Чому Радзієвський? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк - 28.07.2010
РадзієвськийЯкби я був дрогобичанином, то на виборах міського голови голосував би за Олексія Радзієвського. Олексій Радзієвський не належить до кришталево чесних і чистих політиків, і я ніколи не робив з нього кумира. Галичани свого часу всупереч біблійним канонам сотворили собі кумира в особі Ющенка, тим більшим стало розчарування в ньому.

Переглядів: 7513

 
Хаптура, що вбиває майбутнє 
Роздуми - написав(ла) Олександр Магльона - 27.07.2010
ДзвінокЗ року в рік, з ініціативи різних міжнародних інституцій в Україні проводяться системні дослідження рівня корупції. Вислід невтішний – вона відчуває себе все дедалі комфортніше на теренах незалежної та самостійної. І ще, найгірший стан речей в системі освіти – від дошкільних установ і до університетів. Найпоширеніша тут і хаптура – хабарі. Відомо, що хабар - це гроші або речі, які даються службовій особі як підкуп, плата за які-небудь злочинні, незаконні дії в інтересах того, хто їх дає. За часів екс–Союзу хабарі були просто смішними у порівнянні із апетитами теперішніх владців. Та й не дуже стосувалися вони пересічних громадян, оскільки система "блатів" майже урівноважувала всіх у доступі до якихось невеликих преференцій.

Переглядів: 6525

 
Селяни хочуть конкретики 
Роздуми - написав(ла) Володимир Турмис, Галицька Зоря - 25.07.2010
ЗемляДнями був у своїх батьків на селі. Уже чотири роки як вони не тримають корову, бо роки даються взнаки, та ще й із двох синів ніхто біля них не живе. Спочатку батькам було незвично і сумно від того, що у стайні пустує місце. Але згодом вони змирилися з такою дійсністю. Благо, що сусіди поруч – порядні люди, тому батьки завжди мають молоко.

Переглядів: 4794

 
Базар чи кишкові захворювання? 
Плітки - 23.07.2010
БазарВчора (22 червня 2010 року) Микола Гук, міський голова Дрогобича, вкотре згадав про базар у центрі міста. Про це повідомляє відділ внутрішньої політики міської ради. Тема базару, досить болюча для дрогобичан, так і не досягнула логічного завершення - перенесення торгівлі з центру міста на спеціально підготовлені місця. А шкода, адже успішне вирішення цієї справи могло стати неабияким козирем для мера.

Переглядів: 3875

 
Фаворити на майбутніх виборах 
Новини - 20.07.2010
Свобода Якби у ці вихідні відбувалися вибори, то до влади в області прийшли б радикали. Згідно інформації дослідження суспільної думки центром "Соціоінформ", що проводилося з 9 по 20 червня, 20,1% виборців готові віддати свої голоси за "Свободу".

Переглядів: 5616

 
У Трускавці з липня буде зменшена квартирна плата 
Новини - написав(ла) Трускавецька міська рада - 19.07.2010
ГрошіВиконавчий комітет Трускавецької міської затвердив тариф на послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів у розмірі 34,9 грн за м. куб. для всіх категорій населення. Тариф на вивіз сміття для населення зменшився на 41% - до липня цього року тариф становив 59 грн за м. куб, для бюджетних установ тариф зменшився на 44% - раніше був 62,68 грн, для інших споживачів на 48% - був 67,94%.

Переглядів: 4973

 
Чому у нас такі погані дороги…? 
Фоторепортаж - написав(ла) Дригулич П.Г. - 14.07.2010
За останні дні дуже багато публікацій про погані дороги, але "віз і нині там"! Ще такого не було - щоб потрапити з Дрогобича в Стрий чи Борислав, донедавна вимушений був їздити через Трускавець. А через Мражницю в Бориславі та Східницю і Новий Кропивник проїхати взагалі неможливо. То в чому ж причина, що нам заважає відремонтувати нарешті наші дороги?
(натисніть на фото для перегляду, всього у статті 4 фото)

Переглядів: 6797

 
Хто володіє інформацією... 
Роздуми - написав(ла) Олександр Магльона - 13.07.2010
Інформація"Поінформований — означає озброєний": без сумніву, цей вислів знає більшість людей. Продовжуючи логічний ряд можемо впевнено стверджувати: озброєний — здатний захищати себе, свою сім'ю, власні інтереси. Безперечно — рідну Батьківщину. І тут зустрічаємося із незрозумілою перешкодою. Влада, (будь-яких форм правління) на всіх спіралях розвитку людства, найменше прагнула озброювати власний народ... інформацією. Насамперед, про свою діяльність. І це завжди був шлях втрат...

Переглядів: 5132

 
Дрогобич нарешті має водойму для купання 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) ЗІК - 11.07.2010
Ріка У суботу, 10 липня, у Дрогобичі завдяки зусиллям ТзОВ "Тандем" відбудеться відкриття купального озера на вул. І.Франка. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Переглядів: 12821

 
Гроші на дороги 
Останні новини Дрогобича - 09.07.2010
Герб Дрогобича Тему дрогобицьких доріг можна продовжувати до безкінечності. Але найкраще поглянути, оцінити візуально якість роботи, побачити у цифрах її вартість. А вже через рік часу побачити, що з тої дороги залишилося.

Переглядів: 5111

 
Відпочинок: дешево і сердито 
Новини - 05.07.2010
Фестиваль Літо, гаряча пора. Найкращий час для відпочинку, щоб покинути на деякий час асфальт, тісні міські вулиці. Хтось лише збирається поїхати в село, у гори чи на море - а хтось уже і повернувся. Сьогодні на електронну пошту редакції надійшов лист від нашого постійного читача Валентина, своєрідний "звіт про відпочинок".

Переглядів: 14148

 
Депутати без мера - місто без готелю 
Плітки - 03.07.2010
Хата Не бути "Тустані" вже міським готелем, так само як не бути більше Миколі Гуку мером Дрогобича, адже існує певна реакція в місті. Зараз навколо готельного комплексу видно нездоровий інтерес деяких людей при владі. Хоча, процес приватизації, так само як і весна, показує, хто де і кого підтримує. Зокрема, цікава позиція (чи поза?) дрогобицької "Пори".

Переглядів: 5406

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5831 день)