Феєрія успіху

Надрукувати
Фоторепортаж
Написав(ла) Володимир Ключак   
26.01.2010
КрасуняНе завжди в жінках існує гармонійне поєднання краси, розуму, таланту, не кожна навіть красива дівчина вміє сподобатися оточуючим. Проте цього ніяк не можна сказати про учасниць конкурсу "Красуня Прикарпаття", який проходив у Трускавці минулої суботи. Незважаючи на те, що ціна квитків коливалася від 40 до 70 гривень, зал був повний, все проходило майже ідеально. Чому майже? Та тому, що було ряд моментів, над якими організатори недопрацювали. Так, запланована на 15.00 прес-конференція "Молодь і краса" розпочалася аж о 16.35, невідомо на яку публіку орієнтувалися ті, хто запрошував на це свято краси солістів російських груп "Алые маки" і "Ностальгия" чи маловідомий у нас дует з Вінниці. Проте у всьому решта конкурс пройшов просто на відмінно. Надзвичайно вдале поєднання конкурсної та концертної програм, талановиті ведучі Назар Ангельський та Альона Хомич, вміння дівчат триматися на сцені та показати себе по максимуму, чому вони завдячують як і особистим даним, так і важкій тривалій роботі з ними тої ж Альони Хомич, яка виступила співорганізатором конкурсу спільно з РІА "Феєрія" з Дрогобича.

Конкурс представлення, конкурс талантів, вихід у купальниках, вихід у вечірніх сукнях – і всі 10 дівчат розкривалися перед публікою на всі 100, завойовуючи симпатії присутніх, які мали право обрати міс глядацьких симпатій. Представниці Трускавця та Дрогобича мали максимальну підтримку, своєрідне лобі глядачів, які вихід улюблениць супроводжували скандуванням імен, гучними оплесками, своєю активною підтримкою. Професійне журі на чолі з міським головою Трускавця Левом Грицаком довго радилося в дорадчій кімнаті, адже обрати най-найкращу виявилося не такою легкою справою. Бо як можна було не оцінити ефектні виходи Наталії Гавдьо чи Оксани Бережницької, акторську майстерність Галини Нестер, романтичність Наталії Хруник чи оригінальність і щирі слова про вірність Тетяни Кос? Як можна було не нагородити чарівність бориславчанки Зоряни Гутович, особливо її успіх з виконанням пісні у конкурсі талантів, як можна було не зважити на спритність Галини Мах чи Вікторії Сисак чи вихід у вечірній сукні під всезагальне захоплення Марії Рожко? І все ж потрібно було обрати саме одну "Міс Прикарпаття", нею стала Христина Круглій з Дрогобича. Звання першої віце-міс отримала Марія Рожко з Трускавця, другої віце-міс – Оксана Бережницька зі Стебника. Глядачі ж віддали свою беззаперечну перевагу трускавчанці Наталії Гавдьо, студентці юридичного факультету Львівського Національного університету. Бо було за що – грація, впевненість, модельні параметри, кмітливість при відповідях, ефектні виходи.

Проте жодна з дівчат не залишилася ображеною – на них очікував зорепад подарунків і перемога в інших номінаціях. Представники спонсорів немов змагалися в тому, хто ж краще обдарує тих, хто реально заслужив на ці подарунки – і відпочинок в готелі "Бескид" в "люксі", і відвідування спа-центру "П’ятий океан", і романтична вечеря в ресторані "Мисливський рай", і квіти від відомої дрогобицької квітникарської фірми "Тандем", яка не поступається кращим голландським підприємствам в цій галузі, і відпочинок в Рибнику, і абонемент в "Козацький хутір", і абонемент на відвідини басейну в санаторії "Карпати", і навчання в школі модельного бізнесу, і подарунки від мережі ювелірних магазинів "Каблучка", і від наших друзів з ТРК "Алсет" та "Твоє радіо" (генеральний директор – Віктор Возняк), і від глянцевого видання "Style Boom", від ТМ "Трускавецька кришталева", від туристичної компанії "Глобус-Сервіс", від фотомагазину "Фуджі", від мережі салонів краси "Наталі" в Дрогобичі та інші.. Перепрошуємо, якщо когось зі спонсорів не згадали – всі вони вартують подяки, сподіваємось, що на сайті організаторів конкурсу, який буде розроблено, їх згадають більш детально.

Отже, "Міс Оригінальність", "Міс Чарівність", "Міс Грація", "Міс Вишуканість", "Міс Гламур", "Міс Фото", "Міс глядацьких симпатій за підсумками Інтернет-голосування", "Міс… міс… міс…" - номінацій було багато, тож жодна з дівчат не залишилася без титулу. Їх вітали члени журі, організатори, журналісти, рідні та близькі, кохані, а також артисти, без яких свято не було б таким яскравим та насиченим, веселим та зворушливим, захоплюючим та неповторним. Сергій Дмітрієв, відомий рок-музикант не лише в нашому регіоні, але і в Східній Україні, де він останнім часом найбільше їздить з гастролями, рок-гурт з Дрогобича "Fusion", "Viva", яка не потребує реклами, бо є добре знана на наших теренах, як і дует "Ми-леді", трускавецький танцювальний колектив "TNT hip-hop Formation", танцювальний колектив "Ультра" з Дрогобича. А як веселили глядачів хлопці з "СПП" (повна назва – "Стрибок з перепідвипідвертом"), перевтілившись у Януковича та Тимошенко та розповідаючи новини зі Станилі, Дрогобича, Стебника та Трускавця, від яких просто можна було кататися по підлозі. Танці, пісні, жарти, вдалі експромти ведучих – весь часовий простір між конкурсами був заповнений якісно, чотири години пройшли як одна мить. Довгоочікуваний час нагородження настав після 22.00.

Вашій увазі пропонуємо і інтерв’ю з головним суддею змагань, міським головою Трускавця Левом Грицаком, підготовлене організаторами конкурсу.

- Леве Ярославовичу, якими міркуваннями Ви керувалися, вирішивши підтримати проведення конкурсу краси у місті-курорті Трускавець? Чи може цей конкурс стати візитною карткою Трускавця?

- Насамперед, хочеться жителям Трускавця та гостям міста подарувати свято. Знаєте, наше життя – складне, нам бракує позитивних емоцій, а позитивні емоції – це здоров’я. А конкурс краси – саме той привід відчути, що нас оточує багато прекрасного, і в той же час непоміченого в шаленому темпі життя. Я гадаю, що цей конкурс стане візитівкою і Трускавця, і Дрогобицького регіону. Це один із тих заходів, що презентують місто як в регіональному, так і загальнодержавному масштабі, спонукають людей приїхати на відпочинок саме до нас. Я задоволений, що конкурс проводиться у Трускавці вже вдруге і претендує стати традиційним. Думаю, цього року він буде ще краще організований і географія учасниць буде дійсно відповідати назві регіональний.

- Як відомо, краса – річ нематеріальна, тому немає того мірила, яке дозволило б однозначно оцінити вроду, талант, неповторність кожної із конкурсанток. І, безумовно, кожен із суддів, так чи інакше орієнтуватиметься на свої власні смаки та уподобання. Чи існує певна система критеріїв чи принципів, якою Ви керуватиметесь при оцінюванні дівчат?

- Так, це, насамперед, об’єктивність, принциповість. Тут головне не образити людину, бо дівчата, зазвичай, дуже чутливі до публічних оцінок їх зовнішності. Потрібно об’єктивно підійти до визначення переможниці, розгледіти у кожній учасниці неповторні грані її особистості.

- Леве Ярославовичу, маючи досвід суддівства на різноманітних конкурсах та фестивалях, скажіть, чи є конкурс краси чимось особливим у цьому плані?

- Особливість суддівства на конкурсі краси полягає у тому позитиві, який отримуєш від, власне, споглядання прекрасного. Я думаю, це відчувають і глядачі у залі. Бо де молодість і краса – там завжди здоров’я, натхнення, кохання, світлі мрії та сподівання. Все те, чого бракує людині, щоб почуватися щасливою.

Отже, фінал конкурсу "Красуня Прикарпаття-2010" позаду, Альона Хомич та "Феєрія" зробили разом з міською владою Трускавця ще один крок по рекламі нашого Трускавця, по його популяризації, адже висвітлювали феєричне дійство і 5 канал, і телеканали "Кіно", "Міст", багато радіостанцій. Дівчата отримали головну нагороду, а це не лише титули, а успіх, який вони можуть використати для свого майбутнього. "Пригадую, як ми в "Карпатах" проводили конкурс краси, а згодом щаслива пара мене запросила на своє весілля", - розповідає Лев Грицак на прес-конференції і бажає всім учасницям по максимуму використати можливості, які відкриваються перед ними після перемоги. Ми теж долучаємося до всіх побажань красуням, які своєю участю ознаменували, можливо, початок нового етапу в їхньому житті. Нехай щастить вам, красуні Прикарпаття!

А ми маємо велику надію, що з кожним роком конкурс краси у Трускавці виходитиме на все вищий рівень. Хочеться надіятися, що з часом він міг би перерости і в міжнародний. Тим більше, якщо за справу беруться такі організатори, а такі люди, які були в складі журі, підтримуватимуть це свято краси, молодості та здоров’я.


Від редакції Дрогобич Інфо.
До опису фіналу конкурсу додати нічого, все добре змалював наш трускавецький колега Володимир Ключак. Розповімо лише бувальщину, як перед конкурсом (20 січня, у середу) наш Адміністратор випадково зустрів Христину Круглій. І привітав жартома з мабутньою перемогою - а все так і сталось.

Також пропонуємо переглянути кілька фотографій, що надіслав нам також Володимир Ключак (своєрідний фоторепортаж), у нашій фотогалереї. На днях фото буде значно більше, коли отримаємо світлини від організаторів.

Переглядів: 6622

Коментарі (3)
 
Yarko, обов’язково спробую, якщо Ви з товаришами мене підтримаєте :grin
Рейтинг: 0+ -15-
 
Адміністратор, 07:24 27 січня 2010 р.
 
Підтримаємо - чому б і ні)))
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 1+ 0-
 
Yarko, 09:05 27 січня 2010 р.
 
Добре, що такі конкурси організовуються..! :)
| Ukraine
Рейтинг: 0+ -4-
 
фа, 15:17 29 січня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3730 днів)