Про Миколу Походжая Дрогобиччина, як і Україна почула наприкінці 2004 року, коли влада здійснила поліцейський наліт на його видавничу фірму "Коло". Це були часи Помаранчевої революції, тож з метою вилучення агітаційних матеріалів "помаранчевих" розпочався психологічний тиск на директора видавництва. Тоді своєчасно на захист діяльності підприємства, як і власне Миколи Походжая, пригадую, відгукнувся депутат Верховної Ради України Ярослав Кендзьор. Минуло трохи часу, і торік у виборчому марафоні до міської ради Микола Походжай був кандидатом на посаду міського голови Дрогобича. Але це місце, як бачимо, з великою перевагою голосів дісталося О. Радзієвському, однак і його суперник потрапив в міську раду як депутат від "Пори". Сьогодні з депутатом дрогобицької міської ради Миколою Походжаєм ведемо розмову.
Ні мер, ні заступники, ні секретар міської ради та інші чиновники місцевого самоврядування Дрогобича не відмовилися від жодної гривні премій та численних надбавок до зарплатні. А повинні були б, адже коштів у бюджеті міста катастрофічно бракує. Саме дефіцит бюджету є причиною того, що влада цинічно примушує освітян брати відпустки за власний рахунок.
Як уже неодноразово заявлялося у ЗМІ, у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів проходить проект "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого відбувається в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.
Гориславський Сергій Орестович. Народився 1 червня 1974 року. Освіта вища. Закінчив Дрогобицькій механічний технікум (зараз коледж), а також Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка. За фахом менеджер-економіст. Маю досягнення в спорті. Помічник-консультант народного депутата України Писарчука П.І. Депутат Дрогобицької міської ради VI скликання, член бюджетної комісії. Мій тел. для виборців 0673130900.
Для кожного із нас найріднішими і близькими завжди є, були і будуть наші батьки. Тому що саме вони — це люди, які привели нас у цей світ, саме вони нас виховали, і в міру своїх можливостей забезпечили нам майбутнє. Кожного дня вони для нас — надійна підтримка, допомога, порада. Це свято знає кожен із нас, але найбільше про це знають і проявляють у своїх щирих поглядах, усмішках, ласкавості діти та молодь з неповносправністю.
Вчора на базарі у центральній частині міста, на відкритих рядах ("внизу") недобросовісний підприємець обважив мешканця Дрогобича. Купуючи цитрусові на одному з лотків, чоловік помітив, що при пустих шальках терезів на циферблаті стрілка зупиняється не на нулі, а відхиляється приблизно на 10 грам.
Як стало відомо з поширеної наради за участю депутатського корпусу, міського голови і першого заступника, прийнято рішення щодо перенесення медичних закладів на баланс обласного управління охорони здоров’я.
17 листопада 2011 року у ДДТЗДІ, в рамках проекту "Права осіб з обмеженими можливостями — повне та ефективне включення в суспільство", реалізація якого проходить в рамках проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр., відбулася робоча зустріч керівництва та учасників проекту з метою обговорення створення "Соціально-правового документального фільму".
26 листопада Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. - найстрашнішої трагедії за всю історію існування нашого народу, наслідки якої ми пожинаємо дотепер. Адже через через цілеспрямовані дії Сталіна на остаточне придушення українського національно-визвольного руху та вирішення українського питання наша нація зазнала мільйонних жертв.
Вчора відбулось чергове засідання Комітету опору диктатурі Дрогобича. На пропозицію головуючого Демка Тараса, присутні вшанували пам'ять жертв голодомору 1933 р. молитвою та запаленою свічкою. А також закликали дрогобичан взяти участь у поминальній ході 26 листопада, яку організовують молодіжні організації спільно з церковними парафіями.
Колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) звернувся до голови фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського з проханням врятувати онкодиспансер від можливої ліквідації шляхом реорганізації медичного закладу.
До проведення підсумків конкурсу "Дівчина листопада 2011" залишився рівно тиждень. Як результат вправної роботи фотографа Ігоря Гриника і фотомоделей, у Дрогобичі народжується новий вид фотографії "Вуличний портрет". Так. ми аматори, але подивіться на фото красунь - і ви все зрозумієте. Дрогобич - місто краси. Як би це пафосно не звучало, але це так.
До Вас звертається колектив Дрогобицької міської лікарні №3 (онкодиспансер) у зв'язку з черговою реорганізацією установи, що на практиці означає її ліквідацію та знищення онкологічної служби не тільки м.Дрогобича та району, а і навколишньої зони- Трускавця, Борислава, Самбора, Ст. Самбора, тобто колишньої Дрогобицької області. Нас цікавить, чи вигідно це дрогобицькій громаді в цілому, чи тільки особистим інтересам окремих осіб, які знаходяться при владі в даний час?
Яцків Юрій Орестович. Дата народження 24 березня 1972 року. Став депутатом 6 листопада 2010р. Домашня адреса: 82100 Дрогобич вул. Шевченка, 37, кв.2. E-mail:
Адреса приймальні: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1. Особиста сторінка в Інтернеті, на сайті ради, чи соціальних мережах (напр., Facebook): http://uk-ua.facebook.com/people/Yuriy-Yatskiv/100000039894372. Написав 34 звернень(отримав 26 відповідей). Є помічник депутата - Шипайло Ярослав Пилипович. Підготував 2 проекти рішень, за які голосувала міська рада.