Степан Кулиняк: «Закликаю не займатися самосудом над дрібними грабіжниками!» 
Останні новини Дрогобича - 23.03.2022


З таким закликом на своїй сторінці у Facebook звернувся до всіх краян голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.
«За останні дні у Дрогобичі зафіксували аж два випадки, коли місцеві мешканці самотужки затримують дрібних грабіжників та піддають їх самосуду подібно як над мародерами. В обох випадках чоловіків, які за попередньою інформацією здійснили у місцевому маркеті дрібну крадіжку – шоколад, прив'язали до стовпа на загальний огляд із застосуванням фізичної сили.

Переглядів: 2044

 
Підпалив траву у полі – на нари! 
Останні новини Дрогобича - 20.03.2022

 

Палії не зупиняються і продовжують спалювати сухостої на полях, поблизу населених пунктів і лісів. Щойно отримали фотографії від нашої читачки з с. Нове Село Дрогобицького району. Мабуть, варто нагадати мешканцям Дрогобиччини про відповідальність за таке шкідництво.
Відповідальність за такі злочини проти природи передбачені в кодексі України про адміністративні правопорушення, а саме ст. 77 і 77-1.

Переглядів: 1095

 
Русскій корабель прямує на дно 
Останні новини Дрогобича - 18.03.2022

 

Минає двадцять третій день війни. Російський окупант демонструє виснаження, безпорадність, паніку, дезертирство. Збройні Сили України нещадно б’ють ворога, знищуючи його техніку та авіацію. Величезні втрати ворога сьогодні вже перевищують позначку 14 000 осіб, а кількість поранених за приблизними оцінками є утричі більшою. З відчаю ворог почав обстрілювати житлові квартали українських міст, навчальні заклади, лікарні, заклади культури, телевежі.

Переглядів: 1854

 
Росія – окупант, Володимир Путін – воєнний злочинець 
Останні новини Дрогобича - 07.03.2022

 

24 лютого 2022 року за наказом воєнного злочинця Володимира Путіна було завдано перших ракетних ударів по важливих об’єктах України. Почалася широкомасштабна війна Росії проти України.
Сьогодні на території України триває 12-й день кровопролитної війни, розв’язаний країною-агресором. Ворожі війська не гребують нічим: від обстрілів житлових кварталів Києва, Харкова, Сум, Ірпеня, Маріуполя, Херсона та інших міст та сіл України, до ударів по лікарнях, дитсадках, школах, убивства українських дітей, жінок, немічних осіб літнього віку, а також вдаються до осатанілого мародерства.

Переглядів: 2829

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)