Повідомити адміністратора про коментарі

Дякуємо за повідомлення адміністратору.
Заповніть форму і натисніть "Надіслати" для відправки.

Ім’я:
 
E-mail:
 
Причина повідомлення про коментар
 
 
 

Коментар:
 
5000 гривень, то нормальна робота у нас вдень заробити. Не рахуючи додатковi доплати чи бонуси.
 
Rembrandt van Rijn, 08:59 15.12.2025
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6624 дні)