Дрогобиччина проголосувала за "Свободу" та Романа Ілика 
Вибори - написав(ла) Анатолій Власюк, tustan.io.ua - 30.10.2012
Верховна РадаУ понеділок, 29 жовтня, Роман Ілик провів прес-конференцію. Він розповів про паралельний підрахунок голосів, який здійснювався представниками Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". Протоколи з мокрими печатками з усіх дільниць Дрогобицького виборчого округу N121 знаходяться у штабі.

Переглядів: 8040

 
Флешмоб від "Надії" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Анатолій Власюк - 30.10.2012
Флешмоб НадіяМабуть, це дійство надовго запам’ятається студентам факультету іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3745

 
Не країна, а бардак 
Новини - написав(ла) Юлія Маринович - 30.10.2012
ЗатемненняПрийшовши у неділю (28 жовтня) на виборчу дільницю у місті Самборі, щоб зробити свій вибір, мені повідомили, що у списках мене нема. А почалась ця страшна історія так.

Переглядів: 3799

 
До Нового року знижки на рекламу на Дрогобич Інфо! 
Життя сайту - 29.10.2012
Герб ДрогобичаАкція для молодих підприємців, які тільки розпочали свій бізнес. Розуміючи, як важко знайти зайві кошти на розвиток підприємства, редакція вводить знижки на рекламу для бізнесу, який розвивається.

Переглядів: 3018

 
Вибори-2012 у реальному часі 
Вибори - 28.10.2012
РадаДобігає кінця день виборів депутатів до Верховної Ради України. Просимо усіх надсилати інформацію про перебіг процесу голосування на дільницях у Дрогобичі. Також пишіть про порушення, якщо такі були чи будуть.

Переглядів: 8493

 
Ярослав Бігуняк "став" російськомовним співаком шансону 
Відео - написав(ла) Юрій Федчак - 28.10.2012
ВідеоНаш краянин Ярослав, відомий більше як фермер, про якого ми вже неодноразово писали, не може змиритися з уживанням українцями неприпустимих для християн лайливими словами, оскверненням підвалин українства – мови, історії, культури. Обраний ним шлях боротьби – пісенний. Його нова пісня "Вадим, спасибо, и Сергей…", виконана нав’язаною українцям російською мовою, має як іронічний підтекст, так і політичне забарвлення.

Переглядів: 5976

 
"Дрогобичводоканал" є заручником інтриг приватних структур, яких прикривають високопосадовці 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 27.10.2012
ВодаУ середу, 24 жовтня, у приміщенні Дрогобицької міської ради відбулась прес-конференція з приводу безпідставного припинення подачі електроенергії підприємством ПАТ "Львівобленерго" КП "Дрогобичводрканалу", в результаті чого минулого тижня мешканці Дрогобиччини залишилися без води близько 18-и годин.

Переглядів: 4193

 
Відкинутий односельчанами чоловік змушений мешкати у лісі 
Новини Дрогобицького району - 27.10.2012
ЛісНам пишуть:
Перебуваючи в гостях у знайомих, мене вразило, що людина, яка мешкає у тій частині села, що мешканці називають "Червона" Летня (оскільки там усі віддають свій голос за комуністів), змушена доживати свого віку… у лісі.

Переглядів: 6019

 
ЗОШ №4 виповнилося 65 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 27.10.2012
Дзвінок20 жовтня Дрогобицька ЗОШ №4 святкувала свій 65-літній ювілей. На урочистому заході були присутні працівники міськвиконкому, випускники школи, представники ЗМІ. Дзвінкоголосі вихованці естрадних та самодіяльних колективів, які діють при школі, порадували присутніх веселим співом та запальними танцями.

Переглядів: 9648

 
"Відверто про все" з Віктором Возняком 
Дрогобич Інфо ТБ - написав(ла) Максим Федис - 26.10.2012
ВідеоЯк ми і анонсували, пропонуємо вам передачу "Відверто про все" з Віктором Возняком. Із запізненням, оскільки робилось все власноруч, а не на студії. Відкидаємо закиди, чому немає інтерв’ю з іншими кандидатами, бо найрентиговіші відмовились від цієї передачі. Одному кандидату пообіцяли - приносимо вибачення, за браком часу не змогли. Але основна ідея - запитання від наших читачів - була реалізована. Пропоную всім продивитись, а потім вже робити висновки

Переглядів: 4742

 
"Відверто про все" з Віктором Возняком 
Дрогобич Інфо ТБ - написав(ла) Максим Федис - 26.10.2012
ВідеоЯк ми і анонсували, пропонуємо вам передачу "Відверто про все" з Віктором Возняком. Із запізненням, оскільки робилось все власноруч, а не на студії. Відкидаємо закиди, чому немає інтерв’ю з іншими кандидатами, бо найрентиговіші відмовились від цієї передачі. Одному кандидату пообіцяли - приносимо вибачення, за браком часу не змогли. Але основна ідея - запитання від наших читачів - була реалізована. Пропоную всім продивитись, а потім вже робити висновки

Переглядів: 1477

 
2 дні до виборів. Ви голосуєте? 
Вибори - написав(ла) Максим Федис - 26.10.2012
Верховна РадаОстанні дні агітації. Сайт Дрогобич Інфо закликає всіх прийти на виборчу дільницю. Обов’язково проголосуйте - навіть один голос вирішує. А у цій статті висловіть свою думку і слова підтримки кандидату, але коротко: "Я голосую за ..., тому що ... ".

Переглядів: 5144

 
Територія біля Дрогобицького продовольчого ринку: все приватизовано? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 26.10.2012
БазарСитуація на Дрогобицькому продовольчому ринку з року в рік не стає кращою, і навіть навпаки. Цього року часом пройти ринком – проблема, адже кількість постійних продавців, які щодня торгують різним крамом, не меншає, а дрогобичанам і жителям навколишніх сіл реалізувати вирощену на власному городі продукцію, зокрема квіти, овочі, фрукти, а так само молочну продукцію і дари лісів стає проблематично: вільних місць постійно не вистачає.

(у статті 4 відео)

На відео №2: депутат міської ради від Партії регіонів Федак розганяє вуличних торговців.

Переглядів: 6070

 
Автомобільні дороги робитимуть на зиму - Дрогобицький район 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Максим Федис - 26.10.2012
ДорогиЗаслухавши та обговоривши на ХХ сесії Дрогобицької районної ради доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Перхуна, розглянувши подання райдержадміністрації від 27.08.2012р. № 455/02-03, врахувавши висновки постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики від 17.09. 2012р., керуючись ст 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Дрогобицька районна рада вирішила забезпечити освоєння коштів субвенцій сільським і селищним радам, виділених з державного та обласного бюджетів на будівництво, реконструкцію та утримання автомобільних доріг комунальної власності.

Переглядів: 3624

 
"Львівобленерго" є боржником міської ради Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 25.10.2012
РадзієвськийЕпіцентром останньої понеділкової наради Дрогобицького міськвиконкому було гнівне обурення міського голови Олексія Радзієвського з приводу незаконного, на розсуд мера, відключення ВАТ "Львівобленерго" електроенергії на комунальному підприємстві КП "Дрогобичводоканал". У результаті таких необ’єктивних дій з боку "Львівобленерго", Дрогобиччина залишилась без води близько 18-и годин. Причиною припинення електроспоживання стала менш, як місячна заборгованість водоканалу перед "Львівобленерго" за спожиту електроенергію, яка сягнула понад 1 200 тис. грн.

Переглядів: 4306

 
Відбудеться ремонт площі Ринок у Дрогобичі. Мільйони витрясуть з торговців на площі 
Новини - написав(ла) nashigroshi.org - 25.10.2012
РатушаКП "Управління капітального будівництва" Дрогобицької міськради Львівської області 10 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Прикарпатцивільбуд" на реконструкцію площі Ринок у місті Дрогобичі. Вартість угоди склала 15,64 млн грн.

Переглядів: 5017

 
"Байкер-паті на Прикарпатті" 
Новини - написав(ла) Ярослав Ковальчук - 25.10.2012
МотоциклВже майже місяць пройшов з часу проведення "Байкер-паті на Прикарпатті", а так і ніхто по суті не написав про цю подію. Я все ж таки хотів би поділитися своїми враженнями і похвалитися своєю присутністю на ній. Отже мова йтиме про закриття байкерського сезону яке організував Дрогобицький мотоклуб "LIONS MC".

Переглядів: 5933

 
Ігри патріотів - фінал близько 
Вибори - написав(ла) Максим Федис - 24.10.2012
Верховна РадаЩе 4 днів і ночей - саме стільки часу залишилося до фіналу виборчих перегонів. Декларуючи свою аполітичність, редакція сайту Дрогобич Інфо може з гордістю сказати, що цей шлях ми пройшли чесно, ми не зрадили наших читачів. Різні закиди і звинувачення в продажності виглядають смішними - у заангажовані також. Тепер я розумію правильність нашого вибору: стільки джинси, судових процесів, образ опонентів, компромату кандидатів один на одного наш регіон ще не бачив, весь набір політичного болота за місяць. А як співіснувати далі? 29 жовтня кінця світу не буде…

Переглядів: 4793

 
Замість індивідуального опалення - відсутність газу 
Плітки - написав(ла) Олег - 24.10.2012
ХатаШановні дрогобичани. Звертаюсь до Вас щодо виданих дозволів на встановлення індивідуального опалення у квартирах. Їх було видано біля 700. Я, щасливий володар заповітного дозволу, витративши 20 тис. грн. на матеріали та роботу, урочисто від’єднавшись від тепломереж, тепер змушений мерзнути з невключеними газовими приладами невизначений період.

Переглядів: 8395

 
Телефонні аферисти у Дрогобичі 
Кримінал - написав(ла) Марія Степанівна Кущ - 23.10.2012
ГрошіДорогі мої краяни! Пишу до вас і прошу прочитати та опублікувати мого листа. Те, що сталося зі мною, може статися з кожним. 20 жовтня цього року мені зателефонував невідомий номер, представився начальником міліції та повідомив, що мій син збив машиною людину і ця людина у комі.

Переглядів: 6882

 
На Спортивній і Козловського потрібні танки! 
Дорожній патруль - написав(ла) Житель, водій - 23.10.2012
ТанкШановна редакція, маю до Вас прохання. Звертаюся до Вас від імені усіх мешканців та гостей вулиць Спортивна та Котляревського! Зробіть якийсь репортаж, на тему відсутності дороги до наших хат. Реально уже немає жодної нормально (навіть за мірками Дрогобича) дороги додому. Біля нашого "Європейського стадіону" проїжджають уже лише вантажівки та техніка МНС.

Переглядів: 4344

 
Вуличні тварини у Дрогобичі потребують милосердя 
Роздуми - написав(ла) Тетяна Райнівська - 23.10.2012
СобакиЖиття. Всі ми кудись поспішаємо у ньому, хочемо встигнути, чогось досягнути. Так, це нормально, бо для цього людина й живе на світі, а ще живе, щоб творити добро.

Переглядів: 8680

 
А квартири лише начальникам 
Кримінал - написав(ла) Iрина Шелупець, газета "Експрес" - 21.10.2012
ХатаЕкс-правоохоронець та "чорнобилець" довiв, що в Дрогобичi манiпулюють iз житлом, на яке є черга. Ось уже 23 роки Василь Шевчук перебуває на квартирному облiку у списку позачерговикiв, але дотепер разом iз дружиною та неповнолiтньою донькою тулиться у невеличкiй гуртожитськiй кiмнатцi (18 кв. м), де нема теплої води, загальнi кухня i туалет.

Переглядів: 4645

 
Madison Strategy - Повернись [Official Music Video] 
Відео - написав(ла) Вася Лужаниця - 21.10.2012
ВідеоPidzhak Films презентує кліп на пісню "Повернись" гурту "Madison Strategy".

Переглядів: 3361

 
Ідея "Української Правди" народилась у Дрогобичі 
Новини - написав(ла) Анатолій Власюк - 21.10.2012
РоботаОстаннім часом укотре згущаються хмари над свободою слова. Про це говорили учасники Дискусійного клубу. Експертами виступили кандидат у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 Ігор Курус, голова громадської організації "Небайдужі Дрогобичани" Святослав Сурма, один із лідерів молодіжного руху Дрогобиччини Олег Дукас і голова Товариства "Юрій Дрогобич" Володимир Кондзьолка.

Переглядів: 3023

 
Сендак про адмінресурс на Львівщині 
Вибори - написав(ла) Прес-клуб - 20.10.2012
ВідеоНа прес-конференції Михайло Сендак розповів про перепони, які йому чинили під час реєстрації кандидатури на вибори, про незаконні маніпуляції під час призначення на керівні посади в район, а також дав відповідь на запитання, чому його боїться місцева влада

Переглядів: 5256

 
Дрогобицькі бізнесмени скаржились на Сендака у Кабмін - керівництво держави ухвалило його звільнення 
Вибори - написав(ла) Заява керівництва Львівської ОДА - 20.10.2012
Звільнення СендакаКандидат у народні депутати України та голова Дрогобицької РДА Михайло Сендак озвучив низку неправдивих звинувачень в бік керівництва Львівської обласної державної адміністрації. У зв’язку із цим керівництво Львівської ОДА вважає за потрібне зробити офіційну заяву.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 5010

 
Право на достатній життєвий рівень та соціальний захист для інвалідів: можливості та реалії 
Новини - написав(ла) Анатолій Власюк - 20.10.2012
НадыяУ жовтні 2012 року в рамках проекту "Право має перемогти", який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, відбулася перша, із запланованих трьох, робоча зустріч. У ній взяли участь керівник Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія" Ірина Дзюрах, кандидати у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу № 121, депутати Дрогобицької та Трускавецької міських і Дрогобицької районної рад, керівники громадських організацій, журналісти.

Переглядів: 4365

 
"Так сталось", - сказали в електромережі  
Останні новини Дрогобича - написав(ла) читачка Ольга - 19.10.2012
Затемнення Вчора (18 жовтня 2012 року) піввулиці Юрія Дрогобича, що у центрі міста, залишилось без світла, починаючи з 13 год. дня. Жителі, які телефонували до диспетчера електромережі, дізнались, що вулицю відключили через те, що вінницький проектний інститут, який знаходиться на цій вулиці не заплатив за електроенергію.

Переглядів: 4835

 
Дрогобич залишили без води через борги водоканалу? 
Плітки - написав(ла) Тереза Лоїк, мати і бабуся - 19.10.2012
РікаЩо робиться в місті! Що робиться! Та це неможливо, як кажуть росіяни, ані в казці сказати, ні пером написати! Як знущаються над бідними городянами, ви тільки подивіться! Один хоче (йому мало) піднімає за комунальні послуги гроші, другому здається, що мало має, взагалі обнаглів - відключає все місто від водопостачання. Бо бачите, люди мало платять, тарифи малі за воду. А електромережі мають право відключити ціле місто від водопостачання!

Переглядів: 7861

 
Передвиборчі обіцянки кандидатів у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу №121 
Вибори - написав(ла) Анатолій Власюк - 19.10.2012
РадаНауково-ідеологічний Центр імені Дмитра Донцова організував круглий стіл. Він був присвячений аналізу програм кандидатів у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121. Перед присутніми виступили викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Олег Баган і Петро Іванишин.

Переглядів: 7049

 
Тренінг у "Надії" про права інвалідів 
Юридична консультація - написав(ла) Ірина Вайда, юрист - 19.10.2012
НадіяНещодавно в Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів "Надія" відбувся тренінг. На ньому йшла мова про основні положення "Конвенції про права інвалідів".

Переглядів: 4797

 
Комунальний рейд 
Відео - написав(ла) Кофеїн TV - 18.10.2012
ВідеоУ комунальній сфері Дрогобича, Стебника та Борислава існують величезні проблеми. Люди платять гроші, не отримуючи ніяких послуг. Мешканці надзвичайно невдоволені керівництвом ЖКГ зокрема і владою у цілому.

Переглядів: 4392

 
У Дрогобичі зникають приватні підприємці 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 18.10.2012
РоботаЗа даними відділу статистики Дрогобицької міської ради, за 9 місяців цього року було зареєстровано 51 юридичну особу, а з державної реєстрації було знято лише 17 юридичних осіб. Аналогічно, за такий самий період часу офіційно зареєструвалися 267 фізичних осіб-підприємців, а з державного реєстру було знято 331 фізичну особу.

Переглядів: 4096

 
У Дрогобичі зафіксовано рекордний спад виробництва – понад 90% 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Іван Тихий, тижневик "Каменярі" - 17.10.2012
ЗатемненняЗа 9 місяців підприємства Дрогобича зменшили обсяги виробництва у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 91, 8%. Цю цифру озвучив на нараді в Ратуші перший заступник міського голови Олександр Коростельов.

Переглядів: 4959

 
Молоді жінки вмирають від раку гінекологічних локалізацій 
Новини - написав(ла) Леся Ясюра - 17.10.2012
АптекаЗ 8 до 22 жовтня у Львівській області проводяться Дні профілактики та раннього виявлення патології шийки матки та молочної залози. Як поінформувала завідувач жіночої консультації Дрогобицького пологового будинку Віра Мельник, така акція проводиться щорічно для того, щоб привернути увагу суспільства до цієї важливої проблеми.

Переглядів: 3260

 
Черговий раз відзначились акробати Дрогобича! 
Спорт - написав(ла) Микола Кулинич - 17.10.2012
СпортНещодавно відбулись два обласних змагання: Кубок Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці в м.Дрогобичі та Чемпіонат Львівського облуправління МОН серед учнів молодшого віку (2001 року народження і молодші) зі спортивної акробатики (парно-групові види) і стрибків на акробатичній доріжці в м.Львові.

Переглядів: 4209

 
Свободу слова в Україні приБЮТь? 
Плітки - 16.10.2012
БЮТОстаннім часом представники т.з. "апазиції" (а саме БЮТ-"Батьківщина") поводять себе відверто нахабно. І справа не у тому, що вони монополізували саме визначення опозиційності, хоча працюють лише на свої кишені і т.п. - але і "закривають рота" ЗМІ судовими позовами. Навіть привладна Партія регіонів, проти якої у десятки разів більше пишуть, не дозволяє собі так зневажати свободу слова.

Переглядів: 4028

 
Лагодич - Ілику: "Бандити повинні сидіти у тюрмах!" 
Вибори - написав(ла) Трускавецьке Інтернет-телебачення - 16.10.2012
ВідеоУ Дрогобичі відбулося чергове судове засідання у справі спростування інформації про банду Пуха-Ілика, яку позивач вважає недостовірною. 12 жовтня сторону позивача представляли троє осіб від кандидата у народні депутати Романа Ілика, відповідачами виступили автор публікації у "Трускавецькому віснику" Володимир Ключак та суперник згаданого висуванця від партійного блоку "Батьківщина", мажоритарник Микола Лагодич.

Переглядів: 8661

 
Радзієвський хоче заморозити Дрогобич? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Тижневик "Каменярі" - 16.10.2012
СнігВчора, 15 жовтня, у Дрогобичі на оперативній нараді в Ратуші чиновники доповідали про готовність до опалювального сезону. Однак опалювальний сезон не розпочато. Як з’ясувалось, досі міський голова Олексій Радзієвський не видав розпорядження про початок опалювального сезону.

Переглядів: 3696

 
"...Будь моїм господарем, я стану твоїм вірним другом!" 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 15.10.2012
СобакиСьомого жовтня у Народному домі м. Стебника відбувся благочинний концерт з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин. Організаторами свята були Товариство захисту тварин (голова товариства Наталія Петрицин), якому невдовзі виповниться чотири роки та працівники Народного дому.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 3685

 
Дрогобицька буденна готика 
Роздуми - написав(ла) Олег Стецюк - 15.10.2012
РатушаМоє місто завжди могло похвалитися незвичністю, яка є частим гостем в міській історії. Щоденна монотонна подорож Дрогобичем стає абсурдною, щоб після неї бачити яскравіші барви. Ця монотонність привчає тебе любити сірість, а темні вулиці – пітьму. Яка часто прикидається тишею в міських закоулках, де хтось комусь шле вітання кулаком.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 4237

 
Приклад для наслідування або Що можуть зробити добрі люди 
Спорт - написав(ла) Микола Кулинич - 15.10.2012
ПісківкаНещодавно група юних футболістів 1999 – 2000 років народження, Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи в кількості 18-и спортсменів старшого тренера-викладача Курп’яка Д.М., провела п’ятиденний навчально-тренувальний збір в селищі Пісківка Бородянського району Київської області. Поїздка проходила в рамках підготовки до першості області з футболу. За час підготовки команда проводила по два тренування щоденно, грали контрольні матчі з місцевими командами. Навчально-тренувальні заняття та ігри проводились на базі місцевого спортивного клубу "Пісківка" у розпорядженні якого є два чудових футбольних поля, футбольний майданчик зі штучним покриттям та спортивні зали для занять важкою атлетикою, боксом та боротьбою. Спортивний клуб має власний готель на 40 місць з усіма зручностями, в якому проживали і харчувалися наші футболісти.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3087

 
Вшанування свого минулого — прямий обов’язок кожного 
Новини - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької МР МГО "Молодий Народний Рух" - 14.10.2012
ЦвинтарНапередодні 70-ої річниці створення УПА, давайте проаналізуємо ставлення до героїв сьогодні. Як бачимо, за 21 рік незалежності України держава не цілком признала УПА як третю воюючу сторону війни: ще досі точиться боротьба навколо питань, які вирішують героїчність тих чи інших постатей, які полягли у боротьбі за незалежність України. Сумно спостерігати статистику втрат і жертв, проте деякі політики вважають, що нічого особливого тоді й не відбулося. Хтось дозволяє собі кидати заявки типу, що мало в той час було знищено людей. І це все українське суспільство свідомо допускаємо і терпить.

Переглядів: 3500

 
Від свободи аж нудить! 
Роздуми - написав(ла) Олег Бісик - 14.10.2012
РоботаСправді Україна занадто вільна країна! В ній можна кидати папірці повз урну, під дощем протискатися до метро, при цьому розштовхувати інвалідів та ображати оточуючих. Можна людину, котра намагається в поліклініці пройти без черги, називати образливими словами і отримувати такі ж слова у відповідь. Можна на шкільному подвір’ї, після останнього дзвоника, знайти шприци та биті пляшки, а потім змушувати червоніти молодого вчителя, котрий не знає, що сказати першокласникам, які на наступний день перебувають в літньому таборі у дворі тієї ж школи.

Переглядів: 3427

 
Дитина – це чистий аркуш паперу 
Кримінал - написав(ла) Роман Чапля - 13.10.2012
ТюрмаПереважно в кожній країні, та й взагалі, в кожному суспільстві притаманне таке явище як злочинність. Тим більше – злочини скоєні неповнолітніми особами, здебільшого – дітьми. Згідно з Кримінальним кодексом України, кримінальна відповідальність наступає з 16 років, а в особливих випадках, з 14 років. Візьмемо для прикладу, вбивство людини. Чомусь, віднедавна, особу до 18 років прийнято називати дитиною. Дивлячись на фабули скоєних злочинів дітьми – розумієш, що вони зовсім не дитячі, вчинені жорстоко.

Переглядів: 6554

 
У Дрогобичі відбудеться прем’єра вистави "Нескорима", присвячена 70-ти річчю УПА 
Новини - написав(ла) Прес-центр Дрогобицької міської ради - 13.10.2012
МаскаУ неділю, 14 жовтня, у Дрогобичі у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім. Ю.Дрогобича відбудеться прем’єра вистави "Нескорима". Це інсценізована драма, автором якої є член Національної спілки журналістів України Тарас Метик.

Переглядів: 6800

 
Водій маршрутки уявив себе каскадером і забув про ПДР 
Відео - написав(ла) Андрій - 12.10.2012
ВідеоШановні пасажири, будьте уважні із такими горе-водіями! Маршрутка №4. Цікаво що працівники ДАЇ ніяк не реагують на подібні правопорушення - вони, як завжди, у долі?

Переглядів: 6411

 
Святкування 70-ої річниці створення УПА 
Новини - 12.10.2012
упаПрограма:
10 жовтня (середа) - о 14:30 год. Конференція присвячена святкуванню 70-ій річниці створення УПА (актовий зал головного корпусу ДДПУ)
11 жовтня (четвер) - о 16:00 год. Вечір повстанської пісні, перегляд фільму, фотовиставка у приміщенні "Філармонії".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3488

 
Вибори через 17 днів. Хроніка від ДІ 
Вибори - написав(ла) Максим Федис - 11.10.2012
Верховна РадаОстанній раз я висвітлював активність кандидатів два тижня назад, що ж змінилось? Думаю, із десятки кандидатів ми перейдемо до 7 найреальніших претендентів на перемогу на окрузі 121. Знаю, критики і негативних коментарів у мою адресу зараз надійде достатньо, але, дорогі мої, переможе тільки один - тому штабістів і фан-клубів кандидатів, які не потраплять у 7, прошу заспокоїтись і оцінити власні можливості, бо щоб 28 числа у вас не почалась затяжна після-політична депресія…

Переглядів: 5170

 
Чемпіонат України з хортингу, українського національного виду єдиноборств 
Спорт - написав(ла) Іра Циган - 11.10.2012
хортингДрогобичани вибороли 13 медалей на чемпіонаті України та відкритому чемпіонаті Закарпатської області з хортингу. 6-7 жовтня в закарпатському місті Тячів приходив Чемпіонат України з хортингу серед юніорів та юніорок віком 16-17 років та відкритий чемпіонат Закарпатської області спортсменів віком 12-13р., 14-15р., 18-21р.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4648

 
ЖЕО незаконне, за послуги - не платити! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 11.10.2012
ГрошіНа 18-у засіданні Дискусійного клубу голова громадської організації "Дрогобицька громада" Богдан Юзефів висловив свою думку про підняття міськвиконкомом тарифів щодо житлово-комунальних послуг на утримання будинків та прибудинкових територій.

Переглядів: 4350

 
Запитання до Віктора Возняка 
Вибори - написав(ла) Максим Федис - 10.10.2012
РадаМи продовжуємо серію передач "Відверто про все". Наступний, до кого ми їдемо у гості - Віктор Возняк. Велика перерва між передачами викликана як щільним графіком кандидатів, так і відмовою або всіляким небажанням поспілкуватись відверто зі мною, без узгодженого сценарію. Просимо вас, читачі, присилати ваші запитання, які ми обов’язково озвучимо на зустрічі із Віктором Возняком (прохання присилати питання змістовні і без образ).

Переглядів: 6413

 
Радзієвському висловлять недовіру? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 10.10.2012
РатушаОдним із доволі болючих питань, яке розглядалося на XVIII засіданні дискусійного клубу заангажованич владою осіб, ведучим якого є відомий у нашому регіоні журналіст Анатолій Власюк, було присвячене доцільності припинення повноважень голови Дрогобицької міської ради Олексія Радзієвського та його оточення.

Переглядів: 4324

 
Міста. Мій щоденник: Дрогобич 
Відео - написав(ла) 1+1 - 10.10.2012
Відео"Сніданок з 1+1" побував у Дрогобичі і приготував традиційну та улюблену страви дрогобичан - куліш. А потім відвідали сиротинець і пригостили дітей.

Переглядів: 4800

 
ДАІшники-перевертні у змові із лікарями роками "шиють" водіям п'янку за кермом 
Кримінал - написав(ла) Дорожній контроль - 09.10.2012
Дорожній контрольДо Вас звертаються водії та жителі м.Львова та просять допомоги у висвітленні в ЗМІ бандитизму, яким займається ДАІ м.Львова.
Просимо уважно ознайомитися з матеріалом подій та розслідуванням, яке було проведене водіями м.Львова.
Короткий опис хронології подій:
Інспекцією ДАІ м.Львова разом з лікарями Львівського наркодиспансеру, впродовж останніх років здійснювалися організовані та систематичні фальсифікації протоколів та експертиз проти водіїв м. Львова по 130 ст. КУпАП (наркотичне та алкогольне сп'яніння).

Оновлено о 16:00 09.10.12, додано відповідь народного депутата України Геннадія Москаля.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото і 1 документ)

Переглядів: 15245

 
Міс Бікіні 2012. Підсумки 
Дрогобич Інфо ТБ - 09.10.2012
Відео28 вересня 2012 року (у п’ятницю) кінотеатр "Злата" у Трускавці зустрічав гостей фінального етапу конкурсу "Міс Бікіні 2012". Підсумовуючи вечір, вашій увазі пропонуємо 2 відео: промо-ролик організаторів та репортаж "Кофеїн ТВ".

(2 відео)

Переглядів: 7586

 
Міс Бікіні 2012. Підсумки 
Дрогобич Інфо ТБ - 09.10.2012
Відео28 вересня 2012 року (у п’ятницю) кінотеатр "Злата" у Трускавці зустрічав гостей фінального етапу конкурсу "Міс Бікіні 2012". Підсумовуючи вечір, вашій увазі пропонуємо 2 відео: промо-ролик організаторів та репортаж "Кофеїн ТВ".

(2 відео)

Переглядів: 1508

 
Найсильніші й найспритніші у "Козацьких забавах" 
Спорт - написав(ла) Микола Кулинич - 09.10.2012
Козацькі забави28 вересня цього року на стадіоні Дрогобицької ДЮСШ до 70-річчя утворення УПА та з нагоди святкування дня міста Дрогобича відділ освіти та відділ фізичної культури виконавчих органів Дрогобицької міської ради при підтримці Львівської обласної організації КУН провели змагання "Козацькі забави" за участю збірних команд загальноосвітніх шкіл міст Дрогобича та Стебника.

(натисніть на фото для перегляду, всього 15 фото)

Переглядів: 5701

 
"Берізку" продали, а працівників "кинули"? 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 08.10.2012
РатушаВчора на 24 сесії Дрогобицької міської ради шостого демократичного скликання народні обранці проголосували, аби працівникам комунального підприємства "Берізка", яке пішло з "молотка", нарешті виплатили їх чесно зароблені гроші до кінця цього місяця. Доведені до відчаю люди, аби відстояти свої права, бо ж новий власник диктуватиме свої умови, пікетували міську раду, і навіть блокували роботу сесії. Адже Закон на їх боці.

Переглядів: 5035

 
Увага, розшук Ярослава Мазурка! 
Кримінал - написав(ла) Карний розшук - 08.10.2012
МазурокУправлінням Карного розшуку Головного Управління МВС України у Львівській області за скоєння вбивства трьох працівників охорони з використанням вогнепальної, що мало місце 26.09.2012 року о 15-00 в ТРЦ "КАРАВАН" по вул. Луговій, 12 в м. Києві розшукується:

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 8021

 
"А він все таки її знайшов..." 
Роздуми - написав(ла) Зоряна Іванченко - 07.10.2012
СерцеІнколи життя складається не так як хочеться. Мрії не стають реальністю, задумане не збувається, бажання зазнають краху. Ти ніби зупиняєшся і розумієш, що потрібно щось змінити, що потрібно дати волю тому, що сидить всередині, щоб знайти новий шлях, новий вказівник. Все в тобі міняється. В один момент ти починаєш розуміти, що не дивлячись на всі невдачі, ти все можеш. Можеш перевернути гори, можеш стати тим, ким ніколи не був, тому що, по суті, тобі нема, що втрачати. Щось ніби руйнується в тобі і ти відчуваєш народження себе, нового. Очі якось ширше відкриваються, починаєш дивитись на світ уже впевненішим поглядом. Ти можеш пройти через вогонь і воду, при цьому широко посміхатись.

Переглядів: 4173

 
Озброєний напад на будинок у Дрогобичі: небезпечних злочинців досі не знайдено 
Кримінал - написав(ла) Василь Овчаренко - 06.10.2012
Тюрма3 жовтня 2012 року (у середу) у період часу з 20:35 до 21:20 годин четверо озброєних невідомих осіб чоловічої статі проникли у приватний будинок сім’ї В., що у місті Дрогобичі по вул. І.Франка, і, застосувавши фізичну силу та погрожуючи, заволоділи майном останніх, після чого зникли з місця події. Усі четверо були одягнені у маски, чорний одяг та рукавиці.

Переглядів: 7705

 
Анонс 8-го випуску газети "ДрогІнфо" 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 06.10.2012
Герб ДрогобичаЦього тижня у номері №8:
- відкриття фонтану;
- кошти освітянам: коли вони будуть?
- хто вбив Степана Бандеру?

Переглядів: 3106

 
Дрогобицький лікар ловить змій руками! 
100 видатних дрогобичан сьогодення - написав(ла) Юрій Федчак - 06.10.2012
Віктор ВохПро цього талановитого лікаря ще не писала преса, однак його знають чимало наших краян, що були його пацієнтами. Всі відгуки про дрогобичанина Віктора Воха – це найвдячніші компліменти, які лиш можна почути про лікарів. Усміхнений і привітний, скромний та чуйний до чужої біди Віктор Семенович завжди уважно вислухає кожного.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 10010

 
Конкурс "Красуня Дрогобича-2012" 
Відео - написав(ла) Сергій Матійко - 05.10.2012
Відео Конкурс "Красуня Дрогобича" не вперше проходить в нашому місті в рамках святкування дня Дрогобича. Цього року участь в ньому взяли десять гарних дівчат, які показали творчі вміння, почуття гумору та розкрили глядачам свої таланти, адже кожна з учасниць представила свій неповторний номер.

Переглядів: 5464

 
Україна розпродує землі? 
Новини - написав(ла) Юрій Федчак - 04.10.2012
ЗемляВ Україні вже давно її розбазарюють. Спочатку після тотального розвалу налагодженої колгоспної системи зміни на селі розпочали лише на папері. Замість поступальної зміни форми власності зі збереженням товаровиробництва на селі насправді відбулося тотальне і навмисне знищення господарств. Земля потребує не реформи, а обробітку, а сільське господарство – дотацій і сприяння з боку держави.

Переглядів: 3389

 
Онкологія у Дрогобичі загрожує кожному? 
Плітки - 04.10.2012
ЦвинтарПрошу опублікувати моє звернення до працівників газети "Дрогінфо" про те, як медпрацівники несумлінно виконують свою роботу і як зверхньо ставляться до хворих. Тим більше, онкологічно хворих людей.

Переглядів: 15740

 
Ваврин перейшов у Партію регіонів? або Виплата зарплат медикам та освітянам 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 03.10.2012
РатушаПопри взаємне звинувачення міського голови Олексія Радзієвського та депутата Дрогобицької міської ради Михайла Ваврина у ігноруванні інтересів грпомади міста, нарада місцевого апарату таки відбулася. На нараді була присутня і громадський діяч Віра Байса.

Переглядів: 5394

 
Про нові тарифи на ЖКГ у Дрогобичі "подбав" Недбальський 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 03.10.2012
ГрошіЯк повідомив під час чергової сесії директор департаменту міського господарства виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Іван Лепкий, збільшення тарифів керівником житлово-експлуатаційного об’єднання Богданом Недбальським було вимушеним. Адже зросли витрати на електроенергію, збільшився обсяг роботи. Такий крок влада зробила, аби зберегти підприємство.

Переглядів: 5086

 
У Дрогобичі новий Шептицький - із Золочева 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 03.10.2012
РоботаАпогеєм проведеної міськвиконкомом Дрогобича наради місцевого апарату було представлення міським головою Олексієм Радзієвським нового керівника Дрогобицького управління з експлуатації газового господарства ВАТ "Львівгаз" Шептицького Зеновія Стаховича, який є родом із Золочева.

Переглядів: 7646

 
Дівчина вересня 2012 - Вікторія Берсенева  
Життя сайту - 03.10.2012
Вікторія МотикаОсінь - чудова пора року. Початок навчального року, фінал мега-конкурсу "Міс Бікіні" та прекрасні сонячні вересневі дні, які закінчились підсумком конкурсу "Дівчина місяця". У вересні ми визначили нову переможницю. Нею стала учасниця під номером 9, Вікторія  Берсенева. Отож вітаємо її!

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 7978

 
Магістральні водогони навантаження не витримують 
Новини Борислава - написав(ла) Наталія Ворон (Кучер), тижневик "Каменярі" - 02.10.2012
РікаНа магістральному водогіні діаметром 500 мм у Рибнику знову аварія. У руслі ріки прорвало трубу. Про це на щотижневій нараді з керівниками комунальних підприємств повідомив в.о.директора КП "Бориславводоканал" Орест Винар.

Переглядів: 3290

 
Запрошуємо завітати в новий офіс Оріфлейм! 
Реклама - 02.10.2012
Квітим. Трускавець, вул. Шевченка, 1 (біля міської ради, гот. Міротель)
м. Дрогобич, вул.Ковальська, 7 (напроти маг. Стожари)

Переглядів: 7501

 
Найгламурніша та найочікуваніша подія року на теренах Дрогобиччини відбулася 
Новини - написав(ла) Організатори конкурсу - 01.10.2012
Міс бікініЦими вихідними кінопалац "Злата", що у м. Трускавець, зібрав весь зірковий бомонд: від впливових людей та депутатів, гламурних дівчат та хлопців, до журналістів і просто небайдужих глядачів. Усіх в цей день об’єднувало одне – фінальний конкурс у форматі мега-шоу "МІС БІКІНІ – 2012", на яке організатори – промо корпорація "DIZON" – запросили перше україномовне гумор-шоу "Вар’яти" та Сергія Притулу як ведучого шоу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото)

Переглядів: 7283

 
У Дрогобичі бум на дитячі майданчики 
Відео - написав(ла) Максим Федис - 01.10.2012
ВідеоУ Дрогобичі, як гриби після дощу, виросли декілька дитячих майданчиків. Ми вирішили дізнатись, хто саме є замовником.

Переглядів: 5893

 
Трускавецьких депутатів теж розводять, наче кошенят? 
Новини Трускавця - написав(ла) Володимир Ключак - 01.10.2012
Герб ТрускавцяУ четвер, 27 вересня, розпочалася ХХІІ сесія Трускавецької міської ради. І хоча депутат Павло Швець і нагадав при святі: "мама казала, що сьогодні взагалі працювати не можна", та міський голова йому відповів: "робити не гріх", тож обранці народу попрацювали плідно.

Переглядів: 3965

 
Списують і не червоніють 
Вибори - написав(ла) ZIK - 01.10.2012
ПрограмиГазета ZIK виявила несумлінних кандидатів у депутати, котрі списали свої передвиборні програми з чужих. Вони не знають української мови, займаються плагіатом і звертаються до нас із заїждженими до болю гаслами – такими є значна частина передвиборних програм кандидатів у депутати в мажоритарних округах Львівщини.

Переглядів: 4667

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5831 день)