ѕроти ќ“√ у —х≥дниц≥ вир≥шили боротис€ за допомогою суду 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) leopolis.news - 30.06.2018
Проти ОТГ у Східниці вирішили боротися за допомогою суду Ћьв≥вський окружний адм≥н≥стративний суд в≥дкрив провадженн€ в адм≥н≥стративн≥й справ≥ за позовом Ѕарнацького Ѕогдана —тепановича до ƒовжанськоњ √≥рськоњ с≥льськоњ ради. —уть позову – пан Ѕарнацький просить скасувати р≥шенн€ ц≥Їњ с≥льради про наданн€ згоди на добров≥льне об’Їднанн€ громад. ÷е здаЇтьс€ чи не вперше в ”крањни мешканець села подав позов щодо скасуванн€ р≥шенн€ сес≥њ про входженн€ населеного пункту до новоутворюваноњ об’Їднаноњ територ≥альноњ громади.

ѕерегл€д≥в: 6293

 
—ьогодн≥ у ƒрогобич≥ презентували логотип м≥ста 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) gazeta.lviv.ua - 30.06.2018

   —ьогодн≥ о 18:00 у ƒрогобицьк≥й м≥ськ≥й рад≥ в≥дбулась презентац≥€ нового туристичного логотипу.

ѕерегл€д≥в: 6722

 
” “рускавц≥ в≥дбулась конференц≥€ памТ€т≥ професора ¬асил€ Ѕойчука 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ёр≥й ‘едчак - 28.06.2018
Світлина від Юрія Федчака.
26 червн€ в конференц-зал≥ санатор≥ю «ƒн≥про» (м. “рускавець) розпочала свою роботу X ћ≥жнародна конференц≥€ на тему: «јктуальн≥ проблеми ф≥зики нап≥впров≥дник≥в», присв€чена пам’€т≥ доктора ф≥зико-математичних наук, професора ƒрогобицького державного педагог≥чного ун≥верситету ≥м. ≤вана ‘ранка – ¬асилю Ѕойчуку. —ерце в≥домого в ”крањн≥ та за њњ межами вченого зупинилос€ раптово 4 червн€ 2018 року.

ѕерегл€д≥в: 6010

 
« ƒнем  онституц≥њ ”крањни! 
Ќовини - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо - 28.06.2018
   ўиро в≥таЇмо з ƒнем  онституц≥њ ”крањни! ЅажаЇмо усп≥х≥в ≥ пл≥дноњ прац≥ на благо украњнського народу. ѕам’€таймо, що украњнська  онституц≥€ – це головний обер≥г державност≥ ≥ демократ≥њ, гарант≥€ вс≥х наших прав ≥ свобод. «≥ св€том!

« повагою адм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо

ѕерегл€д≥в: 5344

 
∆ага до житт€ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо - 28.06.2018
    ѕрезентуЇмо вам мотивац≥йне в≥део в≥д ћиколи. ” кл≥п≥ автор розпов≥даЇ про те, €к в≥н, незважаючи на ≥нвал≥дн≥сть, ц≥леспр€мовано торуЇ тернистий шл€х до зд≥йсненн€ своЇњ мр≥њ - жим штанги 30 кг лежачи. ≤ за р≥к тренувань йому це вдалос€! ≤ дал≥ наш земл€к ставить перед собою нов≥ ц≥л≥, ≥ в≥н неодм≥нно њх дос€гне. “а ось що розпов≥даЇ ћикола у своЇму кл≥п≥: "я зустр≥чаю дуже багато здорових людей, €к≥ скаржатьс€ на своЇ житт€. јле вони не жал≥ютьс€ через велик≥ проблеми, а через др≥бниц≥... ј €к би це вигл€дало, €кби € жал≥вс€ люд€м на своњ проблеми, знаючи про те, €кий в мене букет хвороб ≥ що € ходжу на милиц€х? я зрозум≥в, що легше в≥д того мен≥ б не стало... —воњм каналом в YouTube € хочу показати здоровим люд€м, що не потр≥бно жал≥тис€ на р≥зн≥ др≥бниц≥, не зважаючи н≥ на що".
 

ѕерегл€д≥в: 4574

 
—инагога у ƒрогобич≥: одна на трьох 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ™ва –айська; ресурс:zbruc.eu - 27.06.2018
    ” червн≥ в ƒрогобич≥ в≥дбулась одна з найважлив≥ших под≥й дл€ вс≥Їњ Їврейськоњ громади трьох м≥ст: ƒрогобича, Ѕорислава та “рускавц€ – велике св€то, остаточне завершенн€ реконструкц≥њ хоральноњ синагоги ƒрогобича. ћожливо, ц€ под≥€ знаменуватиме початок нового в≥дл≥ку житт€ галицького Їврейства – й очевидно стане знаковою дл€ громади ƒрогобича.

ѕерегл€д≥в: 7003

 
—творенн€ першоњ ќ“√ на ƒрогобичин≥ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) —тепан –удницький - 27.06.2018
Пов’язане зображення   ” нед≥лю 24.06.2018 на ƒрогобиччин≥ в≥дбулась велика под≥€!

ѕерегл€д≥в: 9571

 
” ƒрогобич≥ €мковий ремонт автодор≥г проводитимуть новою спецтехн≥кою за 1 млн 842 тис грн  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) zik.ua - 26.06.2018
 Ð ÐµÐ¼Ð¾Ð½Ñ‚ дорог - Ремонт дорог пневмонабрызгом   ” ƒрогобич≥ придбали установку дл€ €мкового ремонту автодор≥г струменевим методом.
 
   ѕро це пов≥домив власкор IA ZIK з посиланн€м на департамент м≥ського господарства.
 
   ”становку придбано у “ќ¬ «ѕролог “ƒ» за 1 млн 842 тис. грн. ќск≥льки тип ц≥Їњ установки передбачаЇ кр≥пленн€ на шас≥ автомоб≥л€, з метою економ≥њ кошт≥в дл€ цього використали автомоб≥ль ћј«-533702, що на баланс≥  ѕ « ћ√». ¬иробником установки Ї польська ф≥рма «Madrog Construction». 

ѕерегл€д≥в: 5712

 
„ерез безпрецедентний вчинок вандал≥в у ƒрогобич≥ могли постраждати перехож≥. ‘ќ“ќ. ¬≤ƒ≈ќ (ќновлено) 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) drohobych-rada.gov.ua - 26.06.2018

Результат пошуку зображень за запитом "дрогобич фонтан"   ” нед≥лю, 24 червн€, у ƒрогобич≥ трапилос€ безпрецедентне пограбуванн€ у центр≥ м≥ста: не гребуючи н≥чим, вандали викрали частину системи водопостачанн€, а саме латунн≥ розприскувач≥, €к≥ уже неможливо знайти у продаж≥ через припиненн€ њх виробництва. ќкр≥м того, у н≥ч з 21 на 22 червн€ також було зд≥йснено крад≥жку елемент≥в водопостачанн€ та електромереж≥ м≥ського фонтану на площ≥ “араса Ўевченка. ќр≥Їнтовна варт≥сть завданих збитк≥в становить близько 100 тис. гривень.ѕерегл€д≥в: 6776

 
Уѕристраст≥Ф на базар≥. ¬же й до постр≥л≥в д≥йшлоЕ ƒрогобич 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ¬арто - √алицьк≥ новини - 25.06.2018
   Ќа двор≥ 21 стол≥тт€. ≤лон ћаск плануЇ в≥дправити людину на ћарс, а пристраст≥ на дрогобицькому базар≥ не припин€ютьс€...
 

ѕерегл€д≥в: 12120

 
” в≥второк буде припинено водопостачанн€ з √≥рн€нського водозабору 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) vodokanal.drohobych.com.ua - 24.06.2018
   ” в≥второк, 26 червн€, у зв’€зку з плановими ремонтними роботами о 03.00 буде припинено водопостачанн€ частини ƒрогобича, м≥ст —тебника та “рускац€, с≥л ”личне, ƒоброгост≥в, —тален€, ћодрич≥, –аневич≥, ѕочаЇвич≥, ћихайлевич≥ ƒрогобицького району та с≥л ¬ол€ ƒовголуцька, ƒовголука —трийського району . ќр≥Їнтовно водопостачанн€ буде в≥днолено 27 червн€ о 12.00.

ѕерегл€д≥в: 6320

 
ƒ–ќ√ќЅ»÷№ ј ѕќЋ≤÷≤я: «ј ќЌ „» Ѕ≈««ј ќЌЌя?  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) –оман √ринда. —тор≥нка у ‘есбуц≥ - 24.06.2018
Фото Романа Гринды.   –оботу пол≥ц≥њ в наш час по-р≥зному оц≥нюють ≥ цьому Ї об’Їктивн≥ причини. ѕравильним Ї коли пол≥ц≥€ працюЇ добре ≥ сусп≥льство њњ роботою особливо не переймаЇтьс€, бо все влаштовуЇ. я не прихильник виносити р≥зн≥ реч≥, €к≥ стосуютьс€ особисто мене, на загальне обговоренн€, але щоб под≥бне не повтор€лось, то ≥нколи треба. Ќу ≥ звичайно основне – крањна маЇ знати своњх героњв, без цього н≥€к, все ≥нше можна вир≥шити ≥ в ≥нший спос≥б, не так публ≥чно.

ѕерегл€д≥в: 6707

 
«ас≥данн€ виконавчого ком≥тету 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) rada.gov.ua - 23.06.2018
Картинки по запросу ДРОГОБÐШЦЬКА МІСЬКА РАДА¬≤ƒ≈ќ. «ас≥данн€ виконавчого ком≥тету (21.06.2018)

ѕерегл€д≥в: 8186

 
” ƒрогобич≥ запровад€ть багатофункц≥ональну електронну картку Ђ артку дрогобичанинаї 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) rada.gov.ua - 23.06.2018
Картинки по запросу багатофункціональну електронну картку   ” ƒрогобицьк≥й м≥ськ≥й рад≥ працюють над запровадженн€м багатофункц≥ональноњ електронноњ пластиковоњ картки « арта дрогобичанина».

ѕерегл€д≥в: 3943

 
≤нтерв'ю “араса  учми 
¬≥део - написав(ла) rada.gov.ua - 23.06.2018
Картинки по запросу Міський голова Дрогобича Тарас Кучма в ефірі ZAXID.NET LIVE. ЗМІ. ВІДЕО ћ≥ський голова ƒрогобича “арас  учма в еф≥р≥ ZAXID.NET LIVE. «ћ≤. ¬≤ƒ≈ќ

ѕерегл€д≥в: 5958

 
¬иконавчий ком≥тет ƒрогобицькоњ м≥ськоњ ради визнав роботу комб≥нату м≥ського господарства незадов≥льною  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) zik.ua - 23.06.2018
 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу комбінат міського господарства дрогобич   ”чора, 21 червн€, у ƒрогобицьк≥й м≥ськ≥й рад≥ в≥дбулос€ чергове зас≥данн€ виконавчого ком≥тету, на €кому обговорено питанн€ про роботу комунального п≥дприЇмства « омб≥нат м≥ського господарства» за 2017 р≥к. 

ѕерегл€д≥в: 5121

 
ѕро см≥тт€ та ефективних менеджер≥в 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ќбурений дрогобичанин - 21.06.2018
Картинки по запросу знак корзина для смыття —ьогодн≥ вийшов з дому ≥ в €кий раз не вп≥знав р≥дне м≥сто, м≥сто ёр≥€  отермака та Ѕруно Ўульца, наш ƒрогобич став схожий на звичайне см≥ттЇзвалище, ≥ в мене урвавс€ терпець. ÷е ж потр≥бно так ненавид≥ти м≥сто та принизливо ставитис€ до город€н, щоб довести його до такого руйнуванн€.  ер≥вники ƒрогобича, та њх приб≥чники займаютьс€ тим, що шукають винуватц≥в лиха та провокатор≥в, €к≥ на њх переконанн€, створили см≥ттЇвий колапс. ¬они не розум≥ють того, що цим п≥дтверджують свою неспроможн≥сть вир≥шувати проблеми, €к≥ сам≥ ж створили в результат≥ некомпетентност≥ та жад≥бност≥. ’то ж створив цю хибну ситуац≥ю, хто винен у тому що м≥сто захопили пацюки: звичайн≥ с≥р≥ на горах см≥тт€ п≥д в≥кнами що рознос€ть м≥стом хвороби.

ѕерегл€д≥в: 8080

 
—карга до прокуратури Ћьв≥вськоњ област≥ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ƒрогобицька громада - 21.06.2018
Картинки по запросу логотип прокуратура   —карга до прокуратури Ћьв≥вськоњ област≥ на д≥њ м≥сцевоњ влади в м. ƒрогобич≥, що грубо порушуЇ чинне законодавство ”крањни п≥д час наданн€ земельних д≥л€нок громад€нам ”крањни та неналежне виконанн€ службових обов’€зк≥в ƒрогобицькою м≥сцевою прокуратурою

ѕерегл€д≥в: 5022

 
ƒругий прињзд губернатора до Ѕрониц≥ 
¬≥део - написав(ла) ресурс в≥део ћед≥аƒрогобичина - 20.06.2018
Результат пошуку зображень за запитом    √олова Ћьв≥вськоњ облдержадм≥н≥страц≥њ ќлег —инютка вдруге прињхав у Ѕроницю

ѕерегл€д≥в: 9693

 
√рупа л≥кар≥в з ƒрогобича проходитиме стажуванн€ в ”н≥верситетськ≥й кл≥н≥ц≥ м≥ста √рац 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ƒжерело - сайт ƒћ– ‘отограф≥€ - Wikipedia - 20.06.2018
Фото Дрогобич Інфо.   ¬продовж тижн€ група л≥кар≥в з ƒрогобича проходитиме стажуванн€ в ”н≥верситетськ≥й кл≥н≥ц≥ м≥ста √рац (јвстр≥€)
 
—тажуванн€ л≥кар≥в в ”н≥верситетськ≥й кл≥н≥ц≥ розпочалось сьогодн≥, 18 червн€.

ѕерегл€д≥в: 4216

 
” “рускавц≥ на ƒень медика з в≥кна л≥карн≥ викинувс€ чолов≥к 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) djerela.com.ua - 19.06.2018
У Трускавці на День медика з вікна лікарні викинувся чоловік   “раг≥чний випадок трапивс€ близько 8.20 ранку. ћ≥сцевий 41-р≥чний мешканець, €кий перебував у стац≥онар≥ трускавецькоњ м≥ськоњ л≥карн≥, загинув, вистрибнувши з в≥кна на шостому поверс≥.

ѕерегл€д≥в: 3133

 
700 крим≥нальних справ зникло у ƒрогобицьк≥й пол≥ц≥њ? 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) www.doviru.ne - 19.06.2018
 700 кримінальних справ зникло у Дрогобицькій поліції  ÷≥кавий документ отримав журнал≥ст в≥д громадських актив≥ст≥в ƒрогобиччини, ≥з зм≥стом €кого хочу под≥литись з читачами.
 
20 с≥чн€ 2017 року  “.¬.ќ. начальника √” Ќѕ у Ћьв≥вськ≥й област≥ —амарчук ћ.¬. надав в≥дпов≥дь жительц≥ м.ƒрогобича Ќадкерничн≥й Ћ.≤. на њњ зверненн€ в≥д 25.11.2016 року. Ќаведу  уривки з цього листа без зм≥н:

ѕерегл€д≥в: 3480

 
¬≥дкритт€ дрогобицькоњ хорально≥ синагоги 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо - 16.06.2018

   17 червн€ о 12:00,по вулиц≥ ѕ. ќрлика 4 буде проходити в≥дкритт€ в≥дреставрованоњ дрогобицькоњ хоральноњ синагоги. «а в≥дносно короткий час буд≥вл€ зазнала великий обс€г ремонтних роб≥т. Ќа в≥дкритт≥ будуть присутн≥ члени м≥сцевоњ громади , гост≥ з ≤зрањлю та ≥нших крањн.

™врењ €вл€ютьс€ нев≥д’Їмною частиною дрогобицькоњ ≥стор≥њ, ось дек≥лька ≥нтересних факт≥в:

ѕерегл€д≥в: 10072

 
јргументи мешканц≥в Ѕрониц≥. —м≥ттЇзвалище повинно бути закрите 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) sergmt777 - 16.06.2018
Результат пошуку зображень за запитом "синютка"   јргументи мешканц≥в Ѕрониц≥. «устр≥ч з головою Ћќƒј ќлегом —инюткою 15 червн€. —м≥ттЇзвалище в сел≥ Ѕрониц€ вичерпало св≥й ресурс вже дес€ть рок≥в тому

ѕерегл€д≥в: 9344

 
Ќа Ћьв≥вщин≥ 10-р≥чний хлопчик загинув в≥д ураженн€ струмом 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо. ресурс: “—Ќ канал у ётуб - 15.06.2018

Похожее изображение

   Ќа Ћьв≥вщин≥ 10-р≥чний хлопчик загинув в≥д ураженн€ струмом. ’лопчик разом ≥з друз€ми квапивс€ на зан€тт€ з футболу, вир≥шив скоротити звичний шл€х ≥ пройтис€ металевими трубами, €к≥ проходили через р≥чку. “а саме в них були схован≥ електродроти п≥д високою напругою. ƒитину вдарило струмом, ћарк помер одразу. јле електрики все спростовують, мовл€в, кабел≥ не були п≥д напругою. ѕол≥ц≥€ в≥дкрила крим≥нальне провадженн€.

јдм≥н≥страц≥€ ƒрогобич ≤нфо висловлюЇ глибоке та щире сп≥вчутт€ родичам та близьким загиблоњ дитини.
 


ѕерегл€д≥в: 9294

 
¬ район≥ актив≥зують проведенн€ реЇстрац≥њ молодн€ку ¬–’ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) drohobych-rda.gov.ua - 14.06.2018
 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу дрогобицька районна державна адміністрація лого   13 червн€ у ƒрогобицьк≥й районн≥й державн≥й л≥карн≥ ветеринарноњ медицини в≥дбулас€ нарада ≥з зав≥дуючими ветеринарних д≥льниць району, участь в €к≥й вз€ли начальник управл≥нн€ агропромислового розвитку райдержадм≥н≥страц≥њ  «енов≥й  ебза, начальник ”правл≥нн€ ƒержпродспоживслужби в ƒрогобицькому район≥ ¬олодимир Ѕ≥лас.

ѕерегл€д≥в: 2065

 
—топхам! 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ блогу ƒрогобич ≤нфо. —тор≥нка у ‘ейсбуц≥ - 14.06.2018
Світлина від Дрогобич Інфо.   ” ƒрогобич≥ закупили ш≥стнадц€ть пристроњв примусового загородженн€ ≥ зупинки автомоб≥льного транспорту

ѕерегл€д≥в: 3217

 
” ƒрогобич≥ в л≥карн≥ перебуваЇ 23 хворих на к≥р д≥тей  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) zik.ua - 14.06.2018
 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу дрогобицька лікарня на павлова  ” ƒрогобич≥ в ≥нфекц≥йному в≥дд≥ленн≥  Ќѕ «ƒрогобицька м≥ська дит€ча л≥карн€» перебуваЇ 23 хворих на к≥р д≥тей, з них: 15 – жител≥ —тебника, 6 – жител≥ ƒрогобицького району та 2 – жител≥ Ѕорислава. 

ѕерегл€д≥в: 1950

 
Ќа Ћьв≥вщин≥ судитимуть ш≥стьох м≥сцевих мешканц≥в за шахрайство ≥з субсид≥€ми 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) lviv.gp.gov.ua - 14.06.2018
 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу прокуратура львівської області«а процесуального кер≥вництва ƒрогобицькоњ м≥сцевоњ прокуратури, упродовж кв≥тн€-травн€ 2018 року, завершено досудове розсл≥дуванн€ у шести крим≥нальних провадженн€х за фактами вчиненн€ м≥сцевими мешканц€ми крим≥нального правопорушенн€, передбаченого ч.1 ст.190    ”крањни (шахрайство).
¬становлено, що до управл≥нн€ прац≥ та соц≥ального захисту населенн€ ƒрогобицькоњ районноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ ш≥стьма громад€нами надано зав≥домо недостов≥рн≥ в≥домост≥ про св≥й та близьких ос≥б майновий стан.

ѕерегл€д≥в: 3467

 
Ѕриф≥нг: ” ƒрогобич≥ виконавчий ƒћ– затвердив нов≥ тарифи на послуги з вивезенн€, розм≥щенн€ та захороненн€ “ѕ¬. ¬≤ƒ≈ќ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) drohobych-rada.gov.ua - 12.06.2018
Логотип Дрогобицька міська рада   ” понед≥лок, 11 червн€, в≥дбулос€ позачергове зас≥данн€ виконавчого ком≥тету ƒрогобицькоњ м≥ськоњ ради, у ход≥ €кого затвердили нов≥ тарифи з вивезенн€, розм≥щенн€ та захороненн€ твердих побутових в≥дход≥в дл€ дрогобичан.ѕерегл€д≥в: 7132

 
ƒрогобицька м≥ська рада оголосила конкурс з поданн€ пропозиц≥й з буд≥вництва см≥ттЇпереробного заводу 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) drohobych-rada.gov.ua - 11.06.2018
Логотип Дрогобицька міська рада  ” п’€тницю, 8 червн€, ƒрогобицька м≥ська рада оголосила конкурс з поданн€ пропозиц≥й з буд≥вництва см≥ттЇпереробного заводу, влаштуванн€ сортувальноњ л≥н≥њ твердих побутових в≥дход≥в чи ≥ншого комплексу утил≥зац≥њ твердих побутових в≥дход≥в.
 
 

ѕерегл€д≥в: 6665

 
√рош≥ на дитину. як держава допомагаЇ молодим батькам? 
Ќовини - написав(ла) djerela.com.ua - 11.06.2018
Гроші на дитину. Як держава допомагає молодим батькам?   ¬ останн≥й день весни  абм≥н анонсував нов≥ програми п≥дтримки молодих батьк≥в. ќб≥ц€ють, що з вересн€ цього року у пологових будинках видаватимуть безкоштовн≥ набори з речами дл€ малеч≥, а з с≥чн€ наступного року держава почне ф≥нансувати послуги н€нь дл€ д≥тей до 3-х рок≥в. ўо ще треба знати про нов≥ державн≥ ≥н≥ц≥ативи, розбиралис€ експерти ÷ентру громадського мон≥торингу та контролю.
 
 

ѕерегл€д≥в: 3582

 
ƒрогобич потопаЇ у см≥тт≥ 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) leopolis.news - 11.06.2018
Дрогобич потопає у смітті (ФОТО)   ” ƒрогобич≥, €к колись у Ћьвов≥, виникла серйозна проблема ≥з вивозом см≥тт€.
як пов≥домл€Ї кореспондент Leopolis.news, останн€ д≥€ влади – це публ≥кац≥€ 7 червн€ зверненн€ м≥ського голови на сайт≥ ƒрогобицькоњ м≥ськоњ ради “араса  учми, у €кому в≥н ≥нформуЇ, що 6 червн€ було скликано екстрене зас≥данн€ ком≥с≥њ з питань техногенно-еколог≥чноњ безпеки та надзвичайних ситуац≥й.

ѕерегл€д≥в: 4539

 
ƒрогобицький водоканал вивчаЇ можливост≥ ви€вл€ти намагн≥чен≥ л≥чильники за прикладом  иЇва 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) vodokanal.drohobych.com.ua - 10.06.2018
    ѕ “ƒрогобичводоканал” зац≥кавилос€ досв≥дом  ињвводоканалу, €кий нещодавно почав використовувати прилад, що ф≥ксуЇ намагн≥чен≥сть квартирних л≥чильник≥в.
 

ѕерегл€д≥в: 3943

 
ѕарапет обмазаний сол≥долом. 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) јдм≥н≥страц≥€ блогу ƒрогобич ≤нфо. —тор≥нка у ‘ейсбуц≥ - 10.06.2018

Світлина від Дрогобич Інфо.

   ќсь так≥ фотограф≥њ над≥слали наш≥ читач≥. ќтже, центр ƒрогобича, вул. ≤.ћазепи,5. ѕарапет обмазаний сол≥долом.

  ажуть, таким методом власник н≥чного продуктового магазину «24» п.ян≥в боретьс€ з н≥чними кл≥Їнтами свого ж закладу.   ƒива та й год≥!

 

 

 фотофакт:

 

ѕерегл€д≥в: 3933

 
 онфл≥кт покол≥нь 
 рим≥нал - написав(ла) ƒрогобицький в≥дд≥л пол≥ц≥њ. —тор≥нка у фейсбуц≥ - 09.06.2018
Світлина від Дрогобицький відділ поліції.   ѕрац≥вники ƒрогобицького в≥дд≥лу пол≥ц≥њ скерували до суду матер≥али крим≥нального провадженн€ за фактом нанесенн€ т≥лесних ушкоджень.

ѕерегл€д≥в: 4357

 
¬иставка художника ќлега ќлексина 
 ультура, мистецтво - написав(ла) Volodymyr Dym - 09.06.2018
  27 травн€ 2018 р. в прим≥щенн≥ ƒрогобицького палацу мистецтв в≥дбулас€
виставка художника( нашого земл€ка) ќлега ќлексюка.
ѕереб≥г ц≥Їњ под≥њ пропоную зац≥кавленим гл€дачам.

ƒив≥тьс€ в≥део:

ѕерегл€д≥в: 6063

 
” ƒрогобич≥ по€снили причини припиненн€ роб≥т з реконструкц≥њ площ≥ –инок  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) zik.ua - 09.06.2018
Картинки по запросу площа ринок реконструкція   ” ƒрогобич≥ з травн€ припинено роботи з реконструкц≥њ площ≥ –инок. «а коментарем щодо цього IA ZIK звернулас€ до кер≥вника  ѕ «”правл≥нн€ кап≥тального буд≥вництва» ¬асил€ Ѕохонка.

ѕерегл€д≥в: 7203

 
ƒ≥ти Ч Ђзаї, мешканц≥ Ч Ђпротиї: ѕро перипет≥њ навколо нового футбольного майданчика з≥ штучним покритт€м на територ≥њ «ќЎ є16 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) rada.gov.ua - 08.06.2018
   ” ƒрогобич≥ завершили реконструкц≥ю футбольного майданчика з≥ штучним покритт€м. ‘утбольне поле розташоване за адресою: вул. √рушевського, 136 на територ≥њ «ќЎ є 16. ‘утбольний майданчик розм≥ром 42х22 м реконструювали в межах бюджетноњ програми «Ѕуд≥вництво футбольних пол≥в з≥ штучним покритт€м в рег≥онах ”крањни».

ѕерегл€д≥в: 3789

 
ѕрактично одноголосно Ц котельн≥ Ђ“рускавецьтеплої передали на баланс в≥дд≥лу осв≥ти, культури та м≥ськоњ л≥карн≥ 
Ќовини “рускавц€ - 08.06.2018
Практично одноголосно – котельні «Трускавецьтепло» передали на баланс відділу освіти, культури та міської лікарні   ” новий опалювальний сезон з кардинальними, а головне економними зм≥нами!  ѕ «“рускавецьтепло» б≥льше не обслуговуватиме автономн≥ котельн≥ заклад≥в культури, осв≥ти та л≥карн≥ курортного м≥ста. “аке р≥шенн€ майже одноголосно прийн€ли депутати 7 червн€ на сес≥йному зас≥данн≥, в≥ддавши 16 голос≥в «за». √олосуванню, щоправда, передували довг≥ дискус≥њ, 

ѕерегл€д≥в: 1977

 
¬ Ѕорислав≥ чолов≥ка об≥крали п≥д час заст≥лл€ 
Ќовини Ѕорислава - написав(ла) lv.npu.gov.ua - 08.06.2018
Головне управління Національної поліції у Львівскій області   ќсобу зловмисника встановлено - йому загрожуЇ до п’€ти рок≥в позбавленн€ вол≥.

ѕерегл€д≥в: 2233

 
Ќа ƒрогобиччин≥ ви€вили незаконну зр≥зку понад 100 дерев 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) leopolis.news - 07.06.2018
   ÐÐ° Дрогобиччині виявили незаконну зрізку понад 100 деревѕрац≥вники ≤нспекц≥њ в рамках розгл€ду зверненн€ громад€нина ‘арими —.—. провели позапланову перев≥рку ƒоброгост≥вськоњ с≥льськоњ ради ƒрогобицького району Ћьв≥вськоњ област≥.

ѕерегл€д≥в: 3848

 
ƒо уваги споживач≥в, €к≥ плат€ть за воду у в≥дд≥ленн€х У”крпоштиФ! 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) vodokanal.drohobych.com.ua - 07.06.2018
  ≤нформуЇмо вас, що прот€гом останн≥х трьох тижн≥в спостер≥гаЇтьс€ негативна тенденц≥€ у розрахунках за платеж≥ в≥д споживач≥в, зд≥йснен≥ через в≥дд≥ленн€ ѕј“ “”крпошта”.

ѕерегл€д≥в: 3259

 
ƒругий напад мера ƒрогобича на актив≥ста 
¬≥део - написав(ла) Kateryna Benjuk . анал в ётуб≥ - 04.06.2018
kuczma2.jpg ѕродовженн€ б≥йки

ѕерегл€д≥в: 15155

 
ѕонед≥лкова нарада завершилась мордобоЇм в≥д “араса  учми 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ѕеро Ќароду - 04.06.2018
—ьогодн≥ понед≥лкова нарада у ратуш≥ розпочалась м'€гко кажучи незвично, а саме м≥ський голова “. учма грубим та наказовим тоном пов≥домив, що не буде проводити в подальшому нарад поки його прац≥вники та громада м≥ста не розблокують см≥ттЇзвалище в Ѕрониц≥.

ѕерегл€д≥в: 14253

 
Ѕлискавка в≥д ¬ас≥  ачмара 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) ћар≥€  онотопська - 04.06.2018
   ÷им коментарем €скраво висв≥тлюЇть ≥стина сутн≥сть головного осв≥т€нина нашого славного м≥ста з багатол≥тньою ≥стор≥Їю та культурою. ¬≥дтак заступник м≥ського голови з гуман≥тарних та соц≥альних питань ¬асиль  ачмар дозволив соб≥ просто ганебну та неприпустиму лексику в соц≥альних мережах. ќтож шановна громадо уважно прочитайте цей коментар ≥ зроб≥ть висновки чи потр≥бно утримувати за наш≥ податки та збори такого заступника м≥ського голову, €кий, €к по вигл€ду так ≥ по вчинках скор≥ш схожий на вишибалу (вурдулаку) з 90-х.

   ƒал≥ фотофакт:

ѕерегл€д≥в: 7816

 
’≥м≥ки-р€тувальники 2 —÷Ў– ƒ—Ќ— ”крањни провели розв≥дку житлового будинку на предмет на€вност≥ небезпечних х≥м≥чних речовин. 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) 2scshr.dsns.gov.ua - 02.06.2018
 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу ДСНС України   ќ 14.02 год. до оперативного чергового центру над≥йшло пов≥домленн€ в≥д в≥дд≥лу надзвичайних ситуац≥й ƒрогобицькоњ м≥ськоњ ради про те, що мешканц≥ дев'€ти поверхового будинку по вулиц≥ Ќаливайка, 14 п≥д час пересуванн€ по сходинко в≥й кл≥тин≥ та у л≥фт≥, в≥дчули в≥дчутт€ печ≥њ в органах диханн€ та на слизов≥й оболонц≥ очей, про що пов≥домили на гар€чу л≥н≥ю 112.

ѕерегл€д≥в: 2134

 
ѕуст≥ слова “араса  учми 
¬≥део - написав(ла) Ќад€ Ћысенко. —тор≥нка у ‘ейсбуц≥ - 02.06.2018
Картинки по запросу Пленарне засідання 37 сесії Дрогобицької міської ради. Частина 4   “а невже?!
 учма психанув та наклав "вето"?!
ќго!
Ќе в≥ритьс€, чи то "€йки" знайшов десь )))

ѕерегл€д≥в: 4246

 
”правл≥нн€ прац≥ та соцзахисту населенн€ ≥нформуЇ  
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) drohobych-rda.gov.ua - 01.06.2018
Управління праці та соціального захисту населення  інформує щодо врахування доходів окремих категорій членів домогосподарства при наданні житлової субсидії¬≥дпов≥дно до ѕоложенн€ про пор€док призначенн€ житлових субсид≥й, що затверджене постановою  аб≥нету ћ≥н≥стр≥в ”крањни в≥д 21.10.1995 є 848 ( в редакц≥њ постанови  аб≥нету ћ≥н≥стр≥в ”крањни в≥д 27.04.2018 є 329 житлова субсид≥€ не призначаЇтьс€ ( у тому числ≥ на наступний пер≥од), зокрема €кщо у склад≥ домогосподарства або у склад≥ с≥м’њ члена домогосподарства Ї особи, що дос€гли 19-р≥чного в≥ку станом на початок пер≥оду,

ѕерегл€д≥в: 3791

 
”¬ј√ј  ќЌ ”–—! Ђћ≥н≥-ћ≥с та м≥н≥-ћ≥стер ƒрогобича Ц 2018ї  
 ультура, мистецтво - написав(ла) ќлена Ўулак - 01.06.2018
   «апрошуЇмо маленьких красунь ≥ красунчик≥в м. ƒрогобича, вз€ти участь у благод≥йному конкурс≥ «ћ≥н≥-ћ≥с та ћ≥н≥-ћ≥стер ƒрогобича – 2018»
        ¬с≥ хто бажаЇ зареЇструватис€ дл€ участ≥ у конкурс≥ «ћ≥н≥-ћ≥с та м≥н≥-ћ≥стер ƒрогобича – 2018»  необх≥дно зателефонувати за номерами телефону: 0677673793, 0673732501, або прийти Ќародний д≥м       ≥м. ≤.‘ранка у середу, п’€тницю з 16.00 до 18.00 год.
 

ѕерегл€д≥в: 3628

 
—≥мейний «ах≥д "–азом —ильн≥ш≥", присв€чений ƒню «ахисту ƒитини 
ќстанн≥ новини ƒрогобича - написав(ла) —тор≥нка у ‘ейсбуц≥ - 01.06.2018
—≥мейний зах≥д «–азом сильн≥ш≥», присв€чений ƒню захисту д≥тей, що в≥дбудетьс€ 3 червн€ (нед≥лю) об 11.00 в «√ал≥лењ» (с. –ихтич≥, колишн€ в≥йськова база, пор€д з –÷ "Ќазарет").

ѕерегл€д≥в: 1761

 
© 2008-2024 ƒрогобич ≤нфо → (сайт працюЇ 5920 дн≥в)