Чорний список дрогобичан 
Життя сайту - 31.05.2011
Затемнення У зв’язку з розквітом корупції і безсиллям громадськості міста, Дрогобич Інфо започатковує "Чорний список дрогобичан". У коментарях закликаємо писати, хто з чиновників, високопосадовців, службовців, тощо порушив закон, як і де це відбулося. Усі коментарі до даної статті будуть строго контролюватися та будуть опубліковані лише після перевірки наданої інформації.

Переглядів: 478729

 
Випускний 2011 у Дрогобичі 
Відео - 31.05.2011
Відео Відео з урочистостей у центрі Дрогобича з нагоди випускного вечора, що відбувалися вчора (30 травня 2011 року).

Перегляньте також фото з категорії "Випускний 2011".

Переглядів: 19097

 
Олег Галицький: "Байк починається з велосипеда" 
Інтерв’ю - написав(ла) Яна Любінецька - 31.05.2011
МотоциклПро те, що в Дрогобичі вже п’ять років, як існує мотоклуб Liоns MC Drohobych, знали як не всі, то майже всі. Але згадували тільки тоді, коли в програмі проведення щорічного зльоту чи ще якої байкерської дефіляди містом переїжджала колона мотоциклів. А потім забували знов. Ніхто (за винятком самих байкерів та друзів клубу) не знав конкретно, що то за люди і чим займаються. А все невідоме чомусь виглядає лячно. Тепер, після відкриття Музею антикварної мототехніки, інтерес до клубу зріс: з одного боку, зробили для міста добру справу. Але з іншого – а що якщо (і в кожного оте "якщо" своє)?

Переглядів: 4570

 
Українські телеканали дебілізують країну? 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 30.05.2011
ТелебаченняДо такого невтішного висновку прийшла заступник редактора журналу "Український тиждень" Наталія Петринська. У своїй аналітичній статті "Стічні канали" автор детально описує зміст телепродукції, яка щодня подається українськими каналами телебачення до уваги глядачів. Колектив видання поставив перед собою завдання декілька днів провести біля блакитного екрана з метою з’ясувати, яку поживу виносять із нього співгромадяни. Стало очевидним, що автор має рацію.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 5137

 
На одній нозі – по нужді, або де у Стебнику густенький кущик? 
Новини Стебника - написав(ла) Франсуа - 30.05.2011
Туалет Якось єврей Іцик і його сусід Юзик посварилися не на жарт. Нарешті Іцикові набридла словесна перепалка з сусідом, і він вигукнув: "Щоб я тебе бачив на одній нозі, а ти мене - одним оком". Чим провинилися стебничани перед своєю владою - невідомо, але пасажирам на автостанції у сусідньому містечку саме в такій позі доводиться справляти свої потреби у громадській вбиральні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3652

 
Град у Дрогобичі 
Відео - написав(ла) Максим Федис - 29.05.2011
ВідеоВчора (28 травня 2011 року) у Дрогобичі відбувся перший цьогорічний градопад. Своєрідний вступ стихія розпочала з маленького граду після обіду, а основні опади пройшли близько 20-21 вечора, коли з неба летіли куски льоду завбільшки з перепелине яйце, деякі навіть більші.

(всього 2 відео)

Переглядів: 8884

 
Колишня слава Дрогобича: АТП 
Відео - 29.05.2011
ВідеоНа місці колишнього АТП у Дрогобичі залишилися лише руїни.

Переглядів: 4930

 
Чотири листи відчаю: чи варто жити? 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 29.05.2011
Затемнення Такі листи отримує іноді українська преса, один з таких отримав і один дрогобицький сайт. Листи авторів хвилюють і спонукають задуматися: і справді, для чого живе кожен з нас, у чому полягає цінність людського життя та як допомогти ближньому своєму, що втратив будь-яке бажання жити завтра. Як зупинити людину перед фатальним кроком суїциду? Відтак пропонуємо до уваги читачів наступні листи (імена деяких авторів змінено – Ю.Ф.).

Переглядів: 4248

 
Мовчазний Котермак вітав переможців 
Відео - написав(ла) Юрій Федчак - 28.05.2011
Відео Пропонуємо читачам сайту переглянути відеозвіт про вручення призів переможцям Літературного конкурсу поезії в номінації "Мій рідний край", ініційованої на нашому сайті редакцією часопису "Каменярі". Святкування розпочалося з музичного вступу у виконанні духового оркестру відділу оркестрових духових та ударних інструментів Дрогобицького музичного училища ім. Барвінського. Згодом розігрувалася лотерея на екскурсію до Києва серед читачів газети, а відтак – довгоочікуване вручення премій та грамот молодим дрогобицьким літераторам.

(всього 4 відео)

Оновлено о 14:25, додано 2 відео.

Переглядів: 3059

 
Феєрія краси у Дрогобицькому університеті 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Зеновій Квасній - 28.05.2011
Фестиваль Студентське життя Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з кожним роком набирає все більших і більших обертів. Адже попри своє основне завдання — здобуття фахових знань, студенти проявляють себе не тільки у науковій роботі, але й громадській. Так, 24 травня 2011 року профком студентів та студентський актив, вкотре організували і провели щорічний конкурс жіночої краси, з весняною назвою, феєричне шоу "Красуня університету - 2011".

Переглядів: 8082

 
Останній дзвінок у ЗОШ №3 
Відео - 28.05.2011
ВідеоВчора у школах України відзначали свято останнього дзвоника. Не виключенням стала й ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Дрогобича.

Переглядів: 4945

 
Вуличні пси та дрогобичани 
Відео - 27.05.2011
ВідеоЗграї бездомних собак бігають просто у самому центрі міста, на площі Ринок. Що ж тоді коїться на околицях? Мабуть, привладні мужі геть усі посліпли, якщо не помічають, що діється навколо.

Переглядів: 4610

 
Про владу та дітей або Позашкільна освіта в Дрогобичі 
Роздуми - написав(ла) Батько - 27.05.2011
Діти 1 червня - Міжнародний День захисту дітей. E цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

Переглядів: 7949

 
Підсумки Літературного конкурсу поезії у номінації "Мій рідний край" 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 26.05.2011
Лист Редакція газети "Каменярі" та колектив cайту "Дрогобич Інфо" провели літературний конкурс у номінації "Мій рідний край". На суд суворого журі, до складу якого увійшли голова Дрогобицької міської організації Національної спілки письменників України Микола Зимомря, відомий поет-пісняр Йосип Фиштик та поет Богдан Британ ми подали вірші, написані українською мовою, які ще ніде не публікували.

Переглядів: 5642

 
Відео із конкурсу "Міс університету 2011" 
Відео - 26.05.2011
ВідеоУ вівторок (24 травня 2011 року) у міському будинку культури відбувся фінал конкурсу "Міс університету 2011". Переможницею стала студентка фізмату (група МЕ-11) Коваль Ірина.

(всього 2 відео)

Оновлено 26.05 о 17:10.

Переглядів: 10153

 
Володимир Фірман: "Почекаємо до осені, тоді й побачимо, чого ми з вами варті" 
Новини Борислава - написав(ла) Роман Соловчук, газета "Нафтовик Борислава" - 26.05.2011
Герб Борислава Цими днями минуло півроку, як новообраний міський голова Борислава Володимир Фірман присягнув на Святому Письмі перед бориславською громадою і розпочав формувати владну команду – заступників і виконавчий комітет. Півроку – це приблизно десята частина відведеної каденції. Спадщина від попередньої влади нинішній команді перепала – хіба поспівчувати можна. Та ще й період виборів був надто невдалим, коли у верхах уже розділили "пиріг" державного бюджету. І на цей рік із того "пирога" такому багатому на скарби містові, як Борислав, і водночас доведеному до такого убозтва, до такої руїни, практично не дісталося нічого.

Переглядів: 4059

 
Долання подвійної кризи 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) о.Ігор Швед, БФ "Карітас СДЄ" - 25.05.2011
Карітас Саме так можна окреслити цьогорічний процес реабілітації у РЦ "Назарет". У рамках проекту “Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи" за підтримки Консорціуму "Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону" та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду "Відродження", у "Назареті" успішно втілюється проект "Допомога людям, від алкоголю і наркотиків, та людям з кризових сімей шляхом реабілітації в РЦ "Назарет". Метою даного проекту є допомога особам з кризових сімей, залежним від алкоголю і наркотиків, а також ВІЛ-позитивним шляхом їх реабілітації в РЦ "Назарет" та розвиток сільського господарства.

Переглядів: 5117

 
Дрогобицький музей: шедеври Леонардо да Вінчі, єгипетські фігури та влада 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 25.05.2011
МузейЦього сонячного дня у працівників музею "Дрогобиччина" було подвійне свято. 18 травня вони святкували не тільки День музею, але й відзначали його ювілей – 70-річчя з дня його відкриття у тоді ще обласному центрі Дрогобичі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 13 фото)

Переглядів: 9521

 
Благодійна акція Дрогу 
Життя сайту - написав(ла) Відвідувачка - 25.05.2011
Діти Дорогі відвідувачі Дрогу! Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Саме в наших в дітях ми хочемо бачити здійснення мрій, котрі для нас не здійснилися. Надіємося на втілення сподівань та досягнень, котрі нам видалися не до снаги... Ми прагнемо, щоб наші діти росли здоровими та радісними, щоб наші родини могли ними пишатися, щоб вони стали гідними громадянами нашої держави.

Переглядів: 4379

 
Зустріч з представником США 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Організаційний відділ районної ради - 24.05.2011
Зустріч 19 травня в Дрогобицькій районній раді відбулась ділова зустріч голови райради Михайла Сікори з представником штату Айова (США) Вальтером Колноном. Напередодні містер Колнон взяв участь у зборах ініціативної групи щодо проведення всеукраїнського референдуму про заборону купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, які відбулись у Волощі за участю мешканців населених пунктів Дрогобиччини.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4841

 
Подарували дітям свято 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Яна Любінецька, фото Ірини Сібеліус - 24.05.2011
Оранта22 травня, на Теплого Миколи (за народним календарем), до маленьких мешканців сиротинця "Оранта", здавалося, прийшов Миколай з повними мішками подарунків. Точніше – Миколаї. І не зовсім прийшли, а приїхали - на байках. Дрогобицький мотоклуб Lions MC вже давненько патронує цей заклад (і подарунками діток тішать, і в аквапарк до Львова возять, і просто допомагають, чим можуть), тому в "Оранті" їх зустрічають, як рідних.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Переглядів: 3735

 
Селяни проти продажу с/г землі 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Володимир Ільницький - 24.05.2011
Земля15 травня у с.Волоща відбулися збори щодо проведення всеукраїнського референдуму про заборону купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Мешканці навколишніх сіл та селищ Дрогобицького району зібрались, щоб висловитись свою категоричну незгоду щодо продажі земель сільськогосподарського призначення.

Переглядів: 4564

 
Парад вишиванок у Дрогобичі 
Відео - 23.05.2011
ВідеоВідеозвіт з параду вишиванок у Дрогобичі, що відбувся у четвер (19 травня 2011 року).

(всього 4 відео)

Переглядів: 6556

 
Виставка польських фотохудожників 
Культура, мистецтво - написав(ла) Ірина Сібеліус - 23.05.2011
Виставка У мистецькому центрі "Альтер" відбувається важлива для міста подія: виставка відомих фотохудожників Магдалени Вольф та Войциха Валькевича. Ця виставка ще раз підтверджує, що Дрогобич - місто, яке вміє цінувати мистецтво і приваблює творчу еліту чи то своєю енергетикою, чи непереборним бажанням дрогобичан культурно рости.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото)

Переглядів: 3136

 
Поножовщина на центральному ринку 
Кримінал - 23.05.2011
Тюрма У суботу (21 травня 2011 року) на центральному ринку (продовольчому) заподієно замах на вбивство громадянина І., що працює вантажником на цьому ж базарі. Правочин скоїв громадянин Ю., який проживає в околицях базару.

Переглядів: 4731

 
Дрогобицьке музучилище має честь запросити… 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 23.05.2011
Вишивка Кругла дата – 65-річчя з часу заснування Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського виповнюється 27 травня. Заходи з нагоди такої дати беруть свій початок ще 31 березня цього року, коли у великому залі музучилища виконавці Микола Цюрик та студент IV курсу Володимир Волосецький презентували слухачам музичні твори для ударних інструментів. Відтак з квітня до кінця травня тривають творчі звіти та концертні програми за участю окремих виконавців, ансамблів, духового оркестру тощо, зокрема 20 квітня за участю студентів I – IV курсів фортепіанного відділу відбувся концерт, присвячений 200-річчю з дня народження відомого композитора Ференца Ліста.

Переглядів: 4321

 
Регіонали району позбуваються кунівців 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Михайло Середницький - 21.05.2011
Партія регіонівКілька днів тому на позачергових зборах Дрогобицької районної партії регіонів вкотре було змінився керівник. Ним став депутат районної ради Тарас Коваль. На зборах було переобрано іншого депутата районної ради, члена фракції Конгресу Українських Націоналістів Йосипа Дяківа. Таким чином керівник районного КУНу Володимир Стецівка втратив контроль над районними "регіоналами". Не останню роль у цій справі відіграв інформаційний портал ДрогІнфо, опублікувавши статтю "Націоналістична кузня партії регіонів".

Переглядів: 6012

 
Віче в Дрогобичі у фотографіях 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 20.05.2011
Віче Фотографії з "Народного віче у Дрогобичі". Перегляньте також відеоопитування учасників віче "Голос народу із площі Ринок".  

(натисніть на фото для перегляду, всього 29 фото)

Переглядів: 3948

 
День Європи в Україні дрогобицькі владці проігнорували 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Олександр Магльона - 20.05.2011
Робота 21 і 29 травня на центральних площах і вулицях 20 міст і селищ України відбудуться святкові заходи до Дня Європи під гаслом "Я поділяю європейські цінності". Заходи проходять за підтримки Мережі центрів європейської інформації України та Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження". Інформаційним партнером кампанії є Представництво Європейського Союзу в Україні.

Переглядів: 3740

 
Голос народу із площі Ринок 
Відео - 19.05.2011
ВідеоСьогодні у Дрогобичі відбулося народне віче на площі Ринок. Представники Дрогобич Інфо запитували у людей, що зібралися у знак протесту проти дій влади, чи вірять вони в успіх своєї справи, чи підтримуватимуть такі акції протесту й надалі, і чи зможуть перейти до радикальніших дій.

(всього 21 відео)

Переглядів: 5400

 
Не піддаваймося на провокації! 
Роздуми - написав(ла) Andrew - 19.05.2011
Вишивка Не однаково мені
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві,
І в огні її окраденую збудять!

Зараз часто лунають заклики тієї зграї, що при владі, до народу: "не мітингувати, а працювати", "всім об’єднатися заради покращення життя", "думати насамперед про Державу" і таке інше.

Збережено оригінальну лексику статті.

Переглядів: 4236

 
Народне віче у Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Оргкомітет - 19.05.2011
Ратуша Всенародне віче у Дрогобичі о 10 год. 19 травня 2011 року на площі Ринок м. Дрогобича з вимогами:
До Президента України та Верховної Ради
Зміни до Податкового кодексу – негайно!
Реформи для людей, а не для чиновників!
Ні – торгівлі землею с/г призначення!
День Перемоги у Львові – провокація проти України.
Кабінет Міністрів України у відставку!

Переглядів: 3591

 
"Фронт змін" звітує 
Відео - 18.05.2011
Відео Депутати міської ради Дрогобича від "Фронту змін" пробують звітувати перед виборцями.

Переглядів: 4444

 
Трускавецьке "Сонечко" зігріває серця дітей-інвалідів 
Новини Трускавця - написав(ла) Юрій Федчак - 18.05.2011
Діти Молоді Андрій та Галина (імена змінено – Ю. Ф.) відгуляли розкішне весілля, і їх життя було сповнене прекрасних мрій, планів, надій. Кохання, повага, гармонія і взаємодопомога панували в молодій сім’ї, і, здавалося б, усе своє життя отак проживуть у радості і щасті. Минув рік, і родина збільшилася на ще одного маленького члена сім’ї – у них народилася донечка. Подружжя отримало багато вітань від родини і друзів, і вже вибирали ім’я дівчинці, як наче грім серед ясного неба пролунав діагноз лікарів: їх донечка – інвалід.

(натисніть на фото для перегляду, всього 30 фото)

Переглядів: 11532

 
Що від нас приховують або Чим годують пролетаріат 
Плітки - 17.05.2011
Затемнення Нові керманичі міста вже господарюють рівно півроку. Що ми, звичайні люди, отримали від дій нової влади, що саме з їх обіцянок було виконано? Мер обіцяв європейське місто, кидав блискавки на попередників, обіцяв боротись із корупцією; обіцяв гучні справи про притягнення до відповідальності, сміттєпереробний завод, ідеальні дороги і...

Переглядів: 4717

 
Бюджет Дрогобича виконується на 70% 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Відділ забезпечення діяльності виконкому - 17.05.2011
РатушаБюджет Дрогобича виконується на 70%. Про це сьогодні, 16 травня, на оперативній нараді у Ратуші повідомив міський голова Олексій Радзієвський. З його слів, це невиконання відбувається через неналежну сплату податку з доходів з фізичних осіб та фіксованого податку.

Переглядів: 3376

 
Парк культури і відпочинку? 
Відео - 16.05.2011
ВідеоДрогобич - місто парадоксів. Лише наш парк культури і відпочинку на Трускавецькій (у народі - парк Васильєва) може виглядати як занедбаний смітник. Всі казочки нашої влади - про його впорядкування, облаштування, створення місця для відпочинку дрогобичан - так і залишилися казками. Навіть сліпий може помітити ту стрімку швидкість, з якою міська рада втрачає довіру мешканців Дрогобича.

Переглядів: 5444

 
ІІ місце на чемпіонаті області 
Спорт - написав(ла) Олег Войтечко - 16.05.2011
Спорт 5-7 травня у Львові відбувся щорічний Чемпіонат області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини з баскетболу. Змагання проходили в спортивному залі обласної спортивної школи серед юнаків 1996-1997 р.н. Команда ДЮСШ м.Дрогобича виборола 2-е місце. Переможцями стали баскетболісти з команди обласної дитячо-юнацької спортивної школи м. Львова.

Переглядів: 3321

 
Реінкарнація страху 
Роздуми - написав(ла) Надія Степула - 16.05.2011
Люди Київ – Людина, кажуть, може витримати все і ще трішки. Це називають здатністю терпіти, терплячістю. Голуби злітають над майданами, де майбутні диктатори, деспоти або просто осяяні сліпою блискавою слави кретини вкотре клянуться в любові до тих, хто готовий терпіти все, і ще трішки. І терплять. У чому полягає цей феномен терплячості? Де шукати причин феноменального явища, коли терпіти несила, але й змінити щось, щоб не терпіти – теж несила?

Переглядів: 3469

 
Хай здійсниться правосуддя… 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Дрогобичани - 14.05.2011
Тюрма Незабаром, 16 травня 2011 року, почнеться завершальний період судових слухань по одній резонансній кримінальній справі. Йдеться про вбивство, яке сталося в жовтні минулого року на вул. Війтівська Гора, біля магазину "Ромашка". Тоді мешканець Старосамбірщини холоднокровно вбив одного хлопця і важко поранив іншого.

Переглядів: 7035

 
Новини Дрогобицької рок-сцени 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Небайдужа Слухачка - 13.05.2011
ФьюжинВчора – о, диво! – відбулася супер-подія. Ми всі побачили реанімацію рок-гурту "Кома", що існував у Дрогобичі років ... надцять тому. Відбулося це завдяки гламурному гурту "Fusion", що презентував слухачам свою на 20% оновлену програму в Дрогобицькому драматичному театрі числа 12.05.2011.

Переглядів: 5671

 
14 Травня – День Гніву! 
Новини - написав(ла) Організатори акції - 13.05.2011
Верховна рада Всеукраїнська акція протесту проти псевдореформ та псевдореформаторів. Час: 11.00. Місце: Київ – Верховна Рада, регіони – державні адміністрації.

Переглядів: 3336

 
Наркотики – тема злободенна 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 12.05.2011
ЗатемненняНаприкінці грудня, коли від потепління розтанув сніг, мешканці міста побачили не лише купи сміття та нові каналізаційні люки без кришок, але й дещо моторошніше. На узбіччях тротуарів, в під’їздах та парках на землі лежали використані, з краплинами крові шприци. Вже давно відомо, що окрім тютюнокуріння і алкоголю українська молодь вкорочує своє життя наркотичним зіллям. Страшно стає й за малюків, що граючись у дворі будинку заради цікавості можуть підняти ін’єкційний шприц та поранитися. А на кінці такої голки, як відомо, чатують смертельні хвороби: ВІЛ/СНІД, сифіліс, гепатит тощо.

Переглядів: 20176

 
Закон "Про доступ до публічної інформації": 10 речей, корисних для кожного 
Новини - написав(ла) Андрій Шевченко, Українська правда - 12.05.2011
Верховна рада 9 травня набув чинності закон "Про доступ до публічної інформації", а також новий закон "Про інформацію". Вони стартують не в найкращих умовах: подвійна мораль політиків і чиновників, звичка ховати найважливіше за грифом "не для друку", наше невміння стояти за свої права – все це може звести європейський закон до революції лише на папері.

Читати всім, кому доводиться спілкуватися з чиновниками будь-яких інстанцій.

Переглядів: 4847

 
Благодійна акція від Франсуа 
Плітки - написав(ла) Франсуа - 11.05.2011
Розмітка на дорогах Шановна редакціє сайту міста! Читаю, що пишуть в коментарях читачі, і сам ходжу вулицями рідного Дрогобича та бачу, що робиться на дорогах-переходах і тротуарах. Душа болить від побаченого, а переходити вулицю іноді просто лячно. Читаю, що проведена дрогобицькою владою "оптимізація" не дає великого ефекту, і це все пояснює: дзюрка в бюджеті міста катастрофічно збільшується, не дивлячись на злагоджену, мов швейцарський годинник працю керівної команди міста і демократичного депутатського корпусу.

Оновлено 12.05.11 о 20:00, додано фото.

Переглядів: 4744

 
Концерт рок-гурту "Fusion" 
Реклама - 11.05.2011
FUSION 12 травня в приміщенні музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича відбудеться концерт дрогобицького рок-гурту FUSION. Запрошуємо всіх шанувальників живого звуку. Початок концерту о 18 годині.

Переглядів: 6469

 
Презентація нової книги про Бруно відбулася в "Альтері" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Юрій Федчак - 11.05.2011
Шульц Цього дощового дня в мистецький центр "Альтер" завітало мало відвідувачів, а шкода. Адже з уст керівника науково-інформаційного полоністичного центру Віри Меньок можна було довідатися чимало нового про колишнього дрогобичанина Бруно Шульца. Цього разу пані Віра презентувала присутнім нову книгу під назвою "Шульцівські інспірації в літературі", в якій містяться наукові матеріали IV Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі.

Переглядів: 6390

 
П’яне місто 
Відео - 10.05.2011
ВідеоЯк відпочивають дрогобичани. Неділя (8 травня 2011 року), близько 18 години, площа Ринок.

Переглядів: 7621

 
Пам’яті Григорія Піцюри 
Роздуми - написав(ла) Володимир Борков - 10.05.2011
Піцюра Настрій був хороший. Перші два уроки пролетіли майже непомітно. Десь на десятій хвилині третього уроку мобілка просигналила, що прийшло SMS-повідомлення. Продовжуючи урок, підходжу до мобілки і бачу, що то мій брат прислав повідомлення. "Дочекаюсь перерви і прочитаю", – подумав я про себе, бо було якось незручно робити паузу під час уроку заради читання SMS-ки. Але я відчув у душі якесь незвичне зворушення, і бажання прочитати оту SMS-ку з кожною хвилиною ставало все більш непереборним. Нарешті, терпець урвався і, скориставшись першою ж можливістю, читаю текст: POMER PITSURA. Учні, помітивши, як я скам’янів, переварюючи новину, замовкли, і у класі задзвеніла тиша. Пауза почала затягуватися. Я прийшов до тями.

(натисніть на фото для перегляду. Зліва направо Володимир Борков і Григорій Піцюра. Останнє фото...)

Переглядів: 5138

 
Вистава "N-KLAS" від "Альтеру" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Ірина Сібеліус - 10.05.2011
Альтер 07.05.2011 відбулась вистава студентського театру "Альтер" під назвою "N-KLAS". Дійство проводилось на малій сцені драматичного театру імені Юрія Дрогобича . Приємно було бачити, що зал, нехай невеликий, був заповнений і то здебільшого молодими людьми.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 3803

 
у День Перемоги у Львові відбулись сутички 
Відео - написав(ла) 5 канал - 09.05.2011
Відео У День Перемоги у Львові побилися прихильники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та молоді люди із георгіївськими стрічками.

Переглядів: 5845

 
66-та річниця Дня Перемоги 
Життя сайту - 09.05.2011
Велика Вітчизняна війна Шановні дрогобичани та гості міста.
Редакція Дрогобич Інфо вітає вас з Днем Перемоги!

У цей світлий день прийшов мир на українську землю. Тож бажаємо усім міцного здоров’я, злагоди, благополуччя і завжди жити у світі без війни.

До власних привітань додаємо віршовані рядки та слова подяки онуки ветерана.

Переглядів: 4488

 
І водив Мойсей свій народ сорок років 
Роздуми - написав(ла) читач Роман - 09.05.2011
Робота Питання сутності та державності українського народу вже вкотре постало у нашому суспільстві. Прийняття закону про використання червоних прапорів під час святкування чергової річниці перемоги над фашизмом продемонструвало нам слабкість українського суспільства. Неспроможність навіть відстояти питання, пов’язані з символікою, стає вагомим аргументом у дискусії - а у якій країні і якому суспільстві ми живемо?

Переглядів: 4178

 
Дрогобицький регіонал закликає з повагою та шаною відсвяткувати День Перемоги 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Партія регіонів - 09.05.2011
Партія регіонів Голова фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергій Гориславський під час чергової сесії міськради, 29 квітня, звернувся до колег-депутатів, міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського та громади міста із закликом з повагою та шаною відсвяткувати 9 травня День Перемоги.

Переглядів: 3570

 
Посібник спортивного туризму побачив світ 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 08.05.2011
Посібник по туризмуПро це 6 травня довідалися учасники семінару, на якому автор книги Зенон Філіпов презентував своє дітище під назвою "Спортивний туризм". Гарно ілюстрована книга накладом 500 примірників надрукована у дрогобицькому видавництві "Коло".

(натисніть на фото для перегляду, всього 25 фото)


Додано функціонал для зручного перегляду фото. Всіх небайдужих запрошуємо спробувати.

Переглядів: 7530

 
Титул "Міс Галичина 2011" виборола рівенчанка Анастасія Кирилецька 
Новини - написав(ла) Божена Городницька, фото Олексія Самойлова - 08.05.2011
Міс Галичина 2011 1 травня, у Трускавці, із рахунком 2:1 на користь Рівного завершилось фінальна боротьба за корону Галичини Першого на Західній Україні народного конкурсу краси у форматі реаліті-шоу "Міс Галичина 2011".

(натисніть на фото для перегляду, всього 10 фото)

Переглядів: 10228

 
Святкування Дня народження ДІ 
Життя сайту - 07.05.2011
Герб ДрогобичаНевеликий фоторепортаж із святкування третього Дня народження Дрогобич Інфо.

Переглядів: 5110

 
Дрогобицькі дороги - суцільний анекдот 
Плітки - написав(ла) ВКаменярі - 07.05.2011
Дороги Група творчої молоді "ВКаменярі" із тижневиком "Каменярі" проводить конкурс на кращу розповідь, легенду, анекдот про дрогобицькі дороги. Мета: "уславити" міські дороги в творчості.

Переглядів: 3921

 
Юлію Фариму нагородив Бог щастям довголіття 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 07.05.2011
Юлія Фарима Попри усі життєві випробування, які судилися перенести найстаршій нині мешканці Стебника Юлії Фаримі, на свою сотню літ вона виглядає просто чудово! Мабуть, тому що генерація наших предків була значно міцнішою та витривалішою за "геномодифікованість" сьогоднішнього покоління. Дай Боже, щоб і надалі бабуся залишалася такою ж життєрадісною, повною енергії та бадьорості, як сьогодні.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 3649

 
Mini Miss та Mini Mister – Дрогобич та Дрогобицького р-ну 
Новини - написав(ла) Галина Мачишин - 06.05.2011
Діти 1 травня 2011 року у міському будинку культури ім. І. Франка відбувся конкурс "Mini Miss та Mini Mister – Дрогобич та Дрогобицького р-ну 2011р". Конкурс був проведений під егідою Міжнародної Дирекції дитячих творчих конкурсів "Mini Miss & Mini Mister світу" та національної дирекції "Міні Міс Міні Містер Україна".

Перегляньте фото з конкурсу
"Mini Miss та Mini Mister – Дрогобич та Дрогобицького р-ну 2011".

Переглядів: 6970

 
З чого почали, тим і продовжуємо 
Відео - 06.05.2011
Відео Темпи, з якими роблять дорогу у Дрогобичі, просто "вражають".

Переглядів: 3970

 
Дрогобич Інфо 3 роки! 
Життя сайту - 06.05.2011
ТортСьогодні виповнюється 3 роки з дня запуску інформаційного сайту Дрогобич Інфо. Ваші увазі представляємо слова вітання та подяки від членів редакції нашого Інтернет-ресурсу.

Переглядів: 4324

 
Хуліганський напад на квартиру працівника Дрогінфо 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 05.05.2011
Розбите вікно У ніч на 5 травня невідомими особами було здійснено хуліганський напад на квартиру журналіста нашого сайту Юрія Федчака. Невідомі зловмисники близько 3:30 ночі пожбурили каміння у вікна квартири на першому поверсі, де проживає Юрій і втекли. У результаті - розбите скло двох металопластикових вікон.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 6237

 
"І на тім рушникові…" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Вікторія Лишик - 05.05.2011
Виставка Нещодавно у Палаці мистецтв "Дрогобиччина" відбулося урочисте відкриття виставки відомих митців України подружжя Євгенії Загводської (Мальви Галицької), яка є членом спілки Народних майстрів України, і талановитого художника-графіка, художника-декоратора Львівського Національного академічного театру опери та балету Соломії Крушельницької Віктора Курила.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 4280

 
У Дрогобичі перебуває делегація польського міста Гостіно 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) drohobychanyn.io.ua - 05.05.2011
Хата Вчора, 4 травня, у світлиці ратуші відбулася зустріч секретаря міської ради Тараса Метика із делегацією з польського міста Госціно. Делегація прибула до Дрогобича на запрошення дирекції ЗОШ № 1. Серед гостей із Польщі: начальник відділу освіти Гостіно Мечислав Кілінскі, директор ліцею харчової промисловості імені Мацея Ратая у м. Гостіно, Володимир Качор, голова української спілки у Польщі та вчителі ліцею.

Переглядів: 3384

 
Кримінальна хроніка початку травня 
Кримінал - написав(ла) Наталія Постойко - 05.05.2011
Тюрма 03.05.2011 у Дрогобицький міський відділ з письмовою заявою звернувся громадянин К. та повідомив, що його давній знайомий заподіяв йому тілесні ушкодження. Цього ж дня потерпілий звернувся ще раз до правоохоронців Дрогобицького міського відділу та повідомив, що невідомі особи відкрито заволоділи його коштами в сумі 200 грн. та завдали йому тілесних ушкоджень.

Переглядів: 3578

 
Партія регіонів проти провокацій 
Новини - написав(ла) ЛОО Партії регіонів - 04.05.2011
Партія регіонів Львівська обласна організація Партії регіонів виступає проти провокацій, з якого б боку вони не були. Про це заявив народний депутат України, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук, коментуючи наміри партії "Русское единство" провести у Львові марш з нагоди Дня Перемоги.

Переглядів: 3432

 
Видатки переважають надходження 
Новини Стебника - написав(ла) Вікторія Лишик - 04.05.2011
Герб СтебникаЯк повідомила під час шостої сесії VI демократичного скликання начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Стебницької міської ради Оксана Німеровська, загальні кошти місцевого бюджету на сьогодні складають 89 тисяч гривень. Заступник міського голови у сфері економіки та фінансів Олег Веклюк додав, що у спецфонді (бюджеті розвитку міста) нараховується 1 мільйон 118 тисяч гривень. У загальному фонді на початку року нараховувалося близько 1,7 мільйона гривень.

Переглядів: 2913

 
Найвродливішу дівчину Галичини коронували в Трускавці 
Новини - написав(ла) Юрій Федчак - 03.05.2011
Міс Галичина 2011"Міс Галичина" - абсолютно новий проект у цікавому, нестандартному форматі – телевізійне реаліті-шоу у поєднанні з класичним відбором найкрасивішої дівчини Галичини. Під патронатом Національного комітету "Міс Україна" та за підтримки Львівської ОДА 17-20 лютого стартував цей конкурс у чотирьох містах – Тернополі, Львові, Трускавці та Івано-Франківську. Генеральними спонсорами проекту стали підприємство "Вухо.Ком" та "GRAND COLLECTION".

(у статті посилання на фото і 1 відео)

Переглядів: 8644

 
Магазин не для інвалідів 
Плітки - написав(ла) Максим Федис - 02.05.2011
Пандус Сьогодні, коли на кожному розі відкривають магазини, часто навіть переобладнані із житлових квартир, деколи дивуєшся абсурду при виготовленні документації і проведення будівельних робіт. Ось на вулиці Лесі Українки скоро відкриватимуть новий магазин, та є одне "але"! Матерів з колясками і інвалідів там не чекатимуть. Чому? Дивіться на фотографії.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4686

 
Критична весна у Дрогобичі 
Плітки - 01.05.2011
Герб Дрогобича Вітаємо усіх читачів з 1 Травня, Міжнародним днем праці. Нагадаємо, що це свято відзначається у всьому світі, і воно не є пострадянським (це для тих, хто не знав, і забув, або ж гіперактивно відрікається минулого). Християни сьогодні відзначають Провідну неділю - день, коли за віруванням душі померлих повертаються на той світ. На цьому перелік свят не завершується - через тиждень святкуватимемо День Перемоги.

Переглядів: 4217

 
Музей антикварної мототехніки 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Яна Любінецька, Ірина Сібеліус - 01.05.2011
Мотоцикли30 квітня у Дрогобичі відбулося відкриття Музею антикварної мототехніки, створеного мотоклубом Lions MC Дрогобич. Навіть не віриться, що донедавна занедбана місцина може стати такою охайною. Урочиста частина відкриття була проведена, як то кажуть, у найкращих традиціях жанру: виступ президента клубу Олега Галицького, вітальне слово від очільників міста сказав п. Метик, отримали благословення від священика, перерізали символічну стрічку і музей відчинив двері для відвідувачів.

Оновлено 03.05.11, додано фото.

Переглядів: 7896

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5860 днів)