Цигарку – на цукерку! 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 31.05.2013
Кинути палити і зловживати алкоголем закликають сьогодні молоді люди на майдані Ринок у Дрогобичі, а в якості заохочення пропонують курцям обміняти цигарку на цукерку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Переглядів: 3015

 
Дрогобицька РДА відреагувала на скаргу мешканців Доброгостова про зловживання при розподілі земельних ділянок 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Дрогобицька РДА - 31.05.2013
ВинницькийВчора, 30 травня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Винницький зібрав робочу нараду з приводу конфліктної ситуації в с.Доброгостів, яка склалася навколо розподілу земельних ділянок під забудову, і набула розголосу після публікації скарги людей у "Дрогінфо". У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Філіпенко, депутат районної ради Володимир Стецівка, Доброгостівський сільський голова Микола Лунишин, керівник управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомир Бреньо, завідувач юридичним сектором райдержадміністрації Олександр Хомин, працівники відділу архітектури, представники депутатського корпусу Доброгостівської сільської ради та громади села.

Переглядів: 6880

 
Молодь іде за Франком 
Культура, мистецтво - написав(ла) Василь Павлюк - 31.05.2013
ФранкоТитан української нації Іван Франко сподівався, що творчість його знайде відгомін в серцях прийдешніх поколінь. Участь молоді в конкурсі "Стежками каменяра" показує, що сподівання справджуються. Діти щирим серцем сприймають твори Великого Каменяра і, наслідуючи його, пробують власні творчі сили.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3010

 
Золоті зернини з доріг її життя 
Культура, мистецтво - написав(ла) Анізія Онищак - 31.05.2013
Книга23 травня 2013 року в актовій залі Інституту фізики, математики та інформатики Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка відбулася презентація книги спогадів українського математика, доктора фізико-математичних наук, професора, голови Науково-методичної ради Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих "Зернини з доріг життя мого" Ніни Опанасівни Вірченко. Титули цієї жінки можна перераховувати годинами. Адже вона – член математичних товариств багатьох країн, Соросівський професор (1997р.), Почесний професор НТУУ "КПІ" (2005 р.), Заслужений працівник освіти, " Викладач - дослідник КПІ –2008" . Має чимало нагород Книга спогадів Ніни Вірченко вийшла 2011 року у Києві.

Переглядів: 3479

 
Львівська ОДА проситиме Уряд відновити фінансування стебницького підприємства "Полімінерал" 
Новини Стебника - написав(ла) Іван Тихий - 30.05.2013
СтебникЛьвівська ОДА звернеться до Кабінету Міністрів України та профільних міністерств з проханням відновити фінансування заходів, передбачених "Комплексним проектом консервації рудника №2 і рекультивації порушених земель" Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал", затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України №166-р від 24 березня 2004 року.

Переглядів: 2745

 
"Димократи" у Дрогобичі захоплюють приміщення інституту - УГКЦ також "повелась"? 
Роздуми - написав(ла) Микола Жук - 30.05.2013
ЦвинтарНевідомо із яких причин на території вищого навчального закладу, а саме позаду інституту фізики, математики та інформатики Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, минулого року побудували так званий "мартиролог".

Переглядів: 5464

 
З приводу публікації "Скривджені доброгостівці просять допомоги" 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Дрогобицька РДА - 30.05.2013
СудЗвернення жителів с. Доброгостів щодо неправомірного розподілу земельних ділянок, опубліковане на сайті "ДрогобичІнфо", змушує голову районної державної адміністрації Михайла Винницького звернутися до правоохоронних органів. Так різко і однозначно керівник району відреагував на викладені жителями села факти.

Переглядів: 2779

 
Безсила лють чи спроба реабілітації? 
Роздуми - написав(ла) Володимир Садовий - 30.05.2013
ІсторіяНещодавно прочитав забавну статейку Л.Тимошенка "Абетка для краєзнавця, або Моя відповідь небайдужим до давньої історії Дрогобича" ("Галицька Зоря" від 24 травня 2013 р.), яка є реакцією на мою статтю "Версія чи утопія або Чи не пора покласти край фальсифікації історії нашого міста?" ("ГЗ" від 17 травня 2013 р.) і був дуже здивований. За те, що обстоюю правдиву, а не сфальсифіковану історію рідного Дрогобича пан професор називає її "замовною, провокативною, підленькою", а також такою, яка "має характер звичайної брехні і наклепу". Отже, аргументи, наведені в ній - це брехня, наклеп та провокація. Як для професора - досить низький рівень її характеристики.

Переглядів: 3458

 
У Дрогобичі пом’янули Івана Франка 
Фоторепортаж - написав(ла) Іван Тихий - 29.05.2013
ФранкоВчора, 28 травня, у Дрогобичі біля пам’ятника Іванові Франкові відбувся поминальний захід з нагоди 97-их роковин від дня смерті українського генія. Ректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка професор Надія Скотна з вступному слові наголосила на величі Франка, який був не лише поетом, але й мислителем, державним діячем.

(натисніть на фото для перегляду, всього 27 фото)

Переглядів: 3339

 
Скривджені доброгостівці просять допомоги 
Новини Дрогобицького району - 29.05.2013
ЗемляРедакція отримала листа від мешканців села Доброгостова. Люди звертаються до журналістів з проханням допомогти вирішити питання про надання земельних ділянок під забудову із головою сільської ради п. Лунишин М.М.

Переглядів: 4552

 
У Дрогобичі перевізники не захотіли обслуговувати збиткові маршрути  
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий - 28.05.2013
АвтоУ Дрогобичі не відбувся оголошений конкурс з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування - № 1 "вул. П. Орлика (синагога) - вул. Тураша (Дрогобицький долотний завод)" та № 12 "вул. Холмська - пл. Злуки (залізничний вокзал)".

Переглядів: 5381

 
Львівська обласна рада. Інтервю з депутатом Михайлом Задорожним 
Інтерв’ю - написав(ла) Тимофій Хащівський - 28.05.2013
ЗадорожнийДрогобич сьогодні нагадує часи Дикого Заходу в США, зразка 18-го століття. Законодавство не працює. Феміда зі зав’язаними очима відклала в сторону караючий меч правосуддя і повністю зосередилася на лихварських вагах. Місцева влада (законодавча, виконавча та судова) також всеціло зосередилася на задоволенні власних інтересів. Ми спробували з депутатом, п. Михайлом Задорожним, знайти відповіді на запитання: куди діваються мільйони, виділені на ремонт доріг; наскільки законними (та перспективними для їхніх власників) є встановлювані МАФії; наскільки законним (і що обіцяє за це Кримінальний кодекс України) є зрізування дерев зі зеленої зони та на інші питання.

Переглядів: 1036

 
У Дрогобичі відновлено виробництво на ТОВ "Універсальна бурова техніка" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, фото Юрія Федчака - 28.05.2013
Універсальна бурова технікаУ Дрогобичі після тривалої зупинки відновлено виробництво на ТОВ "Універсальна бурова техніка". Про це повідомив на нараді в Ратуші перший заступник міського голови Олександр Коростельов.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Оновлено 28.05.2013 о 15:00, додано фото.

Переглядів: 9201

 
"Надія" запрошує! Рекреаційний фестиваль "СпАрт" 
Спорт - написав(ла) Ірина Дзюрах - 27.05.2013
СпАртУ четвер, 30 травня 2013 року, о 12:00 год, на площадці "Шпихлір", що по вул. Грушевського, Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю "Надія" і Дрогобицький міський центр соціальних служб сім’Ї, дітей та молоді проведе рекреаційний фестиваль "СпАрт" ("Sport" - спорт і "Art" - мистецтво).

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3190

 
У Дрогобичі вручили нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу "Писанковий рай" 
Фоторепортаж - написав(ла) Іван Тихий - 27.05.2013
Писанковий райСьогодні, 27 травня, у дрогобицькій Ратуші відбулося вручення нагород переможцям Всеукраїнського конкурсу "Писанковий рай", що відбувся у Києві напередодні Великодня.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Переглядів: 3360

 
Догори дриґом–2, або Коли слуги народу ототожнюють Закон із дишлом 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Газета "Галицька зоря" (hal_zoria.io.ua) - 26.05.2013
ГазетаЗа зверненням редакції "Галицької зорі" Дрогобицька міжрайонна прокуратура здійснила перевірку щодо правомірності дій посадових осіб Дрогобицької районної ради, які на сесійному засіданні від 26 березня ц.р. зініціювали створення районного часопису.

Переглядів: 3710

 
Останній дзвінок пролунав у дрогобицькій гімназії 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів - 26.05.2013
ДзвінокЦей травневий святковий день для сотень тисяч молодих українців перегорнув сторінку шкільних буднів та вказав дорогу у доросле життя. Пам’ятним стане 24 травня і для випускників дрогобицьких шкіл, а тому для читачів сайту "Дрогобич Інфо" – репортаж про події цього дня у дрогобицькій гімназії.

(натисніть на фото для перегляду, всього 30 фото і 10 відео)

Переглядів: 11694

 
Дрогобицька міська рада. Дерибанять майно громади вже відкрито 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тимофій Хащівський - 25.05.2013
Хащівський22-го травня, 2013-го року відбулася 32-га сесія Дрогобицької міської ради. Вона-то й показала- як все елементарно-просто робиться, коли дуже вже хочеться урвати надурничку якусь частку від майна громади.

Переглядів: 7844

 
Культурні здобутки Дрогобицької міськради 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Дрогобицька міська рада - 25.05.2013
РатушаОдразу 2 визначні для культури Дрогобича події відбулись у четвер. Місцеву пам’ятку архітектури рекомендували включити до Списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. А музей "Дрогобиччина" вперше за останні 20 років отримав сигналізацію за кошти міського бюджету.

Переглядів: 2746

 
Помер відомий дрогобицький фоторепортер Ярослав Гайгель 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, фото Юрія Федчака, Лева Скопа - 24.05.2013
ГайгельУчора, 23 травня, на 71 році життя назавжди зупинилося добре серце відомого дрогобицького фоторепортера Ярослава Гайгеля. Ярослав Гайгель усі найкращі роки свого життя віддав праці в дрогобицькій міськрайонній газеті "Галицька зоря". Це була людина виняткової доброти і жертовності, щирості і працьовитості, яка несла людям світло радості. Це був фоторепортер з великої літери. Зафіксовані ним на світлинах процеси національного відродження на Дрогобиччині віднесено до золотого фонду місцевого краєзнавчого музею.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4038

 
Депутати Дрогобича не захотіли розглядати заборону МАФів 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий - 24.05.2013
РатушаУчора, 23 травня, у Дрогобичі відбулася чергова сесія міської ради. Громадськість пропонувала винести на її розгляд питання мораторію на будівництво МАФів. Виборців підтримали депутати Богдан Пристай, Олег Хрущ, Богдан Звір. На їх погляд, малі архітектурні споруди, що зводяться для торгівлі, можуть бути на лише на ринках, в інших місцях вони псують вигляд міста, створюють людям незручності і спонукають їх до протестних акцій. Чимало незадоволених розбудовою МАФів прийшли до міської ради.

Переглядів: 4378

 
Михайло Задорожний відстояв Дрогобицький район при розподілі коштів на дороги 
Новини - написав(ла) Святослав Грабовський - 24.05.2013
ЗадорожнийУ вівторок 21 травня, у Львівській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку. Засідання пройшло надзвичайно емоційно, адже присвячене воно було розподілу коштів на капітальні та поточні ремонти автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету.

Переглядів: 5940

 
Двірників заставляють косити траву самотужки 
Плітки - написав(ла) читач Володимир - 24.05.2013
ХатаДоброго дня. Двiрники-жiнки, які працюють в дрогобицькому ЖКГ 2, змушені косити свої ділянки простими косами й своїми силами. Хто не може - наймає за свої кошти косарів.

Переглядів: 3437

 
"Калиновий цвіт" захопив усіх красою 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів - 23.05.2013
Калиновий цвіт14 та 16 травня 2013 року у Дрогобицькому районному домі відбувся огляд-конкурс "Калиновий цвіт", у якому взяли участь учні з 42 шкіл Дрогобицького району, а також Будинку дитячої та юнацької творчості. Мета конкурсу – широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки традиційного народного та сучасного самодіяльного мистецтва, сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, виявити і відзначити талановитих дітей та найкращі творчі колективи.

(натисніть на фото для перегляду, всього 19 фото і 3 відео)

Переглядів: 10573

 
У Дрогобичі через зрив тендеру облаштування головної площі міста відтерміновано на 1,5 місяця 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий - 23.05.2013
РадзієвськийДрогобицький міський голова Олексій Радзієвський на оперативній нараді в Ратуші розкритикував роботу начальника КП "Управління капітального будівництва" Василя Бохонка за зрив тендеру з облаштування пл. Ринок і зволікання підготовчих робіт у мікрорайоні вул. А.Шептицького, де люди отримали ділянки для індивідуальної забудови.

Переглядів: 4496

 
Дрогобицькі оперативники вистежили злочинця в Австрії 
Кримінал - написав(ла) ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області - 23.05.2013
ТюрмаДрогобицькі оперативники за допомогою Національного Центрального Бюро Інтерполу та правоохоронних органів Австрії затримали розшукуваного за скоєння злочину передбаченого частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України.

Переглядів: 4083

 
"Країна Франкіана" у ДДПУ 
Новини - написав(ла) Дрогобицька міська рада - 23.05.2013
ФранкіанаДрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за підтримки Дрогобицької міської влади 27-29 травня 2013 р. проводить літературно-мистецьку академію "Країна Франкіана".

Переглядів: 3499

 
Порядок денний ХХХІІ сесії Дрогобицької міської ради 23 травня 2013 року 
Новини - написав(ла) Дрогобицька міська рада - 22.05.2013
РатушаПорядок денний ХХХІІ сесії Дрогобицької міської ради:
1. Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії Дрогобицької міської ради.
2. Бюджетні питання
2.1. Звіт про міський бюджет м. Дрогобича за І квартал 2013 року.
2.2. Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2013 рік щодо зменшення загального фонду бюджету.

Переглядів: 4036

 
Мешканцям Дрогобича повернуть землю на території парку та демонтують самовільно збудовані там об'єкти 
Кримінал - написав(ла) Прес-служба прокуратури Львівської області - 22.05.2013
ХатаБуде це зроблено завдяки втручанню прокуратури, адже в січні поточного року Львівською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері виявлено факт самовільного будівництва на території особливо цінних земель Дрогобицької міської ради.

Переглядів: 5809

 
У Дрогобиччину хоче інвестувати кошти підприємство з Маріуполя 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Іван Тихий - 22.05.2013
Земля20 травня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Винницький провів зустріч з потенційним інвестором — ТзоВ СП "Титан" (м. Маріуполь), який має намір орендувати на Дрогобиччині землі сільськогосподарського призначення для розвитку рослинництва. У зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації з питань АПК Іван Мізерник, керівник управління агропромислового розвитку РДА Зеновій Кебза, Верхньогаївський, Уличнянський, Болехівський, Нагуєвицький, Унятицький сільські голови.

Переглядів: 3142

 
Міжрайонний прокурор Володимир Павич: "Ми завжди відкриті до спілкування" 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 21.05.2013
ПрокурорМинає два місяці з часу пропозиції читачам задати свої питання прокурору Дрогобицької міжрайонної прокуратури Володимиру Павичу. Нещодавно Володимир Степанович відповів на ваші питання, які й подаємо у розлогому інтерв’ю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 9578

 
Дрогобицька міська рада. На Дрогобицькому речовому ринку вже палять контейнери непокірних торгівців 
Кримінал - написав(ла) Тимофій Хащівський - 20.05.2013
Хащівський24-го квітня, 2013-го року я був запрошений на зустріч працівників речового ринку, розміщеного по вул. Пилипа Орлика, з депутатом Львівської обласної ради Осипом Магуром. Працівники ринку досить критично відзивалися про діяльність адміністрації ринку, зокрема, та керівництва і депутатів Дрогобицької міської ради, загалом. І вже 30-го квітня, 2013-го року на ринку спалахнув перший контейнер із товаром.

Переглядів: 7985

 
Відео "Гаївка-2013 у Дрогобичі" 
Відео - написав(ла) Володимир Дим - 19.05.2013
Відео7 травня 2013 р. у Дрогобичі пройшло традиційне уже свято "Гаївка". День видався досить сонячний, температура в тіні досягала +26 градусів. Правда, були різкі пориви вітру, який час від часу заважав якісній відеозйомці (точніше, запису звука). Тим не менше люди і - в основному - діти мали змогу трохи повеселитися. Відео знімалося фотокамерою Nikon Coolpix S 9100.

(у статті 12 відео)

Переглядів: 3596

 
Чисте серце – чисте місто 
Новини Борислава - написав(ла) Мирон Цайтлер - 19.05.2013
СміттяЦього року Борислав став свідком масштабної кампанії з очищення міста від сміття. Особливість цього заходу полягала в тому, що ініціатором передпасхального прибирання була не влада, а релігійні та громадські об’єднання. Численні структури під різними гаслами зголосилися прибрати рідне місто від непотребу на волонтерських засадах: скаутська католицька спільнота, євангельські церкви, християнська православна асоціація "Ковчег", волонтери ПЛАСТУ, громадські організації "Екокультура" та Союзу Українок, російська община, молодіжний "Фронт змін", територіальні громади мікрорайонів та інші.

(у статті 2 відео)

Переглядів: 3619

 
Версія чи утопія, або Чи не пора покласти край фальсифікації історії нашого міста? 
Роздуми - написав(ла) Володимир Садовий - 18.05.2013
Герб ДрогобичаЯ народився, виріс та мешкаю в Дрогобичі і, звісно ж, не байдуже ставлюся до історії рідного міста, особливо, коли робляться спроби фальсифікації щодо часу його заснування. Дивує, з якою наполегливістю (а тягнеться це роками) Леонід Тимошенко, декан історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доводить, що нашому місту всього 630 років. Єдиний його аргумент – перша згадка в архівних документах. Стосовно Дрогобича – це друга половина ХІV ст.

Переглядів: 5539

 
Заходи з нагоди відзначення 152-ої річниці із дня перепоховання Тараса Шевченка та Свята Героїв 
Культура, мистецтво - написав(ла) Дрогобицька міська рада - 17.05.2013
Шевченко20 травня 2013р.
16:00
Вистава Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької "Шаріка"
Дрогобицький Народний дім імені Івана Франка

Переглядів: 3276

 
Рішення Господарського суду Львівської області щодо найпопулярнішої книгарні Дрогобича суперечать одне одному 
Новини - написав(ла) Виконком ДМР - 17.05.2013
СудМіський голова О.Радзієвський черговий раз довів свою відповідальність перед громадою Дрогобича. Добре знаючи про високий культурний потенціал міста та любов дрогобичан до книги, усвідомлюючи необхідність існування в місті великої книгарні, міський голова та його команда вжили усіх необхідних заходів для позитивного вирішення справи щодо приватизації книгарні "Каменяр".

Переглядів: 4219

 
Актори муздрамтеатру побували у Європі і продемонстрували "Нескориму"  
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак - 16.05.2013
НескоримаЩе торік у Дрогобичі побувала делегація Латвійської Республіки, очолювана президентом обласної думи Смілтенського краю Айнарсом Межулісом. Дізнавшись про прем’єру вистави "Нескорима", присвяченої 70-річчю УПА, латвійські друзі подали пропозицію продемонструвати її на сценах Латвії. І от з 1 до 8 травня колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича здійснив творчу поїздку у Смілтене – місто-побратим Дрогобича. Про ці та інші деталі йшла мова на прес-конференції, яка відбулася 15 травня у світлиці Дрогобицької міської ради.

(натисніть на фото для перегляду, всього 31 фото і 2 відео)

Переглядів: 3749

 
VІ-й Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів "Perpetuum mobile" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Андрій Душний, Богдан Пиц - 16.05.2013
ФестивальЗакінчився VІ-й міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів "Perpetuum mobile", який проходив на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка 9 – 13 травня 2013 року.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 9522

 
Дрогобицька міська рада. Вул. Грушевського. Слуги народу дерибанять майно громади 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тимофій Хащівський - 16.05.2013
Хащівський24-го квітня, на запрошення мешканців вул. Грушевського, я побував на їхній акції протесту. Яку жителі влаштували, протестуючи проти будівництва на їхній вулиці МАФій. Вчора я, вчергове побував на цій вулиці. Щоби поглянути та відзняти відео: як влада міста відреагувала на протест мешканців. І що ж я побачив там?

Переглядів: 7909

 
Не ходіть бити міліцію до них у відділення, бо будете злісними хуліганами! 
Новини Борислава - написав(ла) Святослав Грабовський - 15.05.2013
ТюрмаСьогодні (15 травня 2013 року) на телеканалі ЗІК о 22:00 буде резонансна телепрограма "Народний контроль" тема програми свавілля міліції. Героєм програми буде мешканець м.Борислава Микола Горончук, якого "правоохоронці" звинувачують у нападі на відділок міліції, ламанні меблі та побитті озброєних і вишколених "охоронців закону". Хлопцю шиють кримінал і йому світить від 2 до 5 років в'язниці. Також почуєте історію про батька і сина Олексевичів у подібній історії. Вони також з Львівської області Кам'янка-Бузький район.

Переглядів: 4697

 
У Дрогобичі тротуари небезпечні для ходіння на підборах: або взуття зіпсуєш, або ноги повикручуєш 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) ZIK (zik.ua) - 15.05.2013
ДорогиУ Дрогобичі не тільки дороги в аварійному стані, але й хідники. Якщо дороги влада ще хоч трохи намагається привести до належного стану на найбільш небезпечних ділянках, про що говорять на понеділкових нарадах в Ратуші, то про хідники навіть не йдеться.

Переглядів: 3453

 
Новини. Підсумок 11.05.2013 
Відео - написав(ла) Твоє радіо - 14.05.2013
ВідеоПідсумок новин за минулий тиждень від "Алсету".

Переглядів: 3634

 
Блюзнірство над пам'яттю загиблих 
Фото дня - 13.05.2013
РондоУ Дрогобичі - бар "Рондо" поруч зі стіною, біля якої розстрілювали дрогобичан німецькі загарбники. Чи відвідують сьогодні цей бар нащадки безневинно страчених дрогобичан? Чому бізнес у сучасну добу нівелює все святе, духовне, пам'ятне і чому навчає християнська мораль?

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 5894

 
Розгортаю життя, як сувій полотна… 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак, репортер - 13.05.2013
КотВизначна подія відбулася 12 травня у мистецькому колі Дрогобича і всього краю: у історичному відділі музейного комплексу "Дрогобиччина" розпочала свою роботу ювілейна виставка Заслуженого майстра народної творчості України Мирослави Кот. Привітати ювілярку прийшли цього дня секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, керівник відділу культури Дрогобицької міської ради Олег Яводчак, митці і творчі колективи краю, учні пані Мирослави, шанувальники мистецтва вишивання, краєзнавці, друзі та небайдужі до культурного життя міста дрогобичани.

(натисніть на фото для перегляду, всього 37 фото і 1 відео)

Переглядів: 6297

 
Слово Радзієвського варте того, щоб ним підтертися 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Відео Тимофія Хащівського - 13.05.2013
Радзієвський24 квітня 2013 року міський Дрогобича Олексій Радзієвський зустрічався із мешканцями вулиці Самбірської, які протестували проти встановлення МАФів під вікнами їхніх будинків прямо на тротуарі - у пішохідній зоні.

Переглядів: 6600

 
Перша п'ятірка ДрогІнфо 
Життя сайту - написав(ла) Анатолій Власюк (tustan.io.ua) - 12.05.2013
Герб ДрогобичаШостого травня виповнилося п’ять років з того часу, як в Інтернет-просторі з’явився сайт ДрогІнфо. Він завоював популярність на теренах Дрогобиччини, здобув як прихильників, так і супротивників.

Переглядів: 4161

 
Роман Ілик лобіює прийняття закону вигідного регіоналам, а помічник Романа Ілика ішов по списках "регіоналів" 
Новини - написав(ла) Руслан Солонець - 11.05.2013
ІликНещодавно Львівщина стала об’єктом політичного скандалу: Олег Канівець – депутат-мажоритарник, вийшов із фракції об’єднаної опозиції, під прапорами якої він балотувався на Стрийщині. У поясненнях свого кроку народний депутат згадував прізвище іншого мажоритарника від Львівщини, який потрапив до Верховної Ради по Дрогобицькому округу №121 від об’єднаної опозиції, Романа Ілика. Це спонукало прискіпливіше приглянутися до народного обранця, який у законодавчому органі країни став співголовою депутатської групи під символічною назвою "Львівщина". І не даремно – картина вималювалася прецікава.

Переглядів: 7460

 
Спорт в "Надії" - перші результати 
Спорт - написав(ла) Ірина Дзюрах - 11.05.2013
НадіяНещодавно Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю "Надія" презентувало програму "Спорт для всіх", яка мала на меті залучення до занять різними видами спорту, до рухової активності крім своїх підопічних ще і громаду міста Дрогобича. Було проведено робочі зустрічі, консультації з представниками відповідних навчальних, громадських та державних структур, тренерами у різних видах спорту, лікарями та самими потенційними учасниками програми, тобто дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, їх батьками. Були дискусії та переживання, ризик та застереження, побоювання і велике бажання діяти.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото і 1 відео)

Переглядів: 3152

 
Знову у Дрогобичі Сергій Притула та "Вар'яти" - нові жарти! 
Реклама - 10.05.2013
Вар'ятиСергій Притула та нове гумористичне шоу "Вар'яти" знову приїжджають у наше місто для того, щоб подарувати незабутню порцію хорошого настрою на провідну неділю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 9947

 
ДКП "Екран" і ДКП "Кіновідеопрокат" стають черговим дерибаном у Дрогобичі? Та ще про дещо 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 10.05.2013
ХащівськийДиву даєшся, коли споглядаєш у якійсь програмі Дискавері, коли хижа змія, гадюка тихенько, непомітно, але невблаганно наближається до своєї, нічого не підозрюючої, мирної жертви. І, так само тихенько, але блискавично, заковтує її. А потім, так же ж само тихо, непомітно та невблаганно підкрадається та накидується вже на наступну свою жертву. І так- без кінця, без краю.

Переглядів: 7049

 
З Днем Перемоги 2013! 
Життя сайту - 09.05.2013
День ПеремогиВітаємо з Днем Перемоги!
Цього року - у 2013 - святкуємо 70-ліття із дня визволення Києва від військ гітлерівських загарбників.

Переглядів: 4340

 
У Східниці встановлено двометрову писанку 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Східницька селищна рада - 09.05.2013
ПисанкаУ Східниці у центральній частині курорту, у сквері "Джерело", встановлено писанку. Виготовила писанку родина Жук зі Східниці, а розмалювали учні Східницької школи, які пройшли майстер-клас з розписування писанок. Висота писанки 2 метри.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4332

 
Великий день – велика гаївка 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак, репортер - 08.05.2013
Фестиваль7 травня у Дрогобичі відбулося святкування Великої гаївки. Звичайно, цього року метою святкування було аж ніяк не досягнення нового рекорду в Дрогобичі. Організаторам вдалося інше – свято стало загальноміським, у якому беруть участь всі: від малого – до старого, і вже набуло рис традиційності. Цьому сприяла і погода теплом і яскравим сонцем.


Фото свята дивіться у альбомі фотогалереї "Велика Гаївка 2013".


Оновлено 08.05.2013 о 23:20, додано відео.


(у статті 2 відео)

Переглядів: 5661

 
Декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік дрогобицьких чиновників 
Новини - написав(ла) Галицька зоря - 08.05.2013
ГрошіДрогобич

Олексій Васильович Радзієвський – міський голова м.Дрогобича.

Загальна сума сукупного доходу декларанта (грн.) – 473906, 01, членів сім'ї – 229545, 12.

У т.ч. заробітна плата декларанта (грн.) – 106884, 37, членів сім'ї – 185567, 06; матеріальна допомога декларанту (грн.) – 16720, 84; дохід від відчуження рухомого і нерухомого майна декларанта (грн.) – 160000, 00; інші види доходів декларанта (грн.) – 190300, 80, членів сім'ї – 43978, 06.

Відомості про нерухоме майно декларанта: земельна ділянка – 1000 кв.м; житловий будинок – 300 кв.м, квартира – 143 кв.м.

Відомості про транспортні засоби декларанта: легковий автомобіль "Hyundai Santa Fe", 2012 р.в.

Переглядів: 5376

 
Найкращі статті квітня 2013 
Життя сайту - 07.05.2013
ЖурналістВизначаємо найкращі статті за квітень 2013 року. Їх дві: "УПЦ КП наступає на УАПЦ? Драма у с. Ясениця Сільна" Тимофія Хащівського і "Корабель дрогобицького педуніверситету отримав тріщину?" Юрія Федчака - по 100 грн. Відео "Бійка із міліцією у Дрогобичі 29.03.2013" невідомого автора - також 100 грн.

Переглядів: 3081

 
Вітаємо із Великоднем 2013! 
Життя сайту - 05.05.2013
ВеликденьРедакція Дрогобич Інфо вітає дрогобичан та гостей міста зі світлим святом Христового Воскресіння.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Переглядів: 2801

 
Привітання дрогобичанам із Великоднем 
Новини - написав(ла) Настоятель Свято-Іовського кафедрального собору і прихожани - 05.05.2013
ПасхаХристос Воскресе! - Воістину Воскресе!

Від щирого серця і з відчуттям глибокої радості вітаємо Вас з наступаючим Воскресінням Христовим!
Хочемо побажати Вам і Вашим родинам щастя, здоров'я та благополуччя, земних щедрот і Божого благословення на добрі справи.
Хай ці Великодні дні кожну домівку і Ваші серця наповнять любов'ю, терпінням, добром і надією!

Переглядів: 2790

 
Перед Великоднем у Дрогобичі зацвіли магнолії 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 04.05.2013
МагноліяЩороку у Дрогобичі зацвітають різними барвами квітки магнолій. На сайті "Дрогобич Інфо" ми вже публікували статтю "Дрогобицька магнолія – квітка-легенда". Тиждень тому рясно зацвіла магнолія у дворі Палацу мистецтв на вулиці Т. Шевченка. Ця квітка милує око і зачаровує, запрошуючи перехожих сфотографуватися на її тлі. Не ламайте цю рослину, адже росте вона дуже повільно багато років, вражаючи перехожих своєю красою.

Оновлено 05.05.2013 о 9:45, додано відео.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото і 2 відео)

Переглядів: 5026

 
Дрогобичан запрошують на зустріч з письменниками Мирославом Дочинцем та Юрієм Николишиним 
Культура, мистецтво - написав(ла) Іван Тихий (drohobychanyn.io.ua) - 04.05.2013
Журналіст7 травня у Дрогобичі в актовій залі Ратуші відбудеться зустріч з письменниками Мирославом Дочинцем (м.Мукачево)та Юрієм Николишиним (м.Львів). Початок презентацій о 13.00.

Переглядів: 3199

 
Єлизавета Сенів - дівчина квітня 2013 
Життя сайту - написав(ла) Галя Луців - 03.05.2013
Єлизавета СенівПрийшла весна, непрохана й неждана,
Прийшла весна і навкруги змінилось все,
Змінився й ти - став іншим в сьогоденні,
Неначе справді щось змінилось у житті!

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4988

 
Турнір з баскетболу (Дрогобич) - Дрогобич - Ужгород 
Відео - написав(ла) Ліза Войтечко - 03.05.2013
ВідеоVII Всеукраїнський турнір із баскетболу "Весна Прикарпаття", який відбувся цими днями у Дрогобичі.

Переглядів: 3590

 
Обережно! Вибухонебезпечні предмети! 
Новини - написав(ла) Дрогобицький районний відділ ГУ ДСНС - 02.05.2013
БомбаЗ настанням теплої весняної пори люди активно пораються на присадибних ділянках, городах та дачах. Під час проведення земляних робіт існує ймовірність натрапити на небезпечну знахідку у вигляді авіаційної бомби, снаряду, інженерної чи артилерійської міни, гранати, набоїв тощо.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3502

 
Олександр Коростельов "ходив у маси" і відповідав за дії влади 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 01.05.2013
КоростельовВ останній день квітня у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція заступника міського голови Олександра Коростельова за участю представників дрогобицьких ЗМІ, бізнесменів, представників різних відділів міського самоуправління та міліції. Основне питання на порядку денному, яке обговорювалося цього дня, було закриття ринку "Чагарі" його власниками. Після прес-конференції пан Олександр зустрівся з мешканцями двох мікрорайонів міста – напроти автостанції № 2 по вул. Володимира Великого та на вулиці Самбірській.

(натисніть на фото для перегляду, всього 18 фото)

Переглядів: 6708

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5858 днів)