Київський майдан закликає до боротьби тверезих дрогобицьких чоловіків 
Останні новини Дрогобича - 30.11.2013
Чоловіки Дрогобича поїдуть на Євромайдан тверезимиСьогодні, 30 листопада, у Дрогобичі відбулося віче громади, яке засудило силовий розгін Євромайдану у Києві. Розпочався захід Молебнем за Україну, який відправили священики Української греко-католицької церкви.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото і 2 відео)

Оновлено 01.12.2013 о 8:30, додано відео.

Переглядів: 7142

 
Жорстокий розгін Євромайдану у Києві засудили у Дрогобичі 
Новини - 30.11.2013
На майдані у Києві розігнали демонстраціюСьогодні, 30 листопада, у Дрогобичі відбулося засідання міського страйкового комітету, на якому засуджено жорстокий розгін Євромайдану у Києві. Страйковий комітет вирішив скликати сьогодні о 16 годині на площі Ринок віче, на якому планується обговорити останні події в Києві і разом з громадою визначитись з подальшими діями.

Переглядів: 4433

 
Дрогобицькі міські депутати не зорганізувалися для виїзду до Києва 
Новини - 29.11.2013
Протести на ЄвромайданіУчора, 28 листопада, планувався виїзд депутатів Дрогобицької міської ради до Києва для участі в акціях на Євромайдані. Було замовлено автобус. Однак на поїздку записався лише один депутат.

Переглядів: 5091

 
У Дрогобичі вимагають заборонити діяльність секти Догнала 
Останні новини Дрогобича - 28.11.2013
На сесії міської ради виступали про ДогналаСьогодні, 28 листопада, на сесії Дрогобицької міської ради аналізували конфліктну ситуацію, яка виникла в місті 24 листопада внаслідок протистояння двох чисельних груп громадян з діаметрально протилежними політичними поглядами щодо переваг і доцільності підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Йшлося про вихід на площу Ринок майже півсотні людей – прибічників незареєстрованої Української правовірної греко-католицької церкви, яку називають "секта Догнала" - з антиінтеграційними лозунгами, коли відбувалося віче на підтримку вступу України у Євросоюз.

Переглядів: 7456

 
У Дрогобичі відбувся "Студентський зрив" 
Фоторепортаж - 28.11.2013
Студенти на площі мітингували за ЄвросоюзВчора, 27 листопада, у Дрогобичі розпочався страйк "Студентський зрив" проти призупинення євроінтеграції. О 12.00 тисячі страйкуючих студентів із педагогічного університету, коледжів нафти і газу, механіко-технологічного, статистики під вигуки "Студенти хочуть в ЄС", "Разом ми сила" вмить заповнили центральну площу Ринок. У руках протестантів державні прапори і прапор Євросоюзу, гасла: "Я обираю ЄС", "Студенти за Європу!", "Україна це Європа!", "Україну – в ЄС", "Ми за євроінтеграцію!", "З українськими цінностями – до європейських стандартів", "Євроінтеграції – так!", "Ми хочемо в ЄС", "Дрогобич за ЄС", "Знає кожен пес, що треба чухати в ЄС", "Нафта за ЄС".

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото і 1 відео)

Переглядів: 7078

 
Без Романа Ілика Євромайдан у Києві не відбувся би 
Життя сайту - 27.11.2013
Роман Ілик найбільший організатор ЄвромайдануСаме таке враження може скластися, якщо прочитати листа, якого ми отримали як спростування на статтю Тараса Говірка "Чому Романа Ілика немає на Майдані в Києві?" від прес-служби ЛОО ВО "Батьківщина". Спростування публікуємо нижче повністю.

Переглядів: 5203

 
Чи пустять нацистів у Європу або Хто причетний до деградації наших дітей? 
Плітки - написав(ла) Микола Жук - 27.11.2013
Студенти Дрогобича перетворюються на нацистівЄвромайдани тривають у державі вже майже тиждень, із 22 листопада. Традиційно організатори (не всі із них відомі широкому загалу) використовують людей у своїх не завжди зрозумілих цілях. Найлегше маніпулювати молодими та незрілими розумово, але гіперамбіційними людьми - тобто студентами. Зокрема, у Дрогобичі рух "за євроінтеграцію" тхне чимось коричнево-нацистським, але аж ніяк не європейськими цінностями.

Переглядів: 5961

 
Чому Романа Ілика немає на Майдані в Києві? 
Новини - написав(ла) Тарас Говірко - 27.11.2013
Роман Ілик не з'являється на ЄвромайданіВже третій день ми в Києві на Євромайдані. Коли виїжджали з Дрогобича, звернулись у кілька громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика про допомогу в організації поїздки. Ситуація революційна і тому зрозуміло: Роман Романович у Києві. Штаб вимагає дисципліни. У вівторок зібрались з хлопцями на Європейській площі та й думаємо собі: зберемо всіх дрогобицьких в одну колону та з нашим депутатом з Дрогобиччини покажемо, чи є ще порох в порохівницях.

Переглядів: 5784

 
Кому ми довіряємо виховання своїх дітей 
Роздуми - написав(ла) Ігор Шумей - 27.11.2013
Дітей дрогобичан виховують багато представників секти ДогналаУ той час, коли ми в теплі та затишку читатимемо цей матеріал, тисячі наших дітей-студентів по всій країні на холоді і дощі відстоює своє право бути у Європейській Спільноті, а не в азійських загумінках . Свідченням цьому було і багатотисячне віче в Неділю у Дрогобичі. Проаналізувавши публікації та відгуки на цьому сайті щодо тих подій, вирішив поставити кілька питань перед кожним із вас і попросити дати щиру відповідь, перш за все, самому собі.

Переглядів: 6314

 
Як ДАІ Львова блокує автобуси на Євромайдан! 
Відео - написав(ла) Дорожній контроль Львів - 26.11.2013
ДАІ блокувало виїзд автобусів зі Львова у КиївУ нас у Львові ДАІ заблокувало Львів'ян та не дає змогу їм поїхати до Києва на Євромайдан. Просимо ЗМІ та блоги допомоги у висвітлені подій.

(всього 5 відео)

Переглядів: 7041

 
Майдан вечірнього Дрогобича гуртує небайдужих 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 26.11.2013
Молодь разом із семінаристами гуляють на площі РинокПодії у столиці України не залишають байдужими багатьох дрогобичан, зокрема тих, які щовечора гуртуються на майдані Ринок у Дрогобичі. Деякі з присутніх вже повернулися з Києва, інші ж своєю участю закликають молодь не зупинятися і єдиною силою виборювати свої права і прагнення. Серед учасників акції - й талановита українська співачка Оксана Винницька, яка своїми піснями ввечері 26 листопада підтримала патріотичний дух дрогобицької активної молоді.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Оновлено 26.11.13 о 19:30, додано відео.

Переглядів: 5177

 
Освітяни Дрогобицького району під стінами РДА "вибивали" обіцяну їм винагороду 
Новини Дрогобицького району - 26.11.2013
Вчителі Дрогобицького району хочуть свою преміюУчора, 25 листопада, під стінами Дрогобицької райдержадміністрації відбулася акція протесту членів профспілки працівників освіти і науки, освітян району під гаслом "Владо! Почуй голос вчителя!". Люди вимагали виплатити їм обіцяну до Дня працівників освіти щорічну винагороду в розмірі 50% посадового окладу відповідно до ст.57 Закону України "Про освіту".

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 4803

 
"Покращення" в Дрогобичі. Фотозвинувачення 
Фоторепортаж - 26.11.2013
Знищений центр міста ДрогобичаСьогодні, 26 листопада, так жалюгідно виглядає центр Дрогобича - колись затишного міста. Влада пояснює, що так мусить бути, бо нема грошей на благоустрій. А як же тоді можновладці відремонтували дороги біля своїх помешкань. Може своїм коштом? Ні. Коштом громади. Можливо, хтось ще й "відкат" за це отримав.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 5346

 
"Надія" запрошує! 
Новини - написав(ла) ДДТЗДІ "Надія" - 26.11.2013
Запрошення на благодійний вечір НадіїБлизько 650 мільйонів людей, що становить приблизно 10-15% населення планети, живуть з інвалідністю. Понад 20 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета – цілком очевидна: люди з фізичними або психічними вадами розвитку повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7681

 
Освітяни Дрогобицького району готуються до акції протесту 
Новини Дрогобицького району - 25.11.2013
Вчителі протестують проти невиплати премійСьогодні, 25 листопада, з 15.30 до 17.00, біля Дрогобицької райдержадміністрації запланована акція протесту членів профспілки освіти і науки району під гаслом "Владо! Почуй голос вчителя!".

Переглядів: 4249

 
Дрогобицький Євромайдан вимагає від Януковича відставки Азарова та підписання асоціації 
Останні новини Дрогобича - 25.11.2013
Євромайдан у Дрогобичі на площі РинокСьогодні, 25 листопада, у Дрогобичі на площі Ринок продовжаться акції протесту проти згортання євроінтеграції. Учора, на багатолюдному віче прийнято Звернення до Президента України Віктора Януковича, в якому вимагають скасувати незаконне розпорядження Кабінету Міністрів від 21 листопада 2013 р. і підтвердити свроінтеграційний курс України; вплинути на депутатів BP від Партії регіонів, аби вони проголосували за останні кілька законів, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію; взяти участь у вільнюському Саміті з метою підписання Угоди про асоціативне членство України в ЄС та про зону вільної торгівлі між ними; відправити у відставку прем'єр-міністра М.Азарова, кваліфікація і діяльність якого не відповідає займаній ним державній посаді.

Переглядів: 4843

 
У Дрогобичі революціонери "голубого" майдану вчинили погром вірним УПГКЦ 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) reporter.co.ua - 25.11.2013
Євромайдан робить людей агресивнимиВчора, 24 листопада, в неділю, у Дрогобичі сталася надзвичайна подія: щодо вірних Української Правовірної Греко-Католицької Церкви вчинено масовий погром під час проведення ними молитовної ходи "Віднова родини - воскресіння України" до центру міста. Акція була зареєстрована згідно з чинним законодавством, про її проведення були сповіщені також правоохоронні органи.

Оновлено 25.11.13 о 20:10, додано відео.

Переглядів: 9769

 
"Сектанти їдуть у пекло", - казали люди на мітингу 
Фоторепортаж - написав(ла) Галя Луців - 24.11.2013
Секта Догнала виступила проти євроінтеграції на вулицях ДрогобичаПодії сьогоднішнього дня на вулицях та площі Дрогобича.

(натисніть на фото для перегляду, всього 20 фото і 1 відео)

Оновлено 24.11.13 о 23:10, додано відео.

Переглядів: 9532

 
Догналівці намагались спровокувати дрогобицький євромайдан, але тисячний натовп прогнав їх 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) galnet.org - 24.11.2013
Догналівці виступають проти євроінтеграціїЧлени скандально відомої секти Догнала заважали проведенню мітингу на підтримку євроінтеграції у Дрогобичі та хотіли зірвати недільну літургію у церкві Петра і Павла, проте учасники євромайдану прогнали сектантів.

Переглядів: 9411

 
Дрогобичани вшанували пам'ять Бруно 
Фото дня - написав(ла) Юрій Федчак, автор світлини - 23.11.2013
Пам'ятна дошка для Бруно Шульца19 листопада 1942 від рук гітлерівця шарфюрера СС Карла Ґюнтера загинув дрогобичанин, польський письменник та художник єврейського походження Бруно Шульц. Як відомо, через багато десятиліть на місці вбивства (вул. Т. Шевченка) дрогобичани встановили меморіальну дошку, і щороку вшановують пам'ять загиблого.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3429

 
Спить… засмічене місто мирним лагідним сном… 
Фоторепортаж - 23.11.2013
Засмічений сквер на Пилипа ОрликаКожен, хто йде з автостанції №2 вулицею П. Орлика до центру міста бачить цей сором і ганьбу – засмічений сквер з поламаними лавками. А поряд – біля крамниці "Порцеляна" - відкритий колодязь. Чого чекаємо? Щоб знову впала людина, як це було нещодавно на вул. Спортивній.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Переглядів: 4913

 
Виставка фотографа Михайла Іваніва 
Відео - написав(ла) Володимир Дим - 23.11.2013
Відео із відкриття виставки Михайла Іваніва21 листопада в Дрогобицькому палаці мистецтв відкрилася фотовиставка лікаря-анастезіолога Стрийської лікарні, фотографа Михайла Іваніва. Повне відео розбите на 9 частин.

Переглядів: 2901

 
Дрогобич дотримується курсу євроінтеграції 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба виконкому Дрогобицької міської ради - 22.11.2013
Позачергова сесія для вступу в ЄвропуСьогодні близько 18:00 завершила свою роботу позачергова XXVI сесія Дрогобицької міської ради. Депутати прибули на засідання, щоб прийняти звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо дотримання курсу зовнішньої політики України, спрямованої на євроінтеграцію. Варто зазначити, що атмосфера у залі була хвилюючою, адже кожен з присутніх усвідомлював важливість цього моменту і відповідальність за прийняте рішення.

Переглядів: 5051

 
Ми обираємо Європу! 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак, автор відео- і фотоматеріалів - 22.11.2013
"Ми обираємо Європу!", - під такими та іншими гаслами 22 листопада відбулося молодіжне віче проти зміни політичного курсу країни на майдані Ринок у Дрогобичі. Учасники акції своїми діями звернулися до депутатів Дрогобицької міської ради, які на позачерговій сесії, що повинна початися о 17.00 год., виношують намір проголосувати за Звернення до Президента України щодо неприпустимості зміни чи призупинення євроінтеграційного курсу України та закликати дотриматися взятих зобов’язань щодо підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, а також відправити уряд Азарова у відставку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 13 фото)

Переглядів: 5082

 
У Дрогобичі відбулося віче проти зміни політичного курсу України 
Останні новини Дрогобича - 22.11.2013
Сьогодні, 22 листопада, у Дрогобичі на центральній площі міста відбулося віче проти зміни політичного курсу країни, на яке зібралась переважно молодь. "Влада, незважаючи на думку переважної більшості народу України, вирішила зупинити процес Євроінтеграції України в угоду Путінській Росії", - сказав, відкриваючи віче молодіжний лідер Олег Дукас.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 4668

 
Фіаско міської влади: Радзієвський хоче, щоб вчителі працювали "за дякую" і не обурювалися 
Останні новини Дрогобича - 21.11.2013
Радзієвський не може заплатити вчителямЗначні затримки виплати заробітної плати у створюють напружену ситуацію у колективах бюджетних установ Дрогобича і Стебника. За словами першого заступника міського голови Олександра Коростельова, лише 15 листопада вдалося завершити виплату зарплати за жовтень. "До кінця року бракує 6, 6 млн. грн. на зарплату і 13 млн. грн. на захищені і прирівняні до них статті", - сказав посадовець.

Переглядів: 4875

 
Місту потрібно 12 млн. грн на світлодіодні лампи - зять Радзієвського добре заробить 
Останні новини Дрогобича - 21.11.2013
Гроші зятю Радзієвського на світлодіодні лампиКабінет Міністрів України погодив надання для Дрогобича під державні гарантії пільгового кредиту на модернізацію системи вуличного освітлення шляхом заміни ламп на світлодіодні.

Переглядів: 6494

 
Викрадачі породистих собак з'явились у Дрогобичі 
Плітки - написав(ла) іван іванов - 20.11.2013
У Дрогобичі викрадають собак   У Дрогобичі бігає багато вуличних собак. Все-таки вони нікому не потрібні - а породистих собак навіть викрадають. За останній місяць ми стали свідками двох викрадень. У першому випадку викрали собаку породи пекінес, на все пішло 3 хвилини, поки хазяйка купувала в магазині хліб.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото і 1 відео)

Переглядів: 5901

 
У Дрогобичі кожен будує що захоче і де завгодно 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Марія Сас - 20.11.2013
До редакції "Дрогобич Інфо" звернулася мешканка Дрогобича Марія Сас, яка від імені жителів будинку звертається з проханням опублікувати звернення. Тож виконуємо її прохання і публікуємо листа.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 6995

 
У Дрогобицькому районі відкрили Центр нових бібліотечних послуг 
Новини Дрогобицького району - 20.11.2013
Відкриття Інтернет-кабінету у районній бібліотеціВчора, 19 листопада, у Дрогобицькій центральній районній бібліотеці відбулося урочисте відкриття Центру нових бібліотечних послуг та вільного доступу до Інтернету в рамках проекту програми "Бібліоміст".

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3473

 
Інститут іноземних мов у Дрогобичі відзначає свій піввіковий ювілей 
Останні новини Дрогобича - 19.11.2013
Дррогобицькому ін'язу 50 роківСьогодні, 19 листопада 2013 року, відзначають 50-річчя Інституту іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка. З цієї нагоди у Дрогобичі очікують поважних гостей із Львова, Києва та інших міст.

Переглядів: 7431

 
На Дрогобиччині вчителі можуть не отримати обіцяні 50% щорічної винагороди 
Новини Дрогобицького району - 19.11.2013
Вчителі району не отримають преміїУ Дрогобицькому районі браку грошей на виплату щорічної винагороди вчителям. Про це вчора, 18 листопада, повідомив на нараді в райдержадміністрації т.в.о. керівника управління освіти, молоді та спорту РДА.

Переглядів: 4580

 
Перемоги дрогобичан на чемпіонаті України із хортингу у Кіровограді 
Спорт - написав(ла) Віталій Плеханов - 19.11.2013
Дрогобичани здобули призи на чемпіонаті із хортингу15-16 листопада 2013 року в м. Кіровоград відбувся чемпіонат України з хортингу серед юніорів і юніорок (16-17р) та молоді (18-21р) а також в рамках чемпіонату України відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області серед молодших юнаків і дівчат (8-9, 10-11, 12-13р) та кадетів і кадеток (14-15р).

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4770

 
У Літині впроваджують канадський проект покращення конкурентоздатності молочного скотарства 
Новини Дрогобицького району - 18.11.2013
Земля для кооперативу ЄдністьУ Дрогобицькому районі реалізують канадський проект "Покращення конкурентоздатності молочного скотарства в Україні". Учасником цього проекту став кооператив "Єдність Л" з Літині, повідомляє районна газета "Франковий край".

Переглядів: 5991

 
Політична "болячка" Миколи Барана 
Новини - написав(ла) Віталій Петрівський - 18.11.2013
Микола Баран обдурив людейМине, напевно, ще багато часу, поки дрогобичани навчаться під час виборчих перегонів обирати людей, які перейматимуться інтересами дрогобицької громади не шляхом пафосних обіцянок, а реальними діями.

Переглядів: 4275

 
Громадський контроль у Дрогобичі: ставлення до споживачів 
Відео - написав(ла) Громадський контроль - 18.11.2013
ВідеоПрава споживачів порушують в усій Україні, не лише у Дрогобичі. Однак мешканці та гості міста повинні знати, хто із місцевих "бізнесменів" найбільш зневажливо ставиться до відвідувачів.

Переглядів: 5630

 
Мер Трускавця Руслан Козир хоче ще більше грошей 
Новини Трускавця - 15.11.2013
Гроші для Русалана КозираТрускавецькому міському голові можуть встановити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, у межах затверджених видатків на оплату праці. Відповідний проект рішення міської ради з цього питання виставлено на сайті міської ради для ознайомлення.

Переглядів: 5214

 
З України – з любов'ю! 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак - 15.11.2013
Українці в СмілтенеУ п'ятницю 1 листопада повітря центральної частини латвійського містечка Смілтене було наповнене чудовим ароматом: гості з України готували козацький куліш та частували ним всіх охочих, а до цієї національної страви перехожим пропонували також український хліб і сало. У складі української делегації були дрогобичани, адже два роки тому з Смілтенським краєм було підписано офіційний договір про співробітництво.

(натисніть на фото для перегляду, всього 34 фото і 4 відео)

Переглядів: 6056

 
Першість Львівщини з волейболу серед чоловічих та жіночих команд 
Спорт - написав(ла) Андрій Будинкевич - 15.11.2013
Волейбол у ДрогобичіВідбудеться у Дрогобичі 17 листопада о 12 год. у спортивному залі нафтового технікуму. Тренер Будинкевич Світлана Назарівна, тел. (067) 6875217.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3115

 
Два багатоповерхові будинки у Бориславі досі без тепла 
Новини Борислава - 14.11.2013
Опалення будинків у БориславіМешканці двох багатоповерхових будинків № № 47 та 58 на вул. С. Коваліва у Бориславі досі без тепла. За його словами директора комунального підприємства "Бориславтеплоенерго" Богдана Дубаса, ці будинки є проблемними.

Переглядів: 2925

 
До вирішення проблеми водозабезпечення у Бориславі залучать інвесторів 
Новини Борислава - 14.11.2013
Водопостачання у БориславіБориславська влада прагне залучити до вирішення проблеми водозабезпечення міста та селища Східниці інвестора. За словами першого заступника міського голови Романа Дурбака, за дорученням сесії міської ради, сьогодні фахівці відділу економіки шукають відповідь на питання: яка форма співпраці міста з інвестором буде для громади ефективнішою - створення спільного підприємства чи концесія.

Переглядів: 3335

 
Дрогобицький театр розпочав ювілейний сезон драмою Івана Франка "Украдене щастя" 
Культура, мистецтво - 13.11.2013
Театр у ДрогобичіПрем'єрою драми з сільського життя "Украдене щастя" Івана Франка розпочав 75-ий театральний сезон Львівський музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 11842

 
До матчу Україна–Франція у Дрогобичі створять фанзону 
Спорт - 13.11.2013
Фан-зона у ДрогобичіУ Дрогобичі до матчу Україна–Франція облаштують фанзону з нагоди проведення матчу Україна-Франція. За словами секретаря міської ради Тараса Метика, на головній площі міста встановлять великий екран, на якому транслюватимуть футбол. Очікується, що тут збереться кілька тисяч дрогобичан і гостей міста, щоб потужною енергетикою підтримати національну команду.

Переглядів: 4339

 
Дні української культури в Литві не обійшлися без 10-ої школи! 
Культура, мистецтво - написав(ла) Діана Грицай - 13.11.2013
Український театр із ДрогобичаЧи може бути щось приємніше, аніж мандрівка, а особливо, коли вона пов'язана із пізнанням нових країв, означена творчістю, очікуванням успіху. Про що я, - спитає читач. Та про неймовірну поїздку у Прибалтику. Справа в тім, що віднедавна у співпраці школи ЗОШ №10 та парафії священомучеників Якима, Северина та Віталія було створено оригінальний театр, а точніше аматорську акторську групу "Театр на ходулях", наставником і надихачем якої є непересічна особистість – отець Андрій Бунь, який є також учителем цієї школи.

Переглядів: 1346

 
Влада Дрогобича перероблятиме половину сміття 
Останні новини Дрогобича - 12.11.2013
СміттяУ Дрогобичі внаслідок впровадження нових технологій щодо збирання і сортування твердих побутових відходів 50% відсотків непотребу знайде застосування при виробленні теплової і електричної енергії.

Переглядів: 5294

 
Світлофор—вбивця чатує на Самбірській 
Дорожній патруль - написав(ла) Газета "Дрогобицькі оголошення", drogobych.com - 12.11.2013
ДАІ штрафує водіїв через несправність світлофораУже кілька років, як на перехресті вулиць Самбірська та Сагайдачного встановлено нові світлодіодні світлофори. Та, на біду, працюють вони не зовсім коректно. І це м'яко сказано. Насправді - небезпечно для життя пішоходів.

Переглядів: 6318

 
У Дрогобичі за заволодіння чужим автомобілем двічі судимому знову "світить" тюрма 
Кримінал - 12.11.2013
Тюрма за крадіжку чужого автомобіляУ Дрогобичі двічі судимий 22-річний молодик за заволодіння автомобілем одного із своїх товаришів знову може знову потрапити за грати. Про це повідомили у МВ ГУ МВСУ у Львівській обл. У середині жовтня ввечері хлопець подався до матері на роботу, щоб взяти у неньки гроші на сигарети. Мати на диво дала синові кошти і попросила купити додому хліба.

Переглядів: 3866

 
Дрогобич у фокусі ретро 
Культура, мистецтво - написав(ла) Тетяна Думан - 12.11.2013
Старі листівки Дрогобича на виставціУ музеї "Дрогобиччина" відкрилась виставка "125 кадрів давнього Дрогобича" (виставка листівок з приватної колекції Володимира Садового – дрогобицького колекціонера та краєзнавця). Колекцію давніх листівок Дрогобича, представлену на цій виставці, Володимир Садовий збирав понад 10 років і вона постійно зростає. Поки тривала підготовка виставки, колекціонеру вдалося придбати ще цілий ряд унікальних листівок . Тож глядачі мають нагоду оглянути не 125, а вже 132 давні кадри нашого міста.

Переглядів: 3705

 
Багаторічна проблема перехрестя біля Дрогобича вирішена 
Новини Дрогобицького району - 11.11.2013
Біля перехрестя дороги в ямахБагаторічна проблема перехрестя "На "Катюші", що неподалік Дрогобича, вирішена. Про це 11 листопада на нараді в райдержадміністрації доповів керівник філії "Дрогобицький райавтодор" Сергій Грибанов.

Переглядів: 4450

 
У Дрогобичі задля безпеки дітей обмежать швидкість до 40 км/год 
Останні новини Дрогобича - 11.11.2013
Швидкість автомобіляУ Дрогобичі на вул.Трускавецькій на ділянці дороги центр - вул.Війтівська Гора обмежать швидкість руху автотранспорту до 40 км/год. Про це сьогодні, 11 листопада, на нараді в Ратуші повідомив директор департаменту міського господарства - заступник міського голови Іван Лепкий.

Переглядів: 3322

 
Примара українського диктанту блукала радіоефіром 
Життя сайту - написав(ла) Дрогобичанка Ольга - 11.11.2013
Радіодиктант до дня мовиДобрий день, шановна редакціє! Хочу висловити претензію на адресу департаменту Львівської облдержадміністрації і відповідальних чиновників про нікудишнє інформування дрогобичан щодо написання радіодиктанту з української мови. Навіщо поширювати чутки про проведення такого заходу, якщо його деталі не подані на сайті "Дрогобич Інфо", який читають десятки тисяч мешканців Дрогобиччини?

Переглядів: 4989

 
Міністерство освіти України, замість реально покращувати якість навчального процесу, продовжує свої експерименти над нашими дітьми 
Новини - написав(ла) Прес-служба Романа Ілика - 11.11.2013
Ілик про моніторинг освітиНавчальний процес в Україні чинне керівництво Міністерства освіти України на чолі з горе-міністром Дмитром Табачником семимильними кроками доводить до абсурду. Чого, наприклад, вартий лише цьогорічний "свіжий" експеримент із моніторингом якості освіти учнів 5-х та 10-х класів.

Переглядів: 4462

 
Віват, маестро! 
Фото дня - написав(ла) Юрій Федчак - 10.11.2013
Скрипаль на площі РинокГарна музика, що лунала в п'ятницю на майдані Ринок у Дрогобичі, привертала увагу перехожих: грав скрипаль, а чудова мелодія з незвичної за формою скрипки милувала слух. Завдяки двом гучномовцям мелодійні етюди можна було почути й на прилеглих до майдану вуличках.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4125

 
Дрогобицькі селяни шукають, де зависли "телячі" гроші? 
Новини Дрогобицького району - 10.11.2013
Гроші за телятДержавний бюджет заборгував перед селянами Дрогобицького району доплату за вирощування телят на суму 800 тис. грн. Неодноразові звернення людей до райдержадміністрації результату не дають. Їм тут не можуть допомогти, оскільки доплата надходить адресно з вищих інстанцій. У компетенції управління агропромислового розвитку РДА лише збір інформації та подання її у вищі органи, що чиновники акуратно виконують.

Переглядів: 2780

 
Ремонт вулиці Самбірської землею 
Фоторепортаж - написав(ла) Леся Яворська - 09.11.2013
Самбірську вулицю засипають землеюДрогобич за всю свою 925-літню історію ще не бачив такого покращення. 08.11.2013 року на вул. Самбірській продовжується ямковий ремонт доріг. Новина начебто непогана, якби ремонтували асфальтові дороги асфальтом. Не знаю на якому саме рівні нашої влади здогадались ями засипати ґрунтом, та мабуть це придумали спеціалісти з вищою освітою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)

Переглядів: 5013

 
На Дрогобиччині шукають спадкоємця американської спадщини Івана Лужецького 
Новини Дрогобицького району - 09.11.2013
Гроші у спадокУ с. Медвежа Дрогобицького району нещодавно випливла на перший погляд типова міфічна історія про успадковані статки від американського родича. Та, схоже, у цій історії нашумілий міф таки втілений у реальне життя, - повідомляє газета "Франковий край".

Переглядів: 5592

 
Сміття на вулиці Бруно Шульца 
Фото дня - 09.11.2013
Сміття на вулиці Бруно ШульцаСміттєзвалище виросло на вулиці Бруно Шульца на місці колишнього майданчика з контейнерами для сміття. Таку неприємну картину щодня доводиться спостерігати не тільки жителям вулиці, але й декільком сотням гімназистів, які щоранку йдуть на навчання.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3737

 
Чемпіонат Львівщини із волейболу 2013 
Спорт - 08.11.2013
Чемпіонат із волейболуРозпочався Чемпіонат Львівщини з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, перші домашні ігри дрогобицьких команд пройдуть 10 листопада в залі нафтового технікуму.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 2632

 
Мешканці Борислава переходять на автономне опалення: збиткові котельні закривають 
Новини Борислава - написав(ла) ZIK.ua - 08.11.2013
Герб БориславаУ Бориславі вивід з експлуатації котельні на вул. Д. Галицького, що забезпечувала централізованим опалення центральну частину міста, тривала п’ять років. У цей опалювальний сезон її вже ж буде закрито, у місті також поетапно виводитимуть із експлуатації й інші котельні.

Переглядів: 4154

 
Гливи у Дрогобичі 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 08.11.2013
Гливи на тополіЇстівні гливи тиждень тому виросли на тополях по вул. Пилипа Орлика у Дрогобичі. Навесні ці дерева наші "садівники" так старанно обрізали, що деякі дерева не дали приросту і загинули. Зрештою, таке обрізування дерев комунальною службою спостерігалося на багатьох вулицях міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3625

 
На Дрогобиччині хочуть орендувати землі для вирощування сої 
Новини Дрогобицького району - 08.11.2013
Земля під союУ Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови РДА Івана Мізерника з віце-президентом Української асоціації виробників і переробників сої Миколою Пісковим та комерційним директором Асоціації Валентиною Ружицькою. Йшлося про можливість оренди на Дрогобиччині сільськогосподарських угідь, розміщення насіннєвого та переробного заводів для вирощування та переробки сої.

Переглядів: 3620

 
Конфлікт між "Надією" і "Карітасом": міна вибухнула! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 07.11.2013
Зал товариства НадіяСкандальна ситуація склалася 6 листопада у приміщенні Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" (далі – "Надія"). На перший погляд вона могла б видатися дещо комічною, і залишитися у спогадах дрогобичан усмішкою, якби це прямо не стосувалося долі тієї ж "Надії" та її сусіда – "Карітасу" Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Близько 16.30 години дня духовна особа та водночас керівник "Карітасу" о. Ігор Козанкевич у присутності багатьох свідків несподівано ввійшов у непоясненну лють, розпочав вимагати від волонтерів і членів товариства "Надія" до ранку звільнити приміщення і, незважаючи на опір жінок, заставив сторожа зняти вхідні двері до спортивно-реабілітаційного кабінету, в якому розміщені тренажери та ін. Ще більш неадекватно священик вчинив у наступну мить, коли… попросив працівників "Карітасу" викликати міліцію, а сам сів у машину і зник разом з дверима у невідомому напрямку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото і 3 відео)

Переглядів: 8478

 
Дрогобицьке музичне училище імені Василя Барвінського – що ж там насправді діється? 
Інтерв’ю - написав(ла) Ярослав Баран, protruskavets.org.ua - 07.11.2013
ЖурналістДрогобицьке музичне училище ім. Василя Барвінського протягом багатьох років залишається символом музичної культури і колискою для багатьох талантів. Воно жило своїм мистецьким життям, не відволікаючись на всілякі політичні та економічні перипетії. Будучи своєрідним творчим оазисом, педагогічний колектив відгороджував майбутніх моцартів від контрастного повсякдення. Така його специфіка і чи правильно вона, чи ні, на це запитання дає відповідь позитивна статистика досягнень цього закладу. Проте 2013 рік увійде у історію музучилища як найскандальніший за всю історію його існування.

Переглядів: 10516

 
У Дрогобичі розбили вікно каплиці Української правовірної греко-католицької церкви 
Кримінал - 07.11.2013
ЦеркваУ ніч на 6 листопада у Дрогобичі хтось кинув каменем і розбив вікно у каплиці релігійного згромадження Української правовірної греко-католицької церкви, що на вул. Стрийській.

Переглядів: 5891

 
Видовищна і результативна першість області 
Спорт - написав(ла) Іра Циган - 07.11.2013
Хортинг1-2 листопада в Дрогобичі в спортивному залі музичного училища ім. Барвінського відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з хортингу серед всіх вікових груп від 6 до 35 років. В турнірі взяло участь 140 спортсменів – дев’ять команд з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та АР Крим. Відкрита першість області проводилась у трьох розділах: "Показовий виступ", "Двобій" і "Форма".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3495

 
У Дрогобичі представлять нового-старого начальника міліції 
Новини - 06.11.2013
МіліціяСьогодні, 6 листопада, в Дрогобичі представлять нового начальника міського відділу ГУ МВСУ у Львівській обл. На цю посаду повертається підполковник міліції Андрій Білас, який вже працював начальником дрогобицької міліції, а останнім часом очолював Стрийський МВ МВСУ у Львівській області.

Переглядів: 4430

 
У Підбужі в річку скидають гноївку і трупи тварин 
Новини Дрогобицького району - 06.11.2013
КозаДзвінок від наших читачів у Підбужі спонукав до роздумів: чому таке відбувається? А йшлося про отруєння особливо цінного Божого дару – води. "Такого колись не могли собі уявити, щоб люди в річку скидали гноївку. – з болем звучав голос з слухавки. – Наш Білий Потік, що бере початок з гірського джерела і колись був чистесенький, що можна було з нього води напитися, перетворився у брудну смердючу".

Переглядів: 4188

 
У Дрогобичі горів колишній ресторан "Берізка" 
Останні новини Дрогобича - 05.11.2013
ХатаУчора, 3 листопада, у Дрогобич на вул. Завалля, 8 виникла пожежа в колишньому ресторані "Берізка" - цегляній двохповерховій безгосподарській будівлі, розміром 20 х 8 м., критій бляхою.

Переглядів: 8218

 
Дрогобич отримає 18,7 млн. грн. дотації на зарплату бюджетникам 
Новини - 05.11.2013
ГрошіДо Дрогобича з державного бюджету надійде 18 млн.702 тис.грн. на зарплату працівникам бюджетної сфери. За словами першого заступника міського голови Олександра Коростельова, цих коштів вистачить, щоб виплатити зароблене бюджетниками у жовтні і листопаді та аванс за грудень.

Переглядів: 3694

 
Чому загостила Оксана Білозір до Дрогобича? 
Роздуми - написав(ла) Ігор Шумей - 04.11.2013
ЗатемненняІм'я Оксани Білозір як виконавиці українських пісень відоме кожному пересічному слухачеві. Прекрасні поетичні тексти, чарівна мелодика виконання, співочий голос естрадної зірки полюбилися людям різного віку і уподобань. Та, на жаль, мистецький діяч – це не тільки блискучий виконавчий талант. Це перш за все, – особистість, національний дух, моральний авторитет і патріот. Такою донедавна ми і сприймали цю співачку. На перший погляд видається, нічого надзвичайного у приїзді цієї виконавиці до міста Котермака немає. Однак на цю неординарну подію варто поглянути дещо ширше.

Переглядів: 9141

 
У Дрогобичі в каналізаційний колодязь впала людина 
Останні новини Дрогобича - 04.11.2013
КаналізаціяУ Дрогобичі на вул. Спортивній у каналізаційний колодязь впав 45-річний чоловік. За словами начальника Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНСУ у Львівській обл. Романа Свястина, на місце події виїжджали рятувальники. Каретою швидкої допомоги потерпілого із забійною раною руки доставили у травматологічне відділення міської лікарні.

Переглядів: 4333

 
У Дрогобицькому районі хочуть будувати сміттєпереробний завод 
Новини Дрогобицького району - 02.11.2013
СміттяГолова райдержадміністрації Михайло Винницький провів робочу зустріч з директором "Е.С.П. Технології-Галичина" Василем Глушком з приводу спорудження у Дрогобицькому районі сміттєпереробного заводу.

Переглядів: 5068

 
У Дрогобицькому районі не можуть встановити, хто забруднює річку Солоницю 
Новини Дрогобицького району - 01.11.2013
Мешканці с.Болехівці Дрогобицького району стурбовані з приводу забруднення річки Солониця, яка протікає через село. Людям найбільше дошкуляють неприємні запахи, що йдуть від річки, брудна в ній вода.

Переглядів: 6125

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5920 днів)