З Новим 2012 роком, шановні читачі! 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 31.12.2011
Новий рік Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім родинного затишку, тепла у кожній оселі, достатку, любові в кожнім серці і все те, чим для кожного є щастя, а ще - ніколи не втрачати віри та залишатися оптимістом!

(у статті 1 відео)

Переглядів: 4009

 
Шановна Дрогобицька громадо, дорогі друзі! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) голова Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух" Зеновій Квасній - 31.12.2011
Сніг Від усього серця вітаю Вас з найочікуванішими, з дитинства усіма нами, улюбленими й радісними святами — Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаю усім вам зустріти Новий 2012 рік у колі сім’ї, дітей, друзів та близьких у спільній радості, веселощах, очікуванні чуда й казки, душевному теплі і надії! Нехай все те добро, яке ви здобули у 2011 році перейде і помножиться у 2012-му. Зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов.

Переглядів: 3542

 
Підсумки 2011 року у Дрогобичі 
Новини - 31.12.2011
Герб Дрогобича Хочеться вірити, що прийдешній рік буде відрізнятися не лише новим календарем, але й новим життям для дрогобичан і українців загалом. А зараз добігає кінця 2011 рік. Вже за традицією, коротко про основні події дванадцяти місяців у Дрогобичі та районі.

Переглядів: 3674

 
Міліція просить: не втрачайте пильність на Новий Рік! 
Поради - написав(ла) Керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВС України у Львівській обл. - 31.12.2011
Хата Керівництво Дрогобицького міського відділу вітає усіх дрогобичан з новорічними та різдвяними святами, але навіть у ці радісні дні радить не забувати про безпеку. У Новорічні та Різдвяні свята є можливість відвідати родичів, відпочивати у вихідні разом з друзями.

Переглядів: 3222

 
Реформація корупційних схем в освіті на Дрогобиччині 
Плітки - 30.12.2011
ТюрмаНе раз у статтях та у коментарях на Дрогобич Інфо згадувалися керівники міського та районного відділу освіти, головні бухгалтери цих відділів, навіть деякі директори. Об’єднує цих різних людей не освітянська галузь, де вони працюють, а корупційна діяльність, яку деякі успішно проводять протягом уже довгого часу.

Переглядів: 10845

 
Біля питного озера може з’явитися забудова 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі" - 30.12.2011
Річка Вчора (29 грудня 2011 року) на сесії Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району планували розглянути одне із питань, яке стосується ділянки біля озера. Значна площа землі виділяється під садівництво одному з мешканців Дрогобича. Та це викликало стурбованість активістів доброгостівської ГО "Сила в громаді". Громадськість вбачає у цьому початок реалізації відомої схеми – спочатку землю під садівництво, потім - зміна цільового призначення і пішло-поїхало аж до будівництва, продажі тощо.

Переглядів: 4434

 
Влада звітує, звинувачує і виправдовується 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 30.12.2011
Радзієвський Рік Кота чи ж то Кроля досяг свого кінця, тож в останні календарні дні року влада міста і району звітувалася перед громадою. На відміну від пухнастих звірят, якими названо китайцями цей рік, місцева влада видалась не настільки бездоганною, якою б хотіли її бачити дрогобичани. Однак її обов’язком є звіт перед своїми виборцями. Спочатку міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський запросив міщан заслухати звіт про виконану роботу в стінах міського Будинку культури, а вже через день, у вівторок, у світлиці ратуші міська рада представила журналістам на підсумковій прес-конференції річний звіт своєї діяльності у формі прес-релізу.

Переглядів: 4404

 
Меморандум українця. Частина 1  
Роздуми - написав(ла) Максим Федис, Наталя Жмурко - 30.12.2011
Вишивка Хто ми - українці? Чому в сучасному світі слово "українець" звучить зневажливо? Як ідентифікують нас інші нації? Чому за 20 років незалежності ми так і не стали поважати це слово? У всіх згадках ми фігуруємо як неповноцінна нація, бо самі ж часто даємо причини так говорити. Якщо підсумувати одним словом, то ми нація-ізгой. То ж як нам змінити себе?

Переглядів: 3388

 
Здравствуйте, я ваша тітонька! 
Культура, мистецтво - написав(ла) Ірина Сібеліус - 30.12.2011
Театр Брендон Томас написав багато п’єс, проте одною з найуспішніших стала "Тітка Чарлея". Уперше вона була поставлена 29 лютого 1892 року в Лондоні. Комедія побила всі рекорди свого часу. За мотивами цієї комедії була поставлена п’єса "Здраствуйте, я ваша тітка" у Львівському академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича.

Переглядів: 4240

 
Яким ми побачимо Дрогобич Інфо в 2012? 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 29.12.2011
Герб Дрогобича Напевно, почнемо коротко із досягнень у 2011 році. Це ви - наші читачі. Ми з вами зросли за рік майже вдвоє, з 11000 на початку року до 22000 у кінці. Якщо брати до уваги наші плани, які ми оголошували в кінці 2010 року, то можемо стверджувати: більшість із них ми здійснили. Тож звітуємо перед вами, оскільки ви - наші основні критики і шанувальники, і саме діалог з вами дозволяє нам розвиватись далі. Щодо підсумків подій року, їх підіб’є адмін.

Переглядів: 5787

 
Хто покаже Дрогобич французу? 
Євро-2012 - 29.12.2011
Євро 2012 Отримали цікавого листа на редакційну пошту. Пише нам рідною мовою француз Якоб Делакон, що просить показати йому Дрогобич і т.п. Читайте, подаємо лист в оригіналі і переклад українською.

Переглядів: 4303

 
Стебник поза законом 
Новини Стебника - написав(ла) Сергій Доброт - 29.12.2011
Герб Стебника Як відомо, в Україні діє Закон "Про доступ до публічної інформації", тільки в м Стебнику про нього забули. Згідно цього закону орган місцевого самоврядування (в даному випадку Стебницька міська рада) зобов’язана висвітлювати проекти рішень міської ради та виконавчого комітету на офіційному сайті міської ради або в інший спосіб (друковані засоби масової інформації, офіційна дошці оголошень міської ради). Дані проекти можуть прийматися тільки через 20 днів після висвітлення. Другою нормою є висвітлення прийнятих проектів в п’ятиденний термін після прийняття.

Переглядів: 4564

 
Звітує Михайло Задорожний 
Новини - написав(ла) Володимир Ключак, при співпраці з помічником обласного депутата Олегом Добрянським - 29.12.2011
Задорожній У вівторок, 27 грудня, відбулася зустріч депутата Львівської обласної ради від Дрогобицького району, представника ВО "Свобода" Михайла Задорожного із місцевими журналістами. На початок подаємо короткеі тези – що ж було зроблено депутатом за рік діяльності.

Переглядів: 5974

 
" Я вам не заздрю..." 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Олесь Доктор - 28.12.2011
Радзієвський Пригадую звіт міського голови Олексія Радзієвського за 100 днів роботи. Веселі марші духового оркестру у вестибюлі міського Будинку культури мали би налаштувати дрогобицьку громаду на позитив. Грандіозні плани повинні були б воскресити надії городян на краще життя в нашому місті. Міністр пропаганди третього рейху Геббельс казав: "Брехня має бути грандіозною !"

Переглядів: 5140

 
Прес-реліз Дрогобицької міської ради за 2011 рік 
Новини - написав(ла) Відділ внутрішньої політики міської ради - 28.12.2011
РатушаРік, що минає, для Дрогобича був особливий у кількох аспектах. Зокрема, у нашому місти було освячено три храми: Спаса на вул. Стрийський та Успення Богородиці на вул. Вол. Великого, Вознесення Господнього на вул 22 січня. Саме з цими подіями були пов'язані відвідини Дрогобича Блаженнішим Святославом, якого ми мали честь приймати.

Переглядів: 5841

 
Як "Захисники Вітчизни" у Дрогобичі "лягли" під Олексія Радзієвського 
Роздуми - написав(ла) Анатолій Власюк, часопис "Тустань" - 27.12.2011
Гроші Минулого року під час виборів дрогобицького міського голови основним конкурентом Олексія Радзієвського був Богдан Мозоль, який балотувався від Партії захисників Вітчизни. За логікою подій, саме ця політична сила мала би бути в опозиції до обраного мера. Але не так сталось, як гадалося.

Переглядів: 4422

 
Мер Дрогобича пообіцяв особисто зняти з даху автошколи базову станцію мобільного зв’язку 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) ZIK - 27.12.2011
Радзієвський У неділю (26 грудня 2011 року), відбувся звіт Дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського після першого року роботи на посаді. Звіт розпочався із сухих цифр про кількість засідань міської ради, виконавчого комітету, прийнятих ними, а також головою міста рішень, щоб продемонструвати наскільки теперішня влада є працьовитішою за попередню. Потім були цифри про виконання та недовиконання бюджету. Основними причинами недовиконання бюджету названо плачевну ситуацію після кризи 2008 р. із дрогобицькими заводами.

Переглядів: 5492

 
"На гачку" релігії. Євангелістські псевдоцеркви 
Роздуми - написав(ла) Василина Прекрасна - 26.12.2011
СектаУ сучасному світі вже не знаєш, кому довіряти. У вирі сірих буднів, проблем, неприємностей, бід ми звертаємось до Церкви, шукаючи захисту, підтримки і допомоги. А що отримуємо натомість? У деяких випадках лише ще більші проблеми і безвихідність. Нас ошукують, задурюють, використовують, "видирають" останні гроші. Йдеться про організації, котрі являються сектами. Одна із таких сект є і в Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Переглядів: 9906

 
Добрі справи маленької спільноти 
Новини - написав(ла) Керівник ДДТЗДІ "Надія" Ірина Дзюрах, PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" Зеновій Квасній - 26.12.2011
Робота З настанням зимової пори громада міста готується до завершення 2011 року. Усі організації готують звіт про свою діяльність. Керівники, депутати, підприємці готуються до благодійництва у День святого Миколая, а загалом, розпочинається активна підготовка до святкування Нового 2012 року.

Переглядів: 4124

 
У капличці Миколая Чудотворця лунав святковий піснеспів 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото– та відеоматеріалів - 25.12.2011
Миколай Чудотворець"Альтруїзм - це вчинки, спрямовані не на взаємодопомогу, а на об'єднання всіх в єдине ціле". Ці слова належать кандидату філософських наук, члену Всесвітньої Ради Мудреців Міхаелю Лайтману. Та очевидним є те, що так вважає і ряд наших співвітчизників. Ще два місяці тому я випадково познайомився з дрогобичанкою Любою Каравайцевою, про яку з повагою і вдячністю відгукуються діти з її та сусідніх будинків. Дітей жінка об’єднала спільною метою – цікаво проводити своє дозвілля, пізнаючи при цьому традиції нашого народу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото і 3 відео)

Переглядів: 5430

 
До 74-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Дрогобицька МРО Молодий Народний Рух - 25.12.2011
ЧорновілСаме під таким гаслом 22 грудня 2011 року у приміщенні Дрогобицької центральної міської бібліотеки ім. В.М. Чорновола відбувся Вечір відзначення 74-річниці з Дня народження відомого українського літературного критика, публіциста, діяча руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу, політика — В’ячеслава Максимовича Чорновола.

(натисніть на фото для перегляду, всього 19 фото)

Переглядів: 5625

 
Миколай приніс комунальникам асфальту? 
Відео - 25.12.2011
ВідеоУ четвер (22 грудня 2011 року) здивовані дрогобичани спостерігали за тим, як у злочинний спосіб закопують гроші громади.

Переглядів: 4393

 
"Святий Миколай! До нас завітай!" 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 24.12.2011
Надія МиколайДень святого Миколая — час подарунків, сподівань та очікування Нового року. На це свято чекають як дітлахи так і дорослі, бо кожен прагне та вірить, що його мрії справдяться.

(натисніть на фото для перегляду, всього 38 фото)

Переглядів: 6894

 
"Арарат" - часточка Вірменії у Дрогобичі 
Реклама - написав(ла) Вікторія Лишик - 24.12.2011
ПивоКафе-бар "Арарат" пропонує відвідувачам: холодне Львівське пиво, вірменський коньяк "Арарат", справжній соковитий вірменський шашлик, холодні та гарячі закуски, м’ясні та рибні страви, гарніри, закуски до пива, десерти, випічки, вишукані напої, ароматну каву та неперевершений англійський чай… одним словом - усе, чого душа бажає.

Переглядів: 5481

 
Веселі люди депутати 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 24.12.2011
Хащівський Минулого четверга почала свою роботу чергова сесія районної ради. Почалася вона з представлення новопризначеного Дрогобицького міжрайонного прокурора Володимира Степановича Павича. Повірите, я мусив, час від часу втирати зрадливу сльозу, розчулюючись від споглядання того, як дружно кинулися депутати (один поперед одного) до мікрофону, щоби тепло привітати шановного Володимира Степановича з його призначенням на цю поважну посаду. Та побажати йому якнайвищих та всіх можливих благ на цьому нелегкому та відповідальному поприщі.

Переглядів: 4891

 
У 2011 на зиму таки чекали? 
Плітки - 23.12.2011
СнігВладу багато за що можна критикувати, за ЖКГ особливо. Але, задля справедливості, деколи можна і не огульний допис опублікувати. Для прикладу, сьогодні міська влада Дрогобича виявилася готовою до зими.

Переглядів: 3449

 
Ігор Хом’як: "Я у команді міського голови з початку його каденції" 
Інтерв’ю - 23.12.2011
Хом’якХом'як Ігор Миколайович. 1958 р.н., українець. З 8 років мешкає у Дрогобичі. Освіта вища, інженер-теплотехнік. Директор департаменту міського господарства 2002-2006рр. Зараз директор КП "Дрогобич Теплоенерго". Партія "Сильна Україна".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото та 1 відео)

Переглядів: 6726

 
"Веселі старти" до Святого Миколая 
Спорт - написав(ла) Інструктор-методист ДЮСШ М. Кулинич - 23.12.2011
СтартиУпродовж 20 років відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" в середині грудня проводять змагання серед учнів 3-х класів шкіл міста Дрогобича та Стебника "Веселі старти", присвячені дню Св. Миколая. Колектив Дрогобицької ДЮСШ здійснює безпосередню підготовку та проведення цих змагань.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Переглядів: 4626

 
"УДАР"на вистава Святого Миколая 
Фоторепортаж - написав(ла) Віра Чопик - 22.12.2011
Подарунки Всім відомо, що діти по-іншому сприймають світ аніж дорослі. Вони вірять в добро, у казку, і кожного року з нетерпінням очікують прихід Святого Миколая, щоб пережити незабутні святкові моменти та отримати омріяні подарунки.

(натисніть на фото для перегляду, всього 14 фото)

Переглядів: 5223

 
Дрогобицький високовольтний РЕМ — переможець турніру ПАТ "Львівобленерго" з міні-футболу 
Спорт - написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго" - 22.12.2011
Спорт 16 грудня 2011 року завершився традиційний турнір з міні-футболу серед працівників ПАТ "Львівобленерго", присвячений професійному святу Дню енергетика. Цього разу найсильнішою стала команда "Дрогобич ВВ РЕМ".

Переглядів: 5833

 
Дрогобицькому онкодиспансеру присудили жити 
Новини - написав(ла) "Каменярі" - 21.12.2011
Аптека Медики Дрогобицького онокдиспансеру останній місяць щиро молились до святого чудотворця Миколая, у якого просили одного – аби можновладцям вистачило розуму не закривати їхню медичну установу. Благочинець почув людей у білих халатах і здійснив диво. 20 грудня Львівська облрада підтримала рішення комісії з вирішення проблемних питань функціонування Дрогобицьких міських лікарень №3 та №5 та призупинила реорганізацію цих медичних установ.

(у статті 3 відео)

Переглядів: 3918

 
Миколай, кір, хлопець та лебідь 
Життя сайту - 21.12.2011
Герб Дрогобича Останніми днями отримали кілька листів від різних читачів на редакційну пошту. Публікуємо їх всіх в одній статті з коментарями редакції Дрогобич Інфо.

Переглядів: 4363

 
Вперше в Дрогобичі Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці! 
Спорт - написав(ла) Інструктор-методист Дрогобицької ДЮСШ Микола Кулинич - 21.12.2011
Спорт Такі великі державні змагання довірили провести в нашому місті Державна служба молоді та спорту України Міністерства освіти і науки України та технічний комітет зі стрибків на акробатичній доріжці Української федерації гімнастики завдяки багатьом нашим вихованцям, які досягли високих результатів в цьому виді спорту на державних та міжнародних змаганнях: чемпіонці Європи, призерці багатьох Чемпіонатів Європи та Світу – Оксани Грицик (Встретєнцевій), члени юніорської та національної збірної команди України Оксани Жгуті, Володимира Квятко, бронзовому призеру юніорського Чемпіонату Європи 2010р. – Юрію Шевченку, бронзовому призеру Чемпіонату України 2011 р. серед дорослих.

Переглядів: 3995

 
Звітно-виборна конференція ММГО "Молодий Народний Рух" 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 21.12.2011
Молодий Народний Рух 17 грудня 2011 року відбулася звітно-виборна конференція Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух". Розпочалася звітно-виборна конференція о 12:30 год. з привітання учасників зібрання головою молодіжної організації — Зеновієм Кваснієм. А офіційне відкриття конференції відбулося виконанням Державного Гімну України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото й один документ)

Переглядів: 5142

 
Юрій Пустовіт: ніщо матеріальне не є вічним! 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 20.12.2011
ВітаУ житті на цього чоловіка чекало нелегке випробування. Ще з юних літ він захопився важкою атлетикою, і впевненими кроками прямував до успіху. Але одного вечора мимохідь став свідком випадку, до якого, як і кожен справжній чоловік не міг залишитись байдужим: декілька хлопців намагалися зґвалтувати дівчину. Не вагаючись, Юрій Пустовіт кинувся на захист незнайомки від брутальних домагань, однак сили виявилися нерівними: від сильних ударів відрізком металевої труби він знепритомнів. Це сталося 24 липня 1998 року на базі відпочинку Долотного заводу в Майдані…

(натисніть на фото для перегляду, всього 31 фото)

Переглядів: 8701

 
Вартові закону. Українській міліції виповнюється 20 років 
Інтерв’ю - написав(ла) Ярослав Грицик, Ігор Собко, "Галицька зоря" - 20.12.2011
Міліція 20 грудня працівники міліції України відзначають не лише своє професійне свято, а й 20-річчя від часу створення міліції України. Напередодні ми зустрілися з начальниками Дрогобицьких міського та районного відділів ГУМВСУ у Львівській області, підполковниками міліції Андрієм Біласом та Зеноном Галюльком, щоб поговорити про будні та проблеми правоохоронців.

Переглядів: 6154

 
Стратегію розвитку краю обговорили у Доброгостові та Уличному 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Тижневик "Каменярі" - 20.12.2011
Земля Головний редактор тижневика "Каменярі" Ігор Курус у ці вихідні продовжив роботу над створенням стратегії розвитку краю. Зокрема, на передодні дня Святого Миколая пан Ігор побував у селах Уличне і Доброгостів.

Переглядів: 5560

 
"Я б обрав життя, яке прожив ..." 
Новини - 19.12.2011
Вишивка У четвер (22 грудня 2011 року) о 16:00 у читальному залі центральної міської бібліотеки ім. В.М. Чорновола розпочнеться вечір, присвячений 74 річниці від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола "Я б обрав життя, яке прожив...".

Переглядів: 3123

 
Лариса Панькевич: "2012 рік буде дуже важким" 
Інтерв’ю - 19.12.2011
Панькевич Панькевич Лариса Іванівна. Народилася 11 березня 1960 року. Закінчила із золотою медаллю середню школу №2 м. Дрогобича, з відзнакою Львівський національний університет, біологічний факультет. З 1986 року - заступник директора Дрогобицької спеціалізованої школи №2, з 2001 року - директор цієї школи. Одружена, виховує двох синів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 13625

 
"Калуш" - "Еней" 11:0 
Відео - 18.12.2011
Відео10 грудня 2011 року у рамках чемпіонату західно-української ліги з хокею сезону 2011-2012 рр. відбулася гра між хокейним клубом "Калуш" з однойменного міста да спортивним клубом "Еней" з Дрогобича.

Переглядів: 5651

 
"УДАР"на хода Святого Миколая 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Віра Чопик - 17.12.2011
ЯмельницькийКожного року в перші тижні зими малеча з нетерпінням чекає прихід Святого Миколая. Батьки, задовго до цього, навчають своїх дітей віршиків та пісень, готують подарунки. Переодягаються в костюм Святого, щоб зробити це свято незабутнім. Про те в наш важкий час, не в кожен дім завітає сивобородий дідусь. І причина не втім, що дітки вели себе нечемно, а в банальній відсутності коштів, навіть на речі першої необхідності. Особливо важко доводиться багатодітним сім’ям.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 6381

 
У Дрогобичі розподілили маршрути: за них тепер відповідають нові-старі перевізники 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) "Каменярі" - 17.12.2011
РатушаПозмагатись за здійснення перевезень в Дрогобичі цьогоріч зголосилось семеро підприємств-перевізників. Щоправда, двом із них вийти на ринг не довелось, були не допущені до боротьби. Виною послужили неправильно заповнені документи, переконує керуючий справами виконкому Євгеній Шильник.

Оновлено 20.12.11 о 15:00, додано візуалізацію маршрутів.

Переглядів: 8755

 
Ігор Курус зустрівся з керівниками корпорації "Самсунг" у південнокорейському місті Сувон 
Новини - написав(ла) Василь Мірчук - 16.12.2011
Курус І.Курус презентував національний проект, після чого було детально обговорено усі стадії реалізації проекту і участь у ньому корпорації "Самсунг". Директор "Самсунг електронікс" Byeongjoo Kim запропонував керівникові проекту вивчити досвід російської компанії "Йота" у розгортання мережі LTE і повідомив про зацікавленість телекомунікаційного підрозділу корпорації "Самсунг" українським проектом.

Переглядів: 5632

 
Орест Скірко: "Нехай ті, хто пишуть неправду, задумаються над тим, що роблять" 
Інтерв’ю - написав(ла) Анатолій Власюк - 16.12.2011
РатушаНещодавно на Інтернет-сайті Дрогінфо з’явилася публікація, в якій "незлим тихим словом" згадали знаного в Дрогобичі підприємця Ореста Скірка. На його думку, висловлені там звинувачення не відповідають дійсності. Ми розмовляємо з Орестом Володимировичем не лише про це, а й про його депутатську діяльність.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 8379

 
Жителі Трускавця просять захистити їх від свавілля місцевих рейдерів 
Новини Трускавця - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 16.12.2011
Хата Мешканці житлових будинків по вул. Сагайдачного у Трускавці звернулися із колективним зверненням до голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергія Гориславського та народного депутата України, голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука з проханням захистити їх від місцевих рейдерів, які намагаються захопити прибудинкову територію їх будинків для облаштування паркінгу.

Переглядів: 3674

 
Сваволя влади міста Дрогобича вже не має меж 
Новини - написав(ла) Тимофій Хащівський - 15.12.2011
ХащівськийСьогодні мене переповнюють подвійні почуття. Перше - це відраза до тієї злочинної маси (інакше висловитися я не можу), яка все ще тримається обома руками за той жирний шматок, яким є комунальна власність (тобто наша з вами власність). Бо вони вже звиклися з думкою, що ця власність стала вже їхньою приватною власністю. Друге - це споглядання, з яким спокоєм тримаються люди, долю яких вже, здавалося би, остаточно вирішили у владних коридорах Дрогобицької міської ради.

Переглядів: 7080

 
"Світ без насильства" у Трускавці 
Культура, мистецтво - написав(ла) Тарас Шафран, директор Єпархіального музею - 15.12.2011
Малюнок14 грудня 2011 р. у Єпархіальному музеї відкрилась виставка дитячих робіт "Світ без насильства". Історія цієї виставки така.З ініціативи благодійної організації "Карітас" на початку осені цього року розпочався конкурс дитячих малюнків на тему "Світ без насильства", в рамках реалізації проекту по протидії торгівлі людьми за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 7890

 
Чи справді "затишшя" у дитячому футболі Дрогобича? 
Спорт - написав(ла) Микола Кулинич, інструктор-методист Дрогобицької ДЮСШ - 14.12.2011
Спорт Не можу не відреагувати на статтю Івана Ступака у газеті "Галицька зоря" від 25 листопада цього року, в якій було сказано – дослівно: "на превеликий жаль нічого сказати про Дрогобицький футбол. Окрім виступів ветеранів Дрогобицької Галичини у Чемпіонаті області та участі команди "Стар" у районному чемпіонаті – похвалитися нічим. Реконструкція міського стадіону несерйозне виправдання. Бо чим можна пояснити "затишшя" як в юнацькому, так і в дитячому футболі! Активність проявляють лише команди груп здоров’я та дітлахи на необладнаних пустирях".

Переглядів: 5480

 
"Bad Cat": у пабі знають, що потрібно людям 
Рейтинги - 14.12.2011
Пиво Цей заклад знав і кращі часи, та є надія, що тепер, після чергової зміни власника паб "Bad Cat" (колишній "Мисливський погрібець") посяде гідне місце серед популярних закладів громадського харчування у Дрогобичі.

Переглядів: 6067

 
Кір наступає 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) "Каменярі" - 13.12.2011
Аптека Медики резюмують про спалах недуги у чотирьох областях України - Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Рівненській. Першою закашляла Західна Україна. Не оминула інфекція і Дрогобиччину. За словами лікара-епідеміолога Дрогобицької санітарно-епідеміологічної станції Оксани Копач бити на сполох дрогобичанам не слід, однак уникати масових заходів не завадило б. Станом на 9 грудня у місті зареєстровано 18 випадків захворювання на кір. Дещо гіршою є ситуація у районі, там занедужало 69 людей, 45 з яких госпіталізовані.

Переглядів: 4937

 
Благодійний Фонд "Карітас СДЄ УГКЦ" - партнерська допомога 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 13.12.2011
Картопля Сучасне соціальне становище громадян нашого міста є дуже різноманітним. Є сім’ї з різним соціальним статусом, достатком та життєвим кредо. У всіх є свої радості та прикрощі. Хтось думає де і як гарно провести зимову відпустку і на якому гірськолижному курорті зайнятися активним відпочинком, а комусь не сходить з голови думка, як прогодувати сім’ю і звести кінці з кінцями. Причому, останніх — більшість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 4943

 
Юний демагог 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Петро Мацан, "Галицька Зоря" - 12.12.2011
ЖурналістЄ в Дрогобицькій районній раді молодий депутат Андрій Малинівський. Від "Фронту змін". Молодий, але, як кажуть, ранній. Чого варті його тиради на адресу "Галицької Зорі", які він, нічтоже не сумняшеся, виголошує на засіданнях депутатської комісії та пленарних засіданнях сесії.

Переглядів: 6866

 
У Дрогобичі розпочали збір петицій до Львівської залізниці за відновлення руху електропоїздів 
Новини - написав(ла) Олег Дукас - 12.12.2011
Узбеки З початком грудня у Дрогобичі стартувала кампанія зі збору петицій до Львівської залізниці щодо відновлення руху рейсів електропоїздів Самбір-Стрий та Стрий-Самбір о 13:15 та 14:14 у п’ятницю та неділю.

Переглядів: 4746

 
Музично-драматичний театр гостинно приймає молодь з особливими потребами 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 12.12.2011
Маскі За останні роки м. Дрогобич та його громада неодноразово підтвердили високий статус Благодійника – статус Небайдужості та Меценатства. І доказом цього є підтримка та участь у багатьох благодійних заходах, акціях які регулярно проводяться різними громадськими та благодійними організаціями нашого міста.

Переглядів: 4052

 
День боротьби проти корупції влада відмічає порушеннями ЗУ "Про доступ до публічної інформації" 
Новини - написав(ла) Олександр Магльона - 11.12.2011
Робота 9 грудня у світі відзначають День боротьби проти корупції. "Боротьбу" демонструє й наша влада — на всіх щаблях. Зокрема, 28 листопада Кабмін затвердив Державну програму щодо запобігання і протидії корупції (розробник Міністерство юстиції). Перед тим, 21 жовтня, Президент України Віктор Янукович затвердив указом Національну антикорупційну стратегію на цей же період. Що ж об'єднує ці документи? Крім теми, ці два документи, насамперед, об’єднує те, що під час їх підготовки та прийняття було грубо порушено Закон "Про доступ до публічної інформації", а саме, - норму його статті 15, що передбачає обов’язкове оприлюднення за 20 робочих днів проектів нормативно-правових актів державних органів та проектів актів органів місцевого самоврядування.

Переглядів: 4963

 
Жахіття, яке вже твориться сьогодні у Дрогобичі 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 11.12.2011
ХащівськийЦю свою статтю я назвав так, бо нормальна людина з нормальним світоглядом не може нормально сприймати вакханалію тих розгульних зграй, які вже відчули себе господарями становища.

Переглядів: 8226

 
Екзотична маримба лунала у симфонічному оркестрі Дрогобича 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів - 10.12.2011
Марибма У четвер Великий зал Дрогобицького державного музичного училища ім. Василя Барвінського вітав шанувальників симфонічної музики. У його стінах о 17.00 год. вечора розпочався концерт симфонічної музики. У програмі концерту глядачам пропонувалися такі твори: К.М. Вебера (концерт №1 для кларнета з оркестром f-moll, соліст – дипломант всеукраїнського конкурсу, студент IV курсу Юліан Баган), А. Дворжак - Слов’янський танець № 10, та Н. Розауро – концерт № 1 для маримби з оркестром (соліст – лауреат міжнародного конкурсу, студент III курсу Олексій Маник, класний викладач - Л.І. Кульчицький). З вступним словом присутніх привітала викладач-теоретик Ірина Мартинів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото і 3 відео)

Переглядів: 5364

 
У своїх зверненнях Задорожний відстоює мешканців Дрогобича та району 
Новини - 09.12.2011
Задорожний Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний пише депутатські запити для з’ясування питання звільнення працівників АТ НПК "Галичина" та ТОВ "Універсальна бурова техніка". Також депутат просить включити в обласний бюджет кошти на проведення робіт по берегоукріпленню річки Шумівки в с. Ясениця-Сільна.

Переглядів: 5100

 
Координаційна рада просить відновити посаду заступника міського голови з гуманітарних питань 
Останні новини Дрогобича - 09.12.2011
У вівторок (6 грудня 2011 року) на засіданні Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини було прийнято звернення (на фото) до мера Дрогобича Олексія Радзієвського про відновлення посади заступника мера з гуманітарних питань.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4633

 
"Олені" в "Колібрісі" 
Плітки - написав(ла) Микола Жук - 08.12.2011
БазарКілька днів тому на Дрогобич Інфо було опубліковано статтю "Провальне відкриття "Колібріс" у Дрогобичі". Тепер до уваги читачів стаття-звіт про відвідування даного супермаркету нашого постійного читача, дещо відкоректована версія.

У "Колібріс" зайшов більше з цікавості, ніж з потреби. Порівняв ціни, поглянув на вибір товару. Зацікавився елітним алкоголем (скоро ж свята), і, щоб не записувати, вирішив сфотографувати телефоном цінники.

Переглядів: 11274

 
Вкрав решітку і потрапив за грати 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області - 08.12.2011
Тюрма17.11.2011 року працівниками карного розшуку Дрогобицького міського відділу затримано 30-річного мешканця м. Дрогобича, раніше судимого, який вчинив крадіжку з гаражного приміщення, розташованого на території гаражного кооперативу, передніх фар та радіаторної решітки до автомобіля "Мітсубісі", який належить громадянину І.

Переглядів: 4218

 
Дрогобич втратив "Євро-2012"? 
Євро-2012 - написав(ла) ЗІК - 08.12.2011
Євро-2012Стадіон "Галичина" у Дрогобичі мав би стати тренувальною базою для однієї зі збірних на "Євро-2012". Щоправда, наразі місцева арена не готова: немає ані газону, ані трибун, ані роздягалень.

Оновлено 09.12.11, додано відео з програми "Об’єкт 2012. Уся правда про Євро!", що стосується стадіону у Дрогобичі.

Переглядів: 7254

 
Яблуко від яблуні або які батьки, такі діти 
Роздуми - написав(ла) Наталка Кучер - 08.12.2011
Діти За останні кілька днів на сайті "Дрогобич Інфо" я прочитала два матеріали "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака" про розгром, який влаштували підлітки на дискотеці у київському клубі, та "Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці" про хамувату поведінку підлітків у маршрутному таксі. І одразу мені пригадався ще один прикрий випадок, свідком якого я випадково стала у бориславській маршрутці № 2 (Тустановичі-Мразниця), у суботу, 26 листопада, в день пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Переглядів: 5563

 
Усім вийти із темряви! 
Вибори - написав(ла) Анатолій Власюк, часопис "Тустань" - 07.12.2011
Рада Чи зможуть лідери "Свободи", "Батьківщини", "Фронту змін" висунути єдиного кандидата в народні депутати України на Дрогобицькому виборчому окрузі?

У понеділок, 28 листопада, після засідання Комітету опору диктатурі лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявив, що вже в лютому наступного року будуть опубліковані списки кандидатів у народні депутати від національно-демократичних сил по мажоритарних округах.

Переглядів: 5057

 
Як дерибанять землю або Чому саме це рішення? 
Новини - написав(ла) Михайло Ваврин - 07.12.2011
Напередодні сесії було засідання комітету опору диктатурі (КОД) присутні голови партій та депутати одноголосно проголосували про припинення бездумного розбазарювання майна та землі у місті Дрогобичі. Прийняли рішення зняти з порядку денного виділення землі під садівництво - зміна цільового призначення та продаж майна викупом колективом. На жаль, тільки це рішення набрало необхідну кількість голосів та було поставлене на поіменне голосування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото і 2 документи)

Переглядів: 5379

 
Доля працівників диспансеру є предметом піару окремих депутатів 
Новини - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Фронту змін - 06.12.2011
Фрот змінСьогодні на сесії Львівської обласної ради буде розглянуте рішення підготовлене робочою групою та подане на розгляд керівником комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, членом фракції "Фронт Змін" у обласній раді Богданом Чечоткою. Зокрема, на виконання доручення розширеної комісії, зібраної для вирішення проблемних питань функціювання Дрогобицької міської лікарні №3 та Дрогобицької міської лікарні №5 група на чолі з Богданом Чечоткою напрацювала пропозиції, які дадуть змогу знайти фінансування згаданих диспансерів.

Переглядів: 4072

 
Гориславський вимагає звільнити керівників КП Дрогобича за умисне доведення до банкрутства 
Новини - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 06.12.2011
Партія регіонів Тимчасова контрольна комісія Дрогобицької міської ради, яка займалася перевіркою роботи комунальних підприємств КП "СПОК "Хвиля", КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" та КП "Берізка", оприлюднила звіт та висновки щодо роботи цих підприємств.

Переглядів: 5403

 
Інцидент в автобусі, або які "круті" дівки живуть у Ковпці 
Новини - написав(ла) Юрій Федчак - 06.12.2011
Автобус Декілька днів тому сайт "Дрогобич Інфо" опублікував відеокліп з нарисом "Інтелектуальна деградація, або де "тьолки" шукатимуть "класного чувака". Мова йшла про аморальну поведінку підлітків в столичному закладі для розваг. Але чим відрізняються київські підлітки від, приміром, наших, місцевих? Події, що відбулися 5 грудня близько 15 год. в автобусі рейсом "Дрогобич-Стебник" спонукали взятися за перо.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 11972

 
Вироки суду для злочинців Дрогобича 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області - 06.12.2011
Тюрма 08.11.2011 року працівниками Дрогобицького міського відділу затримано 35-річного мешканця міста Дрогобича, який викрав гроші з терміналу поповнення рахунків мобільних операторів. Дрогобицьким міським відділом проведено перевірку та порушено кримінальну справу за фактом крадіжки ст. 185 ч.2 Кримінального кодексу України. 15.03.2011 Кримінальну справу розглянуто в судовому засіданні Дрогобицького міськрайонного суду та прийнято рішення щодо позбавлення волі зловмисника на термін до 1 року та 6 місяців.

Переглядів: 4278

 
"Пельменна": незаконний конкурс 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) юрист Андрій, Максим Федис - 05.12.2011
Робота Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією стосовно незаконного проведення конкурсу з продажу кафе "Пельменна". Нагадаємо, що ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 листопада 2011 року № 1315667\11., яка зареєстрована у Дрогобицькій міській раді 15 листопада 2011 року було заборонено Дрогобицькій міській раді Львівської області вчиняти будь–які дії щодо затвердження оцінки, проведення конкурсу та проведення приватизації нежитлового приміщення площею 100, 1 кв.м. по вул. Шевській, 3 у м. Дрогобичі.

Переглядів: 5665

 
Продовження теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" 
Новини - написав(ла) Тарас Копач - 05.12.2011
Хата У продовженні теми обдурених пайовиків ТОВ "Дрогобичспецбуд" повідомляю новини за даною справою. У першу чергу слід зазначити, що Черевко В.М. був "вражений" і навіть обурений висвітленням мною "історії нашої співпраці" у ЗМІ, при зустрічі висловив свої емоції "влучною" фразою: "Бог Вам суддя"(!!!). Смішно і грішно чути згадування про Бога від людини, яка зібрала в простих людей мільйони і користується ними вже більше трьох років, чи не так?!

Переглядів: 5241

 
Алла Гладун апріорі змінює стереотипи Дрогобича 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 05.12.2011
ГладунУ послужному списку цієї красивої жінки – чималий стаж роботи в мас-медіа, а також адміністративної роботи в Дрогобицькій міській раді. Журналіст за фахом, Алла Гладун завжди виявляє свій творчий хист та сумлінне виконання поставлених перед нею завдань. Минуло п’ять місяців з часу займання жінкою посади директора музейного комплексу "Дрогобиччина", тож сьогодні ступаємо в музейний храм Дрогобича. Про перші кроки новопризначеного директора у вирішенні актуальних проблем музею, розповідь про щоденне життя музею та запроваджені у ньому новації – в інтерв’ю моєї співрозмовниці.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 7132

 
Ми — разом! (Флешмоб 2 грудня 2011 року) 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 04.12.2011
Ми разом Проблема інвалідності — це проблема, яка може торкнутися кожного з нас. Сьогодні окрема людина не може бути незалежною від суспільства, а тим більше від суспільних проблем. Тому кожному із нас не має бути байдуже до людей-інвалідів, зокрема до дітей та молоді.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото)

Переглядів: 4211

 
Занепадати не можна, процвітати! 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Василь Мірчук - 04.12.2011
ЗемляКуди йдемо, чого ми хочемо досягти, яким через десятиліття має бути наше село - процвітаючим, чи зарослим будяками? - знайти відповіді на такі питання запропонував ріпничанам та рихтичанам головний редактор газети "Каменярі", керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус.

Переглядів: 4150

 
Провальне відкриття "Колібріс" у Дрогобичі 
Плітки - написав(ла) Андрій - 03.12.2011
БазарХочу поділитися своїми враженнями від широко розрекламованого відкриття магазину "Колібріс". Неможливо не сказати про низький рівень відкриття; у першу чергу тому, що тричі змінювалось година відкриття. Програми відкриття взагалі ніякої не було.

Переглядів: 13500

 
Микола Рупняк: "Депутати ні на що не впливають" 
Інтерв’ю - 03.12.2011
Пора На питання Дрогобичі Інфо відповідає Микола Рупняк. Член партії "Пора". Народився у 1978 році. Приватний підприємець.

Переглядів: 5119

 
"Ліквідація" онкодиспансеру: стратегічний план чи велика "булька"? 
Новини - написав(ла) Марічка Котермачка - 02.12.2011
Минулого тижня резонансним, ажіотажним, галасливим (називайте як хочете) стало повідомлення про ліквідацію у Дрогобичі лікарні №3 та №5 з подальшим перетворення їх у відділи та перенесенням у Стебник. Медичні працівники згаданих закладів "забили" в усі дзвони: під’єднали пресу, телебачення, депутатів. Вони пояснювали: ліквідовувати онкодиспансер та шкірвендиспансер нелогічно, недоцільно, неправильно, не по-господарськи і аморально.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото і 1 відео)

Переглядів: 5380

 
Дрогобич хочуть продати весь! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Максим Федис - 02.12.2011
Затемнення Кожен з депутатів, ідучи на вибори, які не так давно відбулись (рік тому назад), обіцяв виборцям турбуватись про них, виконувати їх волю. Що ж відбувається насправді? Тотально продаються всі комунальні об’єкти, і чим далі, тим нахабніше. Не стримує навіть судова заборона: умови конкурсу проводяться, об’єкти передаються, а хто власник або хто стоїть за тим власником - ніхто не знає.

Оновлено 3.12.11 о 13:00, додано 2 відео.

Переглядів: 6050

 
Хто кого?! Третього не дано 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 01.12.2011
Хащівський Я назвав так свою наступну статтю під враженням тих кричущих подій, які відбулися вчора (30 листопада 2011 року). І учасником яких я, мимоволі, опинився. Як я вже повідомляв раніше, я чекав на дзвінок керівника фінансового відділу міської ради. Яка нібито (якщо вірити словам її першого заступника) хотіла зі мною поспілкуватися з приводу фінансування бюджетників. Мовляв, вона розставить всі "крапки над і". Бо, мовляв, ЗМІ щось собі там понавигадували.

Переглядів: 4553

 
Підсумки конкурсу "Дівчина листопада 2011" 
Життя сайту - 01.12.2011
Мар’яна Стецишин Дівчиною Листопада 2011 стала Стецишин Мар’яна Ігорівна. Цього разу конкурс, який настільки був інтигуючий у жовтні, проходив спокійно, гарні дівчата не сумнівались у своїй перемозі, але навіть ми не чекали такого відриву в голосах від своїх красивих опоненток Мар’яни Стецишин. 11 голосів віддали члени журі за красу Мар’яни.

(натисніть на фото для перегляду)

Переглядів: 9486

 
18 рудників Східниці на три місяці ще належать мешканцям Східниці 
Новини Дрогобицького району - 01.12.2011
РікаПитання надання дозволів на експлуатацію 18 рудників у смт.Східниця хотіли провести місцеві депутати на сесії у вівторок (29 листопада 2011 року). Проблема не тільки Дрогобича, а всіх рад - це непрофесійність роботи теперішніх депутатів, не до кінця всі знають про питання, які розглядаються на сесіях, про регламент сесій, депутатських запитів - а це важлива складова роботи кожного депутата. Так само не до кінця розібрались з цим депутати східницької селищної ради.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 4707

 
Королі демонстрували силу 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 01.12.2011
ШтангаВиконанням Гімну України в неділю у актовому залі Дрогобицької гімназії розпочався регіональний турнір з жиму штанги, присвячений пам’яті відомих спортсменів Юрія Вечканова та Віталія Сидора. Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто загинув в період Голодомору 1932-1933 років. Присутніх привітав секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, а ведучий змагань Василь Карпин виступив з промовою, присвяченою пам’яті майстра спорту міжнародного класу Ю.Вечканову і кандидата в майстри спорту, колишнього члена клубу "Віта" В.Сидора.

(натисніть на фото для перегляду, всього 24 фото і 8 відео)

Переглядів: 8052

 
День відкритих дверей на менеджменті 
Новини - 01.12.2011
ДДПУ Факультет економічної освіти та управління Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у суботу (10 грудня 2011 року) о 11:00 год. за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 46, ауд. 205 проводить "День відкритих дверей".

Переглядів: 3342

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5831 день)