Сміттєпереробний завод на Дрогобиччині – міф чи реальність? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Віра Чопик, "Фортуна" - 30.11.2011
Сміття Згадка про сміттєпереробний завод у журналістів уже викликає саркастичні посмішки, проте можновладці невтомно продовжують мусувати цю тему і чи не за кожної нагоди запевняти: уже хтось там із кимсь підписав угоду, уже ось-ось буде виділено земельну ділянку, уже…, уже… уже… І так триває майже двадцять років. У зв’язку із цим редактор інтернет-ресурсу "Дрогобич Інфо" Максим Федис навіть запропонував журналістам блокувати всю інформацію від влади, якщо тільки вона (інформація) стосується побудови сміттєпереробного заводу, оскільки всім уже набридли пусті балачки.

Переглядів: 5239

 
Чиста Дрогобиччина: з чого почати? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Василь Мірчук, "Каменярі" - 30.11.2011
Люди Чи можна очистити Дрогобиччину від сміття та ще й на цьому заробити? Відповідь на це питання шукали учасники круглого столу, організованого тижневиком "Каменярі". Організатори цього зібрання найперше очікували побачити в редакції газети мера Дрогобича Олексія Радзієвського та голову райдержадміністрації Михайла Сендака. Обидва очільники постійно наголошують на тому, що вже впритул підійшли до будівництва сміттєпереробного заводу. Та, на жаль, вони не прийшли на це зібрання, на якому розмова йшла без зайвого офіціозу.

Переглядів: 3580

 
Міжнародний день інвалідів (3 грудня) наближається! 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 30.11.2011
Надія У 1992 році, у кінці Десятиріччя інвалідів Організації Об'єднаних Націй (1983-1992 рр.), Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

Переглядів: 3411

 
Нове приміщення фонду соціального страхування від нещасних випадків 
Останні новини Дрогобича - 29.11.2011
Хата Минулого четверга (24 листопада 2011 року) відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України переїхав на нове місце роботи. Нова адреса: колишній інститут управління (вхід зі сторони "Океану"). Стара юридична адреса Майдан Шевченка 1, кім. 69.

Переглядів: 5523

 
У Дрогобичі більшість інформації недоступна людям 
Роздуми - написав(ла) OZ - 29.11.2011
Комп’ютер Ініціатива Дрогінфо з опитуванням депутатів відкрила мені очі на одну банальну істину. У Дрогобичі існує дуже велика проблема з відкритістю. Паразитуюча армія чиновників, яких ми утримуємо своєю працею, податками і хабарами, нам абсолютно непідзвітна. Більшість громадян, у тому числі і я, у силу елементарної відсутності інформації просто нездатні об'єктивно проаналізувати роботу найманих нами "менеджерів".

Переглядів: 5570

 
У Дрогобичі вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 
Новини - написав(ла) Олег Дукас - 29.11.2011
Цвинтар 26 листопада вся Україна вшановувала пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Болісно стискалося цього дня серце у всіх небайдужих українців при згадці про ті страшні жертви, які поніс наш народ внаслідок цілеспрямованих дій сталінського комуністичного режиму на "упокорення" українського села найжахливішим способом – голодомором.

Переглядів: 3042

 
Кому вони всі служать? 
Життя сайту - написав(ла) Катерина Затварська - 28.11.2011
Герб Дрогобича Інтернет видання Дрогобич Інфо претендує на звання інформаційного періодичного видання міста Дрогобича, районного центру на заході України. На його сторінках піднімаються питання як суспільного, так і політичного життя міста і країни в цілому. Разом з тим, у час, коли в нашій країні ще жива демократія і люди можуть висловлювати свої думки про наболіле, іноді турбує думка, кому служить Дрогобич Інфо? Які люди стоять за ним?

Отримали надзвичайно цікавого листа, критичного і навіть дещо упередженого. Але публікуємо його повністю, з власними коментарями, як личить сайту вільних людей.

Переглядів: 4966

 
Микола Походжай: передусім слід втілювати стратегічні проекти 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 28.11.2011
ПоходжайПро Миколу Походжая Дрогобиччина, як і Україна почула наприкінці 2004 року, коли влада здійснила поліцейський наліт на його видавничу фірму "Коло". Це були часи Помаранчевої революції, тож з метою вилучення агітаційних матеріалів "помаранчевих" розпочався психологічний тиск на директора видавництва. Тоді своєчасно на захист діяльності підприємства, як і власне Миколи Походжая, пригадую, відгукнувся депутат Верховної Ради України Ярослав Кендзьор. Минуло трохи часу, і торік у виборчому марафоні до міської ради Микола Походжай був кандидатом на посаду міського голови Дрогобича. Але це місце, як бачимо, з великою перевагою голосів дісталося О. Радзієвському, однак і його суперник потрапив в міську раду як депутат від "Пори". Сьогодні з депутатом дрогобицької міської ради Миколою Походжаєм ведемо розмову.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7351

 
Вчителів "женуть" за власний рахунок 
Плітки - 27.11.2011
Дзвінок Ні мер, ні заступники, ні секретар міської ради та інші чиновники місцевого самоврядування Дрогобича не відмовилися від жодної гривні премій та численних надбавок до зарплатні. А повинні були б, адже коштів у бюджеті міста катастрофічно бракує. Саме дефіцит бюджету є причиною того, що влада цинічно примушує освітян брати відпустки за власний рахунок.

Переглядів: 8636

 
Вшанування пам’яті жертв голодної смерті 
Відео - 27.11.2011
Відео Вчора (26 листопада 2011 року) на площі Ринок дрогобичани вшановували жертв голодомору, приносили свічки, лампадки і молилися.

Переглядів: 3436

 
Перші зйомки відбулися! 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 27.11.2011
Фільм Як уже неодноразово заявлялося у ЗМІ, у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів проходить проект "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого відбувається в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3915

 
Сергій Гориславський: "Я не тільки пам’ятаю, але і виконую те, що обіцяю" 
Інтерв’ю - 26.11.2011
ГориславськийГориславський Сергій Орестович. Народився 1 червня 1974 року. Освіта вища. Закінчив Дрогобицькій механічний технікум (зараз коледж), а також Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка. За фахом менеджер-економіст. Маю досягнення в спорті. Помічник-консультант народного депутата України Писарчука П.І. Депутат Дрогобицької міської ради VI скликання, член бюджетної комісії. Мій тел. для виборців 0673130900.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 10472

 
Найрідніші наші — мама й тато 
Фоторепортаж - написав(ла) Зеновій Квасній - 26.11.2011
Батьки Для кожного із нас найріднішими і близькими завжди є, були і будуть наші батьки. Тому що саме вони — це люди, які привели нас у цей світ, саме вони нас виховали, і в міру своїх можливостей забезпечили нам майбутнє. Кожного дня вони для нас — надійна підтримка, допомога, порада. Це свято знає кожен із нас, але найбільше про це знають і проявляють у своїх щирих поглядах, усмішках, ласкавості діти та молодь з неповносправністю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 10037

 
Дрогобичани, будьте пильними! Вас обважують! 
Плітки - 25.11.2011
Вага Вчора на базарі у центральній частині міста, на відкритих рядах ("внизу") недобросовісний підприємець обважив мешканця Дрогобича. Купуючи цитрусові на одному з лотків, чоловік помітив, що при пустих шальках терезів на циферблаті стрілка зупиняється не на нулі, а відхиляється приблизно на 10 грам.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 6624

 
Відбили онкодиспансер, що далі? 
Відео - 25.11.2011
ВідеоЯк стало відомо з поширеної наради за участю депутатського корпусу, міського голови і першого заступника, прийнято рішення щодо перенесення медичних закладів на баланс обласного управління охорони здоров’я.

(всього 5 відео)

Переглядів: 4707

 
Соціально-правовий документальний фільм 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 25.11.2011
Фільм 17 листопада 2011 року у ДДТЗДІ, в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбулася робоча зустріч керівництва та учасників проекту з метою обговорення створення "Соціально-правового документального фільму".

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3417

 
У Дрогобичі вшанують пам'ять жертв голодомору 
Новини - написав(ла) Олег Дукас - 25.11.2011
Цвинтар 26 листопада Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. - найстрашнішої трагедії за всю історію існування нашого народу, наслідки якої ми пожинаємо дотепер. Адже через через цілеспрямовані дії Сталіна на остаточне придушення українського національно-визвольного руху та вирішення українського питання наша нація зазнала мільйонних жертв.

Переглядів: 3517

 
Свобода без КОДу 
Останні новини Дрогобича - 24.11.2011
Люди Вчора відбулось чергове засідання Комітету опору диктатурі Дрогобича. На пропозицію головуючого Демка Тараса, присутні вшанували пам'ять жертв голодомору 1933 р. молитвою та запаленою свічкою. А також закликали дрогобичан взяти участь у поминальній ході 26 листопада, яку організовують молодіжні організації спільно з церковними парафіями.

Переглядів: 5177

 
Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації онкодиспансеру 
Новини - написав(ла) Вікторія Стародуб - 24.11.2011
Лікарня Колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) звернувся до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати онкодиспансер від можливої ліквідації шляхом реорганізації медичного закладу.

Переглядів: 4401

 
За тиждень підсумки фотоконкурсу "Дівчина листопада 2011" 
Життя сайту - 24.11.2011
Дрогобич До проведення підсумків конкурсу "Дівчина листопада 2011" залишився рівно тиждень. Як результат вправної роботи фотографа Ігоря Гриника і фотомоделей, у Дрогобичі народжується новий вид фотографії "Вуличний портрет". Так. ми аматори, але подивіться на фото красунь - і ви все зрозумієте. Дрогобич - місто краси. Як би це пафосно не звучало, але це так.

Переглядів: 3653

 
Онкодиспансер Дрогобича влада хоче реорганізувати 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Онкодиспансер Дрогобича - 23.11.2011
Аптека До Вас звертається колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) у зв'язку з черговою реорганізацією установи, що на практиці означає її ліквідацію та знищення онкологічної служби не тільки м.Дрогобича та району, а і навколишньої зони- Трускавця, Борислава, Самбора, Ст. Самбора, тобто колишньої Дрогобицької області. Нас цікавить, чи вигідно це дрогобицькій громаді в цілому, чи тільки особистим інтересам окремих осіб, які знаходяться при владі в даний час?

Переглядів: 10882

 
Юрій Яцків: "Вибори, як і одруження, ніколи не виправдовують сподівань" 
Інтерв’ю - 22.11.2011
Фронт Змін Яцків Юрій Орестович. Дата народження 24 березня 1972 року. Став депутатом 6 листопада 2010р. Домашня адреса: 82100 Дрогобич вул. Шевченка, 37, кв.2. E-mail: yatskiv@gmail.com. Адреса приймальні: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1. Особиста сторінка в Інтернеті, на сайті ради, чи соціальних мережах (напр., Facebook): http://uk-ua.facebook.com/people/Yuriy-Yatskiv/100000039894372. Написав 34 звернень(отримав 26 відповідей). Є помічник депутата - Шипайло Ярослав Пилипович. Підготував 2 проекти рішень, за які голосувала міська рада.

Переглядів: 7056

 
Росоха проти Львівського апеляційного суду 
Відео - 22.11.2011
ВідеоНа засіданні комісії з питань приватизації було розглянуто питання конкурсу відносно "Пельменної". Оскільки початок конкурсу відбувся всупереч рішенню Львівського апеляційного суду, який заборонив будь-які дії, тому, звісно, було гаряче.

Оновлено 22.11.11 о 19:10.

Переглядів: 5868

 
Трудовий колектив "Пельменної" втратив надію на справедливість 
Новини - написав(ла) Тимофій Хащівський - 21.11.2011
Затемнення Як було вже анонсовано, приміщення "Пельменної" було виставлено на конкурс щодо приватизації - благі наміри влади покращити надходження в бюджет розвитку міста. Але ми чомусь всі забули про колектив "Пельменної", який відав цій роботі 20 років свого життя. Розуміючи свою долю, колектив почав боротись за свої права, і, як результат, - рішення про призупинення процесу приватизації шляхом конкурсу Львівським Апеляційним судом. Найцікавіше почалось тоді, коли про це рішення повідомили директора КП "Берізка" Йосипа Габшія, у структурне підпорядкування якого входить кафе "Пельменна" і кафе "Надія".

(до статті додано 6 документів, що стосуються даного питання)

Переглядів: 4173

 
Як може бидло робити дороги? 
Плітки - написав(ла) Іван Піддубний - 21.11.2011
ДорогиВчора (20 листопада 2011 року) відбувалось укладання асфальту на в’їзді до Дрогобича зі сторони Львова (вулиця Стрийська), на так званому "серпантині".

Переглядів: 6087

 
Завдяки регіоналам Дрогобича відомчі будинки нарешті приймуть у комунальну власність міста 
Новини - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 21.11.2011
Партія регіонів Загальні збори мешканців одинадцяти відомчих будинків Дрогобича, що перебувають на балансі ДП "Буджитлосервіс", відбулися 16 листопада за участю керівника підприємства А. Надланка, голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського та представників мерії.

Переглядів: 5462

 
Добра справа завжди має оцінку 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 21.11.2011
Анастасія Молодь — це майбутнє країни. Останнім часом молодь демонструє активну громадську позицію, долучаючись до різноманітного спектру молодіжної політики та інших напрямів діяльності.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3712

 
Канівця визнали лідером Львівщини 
Новини - написав(ла) galinfo.com.ua - 21.11.2011
Верховна Рада Центр суспільних досліджень "Тема" оприлюднив результати експертного дослідження "Лідери Львівщини", яким було визначено найактивніших і найперспективніших діячів, котрі працюють в регіонах області.

Переглядів: 3000

 
Патріотизм вселяє надію 
Відео - 20.11.2011
ВідеоЦього тижня під час футбольної зустрічі "Україна-Австрія" багато дрогобичан відвідали цей матч. Що їх здивувало - так це підняття патріотичного духу. Особливо у додатковий час, коли трибуни заспівали гімн України, щоб підбадьорити гравців, і останні забили вирішальний гол. Як після цього не вірити в силу національного нашого українського духу?

(всього 1 відео)

Переглядів: 4144

 
Як 7 депутатів "Хвилю" ганяли 
Новини - написав(ла) Тимофій Хащівський - 20.11.2011
Хата У п’ятницю (18 листопада 2011 року) відбулася незбагненна подія, бо засідала відповідна комісія з питань приватизації комунального майна. Якщо висловитися чесно, то я, з дозволу сказати, до такого "пробного проекту" не був готовий.

(всього 1 відео)

Переглядів: 4130

 
Богдан Пристай розвінчує владу 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 19.11.2011
Його інтерв’ю редакції дрогобицького радіо "Франкова земля" про велич української мови стало одним з чинників, що спонукав провести на сайті "Дрогобич Інфо" Літературний конкурс поезії. Доцент кафедри української мови ДДПУ Богдан Пристай сьогодні очолює громадську організацію "Віра і справедливість" та є депутатом Дрогобицької міської ради від партії УНА, а також має свій виборчий округ (мікрорайон міста вул. Самбірська, Івана Франка). Річний звіт його депутатської діяльності та критичний погляд на ситуацію в місті – у даній статті.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 6334

 
Фальшування? Прямі вигоди! 
Роздуми - написав(ла) Олександр Магльона - 19.11.2011
РоботаСвого часу нардеп Володимир Сівкович заявив, що ніхто з виявлених відповідною комісією 150 високопосадовців- чиновників з підробленими документами не покараний. Однак все й зараз відбувається за такою ж безпечною для пройдисвітів схемою. Збрехав чиновник про освіту, наукові звання, чи створив фальшиву біографію, - посів тепле крісло-місце, як правило, "хлібне". Нажив чималі статки для себе, родини, кумів, сватів, коханок та коханців і… відбувся малою ганьбою, якщо його викрили. І все.

Переглядів: 4498

 
Увага! Розшук! Зникло безвісти двоє людей 
Новини - написав(ла) Дрогобицький МВ ГУМВС України - 18.11.2011
ШихДрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області розшукується громадянин України Ших Михайло Петрович, 25.08.1935 р.н., житель м. Стебник, вул. Грушевського, 14-А, кв. 27, який 15 вересня 2009 року вийшов з дому та по теперішній час не повернувся.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 6042

 
Роберт Хомин: "Я багатий, бо я здоровий" 
Інтерв’ю - 18.11.2011
Ратуша Хомин Роберт Ярославович. 1964 р.н. Позапартійний. Перший раз обраний депутатом міської ради. Сфера діяльності - підприємець, власник автосервісу.

Переглядів: 10958

 
У Дрогобичі бракує коштів на зарплату працівникам бюджетної сфери 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі" - 18.11.2011
Гроші У Дрогобичі виникли проблеми з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Зі слів першого заступника міського голови Олександра Коростельова, за жовтень не повністю виплачено заробітну плату працівникам охорони здоров’я, не розпочато виплату освітянам.

Переглядів: 5115

 
З Днем студента 2011! 
Життя сайту - написав(ла) Зеновій Квасній - 18.11.2011
Квасній Шановна студентська молоде!

Щиросердечно вітаю вас з цим прекрасним молодіжним святом — Міжнародним днем студента.

Бажаю усім вам щодня отримувати море позитиву від проведеного часу за студентськими лавами. Закликаю усіх вас приймати активно участь у виховному та культурно-масовому процесі, долучатися до громадської та соціальної роботи, активно займатися науковою роботою. Бо саме ці речі виховують у молодих людей, зокрема студентської молоді, відповідальність, патріотизм та духовність.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3847

 
Кошти освітянам все-таки виплатять 
Життя сайту - 17.11.2011
Дзвінок І другий лист наших читачів, на який даємо відповідь і свій коментар.

Доброго дня!
Звертаються до Вас освітяни м. Дрогобича, яким затримують зарплату. Чи не могли б Ви, користуючись авторитетом Вашого видання, поцікавитись у міської влади, насамперед, у керівництва відділу освіти, про причину такої затримки? Вчителі вже доведені мало не до відчаю, багато наших колег вже всерйоз говорять про можливість подання скарги до прокуратури! Щиро дякуємо за допомогу, очікуємо на результати на сторінці Вашого видання!

Переглядів: 4645

 
Михайло Задорожний не блокував ремонт вулиці Котляревського 
Життя сайту - 17.11.2011
Задорожний Публікуємо дане звернення і відповідь Михайла Задорожного.

Шановна редакціє, до Вас звертається мешканка вул. Котляревського, вчителька української мови з 35-річним стажем. Уклінно прошу Вас провести журналістське розслідування. Справа в тому, що депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний заблокував ремонт дороги на нашій вулиці.

Переглядів: 5315

 
У Дрогобичі досягнуто консенсусу щодо нового законодавства про вибори при підтримці Сергія Гориславс 
Новини - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 17.11.2011
Партія регіонів Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський під час громадського обговорення виборчої реформи в Україні у приміщенні Дрогобицької міської ради виступив із доповіддю на підтримку нового законопроекту про вибори, який передбачає відновлення пропорційно-мажоритарної системи виборів до Верховної Ради України.

Переглядів: 4245

 
Рік правління Радзієвського: плюси і мінуси 
Роздуми - 16.11.2011
Радзієвський 12 листопада минув рік відколи нами, дрогобичанами, було обрано нового міського голову Олексія Радзієвського. Як змінився Дрогобич за цей рік? Ми будемо говорити про досягнення і упущення. Розберемо діяльність мера по пунктах передвиборчої програми. Розуміємо, що програма розрахована на п’ять років, але загальні тенденції зможемо розібрати.

Переглядів: 5745

 
Статистичні дані з Борислава 
Новини Борислава - написав(ла) Інформація відділу внутрішньої політики Бориславської міської ради - 16.11.2011
Герб БориславаЯк поінформувала начальник управління праці та соціального захисту Бориславської міської ради Ірина Цапів за 9 місяців поточного року в місті на 15% збільшилась заборгованість з виплати заробітної плати або 512 тис. грн. і становить 3, 826 млн. грн.

Переглядів: 3003

 
Нагорода знайшла свого героя 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 16.11.2011
Спорт Великі справи — благородні справи. Сьогодні, молодь активно розпочинає свою діяльність як у громадській сфері, так і у волонтерському русі. Це свідчить про те, що молоді люди мають бажання змінити своє життя на краще, у них відбуваються якісні зміни свідомості, вони бачуть своє майбутнє та майбутнє країни зовсім по-іншому, аніж це відбувається зараз. Чому? Тому що, сучасна молодь є креативною, творчою та енергійною. І як показує практика, часто ця діяльність має позитивний результат. Тому, ставлення до життя громади та прагнення до змін зі сторони молодих людей, абсолютно заслуговує на похвалу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3427

 
Михайло Лужецький сказав меру: "Я прийшов все робити, щоб дрогобицькій громаді стало легше жити" 
Інтерв’ю - написав(ла) Максим Федис - 15.11.2011
Лужецький Лужецький Михайло Петрович. 27.10.1946 р.н. Освіта вища. Інженер будівельник. У 1994 році перший заступник міського голови Дацюка Ю.Я. У 1996 - перший раз обраний міським головою. У 2002 році від рекомендації Блоку національно демократичних сил і партії "Наша Україна" вдруге обраний міським головою Дрогобича. З 2006 року є депутатом від партії БЮТ. На нинішній день очолює "Інститут розвитку міста" у Дрогобичі.

Переглядів: 5881

 
Демократія в Україні, а чи потрібна вона українцям?  
Роздуми - написав(ла) Guffi - 15.11.2011
Верховна Рада Це моя перша стаття, яку я вирішив опублікувати на цьому сайті. Сам я Дрогобичанин. І Дрогобичанин з великої букви "Д". Не тому, що я про себе великої думки, а, напевно, тому, що я тут народився, провів своє дитинство і дуже болісно переживаю все, що стається в моєму місті.

Переглядів: 8005

 
Особливості працевлаштування інвалідів 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 15.11.2011
Семінар Рівень економіки та соціального забезпечення громадян безпосередньо залежить від рівня зайнятості працездатного населення країни. Але, до цієї категорії — працездатного населення, також відносимо інвалідів ІІ і ІІІ групи. Адже, згідно із Законом України неповносправні громадяни мають право працевлаштування.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4816

 
Для себе, коханих! (як працює влада Дрогобича) 
Плітки - 14.11.2011
Ратуша Стотисячний Дрогобич разом зі Стебником - лише статистичні цифри для міської влади, зокрема її перших людей. Кажуть, що міський голова Олексій Радзієвський та перший заступник Олександр Коростельов використовують місто як полігон для експериментів та примноження своїх і так немалих статків.

Переглядів: 6552

 
Олег Хрущ: "Ми прийшли для того, щоб працювати" 
Інтерв’ю - написав(ла) Максим Федис - 14.11.2011
Хрущ Хрущ Олег Васильович. Голова фракції ВО "Свобода" в Дрогобицькій міській раді. 1977 р.н. Був кандидатом на посаду міського голови Дрогобича. Сьогодні ми спілкуємося із представником правої сили, про якого писали, що він "син комуніста".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 8030

 
На круглому столі в тижневику "Каменярі" презентували стратегію розвитку Дрогобиччини 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тижневик "Каменярі" - 13.11.2011
Робота 11 листопада в редакції тижневика "Каменярі" відбувся круглий стіл "Рік після виборів: що далі?". Його підсумком стала презентація ініціативи головного редактора тижневика Ігоря Куруса "Стратегія розвитку краю. Рятуймо себе – рятуймо Україну". Шкода, що з нею не познайомилися градоначальники Трускавця, Борислава та керівництво району. Їх серед учасників дискусії не було.

Переглядів: 4139

 
"… Розгортаю життя, як сувій полотна" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Вікторія Лишик - 13.11.2011
Сеник Нещодавно у Дрогобичі, в приміщенні бібліотеки ім. Чорновола за ініціативи та організації старшого наукового працівника музею "Дрогобиччина" Любові Васильків, провідного бібліотекаря Галини Михайляк і громадської організації "Союзу українок" відбувся вечір пам’яті, присвячений талановитій майстрині української вишивки, члену Української Хельсінської групи, провідному діячеві ОУН, відомому громадському діячеві, політв’язню Ірині Сеник.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 4741

 
Таким учителем школа може гордитися! 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Вікторія Лишик - 12.11.2011
ДзвінокЛюдина – основний капітал сучасного суспільства, здатна до пошуку та засвоєння нових знань, до прийняття нестандартних рішень. Освіта у цьому контексті розглядається як передовий фактор соціального та економічного прогресу в розбудові якісно нового освіченого суспільства.

Переглядів: 5800

 
Володимир Бернадович: "Оцінюю свою роботу на трійку" 
Інтерв’ю - написав(ла) Максим Федис - 11.11.2011
Фронт змін Бернадович Володимир Анатолійович. 1980 р.н. Наймолодший депутат. У міській раді представляє політичну партію "Фронт змін". Заступник голови у фракції "Фронту змін" міської ради Дрогобича.

Переглядів: 11273

 
Шотландська музика у Дрогобичі 
Відео - 11.11.2011
ВідеоВуличні музиканти Дрогобича продовжують тішити нас своєю майстерністю. Про хлопця, що грає на волинці, Сергія, ми вже колись писали. Тепер йому акомпанує ще й дівчина на струнних.

Переглядів: 4476

 
Михайло Ваврин: "Я не прибічник Олексія Радзієвського" 
Інтерв’ю - написав(ла) Максим Федис - 10.11.2011
БЮТ Сьогодні ми поспілкуємось з очільником партії "Батьківщина" (БЮТ), опонентом Олексія Радзієвського, кандидатом на посаду міського голову Дрогобича Михайлом Ваврином.

Переглядів: 5029

 
To beer or not to beer… 
Юридична консультація - написав(ла) Олесь Рупінський, юрист - 10.11.2011
Пиво Недавно стикнувся з цікавим питанням: де можна пити пиво та іншу безалкоголку та що може бути, якщо пити не там, де дозволено. Все почалось з того, що недавно був у відрядженні в Дніпропетровську, їхав у купе, проїхали П’ятихатки. Десь за хв.. 15 заривається в купе міліціонер та давай нас обдивлятись. Я був здивований, чого так, без стуку в купе вривається працівник правоохоронних органів. Після короткої та вельми "інтелігентної" бесіди мені вдалось з нього витягнути інформацію, що він літає по поїзді та шукає громадян, котрі розпивають пиво в громадських місцях.

Переглядів: 5376

 
Непоправна втрата для Дрогобича 
Новини - написав(ла) Наталія Альберда - 09.11.2011
ДДПУПогожий день 7 листопада. Під стінами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка багатолюдно. Студентська молодь та викладачі Альма Матері, можновладці міста та столиці із величезними букетами квітами, вінками та скорботним поглядом. Університет прощається із Валерієм Скотним. Серце відомого вченого, культуролога та філософа, заслуженого працівника освіти України, ректора з двадцятирічним стажем, професора Валерія Григоровича Скотного раптово та так завчасно перестало битись 5 листопада.

Переглядів: 6461

 
Невідомий водій вбив велосипедиста 
Кримінал - написав(ла) Керівництво Дрогобицького міського відділу ГУМВСУ у Львівській області - 09.11.2011
Цвинтар У неділю (6 листопада 2011 року) на вул. Б. Хмельницького у м. Дрогобичі невідомий водій, що керував невстановленим транспортним засобом, скоїв наїзд на велосипедиста. Останній від отриманих тілесних ушкоджень на місці події помер.

Переглядів: 7937

 
Дрогобичанин хотів знеструмити місто? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго" - 08.11.2011
Затемнення ПАТ "Львівобленерго" звертається до комунальних та інших організацій, підприємств, мешканців Львівщини щодо необхідності узгодження з ПАТ "Львівобленерго" проведення земляних робіт в охоронних зонах кабельних ліній електропередачі.

Переглядів: 4217

 
Депутатство Петра Сушка врятувало освітян від безробіття? 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 08.11.2011
СушкоЗ депутатом міської ради від партії "Пора" Петром Сушко домовитися про інтерв’ю не так легко. Це – непосидюча особистість, яку можна зустріти то у львівських інституціях, то в стінах Дрогобицької міської ради, а нерідко депутат перебуває з робочими питаннями у відрядженні. Але з обіцяних мною десяти хвилин розмова з начальником Дрогобицького міського відділу освіти Петром Сушко затягнулася майже на півгодини.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 8130

 
"Життя - мов спалах" 
Новини - написав(ла) Ярослав Грицик, "Галицька зоря" - 08.11.2011
ЛистСаме під такою назвою днями у видавництві "Коло" вийшов у світ фотоальбом дрогобицького фотографа і журналіста Ігоря Фецяка. Книга присвячена світлій пам’яті фотомитця, члена Національної спілки журналістів України Олександра Барана, який залишив яскравий слід у душах друзів та близьких і назавжди увійшов в історію Дрогобича.

Переглядів: 4783

 
Тарас Метик: Дрогобич – не провінція!.. 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 07.11.2011
Тарас Метик Минув рік з часу проведення виборів до місцевих рад, тож виборці нарешті бажають почути звіт виконаної роботи депутатів. Взагалі такий звіт громада міста очікує почути в публічних місцях, де кожен виборець зумів би задати своє питання про наболіле. На жаль, у силу незрозумілих причин такі зустрічі, у яких депутати б звітувалися за кожен місяць виконаної роботи перед мешканцями свого виборчого округу є на даний час великою рідкістю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7056

 
Олексій Радзієвський за рік роботи: "Є ідеальні наміри" 
Інтерв’ю - написав(ла) Петро Мацан, "Галицька зоря" - 07.11.2011
Радзієвський Наступного тижня мине рік, відколи Олексій Радзієвський був приведений до присяги і приступив до виконання обов’язків міського голови Дрогобича. Перепала йому далебі не найкраща "спадщина", причім буквально за всіма параметрами – фінансовими, соціально-економічними, управлінськими і т.д. Окрім внутрішніх чинників, далися взнаки ще й зовнішні: верховна влада, "спускаючи низам" бюджет-2011, безпрецедентно обмежила фінансові можливості органів місцевого самоврядування. Відтак, без перебільшень можна сказати, О.Радзієвському довелося стартувати за форс-мажорних обставин.

Переглядів: 4934

 
Дрогобицькі школярі вітали осінь 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 06.11.2011
Осінь Перші дні листопада ознаменувалися блакитним небом та сонячними днями. Начебто надолужуючи згаяне бабине літо у жовтні, осінь намагається знову подарувати краянам радість своєї пори: жовто-багряне листя огорнуло ошатні крони кленів на вулицях Дрогобича, а на газонах, в парках і скверах, прокидаючись щоранку від морозного інею, густим килимком зеленіє трава. Відзначають красу цієї пори року у шкільних закладах освіти в Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 37 фото і 3 відео)

Переглядів: 4397

 
Помер ректор Валерій Скотний 
Останні новини Дрогобича - 05.11.2011
ДДПУРаптово пішов з життя ректор Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, Академік вищої школи, професор, доктор філософії Валерій Григорович Скотний.

Оновлено 08.11.11 о 16:30

Переглядів: 17997

 
Гурт X-Projekt на Хеловін у барі "Bad Cat" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Марія-Луїза - 05.11.2011
Музика Таке враження, що тільки з'явився в Дрогобичі винятковий заклад, де можна було і пива/кави випити, і з приятелями погомоніти, не перехиляючись через стіл і не кричучи у їхні вуха те, що хотів сказати (бо музика глушить), з достойною музичною політикою (без жахливого рос-попсу, зокрема), а головне! – бо вищезгадане стосується ще декількох закладів – де виступають наживо місцеві гурти!!, як вже той заклад і закрився. Здається, не з доброї на те волі господаря, але, не знаючи напевне, стверджувати не буду.

Переглядів: 5146

 
Стадіон "Галичина" - гордість Дрогобича чи режимний об’єкт? 
Євро-2012 - написав(ла) Марія Кульчицька, газета "Вільне слово" - 04.11.2011
Стадіон Такого у провінційному Дрогобичі на свободолюбивій Галичині журналісти не чекали. Виявляється, вхід на територію, де ведеться будівництво стадіону, розмови із працівниками та фотозйомка для представників ЗМІ … заборонена! Тільки от на підставі чого? Чи не тому, що не встигаємо, не вкладаємось у графіки УЄФА, а, може, не так, як мало б бути, освоюємо кошти?..

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 9773

 
Ви ще не прозвітувалися? Йдемо до вас! 
Життя сайту - 04.11.2011
Герб ДрогобичаЗ наступного тижня розпочнемо публікувати річні звіти представників влади Дрогобиччини. Розкриваємо тему виконання обіцянок нашими обранцями, представниками влади і депутатського корпусу. Будемо проводити інтерв’ю з багатьма політиками і вимагати звіт за рік виконаної роботи. Тим же, хто відмовиться від інтерв’ю, напишемо свою версію бачення року роботи.

Переглядів: 7225

 
Ваврин vs Байса: 1-0 
Відео - 03.11.2011
ВідеоВідео зі зборів Координаційної ради національно-демократичних сил Дрогобиччини.

Переглядів: 5893

 
У хаті - спека, між гаражів - наркомани 
Плітки - написав(ла) Наталя - 03.11.2011
Хата Наша читачка Наталя звертається у цьому листі до мера Дрогобича Олексія Радзієвського та до усієї дрогобицької влади.

Добрий день.
Зверніть увагу, будь ласка, меру на опалення по вул. В.Великого. На дворі +10, а опалення жарить у хаті так, якби було на вулиці -20. Я розумію, що це їхні гроші, але нехай думають про людей, а не лише про свої кишені.

Переглядів: 5433

 
Міс Rezus+ 2011 
Реклама - 03.11.2011
Монро У суботу (5 листопада 2011 року) у клубі "Rezus+" у м Трускавець (готель "Rixos") відбудеться конкурс для обрання "Міс Rezus+ 2011". Вартість попереднього придбаного квитка 40 грн. Кількість квитків та столиків обмежена. З питань придбання звертайтеся за телефонами (098) 45 07 922 та (063) 869 4224.

Переглядів: 4589

 
Компанія "Алло" продає несправні телефони? 
Останні новини Дрогобича - 02.11.2011
Алло Не вперше стикаємося із порушенням прав споживачів у Дрогобичі та й в Україні. Цього разу розповімо про несправний телефон, що був придбаний нещодавно в одному магазині з мережі "Алло", що у Дрогобичі, на площі Ринок, 12, і як компанія відмовилася його замінити.

Оновлено 31.10.11 о 16:30, додано коментар юриста.

Переглядів: 21503

 
Страшне перо - не в гусака, або гангстерський терор українського банку – 2 
Новини - написав(ла) Юрій Федчак - 02.11.2011
Приватбанк Статтю на цю тему було опубліковано на "Дрогобич Інфо" три тижні тому (Гангстерський терор українського банку), і, здавалося б, питання розкрите та зняте з порядку денного. Однак історія про взаємини ошуканої Вікторії Лишик та Приватбанком отримала цікаве продовження, яке не дослідити та промовчати було б щонайменше нетактовно.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Переглядів: 6997

 
Святкова вечірка & Осінній бал. Halloween наближається! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 02.11.2011
Папороть Напередодні Дня вшанування потойбічних сил, померлих предків, як і у всіх розважальних та навчальних закладах, так само і у Товаристві "Надія" молодь організувала веселу вечірку. Найцікавішим є те, що захід складався з двох частин — осіннього балу та дискотеки у стилі "Halloween". Учасниками дійства були молодь товариства "Надія", а також волонтери. Слід згадати, що зал, де відбувався захід, був оформлений по-осінньому. А головним атрибутом став гарбуз — "світильник Джека".

Переглядів: 6337

 
500 найгарніших дрогобичанок: підсумки жовтня 2011 
Життя сайту - 01.11.2011
"Дівчиною Жовтня 2011" стала Ірина Веселовська. Дуже цікаво проходив фотоконкурс: у жовтні до останнього дня не було відомо фавориток або переможниці, і лише голосування в Інтернеті визначило переможницю. Нею стала Ірина Веселовська, із незначним відривом при голосуванні перемогла від Марти Щеглової.

(на фото - Ірина Веселовська, натисніть на фото для перегляду)

Оновлено 01.11.11 о 20:40, додано фото із святкування.

Переглядів: 11179

 
Невігластво адміністрації ДДПУ, чи намагання не суперечити Табачнику 
Останні новини Дрогобича - 01.11.2011
ДДПУ Уже близько року українське студентство бореться проти прийняття Закону України "Про вищу освіту", пропонованого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України на чолі із Дмитром Табачником, який, м’яко кажучи, створювався не для вирішення проблем вищої освіти та подолання корупції у ній, а для збільшення легальних та нелегальних надходжень адміністраціям ВНЗ та чиновникам зі сфери освіти. Проводячи мало не щомісяця всілякі акції, мітинги, обговорення, студенти та активісти різноманітних громадських об’єднань домагались кілька разів того, що цей законопроект відправлявся на доопрацювання у Міністерство.

Переглядів: 4774

 
Гориславський хоче перевірити діяльність керівників збанкрутілих комунальних підприємств Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів - 01.11.2011
Партія регіонівГолова фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергій Гориславський під час сесії міськради 28 жовтня виступив із депутатським запитом щодо діяльності комунальних підприємств міста - туристичного комплексу "Дрогобич", лазні-пральні "Хвиля" та ресторану "Берізка".

Переглядів: 5153

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5831 день)