ви ж бачите, що все безробіття і голод це штучно ваша бездіяльність, -ми підняли місто з колін, нагодували голодних, дали робочі місця і при цьому нічого ні у кого незабирали. Отож неможете-то не мішайте жити нам своєю владою! (можливо неточність у чомусь, але суть та) 
 
на жаль, навіть якщо найдуться такі люди які захочуть щось змінити-інша сіра маса потушить їх своєю бездіяльністю і писимізмом...
| Ukraine, Poltava
Рейтинг: 0+ 0-
 
Борис, 20:47 27 січня 2010 р.
 
ви зрозумійте: якщо ми неможемо перемогти владу ...її треба возглавити! влада це не ті що у Києві-це ті що у нас в місті керують...внутрішні порядки та правила...а вибирати знову тільки нам..."що" вибиремо-то і їстимемо..))
| Ukraine, Poltava
Рейтинг: 0+ -5-
 
Борис, 21:11 27 січня 2010 р.
 
Хотите опишу вам маленький пример того , как управление Держкомзему в нашем городе под руководством его начальника уважаемой п Гарбаш , пользуясь неосведомленностю предпринемателей , сдирает деньги за якобы наданную услугу в...! . Если хотите откликнитесь!
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 2+ 0-
 
Анжела, 13:00 28 січня 2010 р.
 
До Анжели:Звістно, дуже цікаво було б почути про будь-яке надуживання владою на місцях, і мовчати не треба, якщо факти на руках, але, гадаю, треба розважливо підійти до цього, зокрема в контексті чинного законодавства. Я не законознавець, але маємо хиба якісь правові акти щодо наклепів і боротьби з корупцією. Анжело, як маєте докази, може краще порадитись з досвідченими людьми щодо подальших дій? Я цілком Вас розумію, знаю що це таке -досвідчити на власній шкірі бєспрєдєл влади і не знати до кого звернутися, що зробити. Мені, наприклад, теж є що розповісти, і думаю ще іншим теж, але варто розумно це зробити, має ж колись і у нас бути випрацьований певний алгоритм дій, як в більш-меньш правових державах, де громадяни знають свої права і відстоюють їх. Підтримую вашу небайдужість в усякому разі :)
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 5+ 0-
 
юлія, 13:32 29 січня 2010 р.
 
Юлия, обязательно тебе отвечу попозже , поскольку не хочу быть голословной. Моя подруга принесет мне договор я изучу его и мы сделаем маленькое открытие.Удивительно просто, ибо в таблице - перечне платных услуг надаваемых Держкомземом во Львовской области эта услуга стоит всего 5 гривен и это официально , проверьте , вся информация есть на странице Держкомзема, но почему в Дрогобыче стоимость услуги 49гр! .Хотелось бы знать, какой формулой пользуются в Держкомземе ДРОГОБЫЧА экономисты исчисляя эту сумму?! Но и это еще не все...
| Ukraine
Рейтинг: 5+ 0-
 
Анжела, 17:14 29 січня 2010 р.
 
недавно зустрів Демка Тараса! 1 е пропозиція обеднати всіх не баидужих за одним круглим столом!  
звертаюсь до Довбуша! Алексея! Патріота! Теда!
| Ukraine, Odessa
Рейтинг: 10+ 0-
 
макс, 12:12 03 лютого 2010 р.
 
Приглашайте!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 4+ 0-
 
Алексей, 22:24 03 лютого 2010 р.
 
До тих хто ще при памяті і не втратив голови від цієї передвиборної істерії-відсилаю вас до УП статті Євгена Сверстюка, останнього з могікан української правдивої та непродажної інтелігенції.Як мед на душу, давно не читав такої тверезої та хорошої публіцистики.УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ТА ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНІ ВИСНОВКИ! До зустрічі після виборів , дав собі слово на час істерики не дивитись тб та не висіти в неті, щоб якась паскуда не змінила мого вибору! Удачі, здоровя, кохання. Слава Україні і нехай Божа воля скерує нас в правильному керунку.Люблячий Вас Довбуш!
| Ukraine
Рейтинг: 8+ 0-
 
Довбуш, 17:06 05 лютого 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3730 днів)