Тушки Радзієвського з бютівської "апазиції" 
Плітки - написав(ла) Олег Відвертий - 30.06.2011
БЮТХто згадає минулі вибори, підтвердить, що опозиційною силою почала ставати партія "Батьківщина" на чолі з Михайлом Ваврином. Голова координаційної ради національно-демократичних сил Дрогобиччини поставив собі за мету об’єднати низку партій і виграти мерівські вибори. Якщо ми сьогодні подивимось на склад команди фракції "Батьківщина" у міській раді, зрозуміємо: Михайло Ваврин не мав шансу. Недбальський Богдан, Пукало Роман, Лужецький Михайло і Ваврин Михайло.

Переглядів: 4682

 
День молоді 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 30.06.2011
День молодіНеділя виявилась для дрогобицької молоді надто насиченим різними подіями днем. Свято Дня молоді було презентоване значно яскравіше, ніж святкування у попередні роки Дня міста. О 14.00 год. в музеї "Дрогобиччина" розпочала свою роботу виставка Ірини Бердаль-Шевчик під назвою "Від голки з ниткою до об’єктива". У Палаці мистецтв музею відвідувачі ознайомилися з її фотороботами на тему "Бісероплетіння". Водночас на Площі Ринок розпочалася програма святкувань Дня молоді.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото і 4 відео)

Переглядів: 7431

 
У "Карітасі" надають допомогу жертвам націонал-соціалізму 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Карітас - 30.06.2011
Карітас27 червня в Благодійному Фонді "Карітас СДЄ" відбулася презентація проекту "Надання допомоги жертвам тоталітарних режимів", який реалізується за підтримки МГО "МФ "Взаєморозуміння і толерантність".

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3171

 
Дрогобичанам баня не потрібна 
Плітки - написав(ла) Максим Федис - 29.06.2011
ЗатемненняМинулого тижня любителів міської парної чекав неприємний сюрприз. Баня з економічних причин припиняє своє існування. Цьому сприяв висновок Державного комітету Держпромгірнагляд у Львівській області. Заборона експлуатації. Причина - перехід на автоматичний захист пальників, а також усунення тріщин у камінах. Рік назад також був припис, але обійшлось, тепер ні.

Переглядів: 4411

 
Українські мас-медіа прогавили дивовижне шоу 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 29.06.2011
Канат1500 шкарпеток, тобто 750 пар було витрачено креативною молоддю Дрогобича на скріплення своєрідного канату єднання в День молоді. Загалом довжина такого канату становила щонайменше 450 метрів. Досить оригінальна ідея виникла у творчої молоді міста: з допомогою символічного каната з шкарпеток зобразити карту України. Такий "шкарпетковий канат" послужив праобразом відомого живого ланцюга далекого 1990 року, основною метою було означення цілісності України. Тоді в неділю 21 січня 1990 року, коли майже три мільйони людей взялися за руки, з'єднавши Львів та Київ у день 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР.

(натисніть на фото для перегляду, всього 57 фото і 9 відео)

Переглядів: 4946

 
"Фронт змін" подарував свято дрогобицькій молоді 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Фронт змін - 29.06.2011
МолодьЩорічно, в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 "Про День молоді", в Україні молодь святкує своє свято. Встановлене воно "На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України" і відповідальність за його проведення лежить на плечах місцевої влади. У 2011 році святкування припали на 26 червня.

Переглядів: 3046

 
Тушки Радзієвського з "Фронту Змін" 
Плітки - написав(ла) Олег Відвертий - 28.06.2011
ТушкиУ коментарях під матеріалами про дрогобицьку владу дописувачі часто вказують на брак активності у депутатському корпусі. Читачі пишуть, що "за посади і кусок землі" народні обранці запродалися Олексію Радзієвському. Так звані "тушки" є у кожній партії, яка представлена у міській раді - чи то опозиційна "Батьківщина", чи то будь-яка інша партія. "Розвести" депутатський корпус Олексію Васильовичу вдалося. Ми пропонуємо висвітлювати імена "тушок" у серії статей, де буде пояснено, хто, звідки і за що підспівує у депутатському корпусі.

Цю статтю ми отримали на електронну пошту редакції. Збережено оригінальну лексику.

Переглядів: 5962

 
Хочу літати! (Дрогобицька авіація) 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 28.06.2011
ЛітакЦі два слова казала кожна людина ще до часів створення у світі перших літальних апаратів. Мабуть, спостерігаючи за польотом лебедів та інших птахів, людина заздрила їм. О, як хотілося б отак просто: змахнув крильми - і злетів у небо! Минуло століття з тих часів, як здійснилися мрія людства, а саме перший успішний політ на літаку з двигуном внутрішнього згорання здійснили 17 грудня 1903 р. американські механіки брати Вільбер і Орвілл Райт. Через три десятиліття з’явилися літаки з реактивним двигуном, і це дало ряд значних переваг у підкоренні небесних висот. Сьогодні ми бачимо літаки з різними можливостями та призначенням: від парапланера до пасажирського авіалайнера, від гелікоптера до військових надзвукових машин, що долають з величезною швидкістю простори континентів на різних висотах. Але чомусь майже кожна молода людина досі вві сні літає…

(натисніть на фото для перегляду, всього 14 фото і 5 відео)

Переглядів: 12672

 
На Дрогобиччині відбувся перший художній пленер 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Фронт змін - 28.06.2011
ХатаУ серпні Нагуєвичі і вся Україна будуть святкувати 155-ту річницю з дня народження Івана Франка. До слова, нагуєвицькі святкування є всеукраїнськими. За час незалежності організаторами свята напрацьовано надзвичайно багато різних заходів та акцій, спрямованих на вшанування нашого земляка та популяризацію його творчості. У цьому контексті навіть сформувалися певні традиції, які з року в рік розвиваються та примножуються. Згадаймо хоч би щорічну наукову конференцію у Нагуєвичах, на яку приїжджають відомі та непересічні люди з наукового світу.

Переглядів: 3629

 
Олексій Радзієвський: про дороги, корупцію і ковбасу 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак, Максим Федис - 27.06.2011
РадзієвськийВже вдруге ми беремо інтерв’ю у голови міста Дрогобича Олексія Радзієвського. Як і було обумовлено, голова міста відповідає на запитання читачів нашого сайту. Двадцять запитань – двадцять відповідей пропонуємо до уваги наших читачів.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 8536

 
Дрогобич в окопах 
Відео - 27.06.2011
ВідеоБагато кого здивували центральні вулиці нашого міста, які перетворились в окопи і нагадують більше кадри з військових фільмів. А що саме риють? Нам вдалось дізнатись - замовником робіт є ПАТ "Львівобленерго". Всі кабелі зараз згідно євростандартів проводять під землею.

Переглядів: 3471

 
Депутат ПР про Дрогобич: "До чого довели таке містечко..." 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Ірина Сібеліус, Максим Федис - 27.06.2011
Зубанов24 червня 2011 року Дрогобич відвідав В. О. Зубанов, який є не лише народним депутатом України, а й президентом Благодійного фонду "Схід-Захід разом". Дійство відбулося в актовому залі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка. Пан Зубанов завітав ознайомити дрогобичан із загальнонаціональним патріотичним проектом "Україна: історія великого народу".

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото і 1 відео)

Переглядів: 4162

 
Вітання з Днем молоді від МНР 
Життя сайту - написав(ла) Зеновій Квасній - 26.06.2011
КваснійДрузі! Дорога молоде! Вітаю усіх вас із цим прекрасним літнім святом!
Пам'ятайте, що молодь - майбутнє держави! Адже саме такі речі як патріотизм, братерство, творчість, креативність, комунікабельність, бажання здобувати освіту і ставати перспективними, реалізовувати свої ідеї, ототожнюються саме з молоддю.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 3657

 
Вітання з Днем молоді! (проблеми молоді зсередини) 
Життя сайту - написав(ла) Наталія Жмурко - 26.06.2011
Молодь Як живе сучасна молодь? Що зараз для неї важливо? Чого вона прагне? Саме такі питання постають перед сучасними психологами, соціологами, публіцистами, які займаються вивченням життя молодого покоління. От і ми, напередодні Дня молоді, вирішили розібратися в тих цінностях молодих людей, які ще залишилися з давніх часів, і які з'явилися з переходом до нових суспільних відносин. Адже кожна людина, коли і де б вона не жила, потерпає від впливу як минулих поколінь, так і науково-технічного прогресу сучасного людства.

Переглядів: 6781

 
Стебничани у дзвони б’ють: валиться міст 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 26.06.2011
МістСхоже, на тлі екологічної проблеми з карстовими порожнинами, які утворилися в результаті видобутку калієво-магнієвої руди на сумнозвісному Стебницькому підприємстві "Полімінерал", вимальовується ще одна серйозна проблема. Місток з металоконструкцій, який з’єднує мікрорайон Забівки з містом та загальноосвітньою школою №18, опинився під загрозою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3431

 
Програма свят у Бориславі 
Новини Борислава - 26.06.2011
Герб Борислава Публікуємо програму святкувань у Бориславі.

З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді в м. Бориславі відбудуться наступні заходи.

Переглядів: 4473

 
Алкоголізм: допоможемо залежним 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Максим Федис - 25.06.2011
АлкогольСьогодні в приміщенні церкви Св.мчцц. Віри, Надії, Любові та Софії відбулася зустріч із Вонцехом Жмудзінським (священиком) - директором центру ім. Педро Аррупе у м. Гдині. Були присутні: отець Іван Гнатів, Ярослав Лудин, Богдан Пристай, Максим Федис. Мета зустрічі - створення неформальної групи для допомоги залежним від алкоголю та відстоювання тверезого способу життя для дрогобичан.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото і 1 відео)

Переглядів: 5620

 
Зі щитом, або - на щиті 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 25.06.2011
ХащівськийОлексій Радзієвський, голова м. Дрогобича, десь близько місяця тому назад, негласно оголосив журналістові Тимофієві Хащівському своєрідну "анафему". Згідно цієї його "анафеми", навколо Тимофія Хащівського необхідно створити, що називається, "мертву зону".

(збережено оригінальну лексику та пунктуацію)

Переглядів: 5055

 
Відео дрогобицького гурту "Madison Strategy" 
Відео - 25.06.2011
ВідеоУ Дрогобичі дебютував новий рок-гурт "Madison Strategy", у репертуарі якого пісні як англійською, так і українською мовами.

(всього 2 відео)

Переглядів: 4799

 
А все могло б бути по-іншому 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 25.06.2011
ПивоНа громадських засіданнях, сесіях та нарадах Стебницької міської ради неодноразово обговорювалося ситуацію щодо порушення місцевими хуліганами громадського порядку після 22-ї години. Аби припинити на центральних вулицях Стебника п’яні дебоші та розбірки, міським головою Василем Пецюхом було видано розпорядження, аби не продавати алкогольні напої в нічний час (після 22-ї години). Розпорядження вступило в силу, але п’яні дебоші та крики не припинилися.

Переглядів: 4767

 
Обіцянки виконуються…або Коростельов-стріт 
Роздуми - написав(ла) Розчарований дрогобичанин - 24.06.2011
З приходом до влади команди Олексія Радзієвського я, як і багато інших дрогобичан, що голосували за нього, покладав великі надії на те, що в Дрогобичі нарешті почнуть щось робити. Принаймні буде вирішена наша найбільша проблема – це дороги. І справді, заяви, що лунали з вуст Олексія Васильовича, вселяли оптимізм: для Дрогобича виділена нечувана досі сума на ремонти доріг (близько 30 млн. грн.), отож, любі дрогобичани, потерпіть ще трішечки, а там за тиждень-два розпочнуться довгоочікувані ремонти на вулицях міста.

Оновлено 24.06 о 10:35, додано відео.

Переглядів: 7338

 
Доктор Клоун приїде "лікувати" Дрогобич 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Василь Яворський - 24.06.2011
Діти Ми часто вважаємо, що лікар - це людина у білому халаті і все. Насправді, можна лікувати не лише таблетками та уколом, існують "лікарі", що лікують сміхом та позитивом. Такі лікарі діють завдяки Благодійному фонду "Доктор Клоун", що вже третій рік успішно дарує посмішки маленьким пацієнтам дитячих лікарень міста Львова. Окрім того, на День молоді "Доктор Клоун" приїде і до Дрогобича.

Переглядів: 4817

 
Корупція в Дрогобицькому коледжі статистики 
Плітки - написав(ла) Катерина Сольська-Микитин, мама учня коледжу - 23.06.2011
ГрошіНещодавно питання корупції розглядалося стосовно педуніверситету. А от про коледж статистики хочеться сказати окремо, щоб і люди знали, і слідчі органи поцікавились. Події, описані тут, не з пальця виссані: спитайте учнів, вони просто обурені! Обурені і ми, батьки!

Переглядів: 12059

 
Програма Дня молоді у Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - 23.06.2011
МолодьВідділ сім’ї, молоді та туризму запрошують на святкування Дня молоді 26 червня.

Подаємо програму заходів на неділю.

Переглядів: 6509

 
На трагічній даті початку війни не можна заробляти політичні дивіденди 
Роздуми - написав(ла) Петро Писарчук - 22.06.2011
Велика Вітчизняна Війна 22 червня не є тією датою в історії, щоб політичні сили заробляли собі на ній політичні дивіденди. Так народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук прокоментував ініціативи різних політичних сил та громадських організацій провести у Львові політичні мітинги, віче та акції 22 червня в річницю початку Великої Вітчизняної Війни.

Переглядів: 3240

 
Ми – українці! 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 22.06.2011
Літературний конкурсТиждень тому в редакції газети "Каменярі" - інформаційного партнера нашого сайту - відбулося урочисте вручення відзнак учасникам Літературного конкурсу поезії. У переддень цієї святкової події в Дрогобич завітав учасник конкурсу Валерій Фурса, житель міста Миколаєва, тож йому було вручено грамоту та заохочувальний приз – збірку віршів дрогобицького поета Богдана Британа.

(натисніть на фото для перегляду, всього 44 фото і 4 відео)

Переглядів: 4548

 
Молодь: погляд зблизька 
Інтерв’ю - 22.06.2011
МоскальСпілкуємося з головуючим молодіжної ради Романом Москалем.

- Молодь – це справді сила, якщо вона об’єднана єдиною метою і спільно працює на досягнення результату.
Як на мене, у державній молодіжній політиці саме молодіжні громадські організації повинні бути опорними точками її реалізації і саме через виховання молоді в таких організаціях маємо надію на народження нової генерації української еліти.

Переглядів: 4833

 
"Козацькі змагання – 2011" від "Львівобленерго" 
Новини - написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго" - 21.06.2011
Козацькі змагання17 червня 2011 року відбулось культурно-спортивне свято "Козацькі змагання – 2011". На миколаївському стадіоні "Ювілейний" зустрілось 28 команд з 22 районів електромереж та структурних підрозділів ПАТ "Львівобленерго". У такий спосіб у компанії популяризується фізична культура і організовується активний відпочинок.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3836

 
Як "Італійський квартал" святкував 
Фоторепортаж - написав(ла) Олег Стецюк (фото автора) - 21.06.2011
СвятоСаме в неділю, 12 червня, на "Італійський квартал" (так називають мешканці неофіційно свій мікрорайон Коновальця у м. Дрогобичі) завітало під вікна людей "Свято зіслання святого духа", що рясніло дитячим гамором, співом та вишиванкою. Святкову феєрію подарували спільно ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) "Резон" з його головою Вітульською Марією та парафія церкви Дрогобицьких священомучеників Северина, Віталія та Якима (УГКЦ) з її отцями о. Іваном Паньківим та о. Андрієм Бунем.

(натисніть на фото для перегляду, всього 24 фото)

Переглядів: 6035

 
Україна: історія великого народу 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Відділ забезпечення діяльності виконкому - 21.06.2011
ВишивкаНа нинішньому етапі розвитку суверенної української держави конче необхідна серйозна, науково обґрунтована робота з населенням з метою донесення до його свідомості інформації про дійсну історію України, про історичні корені її народу. Мета цієї роботи — формування у людей розуміння величі нашої держави, почуття патріотизму і гордості за нашу історичну Батьківщину.

Переглядів: 4881

 
Молодь подарує місту розмальовані фасади 
Відео - 20.06.2011
ВідеоСьогодні (20 червня 2011 року) у Дрогобичі молоді люди розмальовували фасад сірої будівлі на вулиці Бруно Шульца (що простягається від ресторанчику "Під аркою" до гімназії).

Переглядів: 4507

 
ЗІК зняв Сендака 
Відео - 20.06.2011
ВідеоУ програмі "Хто тут живе" телеканалу "ZIK" від 15.06.2011 року фігурував очільник Дрогобицької РДА Михайло Сендак. Подивіться, як живуть "слуги народу".

Переглядів: 10071

 
Дрогобицький Лицар волі – українська Статуя свободи? 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 19.06.2011
ЛицарЛицар... О, як багато асоціацій викликає це слово! Дехто бачить його в кутих обладунках зі списом чи мечем у руках, інші – з кривою козацькою шаблею, а для декого поняття лицаря означає благородного, сильного, відважного чоловіка. З різноманітних книг можна довідатися, що лицарі були відважними воїнами Великої Британії, Іспанії, Франції, Італії тощо. Були лицарі і в Україні. Відтак на території України залишилося нам у спадщину багато лицарських замків, в основному у Західній Україні. Серед основних - Кам'янець-Подільська фортеця, Генуезька фортеця у м. Судак, Олеський замок, Збаразький замок, Луцький замок.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото)

Переглядів: 9941

 
"...Хто з нас без гріха – нехай першим кине в грішника камінь" 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 18.06.2011
Герб СтебникаВода камінь точить. Врешті-решт страйкарі Стебницького КП МВУЖКГ добилися часткового погашення заборгованості. Аби навести лад у місті, влада змушена була піти на уступки і "вибити" гроші на погашення працівникам комунального підприємства заборгованості за півтора місяця. Неприємний інцидент викликав інтерес депутатів, які виявили бажання допомогти керівникові підприємства "розрулити" ситуацію.

Переглядів: 5177

 
Композитор Сторонський шукає роботу… будь-яку 
Плітки - написав(ла) Гершко Перець - 18.06.2011
СторонськийДрогобицька публіка, панове, поділяється на такі категорії: політики, неполітики та індиферентні особи. Політиків знаємо всі. А чи знаємо ми всіх дрогобицьких митців і чи цікавимося їх життям? Сумніваюся в цьому. Бо зустрів я якось, панове, у файному місті Дрогобичі свого давнього приятеля Василя Сторонського. Всі знають його як композитора, автора багатьох віршів. Ну, може дехто не знає, то можу познайомити. Колись той пан вчив дітлахів музики у Палаці піонерів (тепер – палац инших піонерів). Та ось побачив пана Василя, і питаю, як здоров’я та життя мистецьке. Якось сумно глянув на мене відомий композитор та й рече: "Роботу шукаю. Будь-яку, навіть "сторожівку". Отакої!

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 6431

 
Хто "нагріє" лазню? 
Плітки - 17.06.2011
ХатаСьогодні стало відомо, що громадська лазня на Лепкого не буде працювати. Вона вже два тижня стоїть і, тим самим, така ситуація призводить до збільшення збитків. Чому? Або для чого? Якщо минулого тижня на це питання не було відповіді, то тепер, коли півмісяця колектив бані і сама установа без роботи, все стає на свої місця.

Переглядів: 3404

 
Як поляки їздили дорогами Дрогобича 
Відео - 17.06.2011
ВідеоНам це відео прислав наш постійний читач та дописувач. Велике спасибі йому за прагнення зробити місто кращим та більш інформованим.

Переглядів: 8464

 
У Дрогобичі Львівська ОДА започаткувала виїзні засідання колегії 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий (drohobychanyn.io.ua) - 16.06.2011
РоботаВчора, 15 червня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк провів у Дрогобичі виїзне засідання колегії ОДА. У ньому взяли участь керівництво Львівської обласної ради, голови райдержадміністрацій, голови міст обласного підпорядкування, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники обласних установ та організацій, представники ЗМІ.

Переглядів: 3907

 
Оксана Винницька: пісня – це символ життя 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 16.06.2011
ВинницькаВзяти інтерв’ю у цієї молодої та вродливої співачки було давньою мрією автора цих рядків. Іноді картав себе за зволікання, адже живе дівчина, можна сказати, поруч – у славному Франковому селі Нагуєвичі. Її пісні вражають серце, і викликають неймовірні асоціації, викликають сльози та дарують умиротворення в душі. Вона – унікальна творча особистість, що об’єднує в собі всі найкращі якості християнки. Слухаючи її пісні, мимохіть дивувався: чому така талановита красуня досі не царює на пісенному Олімпі України? Та згодом почув: співачка - незряча…

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 12355

 
Ізраїльські лікарі готові здійснити мрію Дениса! 
Новини - 16.06.2011
ДенисДіагноз України - артрогрипоз Геренга Стерна (міодисплазія деформуюча фатальна). Діагноз медичного центру "Рамбам" і Реабілітаційного центру "Алін" - Artrogripozis mixed. Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти Денискові.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 4248

 
Губернатор Цимбалюк у Дрогобичі 
Відео - 15.06.2011
Відео На виїздну колегію губернатора були запрошені всі голови міст і району. Зала не могла вмістити всіх присутніх, не зважаючи на досить високий рівень підготовки до прийому гостей. Можна сказати, що це перша виїздна колегія очільників міст і району на теренах Дрогобиччини під час незалежності.

(всього 4 відео)

Переглядів: 3701

 
Інститут розвитку чи занепаду? 
Плітки - написав(ла) Михайло Підгорецький - 15.06.2011
ЛужецькийМинуло чимало часу, як пресу Львівщини облетіла звістка, що у місті Дрогобичі створено Інститут розвитку міста. Очолив його досвідчений комунальник та професіонал – екс-мер міста Дрогобича Михайло Лужецький. Благородна справа, адже Дрогобич, як лідер у регіоні, дійсно повинен мати структуру, яка б напрацьовувала механізми та ідеї, впроваджувала їх в суспільство та розвивала середовище. Дивним є позиція міського голови міста Дрогобича Олексія Радзієвського. Пенсіонер Лужецький, чий світогляд сформований за радянських часів, безперечно є фахівцем у галузі розвитку міста. Однак професіоналом ХХ століття і аж ніяк людиною, чий креатив може врятувати "дрогобицький титанік", як ще можна назвати наше місто.

Переглядів: 4328

 
Звернення до міського голови 
Фото дня - 15.06.2011
Батьки, діти яких відвідують гуртки та секції у Будинку юнацької технічної творчості, надіслали звернення міському голові Дрогобича Олексію Радзієвському.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 3557

 
Кримінальна хроніка червня 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко - 14.06.2011
Тюрма08.06.2011р. у Дрогобицький міський відділ з письмовою заявою звернувся громадянин К., який повідомив, що повернувся у дачний будинок і виявив відсутність металевої водостійкої труби діаметром 450 сантиметрів, довжиною 70 см, вагою 50 кг.

Переглядів: 3990

 
Місто Котермака відвідав онук великого Каменяра 
Новини - написав(ла) Вікторія Лишик - 14.06.2011
ФранкоНещодавно газета "Каменярі" відсвяткувала свою першу річницю. З нагоди урочистої події головний редактор часопису Ігор Курус запросив на прес-конференцію онука Великого Каменяра Роланда Тарасовича Франка, який довгий час мешкав у Канаді. Та на схилі літ п. Роланд, який свого часу був радником Міжнародних зв’язків Президента, заступником глави правління Всеукраїнського фонду "Відродження видатних істориків архітектурних пам’яток ім. О. Гончара", знову захотів повернутися на батьківщину своїх предків. Туди, де народився його дідусь – волелюбний Мойсей Української нації Іван Франко.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3327

 
Англійські велотуристи у Дрогобичі 
Фото дня - написав(ла) Франсуа - 13.06.2011
Велотуристи з далекої Англії 13 червня завітали в Дрогобич. У центрі міста випили пива - і знову в дорогу.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 3565

 
"Героїчна Тустань" на Дрогобиччині 
Новини - написав(ла) "Bкаменярі" - 13.06.2011
Хата 27-28 червня у "Тустані" фестиваль 26-27 червня 2011 р. у с.Уричі Сколівського району, що на Львівщині, на території Державного історико-культурного заповідника "Тустань" відбудеться фестиваль "Героїчна Тустань".

Переглядів: 3558

 
Шкарпетковий канат єднання молоді 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) "Bкаменярі" - 13.06.2011
Фестиваль Саме таке оригінальне рішення створять у святковій акції під назвою "Шкарпетковий канат єднання" до Дня молоді у Дрогобичі, на площі перед пам’ятником Юрію Дрогобичу, 26 червня о 13.00, група творчої молоді (ГТМ) "ВКаменярі" за партнерської підтримки суспільно-політичного тижневика "Каменярі" та Школи християнського аніматора м. Дрогобича.

Переглядів: 4400

 
Вона була українкою… 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 12.06.2011
СеникВона була талановитою поетесою та вмілою вишивальницею, а також громадським діячем, адже перебувала в складі ОУН, УГС та ПЕН-клубу, за що заплатила свободою – багаторічним ув’язненням у тюремних мурах радянського режиму. Вона безумно любила рідну Україну та пишалась своєю родиною, жила у рідному Львові та згодом полюбила й Борислав… Про неї так і написали: Героїня Світу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)

Переглядів: 3391

 
Суші, у які вкладають душу 
Реклама - написав(ла) Федько Симів - 12.06.2011
Сушія"День відкритих дверей" в "Сушія"
Ідеал краси для кожного японця - природна простота, трохи зачеплена рукою майстра. Суші - класичне втілення цього принципу. Беремо грудочку вареного рису, додаємо шматочок свіжої сирої риби і все це загортаємо у листочок водорості - і суші готове. Що може бути простіше? Але коли ти бачиш всю цю розкіш, викладену на спеціальну дощечку ґета, прикрашену скибочками фруктів або овочів, стає зрозуміло, наскільки геніальною може бути простота!

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 9920

 
Собаки з Європи та України завітали до Дрогобича 
Відео - 11.06.2011
ВідеоСьогодні (11 червня 2011 року) у Дрогобичі, на стадіоні ДЮСШ, відбулася сертифікатна виставка собак. Виставку організував Дрогобицький осередок КСУ.

(всього 3 відео)

Переглядів: 6299

 
Регіонали добилися виплати зарплати комунальникам Стебника 
Новини Стебника - написав(ла) Партія регіонів - 11.06.2011
Партія регіонів8 червня цього року за ініціативи голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді та депутатів-регіоналів Стебницької міської ради мала відбутися позачергова сесія в м. Стебник, на порядку денному якої було винесено питання про невиплату заробітної плати працівникам КП "МВУЖКГ", при заборгованості близько 170 тис. грн.

Переглядів: 3918

 
"Еней" поїде у "Артек"! 
Спорт - 11.06.2011
Спорт Дрогобицький спортивно-оздоровчий центр "Еней", який за підсумками 2010 року визнаний найкращим спортивним клубом Львівщини, цього року святкує 20-річчя від дня створення. Днями СОЦ "Еней" отримав нагороду за спортивні досягнення своїх вихованців – 20 путівок на оздоровлення і відпочинок у МДЦ "Артек" (Крим).

Переглядів: 3630

 
Владі не потрібно музеїв і культури - Бервецький 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 10.06.2011
МузейШирокого розголосу в культурному та журналістському середовищі набула новина про те, що директор музейного комплексу "Дрогобиччина" Зеновій Бервецький раптово подав заяву на звільнення. Для редакції "Дрогобич Інфо" це також стало великою несподіванкою, адже перед цією подією ми взяли інтерв’ю у Зеновія Тимофійовича, в якому директор окреслив перспективи розвитку музею. Тож жодних натяків про звільнення з його вуст тоді не пролунало.

(натисніть на фото для перегляду, всього 24 фото і 3 відео)

Переглядів: 5468

 
Лист батьків до влади 
Останні новини Дрогобича - 10.06.2011
ДітиШановний Дрогінфо. Останнім часом у місті зусиллями громадськості відбуваються різноманітні дитячі заходи (турнір з футболу, свято морозива, тощо). Владі - не до дітей. Прошу опублікувати листа батьків, як черговий сигнал SOS, про стан справ у м.Дрогобич, у царині дитячої освіти та виховання.

Від редакції: листа на електронну пошту ми отримали 7 червня, хоча й підписано його 26 травням. Публікуємо в оригіналі.

Переглядів: 4213

 
Дрогобич перетворився на Венецію 
Відео - 09.06.2011
ВідеоДрогобич потерпає від дощових вод. Такої кількості води на вулицях після опадів дрогобичани не бачили вже давно. Таке враження, що Дрогобич затопило, але що насправді відбувається? Обурені мешканці вимагають у влади видавати безкоштовні ласти та закупити гондоли для подолання стихії. Дивіться відео.

(у статті 2 відео)

Переглядів: 5553

 
Фермер Ярослав: різниця між Олексієм І і Олексієм ІІ 
Відео - 09.06.2011
ВідеоВчора (8 червня 2011 року) з нами спілкувався фермер Ярослав, якого читачі Дрогобич Інфо пам’ятають ще з відео зі народного віче на площі Ринок 19.05.2011. Як громадянин України та мешканець Дрогобича, пан Ярослав висловив декілька припущень щодо перспективи розвитку Дрогобича і Дрогобицького району. Також він розповів, яка, на його думку, різниця між каденціями Радзієвського на посадах мера міста - Олексія І і Олексія ІІ, за словами фермера.

Переглядів: 4528

 
Першість України з пляжного волейболу 
Спорт - написав(ла) Андрій Будинкевич - 09.06.2011
СпортУ м. Іллічівську (Одеська обл.) 29 травня 2011р. завершився Чемпіонат України U-16 з пляжного волейболу серед дівчат 1996 року народження та молодших. Відзначу, що кількість учасників порадувала - у дівчат заявки подали 24 команди. В Іллічівськ приїхали кращі команди з Дніпропетровська, Білої Церкви, Харкова, Рівного, Запоріжжя, Самбора, Чернігова, Жмеринки, Кіровограду, Алушти, Полтави, Іллічівська та Дрогобича.

Переглядів: 4147

 
Кричуща корупція в університеті Дрогобича 
Плітки - написав(ла) студентка 4 курсу, випускниця - 08.06.2011
ДДПУНедавно користуюсь вашим сайтом, і, нарешті, зважилась написати про стан речей у нашому вузі. Славу Богу, я вже захистилась і покидаю ці стіни альма-матері. Речі, з якими ми миримося, з кожним днем просто шокують. Такого рівня корупції не пам’ятають навіть люди, які давно працюють тут.

Переглядів: 29861

 
20 питань Радзієвському 
Життя сайту - 08.06.2011
РадзієвськийНа початку своєї каденції Олексій Васильович Радзієвський вже відповідав на запитання "Дрогобич Інфо". Пригадаємо, тоді ви писали свої питання у коментарях. Зараз міський голова Дрогобича знову погодився на зустріч із представником нашого сайту.

Переглядів: 4862

 
"Кусючий" сайт Дрогобича отримав подяку 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 08.06.2011
Прес-конференціяДень журналіста в Дрогобичі був відзначений прес-конференцією, на яку в ратуші зібралися майже усі представники регіональних ЗМІ. Щоправда, не було представника газети "Нафтовик Борислава", засновником якої є Бориславська міська рада, а також відомого на Дрогобиччині майстра пера Анатолія Власюка. Олексій Васильович озвучив інформацію, викладену у розданому журналістам прес-релізі (читайте "Влада інформує (червень 2011)"). Попри те дещо цікаве можна було почути з уст міського голови Олексія Радзієвського, що відповідав на запитання журналістів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото)

Переглядів: 4822

 
Фінал Літературного конкурсу поезії на "Дрогобич Інфо" 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 07.06.2011
Конверт3 березня, коли літератори святкували Всесвітній день письменника, на інтернет-сайті "Дрогобич Інфо" стартував новий проект – Літературний конкурс поезії. Поступово конкурс набирав своєї популярності; про нього довідалися й місцеві ЗМІ. Відтак запропонували співпрацю у проведенні Літературного конкурсу інформаційні партнери "Дрогобич Інфо": видання "Каменярі", "Фортуна", "Гомін Галичини".

Переглядів: 5705

 
Свято морозива в Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - 07.06.2011
ДітиУ неділю (5 червня 2011 року) у центрі Дрогобича відбулось свято морозива. Діти, їх мами і татусі розважалися разом із представниками фірми "Ласунка", які у гарний сонячний день організували ціле свято з призами і конкурсами.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 8760

 
Регіонали Стебника вимагають заплатити комунальникам 
Новини Стебника - написав(ла) Партія регіонів - 07.06.2011
Герб СтебникаРегіонали м. Стебник ініціюватимуть скликання позачергової сесії Стебницької міської ради у зв’язку із невиплатою упродовж п’яти місяців заробітної плати працівникам місцевого комунального підприємства МВУЖКГ та вимагатимуть, аби міська влада негайно та в повному обсязі виплатили комунальникам борги із зарплати.

Переглядів: 4052

 
Прес-конференція влади: мер читає Дрогобич Інфо 
Відео - 06.06.2011
ВідеоСьогодні (6 червня 2011 року) у ратуші відбулася прес-конференція міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського.

(всього 5 відео)

Переглядів: 4729

 
Влада інформує (червень 2011) 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Відділ забезпечення діяльності виконкому - 06.06.2011
РатушаАктивізовується процес реконструкції стадіону. Щовівторка і щочетверга на стадіоні проводяться наради. Розпочалися роботи.
Червень стане місяцем прориву по дорожніх роботах, які проводитимуться у 3 напрямках:
- капітальний ремонт;
- поточний;
- ямковий.

Переглядів: 3785

 
З Днем журналіста! 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 06.06.2011
ЖурналістикаШановні журналісти!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста!
Журналістика – це сфера, що вимагає не лише всебічних знань, ерудиції, уміння оперативно повідомляти про події в житті, але й велика відповідальність. Адже свобода слова, незалежні ЗМІ, достовірна інформація є невід'ємними атрибутами відкритого демократичного суспільства. Це – особливий день для всього прогресивного людства.

Переглядів: 3243

 
Футбол: турнір Віктора Максимова 
Відео - 05.06.2011
ВідеоВідеозвіт з футбольного турніру імені Віктора Максимова, що проходив 3-4 червня 2011 року у Дрогобичі. Турнір організували Василь Карпин, Василь Малик та інші вихованці покійного тренера (без міської влади!). Також пан Малик відповідав на питання "Дрогобич Інфо".

(всього 3 відео)

Переглядів: 4403

 
Перше причастя 2011 
Відео - 05.06.2011
ВідеоУ четвер (2 червня 2011 року) у Дрогобичі для дітей відбулося свято Першого причастя.

Переглядів: 4224

 
Велосипед - це модно! 
Спорт - написав(ла) Максим Федис - 04.06.2011
ВелосипедВідрадно відзначити, що останнім часом у Дрогобичі збільшилась кількість молодих людей, які пересіли з машин на велосипеди. Особливо це стало помітним із настанням тепла. У час, коли держава не займається розвитком спорту, мешканці нашого міста знаходять новий вид активного відпочинку - катання на велосипедах.

Переглядів: 5730

 
Бориславські танцівниці демонстрували шоу 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак - 04.06.2011
ТанціМіжнародний день захисту дітей святкувала 1 червня вся Україна. І якщо у Дрогобичі святкування відбулися у Центрі душпастирства молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, то мешканці сусіднього Борислава зібралися у красивому концертному залі міського Палацу культури.

(натисніть на фото для перегляду, всього 29 фото і 9 відео)

Переглядів: 8908

 
Турнір Віктора Максимова 
Спорт - написав(ла) Василь Карпин - 03.06.2011
Спорт3-4 червня 2011 року на стадіоні ДЮСШ (вул. Сахарова, 2а) відбудеться ІІ регіональний турнір з футболу серед дітей 2000-2001 років народження, присвячений пам’яті тренера-викладача Дрогобицької дитячо-юнацької школи Віктора Миколайовича Максимова. Організаторами турніру виступили дитячо-юнацька спортивна школа та Дрогобицька міська організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" за підтримки вихованців Віктора Миколайовича і сприянні відділу фізичної культури та спорту.

Переглядів: 3397

 
У Дрогобичі учням призначено стипендію міського голови 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) drohobychanyn.io.ua - 03.06.2011
Як повідомила головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Ольга Олексюк, під головуванням секретаря Дрогобицької міської ради Тараса Метика відбулося засідання комісії з визначення кандидатів на призначення персональних стипендій міського голови.

Переглядів: 4703

 
Безпека перебування дітей у лісі 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) голова Дрогобицької РДА Михайло Сендак - 03.06.2011
ЛісНе залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Переглядів: 7108

 
Тріумфальна перемога бориславського Кличка-2 
Спорт - написав(ла) Орест Хандоняк, "Вільне слово" - 02.06.2011
СпортМинулої суботи в одному із концерт-холів Києва відбувся світовий вечір боксу серед професіоналів, організований боксерською компанією К-2 (компанія братів Кличків). Вперше на такому високому рівні змагань виступав наш боксер Олег Некрасов і знову тріумфував.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 4406

 
Земельного референдуму у Дрогобичі не буде? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької МПО ВО "Батьківщина" - 02.06.2011
Референдум На Львівщині влада чинить перешкоди для проведення земельного референдуму. Міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський відмовив в реєстрації ініціативної групи проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони торгівлі землею.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 4421

 
Виставка вишиваних картин "Краплини душі" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Тарас Шафран - 02.06.2011
МузейУ Єпархіальному музеї в Трускавці 1 червня 2011 р. відкрилась персональна виставка вишиваних картин стрийської мисткині Світлани Сидоренко "Краплини душі".Роботи талановитої стрийської вишивальниці красиві та барвисті. Це і пейзажі, і портрети, і ікони.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 4618

 
Новий дизайн Дрогобич Інфо 
Життя сайту - 01.06.2011
Герб ДрогобичаМинуло вже 3 роки з дня створення Дрогобич Інфо. Сайт постійно розвивається, росте, змінюється, як кількісно, так і якісно. Колектив сайту давно виношував задум вдосконалити не лише функціонал, а й зовнішній вигляд Дрогобич Інфо, та все ніяк "руки не доходили". Сьогодні, у перший день літа, нарешті дійшли)

Переглядів: 6934

 
Засекречений об’єкт "Стадіон" 
Євро-2012 - написав(ла) Максим Федис - 01.06.2011
Відео Сьогодні (1 червня 2011 року) приблизно о 16.00 я зайшов через відкриту браму на дрогобицький стадіон. Розпочав знімати відео про підготовку стадіону до початку будівельних робіт, через дві хвилини біля мене з’явився чоловік і настирливо заборонив зйомку на стадіоні, не відпускав, поки не переконався, що відео буде видалено; на питання про мотиви такої діяльності нічого не відповів. Відео довелось зняти за межами стадіону.

Переглядів: 6205

 
Дрогобицьке музучилище отримало булаву 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак - 01.06.2011
МузучилищеЗ сюїти М. Ластовецького "Дрогобич слухає світ" розпочалася концертна програма, приурочена 65-річчю з часу відкриття у місті музичного училища. У концертному залі дрогобицького Народного дому 27 травня відбувалося святкування, ведучою програми якого була Лариса Соловей.

(натисніть на фото для перегляду, всього 56 фото і 2 відео)

Переглядів: 11698

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)