Степан Кулиняк: «Закликаю не займатися самосудом над дрібними грабіжниками!»

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
23.03.2022


З таким закликом на своїй сторінці у Facebook звернувся до всіх краян голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.
«За останні дні у Дрогобичі зафіксували аж два випадки, коли місцеві мешканці самотужки затримують дрібних грабіжників та піддають їх самосуду подібно як над мародерами. В обох випадках чоловіків, які за попередньою інформацією здійснили у місцевому маркеті дрібну крадіжку – шоколад, прив'язали до стовпа на загальний огляд із застосуванням фізичної сили.

Закликаю всіх мешканців Дрогобицького району не вдаватися до таких дій! Мародерство і дрібні крадіжки – це різні речі.
Мародерство – це викрадення речей вбитих чи поранених на полі бою. В умовах війни під «мародерством» розуміють крадіжки, вчинені не лише на полі бою, але й на інших територіях.
На Дрогобиччині безпекова ситуація повністю контрольована. Тому реагувати на такі випадки мають правоохоронні органи.
У Дрогобицькому районному відділі поліції наголошують, що кожен, хто застав людину при замаху, вчиненні або безпосередньо після вчинення крадіжки, має право її затримати. Але про факт виявлення злочину та затримання підозрюваного потрібно оперативно повідомити правоохоронців або доставити затриманого до відділку. Самосуд – це також порушення Закону. У Нововолинську внаслідок таких дій помер 38-річний чоловік.
Окрім цього, відео та фотографії з таких випадків, якими сьогодні рясніють соцмережі, можуть бути використані ворогом у інформаційній війні. Такими матеріалами росія пропагуватиме інформацію як «бандерівці-нацисти» знущаються над своїми людьми.
Не підіграваймо ворогу! Повідомляйте про злочини у поліцію!», – звертається до всіх голова ДРВА Степан Кулиняк.
Справді, за останні два тижні канали Telegram, у соцмережах Instagram та Facebook появилися відео- та фотосвідчення про випадки самосуду, булінгу, приниження честі та гідності громадян на Львівщині, що недопустимо. За такі злочини винуватці можуть бути притягнені до відповідальності.

Переглядів: 1875

Коментарі (1)
 
А де поділось чмо під ніком лектор?
Рейтинг: 13+ -11-
 
Світлана, 13:47 25 березня 2022 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5770 днів)