У міськрайонному суді Дрогобича розпочали розгляд заяви Тараса Метика щодо поновлення його на роботі 
Останні новини Дрогобича - 31.03.2014
Метик Тарас судиться за повернення на роботуСьогодні, 31 березня, під вечір у Дрогобицькому міськрайонному суді під головуванням судді Лева Медведика розпочався розгляд позовної заяви колишнього секретаря міської ради Тараса Метика щодо поновлення його на посаді.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 7459

 
Суд за позовом Радзієвського перенесли 
Фоторепортаж - 31.03.2014
Радзієвський не прийшов, суддя захворівСьогодні, 31 березня, мав відбутися судове засідання за позовом колишнього міського голови Олексія Радзієвського, який вимагає поновлення його на посаді. Біля приміщення міськрайонного суду зібралося кілька десятків представників громади з гаслами "Ні!" поверненню Радзієвського-Метика!", "Громаді – чесні суди", "Не допустимо повернення минулого!", "Ні –корупційним схемам!", "Дрогобичу не потрібні брехня, свавілля і цинізм. Час змін настає!", "Бандидам владу не дамо!" та ін.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4876

 
Громада Дрогобича прийде під суд вимагати не поновлювати О.Радзієвського на посаді міського голови 
Новини - 31.03.2014
Радзієвський і Метик будуть судитисяСьогодні, 31 березня у Дрогобичі в міськрайонному суді розпочнуть розгляд заяв екс-мера О.Радзієвського (о 14.00) і екс-секретаря ради Т.Метика (о 16.00) щодо поновлення їх на роботі.

Переглядів: 4530

 
Громадський комітет люстрації: процес пішов 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Олег Косик - 31.03.2014
Люстрація влади і чиновниківУ неділю в приміщенні Народного контролю Дрогобиччини відбулося перше засідання ініціативної групи по створенню Громадського Комітету люстрації. На засіданні представники громадських організацій обговорили питання доцільності проведення люстрації, її вплив на формування якісно нової влади, яка б відповідала духу Майдану та часу.

Переглядів: 4846

 
Дрогобичани, ви можете допомогти кримчанам - біженцям! 
Останні новини Дрогобича - 31.03.2014
Установа і організації можуть допомогти біженцямДрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертається до трудових колективів, підприємств, депутатів та усіх небайдужих громадян міста з проханням допомогти сім’ям, які приїхали з Автономної Республіки Крим та перебувають у м. Дрогобичі.

Переглядів: 3142

 
Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим 
Новини - 31.03.2014
Притулок мешканцям Криму у ДрогобичіШановні кримчани!
У цей непростий для нашої держави час, Дрогобич як і інші міста України готовий надати тимчасовий притулок усім, хто у зв’язку з нестабільною ситуацією у Криму був змушений покинути власні домівки та прибув до нашого міста.

Переглядів: 3059

 
Шевченкіана в Дрогобичі продовжується... 
Культура, мистецтво - написав(ла) Володимир Дим - 31.03.2014
Тарас Шевченко у Дрогобичі на Шевченкіані27 березня 2014 р. у Дрогобицькому палаці мистецтв відбулося відкриття наступної серії виставки художніх робіт, присвячених 200-річчю із дня народження Т.Г. Шевченка.

(всього 15 відео)

Переглядів: 3376

 
Початок доброї справи 
Новини - написав(ла) Олег Косик - 29.03.2014
Засідання комітету по люстрації на КоновальцяІніціативна група по створенню Громадського комітету люстрації звертається до всіх зареєстрованих та дієвих громадських організацій взяти участь у обговоренні даного питання та проведення Форуму громадських організацій Дрогобиччини. Представництво від організації - 1 чол. (при собі необхідно мати свідоцтво реєстрації організації та документ щодо повноважень).

Переглядів: 4420

 
Чи потрібні Європі дрогобицькі свині? 
Відео - написав(ла) Юрій Федчак, автор відеорепортажу - 29.03.2014
Занедбаний парк Новонароджених у ДрогобичіДекілька гектарів прекрасного парку відпочинку ім. Новонароджених у Дрогобичі за 20 років незалежності перетворилися у жахливе сміттєзвалище. Сморід, побутове сміття, бите скло, пляшки від алкогольних напоїв та тонни іншого непотребу – ось яка картина відкривається на кожному кроці. Мешканці навколишніх будинків зносять сюди сміття (зокрема господарі приватних особняків мікрорайону "Нова Волоща"); збираються тут також любителі оковитої і наркомани. Тому матерям з дітьми прогулянка парком категорично не рекомендована, адже допитливі малюки беруть до рук все. А на кінці голки будь-якого шприца – збудники СНІДу та інших небезпечних для життя хвороб.

Переглядів: 5430

 
Незаконна реконструкція на вулиці Мазепи у Дрогобичі 
Плітки - написав(ла) Павло Кекош - 29.03.2014
Мазепи 17 у Дрогобичі Лист на редакційну електронну пошту. Публікуємо в оригіналі.

У той час, коли одні наші співвітчизники не так давно віддавали життя для того, щоб змінити майбутнє і зламати корумповану "систему", інші тихо продовжують крутити свої брудні справи.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4946

 
Жіноча сотня не дала депутатам Дрогобича здійснити дерибан землі 
Останні новини Дрогобича - 28.03.2014
Депутати міської ради дерибанять землюСьогодні, 28 березня, у Дрогобичі Жіноча сотня заблокувала роботу чергового пленарного засідання сесії міської ради, на якому розпочали розгляд приблизно 160 земельних питань.

Переглядів: 5783

 
Кому служать районні депутати або Хто плекає наступну владну гідру 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Сергій Розора - 28.03.2014
Районна рада Дрогобича таємним голосуванням підтримала ЯгодськогоУ такому лайні я вже років 8 не був. І тоді і зараз організовували лайно бютівці. У 2006 році ділянку промислової зони, яку ми близько року розробляли в міській раді Дрогобича, старанням "Батьківщини" передали автокрановому заводу. Завод вкляк, інвестори пішли, нових робочих місць не створили. В знак протесту я тоді склав депутатські повноваження.

Переглядів: 5039

 
"Не дозволимо плюнути в обличчя громади Львова" - Автосотня 
Новини - 28.03.2014
Керівником ДАІ Львова став Богдан МицикГромадськість Львова протестує проти одіозного призначення. У четвер, 27 березня, активісти ГІ "Автосотня" та ГФ "Рабів до раю не пускають" дізнались про затвердження Богдана Мицака новим керівником ДАІ Львівської області. Проти цього активісти організовують у п'ятницю протестну автоколону.

Переглядів: 3364

 
Дрогобицька райрада рекомендує на голову РДА Олега Ягоцького 
Новини Дрогобицького району - 27.03.2014
Олега Ягодського підтримала районна рада ДрогобичаЩойно у Дрогобичі завершилася сесія районної ради, на якій 5 годин вирішували питання, кого рекомендувати на посаду голови райдержадміністрації.

Переглядів: 6887

 
У Трускавці медики просять депутатів не приймати популістських рішень 
Новини Трускавця - 27.03.2014
Міська лікарня ТрускавцяГоловний лікар КП "Трускавецька міська лікарня" Андрій Кульчинський закликав колег-депутатів міської ради подумати про медиків і не приймати популістських рішень. Він висловився проти надання пільг по сплаті збору за паркування трускавецьким таксистам чи будь-яким іншим підприємцям.

Переглядів: 3830

 
Учні з Опарів взяли участь у відкритті виставки "Дрогобицька Шевченкіана" 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької РДА - 27.03.2014
Учні з Опарів на Шевченкіані27 березня в Палаці мистецтв відбулося відкриття виставки художників "Дрогобицька Шевченкіана", на якій представлені роботи митців з Дрогобича, Борислава, Трускавця і були присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Слід відмітити, що поряд з картинами досвідчених художників Дрогобицького краю, відвідувачі мали також можливість оцінити майстерність молодого покоління художників.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3567

 
"Юний орел" Даців або Кого ми обираємо і хто нас має? 
Плітки - написав(ла) Олександр Кулакевич - 27.03.2014
Дрогобич матиме престарілого першого заступникаФеєрія "люстрації" та карнавал "фріків" у нашому місті продовжується. Після побідоносного "восхожденія во власть" Р. Курчика, яке супроводжувалось 2-тижневим простоєм міської господарки, судовими позовами Радзієвського та Метика, явно корупційним способом проходження спецперевірки (доречно згадати його слова - "Досі не міг цього зробити, бо повинен був пройти спецперевірки, які переважно тривають два місяці, а я їздив по відомствах і зробив це за тиждень" - знаємо ми, як "вопроси" рішають швидше, а тут так взагалі миттєво) черга настала за замісниками.

Переглядів: 5350

 
Радзієвський і Метик будуть судитися за поновлення на роботі 
Останні новини Дрогобича - 26.03.2014
Суд за позовом Радзієвського і МетикаДрогобицький міський голова Олексій Радзієвський і секретар ради Тарас Метик звернулися з позовними заявами до міськрайонного суду, в яких вимагають поновлення на роботі.

Переглядів: 5712

 
Селище Меденичі обиратиме селищного голову у день Президентських виборів 
Новини Дрогобицького району - 26.03.2014
Меденичі Дрогобицького району матимуть вибориУ смт. Меденичі Дрогобицького району розпочалася підготовка до позачергових виборів селищного голови. Відповідно до постанови Верховної Ради України від 15 березня 2014 року № 986-VII, позачергові вибори Меденицького селищного голови відбудуться 25 травня 2014 року у зв'язку з достроковим припиненням повноважень Меденицького селищного голови Шулака І.В.

Переглядів: 4239

 
Вимоги перевізників і таксистів задовільнили на сесії міської ради Трускавця 
Новини Трускавця - 26.03.2014
Таксисти на сесії міської ради ТрускавцяТаксисти Трускавця (як, мабуть, і кожного іншого міста) скаржаться, що роботи немає. Проте мало хто із людей, що займаються цим видом діяльності, полишають свою "роботу" - більше того, число таксистів із кожним роком все більшає.

Переглядів: 5167

 
У Трускавці завтра не буде води 
Новини Трускавця - 25.03.2014
Трускавець 26 березня буде без водиЗавтра, 26 березня, у Трускавці з 8 год. ранку припинять водопостачання. За словами завідувача відділом міськвиконкому Миколи Гука, водопостачання зупинять у зв'язку з аварією на магістральному водопроводі на вул. Стебницькій.

Переглядів: 2850

 
Кого підтримують депутати – інтриганів чи майданівців - стане відомо вже у четвер 
Новини - написав(ла) Марія Кульчицька - 25.03.2014
Ірина Сех приймала дрогобичан у ЛОДАУ понеділок. 24 березня, близько півсотні жителів Дрогобиччини вирушили у Львів – на зустріч із головою ЛОДА Іриною Сех. Люди обурені тим, що Дрогобицький район уже кілька тижнів фактично не має керівника у виконавчій гілці влади.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Оновлено 25.03.2014 о 23:00, додано відео.

Переглядів: 7684

 
На Дрогобиччині буде гора Небесної Сотні 
Новини Дрогобицького району - 25.03.2014
Гора у Дрогобицькому районіНайвищу в Дрогобицькому районі гору, що має офіційну назву Горб, хочуть назвати горою Небесної Сотні. Обговорення цієї ідеї відбулося у неділю, 23 березня, під час Хресної дороги на вершині гори. І хоч тоді не усі присутні пристали на цю пропозицію, ініціатор перейменування Хосе Турчик впевнений, що рішення громади села з цього питання буде позитивним.

Переглядів: 6082

 
Три Богдана. Марина Ахмедова попыталась разобраться в страхах и надеждах западных украинцев 
Новини - написав(ла) Марина Ахмедова - 24.03.2014
Франко і ШевченкоДействия в Киеве и других украинских регионах ультрарадикалов из "Правого сектора" и других экстремистских националистических организаций привели к тому, что западные области Украины, выходцы из которых составляют главную ударную силу боевиков, воспринимаются сейчас многими в России как фашистское гнездо. Между тем люди, которые живут там, понимают происходящее по-своему. Как, пытался понять "Огонек".

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 4638

 
Ремонт фасаду хоральної синагоги 
Фото дня - 24.03.2014
Хоральна синагога Продовжується ремонт фасаду хоральної синагоги у Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 10229

 
Ліс рубають, ДАІ "не бачить"? 
Плітки - написав(ла) читач Петро - 24.03.2014
Вирубка лісу у Дрогобицькому районіЛист від нашого читача Петра. Публікуємо в оригіналі.

Прошу звернути увагу на масову вирубку лісу у Дрогобицькому районі. Поки ДАІ не працює, лісовози щодня вивозять дуби із усіх лісопосадок нашого району.

Переглядів: 6184

 
Учасники Зимових олімпійських ігор відвідали Рихтицьку школу 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької РДА - 23.03.2014
Спортсмени були у Рихтичах20 березня на базі Рихтицької середньої загальноосвітньої школи, яка є школою олімпійських знань, відбувся відкритий урок з фізкультури та презентація нового проекту НОК України "DO like OLYMPIANS".

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Переглядів: 3712

 
Дрогобицький район виступає проти непрозорих та кулуарних призначень посадовців 
Новини - написав(ла) Святослав Грабовський - 23.03.2014
Призначення голови РДА Дрогобича21 березня 2014 р. у Львівській ОДА відбулась зустріч представників громади Дрогобиччини та голови ОДА Ірини Сех, щодо питання призначення керівника Дрогобицької РДА. Також присутніми були депутати Верховної Ради: Ярослав Дубневич, Ярослав Гінка, Роман Ілик, Андрій Тягнибок, Михайло Хміль. Також був присутнім голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 7616

 
Будівельна корупція у Дрогобичі процвітає незалежно від досягнень Майдану 
Кримінал - написав(ла) Марія Сас - 22.03.2014
Незаконне будівництво на вулиці СтусаМешканці двох будинків № 42 та № 42/3 по вул. В.Стуса у Дрогобичі продовжують боротися із зухвалим забудовником, який здійснює реконструкцію одноповерхового нежитлового приміщення під багатоквартирний житловий будинок з порушенням пожежних, санітарно-гігієнічних вимог та вимог містобудівельного законодавства України.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 8061

 
Роздуми про "Антикорупційне бюро" 
Роздуми - написав(ла) Петро Кравчук - 22.03.2014
Дрогобичанин пише про Антикорупційне бюроЯ прочитав статтю "Ремарка щодо "Антикорупційного бюро" у нашому місті" і вирішив перевірити написане. Одразу виявив невідповідність наведеним фактам та повному їх перекручуванню. Це мене зацікавило. Без проблем зайшов в Інтернет, встановив адресу АБУ та міжнародної поліції у місті Дрогобичі. Всі реєстраційні документи цих громадських організацій у порядку - кожен без проблем може з ними ознайомитись в Інтернеті, прочитати їхні автобіографії і побачити обличчя.

Переглядів: 6519

 
Дрогобич хоче виборів міського голови 
Останні новини Дрогобича - 21.03.2014
Міська рада хоче нового легітимного головуДрогобицька міська рада звернулася до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові вибори міського голови. Дрогобичани просять провести вибори міського голови разом з виборами Президента України, або під час другого туру Президентських виборів, що дало б змогу зменшити витрати.

Переглядів: 5572

 
Оголошення міської ради Дрогобича про підтримку військової частини 
Новини - написав(ла) Дрогобицька міська рада - 21.03.2014
Дрогобицька військова частинаЗ метою підтримки бойової готовності до дій за призначенням військової частини А-1108 м. Дрогобича просимо прийняти участь та допомогти в матеріально-технічному забезпеченні.

Переглядів: 4448

 
На Дрогобиччині мобілізовано 3,5 тисячі народних самооборонців 
Останні новини Дрогобича - 21.03.2014
Мешканці Дрогобицького району йдуть у СамооборонуНа Дрогобиччині приблизно 3,5 тисячі добровольців зголосилося до Самооборони. Про це вчора, 20 березня, на народному віче у Дрогобичі повідомив голова місцевої організації ВО "Майдан" Тарас Кучма.

Переглядів: 4320

 
Сільські голови Дрогобиччини радяться, кого хотіли б бачити головою РДА 
Новини Дрогобицького району - 20.03.2014
Дрогобицький район матиме нового голову РДАСьогодні, 20 березня, сільські голови Дрогобицького району зібралися на нараду, щоб визначитись щодо кандидатури на голову райдержадміністрації. Серед претендентів, які розглядаються, - уже анонсований Олег Ягоцький, депутат Львівської обласної ради Осип Магур і депутат районної ради Михайло Василишин.

Переглядів: 5344

 
17-річний дрогобичанин обікрав сусідку на 3 500 грн 
Кримінал - 20.03.2014
Хлопець 17 років обікрав свою сусідкуУ Дрогобичі 17-річний юнак викрав у 42-річної сусідки золоті прикраси, вартістю 3 500 гривень. Як повідомили в міліції, сусіди перебували у дружніх стосунках, часто допомагали один одному у різних побутових справах. На початку березня подружжя люб'язно запросило жінку до себе у гості. Під час гостини в приміщенні перебував 17-річний син господарів квартири.

Переглядів: 3904

 
Чемпіонат України з гірських перегонів та ралі "Східниця 2014" 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Східницька селищна рада - 19.03.2014
Гірські перегони та ралі у Східниці21-22 березня у курортній Східниці проводитиметься чемпіонат України з гірських перегонів та ралі "Східниця 2014". Змагання проводяться у відповідності з загальним регламентом Чемпіонату та Кубку України з ралі 2014 року.

Переглядів: 5126

 
Ремарка щодо "Антикорупційного бюро" у нашому місті 
Роздуми - написав(ла) Петро Гнатів - 19.03.2014
Антикорупція в Дрогобичі ще гірша за корупціюУ цей буремний постреволюційний час у Дрогобичі з'явилося чимало борців за справедливість. Однією з численних організацій цього типу є "Антикорупційне бюро". На вулицях міста дрогобичани вже не раз могли на власні очі побачити автомобілі з відповідною символікою і проблисковими маячками. Дехто з мешканців нашого міста, можливо, і звертався до представників організації особисто: незаконна діяльність підпільних казино, порушення правопорядку, хабарництво – ось далеко не повний перелік правопорушень і зловживань, за які охоче беруться антикорупціонери.

Переглядів: 6643

 
Штаб Самооборони Дрогобиччини сформував перший батальйон 
Новини Дрогобицького району - 18.03.2014
Самооборона Дрогобицького районуНа Дрогобиччині з добровольців, яких військкомат з різних причин не мобілізовує до української армії, сформовано перший батальйон першої добровільної дрогобицької бригади Самооборони.

Переглядів: 6847

 
Кого і що захищають так звані "захисники" пам'ятника Івану Франку 
Новини Трускавця - написав(ла) Відділ інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради - 18.03.2014
Трускавецький памятник Іванові Франку ніхто не буде руйнуватиОстанні кілька тижнів Трускавцем розповсюджуються агітки, у яких міського голову, працівників міської ради звинувачено у вандалізмі щодо пам'ятника Івану Франку, оголошено агентами Кремля... Трускавчан залякують, що начебто міська влада збирається знести й інші пам'ятники, і на підставі цього закликають збирати підписи за відставку міського голови.

Переглядів: 3807

 
Звернення про поселення біженців 
Новини - написав(ла) ВО "Майдан" - 18.03.2014
Житло у Дрогобичі для біженців із КримуШановна дрогобицька громадо!
У зв'язку з численними, загрозливими для життя народу України, провокаціями і військовою агресією зі сторони Росії на сході країни і в Криму просимо зголоситись ті родини, установи, готелі, оздоровчі заклади, які готові надати житло для тимчасового проживання сімей-біженців або тих осіб, які зазнаватимуть утисків чи переслідувань із даних регіонів.

Переглядів: 4872

 
Звернення СБУ до дрогобичан 
Новини - написав(ла) Прес-служба УСБУ у Львівській області - 17.03.2014
СБУ звертається до людей повідомляти про сепаратизмШановні громадяни!
Якщо вам стало відомо про факти сепаратистських та інших проявів, що загрожують національній безпеці України, а також фактів корупції та хабарництва, звертайтесь у Дрогобицький МВ УСБУ у Львівській області за телефоном довіри (03244) 23765.

Переглядів: 7704

 
Літературно-мистецька академія та творчий вечір до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 
Культура, мистецтво - написав(ла) проф. Петро Іванишин, відео Ігора Гриника - 17.03.2014
200-ліття Тараса Шевченка у ДДПУСаме сьогодні, у наш буремний час, у цей двохсотрічний ювілей ми можемо як ніколи переконатися у величі та важливості творів Т.Шевченка для нашого національного буття. Бо ми, якщо звичайно ототожнюємо себе з українським народом, без перебільшення жили і живемо в епоху Тараса Шевченка. На жаль, ми часто не помічали цього. Принагідно до дат згадували його ім'я та долю, з більшим чи меншим успіхом читали поезію і дбайливо витирали порох із поставлених на полицю "Кобзарів" та настінних портретів. І переважно на цьому духовне спілкування із генієм закінчувалось і починалась одвічна людська спроба жити, розуміти себе і світ, вирішувати різні проблеми… Але чомусь уже без Т.Шевченка. Наче ці величини існували окремо в нашому бутті: Кобзар і теорія та практика нашого існування.

(у статті 7 відео)

Переглядів: 3928

 
Роман Курчик пообіцяв за два тижні переформатувати депутатські комісії, підібрати заступників 
Останні новини Дрогобича - 16.03.2014
Роман Курчик переформатує владуМіська рада буде працювати сумлінно, чесно і відкрито. Про це сьогодні, 16 березня, заявив на народному віче у Дрогобичі секретар міської ради Роман Курчик. Він повідомив, що завтра, 17 березня, прийме присягу і стане легітимним посадовцем.

Переглядів: 6462

 
Активістки Дрогобича стурбовані, що Україну не обороняють 
Останні новини Дрогобича - 16.03.2014
Танки мають обороняти УкраїнуУряд України має вжити невідкладних заходів, щоб забезпечити надійний захист східних і південних кордонів і України в цілому. Про це йдеться у зверненні активісток дрогобицького Майдану до народного депутата від Дрогобиччини Романа Ілика, оприлюдненому сьогодні, 16 березня, на народному віче.

Переглядів: 4245

 
Світлана Сидоренко у дрогобицькому палаці мистецтв 
Культура, мистецтво - написав(ла) Володимир Дим - 16.03.2014
Вишивки Світлани СидоренкоУ січні 2014 у дрогобицькому палаці мистецтв були виставлені вишивки стрийської майстрині Світлани Сидоренко. Переглядаючи її роботи, неможливо повірити, що це ручна робота - настільки реальними були всі її шедеври.

Переглядів: 3575

 
Дрогобич після двотижневої перерви нарешті має в.о. мера 
Останні новини Дрогобича - 14.03.2014
Роман Курчик має тепер право підписуДрогобич нарешті має керівництво міста – до виконання обов'язків приступає новообраний секретар міської ради Роман Курчик, який за відсутності міського голови ще й виконуватиме його обов'язки до виборів.

Переглядів: 6988

 
Визначний успіх акробатів Дрогобича 
Спорт - написав(ла) Микола Кулинич - 14.03.2014
Акробати Дрогобича успішно виступили на змаганняхЗ 6 по 10 березня ц.р. в м. Шостці (Сумська обл.) проводився чемпіонат України зі стрибків на батуті (зі стрибків на акробатичній доріжці) в якому брали участь спортсмени Дрогобицької ДЮСШ. на який приїхали більше 100 спортсменів з десяти збірних команд областей.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 5497

 
"Дерибан" землі і корупцію у Дрогобичі не спинити? 
Останні новини Дрогобича - 13.03.2014
Радзієвський далі продовжує керувати ДрогобичемУ Дрогобичі шоковані проектами рішень, винесених на чергову сесію міської ради, яка має відбутися завтра, 14 березня. Як доповів сьогодні, 13 березня, ввечері народному віче члена ради ВО "Майдан" Дрогобича Володимир Кондзьолки, на сесію не пропонується жодне з питань, які рекомендував Майдан. "Знову - землі під садівництво, знову зміна цільового призначення земель, кадрові рішення від попереднього мера, - каже п. Володимир. – Усі проекти, винесені на сесію, підписані не чинним на сьогодні міським головою Олексієм Радзієвським.. Складається враження, що Революція гідності оминула Дрогобич".

Переглядів: 6482

 
Дрогобичани просять українців в Росії сказати своє слово на захист України від агресії 
Останні новини Дрогобича - 13.03.2014
Віче на площі Ринок у ДрогобичіВчора, 12 березня, дрогобицький Майдан звернувся до українців, котрі на заробітках в Росії чи там мешкають, щоб вони сказали своє слово на захист рідного краю від кремлівських окупантів, або повертались в Україну, щоб приєднатися до її побудови процвітаючою, сяючою - такою, яку хочемо бачити і в якій хочемо жити.

Переглядів: 4176

 
Влада довела Дрогобич "до ручки" 
Життя сайту - написав(ла) читач Ігор - 12.03.2014
Дрогобич поволі перетворюється на руїнуЦього разу пише нам читач Ігор. Листа публікуємо в оригіналі.

Дорогі дрогобичани! Не був я у цьому місті довгий період - 4 роки. Приїхав, був здивований, забудоване вже все, але такий бруд всюди, ці МАФи чи як їх, моя вулиця Грушевського вся у них.

Переглядів: 6682

 
П'яний чоловік зруйнував 14 пам'ятників на цвинтарі 
Кримінал - 12.03.2014
На цвинтарі зруйновано 14 хрестівУ Дрогобичі 34-річний чоловік, будучи у нетверезому стані, зруйнував 14 пам'ятників на цвинтарі, що на вул. П.Орлика. Про це повідомив заступник начальника Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській обл. Михайло Павук.

Переглядів: 4457

 
У Трускавці школярі виготовили 200 пам'ятних листівок, якими розказали світові про Шевченка 
Новини Трускавця - 12.03.2014
Тараса Шевченка люблять у ТрускавціПедагоги та учні трускавецького навчально-виховного комплексу "Середня загальноосвітня школа № 2-гімназія" провели двохсотденну акцію "Ім'я Шевченка стукає в наших серцях", якою хотіли привернути увагу до Шевченкового ювілею громадськості Трускавця та світу.

Переглядів: 3060

 
Першу команду резервістів-аеромобільників відправили із Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - 11.03.2014
Військові із Дрогобича йдуть в арміюСьогодні, 11 березня, з Дрогобича до Львова відправили першу команду резервістів, які мають військово-облікові спеціальності щодо проходження служби в аеромобільних військах. Про це на нараді в Ратуші повідомив головний спеціаліст міськвиконкому з мобілізаційної роботи Ярослав Янушевич.

Переглядів: 6986

 
200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 
Відео - написав(ла) Ігор Гриник, автор відео - 11.03.2014
Тарас Шевченко - великий Кобзар, якого славили у ДрогобичіТарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

(всього 3 відео)

Переглядів: 4208

 
Очільник Дрогобича споглядав тригодинну Шевченківську академію стоячи 
Фоторепортаж - 11.03.2014
Шевченківські урочистості у ДрогобичіСьогодні, 11 березня, у Дрогобичі новообраний секретар міської ради – виконувач обов'язки міського голови Роман Курчик на оперативній нараді в ратуші відзначив, що урочиста академія з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка "Борітеся – поборете!", яка відбулася 9 березня, вилилась у майже тригодинне захоплююче театралізоване дійство, стала визначною культурною подією в житті міста.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото)

Переглядів: 5684

 
Флешмоб "Україна єдина" у Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - 10.03.2014
Сьогодні, 10 березня, під вечір у Дрогобичі на площі Ринок за ініціативою молоді відбувся флешмоб "Україна єдина". Присутні створили живу карту України під синьо-жовтим прапором і вигукували гасла "Україна неподільна!", "Разом-сила!", "Слава Україні!", "Героям слава!".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 8697

 
Для "Правого сектору" у Дрогобичі Шевченко – духовний батько 
Останні новини Дрогобича - 10.03.2014
Правий сектор у ДрогобичіУчора, 9 березня, у Дрогобичі під час урочистостей з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка відбулося своєрідне представлення місцевого осередку "Правий сектор".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 6388

 
Дрогобич, школа №8 з висоти пташиного польоту 
Відео - написав(ла) Денис Іваницький - 10.03.2014
Відеозйомка Дрогобича з літального апаратуЛітальний апарат із вертикальний зльотом.

Переглядів: 8366

 
Крикуни завели Дрогобич у безлад, хаос, беззаконня, – Тарас Метик 
Останні новини Дрогобича - 08.03.2014
Тарас Метик написав відкритого листаСекретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик звернувся до громади Дрогобича та Стебника з відкритим листом, в якому виклав свій погляд на сесію міськради, яка відбулася 25 лютого і проголосувала за задоволення його заяви та заяви міського голови Олексія Радзієвського про складання ними своїх повноважень.

Переглядів: 9383

 
У Дрогобичі за зауваження п'яний молодик вистрілив юнакові у живіт 
Кримінал - 08.03.2014
За хуліганство можна потрапити у тюрмуУ Дрогобичі до 7 років може потрапити за грати молодик, який вистрілив у живіт людині, яка зробила йому зауваження. За словами старшого прокурора Дрогобицької міжрайонної прокуратури Любомира Кріцака, усе розпочалося з того, що троє юнаків - 1995, 1991, та 1993 року народження ввечері, зустрівшись в центрі міста, вирішили розважитися.

Переглядів: 7045

 
Шевченкіана в палаці мистецтв 
Відео - написав(ла) Володимир Дим - 08.03.2014
Відео із Шевченкіани у палаці мистецтв6 лютого 2014 р. у дрогобицькому палаці мистецтв відбулося відкриття виставки, присвяченої 200 річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.

(всього 19 відео)

Переглядів: 3589

 
Старанно працює, ефективно захищає наші інтереси (звіт Михайла Задорожного) 
Новини - написав(ла) Олег Добрянський - 07.03.2014
Михайло ЗадорожнийШановна громадо! Як людина, яку ви уповноважили представляти свої інтереси у Львівській обласній раді, чудово усвідомлюю усю повноту власної відповідальності за взяті зобов'язання. У непростий час відбувається теперішня каденція. Постарався зробити все для того, щоб разом із багатьма тисячами українців відстояти свободу та справедливість в Україні. Ми перемогли режим Януковича. Це – сьогодні головне. Послідовно захищаю інтереси своїх виборців як у Дрогобицькій районній, так і в Львівській обласній радах.

Переглядів: 7192

 
Яким має бути перший заступник міського голови у Дрогобичі? 
Плітки - написав(ла) Олександр Білик - 07.03.2014
Міська рада ДрогобичаРеволюція закінчилася, - сказав би пересічний громадянин, схвильований подіями в Криму, але окремі дії та кадрові рішення нової влади щоразу повертають нас в політичну дійсність. Чесно кажучи, я з певною пересторогою сприймаю призначення Ірини Сех головою обладміністрації. Здалеку видно, що гасла, озвучені на Майдані, щораз більше залишаються гаслами. Людина без досвіду ведення господарської діяльності, з двома абсолютно гуманітарними освітами, завдяки приналежності до певної політичної сили отримує таке важливе для області призначення.

Переглядів: 5949

 
Доброгостівська сільська рада "відзначилася" порушеннями на 250 тис грн 
Новини Дрогобицького району - 06.03.2014
Грошові розтрати у ДоброгостовіДрогобицька фінінспекція під час ревізії Доброгостівської сільської ради виявила фінансові порушення на загальну суму 259, 44 тис.грн. У поле зору ревізорів потрапили дороги, навчально-виховні заклади та інші комунальні об'єкти.

Переглядів: 8445

 
У дрогобицькому університеті - антимайдан 
Плітки - написав(ла) "Катерина" - 05.03.2014
Хабарництво і корупція в ДДПУ далі процвітаєСьогодні ми отримали листа від читачки Катерини (ім'я на її прохання змінено), яка працює у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Ів. Франка. Подаємо його у скороченому вигляді.

Переглядів: 12145

 
Безвладдя у Дрогобичі: нема кому підписувати документи і розглядати пошту 
Останні новини Дрогобича - 05.03.2014
Ратуша Дрогобича міська радаУ Дрогобичі в громаді наростає незадоволення через те, що в місті нема влади. Люди хвилюються, бо ніхто не має права підпису документів. Через те, що нема на роботі ні міського голови, ні його заступників, уже тиждень ніхто не розглядає пошту, яка приходить на адресу міської ради і виконкому, у якій чимало кореспонденції, яка вимагає термінового розгляду. З цієї ж причини міська рада не видає людям довідок, які має підписати міський голова і поставити печатку. Можуть виникнути труднощі з виплатою зарплати працівникам бюджетної сфери, оплатою енергоносіїв, ліків та ін., оскільки своїх доходів забракне, а подання на отримання позики казначейства нема кому підписати.

Переглядів: 6818

 
Дрогобич "Мобілізація " 
Відео - написав(ла) "Алсет" - 05.03.2014
ВІдео про добровольців і мобілізацію у ДрогобичіЩе кілька місяців тому в це неможливо було повірити, це важко було навіть уявити, але це сталося. Російська агресія ввірвалася в життя українців, не давши їм оговтатись від і без того великих втрат на Майдані в Києві. Зараз тисячі українських чоловіків добровільно реєструються у військкоматах, мотивуючи це обов'язком захистити свою країну.

Переглядів: 7518

 
На сесії міської ради говорили про події у Криму 
Останні новини Дрогобича - 04.03.2014
Сесія міської ради відбувалася у ратушіСьогодні, 4 березня, у Дрогобичі відбулося позачергове засідання сесії міської ради, на якій розглянули питання про події, пов'язані з агресією Російської Федерації на суверенну територію Україну.

Переглядів: 5568

 
У Дрогобичі за день до військкомату зголосилося майже 300 добровольців 
Останні новини Дрогобича - 04.03.2014
Добровольці із Дрогобича і Борислава будуть іти воюватиВчора, 3 березня, у Дрогобичі до військкомату зголосились майже 300 добровольців стати на захист України від кремлівського агресора. Перші воїни запасу прибули вже о 5 години ранку. Добровольці з Борислава пропонували відновити у їхньому місті роботу військкомату, аргументуючи це великою кількістю охочих йти боронити Україну.

Переглядів: 5803

 
Псевдомайданівці у Трускавці від імені міськради вимагають кошти 
Новини Трускавця - 03.03.2014
Трускавецькі невідомі особи збирають гроші нібито для МайдануУ Трускавці невідомі особи видають себе за учасників супротиву режиму Януковича і, посилаючись на міську раду, випрошують кошти та інші матеріальні цінності, нібито для учасників Майдану.

Переглядів: 3548

 
Хочеш миру – готуйся до війни. У тому числі - інформаційної 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 03.03.2014
Всі на війну проти Росії і за український КримМосковська агресія щодо України, а вірніше, окупація території нашої країни – Криму – стала продовженням тих терактів, коли Кремль руками своїх снайперів вбивав майданівців у Києві. Так, саме війна, оголошена Україні під брехливою мотивацією "ущемлення прав росіян" у Криму, має свої витоки ще з 30 листопада, коли наймані російські садисти у формі українського Беркуту били студентів, журналістів та всіх мирних протестантів.

Переглядів: 4474

 
Дрогобицьку РДА може очолити свободівець 
Останні новини Дрогобича - 03.03.2014
Свобода захопила владу у Львівській областіГоловою Дрогобицької райдержадміністрації може стати депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" тридцятишестирічний Олексій Балицький. О.Балицький живе у Трускавці, його знають як менеджера, порядну людину і сподіваються, що з його приходом на Дрогобиччині розпочнуться реформи.

Переглядів: 6515

 
Люстрація по-дрогобицьки 
Плітки - написав(ла) Олександр Білик - 03.03.2014
До влади у Дрогобичі прийдуть старі обличчяЗначна кількість статей і коментарів, розміщених на сайті, викликала велику цікавість читачів і спонукала мене зустрітися з активістами Майдану. Тішуся, що більшість з них абсолютно адекватні люди, які щиро переживають за рідне місто. Бачив сльози на їх очах при згадці Небесної сотні, бачив злість на дії влади і розгубленість, що робити далі.

Переглядів: 6550

 
Громада Дрогобича вимагає запровадження військового стану 
Останні новини Дрогобича - 02.03.2014
Громада Дрогобича хоче воєнного стануСьогодні, 2 березня, у Дрогобичі на народному віче прийнято звернення до в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України О.Турчинова, Прем'єр-міністра України А.Яценюка, в якому пропонується з метою захисту Української держави та її громадян від агресії з боку Російської Федерації, ввести військовий стан на території України до часу нормалізації внутрішньої обстановки в країні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 5022

 
Побори у садках Дрогобича на 8 березня 
Життя сайту - написав(ла) читачка Олександра - 02.03.2014
У дитячих садках збирають гроші на 8 березняЦього листа на електронну пошту надіслала нам постійна читачка. Публікуємо в оригіналі.

Доброго дня! У кінці робочого дня заходжу в садочок забрати дитину. Одночасно зі мною у роздягальні знаходились і інші батьки, які проінформували мене в необхідності здати на подарунки до 8 березня 35 грн.

Переглядів: 9440

 
У Дрогобичі оголошено мобілізацію 
Останні новини Дрогобича - 01.03.2014
Мобілізація добровольців у ДрогобичіСьогодні, 1 березня, увечері у Дрогобичі активісти Майдану і небайдужі громадяни зібралися у міському Народному домі ім. І.Франка, щоб обговорити питання наведення порядку в місті, однак поточний момент виніс на порядок денний питання захисту України від кремлівського вторгнення.

Переглядів: 9150

 
Посаду Шильника може посісти Сабат 
Плітки - 01.03.2014
Володимир Сабат новий керуючий справамиЯк стало відомо Дрогобич Інфо, на посаду керуючого справами міськвиконкому може бути призначений радник міського голови Володимир Сабат.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7294

 
Львівська залізниця рулить! 
Відео - написав(ла) Юрій Федчак - 01.03.2014
Львівська залізниця не думає про пасажирівКажуть, до керівництва Львівської залізниці вже зверталися пасажири електропоїзда "Львів-Трускавець" з приводу запізнілого його прибуття на перон, однак керівники залізниці досі не відреагували на такі скарги. Якщо час відправки - 16.15 год., то часто він прибуває за 10-15 хв. до відправки.

Переглядів: 4783

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)