Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття: справу №2 закрито! 
Дорожній патруль - написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття - 31.05.2014
Небайдужий водійМи хочемо повідомити, що департамент міського господарства в особі І. Лепкого, С. Федака та комбінат міського господарства в особі А. Яніва, дотримали свого слова і оперативно відреагували на наш запит. Ми будемо справедливі і дякуємо їм за таку оперативність і діловитість. Надіємося, що і в подальшому вони будуть працювати по-новому, тобто латати ями асфальтом, а не - як колись - листами-відписками.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 4796

 
Європейський суд поновив на посаді директора колишнього готелю, якого не існує 
Новини - 31.05.2014
Суд поновив на посаді Тараса ГентошаУ Дрогобичі не можуть виконати рішення Європейського суду щодо поновлення на посаді колишнього директора готелю, бо його реорганізували у туристичний комплекс.

Переглядів: 5225

 
На ремонт автодороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий у цьому році з Держбюджету України надійде понад 4,5 млн. грн 
Дорожній патруль - написав(ла) Прес-служба Романа Ілика - 31.05.2014
Депутат Роман ІликАвтодорогу Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий відремонтують вже у цьому році. Про це повідомив народний депутат України Роман Ілик. "Ця дорога є однією з артерій, що сполучає курортні міста Львівщини як Трускавець, Східниця, Моршин в тому числі й з країнами Євросоюзу. Тому переоцінити її значення та вплив на економічний розвиток цілого регіону вкрай складно, " - зазначив парламентар.

Переглядів: 4897

 
У Дрогобицькому районі зі школою прощаються 306 випускників 
Новини Дрогобицького району - 30.05.2014
Останній дзвінок у школіСьогодні, 30 травня, незважаючи на погіршення погоди, на шкільних подвір'ях шістдесят одного навчального закладу Дрогобицького району гамірно і святково. Тут проходять урочисті лінійки, присвячені завершенню навчального року.

Переглядів: 3813

 
Щеплення дітей: за і проти 
Інтерв’ю - написав(ла) Юрій Федчак - 30.05.2014
Щеплення дітей як захист від хворобОхорона здоров'я дитини та клопотання про її розвиток має бути основоположним питанням у стратегії розвитку української держави. До нас звернулася наша молода читачка з проханням роз'яснити правові норми щеплення дітей. На запитання "Дрогобич Інфо" відповідає заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук.

Переглядів: 3918

 
Ювілейна сесія міської ради і об'єднання "За Майдан" 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради - 29.05.2014
Рішення міської радиУ середу, 28 травня 2014 року, відбулася 50 сесія Дрогобицької міської ради 6-го демократичного скликання. Розпочалося засідання з традиційного виконання державного гімну та молитви. На засіданні розглядалися питання організаційного характеру, економічні та бюджетні, приватизаційні та земельні. Загалом прийнято близько 20 рішень.

Переглядів: 4978

 
100 днів у "новій" владі чи Швондєру й не снилось 
Плітки - написав(ла) Устим Кармелюк - 29.05.2014
Нова стара влада ДрогобичаНаближається знаменна дата в житті "нової влади" Дрогобича – 100 днів їх правління. Тож у переддень свята хотілось би поділитись із читачами наболілим за останні декілька днів. Умисно чекав статі про відвід судді Коваля у справі Радзієвського. Чекав для того, щоб розповісти громаді те, що бачив сам та що вразило. Фактично, планую написати цикл статей за питаннями результатів діяльності "нової влади", бо того, що вони поначуджували, хватить на цілу книгу.

Переглядів: 5805

 
Сесія міської ради відбудеться 26 червня 
Новини - 29.05.2014
Сесія міської радиДо відома депутатів Дрогобицької міської ради! 26 червня 2014 року о 10.00 годині відбудеться LІ (51) сесія Дрогобицької міської ради шостого скликання.
На розгляд сесії пропонується такий порядок денний:

Переглядів: 3589

 
Коцюба знову не став керуючим справами 
Останні новини Дрогобича - 28.05.2014
Міська ратуша ДрогобичаСьогодні, 28 травня, відбулася 50 сесія дрогобицької міської ради, на якій першим на порядку денному вдруге стояло питання затвердження на посаді керуючого справами Володимира Коцюби.

Переглядів: 5224

 
Суддя у справі Радзієвського взяв самовідвід 
Останні новини Дрогобича - 28.05.2014
Дрогобицький суд27 травня у Дрогобицькому міськрайонному суді, який розглядає позов Олексія Радзієвського щодо поновлення його на посаді, знову відбувся відвід судді. Цього разу представник міської ради Анатолій Мацей виявив недовіру головуючому судді Романові Ковалю, який і зробив самовід.

Переглядів: 4370

 
До майбутнього Дрогобича із хорошими дорогами 
Дорожній патруль - написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття - 28.05.2014
Запити про ремонт дорігДописувачі в своїх коментарях пишуть, що багато в Дрогобичі поганої дороги. Так, це правда і ми знаємо. Але хочемо наголосити, що для офіційного запиту в певні інстанції нам необхідне особисте звернення від учасника руху, інтереси якого ми відстоюємо. Потрібна конкретика і буква закону. Ми не можемо ініціювати судову справу, не маючи підґрунтя (заяви до МААПу від конкретної особи або організації).

(натисніть на фото для перегляду, всього 2 фото)

Переглядів: 4057

 
Остап Бендер: "Командувати парадом буду я!" 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 27.05.2014
Шахраї у благодійних фондахОстап Бендер, Сонька – золота ручка, Арсен Люпен, пройдисвіт Свирид Голохвастов та багато інших відомих нам кіногероїв уособлювали реальних осіб, що прославилися за своє життя витонченим шахрайством. Шахраїв не бракує і в сучасну добу, і не тільки політичних…

Переглядів: 5157

 
"СпАрт" скликає друзів 
Новини - написав(ла) Зеновій Квасній - 27.05.2014
Фестиваль СпартУ м. Дрогобичі існує досить великий дефіцит відповідних умов та державних закладів для творчого розвитку здорових дітей та молоді, а про залучення до них дітей та молоді з особливими потребами говорити сьогодні, з різних причин, досить важко. Деякі з них творчо обдаровані (здібні до музики, малярства, заняття спортом тощо), але вони не можуть, і не мають де себе реалізувати.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3846

 
Дрогобицький очільник назвав фестиваль Бруно Шульца унікальною подією для Дрогобича і України 
Культура, мистецтво - 26.05.2014
Фестиваль Бруно ШульцаСьогодні, 26 травня, у Дрогобичі в приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича стартував Шостий міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Вступним словом фестиваль відкрила керівник Полоністичного науково-інформаційного центру ім. І. Менька, директор Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі Віра Меньок.

Переглядів: 4768

 
Змусимо водоканал відновити дорогу! 
Дорожній патруль - написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття - 26.05.2014
Водоканал не ремонтує дорогиМААП зверталася до небайдужих водіїв із проханням повідомляти нас про розкопані дороги під час ремонту підземних комунікацій, на яких не відновлено асфальтне покриття.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 4726

 
У Дрогобичі і Стебнику у голосуванні взяли участь 73% виборців 
Новини - 26.05.2014
Верховна РадаУ Дрогобичі о 20.00 закрилися виборчі дільниці. За попередніми даними у дострокових Президентських виборах взяли участь73 % виборців, внесених до списків. Як зазначив начальник відділу державного реєстру виборців Богдана Николаїшина, незважаючи на те, що цього разу списки виборців були набагато кращими, ніж під час попередніх виборів, траплялися, хоч поодинокі випадки, коли люди себе не знайшли у списках і не змогли проголосувати.

Переглядів: 4301

 
Виборчі дільниці району працюють у необхідному режимі 
Новини Дрогобицького району - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької РДА - 25.05.2014
Вибори у районі23 травня робочі групи райдержадміністрації на чолі із першим заступником голови РДА Степаном Рудницьким та заступником Іваном Мізерником здійснили об'їзд населених пунктів району.

Переглядів: 3828

 
Порядок у місті буде 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради - 23.05.2014
МАФи Пекпол і Мостиський хлібВчора, 22 травня, розпочато роботи з демонтажу перших незаконно встановлених МАФів фірмою "ПекПол" та "Мостиський хліб". Нагадаємо, що на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було обговорено хід виконання попереднього свого рішення щодо вирішення даної проблеми. Також було озвучено про розроблене Положення, яким обумовлено проведення департаментом комунального господарства міста даного виду робіт.

Переглядів: 5812

 
СБУ спіймала хабарницю із ДДПУ "на гарячому" 
Кримінал - написав(ла) Юрій Федчак - 23.05.2014
У Дрогобичі на хабарі затримали Аллу ДяківДекілька днів тому на взятті хабара працівниками СБУ в Дрогобичі була затримана завідувач відділу аспірантури та докторантури Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Алла Дяків. Місце передачі хабара відбулося у кав'ярні "Алібі". Невідомо, з допомогою якого алібі будуватиме свій захист затримана, однак сума отриманих грошей сягає 1000 доларів США.

Переглядів: 17662

 
Визначилися найкращі бадмінтоністи відкритої першості Дрогобича 
Спорт - написав(ла) Орест Хандоняк, відео – Ігор Гриник - 23.05.2014
Турнір із бадмінтону"Пригадую, як ще зовсім недавно я не вміла тримати ракетки у руках". "А я згадую, як Валерій Йосипович казав: "Іди геть – ти поламаєш волан", - так висловилися щодо свого шляху до вершини слави найкращі вихованці Валерія Юдашкіна. Вони взяли участь у першості Дрогобича з бадмінтону серед молоді віком до тридцяти років, яка днями проходила у спортзалі Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського під патронатом члена виконкому Дрогобицької міської ради, голови дрогобицького Автомайдану Ігоря Шевчика.

(у статті 1 відео)

Переглядів: 5796

 
Музи не мовчать 
Культура, мистецтво - 23.05.2014
Музи не мовчать13 травня 2014 року у Народному домі імені І.Франка відбувся мистецький проект під назвою "Музика сфери", автором ідеї якого є Ірина Марківська. Слід зазначити, що це вже другий проект подібного плану (перший "Пісня землі" відбувся 19 грудня 2012). Поєднати кращі зразки класичної вокальної та інструментальної музики з рок музикою, подати їх у сучасній обробці, більш доступнішій для широкого кола слухачів (особливо для молодого покоління) стало основною метою задуму і реалізації цього мистецького заходу.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 3808

 
Знайдено причину всіх негараздів у Дрогобичі - зображення Аль Капоне 
Останні новини Дрогобича - 22.05.2014
Нічний клуб КапонеСьогодні, 22 травня, на народному віче, що відбулося на пл. Т.Шевченка, громадський активіст та письменник Роман Пастух у своєму виступі поставив вимогу перед власником кав'ярні, розмішеної поряд з пам'ятником великому Кобзарю, демонтувати зображення американського гангстера італійського походження, який очолював кримінальний синдикат, а також написи іноземною мовою.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 11466

 
Стартував поетичний марафон "Трускавець з Кобзарем" 
Новини Трускавця - 22.05.2014
Кобзар Шевченка у ТрускавціСьогодні, 22 травня, у визначний для кожного українця день перепоховання Тараса Шевченка в Каневі на Чернечій горі, у Трускавці на головній сцені міста пройде поетичний марафон "Трускавець з Кобзарем". Планується, що трускавчани та гості міста-курорту прочитають весь "Кобзар" за один день.

Переглядів: 2768

 
Набір кандидатів у батальйон особливого призначення "Львів" 
Новини - 22.05.2014
Батальйон міліції ЛьвівГоловне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня оголошує набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Львів".

Переглядів: 8315

 
На Дрогобиччині звинувачують ТзОВ "ТКС Гідроресурс" у недобросовісному виконанні протипаводкових заходів 
Новини Дрогобицького району - 22.05.2014
Наслідки паводкуУ селах Верхній Дорожів, Михайлевичі, Рихтичі, Нагуєвичі, Уріж було б значно менше підтоплено територій, якщо б ТзОВ "ТКС Гідроресурс" належно здійснив протипаводкові заходи. Про це заявили на нараді в райдержадміністрації, яка відбулася за участю комісії з питань ТЕБ та НС і сільських, селищних голів постраждалих від повені територій.

Переглядів: 4065

 
Заборона Комуністичної партії та Партії регіонів в Україні – один із шляхів виходу з рабства 
Роздуми - написав(ла) Юрій Федчак - 21.05.2014
Заборона комуністичної партіїУкраїна у своєму історичному поступі нарешті ступила на шлях оздоровлення. Один з таких довгоочікуваних кроків – це повна заборона діяльності Комуністичної партії в Україні, і пропаганди комуністичної ідеології як неприйнятної, ба навіть руйнівної для України. А тим більше – партійної течії, яку запровадили після закінчення Другої світової війни наші "визволителі", тобто окупаційні власті зі споконвічно ворожої Московії. І сьогодні маємо шанс викорінити цю злочинну кліку, яка прикривається партійною личиною, з політичного і владного простору Незалежної України; назавжди звільнитися від її злочинного впливу на демократичний поступ країни .

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 4783

 
Тарифи на воду у Дрогобичі значно зростуть 
Останні новини Дрогобича - 21.05.2014
Гроші за водуУ Дрогобичі з 1 липня планують запровадити нові тарифи на воду і водовідведення, які стовідсотково відшкодовуватимуть затрати на одиницю продукції. За словами директора департаменту міського господарства, заступника міського голови Івана Лепкого, минулого тижня Національна комісія з врегулювання цін на житлово-комунальні послуги розглянула розрахунки перших 20 водоканалів України у число яких потрапило і КП "Дрогобицький водоканал".

Переглядів: 7401

 
Дрогобицький район третій місяць без керівника 
Новини Дрогобицького району - 21.05.2014
Голова Дрогобицької РДАДрогобицький район уже більше двох місяців без голови райдержадміністрації. Свою стурбованість з цього приводу висловив на сесії районної ради її голова Михайло Сікора.

Переглядів: 3427

 
Наслідки паводку травня 2014 року для Дрогобича 
Новини - 20.05.2014
Затоплені будинкиУ Дрогобичі в результаті підтоплення першого поверху приміщення станції переливання крові вийшли з ладу три холодильника, у яких зберігалася донорська кров. Про це сьогодні, 19 травня, повідомив на нараді в ратуші начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення дрогобицької міської ради Микола Летнянчин.

Переглядів: 3519

 
Наслідки паводку травня 2014 року для Дрогобицького району 
Новини Дрогобицького району - 20.05.2014
Дрогобицький районУ родинному селі Івана Франка Нагуєвичі внаслідок проливних дощів підтоплено 150 будинків і стільки ж дворів. Великої шкоди завдала стихія ТзОВ "Перше травня", де рівень вони в р.Бистриця піднявся до позначки 7 метрів. Тут затоплено 47 га вівса, 54 га пшениці, 41 га ріпаку, 115 га сіяної трави, 167 га пасовищ та 503 га сінокосу.

Переглядів: 3674

 
Спортсмени з Дрогобича відзначилися на чемпіонаті Європи з ушу 
Плітки - 20.05.2014
Чемпіонат із ушуСтудентка першого курсу факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, майстер спорту України та інструктор з ушу Вероніка Сенюх здобула абсолютну перемогу на на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що нещодавно завершився в Бухаресті (Румунія).

Переглядів: 3890

 
У місті відновили виробництво води "Дрогобицька джерельна" 
Фото дня - 19.05.2014
Вода у Дрогобичі на ринкуПонад три дні у центрі міста, на перетині вулиць Малий ринок і Шолом Алейхема невпинно з колодязя витікає вода. Наразі негазована.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4220

 
Ваврин підтвердив: Коцюба - брат судді 
Плітки - написав(ла) Антін Соколовський - 19.05.2014
Суд за позовом МетикаНа сесії Дрогобицької міської ради, яка продовжила свою роботу у минулий четвер, 15 травня, депутат Михайло Ваврин підтвердив те, що претендент на посаду керуючого міськвиконкому п. Коцюба є двоюрідним братом судді п. Медведика, який розглядає позов Т. Метика щодо поновлення його на роботі.

Переглядів: 5487

 
Гімназисти дарували квіти матерям 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів - 19.05.2014
Дрогобицька гімназія15 травня в стінах Дрогобицької гімназії відбулося святкування Дня матері. Концертна програма велася іноземними мовами: англійською, французькою, німецькою, крім того, вивчають тут учні ще й латину. Діти співали, розповідали вірші, організовували різні забави, запрошуючи на сцену своїх матерів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 30 фото і 1 відео)

Переглядів: 3938

 
Автором закону Конституції ЗУНР був дрогобичанин 
Новини - написав(ла) Ігор Чава, Роман Щудло - 18.05.2014
Павло ФілясДосить багато діячів політики та культури пов'язують своє життя з дрогобицькою землею. Звісно на першу думку зразу спадають такі усім відомі прізвища як Котермак, Франко, Шульц. Проте є ще досить багато тих, чий вклад в історію України не був меншим, але їх імена є забуті. Одним з таких, справді видатних осіб, є отець Платонід Павло Філяс, який останні роки свого життя провів у місті Дрогобичі, де й похований на цвинтарі по вул. Трускавецькій.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4086

 
На громадському слуханні озвучили проблеми перевізників 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- і відеоматеріалів - 17.05.2014
Перевізники Дрогобича16 травня у сесійному залі Дрогобицької міської ради відбулося обговорення тарифного питання щодо пасажирських перевезень у Дрогобичі. Засідання провів в.о. міського голови Роман Курчик. Участь в обговоренні взяли відповідальні працівники міської ради, керівники транспортних підприємств та жителі міста. Основне питання, поставлене на порядок денний – підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото і 1 відео)

Переглядів: 8751

 
Чемпіонат України з шахів 2014 
Спорт - написав(ла) Дрогобицька ДЮСШ - 17.05.2014
Андрій Гищук01-13 травня у м.Миколаєві відбувся фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 10 років. У змаганні прийняли участь 98 юнаків і 31 дівчина з 20 областей України. За команду Львівської області виступали львів'яни Андрій Придун, Роман Яцковина, Аліна Горьковая та дрогобичанин Андрій Гищук. Змагання проходили за швейцарською системою в 9 турів з класичних, швидких та блискавичних шахів в особистому заліку.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4845

 
Надзвичайна ситуація у місті Дрогобичі 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Прес-служба Дрогобицької міської ради - 16.05.2014
Штаб із надзвичайних ситуаційУ зв'язку з раптовою зміною погоди та випаданням великої кількості опадів у місті Дрогобичі відбулося затоплення вулиць, дворів та будинків. Негода 15 травня завдала чималих збитків та проблем, які потребують ліквідації.

Переглядів: 9594

 
Добрий господар собаку на двір не вижене, а наша влада людей - запросто 
Фото дня - 16.05.2014
Молочний ринокПідприємці, яким влада Радзієвського віддала землю молочного ринку для будівництва бізнес-центру, вже другий рік ігнорують потреби сільських реалізаторів молочної продукції, а саме непристосованість тимчасово споруджених молочних рядів для торгівлі.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 5222

 
"Робота, весілля, криниці, авто…" процвітають на стовпах і деревах 
Плітки - написав(ла) Староста - 15.05.2014
Оголошення на деревахШлях до Європи означає подорож від безкультур'я до самоповаги, гідності і чистоти совісті, думок, вчинків; через злам совдеповських стереотипів – до поваги середовища, в якому живемо. Але далі на цій дорозі ми зустрічаємо такі речі, які суперечать здоровому глузду – обліплені паперовими оголошеннями стовпи і стовбури дерев. Може, досить вже? Може, пора нарешті стати цивілізованими людьми і розміщувати такі оголошення на сторінках газет чи в Інтернеті?

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 6902

 
Про "нову"-стару владу (читаючи ДрогІнфо) 
Роздуми - написав(ла) Небайдужий дрогобичанин - 15.05.2014
У міській раді ДрогобичаЧитаючи ДрогІнфо, можна зауважити, що й далі є нарікання на місцеву владу і хтось там навіть дописував – "гнати Курчика". А чому його вже гнати? Що він таке погане встиг зробити за 2 місяці, відколи є на посаді? За те, що діє м'яко і демократично? І надає можливість майже без обмеження часу кожному висловитись.

Переглядів: 5364

 
У Дрогобичі провалився дах шпихліру 
Відео - написав(ла) ДРІТ - 14.05.2014
Шпихлір у ДрогобичіУ Дрогобичі знаходиться унікальна та рідкісна господарська споруда, подібних яким, що збереглися до наших днів, в Україні дуже мало - це шпихлір-житниця, збудована в 1778 році. За кошти обласного бюджету в 2005-2006 році були розпочаті роботи з її реконструкції, але за цікавих обставин вдалося замінити лише половину даху, інша її частина в липні 2012 році після зливи з градом була зруйнована.

Переглядів: 5386

 
Створено Громадську раду при в.о. міського голови Дрогобича 
Останні новини Дрогобича - 14.05.2014
Громадська рада при Роману КурчикуУ Дрогобичі в сесійній залі міської ради відбулися установчі збори Громадської ради при міському голові. До неї ввійшли представники 14 громадських організацій, які у встановлений термін подали відповідні документи на участь в установчих зборах.

Переглядів: 5056

 
Дрогобичани відсвяткували День матері 
Фоторепортаж - написав(ла) Юрій Федчак, автор фото- та відеоматеріалів - 13.05.2014
День Матері 2014Щорічно в Україні, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня відзначають міжнародне свято – День матері. 11 травня святкування не оминули й рідний Дрогобич. Багато дрогобичан завітали на подвір'я кафедрального собору Пресвятої Трійці, де відбувалася концертна програма. Наші матері і сестри відтак отримали приємне враження, а маленькі та юні учасники, які виступали зі сцени і танцювали – величезну втіху. Короткий відеосюжет святкування – до уваги наших читачів.

(натисніть на фото для перегляду, всього 40 фото і 1 відео)

Переглядів: 4338

 
Чому 53-річний педагог вдарив учня? 
Кримінал - написав(ла) Юрій Федчак - 12.05.2014
У Дрогобичі тренер вдарив хлопцяСьогодні в Україні спостерігається буквально вибух агресії: у побуті, політиці, родині, і навіть у стосунках між учителем і учнем. Звернення 10 травня п. Мирона до читачів та Адміністрації сайту "Дрогобич Інфо" спонукало негайно відреагувати на повідомлення, вивчити описану подію і довести до читацької аудиторії.

Переглядів: 9791

 
Посада керуючого за відмову в позові 
Плітки - 11.05.2014
Суддя Медведик і його двоюрідний братСтаттю було надіслано без підпису на редакційну пошту. Публікуємо в оригіналі.

Невже майдан стояв за те, щоб і далі тривали нечесність, кумівство, хабарництво? На сесії міської ради Дрогобича вже вкотре хочуть протягнути на посаду керуючого міськвиконкому скомпроментованого адвоката п.Коцюбу, двоюрідного брата судді Медведика, який розглядає позовну заяву секретаря міськради Т.Метика, про проведення 25 і 28 лютого незаконних сесій.

Переглядів: 6497

 
Виставка художника Юрія Бандери 
Культура, мистецтво - написав(ла) Володимир Дим - 10.05.2014
Відео виставки Юрія Бандери7 травня 2014 р. у палаці мистецтв Дрогобича відкрилася виставка стрийського художника, викладача вищого художнього професійного училища Юрія Бандери. Роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, США та Європи.

(всього 7 відео)

Переглядів: 3253

 
З Днем Перемоги 2014! 
Життя сайту - 09.05.2014
Прапор ЄвросоюзуВітаємо з Днем Перемоги!
Бажаємо миру всім українцям, єдності нашій Україні і швидшого припинення всіх збройних конфліктів.

Переглядів: 5372

 
Вулиця Чапельського - капкан для водіїв 
Дорожній патруль - написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття - 09.05.2014
Капкан для водіїв на вулиці ЧапельськогоНіяк не можна зрозуміти байдужість місцевої влади до простих людей. У статті "Ремонт без попередження (вул. Чапельського)" ми наголошували про обов'язковість встановлення попереджувальних знаків, які б застерегли водіїв про ремонт дороги.

(натисніть на фото для перегляду, всього 6 фото)

Переглядів: 5070

 
Пекпол: право бути почутим 
Плітки - написав(ла) Антип Родак - 08.05.2014
ХатаЯк часто ми розуміємо толерантність як щось таке, що нібито кожен з нас сповідує, але не в повсякденному бутті. Тобто, загалом ми нібито терпимі до чужої думки чи позиції, як ще кажуть "до іншого". Не є виключенням з цього й наш полі етнічний Дрогобич. Ось тільки час од часу ми буцімто забуваємо про оту саму терпимість до іншого. "Іншим" у місті виявилося підприємство, що робить добру, як колись казали "святу" справу, - випікає хліб. Керує цим підприємством енергійний чоловік на ймення Янек Пелехач, що вказує на його походження, - поляк.

Переглядів: 5914

 
Дрогобицька райрада відмовилася фінансувати відпочинок дітей у пришкільних таборах 
Новини Дрогобицького району - 08.05.2014
Діти Дрогобицького районуУ Дрогобицькій райраді не підтримано пропозицію райдержадміністрації про виділення з районного бюджету для організації оздоровлення та змістовного відпочинку дітей у літній період 2014 року в пришкільних таборах в навчальних закладах освіти району коштів в сумі 290 тис.грн. за рахунок невикористаних в поточному році коштів на харчування школярів.

Переглядів: 4502

 
У Дрогобичі претендентові на посаду керуючого справами міськвиконкому забракло 5 депутатських голосів 
Останні новини Дрогобича - 07.05.2014
Ратуша ДрогобичаСьогодні, 7 травня, на сесії Дрогобицької міської ради не змогли обрати керуючого справами міськвиконкому – за запропоновану кандидатуру проголосували 21 депутат із 50 обраних до міської ради.

Переглядів: 6304

 
Красуня соціально-гуманітарного факультету 2014 
Фоторепортаж - 07.05.2014
Олена Шило29 квітня у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка відбувся конкурс краси "Mіс соціально-гуманітарного факультету 2014". Переможницею конкурсу стала Олена Шило. Світлини з цього видовища надіслав автор - Ігор Гриник.

Фото із конкурсу Mіс соціально-гуманітарного факультету 2014

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Переглядів: 4234

 
У Дрогобичі на 5 млн грн зменшили видатки на комуналку 
Останні новини Дрогобича - 06.05.2014
Марні витрати на комуналкуУ Дрогобичі на цей рік зменшили видатки на комунальне господарство на 5 млн.грн. Про це повідомив на нараді в ратуші директор департаменту міського господарства – заступник міського голови Іван Лепкий.

Переглядів: 3458

 
У Трускавці ліфти працюють цілодобово 
Новини Трускавця - 06.05.2014
Герб ТрускавцяТрускавець – єдине місто в Україні, в якому працюють всі ліфти цілодобово. Про це сьогодні, 6 травня, доповів на нараді у міського голови заступник директора ТОВ "Комфорт-сервіс", член виконкому міської ради Мирослав Мицько.

Переглядів: 3277

 
Дрогобичани готові з вилами відстоювати право на землю 
Останні новини Дрогобича - 05.05.2014
Земельна ділянка у ДрогобичіУ Дрогобичі наростає напруга, спричинена незадовільним вирішенням земельних питань у міській раді. Про це сьогодні, 5 травня, на нараді в ратуші повідомив секретар міської ради, в.о. міського голови Роман Курчик.

Переглядів: 5344

 
У Дрогобичі позбавляють місця праці людей, котрі йдуть захищати Україну 
Останні новини Дрогобича - 05.05.2014
Збройні Сили УкраїниНа деяких підприємствах Дрогобича людей, яких призивають у Збройні Сили України захищати її східні кордони, звільняють із роботи. Про це учора, 4 травня, йшлося на зборах самооборони Дрогобиччини.

Переглядів: 4555

 
"Афганський" метод або Як заставити нероб працювати 
Плітки - написав(ла) Устим Кармелюк - 05.05.2014
Міська рада ДрогобичаНедавно був у Стрию та зрозумів, що таке майдан, за що люди боролись та побачив справжній результат революції, в першу чергу революції свідомості звичайних громадян. І до того, правду кажучи, Стрий був революційним містом, але зараз свідомість у людей стала ще ясніша. Тут насправді можна відчути, що таке громадський контроль та громадське суспільство. Тут чиновнику можуть зробити соціальну обструкцію за поведінку чи дії котрі не відповідають баченню суспільства. Тут борються з хабарництвом та казнокрадством завдяки контролю та активній позиції громади. А нас що…

Переглядів: 4545

 
Чому в Дрогобичі стає більше бездоріжжя? 
Дорожній патруль - написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття - 04.05.2014
Бездоріжжя у ДрогобичіМи часто чуємо відповідь:
а) зійшов сніг - зійшов і асфальт;
б) виходить термін експлуатації;
в) не ремонтують, або погано ремонтують.

(натисніть на фото для перегляду, всього 3 фото)

Переглядів: 5186

 
Рух "Чесно в Дрогобичі": про розбазарювання земель, фінансові піраміди і ледачих депутатів 
Останні новини Дрогобича - написав(ла) Юрій Федчак - 01.05.2014
Рух Чесно у ДрогобичіВ останній квітневий день учасники руху Чесно в Дрогобичі розповіли журналістам про ефективність роботи депутатського корпусу Дрогобицької міської ради. Минуло два роки з часу заснування руху Чесно у Дрогобичі, тож на прес-конференції його учасники як звітувалися про виконану ними у 2013 році роботу, так і представили до уваги преси аналітичні матеріали про роботу кожного депутата міської ради.

(натисніть на фото для перегляду, всього 9 фото і 1 відео)

Переглядів: 8346

 
З історї Дрогобича: "Герб Королівського вільного міста Дрогобича" 
Культура, мистецтво - написав(ла) Іван Дудич - 01.05.2014
Герб ДрогобичаНещодавно світ побачила ще одна, досить актуальна, праця Володимира Садового "Герб Королівського вільного міста Дрогобича". На сьогоднішній день її можна вважати найґрунтовнішою на цю тему. Зважаючи на те, що зацікавленість нашим містом з боку туристів постійно зростає, її вихід у світ досить своєчасний. У ній подається ґрунтовна інформація про походження, історію герба, як він змінювався з плином часу, а також про матір Дрогобича – сіль, яка знайшла своє відображення на його гербі і завдяки якій місто постало на теренах мальовничого Прикарпаття. Праця супроводжується обширним ілюстративним матеріалом.

Переглядів: 4972

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5831 день)