Як податківець у Дрогобичі "наїстися" не міг 
Плітки - 31.10.2011
Гроші Дану інформацію отримали електронною поштою, автор не підписався, дані недостовірні, тому всі прізвища змінено.

Податківець Пук Ігор вимагав у підприємця Степанова хабаря у розмірі 300 доларів США. Коли той приніс, Пук сказав: "Чувак, ти недопоняв, треба ще 6000 грн". Тоді Степанов приніс ще грошей на другий день, але з бригадою МВС.

Переглядів: 4558

 
Богдан Звір і Роман Курчик "тушками" себе не вважають 
Інтерв’ю - написав(ла) Анатолій Власюк, tustan.info - 31.10.2011
Ратуша На минулій сесії Дрогобицької міської ради було прийняте рішення про приватизацію шляхом конкурсу об’єктів комунальної власності "Тустань", "Хвиля" і "Берізка". Вирішальну роль у цьому відіграли депутати Богдан Звір і Роман Курчик. Їх назвали "номером 26 і 27" (бо для прийняття рішення потрібно 26 голосів, і підняття рук саме цими народними обранцями схилило шальки терезів на користь приватизації). А ще до них прилипло образливе слово "тушки". Мабуть, аналогії з Верховною Радою України тут нема, бо з фракції до фракції вони не бігали, але слово, як кажуть, не горобець: якщо вилетіло, то вже не впіймаєш.

Переглядів: 4202

 
Дієвість Закону – запорука демократичної країни 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 30.10.2011
НадіяМабуть, неможливо уявити собі одного дня, протягом якого суспільство у своїй діяльності не керувалось би законом. Адже саме законодавство є запорукою демократичних відносин, інакше був би хаос, який би породив безліч проблем.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 2801

 
На сесії Дрогобицької міської ради знову говоритимуть про радіовипромінювання на вул. Холмській 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, "Каменярі" - 29.10.2011
Ратуша Вчора (28 жовтня 2011 року) під головуванням міського голови Олексія Радзієвського розпочала роботу 11 сесія Дрогобицької міської ради. Депутати планують розглянути приблизно 20 питань, які внесли до порядку денного. Серед них – виконання депутатських звернень, внесення змін до бюджету, визначення площ прибудинкових територій, питання приватизації і оренди, земельні, встановлення плати з власників рекламо носіїв, та інші.

Переглядів: 4169

 
Депутатам заважають лавочки 
Фото дня - 28.10.2011
Лексус Обраним депутатам заважають паркуватися лавочки на площі Ринок.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 5529

 
Змагання з рукопашного бою 
Відео - 28.10.2011
ВідеоНещодавно у Дрогобичі пройшли змагання з рукопашного бою, під егідою Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою.

Переглядів: 4610

 
Чому мешканців Львівщини не допускають на відкриття стадіону до Євро-2012? 
Євро-2012 - написав(ла) Іван Матковський - 28.10.2011
Євро-2012На ці питання на прес-конференції у Львівському прес-клубі з журналістами спілкувались представники КОДу, серед яких представники політичних партій та громадських організацій: Андрій Мисик, координатор КОД у Львівській області, Тарас Кравець, депутат ЛМР, Володимир Бодулич (УРХП) Ігор Стефанишин, депутат Львівської обласної ради (Наша Україна), Андрій Микуш (КУН).

Переглядів: 4174

 
Автором на Дрогобич Інфо може стати кожен 
Життя сайту - 27.10.2011
Герб ДрогобичаУ вас гостре перо (язик, розум - потрібне підкреслити)? Відомо щось із подій Дрогобича чи району? Поділіться новиною з усіма, напишіть на Дрогобич Інфо - обов’язково опублікуємо.

Переглядів: 3438

 
Як партійні активісти палатку збирали 
Відео - 27.10.2011
Відео Перегляньте відео. Його тривалість 20 секунд. А тих четверо молодиків не могли скласти намет протягом 20 хвилин. Четверо дорослих людей. Партійні вожді! Навчіть своїх партійців швидко монтувати.

Переглядів: 4585

 
Нове джерело чи байдужість водоканалу? 
Відео - 27.10.2011
Відео Байдужість комунальних підприємств просто лякає. Так, вчора (26 жовтня 2011 року) на одній з вулиць мешканці і всі перехожі могли спостерігати нове "джерело". Але ж за нього хтось мусить заплати. Хто? Ми ж з вами!

Переглядів: 3653

 
Реакція влади на заявку мешканців Ковальської 
Відео - 27.10.2011
Відео У минулій статті "Життя вулиці або наші двори у центрі" мешканці вулиці Ковальської звернулись із письмовою заявою на ім’я голови міста, прокурора тощо. Як бачимо з відео, позитивні зрушення є. Але які: замість асфальтування і відновлення покриття, у дворі насипано зрізаний асфальт із вулиць, що ремонтували. Спільні риси такого покриття з асфальтом - тільки колір.

(всього 2 відео)

Переглядів: 3512

 
У Бориславі ремонт доріг припинили через нестачу рук і техніки 
Новини Борислава - написав(ла) Наталка Кучер, "Каменярі" - 26.10.2011
ДорогиРемонти доріг призупинили не лише у Дрогобичі. Важкий транспорт одеської фірми "Автомагістраль" зник з Борислава. Вулиця Шевченка так і залишилась недоробленою. Там уклали нові бордюри, відфрезували дорожнє покриття і на цьому роботи припинили. Не стало у місті ні техніки, ні одеських працівників.

Переглядів: 4626

 
Розшук родичів у Дрогобичі 
Життя сайту - 26.10.2011
Діти Отримали ось такого листа на електронну пошту редакції. Якщо хтось може допомогти дописувачу, пишіть у коментарях.

Звертаюсь до Вас з проханням допомогти мені розшукати своїх родичів по лінії батька. Я, Олег Акулiн (прізвище по матерi), народився 4 липня 1951 р. у м. Херсон Української СРСР. Батьки не були зареєстровані в шлюбі офіційно, таким чином у графі "батько" у мене в усіх метриках стоїть прочерк.

Переглядів: 5749

 
"Безпредєл" в "Універсал банку" 
Плітки - написав(ла) Володимир Смик - 25.10.2011
Гроші Взяв в "Універсал Банку" у 2010 році кредит на придбання квартири. Якою він мені кров’ю дістався, словами не передати. Скажу лише, що, незважаючи на своєчасне надання всіх необхідних довідок (навіть найбільш безглуздих), незважаючи на перший внесок у розмірі 50% вартості квартири, узгодження заявки затягнулося на 1,5 місяці. За цей час закінчився термін завдатку за квартиру, пощастило, що продавець квартири виявився порядною людиною і не став розривати домовленості.

Переглядів: 5662

 
У Ролівській школі І-ІІ ст. Дрогобицького району на школярів може впасти стеля 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) ZIK - 25.10.2011
ДзвінкиСтаттю надіслали на електронну пошту Дрогобич Інфо з районної ради, публікуємо в оригіналі.
"Надсилаємо Вам інформацію про Ролівську школу, яка розміщена на сайті ZIK. Будемо вдячні за розміщення її на Вашому сайті."

У Ролівській школі І-ІІ ступенів, в якій навчається приблизно 90 дітей, в одному з класів в аварійному стані стеля, яка в будь-який час може обвалитися. Про це повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на депутата районної ради Миколу Андріїва.

Переглядів: 5879

 
Дружба понад усе 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 25.10.2011
ДДПУЗ початком проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", який стартував у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів "Надія", до учасників товариства — неповносправної молоді та дітей, долучилися у друзі та волонтери студенти ДДПУ ім. І. Франка. Уже проведено ряд спільних заходів.

Переглядів: 4199

 
Тиждень до підбиття підсумків фотоконкурсу "Дівчина Жовтня 2011 року" 
Життя сайту - 24.10.2011
Герб ДрогобичаДо проведення підсумків жовтневого "Дівчина Року 2011" залишився рівно тиждень. З кожним днем боротьба прихильників жіночої краси стає все гострішою. Нам приємно оголосити, що в цьому місяці до конкурсу приєднались ще періодичне видання "Вільне Слово" як інформаційний спонсор нашого конкурсу і салон краси "Богема" (зачіска Пігур Галина, макіяж Свахіна Наталя - тел. 096 6850929, вул.Грушевського, 148б).

Переглядів: 3793

 
Узаконення самобуду 
Юридична консультація - написав(ла) Олесь Рупінський, юрист, заступник голови Асоціації "Справедливість закону" - 24.10.2011
ХатаУ зв’язку з неоднозначністю та забюрократизованістю українського законодавства стосовно реєстрації житлового будівництва, систематичне порушення навіть тих непростих Законів по цій тематиці зі сторони відповідних органів, нерідко перед громадянами постає питання: як спочатку побудувати щось, а потім це уже узаконити. З особистого досвіду скажу: навіть в ідеальних умовах, за наявності всієї необхідної документації офіційно зробити це надто складно. Тому нерідко вибирається інший шлях – самочинне будівництво.

Переглядів: 8606

 
У Трускавець приїхав ревізор! 
Новини Трускавця - написав(ла) Олег Дьорка - 24.10.2011
Гроші Перше правило корупціонера гласить: одразу по завершенню виборів, якщо, звичайно, ваш кандидат не пройшов, необхідно звільнитись, перевестись на іншу посаду, повернутись до себе на хутір, акуратно "втекти" на лікарняний, бо не дай Бог ревізія, результати якої обов’язково попадуть до правоохоронних органів, або ж аудит, який теж може виявити багато цікавих фактів.

Переглядів: 9349

 
Sanus Per Aquam 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 23.10.2011
СпортДіяльність Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" є багатовекторною та неодноманітною. Але, найбільш важливим сектором діяльності було, є і буде — фізична реабілітація, оздоровлення та заняття різними видами спорту. Адже, саме цього найбільше потребують неповносправні діти та молодь.

Переглядів: 3321

 
Це – просто Львів! 
Роздуми - написав(ла) Франсуа - 23.10.2011
Кажуть, у житті людини є світлі і темні смуги буття. Та коли нарешті мало не щодня на кожному кроці починаєш вислуховувати скарги песимістів, щомісяця отримуєш відчутні для сімейного бюджету рахунки за комунальні послуги і/чи оренду майна, зростають ціни на продукти, ліки, одяг, словом на все, крім безкоштовних кислотних дощів, променів сонячного ультрафіолету та зіпсованого повітря, а розум ґвалтують щоденні потоки інформації про політичні міжусобиці збанкрутілих князів та ненаситні імперські амбіції чужоземних божків, а наостанок ще й зустрічаєшся з хамством на ринку чи у під’їзді власного багатоквартирного будинку, тоді… Тоді спонтанно вибухаєш від накопиченого гніву тайським кулачним масажем по обличчю чергового нахаби, або ж здоровий глузд бере гору, і шукаєш порятунку від лави негативізму для начебто вже загартованої досвідом психіки альтернативним шляхом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 4811

 
Мандрівка туристичними стежками Дрогобича 
Відео - 22.10.2011
ВідеоЦей цікавий відеокліп ще навесні змонтував студент Дрогобицької філії Інституту підприємництва і перспективних технологій Львівської політехніки Маркіян Вох, виконуючи індивідуальну роботу з історії. Свою роботу він успішно захистив, а нещодавно вона потрапила на очі редакції "Дрогобич Інфо".

Переглядів: 5121

 
Табір "Толерантності та інтеграції" 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 22.10.2011
ТабірУ рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство" з 29 вересня по 2 жовтня 2011 року відбувався Табір "Толерантності та інтеграції". Табір проводився у санаторії "Східницькі Карпати" у смт. Східниця. Учасниками табору були неповносправна молодь — молодь з особливими потребами товариства "Надія" та здорова молодь — студенти Дрогобицького державного педагогічного університету, та молодь з інших ВУЗів, які відбиралися з числа кращих за громадську активність, уміння толерантного ставлення та позитивного психологічного сприйняття.

(натисніть на фото для перегляду, всього 50 фото)

Переглядів: 3461

 
У Дрогобичі мешканці 13 багатоквартирних будинків і 2 сімейних гуртожитків потерпають від холоду 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, "Каменярі" - 21.10.2011
ХатаСтаном на 19 жовтня у Дрогобичі 6 комунальних і 7 відомчих житлових багатоквартирних будинків, які мають централізоване опалення, ще не отримали тепла. Про це повідомив керівник КП "Дрогобичтеплоенерго" Ігор Хом’як в інтерв’ю місцевому радіо "Франкова земля".

Переглядів: 3589

 
Чи врешті-решт ошуканим працівникам виплатять чесно зароблені гроші? 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 21.10.2011
СтебникВже два місяці влада Стебника "годує" обіцянками доведених до відчаю працівників ТзОВ "Трускавецькурортліфт", які з лютого місяця не отримують заробітної платні, обіцяючи допомогти у вирішенні такого прикрого інциденту, який загрожує перейти у страйк.

Переглядів: 3293

 
Ще одна крадіжка, розкрита дільничними Дрогобича 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області - 20.10.2011
Тюрма У вівторок (18 жовтня 2011 року) у Дрогобицький міський відділ із письмовою заявою звернулася директор одного з магазинів Дрогобича, попросивши прийняти міри відносно невідомого громадянина, який у серпні 2011 року шляхом вільного доступу таємно викрав із гуртівні чотири балончики аерозольної фарби, чим завдав матеріальної шкоди на суму 154 грн.

Переглядів: 4347

 
"Хто тут живе?" про мера Дрогобича Радзієвського 
Відео - 20.10.2011
ВідеоМіський голова Дрогобича Олексій Васильович не з’явився на передачу "Хто тут живе?" телеканалу ЗІК, попри всі намагання журналістів запросити його. Але, перебуваючи на лікарняному, написав відповідь на гербовому бланку, що є порушенням закону.

Переглядів: 15387

 
Фальшиві ліки продають у Дрогобичі? 
Плітки - написав(ла) Іван Іванов - 20.10.2011
АптекаРедакція не отримала жодного підтвердження нижчевикладеним фактам, але, як зазвичай, публікуємо без змін.

Наша рідна дрогобицька кардіологія - аптека "36.6" - торгує фальшивими ліками, які хворі на інфаркт міокарда,купують, приймають, а результату нуль! Самі лікарі в шоці: пацієнти могли померти! А, можливо, завтра хтось і помре...

Переглядів: 4331

 
Андрій Янів: "Зробимо все, щоби прихід зими для дрогобичан відбувся непомітно" 
Інтерв’ю - написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька зоря" - 19.10.2011
РатушаЦього року осінь видалася напрочуд гарною. Але й зима, як кажуть, не за горами. У вихідні вона нагадала про себе мокрим снігом. Чи готове місто до приходу зими? На цю тему розмовляємо з директором департаменту міського господарства - заступником міського голови Дрогобича, депутатом міськради Андрієм Янівим.

Переглядів: 4962

 
У Єпархіальному музеї відкрилась виставка різьблених робіт Василя Федана 
Культура, мистецтво - написав(ла) Тарас Шафран, директор Єпархіального музею - 19.10.2011
ВиставкаУ Єпархіальному музеї в Трускавці 18 жовтня 2011 р. відкрилась персональна виставка різьблених робіт "З вірою, добром і любов’ю" стебничанина Василя Федана. Ця людина знана і шанована в місті Стебнику що на Львівщині. Знають його не лише як художника-різьбяра, талановитого поета, але й як активіста громадського життя, щирого шанувальника всього українського.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3727

 
Депутати висловили міськвиконкому своє "фе" 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 19.10.2011
Герб СтебникаНа ХІ сесії шостого демократичного скликання депутати Стебницької міської ради висловили міськвиконкому своє "Фе". Річ у тім, що міні-зоопарк "Куточок Африки", який наробив стільки галасу у Стебнику (про це вже повідомляли у газеті) не залишив байдужим депутатський корпус.

Переглядів: 3440

 
У Дрогобичі хочуть чужих грошей та перевозять наркотики 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області - 18.10.2011
ТюрмаЗ квітня по вересень 2008 року громадянин К., працюючи торговим агентом у товаристві з обмеженою відповідальністю, здійснив привласнення грошових коштів у приватному підприємстві, чим заподіяв товариству матеріальну шкоду на загальну суму 1056 грн. На підставі наведеного Дрогобицьким міським відділом порушено кримінальну справу за фактом привласнення та розтратою чужого майна за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.

Переглядів: 4094

 
У Дрогобичі щось із газом? 
Плітки - написав(ла) Богдан - 18.10.2011
Герб ДрогобичаПише наш постійний читач Богдан.

Що сталось останніми днями з газом? Чайник майже удвічі довше закипає, колонка не може нагріти нормально воду. Думав, що це у мене щось, так ні - розмовляв з людьми, у інших така сама картина.

Переглядів: 4777

 
Фронт Змін: Ми голосуємо проти Вас, пане Янукович! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Дрогобич "Фронт Змін" - 18.10.2011
Фронт змін Політична партія "Фронт Змін" з 15 жовтня ініціювала всеукраїнську акцію "Україна проти Януковича!". Це перший крок, який мають зробити українці: висловити свою позицію по відношенню до чинного Президента України. "Фронт Змін" проводить акцію в усіх регіонах України. На головних вулицях площах міст всі громадяни зможуть прийти до наметів акції і поставити свій підпис під зверненням до президента, яке закінчується словами "Я голосую ПРОТИ Вас!".

Дрогобич Інфо не підтримує жодну з політичних партій, надсилати свої статті (що стосуються Дрогобиччини і дрогобичан) може будь-хто.

Переглядів: 4196

 
Жахливі дороги і курні шляхи Дрогобича 
Плітки - написав(ла) Читач - 17.10.2011
ДорогиОтримали листа електронною поштою від читача, що не вказав свого імені. Публікуємо в оригіналі.

У липні мер Дрогобича повідомив, що на ремонт доріг у 2011 році буде залучено 52 млн. грн. Зокрема, 4 млн. грн. - з міського бюджету, 18 млн. грн. - з обласного та 30 млн. грн. - з державного бюджету. Також мер зазначив, що турецька компанія "Онур" виграла тендер на ремонт вулиць Стрийської, Млинарської, Франка, Війтівської Гори і Трускавецької.

Переглядів: 5162

 
Опалювальний сезон у Трускавці не розпочато 
Новини Трускавця - написав(ла) Володимир Ключак, "Трускавецький вісник" - 17.10.2011
Герб Трускавця Незважаючи на те, що на вулиці вже 15 жовтня, температура повітря досить низька і почав падати сніг, оселі трускавчан залишаються без тепла. КП "Трускавецьтепло" не подає тепло в оселі жителів міста, через що страждають і ті відпочивальники, хто зупинився у приватному секторі. Можливо, це робиться задля того, щоб вкотре тиснути на людей, щоб ті встановлювали автономне (принаймні, наступного року). А ось ще деякі цікаві подробиці щодо встановлення автономного.

Переглядів: 3037

 
"Стежками Каменяра" - на галявину казок 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталя Зелена, "Каменярі" - 17.10.2011
Конверт До оголошення переможців літературного конкурсу "Стежками Каменяра" для учнів шкіл Дрогобиччини залишилося два тижні. Поки що 232 твори, надіслані на адресу тижневика "Каменярі", аналізує прискіпливе журі на чолі з онуком Великого Каменяра Роландом Франком.

Переглядів: 3248

 
Дрогобицький Майданс на площі Ринок 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак (автор фото і відео) - 16.10.2011
Сьогодні (16 жовтня 2011 року) о 14:30 на площі Ринок відбувся перший публічний виступ учасників "Майданс Дрогобич". Всього одночасно танцювало майже 100 людей.

(натисніть на фото для перегляду, всього 29 фото і 2 відео)

Оновлено о 23:00, додано фото.

Переглядів: 7327

 
Марш повстанської пісні пройшов вулицями Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Олег Дукас - 16.10.2011
Рушниця 14 жовтня усі свідомі українці відзначаюсь свято Покрови, яка є заступницею українського козацтва. Також цього дня згадується річниця створення Української повстанської армії. У 2011 минуло уже 69 років із дня заснування армії.

Переглядів: 4062

 
Перший семінар для молоді товариства "Надія" 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 16.10.2011
Семінар У рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", відбулися перші консультаційно-юридичні тренінги.

(натисніть на фото для перегляду, всього 20 фото)

Переглядів: 3361

 
Молодь Дрогобича за Майданс 
Відео - написав(ла) Юрій Задорожний - 15.10.2011
Ми вітаємо активних і талановитих учасників проекту "Майданс Дрогобич" - наймасштабнішого в історії Дрогобича танцювального єднання. Цей унікальний проект несе в собі ідею згуртування талановитої української молоді міста і його гостей. І вперше її об’єднає не політика, не злободенні проблеми, а прекрасне й вічне мистецтво танцю, яке створює молоді можливості для більш тісного спілкування, пошуку спільних інтересів та захоплень.

(всього 2 відео)

Переглядів: 5063

 
XVI всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм "Калинові острови" 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Василь Мірчук - 15.10.2011
СхідницяУ четвер (13 жовтня 2011 року) ввечері у СПА-готелі "Респект", що у Східниці, розпочав свою роботу XVI всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм "Калинові острови". У його відкритті взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, голова Держтелерадіо України Олександр Курдінович, відомий кінорежисер Андрій Бенкендорф, професор Львівського національного університету Василь Лизанчук, керівник Національного проекту "Відкритий світ", голова наглядової ради мережі СПА-готелів "Респект" Ігор Курус та інші.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 4874

 
Як відзначали 15-ліття групи "Кома" 
Новини - написав(ла) Ярослав Ковальчук - 15.10.2011
МузикаЯк казав один мій монохромний друг: "Життя складається із чорних та білих клавіш". Так і вчорашній концертдень народження складався із чорних і білих моментів. Тим, хто не знає, повідомлю, що вчора у розважально-відпочинковому комплексі "Міленіум" відбулося святкування дня народження легендарної дрогобицької андеграунд-рок-команди "Кома".

Переглядів: 5188

 
Учасники товариства "Надія" ламають стереотипи 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 15.10.2011
Флеш-мобОстаннім часом популярним та креативним заходом у суспільстві стало проведення акції "Флешмоб". Так, учасники товариства "Надія" у такий цікавий і креативний спосіб вирішили вголос заявити про себе і показати суспільству, що молодь з фізичними вадами нічим не відрізняється від інших, здорових людей. Адже так, як і інші, уміє розумно мислити, працювати, веселитися.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 3073

 
Вшанування пам’яті борців за волю України 
Відео - 14.10.2011
Відео Мітинг біля пам’ятнику Степану Бандері з нагоди 69-ї річниці від створення УПА.

Переглядів: 3575

 
Гангстерський терор українського банку 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 14.10.2011
ПриватбанкМетою кожного банку є заробіток грошей, при цьому задля ефективної роботи в нагромадженні та розподілу капіталу кожна фінансова установа розробляє свою стратегію роботи, включаючи як етичні правила роботи з реальною чи потенційною клієнтурою, так і гідним виходом з гри. Нажаль, досі не кожен власник банку чітко усвідомлює, що перспективи розвитку банку, як і всього банківського сектору залежать від чесних правил гри з кожним клієнтом, і навіть такого елементарного поняття, як культура обслуговування. У протилежному випадку банк втрачає довіру в очах клієнта, і врешті-решт приречений на банкрутство.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7552

 
Покликаний творити добро 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 14.10.2011
Курчик19 вересня 2011 року у Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів "Надія" завітав меценат, депутат Львівської обласної ради від Народного Руху України Тарас Курчик. Відомо усім про його благодійність, адже він неодноразово проводить благодійні акції, концерти, допомагає потребуючим.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото)

Переглядів: 3421

 
Роль "тушок" у приватизації Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк, tustan.info - 13.10.2011
Ратуша Минулого четверга, шостого жовтня, завершила свою роботу чергова сесія Дрогобицької міської ради. Як і було написано у минулому номері "Тустані", на пленарне засідання прийшло на 10-15 депутатів більше, ніж було на попередньому. Ця цифра коливалась, і скільки справді народних обранців було в сесійній залі, так достеменно й не вдалося встановити, - і не тому, що депутати то виходили, то заходили. Михайло Ваврин казав, що насправді їх 41, а тому не можна вважати законними результати голосування, проте лічильники, яких він пропонував змінити, настоювали на цифрі 45.

Переглядів: 9954

 
Заява ПП "Фронт Змін" з приводу вироку Ю.Тимошенко 
Новини - написав(ла) Дрогобицька міська організація ПП "Фронт Змін" - 13.10.2011
Фронт змін Шановні Дрогобичани! Вирок колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко – це вирок цієї влади надіям мільйонів українців, які хочуть жити у вільній країні. Цей вирок – діагноз владі. Вона не змогла подолати страх перед своїми політичними опонентами і тому вирішила закрити цей страх у тюрму.

Переглядів: 3983

 
Свято Першокурсника у ДДПУ ім. І.Франка 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 13.10.2011
ДДПУ Профком студентів — це потужна студентська організація в університеті, яка постійно намагається, що називається, тримати марку. Найбільше це проявляється не тільки у повсякденній роботі, а й у новаторській діяльності.

(натисніть на фото для перегляду, всього 7 фото)

Переглядів: 8337

 
Рок-гурту "Кома" - 15 років 
Реклама - 12.10.2011
МіленіумУ четвер (13 жовтня 2011 року) у відпочинковому комплексі "Millennium" відбудеться ювілейний концерт, присвячений 15-річчю гурту "Кома".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4067

 
Перша репетиція дрогобицького Майдансу 
Відео - 12.10.2011
ВідеоДруга репетиція відбудеться сьогодні, у середу (12 жовтня 2011 року) біля центрального входу в ДЮСШ, початок о 19:00.

(всього 2 відео)

Переглядів: 4959

 
Як правильно орендувати житло: договір найму, права та обов’язки сторін 
Юридична консультація - написав(ла) Олесь Рупінський, юрист - 12.10.2011
Хата Нерідко в даний час стикаються з питанням оренди житла – квартири, а тим більше приватні будинки надто дорогі та недоступні звичному громадянину, а жити десь треба, тим більше, якщо це сім’я. На що звернути увагу, як себе максимально захистити від всіляких неприємних моментів?

Переглядів: 13572

 
Підготовка електромереж Львівщини до осінньо-зимового періоду 
Новини - написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго" - 12.10.2011
РатушаУ Дрогобичі перекопана площа Ринок. Кругом ратуші з трьох сторін "вирили окоп", жартують дрогобичани. Які роботи проводяться на площі, мешканці Дрогобича не знають. У даній статті "Львівобленерго" відповідає на всі питання.

Підготовка електромереж Львівщини до роботи в осінньо-зимовий період розпочинається з початку року. 28 лютого 2011 року вийшов наказ ПАТ "Львівобленерго" "Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2011 році та в осінньо-зимовий період 2011-2012рр.".

Переглядів: 3804

 
"Майданс" у Дрогобичі! 
Останні новини Дрогобича - 11.10.2011
МолодьДрогобич Інфо разом з Юрієм Задорожним взялись за втілення масштабного музично–танцювального проекту "Майданс Дрогобич". Враховуючи велику активність дрогобицької молоді (як приклад, кількість дітей і молоді на проекті передачі "Підйом"), а також відсутність розважальних заходів, Юрій Задорожний за інформаційної підтримки Дрогобич Інфо спробують втілити цей проект у життя.

Переглядів: 5665

 
Життя вулиці або наші двори у центрі 
Новини - 11.10.2011
ДвірПро людей зовсім не дбає не лише влада, а й інші люди - зокрема, ті, хто вважає себе більше заможним, і, відповідно до цього, одразу у своїх очах стає "вищим" за інших. Сьогодні ми публікуємо відкритого листа від мешканців одного з будинків у центрі міста, права яких безупинно порушуються і влада нічим не допомагає.

(натисніть на фото для перегляду, всього 28 фото)

Переглядів: 5438

 
Як Дрогобич столицю підкорив 
Культура, мистецтво - написав(ла) Алла Гладун, директор музею "Дрогобиччина" - 11.10.2011
МузейУ вересні в Києві відбулась непересічна мистецька подія, яка викликала широкий резонанс у столичних поціновувачів мистецтва, – виставка реставрованих унікальних творів з музею "Дрогобиччина". У п'яти залах Національного музею Тараса Шевченка було представлено понад 150 пам'яток історії та культури 16-18 ст.: твори іконопису, сакрального мистецтва, стародруки, рукописи, а також живопис, скульптура, кераміка, зброя, вироби з металу, тканини, шкіри, меблі, – що є гордістю музейної колекції нашого міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Оновлено 12.10.11 о 15:15, додано фото.

Переглядів: 4021

 
Марш повстанської пісні у Дрогобичі 
Новини - написав(ла) Олег Дукас - 11.10.2011
ВишивкаУ п’ятницю (14 жовтня 2011 року) у Дрогобичі відбудеться Марш повстанської пісні.

Переглядів: 3483

 
Лева Грицака обрано головою Трускавецької міської організації Партії регіонів 
Новини Трускавця - написав(ла) Прес-служба ЛОО Партії регіонів - 10.10.2011
Партія регіонів Конференція Трускавецької міської організації Партії регіонів відбулася у суботу, 8 жовтня, за участю першого заступника голови Львівської обласної організації Партії регіонів Віктора Рогова.

Переглядів: 3338

 
Дрогобицьке "Милосердя" - острів віри, любові та оптимізму 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 10.10.2011
МилосердяДіти веселилися і співали, розказували вірші та танцювали. Цього дня у дрогобицькому соціальному центрі "Милосердя" відбувалося святкування Дня осені, де були присутні батьки маленьких школярів та автор цих рядків. Директором даної благодійної організації є педагог зі стажем Руслана Галишин, інтерв’ю якої пропоную читачам "Дрогобич Інфо".

(натисніть на фото для перегляду, всього 16 фото і 4 відео)

Переглядів: 8784

 
Фотоконкурс "Дівчина Року 2011" отримує нових спонсорів 
Життя сайту - 09.10.2011
Герб ДрогобичаКонкурс краси від Дрогобич Інфо набирає обертів. Лише тиждень тому ми підбивали результати голосування за вересень і оголосили переможницю. Цього місяця знову у нас 12 учасниць, серед яких через 3 тижні виберемо переможницю жовтня. З наших конкурсанток усі вродливі і заслуговують на звання "Дівчина Жовтня 2011", але саме голоси і перегляди наших читачів є визначальними при підбитті підсумків журі.

Переглядів: 4540

 
Ви хочете навчитися бути лідером? 
Новини - написав(ла) Карітас СДЄ - 08.10.2011
Церква Ви хочете, щоб оточуючі визнавали Ваш авторитет, покладалися на Вас у прийнятті найбільш серйозних рішень і у вирішенні ключових проблем? Хочете удосконалити свої лідерські якості або набути нових знань для лідерства? Тоді у Вас є чудова нагода. Для цього Вам потрібно взяти участь у семінарі на тему "Лідерство в політиці, в народі та церкві", який відбудеться 19 жовтня 2011 року у Благодійному фонді "Карітас СДЄ".

Переглядів: 3891

 
Дрогобицька влада хоче за безцінь продати "Хвилю" і "Тустань" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк, tustan.info - 07.10.2011
РатушаНа понеділковій нараді в ратуші Олексій Радзієвський висловив своє незадоволення перебігом подій на першому пленарному засіданні, яке відбулося минулої п’ятниці, 30 вересня. Головне послання від міського голови, який не був присутній на відкритті сесії, таке: мовляв, депутати хочуть наповнити бюджет, а дозволу на приватизацію об’єктів не дають. Щоби взяти віжки управління в свої руки, мер, незважаючи на те, що перебуває на лікарняному, може прийти на сесію, щоб очолити процес, або викликати 10-15 депутатів, залежних у багатьох питаннях від нього, яких не було на попередньому пленарному засіданні.

Переглядів: 5653

 
Три богатирі Дрогобицького району 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Віра Підбузька - 07.10.2011
Робота Прилітає змій Горинич у село та й каже, що або зжере все село, або нехай хтось із ним побореться. Дає на роздуми три дні. Зібралися люди і пішли просити богатирів села. Прийшли до першого, розказали йому про біду. Він подумав та й каже: "дайте тиждень на роздуми" - забагато. Пішли до іншого. Другий сказав, що на підготовку треба 5 днів - забагато. Пішов люд до третього богатиря. Третій подумав та й каже: "дайте мені коня, зброю і їжу на три дні". А люди здивувалися та й питають, чого він думати відмовляється. "А що тут думати, - відповів він, - тут втікати треба".

Переглядів: 6837

 
Від чого хворіють мешканці будинку на вулиці Холмській, 15? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк, tustan.info - 07.10.2011
Затемнення Ось уже декілька років поспіль триває справжня війна мешканців будинку N 15 на вулиці Холмській у Дрогобичі. А все розпочалося тоді, коли їхній сусід з третьої квартири дозволив встановити в себе пристрій, від якого різко погіршилося здоров’я його сусідів і навіть мешканців навколишніх будинків. За їхніми словами, у багатьох іде кров з носа, обличчя пообпухали, люди відчувають в’ялість, по тілу "бігають мурашки". Подібні симптоми відчуває навіть той, хто приходить до них у гості.

Переглядів: 7855

 
Звіт "Свободи" у Дрогобичі 
Відео - 06.10.2011
ВідеоНе найкращі часи переживає "Свобода" на Дрогобиччині. Особливих результатів немає. А обіцяли ж багато. Ось і доводиться лідеру цієї політичної сили своєю харизмою рятувати становище. До вашої уваги виступи голів міського та районного осередків, звіт депутата облради від ВО "Свобода" Михайла Задорожного, а також виступ Олега Тягнибока.

Переглядів: 5479

 
Невдалий хакер сяде за грати? 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко, ВЗГ Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівській області - 06.10.2011
ТюрмаУ понеділок (3 жовтня 2011 року) із письмовою заявою звернулася громадянка С., яка повідомила, що невідома особа шляхом пошкодження дверей проникла в її кімнату, де вона проживає разом зі своєю сім’єю, і викрала ноутбук, чим заподіяла шкоди на суму 3500 грн.

Переглядів: 4337

 
Завершився учнівський літературний конкурс "Стежками Каменяра" 
Новини - написав(ла) Наталя Зелена, "Каменярі" - 06.10.2011
Конкурс 1 жовтня фінішував прийом робіт на літературний учнівський конкурс "Стежками Каменяра", який проводився за ініціативою тижневика "Каменярі". За попередніми даними до редакції надійшло більше 100 творів юних поетів, письменників та драматургів зі шкіл Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та Дрогобицького району.

Переглядів: 2939

 
У земельному відділі "не чують землі під ногами"? 
Плітки - написав(ла) Роман - 05.10.2011
ЗемляЩе один лист від читача, що втомився від тотальної корупції.

Коли вже влада наведе порядок у земельному відділі. Вже навіть за довідку про відсутність землі у власності для отримання допомоги на дитину вимагають гроші. Де тут боротьба з корупцією?

Переглядів: 5915

 
Які різні дороги у Дрогобичі 
Фоторепортаж - написав(ла) Віктор - 05.10.2011
ДорогиЛист нашого читача Віктора про стан доріг.

Аматорське фото, яка хороша дорога з моста, що біля вокзалу. Боляче на таке дивитись, адже мій батько далекобійник, фура від такого вертиться у всі сторони. У той час, як на Стрийській повністю укатали на дорогу новенький асфальт, то чомусь руки до бічної дороги не доходять. Опублікуйте це меру нашого міста, хочу, щоб він почитав та відзвітував, і годі засипати відшкрябаним асфальтом з Трускавецької вулиці цілого міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 4227

 
У Дрогобичі під парковку забирають пішохідну зону 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Наталя Зелена, "Каменярі" - 04.10.2011
Хата Під вікнами мешканців будинку №30 по вулиці Грушевського має всі шанси прописатись паркінг. Болюче для людей питання на сесії міської ради порушив депутат Роман Муль. За словами народного обранця, до нього звернулись мешканці вул. Грушевського, 30. Саме за цією адресою - у приміщенні колишнього продуктового магазину - споруджують сучасний супермаркет.

Переглядів: 5509

 
Коли влада Дрогобича буде звітувати? 
Плітки - написав(ла) Іван Піддубний - 04.10.2011
РатушаВже цілий рік ми, прості дрогобичани, чекаємо на нові зрушення у нашому вісімдесятитисячному місті. Наголошую на тому, що люду багато, якщо хтось побачив, нехай відповість нам або мені: де фундаментальні зрушення у кращу сторону? Стогін про економічний колапс і економічну кризу на кожному зверненні до громадян від нашого мера. Хлопці, досить! Робіть щось, щоб ситуація змінювалася у кращу сторону.

Переглядів: 4445

 
Гори сміття на Війтівській Горі? 
Відео - 03.10.2011
ВідеоСміття у Дрогобичі деколи "забувають" вивезти. Ось що ми побачили сьогодні (3 жовтня 2011 року) на Війтівській Горі. Без коментарів.

Переглядів: 4666

 
Чи почує влада свою громаду? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Олександр Магльона - 03.10.2011
Робота Узагальнені результати цільового опитування громадян Дрогобича "Що ми знаємо про якість комунально-житлових послуг?". Термін опитування – липень 2011 року. Опитування проводилося через анкетні запити, пряме інтерв’ювання . Загалом було опитано 200 осіб віком від 18 до 84 років (108 жінок та 92 чоловіки). Ще 45 підприємців надали письмові пропозиції щодо теми опитування та існуючих проблем у житлово-комунальній сфері.

Переглядів: 5046

 
500 найгарніших дрогобичанок: підсумки вересня 2011 
Життя сайту - 02.10.2011
Герб ДрогобичаДрогобич Інфо підбиває підсумки конкурсу "Дівчина Вересня 2011 року". Взяти участь у конкурсі зголосились 12 дівчат. Всі вони дуже гарні, деколи серед членів журі розгорались суперечки й інтрига тривала до останнього дня. Щоб зробити голосування об’єктивним, члени журі мали вибрати дві найкращі фотографії (на свій розсуд), також було проведено голосування на сторінках Дрогобич Інфо (кількість переглядів і коментарів), щоб вибрати одну фотографію красуні, а ще в додатках Вконтакті (теж одну).

Переглядів: 7624

 
Seen Trick - Не здавайся 
Відео - 01.10.2011
Відео Кліп одного з молодих дрогобицьких реп-гуртів. Любительська зйомка.

Переглядів: 5481

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)