Олександр Магльона. Латентний путініст друг Медведчука, ОПЗЖ, людина, якій байдуже у який спосіб заробляти гроші

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.06.2023


У Львові за держзраду судять колишнього КДБіста, який наводив ворожий вогонь по Яворівському полігону, може в цій статті, ми накінець викриємо корегувальника прильотів в Дрогобич та район…

Президент Асоціації "Нові Горизонти", шеф-редактор однойменної громадської правозахисної газети, член НСЖУ, керівник компанії “ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ КРИЗОВИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР” і так можна продовжувати дуже довго, але є щей друга сторона життя даної особини, відкритий ненависник Степана Бандери та Івана Франка це скритий сєпаратист, який ностальгує за СССРівськими часами, цей пройдисвіт роками ненавидить справжніх Українських патріотів, своєю брудною писаниною обпаплюжив багато чесних людей. Усі вже здогадались, що мова іде про Олександра Васильовича Магльону 02.03.1952 року народження, уродженеця с. Вовковинці, Деражнянського р-ну. Хмельницької обл. - в народі просто САПОЖНІК.

 Чому я згадав про цього чоловіка а все через те, що сьогодні на своїй особистій сторінці в Фейсбук пан Лев Грицак виставив досить розлогу статтю, яку я хочу доповнити декількома цікавими фактами.
 
Даний чоловік асоціює себе як журналіст, експерт та політичний стратег, письменник і грантоїд. Після невдалої кар’єри сапожника цей пан перекваліфікувався в журналісти, це одне і теж. Усі ці роки він працював по стандартній накатаній схемі, їздив по різних семінарах, форумах та пропонував свої написані гранти. Свого часу Магльона справді в цьому став успішний, але жадність фраєра згубила.
 
Він для понтів завжди старався в когось з знайомих орендувати офісне приміщення де прокручував свої афери та організовував попойки, за оренду проплачувати декілька місяців а потім починались казочки, мол часи важкі, зараз грошей немає, треба зачекати з дня на день отримаю грант і закрию борги. Але тільки він отримував фінансування, як відразу відшибало пам’ять. Схема по грантах стандартна, він отримував фінансування на видавництво газети з конкретною тематикою з накладом в декілька тисяч, насправді друкувалась кількість в пару десятків, які роздавалися на камеру а гроші за різницю пхав собі в кишеню. Доречі він умудрився навіть не розрахуватись за друк і цих пару газет.
 
Такі схеми з най…бки грантодавців вдалось прокрутити не один раз, гроші йшли на попойку, гульки, молоденьких студенточок а борги не віддавались. Тому його погнали близько з п’яти офісів, де він понищив приміщення та наробив боргів десь на десяток тисяч $.
 
А один випадок взагалі пробив дно, умовою одного з грантів було закупівля дороговартісного офісного обладнання для громадської організації, по документах все було супер, але тут люди які виділили фінанси вирішили завітати в гості і перевірити. Вони були дуже здивовані, коли зранку побачили спалений офіс з усім обладнанням, а з слів самого Магльони, підпал вчинив місцевий криміналітет діяльність якого нібито він висвітлює в своїй газеті. Грантодавців в це повірили та борг списали, бо в Європі не могли повірити, що людина може бути такою підлою і вчинити таке свідомо сама.
 
Такого роду історій ви можете почути не один десяток, та ви ніколи не повірити, що цей з виду інтелігентний, поважний чоловік насправді є простим аферистом, брехуном та пройдисвітом. Більшість людей яких він кинув чи обманув, відкрито нехочу про це згадува та розказувати, але не тому що вони його бояться як чоловіка а тому що він починає писати та розповсюджувати про них брехливі статті та розповіді, які вони погані а він святий та Божий…
 
(Нижче можете почитати скріни коментарів відносно Олександра Магльони на сайті Дрогобич Інфо)
 
Ну щож, тепер до статті пана Лева Грицака:
 
«Латентний путініст друг Медведчука, ОПЗЖ, людина, якій байдуже у який спосіб заробляти гроші» і т.п. – активізуватись останнім часом відгуки у соцмережах про мене.
 
Чому? 
 
Є на це об`єктивні і суб`єктивні причини, які на жаль, не можна викорінити з нашого життя, бо вони вічні як добро і зло. 
До об`єктивних причин зараз належить: зрив захоплення України рашистами, втрата позицій православної церкви московського патріархату, очікуваний контрнаступ ЗСУ, розмови про скорі вибори до Верховної і місцевих рад.
Головна причина сьогоднішніх всіх наших бід тягнеться з нашої багатовікової історії, відносин із східним сусідом, які в силу певних причин не можуть подолати феодально-рабовласницький лад і багато віків зазіхають на основні наші цінності.
 
«Кожен судить інших в міру своєї зіпсованості». 
 
Звинувачувати мене в тому, що головною моєю метою є заробляння грошей може тільки зациклена на цьому людина, бо результати моєї діяльності на виду.
Сильні люди говорять правду в очі, слабкі ллють бруд у нас за спиною, в нашому випадку через штучно створену у соцмережах сітку ботів. Нелегко доказати, що донька не є гулящою, коли про це пустили слух, хоч доньки взагалі не маєш. Дуже невдячна справа змагатися із журналістом, але не маю іншого виходу, не можу обтиратись отруйним совковим брудом, яким мене поливає устами бота і учасників групи старий сталініст і кагебіст Олександр Магльона.  
 
Чому? 
 
Та тому, що ми в різних таборах. Я, Лев Грицак, названий в честь свого дядька Лева Грицака, що загинув в бою від куль «стрибків» НКВС біля рідного села Озеряни, Борщівського району, Тернопільської області осінню 1945 року в ранзі референта пропаганди УПА.
Я - хрещений греко-католик. Моя сім`я бачила жахіття, які робили москалі, захопивши західні території, знали історію і тому завжди були послідовниками незалежності України, брали посильну участь у боротьбі за це.
 
Ви ж, пане Магльона, переїхали зі східного берега Дністра якраз для боротьби з українством, щоб нести сюди «рускій мір». Не сумніваюсь, що досягли успіху в цьому, маючи багато інформації від свого зятя – начальника Дрогобицького районного КДБ.
НКВС, КДБ на західних територіях активно попрацювало. 
 
Чого варті тільки розкопки трупів у Дрогобицькій в`язниці. Людей вбивали навіть не кулями, а загнаними в потилицю металевими костилями для кріплення залізничних шпал.
 
І ця нелюдська ненависть у Вас залишилась довіку. Ви не можете перенести, що Україна іде європейським шляхом, що весь світ ополчився проти рабовласницького «руського міра» і надає велику військову допомогу Україні. Вам дуже боляче, що ідеологічний оплот – православна церква московського патріархату терпить поразку в Україні.
 
Не можете спокійно дивитись і на успіхи молодого українського бізнесу, а особливо на патріотичний рух.
В цьому Ви бачите особливу небезпеку, бо сам є боєць невидимого фронту російської пропаганди під прикриттям  якогось інтернет-видання. Конфронтація закладена між сусідами, що жили через якихось кілька десятків кілометрів по різних берегах Дністра, між затопленою Бакотою на сході і с. Озеряни на заході, можливо, була не тільки віртуальною як між референтом пропаганди УПА і НКВСником. В тому смертельному бою під с. Озеряни з криївки вибивали патріотів «стрибки», завезені зі східних територій, а, згадується, Ви розказували про загиблого родича. 
 
Чи цей бруд на мене не є родинною помстою?
 
І ще одна ремарка. Під час минулих виборів до місцевих рад Ви по домовленості з фінансовим спонсором мали «допомогати» мені медійно. Для всіх членів нашої команди було шоком, коли в оплачений випуск газети, де передовою мала бути Ваша стаття про мене, як кандидата, Ви помістили поруч велику статтю проти греко-католицької церкви України. Розрахунок був на те, що стаття повинна була деморалізувати мене перед громадою. Випадково, перед розповсюдженням, один екземпляр великого накладу потрапив до мене і ціла команда молодих людей цілу ніч виймала ту додаткову провокаційну сторінку зі складеної газети, бо на ранок мала бути роздача по абонентах. 
Пам`ятаю, що перед випуском газети Ви проговорились, що їдете в архів поважного органу за матеріалами на опонентів. Я тоді зрозумів, що до зятя. 
Результат поїздки не можна порівняти з підривом греблі Каховської ГЕС, але це була підло продумана НКВСька операція. 
 
Отож боротьба продовжується?
 
Коли в Дрогобич прилетіли москальські ракети, я почав листати в пам`яті своїх знайомих, здатних на зраду, а коли повідомили, що коригувальником по Львову був Олександр Косторний, колишній працівник КДБ, подумав, чи він не Ваш друг?
У Вас в групі, що мене ботить, окрім втаємниченого Юрія Мирославовича, друзями є журналістка Ольга Мелько, яку мене попросили працевлаштувати, бо бідує, яку я потім вимушено звільнив за угодою сторін, фактично за профнепридатністю. Зараз вона посилено ставить санаторію «Карпати» одиниці в рейтингу.
А ще у «друзях-ботах» звільнена за угодою сторін прибиральниця кімнати, де пропали у відпочиваючої прикраси. Це Ваш світ, це Ваші друзі.
Тому скільки б я зусиль і грошей не вкладав у розвиток демократії, культури, мистецтва, релігії, допомоги біженцям, військовим, перелічені особи завжди зуміють очорнити добро.
Якщо народний артист зробив вінок патріотичних пісень  на доброчинному концерті, то це «танці на кістках». Якщо провели акцію Петриківського розпису на уламках рашистських ракет для музею Перемоги під лозунгом «Цвинтар рашистських надій», – то це «братва гуляє». А це дуже бентежить цих людей, що до патріотичних акцій залучаються діти, проводяться майстер-класи, розмальовуються в колір українського прапора дитячі личка.
Мені робити музеї патріотам, як Андрію Мельнику, ставити пам`ятники видатним українцям, ідентифікувати націю, а Вам нищити демократичні засади, дурити людей. Але Ви, безумовно, програєте, вже програли.
І на завершення. Якось при знайомстві Ви «відхрещувалися», доказували, що в роду не було євреїв, і прізвище Магльона не єврейське. Мене це тоді мало цікавило, бо маю друзів євреїв, родичів, батьки рятували євреїв під час війни. А зараз зацікавило. Пошукав у Вікіпедії. Так, Ви не єврей!!! І Богу дякувати!!!
 «Фамилия Магльона восходит из Ахтубинск (Астраханская область). В хрониках поселения Юрьев - лакей Владислав Магльона (1804). Латиницей - Maghl'ona или прозвище Магльон, а национальность Русский в 88% случаях» [https://unotices.com/].
 
Тепер все стає на своє місце.
Все буде Україна!
    
P.S. Розуміючи, що піднята тема зачіпає моральні аспекти перехідного періоду від сталінського репресивного апарату до нашої СБУ, маючи багато добрих знайомих і друзів серед колишніх і сьогоднішніх працівників цієї служби, насправді дуже порядних людей, я вагався чи подавати цю статтю. Вирішив, що для загального блага це потрібно. Серед щирих охоронців і захисників нашої незалежної України в органах безпеки і оборони ще ходить багато Олександрів Косторних, які наносять значної шкоди у становленні нашої молодої держави. Тому зарадити може тільки наша пильність і відкрита громадянська позиція.
 
В частині статті використані матеріали з сторінки Фейсбук Лева Грицака
 
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid084GRVV27xPQMCiaCZVwFhvvphPVTFCFbRAvisk95gwuLoqiU7NxZnsKWMmvQLmtdl&id=100031454037273
 
Автор: Діма Гриньків 

Переглядів: 3039

Коментарі (42)
 
щупати треба кожного, за яйця, або лобок, як не кричить слава украiнi, та не ходить в вишиванцi в виходок, значить -Путинiст!
Рейтинг: 3+ -5-
 
з Дрогобича, 09:46 10 червня 2023 р.
 
Нарешті хтось відкрито злінчував совка-сепара магльону. Грантоїд, паршивий старий Остап Бендер місцевого розливу, аферист і наклепник, стукач - ось хто такий О. магльона. Фальшива така людинка.
Рейтинг: 8+ -8-
 
Нормальний чувак, 11:42 10 червня 2023 р.
 
Навіщо обпльовувати поважного автора поважних грантів та проєктів для Нашого Міста
Рейтинг: 8+ -9-
 
Ігор Чава, 11:46 10 червня 2023 р.
 
Чава магльона сам себе обплював. Він автор бла-бла-бла, жодних конкретних добрих справ. То є злодій.
Рейтинг: 7+ -9-
 
Зеня, 12:01 10 червня 2023 р.
 
Це підстаркувате ч м о підкочувало до мене яйця ще як я була школяркою. Розповідав мені казки про поїздку в Польщу на тренінги, підмовляв прийти ввечері до нього в офіс. Я розповіла батькам. Старого педофіла мало не закатали в асфальт. Гидота кегебістська
Рейтинг: 12+ -7-
 
Потерпіла, 14:34 10 червня 2023 р.
 
Маю знайому в громадському секторі. Розказувала, як Магльона на фуршеті після конференції крав печиво ті інші наїдки зі стола. Офіціанти зі сміхом спакували йому цілу коробку
Рейтинг: 7+ -7-
 
Ввсилина, 14:58 10 червня 2023 р.
 
Накінець хтось відкрито написав всю правду про цього пройдисвіта, Дрогобич має знати своїх хероїв.
Рейтинг: 8+ -7-
 
Дрогобичанин., 15:51 10 червня 2023 р.
 
? одні питання
Рейтинг: 0+ -1-
 
снайпер +, 16:04 10 червня 2023 р.
 
Ну что за люди? Твари! Такого почтительного человека оклеветали! Я это так не оставлю! С почтением отношусь к товарищу Маглёны. Он всегда любезненно и весьма болезненно откликалася на наши запросы. Отлично, я бы даже сказал, весьма рьяно выполнян поставленные перед ним задачи, чем заслужил в советском обществе особых отметок. Незалежна у них, млять! Этих бэндеровцев сажать надо за клевету! Сволочи! Мрази! Саша, если ты читаешь это, то помни, что мы своих не бросаем. Помним все, что ты сделал для Роисси. Роисся тебя не забудет. Если нужна помощь, тогда приезжай, приму тебя как наилучшего друга. Сядем, выпьем вместе, вспомним былое. Если будет грустно, тогда пойдём на концерт Кобзона, да. Иосиф Давидович будет очень рад нашей встрече, свои люди же. Адрес мой знаешь? Это там, на Новодевичьем. Ну пока, иду кормить своих маленьких зверьков. Передавай привет нашим старым знакомым с Дрогобыча, должно быть, они до сих пор верой и правдой служат Роиссе?
Рейтинг: 3+ -6-
 
Жириновский Владимир Вольфович, 17:00 10 червня 2023 р.
 
Маловідомі титулярні поганяла О. Магльони на різних збіговиськах грантожерів: 
 
Експерт-еколог 
експерт у сфері гендерних відносин 
експерт-правозахисник 
експерт по свободі слова 
журналіст-викривач 
експерт з розробки Національного плану ліквідації непридатних пестицидів в Україні 
експерт з Європейської інтеграції 
незалежний експерт з Європейської інтеграції  
експерт передачі «В дамки» 
консультант експерт 
політичний оглядач 
експерт-політоглядач 
експерт публічного моніторингу 
президент Асоціації "Нові горизонти" 
шеф-редактор газети "Нові горизонти" 
член Національної спілки журналістів України 
ngo-manager
Рейтинг: 8+ -2-
 
Колллега з Печерських пагорбів, 18:08 10 червня 2023 р.
 
чуєш Жиринеовський! Той педофіл давно вже здох в його дійсне прізвище ЕЙДЕЛЬШТЕЙН було бо воно вже подохло неудачно ти підібрало прізвище того пєдіка? так що ідь до ЛЬВОВА на Кульпарківську 46 ми тебе тут проколемо безкоштовно. ХА ХА ХА
Рейтинг: 2+ -2-
 
оці всі Х дописувачі, 21:16 10 червня 2023 р.
 
Я вас всіх антипатріотів в рот іпав. Хто проти Неньки той пітух, твоє місце під парашою на сороківці, бичаро. Будеш песдіти на москальскій телячій мові вияпу тебе в сракку, вчи українську бо ті шляк трафе іпуче ти рило !
Рейтинг: 3+ -3-
 
Петро, 21:57 10 червня 2023 р.
 
Ти кончений алкаш з пропитими мозгами з куцим інтелектом. :grin
Рейтинг: 3+ -1-
 
До Петра, 22:53 10 червня 2023 р.
 
той ПЕТРО що тут пише такі слова, то не алкаш, а хвора "людина" мавпоподібна, воно не винувате, вина лежить на його батьках алкоголіках які по пьяні скалатали такого конченого урода. то є жертва кримінального аборта.
Рейтинг: 4+ -2-
 
Поки ми..........., 23:45 10 червня 2023 р.
 
Обікрав університет за часів Скотного. покійний його вигнав з головного корпусу на третій день співпраці. Його до рречі приводив ДДПУ - тепарішній депутат від Самопомочі - Оленич Сергій - зять Глубіша і чоловік курви № 1
Рейтинг: 14+ -7-
 
Іван Матковський, 10:22 11 червня 2023 р.
 
Я одного такого знав, котрий гасав Києвом на джипі, жив у трикімнатній квартирі поруч з метро (але- гасав на джипі), чхати хотів на своїх рабів, тепер- лохотронить євреїв десь у Ізраїлі (а, може, вже й догасався).
Рейтинг: 0+ -1-
 
:(, 10:40 11 червня 2023 р.
 
Магльона був завербований КГБ ще в молодості, за часів СРСР Навчання провокатора проходив у Москві у так званій "школі патентознавства". Після розвалу СРСР, уже від своїх наставників у ФСБ, отримав команду інтегруватись в середовище громадського простору, для чого створив кілька громадських організацій повністю підконтрольних йому, які повинні були розвивати агентурну мережу.
Рейтинг: 9+ -9-
 
Ветеран СБУ, 11:01 11 червня 2023 р.
 
Магльна - аферист і шахрай. Це так. Але не член Спілки журналістів: виключили за несплату членських внесків.
Рейтинг: 7+ -6-
 
Обізнаний, 11:30 11 червня 2023 р.
 
Ця гнида-дійсно лакей "рускава міра" , україноненависник, жлоб і кидала. Влізши через фсбешні структури до європейських грандодавців він "кидав" усіх і видавців, що друкували пасквільну газетку "Нові горизонти" 100 екземплярів( давали йому на його прозання рахунок на 10 000 , бо платили грандодавці), арендодавців, які надавали йому приміщення теж під обіцяні гранди і залучення інвестицій, керівників шкіл, яким обіцяв міжнародну співпрацю ( робив поїздки за кошти вчителів і батьків), кандидатів у мери і депутати, яким обіцяв конкретну , навіть міжнародну , розкрутку і підтримку. за їх конкретні гроші. А ще ця мерзота , як і колись був такий його сородич -Олесь Бузина), принижувала і зневажливо висловлювалась до всього ароукраїнського, національного та державницького.  
Дивуємось, як ця істота ще досі ходить( кажуть що машину йому спалили за борги і кидки) дрогобицькою землею, як з ним спілкуються і вітаються сусіди і знайомі?  
Логічно відправити цю падаль за "старі гопизонти" його фсбешного московського міра!
Рейтинг: 9+ -8-
 
До ветерана СБУ, 13:31 11 червня 2023 р.
 
то що на нього нема бритви, й що нема в нього горла?
Рейтинг: 1+ -4-
 
з Дрогобича, 17:44 11 червня 2023 р.
 
Пропоную розпочати квест в Дрогобичі, побачив Магльону - надавай підсрачників та зніми на відео!  
Не хочете підсрачники облийте пса зиленкою.
Рейтинг: 6+ -9-
 
Смерть КГБістським сукам…, 19:37 11 червня 2023 р.
 
Зеленкою- дурниця: вони будуть вперто облизуватися, ніби на них тархун випорскали.
Рейтинг: 2+ -1-
 
:(, 20:33 11 червня 2023 р.
 
Магльона був з нами постійно, був і коли я застряла на Іванові на озері на Заліссі, але він втік і лишив мене на произвол судьби. Тепре я не буду нікому давала. Магньола розкручував Івана на гроші і той бігав до сікори і вибива дурацкі проекти. Крали безбожно і пили безбожно
Рейтинг: 3+ -7-
 
Курва Іван Мізерника, 21:40 11 червня 2023 р.
 
перш ніж щось писати і так брутально паплюжити, завжди треба ставити себе на місце особи, якій ти можливо і навіть прислужував, і тоді нормально вмотивована, правильна людина ніколи не переступить межу дозволеного, бо так побудований свііт, який в основному існує завдяки порядності та на людських цінностях. Менів шкода, що хтось під псевдо хоче очернити те, коли проста внутрішня людяність має зупинити цю звабливість, вона, ця людяність має переважати над бидлячим єством. Практично в світі не існує ідеавльно правильних та порядних людей, а відносно правильних є більшість, критерія оцінки таких людей як для мене є те, в принципі що про цю особу говорять, якщо процентів поза сімдесяти відзиваються схвально чи навіть добре, то ця особа прожила і залишила добрий про себе спогад *(слід). Мені бридко і огидно було б мати будьякі людські стосунки з такими людьми, які дозволяють собі тут так описувати подіі, які на моє переконання не потребують якогось загального обговорення чи озвучення, бо і цієі особи вже немає, і далеко не всі з тим написаним погоджуються. Дуже погано, що вони такі підлі є серед нас, ці потвори будуть навіть вам лізти і напрошуватися в друзі, чи навіть бути ними, а ти не знаєш на що він здатний. Може колись буде прилад, який буде таких людей виявляти (зчитувати), бо вони є помилкою природи.
Рейтинг: 6+ -6-
 
життя продовжується,, 07:27 12 червня 2023 р.
 
Тільки не тестуйте цей прилад на магльоні, бо згорить не почавши працювати.  
А взагалі майте совість та мужність підписати коментар своїм прізвищем пане КГБіст.
Рейтинг: 4+ -7-
 
До життя продовжується, 11:33 12 червня 2023 р.
 
Повилазили магльонині курви. Слізні дописи скоро трансформуються в еротичні спогади.  
Магльона кегебістський покидьок в якого гидко ноги витирати.
Рейтинг: 7+ -8-
 
Бяка, 12:03 12 червня 2023 р.
 
тобі треба розжовувати як малій дитині, там не пишуть про магльону, а подонків на кшвалт тебе сируне, в тебе, що має виходити в природний спосіб вилізає через твій писок, мені дійсно шкода, дивитися і нюхати те щор щодня випоррожнюєш, ублюдок.
Рейтинг: 5+ -1-
 
до попереднього коменту,, 17:23 12 червня 2023 р.
 
Мусиш нюхати і наслаждатись. Можеш навіть скуштувати. Цей сайт є сайтом вільних людей тому що хочу те й пишу. Сам д у р а к
Рейтинг: 0+ -2-
 
Гринь, 18:02 12 червня 2023 р.
 
Видно що файно вжарили афериста магльону. Щойно оглянула акаунт цього жуліка і потішилась незграбними спробами чимось зачепити Лева Грицака.  
Чоловіче, хоча ти дрібна шавка а не чоловік, це ти тхір смердючий, твоя харя тхоряча, а твої паскудні дописи тхорячий сморід.  
Ти педофіл кончений. Все місто знає як ти дітей зваблював, мерзотник КеГеБістський
Рейтинг: 7+ -7-
 
Кравчиня сапожнику, 18:24 12 червня 2023 р.
 
Шахрай і жулік цей магльона. Мав з ним справу, одні збитки та неприємності. Обходьте його десятою дорогою
Рейтинг: 4+ -7-
 
Підприємець, 11:07 13 червня 2023 р.
 
Оголосити всеукраїнську акцію "Продай джипа- нагодуй собаку", а то хіба побори шкуродерять, алкаші смердячі!
Рейтинг: 0+ -1-
 
!, 09:07 14 червня 2023 р.
 
Сашко Магльона брикається ц себе в акаунті Facebook, мовляв його незаслужено обізвали педофілом. Тхір ти смердючий. А хто ти є як не педофіл. Мерзотник, жулік, шахрай, ниций лицемір.
Рейтинг: 3+ -7-
 
Галина, 19:26 17 червня 2023 р.
 
Cобаки виють, а караван йде. Левко Грицак обрав шлях брехні та наклепів, організував дискредитацію пана Магльони : це видно, як кажуть, неозброєним оком. Видно стариган Левко чогось його дуже боїться, бо вкрав санаторій "Карпати" у колективу гульбанить у козаціькій слободі в дні жалоби за загиблими, і за дві каденції мера Трускавця став доларовим мільйонером. То ж по війні його чекає слідство і суд. А Магльона каже : Танки багна не бояться і саме надійне снодійне - чиста совість.
Рейтинг: 6+ -2-
 
Gektor, 14:21 24 листопада 2023 р.
 
Видно Магльона посадив Грицака дупою на гарячу пательню, бо стільки лайна попридумували. Ще б написали, що він п'є дитячу кров і мінує школи.
Рейтинг: 7+ -1-
 
Остап, 21:13 24 листопада 2023 р.
 
Не зтів читати це лайно. Знаю Олександра Магльону понад 30 років, як чесного та порядного чоловіка. Дваароки він у мене орендував офіс, платив справно, жодних проблем. А те, що з одного адресу писали аж вісім "ніків" означає, що він розворушив осине гніздо шахраїв та брехунів, окремо Лева Грицака. Вмикайте мізки, шановні.
Рейтинг: 5+ -1-
 
Микола Кімак, 12:16 27 листопада 2023 р.
 
Ганьба нам за цю травлю порядного чоловіка!
Рейтинг: 3+ 0-
 
ОЛекса, 10:03 04 грудня 2023 р.
 
Двоє осіб, 72 та 22 роки розгорнули наклепи та брехню про О. Магльону-Грицак і Гриньків. В 2020 році Магльона нк щахотів прислужувати Грицаку і той вибори програв. Тепер свідомо поширює дезінформацію та ницу брехню. Радіють путіноїди:які ми, українці дурні та еікчемні! Запитайте Лева Грицака:чому не воюють його два сини та втікач Гриньків? Ми, дрогобичани, впали так низько, що дозволяжмо підлим зайдам ганьбити наших захисників ті їх батьків. ДумайТЕ!
Рейтинг: 3+ -1-
 
Остап, 11:53 04 грудня 2023 р.
 
Так Грицак колись паплюжив журналіста Володію Ключака, той промовчав, бо має трійко дітей. Магльона Грицак не по зубах, це левка фатальна помилка, ще буде лікті кусати, але це йому не минеться Працювала на Грицак понад 20 років. Зарактеризую одним словом:НЕГІДНИК. Скільки би ботів він не найняв, шило з мішка пре. А дрогінфо хай не опускається до рівня такого бруду. Це не робить честі вам, панове. І Степанюк Кулиняку також.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Марія, 12:01 05 грудня 2023 р.
 
Хто читає уважно то бачить, що з одного ІР 10(! ) коментів-заказуха! Ганьба такому "ресурсу". А позитив перемагає, бо порядну людину споави показують, а негідників брехня. Магльона-молодець!
Рейтинг: 2+ -1-
 
Остап, 06:52 06 грудня 2023 р.
 
Левка, твої дуполизи мені занять з погрозами, це твій стиль, . Знай, ч тебе не боюся і прийде час коли тебе запитають, як ти негідник нажив свої статки. Про це пише не лише пан Магльона. Шкода, що в нашій країні такий безлад, де порядних людей ганять, а негідники це замовляють. Та й вас прийде час.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Марія, 19:45 06 грудня 2023 р.
 
Занять посіпаки Грицака і погрожують. Мерзота шикує.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Марія, 19:49 06 грудня 2023 р.
 
Дзвонять! , Сволота!
Рейтинг: 1+ 0-
 
МаріЯ, 19:51 06 грудня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)