Банду геть! 
Новини - написав(ла) Олесь Доктор - 29.02.2012
Опозиція Львівський суботній полудень замайорів синьо-жовтими, червоно- чорними, салатовими та оранжевими кольорами, ніби вказуючи на прихід весни та відродження всього живого. Ця подія додала тепла в душі галичан, які з сумом відзначали чергову річницю правління Віктора Другого. Щасливим цей день запам’ятається студентам, які після участі в масовці отримали доплату до стипендії не від влади, а від опозиції.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4619

 
Не нудьгувати, а РОКувати! 
Культура, мистецтво - написав(ла) Ярослав Ковальчук - 29.02.2012
Почався піст і всі вже напевно гарно запустились у неділю перед ним. Я, наприклад, вирішив не сидіти дома, а піти на одне, як на мене, цікаве дійство, про яке розкажу вам зараз же. Кілька добрих моїх знайомих за підтримки "LIONS MC Дрогобич" організували рок-концерт під назвою "Рок проти нудьги".

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 4025

 
А дрогобичани мистецтво таки "взули"! 
Культура, мистецтво - написав(ла) Іванна Подольська (тижневик "Каменярі") - 29.02.2012
Десь з далеких глибин фантазії на вершечок самої підсвідомості проросло дерево творчого пізнання. Та не просто проросло, а міцно пустило коріння в пам’ять тих, хто не полінувався прийти до нього на побачення та перевернуло їхні уявлення про творчість.

(натисніть на фото для перегляду, всього 28 фото і 1 відео)

Переглядів: 3612

 
Ігор Курус за швидкісний Інтернет для всіх 
Новини - написав(ла) Василь Мірчук - 29.02.2012
Комп’ютерУ рамках Всесвітнього мобільного конгресу, який проходить у столиці Каталонії Барселоні, керівник Національного проекту "Відкритий світ" Ігор Курус провів низку зустрічей з керівниками компаній, виробниками обладнання для розгортання мережі широкосмугового доступу 4G LTE.

Переглядів: 5119

 
Останні новини з Дрогобицької міськради та з Дрогобицької РДА 
Новини - написав(ла) Тимофій Хащівський - 28.02.2012
РатушаУ понеділок відбуваються оперативні наради в Дрогобицькій м/раді (о 9.00 год.) та в Дрогобицькій РДА (об 11.00год.). Це дуже зручно для журналістів, бо встигаєш побувати і тут і там. Що я сьогодні і зробив. Самі найцікавіші новини, які я там почерпнув, я коротко викладаю вам, Вельмишановні Читачі, у цьому матеріалі.

Переглядів: 6611

 
"Фронт Змін" став на захист дрогобицьких фірм 
Євро-2012 - написав(ла) Фронт Змін - 28.02.2012
Фронт змінПредставники дрогобицьких фірм: ТзОВ "ЛЛ-Дрогобичтрансбуд", ФОП Дмитрах О.Л., ТзОВ "Спецмонтаж №426" та ТзОВ "Сантехмонтаж-539", звернулись до депутатів Львівської обласної ради Степана Кубіва та Миколи Барана з прохання захистити їх від сваволі, допущеної щодо них, як субпідрядних організацій під час участі у реконструкції стадіону у м. Дрогобичі.

Переглядів: 3872

 
Грабіжники чатують під мостом 
Кримінал - написав(ла) Олег - 28.02.2012
Тюрма Минулого тижня в Дрогобичі в районі залізничного вокзалу, під автомобільним мостом, що йде над колією (вул. Стрийська) було вчинено спробу пограбування.

Переглядів: 4494

 
Незаконно звільненому чиновнику дрогобицька влада виплатить трьохмісячний заробіток 
Новини - написав(ла) ZIK - 27.02.2012
Ратуша Львівський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради на постанову Дрогобицького міськрайонного суду від 18.07.2011 року в справі за позовом Юрія Мацюрака до виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, міського голови Дрогобича і залишив постанову без змін.

Переглядів: 3512

 
Автономне опалення: правові підстави  
Роздуми - 27.02.2012
ЗаконБагато хто з дрогобичан хоче встановити собі у помешканні автономне опалення, позбувшись неефективного та нерентабельного центрального. Та не кожен може це зробити, адже міська влада не йде на зустріч людям. Наш постійний читач Юрій Васильович пропонує увазі відвідувачів Дрогобич Інфо низку витягів із нормативних актів, з яких випливає, що влада Дрогобича нехтує правами мешканців, порушуючи чинне законодавство, коли не видає дозволів на встановленні автономного опалення.

Переглядів: 21954

 
Будинок на Стрийській, 27 може піти під землю 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк - 27.02.2012
Хата Неодноразові заяви дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського про ефективність реорганізації житлово-комунальної сфери не витримують жодної критики. Створене замість ЖЕКів комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційне об’єднання" просто не здатне уповні виконувати покладені на нього функції. Прикладом служить будинок на вулиці Стрийській, 27. Зволікання і байдужість влади та комунальних служб призводять до руйнації будівлі. Все може скінчитися техногенною катастрофою.

Переглядів: 4100

 
Дрогобич, прокидайся! 
Новини - написав(ла) Наталія Жмурко - 26.02.2012
Молодь Святкування колишніх радянських свят викликає у нас різні емоції. Так ось, немалий ажіотаж виник навколо однієї з таких дат – 23 лютого, Дня армії. Саме цього дня у нічному клубі "Шосе" творці шоу "На ковзанці" ("DI ZoN") вирішили зробити свято для чоловіків, організувавши тематичну вечірку "Army Day Party". Молодь розігрівали діджеї Pitt-Sheyker, VidolL та Joker. Вела свято львів’янка Inna Hot, яка забавляла відвідувачів закладу тематичними конкурсами, а пари-учасники отримали призи. Також було запрошено фотографів – Ігора Гриника та Галину Луців, які фотографували кращі моменти та супервеселий настрій відвідувачів протягом всього вечора.

Переглядів: 4820

 
Історія ДЮСШ. Частина 2 
Спорт - 26.02.2012
СпортПродовжуємо писати історію ДЮСШ міста Дрогобича разом. Сьогодні мова йтиме про відділення баскетболу. Нагадуємо, у минулій статті ("Пишемо історію ДЮСШ разом. Частина 1") подавалась інформація про відділення спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці.

Переглядів: 7005

 
Детальніше про подію з хабарем у Дрогобицькій РДА 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Тимофій Хащівський - 25.02.2012
ХащівськийСьогодні я вирішив відкласти всі справи, навіть найнагальніші, щоби спробувати внести ясність відносно події, яка сталася в Дрогобицькій РДА. І яка стала доволі резонансною не тільки на теренах Дрогобиччини, але й за її межами. Тобто- проведення силовими структурами операції з затримання хабарників. Які вимагали хабаря за земельну ділянку в розмірі 2 га в с. Михайлевичі (а не в с. Модричі). І ось про які деталі цієї справи я сьогодні зібрав інформацію.

Переглядів: 10657

 
Вода на вулиці та зменшення зарплат у музеї 
Плітки - 25.02.2012
ХатаДеколи дрогобичанам, які практично повністю зневірилися у владі, правоохоронцях та інших державних структурах, просто ніде шукати захисту. Дрогобич Інфо залишається останньою інстанцією - куди ж іще писати? Сьогодні публікуємо листи наших читачів про вчинки сина колишнього мера Бульби і нові порядки у музеї під керівництвом пані Гладун.

Переглядів: 4449

 
Творчий дарунок дрогобичанам мисткині з Чернігова 
Культура, мистецтво - написав(ла) Надія Кікта, Палац мистецтв - 25.02.2012
Фестиваль 23 лютого цього року у Палаці мистецтв відбулась творча зустріч гості з Чернігова Олени Грицюк-Загреби з учнівською та студентською молоддю міста Дрогобича. Олена Грицюк-Загреба – головний архітектор однієї з організацій міста Чернігова, член Національної спілки архітекторів України, учасниця та переможниця архітектурних конкурсів, має реалізовані архітектурні проекти по Україні. Вона – різносторонньо обдарована особистість: із дитинства малює та пише поезії. В її творчому доробку є графіка, акварелі, твори, написані олією. Створений для сина Арсенія домашній ляльковий театр, як зрештою графіка та живопис, виставлялись на 6-ти колективних і 10-ти персональних виставках.

Переглядів: 2925

 
Борислав без води 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі" - 24.02.2012
Герб Борислава Мешканці Борислава знову залишились без води. Єдиний насос, який підкачував воду з водозабору "Рибник", вийшов з ладу. Поломка сталася на з’єднанні двигуна з насосом. Швидко відремонтувати насос працівники водоканалу не змогли. Тож качати воду у місто просто нема чим. Нагадаємо, що два інші насоси вийшли з ладу ще 16 січня, і зараз вони перебувають на капремонті у Львові.

Переглядів: 4269

 
У вихованців "Оранти" вражень на цілий рік 
Новини - написав(ла) Ярослав Ковальчук - 24.02.2012
Сироти Хочу повідомити суспільству, що і в наш неспокійний час ще знаходяться люди, які дбають не тільки про себе та свої сім’ї, а й про оточуючих. Дрогобицький і Львівський мотоклуби LIONS MC влаштували незабутній відпочинок дітям із сиротинцю "Оранта", що знаходиться у м. Дрогобичі за адресою вул. Тарнавського, 37.

(натисніть на фото для перегляду, всього 17 фото і 1 відео)

Переглядів: 6753

 
Титул "Подія року-2011". Версія "Дрогобич Інфо" 
Життя сайту - написав(ла) Наталія Жмурко - 23.02.2012
Герб ДрогобичаОсь вже минає два місяці з того дня, коли 2011 рік передав естафету новим подіям 2012 року. Але, тим не менше, рік, що минув, залишив після себе чимало спогадів. Тож давайте пригадаємо: чим всім нам він запам’ятався. Отож ми пропонуємо Вашій увазі номінації та номінантів 2011 року за версією "Дрогобич Інфо".

Переглядів: 4280

 
На хабарі взяли чиновника Дрогобицької РДА та його спільника 
Кримінал - написав(ла) ZIK - 23.02.2012
Тюрма Стрийською міжрайонною прокуратурою Львівської області за матеріалами Дрогобицького РВ ГУ МВС України у Львівській області порушено кримінальну справу стосовно посадової особи (шоста категорія) Дрогобицької РДА та його спільника за ознаками вчинення ними злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання хабара).

Оновлено 23.02.12, додано нові факти.

Переглядів: 7726

 
Два депутатські звернення Михайла Ваврина 
Новини - написав(ла) Депутат Дрогобицької міської ради М. Ваврин - 23.02.2012
РатушаДепутат міської ради Дрогобича Михайло Ваврин, відстоюючи інтереси виборців, звертається з депутатськими зверненнями до мера міста Олексія Радзієвського.

Переглядів: 4552

 
Козирна вечірка до Дня армії 
Реклама - 22.02.2012
Козирна вечіркаNight Club "Шосе".
Козирна вечірка.
Від творців шоу "На Ковзанці" ("DI ZoN").
"Army day party".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 5169

 
Палатки, морози і міліціонери у Дрогобичі 
Роздуми - написав(ла) Олеся Федьків, випускниця ЗОШ №10, м. Дрогобич - 22.02.2012
Сніг Морози, на щастя, відступили, згортають свою роботу й пункти обігріву громадян, що були відкриті й у Дрогобичі у тім числі. Яку користь і в якій мірі принесли людям ці пункти, ще буде з’ясовано, так само, як і те, яку кількість грошей буде "списано" на великі витрати, що "мали місце"…

Оновлено 22.02.12, змінено назву - на прохання ВЗВ Дрогобицького МВ ГУМВСУ.

Переглядів: 6144

 
У Дрогобичі і Дрогобицькому районі об’єднана опозиція підписала угоди про спільні дії  
Вибори - написав(ла) Іван Тихий - 21.02.2012
Робота У Дрогобичі відбулося підписання угод про між міськими і районними організаціями політичних партій ВО "Батьківщина", "Фронт змін" та ВО "Свобода".

Переглядів: 4307

 
Фільми у 3D форматі транслюють у Бориславі 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі" - 21.02.2012
КіноБориславці мають можливість дивитися фільми у 3D-форматі. Такий кінотеатр запрацював цими днями у міському Палаці культури. Про це у вівторок на нараді з керівниками структурних підрозділів повідомив міський голова Борислава Володимир Фірман. Одночасно об’ємне зображення у кінозалі можуть спостерігати 50 осіб, хоча сам кінозал розрахований на 100 місць.

Переглядів: 10804

 
У Бориславі в житловому районі стався витік нафти 
Новини Борислава - написав(ла) ZIK - 21.02.2012
Герб БориславаУ Бориславі по вул. Довженка поблизу свердловини №494, яка належить НГВУ "Бориславнафтогаз" стався раптовий прорив на поверхню флюїду (газонафтоводяної суміші), що рухається під великим тиском у підземному просторі.

Переглядів: 4370

 
Чи стане Олексій Радзієвський найкращим міським головою Дрогобича? 
Роздуми - написав(ла) Анатолій Власюк - 20.02.2012
Радзієвський За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-2011" Олексій Радзієвський став одним із претендентів на лауреатське звання "Міський голова року". Ця новина викликала, м’яко кажучи, здивування з боку багатьох дрогобичан – навіть тих, хто свого часу голосував за нинішнього мера, а нині розчарувався в ньому, в його діях і бездіяльності. Більше того, містом почали гасати чутки, буцімто Олексій Васильович через одного впливового чоловіка передав відповідну суму грошей, аби потрапити до числа претендентів. А на тлі повідомлень засобів масової інформації про тотальну купівлю посад, звань і нагород люди вже сприймають подібне як істину в останній інстанції, хоча не завжди чутки відповідають дійсності.

Переглядів: 5678

 
Немає у нас іншого виходу, ніж свої джерела в оренду віддати… 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Іван Піляк, селищний голова Східниці - 20.02.2012
Вода 26 лютого в Східниці скликаємо збори. Йтиметься на них про майбутнє наших мінеральних джерел. Дуже хочу, аби всі учасники, пройнявшись відповідальністю за долю курорту, звільнилися від нав’язаних моїми опонентами стереотипів, прийняли зважене, самостійне рішення. Давайте разом поговоримо, разом подумаємо, разом визначимось.

Переглядів: 4766

 
"Формула гріхопадіння" на сцені театру імені Юрія Дрогобича 
Культура, мистецтво - написав(ла) Ірина Сібеліус - 20.02.2012
Мистецтво Гріх! Так часто доводиться чути це слово. Не думаю, що існує людина, яка жодного разу не зогрішила. Проте, існують поняття "брехня заради спасіння" або "забрати в багатих та віддати бідним". Сама не знаю, чи це таке виправдання придумують собі люди, а, можливо, воно й справді не розцінюється гріхом. Та іноді у певних випадках люди зазнають чогось страшнішого, ніж обман чи крадіжка, а саме гріхопадіння.

Переглядів: 4614

 
У Дрогобич повернулася інквізиція? 
Новини - написав(ла) Юрій Федчак - 19.02.2012
Затемнення Про цю моторошну подію розповіла мені автор статті – Наталія Янушевич, а згодом запропонувала опублікувати нарис. Можна критично зауважити, що сайт останнім часом перевантажений статтями песимістичного характеру, а вибагливий читач бажає нарешті прочитати про щось прекрасне, величне, творче, тож деякий час вагався, чи подавати таку "страву" на розсуд читачів. Однак вразило те, що агресія, байдужість, жорстокість може оволодіти й серцем священика – духовної особи, покликаної сіяти добро у наших серцях та величати християнську любов у наших душах.

Переглядів: 6368

 
Дрогобич взує мистецтво 
Культура, мистецтво - написав(ла) Олег Стецюк (арт-координатор) - 19.02.2012
Мистецтво Запах фарби і картини нікого тепер не дивують, але 25 лютого в Дрогобичі, в Центрі душпастирства молоді відбудеться цікава подія – виставка сучасного мистецтва молоді під назвою "Взуте мистецтво", де будуть представлені не тільки банальні картини, а й авторська інсталяція, скульптура, фотороботи і авторські переробки, графіка, живопис, макетобудування та експеримент.

Переглядів: 3043

 
Пишемо історію ДЮСШ разом. Частина 1 
Спорт - написав(ла) Адміністрація ДЮСШ - 19.02.2012
Спорт Шановні випускники, спеціалісти в сфері фізичної культури, батьки випускників, друзі та знайомі випускників Дрогобицької дитячо - юнацької спортивної школи!
Адміністрація школи просить Вас посприяти у створенні реальної історії ДЮСШ, подавши додаткову інформацію про спортивні досягнення наших випускників.
Проведена аналітична робота базується на книгах обліку спортивних досягнень учнів школи, бесідах з тренерами ДЮСШ, багатьма випускниками та спеціалістами з певних видів спорту.

Переглядів: 8647

 
Олексій Радзієвський: "...хтось любить "Свободу", хтось – "Регіони", а хтось – дівчат" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталія Жмурко - 18.02.2012
Ратуша16 лютого у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання виконкому. Відкрив засідання начальник відділу економіки і фінансів Роман Корпан, який оприлюднив звіт та висновки щодо роботи одинадцяти підприємств Дрогобича, збитковість та прибутковість їхньої діяльності для громади міста. Збитковими виявилися: КП "Берізка" (із сумою у 416 000 грн.), КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" (124 900 грн.), КП "Дрогобицька лазня" (100 000 грн.).

Переглядів: 6508

 
Автобусам з Дрогобича до Трускавця вкоротили маршрут 
Відео - написав(ла) TruskavetsTV - 18.02.2012
ВідеоТрускавецькі можновладці зробили трускавчанам та дрогобичанам, що доїжджають у сусіднє місто на роботу, святковий "сюрприз". Від 15 лютого пунктом відправлення у Трускавці на маршруті "Трускавець-Дрогобич" є уже не майданчик біля залізничного вокзалу, а "стебницьке кільце". То ж, трускавецька влада, таки, домоглася свого, незважаючи на думку щодо вкорочення маршруту мешканців двох міст - Дрогобича та Трускавця.

Переглядів: 8190

 
Хто стане "Хрунем Дрогобиччини-2012"? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тижневик "Каменярі" - 18.02.2012
ЛюдиВизначити "Хруня Дрогобиччини-2011" вирішили журналісти тижневика "Каменярі". За словами головного редактора тижневика Ігоря Куруса, це дуже непроста справа, позаяк претендентів на звання найкращого із послідовників Микити Хруня на Дрогобиччині дуже багато. Тому колектив газети звернувся з проханням до жителів Дрогобиччини, щоб вони самі, вирішили кому вручити приз переможця. З цієї причини премію "Хрунь Дрогобиччини" назвали Народною.

Переглядів: 4577

 
Свято кохання на ковзанці 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталія Жмурко - 17.02.2012
Серце 14 лютого, у День усіх закоханих, вперше у нашому місті відбулося свято на ковзанці, що у парку культури та відпочинку. Організували його для дрогобичан та гостей міста Зеновій Квасній (голова МГО "Молодий Народний Рух") та інтернет-ресурс "Дрогобич Інфо", які залучили до дійства і депутатський корпус міста, району та області, і підприємців, і просто небайдужих, активних, молодих людей.

Переглядів: 5537

 
Вимкнення електроенергії під час морозів - злочин! 
Відео - написав(ла) Максим Федис - 17.02.2012
Відео 14 лютого цього року, коли стовпчики термометрів показували температуру - 18 градусів градусів Цельсія, невідомі люди (до початку розмови не показували ні дозвільних документів, ні службових посвідчень) проводили монтажні роботи на вулиці Завіжній. Сам факт таких непогоджених робіт і відсутність попереднього повідомлення спричинив до обурення людей, що мешкають на цій вулиці.

Переглядів: 3409

 
КП "Дрогобичводоканал" демонструє нехлюйство 
Плітки - написав(ла) Франсуа - 17.02.2012
Коза Україна прямує до Європи. Дрогобич – вже у Європі. Якщо шановне панство про це навіть не підозрює, зразу ж поясню: для заміни аварійної водомережі за європейськими стандартами підприємство запозичило близько 3 мільйонів доларів США у Міжнародному банку реконструкції і розвитку (Світовий банк), про що неодноразово оголошувала місцева преса, посилаючись на інтерв’ю шефа підприємства Романа Шагала. Можна вже начебто запускати салюти з феєрверками під дружні вигуки "Ура!", але тихенько нагадую: борги європейському місту в державі Україна ніхто не збирається списувати, тож їх, вочевидь, невдовзі доведеться повертати з відсотками. Отже, з яким успіхом ці кошти були освоєні фактично?

(на картинці - споживач для "Водоканалу" давно став цапом-відбувайлом)

Переглядів: 8995

 
Міліція охороняла мітинг на Дні вшанування учасників бойових дій 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області - 17.02.2012
Афганці 15 лютого у Дрогобичі відбувся урочистий мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій за участю представників державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3540

 
Скандальна культура 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі" - 16.02.2012
Маска Ліквідація відділу культури у Бориславі переростає у скандал. Нагадаємо, що у четвер, 9 лютого, депутати Бориславської міської ради прийняли рішення про ліквідацію відділу культури, відділу у справах сім’ї, дітей та молоді і відділу з питань фізичної культури та спорту та утворення відділу гуманітарної політики. Згідно з затвердженим на сесії положенням саме цей відділ тепер займатиметься "реалізацію державної політики та рішень міської ради у сфері молодіжної політики, фізичної культури та спорту, культури, мистецтв та туризму на території Борислава". Різні точки зору з цього приводу зазвучали ще під час обговорення питання у сесійній залі.

Переглядів: 5164

 
"Хто тут живе?" - під прицілом Козир та Грицак 
Відео - написав(ла) ZIK - 16.02.2012
Відео Фігуранти проекту - нинішній керманич Трускавця Руслан Козир та екс-голова міста-курорту Лев Грицак. Ви побачите, як можна стати власником дорогоцінної курортної трускавецької землі! Дізнаєтесь, кому насправді вигідне банкрутство комунальних підприємств та як бізнес високопосадовців впливає на міську господарку.

Переглядів: 5150

 
Тривожно над "Верховиною" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька зоря" - 16.02.2012
Вишивка Декілька останніх місяців колектив Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України "Верховина" живе і працює із відчуттями тривоги та невизначеності. Справа в тому, що з весни минулого року навколо уславленого колективу почали відбуватися якісь незрозумілі речі. Та про все за порядком.

Переглядів: 4734

 
"Хто тут живе?" про керманичів Трускавця Руслана Козира та Лева Грицака  
Новини - написав(ла) ZIK - 15.02.2012
Герб ТрускавцяСьогодні фігурантами проекту журналістських розслідувань телеканалу ZIK "Хто тут живе?" будуть нинішній керманич Трускавця Руслан Козир та екс-голова міста-курорту Лев Грицак.

Переглядів: 5312

 
Оплачуємо послуги без квитанцій 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталя Зелена - 15.02.2012
Гроші Платимо по новому. Сплачувати за комунальні послуги дрогобичанам із місяця лютого пропонують без платіжок. У ратуші сіли, подумали та вирішили - ліквідувати квитанції за компослуги, натомість суми рахунків городяни мають дізнаватись у відділеннях банків. За словами першого заступника міського голови Олександра Коростельова, протягом пів року до мешканців, по старій звичці, будуть надходити квитанції, однак паралельно суми рахунків можна та й слід дізнаватись безпосередньо в місцях оплати послуг ЖКГ.

Переглядів: 9582

 
Індивідуальне опалення розчарувало владу Борислава 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер, тижневик "Каменярі" - 15.02.2012
Герб Борислава Негативні наслідки хаотично встановленого індивідуального опалення далися взнаки під час цьогорічних морозів. У Бориславі виявили такий факт. У квартирі, де ніхто не проживає, власники встановили автономне опалення і взагалі не включали його у період сильних холодів. У результаті температура у пустій квартирі опустилася до п’яти градусів морозу. При такій температурі у водопровідних трубах замерзла вода, і сусіди, котрі живуть на вищих поверхах, залишились без водопостачання.

Переглядів: 4781

 
Координаційна рада хоче зустрітися з Радзієвським 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Михайло Ваврин - 15.02.2012
Радзієвський Міському голові
м. Дрогобича
п. О. Радзієвському
Засобам масової інформації
Звернення

Переглядів: 3995

 
Непрофесіоналізм влади Дрогобича вже сягає вершини 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тимофій Хащівський - 14.02.2012
Хащівський Це не є таємницею, що новини з життя міста та з життя держави журналісти отримують одними з перших. Так і я отримав новину, що батька Максима Федиса, керівника сайту Дрогобич Інфо, призначають директором ресторану "Берізка". Я звернувся, з цього приводу, за коментарем до Максима Федиса. І от яку відповідь я отримав.

Переглядів: 5017

 
"Каменярі" вітають з Днем кохання! 
Новини - написав(ла) Наталя Зелена - 14.02.2012
Квіти На дворі ще не березень, а тижневик "Каменярі" обдарував представниць прекрасної половини людства квітами, увагою та теплими словами. Творча та молода команда часопису 14 лютого, у день всіх закоханих із оберемками троянд у руках та щирими посмішками на обличчі, вирушили у "рейд кохання" Дрогобичем, Бориславом, Стебником та Трускавцем.

Переглядів: 3322

 
Святкова програма "Зустрінь своє кохання!" 
Новини - 14.02.2012
Серце Вперше в Дрогобичі!
З нагоди Дня святого Валентина 14 лютого.
"Ковзанка" у парку "Культури і відпочинку".
Вашій увазі пропонується програма свята.

Переглядів: 5163

 
Наталка Карпа знайшла час для "Надії" 
Новини - написав(ла) Наталія Жмурко, фото Оксани Каспрук - 14.02.2012
КарпаМи живемо у складний час: скажена інфляція, корупція, надумані розбіжності. Базікаємо про політику, звинувачуємо інших в наших проблемах, кричимо про національну гордість. А, тим часом, забуваємо про найважливіше – дітей, цвіт нашої нації, яким так потрібна любов, розуміння та елементарна увага, особливо, коли мова йде про дітей з особливими потребами.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 5049

 
Львівські виконавці дадуть благодійний концерт "Музика врятує" 
Новини - написав(ла) Божена Городницька - 14.02.2012
Музика У середу, 22 лютого, у концертному залі Львівської філармонії відбудеться благодійний концерт "Музика врятує" за участю Павла Табакова, Олесі Киричук, скрипаля Олександра Божика, гуртів Zоряна і "Кожному Своє". Початок концерту – о 19.00. Вартість квитків – від 50 до 150 гривень. Усі зібрані кошти підуть на лікування молодої дівчини.

Переглядів: 3567

 
Хто платить Дрогобич Інфо? 
Життя сайту - 13.02.2012
Герб Дрогобича Нас часто запитують "хто вам платить?", звинувачують у продажності, упередженості, всіляко очорнюють. Та, здебільшого, таке собі дозволять лише аноніми, і поза очі. Однак, нещодавно до такого рівня опустилася офіційна особа.

Переглядів: 5702

 
КВК у Дрогобичі 2012 
Культура, мистецтво - написав(ла) Роман Москаль - 13.02.2012
Гумор 9 лютого в будинку Народного дому ім. І Франка у м. Дрогобичі відбулося свято гумору та жартів КВК, що подарувало масу задоволення та веселий настрій глядачам. Участь у заході брали чотири команди: ЗОШ №14 "Гарячі Перці", ЗОШ №15 "Сьомий кадр" та ЗОШ №16 "Стиляги", кожна з яких відзначилась своєю оригінальністю та винятковістю.

Переглядів: 3773

 
Протеже провладних міністрів хочуть керувати культурою 
Плітки - написав(ла) Михайло Дмитрович - 12.02.2012
Верховна Рада На десерт Кулиняки залишили Зоряна Ацедонського, керівника ансамблю Верховина. Чи то похресник, чи племінник лауреатки здобутків у культурі Дрогобицького району Галини Гайдук претендує на місце директора ансамблю. Уже кілька місяців навколо цього відбуваються поважні баталії. Верховину перевіряють, а директора шантажують.

Переглядів: 6244

 
Чи все вперше на першому побаченні на Дрогобиччині 
Роздуми - написав(ла) Олег Стецюк, Артур Сом - 12.02.2012
Молодь Щоб розвивати молодіжні розмови та молодіжну проблематику, ми вирішили поцікавитися і запитати саму ж молодь "Чи все вперше на першому побаченні?". Адже часи змінюються, а кожна людина починає все спочатку. Якщо пройтися містом то нікого не здивують усамітнені парочки в парку Бандери чи в університетському парку, де просто цілуються, чи творять іншу романтику в стилі "вар’ята". Але зараз світ "романтичний" став доволі платонічний. За німецькими дослідженнями кожна четверта із німкень готова зайнятися сексом на першому побаченні, а в російській статистиці до інтимного зв’язку на першому побаченні готові близько 78% жінок і чоловіків, і тільки 22% висловилися, що це недопустимо. А яка ситуація тут в нас, щодо меж дозволеного?

Переглядів: 5339

 
Незрозумілі дії влади або Чому темно на ковзанці? 
Відео - написав(ла) Максим Федис - 11.02.2012
Відео Сніг, Новий рік, свята, морози, лижі, ковзанка. Більшість дрогобичан так розуміють зимовий період. Так, багато хто чекав перших морозів, щоб швидше одягнути ковзани. Якщо першу половину зими це неможливо було зробити через високу температуру, то тепер винуватцем стали незрозумілі дії влади.

Переглядів: 4745

 
На відкриття стадіону Олексій Радзієвський запросить 1 квітня 
Євро-2012 - написав(ла) Дмитро Федан - 11.02.2012
Євро-2012 Мер Дрогобича Олексій Радзієвський запевнив журналістів, що до 1 квітня грандіозну реконструкцію стадіону "Галичина" завершать. Із властивим йому гумором він розповів, що напередодні зустрічався з будівельниками й висловив їм словами будівельного жаргону всі претензії. Тож після такого "поганяйла" вони вже начебто повинні були б запрацювати на повну силу й вкластися у визначений термін.

Переглядів: 5053

 
"Quick Meeting Party" чекає саме на тебе : ))) 
Новини - написав(ла) ГТМ "YOUNGSOUL" - 11.02.2012
СерцеЯкщо ти живеш активним життям, багато працюєш для досягнення своєї мети і тобі не вистачає часу на заведення нових цікавих знайомств, тоді "Quick Meeting Party" - саме для тебе!!! Група творчої молоді "Youngsoul " презентує: вперше на теренах західного регіону закриту тематичну вечірку, побудовану за принципом "Швидкого знайомства".

Переглядів: 3541

 
Регіонали Дрогобича стали на захист комунального підприємства, яке місцева влада доводить до банкрут 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 11.02.2012
Партія регіонів Працівники комунального підприємства "Туристичний комплекс "Дрогобич" звернулися до голови Дрогобицької міської організації Партії регіонів, голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського із колективною скаргою на те, що керівництво підприємства умисно доводить туристичний комплекс до банкрутства, а міська влада на чолі з мером Олексієм Радзієвським не реагує на таку безгосподарність.

Переглядів: 3618

 
"Ревізор" у Трускавці та Дрогобичі 
Відео - 10.02.2012
ВідеоУ Трускавці та Дрогобичі побувала телепередача "Ревізор" Нового каналу. Трускавецькі готелі "Женева", ресторани "Гражда" та "Ё-моё" отримали надзвичайно негативні відгуки. А ресторани "Пристань" (комплекс "Залісся") та "Черемшина" у Дрогобичі, коротко кажучи, просто спозорилися.

Переглядів: 31359

 
Зустрінь своє кохання! 
Новини - 10.02.2012
Фестиваль Приходь і ми допоможемо знайти Тобі кохану половинку! Гарантія — 100%!
Місце зустрічі: "Ковзанка", парк "Культури і відпочинку" (вул. Трускавецька).
Dress-code: на ковзанах.

Переглядів: 5207

 
ДАІ Дрогобича проводить акцію "Профілактичний фотоальбом" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) ВДАІ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області - 10.02.2012
МіліціяЗ початку року на дорогах м. Дрогобича сталося 16 дорожньо-транспортних пригод, у яких 4 людей травмовано. Працівники державної автомобільної інспекції Дрогобицького міського відділу чимало зусиль прикладають для попередження та профілактики дорожнього травматизму. Дуже часто трагедії на дорогах відбуваються через недотримання елементарних правил безпеки.

Переглядів: 6180

 
Працівники "Тустані" просять допомоги 
Новини - 10.02.2012
ТустаньУ Дрогобичі трудовий колектив КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" ("Тустань"), який вже дав приречений на приватизацію, просять допомоги у депутата від Партії регіонів Сергія Гориславського.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4001

 
Як встановити індивідуальне опалення у Дрогобичі 
Юридична консультація - написав(ла) Олесь Рупінський, юрист - 09.02.2012
Хата Питання щодо встановлення індивідуального отоплення є одинаково болючюче як для звичайних громадян так і для обслуговуючих організацій. Для перших – це можливість самому регулювати температуру в помешканні, не залежати від некваліфікованих, хамовитих працівників ЖЕКу. Для других – це втрата контролю над серйозними коштами, простій обладнання, та збільшення ризиків техногенних катастроф. Схоже держава прийняла сторону останніх – адже таких сурових та часто необґрунтованих заборон як прийнято в цьому питанні рідко зустрінеш навіть в нашій "правовій" державі.

Переглядів: 14352

 
За пляшку на грабіж 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер - 09.02.2012
Тюрма Випити за будь-яку ціну. З такою нагальною потребою чоловіка зіткнулись продавці в одному з магазинів Борислава. Спочатку горе-покупець слізно просив продавця дати йому пляшку горілки "на бороду". І коли продавець на такі умовляння не піддалася, чоловік вистрибнув на вітрину, схопив пляшку оковитої і тікати. Проте далеко втекти і насолодитися трофеєм не вдалося. Як повідомили працівники Бориславського міського відділення МВС, затримали чоловіка дуже швидко і недалеко від згаданого магазину.

Переглядів: 3150

 
І.Курус представив Стратегію розвитку краю нас своїй малій батьківщині 
Новини Стебника - написав(ла) Мар’ян Вавринчук, тижневик "Каменярі" - 09.02.2012
Стебник Минулої суботи в народному домі Стебника відбулася зустріч головного редактора "Каменярів" Ігоря Куруса з стебничанами, які не байдужі до економічного розвитку свого міста. На цій зустрічі, він намагався довести присутнім, що немає безвихідних ситуацій, що в умовах економічної кризи можна і потрібно навчитися заробляти кошти, а потім їх розумно і ефективно витрачати. Що для цього потрібно? Перш за все бажання всіх учасників господарського процесу, влади і навіть звичайних громадян, які мають перспективні економічні ідеї.

Переглядів: 4020

 
"Шакальня, шмельц, відходи нації, яких треба судити!" 
Новини - написав(ла) Володимир Ключак - 08.02.2012
робота Терміном "круглий стіл" тепер нікого не здивуєш. Навіть на регіональному, місцевому рівні. В Дрогобичі процес обговорення проблем міста "наживо", тобто не тільки через пресу, Інтернет, проходить значно потужніше, ніж, наприклад, в Трускавці чи Бориславі. Хоча, з іншої сторони, в питанні відкритості влада Дрогобича явно програє перед владою трускавецькою. В місті-курорті всі рішення сесій та виконкомів розміщуються на офіційному сайті міськради, в Дрогобичі до цього ще далеко. Та, очевидно, що самої публічності явно недостатньо для того, щоб можна було говорити про сильні владу, опозицію чи громаду.

(всього у статті 6 відео)

Переглядів: 5049

 
Квартирний злодій крав у поліклініках та лікарнях 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області - 08.02.2012
Тюрма 30-літній мешканець м. Дрогобича, раніше судимий останнього разу позбавлений волі до 4 років 6 місяців за вчинення крадіжок та грабежів, неодружений безробітній звільнившись з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став та повернувся до свого попереднього життя.

Переглядів: 3644

 
Дрогобицька Мафія: міф, чи реальність!? 
Роздуми - 08.02.2012
ХащівськийБолем стислося моє серце, коли я в понеділок відвідав ресторан "Берізка". Колись найпрестижніший заклад харчування в місті Дрогобичі. Всі водопровідні труби, всі батареї- замерзли, потріскали, неначе на Дрогобич насунувся Другий Льодовиковий Період. Чугунні батареї всі у тріщинах, а що з рештою радіаторів, то хіба покаже Матінка-Весна. Коли, з першим теплом, потече з кожної тріщини. Ті жіночки, які там працюють, незважаючи на те, що заклад закрили і їм вже давним-давно не виплачують зарплату, вже зараз готуються до весняного "підтоплення"- прибирають з підлоги килими.

Переглядів: 6883

 
Новітні технології сучасних мас-медіа 
Новини Трускавця - написав(ла) Володимир Ключак - 07.02.2012
Саме такій темі була присвячена зустріч, котра відбулася 6 лютого в Дрогобичі, у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. В. Чорновола на вулиці Т. Шевченка. Організатором зустрічі став Центр громадських ініціатив при підтримці редакції журналу "Ї" – незалежного культурологічного часопису, котрий видається у Львові з 1989 року. Це вже третя робоча зустріч в рамках проекту, яка здійснюється за технологією динамічних мереж (перша відбулася в грудні, а друга – в січні з викладачами Дрогобицького педуніверситету).

Переглядів: 4680

 
Мешканці приватного сектору гадити хочуть, а платити ні? 
Плітки - написав(ла) westlegion - 07.02.2012
Хата Скажіть, будь ласка, шановні дрогобичани, коли приватний сектор почне прибирати сніг і тротуари перед своїми хатами? Я розумію, що більшість з них рагулі, які повибудовували і поскуповували хати в місті, і їм начхати на наше старовинне місто. Не кажучи вже про те, що вони не платять за вивезення сміття, бо його в них немає або вони його в себе спалюють, чи закопують.

Переглядів: 5349

 
Юрій Росоха: "Роботу депутатського корпусу вважаю задовільною" 
Інтерв’ю - 07.02.2012
Фронт ЗмінЯ, Росоха Юрій Васильович, народився в селі Гординя Самбірського району. У 1991 році закінчив середню школу №5 міста Дрогобича, у 1997 році закінчив Івано-Франківську державну медичну академію за спеціальністю "лікувальна справа", у 1998 проходив інтернатуру за спеціальністю "дерматовенерологія" на базі Львівського державного медичного університету ім.Данила Галицького. З 1998 року по сьогодення працюю лікарем дерматовенерологом у ДМЛ№5, на посаді зав.відділенням. Одружений. Виховую 2 дітей.

Переглядів: 7487

 
Регіонали Дрогобича допомогли врятувати школу Борислава від ліквідації 
Новини Борислава - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 07.02.2012
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський допоміг трудовому колективу Бориславської загальноосвітньої школи №7 захистити школу від запланованої місцевою владою Борислава ліквідації шляхом реорганізації навчального закладу.

Переглядів: 3762

 
Олексій Радзієвський на передачі "Час місцевий" 
Відео - 06.02.2012
ВідеоМіський голова Дрогобича Олексій Радзієвський у програмі "Час місцевий" (телеканал "Алсет") розповідає про свої досягнення та невдачі.

Переглядів: 5851

 
Як отримати зброю 
Юридична консультація - написав(ла) Олесь Рупінський, юрист - 06.02.2012
Рушниця Питання вільного чи контрольованого обігу зброї в суспільстві є досить дискурсивним – з однієї сторони повсякденне життя стає дедалі не безпечнішим (особливо явно це відчутно коли переглядаєш кримінальну хронічку – там напали, там пограбували, там "наїхали" і т.п.) та кожна особа має право себе якось огородити від цих небезпек, проте досвід іноземних країн вказує, що і вседозволеність в цьому питанні не панацея – хоча б приклад США і випадку в Колумбіні (по цьому інциденту зняти хороший документальний фільм – кому цікаво знайде).

Переглядів: 19235

 
Михайло Сікора: "Працюючи, як бджолина сім’я, вийдемо на рівень передових країн світу" 
Інтерв’ю - написав(ла) Анатолій Власюк - 06.02.2012
ЗемляМихайло Сікора вже більше року керує Дрогобицькою районною радою. За цей час жодній газеті він не дав інтерв’ю. Чи то журналісти були незацікавлені, чи то пан Сікора такий скромний. З другої спроби нам таки вдалося розговорити Михайла Миколайовича. Отже, читайте ексклюзивне інтерв’ю Михайла Сікори газеті "Тустань".

Переглядів: 6509

 
Подія року. Варіант читачів 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 05.02.2012
Герб ДрогобичаНа Дрогобич Інфо читачі визначають найбільш знаних героїв і події Дрогобича 2011 року. Редакція ДІ просить всіх наших дописувачів приєднатись до суспільного проекту, який ми хочемо започаткувати на наших сторінках - визначення переможців і події року.

Переглядів: 4639

 
Громадські організації на Дрогобиччині підтримали ідею об’єднання опозиції на місцях 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Громадські організації - 05.02.2012
ОрганізаціяОрганізації відреагували на повідомлення про домовленості обласних організацій політичних партій ВО "Свобода", "Фронт Змін" та ВО "Батьківщина", яка відбулась на основі Угоди про спільні дії Об'єднаної опозиції України, підписаної 22 січня 2012 року у місті Києві.

Переглядів: 4761

 
Не заважаймо талантам стати професіоналами! 
Роздуми - написав(ла) доктор фізико-математичних наук, професор Богдан Винницький - 05.02.2012
РоботаСтаре й нове не можуть співіснувати довго. З необхідністю вони взаємознищуються. Совіцька система навчання при всіх її недоліках готувала пристойних професіоналів для себе: думати шкідливо, важливо навчитись добре виконувати те, що тобі наказали. Але технарів вона також готувала пристойних, беручи кількістю: серед десятків тисяч талановитих амбітних людей, які здобувають фах фізика, інженера чи математика, знайдуться сотні, які піднімуться на вершину піраміди, незважаючи на всі перешкоди, а цього нам достатньо.

Переглядів: 4759

 
Хто ж такі дрогобичани? 
Роздуми - написав(ла) Артур Сом (ГТМ "Youngsoul") - 04.02.2012
ХатаРізні міста і в кожному живуть різні люди, що вирізняються: звичками, розмовами, своїми проблемами, стилем, ментальністю, навіть поглядом на життя. Ще в ХІХ ст. Франчішек Сярчинський про дрогобичан в описі міста писав: "Довколишній люд є вродливий, сильний і міцний. Дівки вбираються гарно, прикрашають голови вінками з квітів, які для того в своїх садах пильно стараються мати".

Переглядів: 4602

 
Від чого у Гершкового свата болить голова? (фейлетон) 
Плітки - написав(ла) Гершко Перець - 04.02.2012
ТомографДай, Боже, здоров’я всім землякам моїм! Давно вже не писав до вас, панове, але одна історія вас, певно, зацікавить.Йшов у середу мій сват, що живе на Самбірській вулиці, в гості до своєї куми недалеко від лікарні. Коли піднімався на горбок попід раму огорожі біля Дитячої лікарні, то послизнувся і так гепнувся головою об землю, що аж в очах потемніло. Та, слава Богу, що то ся стало біля лікарні – й’го одразу допровадили в палату лікарні. Близько і зручно.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 4446

 
Юридично-консультаційні тренінги тривають 
Новини - написав(ла) PR-менеджер ДДТЗДІ "Надія" - Зеновій Квасній - 04.02.2012
КонсультаціяНагадуємо, що у ДДТЗДІ "Надія" в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбуваються юридично-консультативні тренінги, де молодь з особливими потребами навчаються захищати свої права, ознайомлюються із законодавством, процедурою оформлення документів.

Переглядів: 2644

 
Михайло Задорожний вчергове став на захист медиків регіону 
Новини Дрогобицького району - 03.02.2012
ЗадорожнийМедикам Дрогобиччини не позаздриш: кожного дня на них чекають все нові і нові неприємні сюрпризи. Так під час сесії Дрогобицької районної ради, яка відбулась 2 лютого, під час розгляду питань в розділі "Різне", головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук ознайомив присутніх із своїм наказом №170 (від 30 грудня 2011 року), згідно з яким пологові відділення у смт. Меденичі та смт. Підбуж мають бути закритими!

Переглядів: 7053

 
Викрадач тканин сів на 4 роки 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області - 03.02.2012
Тюрма30 літній мешканець м. Дрогобича Т., раніше судимий за вчинення грабежів звільнившись з місць позбавлення волі продовжив свою злочинну діяльність. 22 вересня 2006 року приблизно о 13 годині, громадянин Т., зайшовши в магазин з продажі тканин в м. Дрогобичі, звідки відкрито викрав тканину "вельвет" в кількості 4 метри, чим завдав майнову шкоду власнику даного магазину на загальну суму 168 гривень.

Переглядів: 3820

 
Відбулося підписання угоди про співпрацю 
Новини - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації політичної партії "Фронт Змін" - 03.02.2012
Фронт змінГолови обласних організацій "Фронту Змін", "Батьківщини" і "Свободи" підписали угоду про спільні дії на Львівщині. На черзі – підписання на Дрогобиччині.

Переглядів: 3301

 
Підсумки конкурсу "Дівчина січня 2012" 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 02.02.2012
Марію ГаберСвята, свята, свята. Нарешті вони закінчились і ми знов згадали про наших красунь. Тепер ми проводимо підсумки січня 2012. Все як завжди - фотоконкурс набирає обертів, вродливі дівчата фотографуються, спонсори терпляче чекають… Це приємні моменти. Тому зразу привітаємо нашу переможницю - Марію Габер №8, яка святкує перемогу в січні. З мінімальним відривом в один голос. Нагадаю, у вересні 2012 ми плануємо організувати мега-шоу "Дівчина Року". Неприємних новин не буде. Тільки пару спонсорів ми не побачимо в нашому списку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 6308

 
Звіт Тараса Курчика  
Новини - 02.02.2012
КурчикДекілька днів тому, в ефірі радіо "Франкова земля" відбувся звіт депутата Львівської обласної ради від Народного Руху України Тараса Курчика за проведену у 2011 році діяльність. Тарас Курчик є членом профільної комісії Львівської обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, ЗМІ та духовного відродження.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 5535

 
Відкритий лист до Олексія Радзієвського, мера Дрогобича 
Роздуми - написав(ла) Тимофій Хащівський - 02.02.2012
Хащівський Шановний Олексію Васильовичу. Нещодавно до мене звернулася група робітників "Долотного заводу". З проханням втрутитися. При цьому, вони просили втрутитися не тільки мене, як журналіста, а й нашу організацію "Дрогобицький козацький курінь ім. Івана Богуна УК". Те, що вони мені розказали, це - жахіття. Але мене сповнили оптимізмом їхні тверезомислячі висновки з того всього безчинства, яке у нас, в Україні, сьогодні чиниться.

Переглядів: 6874

 
Сьогодні в серцях багатьох дрогобичан звучать сумні слова прощання 
Новини - написав(ла) Друзі, колеги, рідні - 01.02.2012
На 62-му році життя 30 січня пішов у вічність Богдан Бах. Народився 9 вересня 1950 року у селі Рихтичі Дрогобицького району. Зростав у працьовитій і знаній на все село родині. Мати – фельдшер, батько – добрий господар, пасічник і садівник.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 6724

 
"Голубий" міністр культури носить годинник за 5 тисяч доларів 
Новини - написав(ла) Анатолій Власюк - 01.02.2012
Верховна Рада Нещодавно журналісти застукали на гарячому міністра культури України Ми-хайла Кулиняка, який народився в Дрогобичі. З’ясувалося, що він носить на руці годинник вартістю понад 5 тисяч доларів.

Переглядів: 7231

 
У Дрогобичі вшанували героїв Крут вічем із лампадками 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Ольга Козар - 01.02.2012
Рушниця29 січня 1918 року, на залізничній станції поблизу селища Крути, відбувся п′ятигодинний бій між 5-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами.

Переглядів: 3616

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5918 днів)