Старі – нові кадри оновленої поліції.

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Facebbok - Андрій Рачик   
30.11.2021


З приходом до влади, після революції Гідності, так званих «патріотів», почалася атестація в лавах поліції. На тій ейфорії пересічні люди покладали надії, що врешті почне діяти Закон та будуть дотримуватися та захищатися конституційні права людей. Але не так сталося, як гадалося.
    У 2015-2016 роках спостерігаємо перефарбовування недобитих «мусорів», бо «мєнтами» їх тяжко назвати у вже реформованій, атестованій поліції, а також відслідковуємо, як атестаційні комісії в пришвидшеному темпі екзаменують «мусорів», на яких немає де ставити клеймо.

  Не будемо далеко ходити і шукати героїв в атестаційних комісіях по відбору кадрів в оновлену поліцію та вимагати в них відповідальності за «мусорів», яких пропустили в сезон урожаю американських мертвих президентів.
Головні фігуранти статті це:
  - КОЗАР МИХАЙЛО РОМАНОВИЧ
  - ТУРЧАК РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ
  - ПЕТРИК ВАСИЛЬ ТАРАСОВИЯ
    До прикладу – всіх відомих на Львівщині і не тільки, заступник начальника Дрогобицького МВ, на той час, Козар Михайло Романович, який прославився і надалі славиться дуже успішним бізнесом у наркотичній сфері Львівщини, а то і за її межами. Вказаний герой, будучи на керівній посаді, вдало організував роботу наркотрафіків на території Львівської області, причому перевалочною базою зробив Дрогобич та цілий Дрогобицький район,в якій геометричній прогресії поширювалися наркотики та зростала кількість залежних від них. Ті ж мешканці не дадуть збрехати, що численні звернення до міліції і далі в поліцію не давали жодних результатів. Така бурна підприємницька діяльність наркобізнесу була б неможливою та не приносила шалених прибутків, якби не всемогутнє покровительство з боку сепаратиста-полковника Неклюдова, який до 2014 р. обіймав посаду заступника начальника ГУМВС у Львівській області по лінії кримінальної міліції, а в подальшому заступника міністра внутрішніх справ окупованого Криму. Якщо ви думаєте, що на цьому покровительство ним Козара М.Р. та теперішнього начальника Дрогобицького РВП Петрика Василя Тарасовича на цьому завершилося у зв’язку з переходом на службу Російській Федерації – то ви глибоко помиляєтеся. Неклюдов, будучи заступником міністра внутрішніх справ Криму, прислуговуючи агресору нашої держави, не забувають своїх вірних слуг та розроблені  схеми наркотрафіків на патріотично налаштованій Галичині. Завдяки йому Петрик Василь був успішно переведений з посади начальника карного розшуку Дрогобицького МВ на посаду заступника начальника Стрийського ВП по кримінальній лінії. Можемо здогадуватися, що таку винагороду Петрик отримав за вірність та відданість Неклюдову під час реалізації наркотичних засобів на ввіреній йому території. Доказовою базою недоторканості Петрика Василя та Козара Михайла, а також Наливайка Олега, без якого не обходилися згадані оборудки, є факти неодноразового затримання тих перевертнів спецпідрозділом «Альфа» на вул. Зварицькій, на р-ні. Млинках, на вул. Самбірській в Дрогобичі та в Стрий. Як можна пояснити той факт, що агент ФСБ, заступник міністра МВ Криму, спокійно та безперешкодно приїжджав та надалі відвідує націоналістичну галицьку землю, а саме в селі Ластівка Турківського району, де його своєю увагою оточували керівництво Дрогобицького, Стрийського та Миколаївського відділів поліції.
    Ще одним доказом покровительства Неклюдовим свого соратника Козара М.Р. є піднесення Михайла по кар’єрній драбині з посади заступника начальника Дрогобицького ВП до начальника поліції Миколаєва та Миколаївського району. Невідомо з яких причин, з приходом на Львівщину беркутівця Віконського В.В., Козар змушений був «пересиджуватися» на посаді радника начальника ГУНП у Кіровоградській області. Подейкують, що цю посаду йому полагодив на той час губернатор Кіровоградської ОДА Балонь, який до призначення на таку високу посаду працював з Козаром та Петриком слідчим Дрогобицького МВ і походить з наркозалежного Стебника. Напевно, будучи задоволеним такою криміногенною ситуацією в місті Стебнику та зростом наркозалежних в геометричній прогресії в цілій Львівщини, вирішив, що буде правильно втілити таку саму схему ще в Кіровоградській області, особливо по наркопритонах, тому кращої кандидатури для реалізації цих планів, як призначення Козара на посаду радника начальника ГУНП у Кіровоградській області.
    Але довго не судилося Козару Михайлу радити та реалізовувати схеми наркотрафіків на Кіровоградщині, оскільки Балонь був спійманий на отриманні неправомірної вигоди та звільнений з посади Президентом.
    Втративши свого одного із покровителів у високих владних кабінетах Козар змушений був повернутися на рідні терени  Львівщини і одразу уподобав собі посаду начальника Дрогобицького ВП про яку спав і бачив, щоб тісно контролювати самому  наркотичні потоки, яку на той час зробили йому вакантною у зв’язку з переходом Малиша І.П. до Львова.
    І тут на допомогу у проштовхуванні одіозних перевертнях у пагонах Козара М.Р  та Петрика В.Т. прийшов начальник департаменту внутрішньої безпеки у Львівській області Турчак Роман Миколайович, який склавши відповідні довідки, відбіливши тих горе-поліцейських від наркотичних і не тільки шлейфів, та  в супереч принципової позиції начальника ГУНП у Львівській області Шляховського, який на своєму першому брифінгу після призначення на посаду задекларував нещадну боротьбу з наркотрафіками, а ще більше боротьбу з перевертнями які причетні до тих схем. Маючи важелі впливу та велику любов до грошей Турчак Р.М. ( бувший начальник департаменту боротьби з економічними злочинами у Львівській області) проштовхнув та про лобіював призначення Петрика на посаду начальника найбільшого відділу поліції у Львівській області Дрогобицького РВП, а Козара керівником одного з підрозділів Золочівщини. Подейкують, що Козар очікує на цій посаді кращої участі – очолити РВП.
    Жителі цих двох районів на власні очі можуть спостерігати «успішну працю» цих двох підполковників наркокартелю  і, як поліція Дрогобича та Золочева активно сприяє зросту наркозалежних та розповсюдженню та підсаджуванні на іглу молодих людей. Звичайним явищем стало розповсюдження реклами про закладки наркотиків на автобусних зупинках, на будинках, тротуарах, в громадському автотранспорті. Мало того, поліція Дрогобича пішла ще далі – у рекламі наркотичних засобів серед потенційних покупців залучили до цього бізнесу самих працівників поліції та водіїв маршруток, які окрім перевезення пасажирів на пів ставки працюють «баригами», та за інсайдерською інформацією – непогано заробляють. Крім непоганого заробітку вони мають ще і привілеї перед правоохоронними органами Львівщини, а їхні транспортні засоби не стосуються жодні постанови та протоколи і на прикази органів виконавчої влади – хотіли чхати.
    Шановний пане Міністре ВС, зверніть увагу на цей спадок перевертнів у пагонах, який Ви отримали на Львівщині та невідкладно відреагуйте на ті ганебні явища, при цьому залучивши інші правоохоронні органи України, інакше ми будемо змушені звертатись до Президент, який є гарантом Конституції України.

Переглядів: 12670

Коментарі (105)
 
Три бичари , три урода . Ганьба . Який шлейф правопорушень у тих гондурасів. А що хотіти від тих , яких по кар'єрній службі лобіював саме москальський недоносок. Ось де зрадників шукати треба там де найбільше корумпованої гидоти. А може їх спеціально хтось тримає на службі? Видно пригодяться негідники у темних справах.
Рейтинг: 11+ -2-
 
Ха-ха, 18:04 30 листопада 2021 р.
 
На слуху у дрогобичан про них цілі повісті. Порядна людина у мусарці працювати не зможе. Недадуть. Там саме такі і працюють довго як ця "трійця".
Рейтинг: 15+ 0-
 
Юрем, 18:13 30 листопада 2021 р.
 
А напишіть ще таку статтю про начальника поліції охорони Дубіля, який за гроші набирає хлопців, а потім виганяє, щоб нових набирати, як хто не хоче йти, то доходить до рукоприкладства.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Вуйко Сан, 18:25 30 листопада 2021 р.
 
А от мені і Вайді моєму кєнту капає нормально з закладок ще и Кучма платить зарплату на ринку і бариги за місця , короче життя наладилось , можна не стучать Борі за три штуки в місяць.  
Одне херово скоро відкинуться хлпаки що я з Вайдою зсучив , напевно пі? дити будуть, короче , піду напишу заяву на тирського що він мені погрожує , нехай дадуть охоронця поліцая.  
Бо мені получати пи? ди не можна бо я дуже цінний агент СБУ і цукор в мене поганий можу обісратись як в трускавці .
Рейтинг: 24+ -1-
 
Банан, 18:26 30 листопада 2021 р.
 
Да! Історія цікава, обґрунтована! Помітно-автор знає , про що пише!  
Про Козара зна весь Дрогобич, чмо останнє, підле, хитре, як би не посвідчення правоохоронця, то за поступки Козара Козара б обпісяли:) і певно все життя ходив обійстяний і все мокрий! бо до фіга він людей попідставляв, а тисячу люду на наркоту підсадив!  
Має Козар трох дітей, вчаться в 1 школі та наркотою торгує нашим дітям!  
Мусорський наркобарига!  
Автор молодець! хай знає Дрогобиччина своїх героїв в лице!
Рейтинг: 21+ -2-
 
Олесь, 19:33 30 листопада 2021 р.
 
а окрім того, що знає, далі ЩО?
Рейтинг: 2+ -1-
 
???, 20:09 30 листопада 2021 р.
 
Далі хрін в чоло як у. приказці. Якби була правова держава то таке сміття вимели б зі всіх владних структур . Корупціонери та злодійня шикують на плечах народу. Ліси вирубують землі собі наділяють, контрабанда зашкалює, надра викачують . Ось їхній заробіток основний . Чекайте , ще дно ними не пробито щорік то жахи темніші.
Рейтинг: 12+ 0-
 
До ?????, 20:34 30 листопада 2021 р.
 
Козар думав що самий мудрий і продуманий і ні хто про нього нічого незнає! Як то сміття Козар глибоко помилявся! Чи у Дрогобичі чи у Стрию, то парафія Козара по наркотику! Звідти страшні гроші на смертях людей! І не боїться Козар за своїх дітей ? не боїться Козар нести ті гроші сім’ї на продукти ? не боїться Козар за свого сина ? Бо ж початок наркоторгівлі у Дрогобичі та навіть у районі і поза районом останні 10 років міцно вів Козар !  
Козар ти позор мііліціонерів !  
Козар ти позор для міста !  
Козар ти позор для своєї жінки Іванки !  
Ти не боїшся Бога? ! чи ти безсмертний? !
Рейтинг: 20+ -1-
 
Дрогобичанин, 21:08 30 листопада 2021 р.
 
кірчей смотрящий за дрогобичом ставленик московських ворів в законі які працюють з ФСБ дед хасан і цей московский ставленик на протязі року заїзжав на територію поліциї кожний день і посадив своїх сидельців щоб через них продавати на зоні наркоту ну і можливо за гроші вербанув козара бо до нього заїзжав в поліцию кожень день козар кримінальні гроші вкладав в будівництво хат і продавав недобудови і завязано там з депутатами дрогобича і братом кучми і самим кучмою бо за голос депутата треба платити гроші= які розривають рейдерским захватом чужі землі де судді теж замішані і принімають суд на користь підставних людей козара= павлів суддя ось вам мафія дрогобича це ще не всі треба писати багато а я це не люблю одним словом поліція суді депутати які принімають рішеня надати дозвіл на землю підставних людей як вони це вміють робить= тільки скоро почнеця здавання цієї мафії корумпованої яка заробляє нечесні гроші = 
дуже мстливі ці мафіозні судді що звертаються до криміналів через старих корумпованих поліцаїв які кришують наркоторгівлю =грошей їм мало і землі нехватає скоро нажруться тої землі недобитки України =це за таких Україна не розвивається а обкрадається=СЛАВА УКРАЇНІ І СМЕРТЬ ВОРОГАМ УКРАЇНИ всі хто має державну посаду високопосадовця в дрогобичі корупционер
Рейтинг: 9+ 0-
 
ніхто, 21:32 30 листопада 2021 р.
 
А як ці перевертні «викинули з гри» дійсно чесного патріота, активного борця з правопорушеннями Романа Владику? ! Як тільки вчули що Роман хоче стати головою муніципальної варти - зразу через міську раду його і викинули на вулицю. І так завжди в нашій країні. Нікому не вигідні чесні правоохоронці.
Рейтинг: 10+ -1-
 
Назар Поясник, 21:57 30 листопада 2021 р.
 
прочитав стільки всього тут що не знаю чи буду спати нині спокійно? Той підлеглих товче! Ті наркотою промишляють? Ті ліс грабують і продають? Ті банкомати підривають? От так почитаєш, подивишся по тєліку Кримінальні новості - 90 роки відпочивають? Що робити? Не знати! Тримаю в коридорі дубову біту на всяк випадок. для самозахисту"! А що робити? Маю ще кінжал який коли йду спати тримаю під подушкою. а що робити? То все для самозахисту! ЛЮДИ! Треба воороужатися, навіть вилка проста кухонна то є предмет самозахисту?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Вчора, 21:59 30 листопада 2021 р.
 
Та відєбіться від мене Чухани, вовки позорні!  
Я і шконку можу гризти і мурчати і заяву написати , в мене керчей метадон бере чисто в лікувальних цілях , а за містом смотрящим я з Козиром Гошу поставим це самий порядний блатний , на нашу думку. Він і буде дивитись з Циганом за наркобаригами вони тоже люди їм їсти за щось треба! Будьте людьми , поважайте себе!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Петрик, 22:15 30 листопада 2021 р.
 
А був ще такий мент Міша Паук який збирав гроші з базару а зараз рветься в депутати, завжди мало йому було падла.
Рейтинг: 18+ 0-
 
Кент, 23:39 30 листопада 2021 р.
 
Паучара розбагатів на чужому горі і то недобре. Бумеранг є і рано чи пізно полетить у його сторону. Прокльони від людей які отримував щоденно цей покидьок за те що брав хабарі безслідно не пройдуть. Віруючі люди таке добре усвідомлюють а паучара хоч рагуль Рихтицький але Біблії ні не читав ні не тримав. Тільки хабарі рахував все своє нікчемне служіння у мусарці. Отож нехай гляне не екс - мусорів Колінка та Богомилого які заледве ноги тягають так їм хребти покрутило від болячок. Інваліди просто. Ото і є бумеранг для корупціонерів та перевертнів.
Рейтинг: 11+ -3-
 
Дрогобичанка / "Кенту", 09:27 01 грудня 2021 р.
 
Ну хлопці молодці ! Дана стаття жесть. Але чи у міністра буде бажання звернути на них увагу - під питанням? Хтось вже писав що у силових структурах всі такі бо туди нормальні не підуть. Тільки тупе, нагле без крихти людяності і совісті. Навіть якщо і попаде нормальний у їхні лави то не надовго. Або стане катом або вони його підставлять та виженуть зі своєї катівні. Отака ця" мусарня" . Фу аж неприємно за них писати.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Не байдужий, 09:43 01 грудня 2021 р.
 
у 90 процентах дрогобицькі мусорокорупционери інваліди дехто недоживаєяк гамбарский хтось без руки хтось ніщий хтось алкаш тільки трьом повезло покищо сенів-микитин урдей но і в них є діти і вони сильно переживають за них Бог воздасть і цим корупционерам старим + 
карма
Рейтинг: 9+ -2-
 
уважний, 10:19 01 грудня 2021 р.
 
якщо ви думаєте що це тільки в Дрогобичі ви помиляєтесь таке по всій Україні гірших злочинців ніж високопосадові поліціянти немає вори в законі мелоч тиряють проти поліцаїв подивіться документальний фільм місто вкрадених квартир там в головних ролях самі головні поліцаї і ви зрозумієте що правди нема в Україні
Рейтинг: 8+ 0-
 
петя, 10:30 01 грудня 2021 р.
 
а ще поліцейскі звозили тітушок на майдан і вооружали в козара запитайте кому він зброю давав щоб революционерам в спину стріляти
Рейтинг: 8+ 0-
 
цар, 10:35 01 грудня 2021 р.
 
Той Петрик вапшє стрьомний тіп.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Штіф, 10:43 01 грудня 2021 р.
 
Шок ! я у шоку глибокому!  
КОЗАР не тільки забороненими засобами торгує, а ще в той час коли наші воїни воюють з Росією і гинуть, КОЗАР в глибокому тилу відпочиває із ворогом? ‘Люди ! що то є! ? Ви що реально читаєте статтю неуважно! ? Ви не зрозуміли, що КОЗАР робить! ? !
Рейтинг: 12+ 0-
 
Читач, 11:36 01 грудня 2021 р.
 
Поговорили , і на тому все .  
Така ситуація у всій державі .  
Скрізь кругова порука .  
Ну і що що було затримання на Зварицькій , за тиждень всіх відпустили і далі все стало як було .  
Подивіться лише на нашого президента , нікому не здається що він " наркоман" ?
Рейтинг: 7+ -1-
 
Висновок, 12:25 01 грудня 2021 р.
 
Стаття прямо вказує де є зрадники. Думаю що на сьогодні. не є секретом те, що найбільше зрадників серед високопосадовців - носіїв секретних інформацій. Ці фігуранти статті і є тими носіями державних секретних інформацій по ходу їхніх службових обов'язків. Любий чинуша також є носієм секретних державних інформацій вони про це повідомляються під підпис. Стаття показова як на мене. Респект автору.
Рейтинг: 11+ -1-
 
Читачу, 13:18 01 грудня 2021 р.
 
пенсію незабудьте дати козару. квартиру і дайте статус почесного громадянина Дрогобича.
Рейтинг: 8+ 0-
 
!1, 13:58 01 грудня 2021 р.
 
Маєм то що маєм . Безхребетне суспільство виплекало роками таке сміття моральне у всіх щаблях влади. Кожне привикло дупу лизати начальству виконувати СУМНІВНІ накази на місцях праці і т. д. тому міняймося спочатку ми , а тоді. від такого сміття і сліду не буде на керівних посадах. Потрібна воля у всьому. Нажаль її тепер цілком немає. Є тільки СТРАХ.
Рейтинг: 7+ -1-
 
До слова, 14:38 01 грудня 2021 р.
 
Бенько прийде - порядок наведе 
Заїкатись не буде - наркотик в місті заведе 
Грошей багато він заробить - в чорний нал їх повиводить
Рейтинг: 7+ -2-
 
Вникнувший!!, 15:11 01 грудня 2021 р.
 
А то нічошо той москальський поліцай сепаратист їзде до наших сіл відихати.  
Кажіт де то падло жиє ми його самі зловем якщо наші поліцаї повязані. та здамо його в ДБР там з ним зробят порядок бо там сидять американчі а не москальня шлях би її трафив. А того Петрика і Козира злапати та нагодувати тим що вони дітям продают що нажерлися вже доста
Рейтинг: 11+ 0-
 
Кропивчанин, 15:49 01 грудня 2021 р.
 
Головним фігурантом в цій нарко справі є головний наркобарига Роман Турчак ця наволоч наладила наркотрафік на кордоні з Румунією на Закарматті а потім перейшов у Львів контролювати перевалочну базу наркопотоку, а головне що за своїми мусорами -баригами він все підтирає бо працює в Внутрішній безпеці мусорів він і без нього нічого з наркоти не баригається , відрізати дракону треба головну голову без неї дві други повмирають
Рейтинг: 9+ 0-
 
Слідчий, 16:58 01 грудня 2021 р.
 
Надіюсь що так і буде з допомогою Всевишнього. Скільки ці падла долей зламали людських , а самі чим барижать. Лють невимовна у дрогобичан після тієї статті.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Слідчому, 18:45 01 грудня 2021 р.
 
Ось чому ніяких реагувань на людські скарги у внутрішню безпеку . Виходить що там сидить головний наркобарон який " підчищає"всі скарги . Ясно тепер народу. Тому так вольяжно. веде себе педрило заїка, продеусна шавка та решта місцевих перевертнів у пагонах.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Вау до "слідчого", 19:43 01 грудня 2021 р.
 
Народ, от усі тут пишуть мєнти казли, наркобариги, убивають наших дітей, невже ці мєнти силою колють чи заставляють таблетки глотати. Я не виправдовую продажних мєнтів і вони однозначно мають бути покарані, але шановні батьки, за своїх дітей відповідаєте саме ви.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Діма, 20:55 01 грудня 2021 р.
 
Новітні барбітурати(, які розповсюджують мусора під кришою Турчака)дуже дистрофії викликають залежність , буквально з першого разу прийняття. Задурити молоду не освідчену душу яка тільки впіззнає цей складний світ , не так важко, згадайте себе в шкільні роки! А наркобариг під кришою Петрика зовсім не хвилюють скарги батьків дітей! В нас на районі біля сільпо є три бариги про яких всі знають один баригає в будинку #7 вул Коновальця , нари прямо в день кучкуються, другий був такий Кіпіш друг Козара, але його після перевода Козара з Дрогобича зразу закрили , ну а третій то Вайда Тарас з ЖД то є пес Петрика він всю швейну вже закладками забив, ця тварина до чого умудряється ходить з коляскою закладки розтавляти і відчитується Петрика навідь коли срати ходить! І не шкода йому що в нього мала дитина росте , тварюка мусорська! От таких виродків родить мосоронаркобарижний режим !  
Тому робіть висновки і слідкуйте за своїми дітьми бо цим виблюдкам вигідно присадити як найбільше !
Рейтинг: 12+ -1-
 
До Діми, 21:11 01 грудня 2021 р.
 
як у вас страшно жити, у нас взагалi нема наркоманiв, заiде який iностранець марiхуани та додому, а на другий рiк марiхуану й германiя дозволяе продавати, а у вас труба, тяжкi наркотики. ви там подурiете взагалi
Рейтинг: 2+ -2-
 
burger van de Nederlanders, 22:24 01 грудня 2021 р.
 
На 22 січня  
На другому будинку після поліцейського райвідділку , якщо ідти з центру , красується реклама наркоти вже декілька місяців.  
Куди я тільки не писав, видно Петрик ті всі заяви в смітник викинув! Видно дійсно до цього бізнесу причетний.
Рейтинг: 6+ -1-
 
Михайло, 22:40 01 грудня 2021 р.
 
І усе це бидло іутримується з наших з вами податків. Біда.
Рейтинг: 8+ 0-
 
..., 07:58 02 грудня 2021 р.
 
Які звільнення Ви шо це все не правда та то така перспективна робота, що тут наоборот кажуть не подобається рапорт на стіл, таких як ти тисячі, але мені здається що скоро прибиральникам також скажуть злочини розкривати. Це все печально, тому що дійсно немає кому працювати, я також звільнився, хоча роботу свою любив. Крім нарад, збирання з працівників коштів на всякі потреби, нульового забезпечення більше нічого немає. В Дрогобицькому РВП ГУНП у  
Л / о взагалі вся робота побудована на власних коштах, патрульні машини самі заправляють бо як скажеш шо нема бензини то тобі скажуть вибачте пиз*дуй в піший наряд, зіграють на тому керівники що ніхто не захоче мерзнути і мокнути, ні паперу ні ручок, ремонт в кабінетах всі за власний кошт поробили. Но коли приїжжає перевірка а ще й з Києва то кажуть вот тут виділили з ГУНП гроші і ми все зробили. Розкриття в основному рукавички крадіжки і до суду скеровують тих хто бідний а хто багатий відкупляється.
Рейтинг: 6+ -1-
 
Юрій Гут, 08:59 02 грудня 2021 р.
 
Постачає в наш край наркотики такий собі Міша з м. Стрий. Колишній правоохоронець. Який завдяки своїм зв»язкам по минулій роботі безпроблемно працює по наркоті. На Дрогобич, на Стебник, на Трускавець, на Борислав. В кожному місті є по декілька представників які в нього купують і продають без проблем, бо Михайло гарантує свою поліцейську кришу.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Ігор, 10:10 02 грудня 2021 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 1+ -1-
 
Гринь, 15:51 02 грудня 2021 р.
 
Є інфа з надійних джерел, що гопнік Куман, який крутиться на базарі постукує мєнтам.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Слава, 15:53 02 грудня 2021 р.
 
Є ще такий барига на кличку ЩУР (Щудло Андрюша) сраколиз Кирчея
Рейтинг: 5+ 0-
 
Сесія, 15:58 02 грудня 2021 р.
 
То часом не родич того Щудла, що у ратуші юристом прлаштувався?
Рейтинг: 3+ 0-
 
До попереднього, 19:01 02 грудня 2021 р.
 
Короче з актуальної гарячої статті про наркоту і наркобариг і мусорів, вже кожен пише про своє наболіле і нікому. От мені нині баба в ромашці не вгодила з великим носом, то шо то має бути цікаве на сайті Дрогобича ? а нам би хоч якось докласти сил до того і поборотись за наших дітей, щоб настали наркоманами завдяки козарам дуднікам когутам 
Тема тут одна наркота і фігуранти незмінні останні 10 років та якщо чесно є ше По нашому місті немало постійних знаметиностей шо у парку філології і бандери роздають пакети цілющі з настроєм ! тут всі за все знають і кожен ліпше іншого  
Та ні однин хто пише тут гнилі коментарі не зробив нічого подібного як автор цієї статті 
Стаття серйозна ! Молодець автор ! Та я боюсь за нього!  
Можливо зробити публічне звернення до президента до Києва ?
Рейтинг: 3+ -3-
 
Кравчук, 19:39 02 грудня 2021 р.
 
Може автор статті запропонує що маємо зробити і як йому допомогти ?  
А то реально в нас Дрогобичі виходить що циганва і наркота рулять! А ми як ті страуси головами в то гімно і ніби ніц не бачимо
Рейтинг: 5+ 0-
 
Млинки, 19:56 02 грудня 2021 р.
 
Ну наша міліція нас береже, наркота завжди була стабільним доходом для наших право охоронних органів, набити собі кишені то на першому місці! А от помогти і щось зробити справді значне для свого міста то ні! Повна байдужість і зневага до простого люду. Стаття актуальна і правильна, але тим часова, поговорять і забудуть!
Рейтинг: 2+ 0-
 
МамаАна, 20:11 02 грудня 2021 р.
 
А ви оголосіть конкурс "Що треба зробити, аби щось зробити", із залученням грантів, інвесторів, рюкзачків і багажників- й не забудьте "вказати ціну питання", а то на наших теренах вічні- наче довічні.
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 20:12 02 грудня 2021 р.
 
"У грудні планують утилізувати прострочені вакцини AstraZeneca: більше ніж 400 тисяч доз"- кінець цитати. Цікаво, скільки мільярдів доларів вони вигаратали на свої злочини зі знищення злочинів? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
А кримінал же ж!, 20:29 02 грудня 2021 р.
 
Вакцини то так і все покрито мраком! ми прості смертні і нам до тих міляьрдів як до марсу  
Аби комуналку оплатити і дитину вберегти коли пашеш як коняка, від наркотиків ? як то зробити коли цілий день на роботі а діти самі? Йти в міліцію? до тих шо на фото?
Рейтинг: 3+ 0-
 
%%%, 20:37 02 грудня 2021 р.
 
Суть цієї баснні ось така, що на наркоті, що на вакцині люди мруть як мухи а наші мужновладці багатіють :p :p :p :p
Рейтинг: 4+ 0-
 
Громада, 21:02 02 грудня 2021 р.
 
Барига Щудло Андрій (кличка ЩУР) живе в Рихтичах і має брата мусора Щудло Володю, який за копійку повіситься і "кришує" свого браттеллооо сикливого наркомана. Щур баригує і підсаджує дітей на наркоту і бігає як сосунок до давно опущеного Кірчея щоб йому відсмоктати, бо більше на ніщо не здатний. За то має "кришу" у мусарці і заробляє гроші. Наркобізнес Щур веде ще з одним покридьком на кличку "Циган". Ці тварі знищують наше суспільство.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Рихтичі, 08:27 03 грудня 2021 р.
 
Мусорило фортуна ліс краде, щур наркобарига - ото наволоч неосвічена пішла служити у мусарню . Чи хоча б писати вміє? Чи тільки красти та барижити? . Бо хто вміє читати та писати йде трохи вище до прикладу у депутати і там очолює велике крадівництво. Ось так і живем в Україні коли дійсно освічені та талановиті люди по європі скитаються а бездарі господарюють злившись в одно ціле з криміналом.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До "Рихтич", 09:19 03 грудня 2021 р.
 
Ті, "хто вміє читати та писати", в УРкаїні "Ідуть у сраку! ". І не треба тут зі себе дебіла триздіти! Встав- і пішов" І сприймай це- як "кінець уитати"! В УКраїні так не було б!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 12:29 03 грудня 2021 р.
 
До речі Фортуна молодший, Ромко по кличці "Сосок" в минулому страшний аферист та злодій, який разом з теж мусарським синком Ясінським молодшим обкрадали оселі людей по дрогобичу та районі. Їх накрили Львівські мєнти, але батьки відмазали своїх ублюдків!  
На даний час Ромко-Сосок вженився на ментовці і вступив в непонятну тіпа громадську організацію КПК (Конституційно правовий конгрес) яка знаходиться в Києві. Під кришою КПК Сосок з своїми кураторами з Києва вдерався на територію реабілітаційного центру "Назарет" , яким керує Самбірсько-Дрогобицька Єпархія УГКЦ, де ображав священнослужителів, знімав провокаційні відео, де ніби працівники центру незаконно зрізали якісь дерева поряд з центром. Нецензурно виражався у бік священнослужителів та персоналу центру! Фортуна Роман(Сосок) озлобився на останніх, бо разом з татом не всиг сам вкрасти дані дерева!  
За цим виродком давно тюрма плаче!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Іван, 12:32 03 грудня 2021 р.
 
Подивіться на того щокатого пана Романа Турчака! Кажуть він з 2016 працював В управлінні захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України / начальником відділу. Тоді він ще кришував врізки в нафтопроводи Львівськоі обл. І нафту любить, і наркотики. По ньому видно прийшов не служити, а бізнесувати! Як в державі все погано! І як може стати добре, коли така мафія сидить у Львівській області?
Рейтинг: 7+ 0-
 
Прокурор, 12:46 03 грудня 2021 р.
 
А в нас саме такі "турчаки" і захищають економіку і не тільки Львівщини а цілої держави. Саме такі як "щерба " борються з корупціонерами при міській ратуші. Тільки такі і тільки такі , як Росоха займаються земельними питаннями в отг і т. д. список тих хто для піару одягає вишиванку на свою гнилу душу надзвичайно великий. Народ нічого неможе. вдіяти бо немає згуртованості у більшості дуполизів багато , а у політиків немає ні політичної ні людської волі щоб хоч трішки ці владні "стайні " почистити тоді б повітря чистішим стало як говориться до слова. Бо дивитись на то як багатіє та злодійня мяко кажучи вже гидко. Хоча для того і є злодійня щоб обкрадати та дурити це їхній стиль роботи.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Прокурору, 13:42 03 грудня 2021 р.
 
А не знаєте, чому у нього така зовсім не престижна кличка Сосок? Дуже цікаво.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Івана, 14:01 03 грудня 2021 р.
 
Напрошується питання! Як суспільство може називати «Мусорів»- Поліцією, якшо на верхах області сидять такі перевертні? ! Ми всі розуміємо , що є багато порядних людей у структурах УМВС. Але знову напрошується питання! Чому вони цього не зауважують? ! Відповідь: Турчак бере брудні гроші, і відбілює цих перевертнів! Якщо б НАБУ і ДБР нашої столиці звернули на цих недобитків увагу, то дуже здивуються! Адже за кожним з цих , так званих»поліціантів», шлейф хабарництва! А ми з вами просто залякані громадяни, бо була-б людина , а стаття знайдеться! Методи іхні усім відомі. На жаль наркосиндикат , як спрут в‘івся в наш край.
Рейтинг: 5+ 0-
 
ато, 15:23 03 грудня 2021 р.
 
Просто цих моральних уродів не зносять, а переставляють! По містам і областям. А вони як Фенікс з часом відроджуються по місцях із кращою посадою. Хлібні місця! Бізнес! Подивіться на чому вони іздять, де живуть, як вдіваються, де харчуються! Наркобарони одним словом. Вони за одним обідом заробітню плату зжирають.
Рейтинг: 8+ 0-
 
До АТО, 15:46 03 грудня 2021 р.
 
:zzz :zzz :upset :cry :cry кошмар
Рейтинг: 2+ 0-
 
Ігор, 16:01 03 грудня 2021 р.
 
По слухам в Романа Фортуни кличка "Сосок", тому що в один час він розвів багато людей на гроші. Люди які стали обманутими Фортуною Р. в поліцію не звертались, бо знали що його батько колишній начальник карного розшуку і порішає за свого убогого синочка, а звернулись до місцевого криміналітету, які в свою чергу за винагороду виловили афериста, вивезли на безлюдне місце та заставити сосати.  
Звичайно ж Роман Фортуна ніколи не признається, що брав грішне тіло до рота, бо йому встидно, але з того часу за ним і закріпилась кличка "Сосок".
Рейтинг: 11+ 0-
 
Іван, 16:16 03 грудня 2021 р.
 
Ну якщо про походження клички Соска правда, то як на мене краще було б уже у тюрмі відсидіти.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Галдін, 17:30 03 грудня 2021 р.
 
Та тепер дрогобицьки копи всіх будуть рвати за ці статі !
Рейтинг: 2+ -1-
 
До громади, 18:32 03 грудня 2021 р.
 
прочитав стільки всього тут що не знаю чи буду спати нині спокійно? Той підлеглих товче! Ті наркотою промишляють? Ті ліс грабують і продають? Ті банкомати підривають? От так почитаєш, подивишся по тєліку Кримінальні новості - 90 роки відпочивають? Що робити? Не знати! Тримаю в коридорі дубову біту на всяк випадок. для самозахисту"! А що робити? Маю ще кінжал який коли йду спати тримаю під подушкою. а що робити? То все для самозахисту! ЛЮДИ! Треба воороужатися, навіть вилка проста кухонна то є предмет самозахисту?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ха-ха, 18:35 03 грудня 2021 р.
 
Кого всіх? Хай їх рвуть! Ясно що їм не подобається ця правда, бо вона на поверхню виплила. Компетентні служби нехай ними займаються. Бо народний гнів може їх лінчувати незабаром! Може початись міні АТО :(
Рейтинг: 5+ 0-
 
Громаді, 18:39 03 грудня 2021 р.
 
сьогоднi пiду напишу заяву в брюсель, аби таку дебильну корупцiйну владу навiть на порiг европи не пускали, причом опишу все що ви тут написали. Нам таких ворюг не треба
Рейтинг: 3+ -2-
 
uit Koninkrijk der Nederlanden, 19:01 03 грудня 2021 р.
 
Ти геть здурів? Чи прикидуєшся?
Рейтинг: 2+ 0-
 
До Флюнта, 21:06 03 грудня 2021 р.
 
Цікаво, нагородив Петрик званням «найкращий дятел року» з зірочками на пагони Вайду , і Багрія (Гошу) :grin Гоша , здається , з циганом Петром відповідальні перед Петриком за наркобаригу з млинок - Татка. Останній роками збуває метадончик з пігулочками! Тихушний мерзотник! :?
Рейтинг: 11+ -1-
 
Ікона, 01:17 04 грудня 2021 р.
 
Ти диви. :x
Рейтинг: 0+ 0-
 
Шуля, 01:23 04 грудня 2021 р.
 
Щось, тут більше на особисті образи схоже. Спец служби давно розкрутили зв'язки з москалями та наркотою. Так можна і колумбійську мафію пришити, наркотрафік Козарю. Зрозуміло, що там монахів нема, але корупція, хабарництво не зникло. В лікарні як брали хабарі так і беруть - гроші ідуть з пацієнтом. в так званому мрео ціни на права ростуть розом з комуналкою. Михасик хоть би троха податку заплатив в казну Дрогобича. і це вже роками, майдан нічого не змінив.
Рейтинг: 1+ -1-
 
Дрогобичанин, 09:55 04 грудня 2021 р.
 
А "Київстар" коли вже нажереться, регулярно підвищуючи оплату своїх недопослуг: відтепер ця вакханалія шизофренії їхніх виродків при керівництві має коштувати не менше 100 грн. ? Цікаво, за які такі особливі "ню-ню"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 10:47 04 грудня 2021 р.
 
А Бабан Атошник или просто дешёвый фраер ?
Рейтинг: 7+ -2-
 
Бродяга., 11:17 04 грудня 2021 р.
 
Лев де присяде, там і трон. Шакали де з‘являться, там і гадюшник! Автор молодець!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Істина, 13:12 04 грудня 2021 р.
 
Не дурний сказав що на піні революцій лайно вспливає нагору. Справжні герої загинули і гинуть до тепер нажаль бо чесно захищають свою землю і не думають за привілеї та коритні місця ось нажаль така правда на тім світі.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Побратиму, 13:47 04 грудня 2021 р.
 
Стаття сильна автору респект. ГАНЬБА тим перевертням в пагонах надіюсь що понесуть покарання бо цю статтю читають у вищих силових структурах . Розумію що там такі ж самі , але все ж таки думаю Їм це "палєво" зайве.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Містянин, 13:54 04 грудня 2021 р.
 
Кажут дудник Ростик хоче стати мером і має поддержку , має відношення до випуску цієї статті, воєю з ментами, особливо місцевим, з блатними і найбільше ту пише за Атовців бо вони стали керувати базаром в правовій площині , а дудник брав по пару рублів на базарі, а зараз злий на весь світ і ходе круг ратуші і чекає коли Кучма піде то йде замість нього бо вже почав зачистку міста від гадів в його розумінні
Рейтинг: 5+ -7-
 
Вуйко з млинків, 14:34 04 грудня 2021 р.
 
Щось пан цвігун і пан дзерин мовчать напевно земельок на хапались і сидять тихенько
Рейтинг: 11+ 0-
 
Микола, 14:51 04 грудня 2021 р.
 
Вони тепер з кулиняком Степаном в кантах і милять бюджетик і земельки
Рейтинг: 4+ -1-
 
До Миколи, 14:54 04 грудня 2021 р.
 
Треба звернутись до Романа владики і його поліцейської команди і він наведе порядок з тими перевертнями
Рейтинг: 4+ 0-
 
Бро, 15:10 04 грудня 2021 р.
 
Ну а коли Лагодич покаже докази по кучмі і петрику
Рейтинг: 6+ 0-
 
Саша, 15:36 04 грудня 2021 р.
 
Що педрилі пора на вихід з тих казематів. Забувся хлопака та перейшовши раз межу дозволеності пішов далі і далі. Вже стільки скелетів у його шифанері що пора Міністру приїхати у наше славне туристичне місто та почути думку містян після таких статей. Поживем побачим що з того вийде. Але було цікаво почитати для повного ознайомлення.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Думаю, ........., 17:31 04 грудня 2021 р.
 
Від тепер в селі більше не буду здоровкатись за руку з Романом Фортуною! Цікаво хто з блатних йому дав на клик? !
Рейтинг: 4+ 0-
 
Рихтичі, 17:44 04 грудня 2021 р.
 
"У четвер увечері, 2 грудня, у львівському аеропорту під час перевірки пасажирів авіарейсу «Львів-Стамбул» львівські митники виявили у двох іноземок рекордну кількість ювелірних прикрас та валюти – загалом на суму понад 15 млн грн. Виявили велику кількість незадекларованої валюти – 125, 7 тис. доларів, 374, 8 тис. євро, а також майже 1, 7 кг ювелірних виробів з металу жовтого кольору, схожого на золото". То хто обкрадає Європу, пане 1553-й?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 19:04 04 грудня 2021 р.
 
Вони в "кенти" пройшли за конкурсом, по за конкурсом, чи- по конкурсу? Вибирай сам? ! Знаєте- кажіть, а не знаєте- то. ніхто вам, направду, того й не скаже.
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 19:12 04 грудня 2021 р.
 
Щудло Андрій Романович по кличці Щур, що живе в селі Рихтичі, розвівся із жінкою бо продавав і вживав наркотики. Тепер це чмо невмите продає наркоту дітям. До бізнесу залучив крім брата мусора Щудло Вольодьки ще співжительки, яким лиже піськи бо вже не стоїть через наркоту і водяру. Ця наволоч вже з брателооо взявся зводити і хлопців. Так що жителів Рихтич дивіться з ким живете
Рейтинг: 9+ 0-
 
Рихтичі, 22:41 04 грудня 2021 р.
 
Як же скучно всі інші живуть . Знаєш хочу сказати лише одне таке, як ти написав аж смішно 
читати Блатні повір так не страдають , і себе так низько не попускають, щоб давати мужику в мужика таке роботи ( хіба на зоні ) і видно по твоїх 
баснях що ти скучаєш за тим як робив це ти на зоні . А і ще одне Іване мені цікаво , а відкрито написати слабо ? Нехай Дрогобиччина знає 
своїх героїв в лице ? А то щось ляпнув і сам не знаєш що
Рейтинг: 2+ -5-
 
До Івана, 23:38 04 грудня 2021 р.
 
А у Волощі які мусорята живуть? Всі бездарі з навколишніх сіл тільки у поліцію лізуть там державне утримання та ксіва яка дає їм зелене світло на різного роду безчинства.
Рейтинг: 9+ -1-
 
Правда, 00:08 05 грудня 2021 р.
 
А хто сказав що Щудло (Щур) блатний? Він барига кончена і не більше. А найбільше на що він здатний то тільки відсмоктати Кірчею, що він робить дотепер. Це щурик називає себе блатним, а насправді він "блаитний".
Рейтинг: 11+ 0-
 
"До Івана", 05:16 05 грудня 2021 р.
 
Щось не видно фортуниного коріфана Ясінського. Невже посадили?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Андрій, 11:04 05 грудня 2021 р.
 
Найбільш топова стаття . Молодець автор , жму руку. Знати про негідників в пагонах мають всі бо це є самозахист для людини. Чекаєм на продовження теми.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Перехожий, 11:51 05 грудня 2021 р.
 
Андрій, а ти хочеш за ним ? 
Рейтинг: 0+ -3-
 
До Андрія, 13:01 05 грудня 2021 р.
 
Звичайно все добре , всі про всіх 
написали, все розказали, людей по обсирали . Але головна тема і фігуранти статті зовсім інші люди. Але це просто низький мінталітет людей, людська зависить і ненависть. Понаписували таке, що аж смішно читати , дитячий садік . Всі святі , ні в кого немає помилок життя. І вирішили «святі люди» тихенько написати , щоб ніхто нічого не знав від кого це і для чого це. Але зараз все легко вичислити і кому потрібно буде знати своїх доброзичливих знайомих … Такщо всім добра, а декотрим людям я можу побажати тільки удачі , бо вона тепер їм буде потрібна .
Рейтинг: 0+ -11-
 
Для всіх, 13:10 05 грудня 2021 р.
 
Міністр МВС хоче дозволити поліцейським "підзаробітки " помимо основної служби. Каже що їхні зарплати виявляється замалі (а соцпакет з пільгами їхніми не враховує міністр) і тому ініціює ще доплати за рахунок к-сті штрафів на одне рило. Уявіть собі що це явне мотивування мусорні працювати з перевищенням своїх посадових інструкцій ( хоча вони ні інструкцій ні законів недотримуються ніколи ) у своїй роботі в силу їхньої тупості а що буде коли цей маразм від міністра ввійде в дію. Він що сліпий і глухий бо як по-іншому на таке реагувати коли всі знають що мусорня кришуючи все тіньове та незаконне давно має ці "підзаробітки". Хіба що відбілити хоче цю мусорську систему но таких персонажів яких вказав автор цієї статті апріорі не відбілиш. Воно вже народжене таким ГМО. Такі персонажі переважають у силових структурах нажаль. Що то робиться тепер , що не постанова то курям насміх. Де ці міністри здобували освіту та навики правління. Люди вже раком 8 рік поставлені і дна невидно . Де їхнє дно навіть не можеш собі тепер уявити бо ще один є вумнік - санітар ляшко.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Правовий нігелізм, 14:50 05 грудня 2021 р.
 
Прочитай назву сайту " новини, ПЛІТКИ , оголошення" . Тому пишуть про все і всьо бо така рубрика. Пиши і ти слабо ні. Треба жити по совісті і писати небудуть . А то ні совісті ні честі ні понять .
Рейтинг: 5+ 0-
 
До "для всіх", 14:58 05 грудня 2021 р.
 
1458-й мішігіне, або комусь "в межу заїхати"- вартувало б бодай одну, дві, три коми поставити, га, пліткарю недобішпармакаканий? !
Рейтинг: 0+ -3-
 
!, 15:35 05 грудня 2021 р.
 
Для таких ущербних тільки без розділових знаків.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До" ! ", 17:41 05 грудня 2021 р.
 
Перерубок ряжений.
Рейтинг: 4+ -1-
 
До "!", 09:14 06 грудня 2021 р.
 
То правда що найбільші корупціонери відразу створюють антикорупційні організації та центри. Зволота немита. Такі статті як ця потрібні, щоб народ знав з ким має справу. Обізнаний значить озброєний приказка в тему.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Істина, 12:22 06 грудня 2021 р.
 
Мусор і в Африці мусор. Сміття є повсюди.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Підсумок, 12:29 06 грудня 2021 р.
 
Хочу трохи не по темі.  
На вул. Стрийська встановили кільце із знаком кільцева (не головна) дорога. То що ж ви думаєте, водії їдуть і пропускають всіх хто виїхав на головну. Таке враження, що у нас всі покупляли права.
Рейтинг: 3+ -1-
 
снайпер, 08:25 07 грудня 2021 р.
 
Щудло перестань писати дурниці. Сам його отравив та тепер кошики плетеш із своїми спільниками
Рейтинг: 6+ -2-
 
До Михайлевичі, 20:39 07 грудня 2021 р.
 
Фортуна Роман має кума мента як все рішає і має багато дров.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Артур, 00:44 16 грудня 2021 р.
 
На ютубі є відео журналістів в якому говориться що автора цієї статті вже допитує СБУ. Ось така свобода слова та демократія. Жахіття якесь твориться. Люди і без таких статей знають які корумповані силові структури у нас то не є секретом особливо після останнього скандалу фігурантом якого є одіозний "борець" по наркоті зам міністра МВС "ГОГІАШВІЛІ ". Ото собі "ГОГІ " утнув на блокпосту. Думаю картина ясна всім яку зіркову хворобу та "жирок на пузі " мають наші високі посадовці . Жесть.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Виборець, 12:27 16 грудня 2021 р.
 
Доброго дня шановні Дрогобичани! Хочу поділитися з вами цікавою новиною, вчора 18. 12. 2021 р. затримано наркобаригу, алкоголіка, шофера "Транс-Екіпажу" Щудла Андрія Романовича по кличці Щур за розбещення та згвалтування неповнолітньої особи! Дана особа є всім відомий наркодилер у Дрогобицькому районі та алкоголік. Після цього стає зрозуміло, як дана особа будучи під "будуном" вчиняє такі дії. Тим більше що даного персонажа кришує його брат поліцейський Щудло Володимир Романович.  
Прошу максимальний репост даної інофрмації щоб Дрогобиччина знала своїх героїв!
Рейтинг: 8+ -1-
 
Діма, 13:20 19 грудня 2021 р.
 
Та кажуть шо звільнився нач ВБ обл зі служи 
Скоро і Петрика таке чекає
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ромео, 19:27 14 січня 2022 р.
 
Добра стаття Я ще можу доповнити її даними як тими наркотиками вони роздали людям СНІД і перевезення з Варшави там зараз засіло це шобло немає ще фамілії Назаренко Тай багато інших.  
:
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олег Богрецов, 07:35 26 жовтня 2022 р.
 
Поліція в нашій країні тільки і думає як би заробити грошей на людях.  
А як потрібна буде їх допомога то приїдуть подивляться та й поїдуть по своїх справах.  
Одним словом - мусора!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Людина, 22:05 12 червня 2023 р.
 
Дайте сепарав владу їм і нарко трафіка мало контролювати .
Рейтинг: 0+ 0-
 
а, 12:45 10 липня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)