Маємо те, що маємо (Радзієвський і Дрогобич) 
Роздуми - написав(ла) Олесь Доктор - 31.01.2013
РадзієвськийКожен день приносить нам нове пізнання світу. Людський розум потребує пояснень процесів, що відбуваються довкола нас. Лише Лінь та Байдужість стають на заваді повноцінного сприйняття світу, аналізу процесів, які проходять в суспільстві та прийняття рішень, що забезпечать гідне життя.

Переглядів: 5177

 
Бути чи не бути або Де наші дороги? 
Дорожній патруль - написав(ла) Ярослав Довгий - 31.01.2013
ДорогиМинулого року на сторінках Дрогінфо було багато спроб підняти проблему експлуатації та будівництва доріг на Дрогобичині. Нещодавно Остап Озерний подав на "ДІ" інформацію про перспективи завершення будівництва об’їздної (внутріквартальної) дороги по вул.Северина Наливайка. Болюча тема об’їздної дороги та проблеми, повязані з її відсутністю, турбують більшість мешканців міста Дрогобича і вони на собі відчувають безсилість та неспроможність влади навести елементарний порядок на вулицях міста.

Переглядів: 4283

 
Вшанували пам'ять Богдана Баха добрим ділом 
Спорт - написав(ла) Друзі та рідні - 31.01.2013
БахУ середу, 30 січня 2013р., минає рік, відколи не стало палкого прихильника, завзятого спортсмена і, без перебільшення, Великого Майстра настільного тенісу, знаного далеко за межами нашого краю - Богдана Баха.

Оновлено 11.02.2013, додано відео.

(натисніть на фото для перегляду, всього 14 фото і 13 відео)

Переглядів: 4706

 
Доля восьмої школи залишається під оптичним прицілом влади 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 30.01.2013
Школа 829 січня в стінах ратуші Дрогобицької міської ради вже вдруге проводилося засідання депутатської комісії з питань освіти. Головним питанням порядку денного було доволі заяложене питання, яке не залишило байдужими громадськість міста, щодо оптимізація мережі загальноосвітніх шкіл Дрогобича і Стебника. На засіданні були присутні депутати Дрогобицької та Стебницької міської ради, батьки дітей ЗОШ №8 та ЗОШ №15, які готові виступити проти рішень чиновників щодо злиття двох шкіл на базі однієї, оскільки вважають його недоцільним та користолюбним.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 6159

 
Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році 
Новини - написав(ла) Святослав Грабовський - 30.01.2013
ЗапитПісля дворічного моніторингу роботи депутатського корпусу у Трускавці цю ідею вирішили перейняти інші громадські організації та активісти і ось тепер успішно моніторять Львівську обласну раду. Учора 28 січня 2013 року у Львівському прес-клубі пройшла прес-конференція по результатам моніторингу Львівської обласної ради і ось що ми бачимо: "Жоден депутат облради не подав інформації про свій звіт за роботу в 2012 році".

Переглядів: 3313

 
Позаконкурсне фінансування приватних і партійних ініціатив депутатів слід припинити! 
Новини - написав(ла) Святослав Грабовський - 30.01.2013
РоботаГолові Львівської обласної ради Колодію П.Н.,
депутатам Львівської обласної ради
Відкритий лист щодо необхідності припинення позаконкурсного фінансування приватних і партійних ініціатив окремих депутатів обласної ради коштом розвитку української мови

Переглядів: 3281

 
Роботу Дрогобицького міського голови можуть визнати незадовільною 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) ZIK - 29.01.2013
РадзієвськийПід час опитування, яке провів популярний дрогобицький сайт "Дрогобич Інфо", 80% опитаних під час голосування оцінили роботу Дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського і його команди негативно та вкрай негативно.

Переглядів: 3702

 
Антирейтинг депутатів Дрогобича 2013 
Життя сайту - написав(ла) Максим Федис - 29.01.2013
РатушаЦе список людей, за кого я більше голосувати не буду - як і за партії, які дають притулок цим особам.

Переглядів: 1195

 
Туман "благородної мети" (про промисловий ринок по вул. П. Орлика) 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Максим Тимчишин - 29.01.2013
Базар"Конструктивний" діалог
 Попри запевнення міського голови О. Радзієвського на зустрічі з підприємцями 28 грудня 2012 року, що торгові місця підприємців промислового ринку по вул. П. Орлика переноситися не будуть у паркову зону до повного вияснення даної ситуації та на них не буде здійснюватися тиск з боку адміністрації ринку, вже 17 січня 2013 року підприємцям були надіслані листи від В. Мойсеєнка про виселення з території ринку в 15-денний термін та розірвання договору оренди з КП "Дрогобицький ринок".

Оновлено 29.01.13 о 17:00, додано відео.

Переглядів: 6072

 
Хлібом-сіллю вітав гостей Стебницький ліцей  
Новини Стебника - написав(ла) Юрій Федчак - 29.01.2013
Стебницька сільничкаКажуть, колись тут було велике море. Його води охоплювали землі Підгір’я. Можливо, саме тому у надрах наших земель багато століть тому знайшли сіль, яка солоними джерелами виходила на поверхню у формі ропи. Відтак й виникли міста Дрогобич і Стебник, а нафтоносні горизонти землі спонукали людей збудувати міста Борислав і Трускавець. З солоної ропи люди варили сіль, а з нафти виготовляли бензин, гас, мастила і парафін для свічок. Це – історія краю Франкового. Відгуком минувшини стало гарне свято - фестиваль "Стебницька сільничка", який відбувся 22 січня у Стебницькому професійному ліцеї.

(натисніть на фото для перегляду, всього 87 фото і 1 відео)

Переглядів: 9106

 
80-відсоткова недовіра Радзієвському і його команді 
Життя сайту - 28.01.2013
Герб Дрогобича80% - саме такий відсоток опитаних під час голосування на "Дрогобич Інфо" оцінили роботу мера і його команди як негативно та край негативно. Нагадаємо, відвідувачі сайті відповідали на питання "Як ви оцінюєте роботу міського голови Дрогобича і його команди?". Опитування тривало з 26 грудня 2012 року до 27 січня 2013 року. Всього у голосуванні взяло участь 1055 осіб.

Переглядів: 4254

 
Портал часу – на території Дрогобицького сільзаводу 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 28.01.2013
СільзаводСвятотатство – це образа чогось особливо дорогого, святого, вкрай цінного для суспільства чи певної громади. Це поняття бере свої витоки ще з церковнослов’янського "татьба", що означає "крадіжка", і в сиву давнину цей термін означав такий вчинок, як майновий злочин, спрямований проти священної або освяченої власності церкви. Однак сьогодні саме святотатством можна назвати глузування очільників ПАТ "Львівгаз", з волі яких безпардонно, а фактично безпричинно було припинено постачання газу на дрогобицький солеварний завод.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото і 1 відео)

Переглядів: 9444

 
Найвпливовіші бориславці 2012 року 
Новини Борислава - написав(ла) Анатолій Власюк - 28.01.2013
Герб БориславаЕкспертна група незалежного опозиційного часопису "Тустань" оприлюднила список найвпливовіших осіб, які мали вирішальний вплив на розвиток Дрогобиччини у 2012 році. У документі зазначено, що експерти спеціально не називали прізвища представників правоохоронних, силових і фіскальних структур, а також бандитських угруповань, які, звісно, теж впливають на розвиток нашого краю, але роблять це опосередковано.

Переглядів: 4436

 
Східниці з держбюджету виділено 8 млн. грн 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Східницька селищна рада - 27.01.2013
ГрошіУ Державному бюджеті окремими рядком передбачено 8 млн грн на соціально-економічний розвиток Східниці. Кошти з державного бюджету України виділені для вирішення невідкладних питань розвитку інфраструктури Східниці як курорту, що має набути статусу державного. Про це повідомив селищний голова Східниці Іван Піляк.

Переглядів: 2919

 
Водохреща 2013 у Дрогобичі 
Відео - написав(ла) Ігор Гриник - 27.01.2013
ВідеоНа Йордан (19 січня 2013 року) немало дрогобичан загартовувалися, купаючись в ополонці.

(всього 2 відео)

Переглядів: 6122

 
У Дрогобичі можуть закрити ринок "Чагарі" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) drohobychanyn.io.ua - 27.01.2013
Базар24 січня, провів прес-конференцію директор дрогобицького ринку промислових товарів, які були у вжитку "Чагарі", Ігор Кушнір і повідомив про можливе закриття ринку.А це, зі слів директора, призведе до втрати 180 робочих місць і більше півмільйона податків на рік.

Переглядів: 7679

 
Поганих шкіл не буває, бувають поганими їхні керівники 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 25.01.2013
Школи23 січня на площі, біля Дрогобицької міської ради відбулася мирна Акція протесту працівників загальноосвітніх шкіл (ЗОШ №8, ЗОШ №11 м. Стебника та ЗОШ №15). До Акції приєдналися батьки дітей, які навчаються у цих школах та соціально-свідома громадськість, якій небайдужа доля рідного міста. Всі вони об’єднані однією метою: продемонструвати владі той реальний рівень громадської незгоди з її меркантильними інтересами, який накопичився у місті від початку каденції Дрогобицького мера Олексія Радзієвського.

(натисніть на фото для перегляду, всього 4 фото)

Переглядів: 7468

 
У Дрогобицької РДА новий голова 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Тимофій Хащівський - 25.01.2013
Хащівський22-го січня наша Громадська рада при Дрогобицькій РДА провела своє підсумкове засідання. Так склалося, що в той же день заступник Львівської ОДА Богдан Матолич представив депутатам Дрогобицької р/р, чиновникам РДА та громадськості району і нового "Батька району", яким був затверджений колишній перший заступник голови РДА Михайло Винницький. Після засідання ми також привітали шановного Михайла Петровича з його призначенням та трохи поспілкувалися про нашу майбутню співпрацю.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4430

 
Припинення позаконкурсних та корупційних фінансувань приватних депутатських ініціатив 
Новини Трускавця - написав(ла) Джерела Трускавця - 25.01.2013
Герб ТрускавцяУ середу 23.01.2013р. на круглому столі громадські організації та експерти спрямували голові Львівської обласної ради Петру Колодію відкритий лист, у якому закликали забезпечити дотримання антикорупційних стандартів при фінансуванні української культури, мови, історичної свідомості шляхом оприлюднення для громадського обговорення переліку приватних чи партійних депутатських ініціатив чи структур, які на позаконкурсній основі планується фінансувати за рахунок обласного бюджету 2013 року, а також висловилися за обмеження практики такого позаконкурсного фінансування.

Переглядів: 3131

 
Увага, розшук молодої дівчини! 
Кримінал - написав(ла) Василь Овчаренко - 24.01.2013
Марія ОлійникДрогобицьким МВ ГУМВС України у Львівській області встановлюється місцезнаходження громадянки України Олійник Марії Юріївни, 07.01.1994 р.н., адреса проживання: м.Дрогобич, вул.Нечуй-Левицького, 2, кім.60 (гурт.№3), попередня адреса: м.Соснівка, вул. Грушевського, 14, кв.8, Сокальського району, Львівської області, студентки 3-го курсу Дрогобицького державного педагогічного університету Ім. Івана Франка, група АН-31, з якою рідними було втрачено зв'язок 05.01.2013 року та по теперішній час її місцезнаходження невідоме. Востаннє Олійник Марію бачили в обідній час 04.01.2013 року в гуртожитку №3.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 24392

 
Очільники Дрогобича більше люблять турків, ніж дрогобичан? 
Відео - 24.01.2013
ВідеоСьогодні (24 січня 2013 року) у міській раді Дрогобича вирішуватиметься доля підприємців з ринку Пилипа Орлика. Чи знову переможе зло у подобі Радзієвського, Коростельова та Мойсеєнка?

Переглядів: 4625

 
Живу мапу фотографували з вежі ратуші, як символ єдності та могутності України 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик - 24.01.2013
Соборність22 січня у Дрогобичі, традиційно, з нагоди Дня Соборності та Свободи України соціально-свідома громадськість прийшла вшанувати День проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, живим ланцюгом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3449

 
Акція протесту проти закриття трьох шкіл 
Відео - 23.01.2013
ВідеоСьогодні (23 грудня 2013 року) о 15.00 розпочалась мирна акція протесту проти закриття шкіл. На площі Ринок біля ратуші присутніх на акції було близько 250 людей - у більшості педагоги і учні. Серед присутніх ми побачили тільки 5 депутатів, які прийшли підтримати акцію.

(всього 2 відео)

Переглядів: 5931

 
Нарешті здійснилося! Акція від ДПС для пішоходів 
Відео - 23.01.2013
ВідеоНе секрет, що наша влада більше дбає про свої "дупи" ніж про мешканців міста - тому вже пару років площа Ринок стала проїзною для автомобілів. Чиновники та можновладці, а також всі, кому не лінь, їдуть на площу, паркуються там, зневажаючи пішоходів. У ДАІ-ДПС вирішили покласти цьому край.

Переглядів: 4189

 
Святкує Стебницький професійний ліцей! 
Новини Стебника - написав(ла) Юрій Федчак - 23.01.2013
СТПЛ22 січня у Стебницькому професійному ліцеї відбулося надзвичайно цікаве свято – фестиваль "Стебницька сільничка". Гостями цього заходу були директори шкіл, представники обласного управління профтехосвіти та місцевої влади. Згідно програми "Пізнай Україну!" фестиваль також відвідала молодь з далекого зарубіжжя: Бразилії, Сінгапуру, Естонії і Колумбії. Детальніше – читайте у репортажі на сайті "Дрогобич Інфо" через декілька днів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 5943

 
Курити чи не курити - одвічне питання 
Роздуми - написав(ла) Олег Бісик - 23.01.2013
ЗатемненняЯ курив... Я знаю, що це шкідливо - не дитина, читати вмію. Але тим не менше ... Тому за процесом прийняття закону "Про звільнення робочих та громадських місць від тютюнового диму" стежив досить уважно. Днями даний закон вступив в дію. І він мене зовсім не тішить. Складається враження, що він спрямований не проти куріння, а проти курців. А таких, між іншим, 10 мільйонів – 25 відсотків населення країни.

Переглядів: 3746

 
Хлопець, який жорстоко бив жінок у Львові, виявився місцевим діджеєм. Одна з його жертв померла 
Кримінал - написав(ла) ukranews.com - 22.01.2013
Ярослав УгринМолодий чоловік, неодноразово нападав на жінок у Львові, за даними Ukranews, виявився 17-річним уродженцем Трускавця Львівської області на ім'я Ярослав Угрин.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 12099

 
"Свято любові" у Дрогобичі 10 лютого 
Реклама - 22.01.2013
ЯрославнаЗроби подарунок коханій людині! Приходьте на яскраве шоу "Свято любові"! 10 лютого (неділя) 2013 року о 17 год. концертне агентство "Ярославна", з нагоди святкування Дня Святого Валентина, організовує в Народному Домі Дрогобича феєрично-розважальну концертну програму "Свято любові".

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 6206

 
Акція протесту: ЗОШ №8 руйнують і продають! 
Новини - написав(ла) Батьки учнів ЗОШ №8 - 22.01.2013
ДзвінокТак можна охарактеризувати дрогобицьку владу. Впродовж останніх 5 років закривають нашу школу, при цьому ніхто із можновладців не питає думки ні дітей, ні батьків, ні вчителів. Навіть директор і той зацікавлений продати школу. Школу заснована ще у 1928 році і нею залишається досі. Та вона приваблює місцевих рейдерів через своє унікальне приміщення та розташування.

Переглядів: 5450

 
Східниця отримала кошти ЄС на будівництво амфітеатру 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Східницька селищна рада - 22.01.2013
ЗемляКурорт Східиця (Львівська обл.) та курорт Полянчик (гміна Соліна, Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) отримали кошти на реалізацію проекту під назвою "Полянчик і Східниця – використаємо разом наші туристичні та культурні потенціали для покращення конкурентоспроможності Карпатського краю" у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013.

Переглядів: 3353

 
Торгівля захоплює парк у Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 21.01.2013
ПаркКумедна картина постала перед очима моїх товаришів минулого тижня у середу: асфальтний каток "Дорсервісу" ковзав по снігу, рухався назад і вперед, намагаючись утрамбувати щебінь, яким засипана частина території парку ім. Новонароджених, що між вулицями Володимира Великого і Пилипа Орлика у Дрогобичі. Ця земельна ділянка з давніх часів була зайнята плодовим садом, у якому протягом кількох десятиліть росли яблуні, груші, сливи. Цікаво, чому пріоритетним для виконання такої "національно значимої" роботи став каток, а не гусеничний бульдозер чи грейдер?

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 6852

 
Йорданські купання в Дрогобичі набули масу прихильників 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Вікторія Лишик, Юрій Федчак - 21.01.2013
ЙорданНа Йорданське купання, що відбувалося 19 січня на ставку поблизу вул. В. Стуса у Дрогобичі, нас запросили на першу годину дня, однак вже на той час тут зібралася маса дрогобичан. Скільки любителів зимового купання пізнало обійми холодної води – сказати важко, адже одні сюди прибували, а інші вже йшли додому, однак щонайменше сотню пірнальників ми побачили. Не менше побувало тут спостерігачів, серед яких – і ми.

(натисніть на фото для перегляду, всього 44 фото)

Переглядів: 10974

 
Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металобрухт, - депутат Васюник 
Новини - написав(ла) Прес-служба Ігоря Васюника - 20.01.2013
ЗатемненняПрес-служба депутата ВРУ Ігоря Васюника поширила його заяву, з якої випливає, що в цей час Дрогобицький нафтопереробний завод ріжуть на металолом. "Уряд Миколи Азарова або ж веде планове знищення української нафтопереробної галузі, або ж з заплющеними очима спостерігає за негативними тенденціями, які панують у цьому секторі економіки.

Переглядів: 5638

 
Вуличний "Вертеп" біля церкви блаженних священомученників Северина, Віталія, Якима 
Фоторепортаж - написав(ла) Парафіянка храму - 20.01.2013
ВертепХристос хрещається!
Вельмишановні читачі рідного "ДрогІнфо".
Хочу повідомити Вам та поділитись хорошими враженнями про побачене Різдв’яне дійство - вуличний Вертеп, який відбувся 14 січня на Старий-Новий рік біля церкви Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія на вул. Є.Коновальця (7/10). Такий Вертеп проводився вперше на нашій парафії та й у м. Дрогобичі. Цьогорічний молодіжний Вертеп, це вулична вистава, в якій усі глядачі є одночасно і учасниками дійства. Задум сценарію був побудований так, щоб кожен відчув себе у центрі сценічних подій.

(натисніть на фото для перегляду, всього 38 фото)

Переглядів: 8433

 
Учні 10-го класу ЗОШ №15 проти закриття школи! 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Учні старших класів ЗОШ №15 - 19.01.2013
ДзвінокІ знову за своє! 15 школу хочуть об'єднати із 3 школою. Кілька років підряд влада приймає рішення про закриття 15 школи. І ніяк не винесе остаточний вердикт. Учні обох шкіл негативно відносяться до таких "ігор" влади, так само проти цього експерименту і вчителі цих шкіл.

Переглядів: 6388

 
Підписано декларацію про створення Асоціації "Франковий край" 
Новини - написав(ла) Прес-служба Романа Ілика - 19.01.2013
РоботаКерівники органів місцевого самоврядування Дрогобицького регіону, народний депутат України Роман Ілик зініціювали створення Асоціації органів місцевого самоврядування "Франковий край".

Переглядів: 3382

 
Бережіть оселю від вогню! 
Новини - написав(ла) Богдан Мищатин - 18.01.2013
хатаОпалювальний період завжди особливо пожежонебезпечний. Міцні морози змушують громадян посилено обігрівати свої оселі, іноді недотримуючись при цьому правил пожежної безпеки. Споживачі вмикають нагрівальні електроприлади, а тому збільшується навантаження на електромережі, що, у свою чергу, спричинює коротке замикання і займання. Крім цього, жителі будинків взимку посилено палять у печах. В результаті надмірного перегріву у печах часто виникають тріщини, що сприяє прониканню у житла "червоного півня".

Переглядів: 2881

 
Звіт депутата Дрогобицької міської ради Михайла Ваврина за 2012 рік 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Михайло Ваврин - 17.01.2013
БЮТВідповідно до ст. 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації "ВО Батьківщина", з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

Переглядів: 4747

 
Екс-начальника стрийського БНОН утримують під вартою 
Кримінал - написав(ла) ZIK - 17.01.2013
ТюрмаПрокуратурою Львівської області здійснюється окреме досудове розслідування кримінального правопорушення, у ході якого уже викрито та притягнуто до кримінальної відповідальності начальника сектора боротьби із незаконним обігом наркотиків одного із МВ ГУ МВС України у Львівській області.

Переглядів: 4767

 
Геть лапи від 11 школи! 
Новини Стебника - написав(ла) Дмитро Тураєв - 16.01.2013
Дзвінок15 січня 2013 року о 18:00 у приміщенні середньої школи № 11 м. Стебник пройшло розширене засідання ради школи. Для участі у заході були запрошені пан Метик, як вищий представник від освіти, Дрогобицької міської ради. Проте він не був готовий до виступу перед батьками, котрі прийшли відстоювати Конституційні права та права своїх дітей на вільний вибір навчального закладу та й не з'явився зовсім. Не було видно і пана Сушка, котрий мав бути присутнім у першу чергу. Проте, не дивлячись на ці два чинники, зібрання відбулось у повній мірі.

Переглядів: 6329

 
Інтерв’ю з ректором ДДПУ ім. І. Франка Надією Скотною 
Інтерв’ю - написав(ла) Володимир Турмис, газета "Галицька зоря" - 15.01.2013
ДДПУУперше в історії Дрогобицького педуніверситету ректорський портфель у руках жінки. Надія Володимирівна ніколи не обтяжувала себе думкою щодо цієї посади, позаяк майже чверть століття вузівський колектив очолював її чоловік Валерій Григорович Скотний. Та коли невблаганна смерть зупинила земну ходу ректора, багато людей звернулися до неї з прохання продовжити його справу. Адже завдяки його старанням інститут набув статусу педуніверситету; відкрито п’ять факультетів, вчену раду із захисту кандидатських і докторських дисертацій, зміцнено матеріально-технічну базу.

Переглядів: 7686

 
Поведінка на кризі у Дрогобичі 
Роздуми - написав(ла) Богдан Мищатин - 15.01.2013
СнігХрещення Господнє – це одне з найбільших релігійних свят. Традиційно у цей день люди освячують воду, а також купаються у природних водоймищах для отримання Божої благодаті. Звернення до всіх громадян із застереженням бути вкрай обережними під час перебування на кризі.

Переглядів: 3335

 
Діти з "Надії" посівали зерном владні кабінети 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак - 15.01.2013
КолядаНа сайті "Дрогобич Інфо" неодноразово висвітлювалася діяльність Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія". Ця інституція у Дрогобичі об’єднує як дітей з вадами розвитку, так і їх батьків. Саме тут вони почуваються єдиною родиною, пізнають всебічну опіку як від соціальних працівників, так і від волонтерів. Святкуючи 14 січня Старий новий рік, діти завітали у коридори дрогобицької ратуші, заронивши маленькі іскринки тепла у серця чиновників.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 3405

 
День Злуки 2013 у Дрогобичі 
Новини - написав(ла) Олег Дукас - 14.01.2013
Верховна Рада22 січня 2013 року місто Дрогобич разом з десятками міст України вкотре святкує День Соборності. Дрогобич будує "Живий ланцюг", символізуючи злуку. Метою акції є нагадати українцям про ті історичні події, підняти дух патріотизму та переконати українців, що лише єдністю ми здобудемо волю!

Переглядів: 4284

 
Партія регіонів "кинула" дрогобичан?  
Плітки - написав(ла) Василь Сивохіп - 13.01.2013
Партія регіонівПартія регіонів досі не заплатила технічним працівникам, які пішли в ОВК по їхній протекції. Була обіцяна доплата в розмірі 1200-4000 грн. на місяць. Проте досі ніхто нічого не отримав.

Переглядів: 8320

 
У Дрогобичі засудили "підпільного" Інтернет-провайдера 
Кримінал - написав(ла) ZIK - 13.01.2013
Комп’ютерДрогобицьким міськрайонним судом Львівської області визнано винним місцевого приватного підприємця, який без отримання ліцензії та дозвільних документів на користування радіочастотою надавав незаконні послуги доступу до мережі Інтернет через самовільно встановлений несертифікований радіоелектронний передавач.

Переглядів: 10836

 
На Дрогобиччині за рік працевлаштували майже 900 осіб 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) drohobychanyn.io.ua - 12.01.2013
РоботаПротягом минулого року Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 864 осіб, становить 55.9% працездатних громадян, які звернулися за допомогою у пошуку роботи. На одне вільне робоче місце претендувало 111 осіб.

Переглядів: 3639

 
Фотоконкурс "Краща зимова фотографія Дрогобича" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Яцків - 10.01.2013
РатушаКУ "Інститут міста Дрогобича" та Дрогобицька міська рада оголошують новий фотоконкурс "краща зимова фотографія Дрогобича".
Категорії конкурсу
• Найкраща зимова фотографія Дрогобича;
• Найкраща Різдвяна фотографія Дрогобича;
• Найкраща Новорічна фотографія Дрогобича.

Переглядів: 5100

 
Дрогобицький юнацький футбольний клуб – на шляху успіху 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 09.01.2013
футболЗаняття спортом суттєво впливає на людське життя. Він зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються; розвиває в них такі навички, як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила, тобто є ефективним засобом фізичного виховання людини. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Якщо спорт містить у собі ігрові елементи, то приносить людям ще й масу позитивних емоцій. Найкращим таким видом фізичного розвитку людини є футбол. Полюбити спорт через гру – таку, мабуть, мету несе собою футбол, приваблюючи дітей. Окрім діючого ФК "Галичина" Дрогобич тепер гідно представляє й дитяча команда ДЮФК "Дрогобич". Про діяльність цього клубу "ДІ" веде розмову з тренером дитячо-юнацького футбольного клубу "Дрогобич" Володимиром Когутом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Переглядів: 11494

 
Привітання із Різдвом-2013! 
Життя сайту - написав(ла) Юрій Федчак - 07.01.2013
Новий РікВітаю друзів і усіх християн роду українського з Різдвом Христовим! Бажаю читачам сайту усіляких гараздів, добробуту, смачних страв на Святвечір, миру в кожному домі та всього найкращого.

Переглядів: 4054

 
У Дрогобичі одним дають земельні ділянки безоплатно, іншим - за гроші 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) drohobychanyn.io.ua - 05.01.2013
ЗемляДепутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський каже, що міська рада ставить e нерівні умови людей, які хочуть отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво.

Переглядів: 9086

 
Моніторинг рівня взаємодії громадськості та міської влади Дрогобича в прийнятті управлінських рішень 
Новини - написав(ла) Асоціація "Нові Горизонти" - 04.01.2013
РатушаЯк один із вислідів моніторингу можна констатувати наявність певного впливу громадськості на процеси в місті та на рішення міської влади. Разом з тим цей вплив в цілому незначний. Рідко, через відкриті та усталені процедури, реалізується узгодження владними структурами з громадськістю якихось позицій щодо актуальних або проблемних питань міського буття. Найчастіше воно проявляється як вимушене звернення уваги на позицію тих, хто, будучи незадоволеним прийнятими рішеннями, активно протестує, звертається до громадської думки, ЗМІ, в суди.

Переглядів: 4086

 
Дівчина грудня 2012 - Катерина Горуцька 
Життя сайту - написав(ла) Галя Луців - 03.01.2013
Катерина ГоруцькаТрохи із запізнення підводимо підсумки фотоконкурсу "Дівчина року" за грудень місяць. Дрогобич багатий на гарних дівчат, цей висновок підтвердили фотографії самих красунь, які брали участь. Переможницею грудня стала учасниця №4 Горуцька Катерина.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 9380

 
Дрогобицькі палії оминають відповідальності 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 03.01.2013
Горить траваДо двадцяти метрів висоти сягала 1 січня стіна диму на окраїні Дрогобича. Причиною стало займання сухої трави внаслідок умисного підпалу. Таке явище спостерігали мешканці мікрорайону міста (вулиць Самбірської – Северина Наливайка), і навіть Старого Села. Деталі про цю пожежу журналіст "ДІ" отримав у головного фахівця Дрогобицької служби цивільного захисту ГУ МНС України в Львівській області Богдана Мищатина.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 3575

 
У Дрогобичі п’яний чоловік випав із балкону готелю 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) vgolos.com.ua - 02.01.2013
Пиво1 січня о 10 годині ранку в Дрогобичі на вул. Шевченка, 2 із балкону третього поверху на бетонне покриття другого поверху готелю "Тустань" випав громадянин Л. (1984 року народження).

Переглядів: 6225

 
З Новим Роком 2013! 
Життя сайту - 01.01.2013
Новий РікШановні читачі та дописувачі Дрогобич Інфо, дрогобичани та гості міста!
Вітаємо вас з Новим 2013 роком - роком Змії! Бажаємо, щоб рік новий був кращим за старий, щоб відзначався для усіх здоров’ям, спокоєм та мудрістю. Удачі у всіх починаннях та успіхів у справах!

Переглядів: 3214

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5827 днів)