Томаш Фіала і Олександр Свіщов купують завод мінеральної води в Трускавці

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.11.2023

 

Засновник інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала і колишній співвласник Винниківської тютюнової фабрики Олександр Свіщов планують купити ТОВ «Фірма Т.С.Б.», що займається видобуванням і реалізацією мінеральної води в Трускавці. Про це 8 листопада повідомило профільне видання Nadra.Info з посиланням на власні джерела, пише zaxid.net.  ТОВ «Фірма Т.С.Б.» заснована у 1995 році в Трускавці та займається видобуванням мінеральної води. Компанія володіє дозволами на три родовища, із яких видобувають воду, що продають під торговими марками «Трускавецька курортна», «Трускавецька джерельна», «Трускавецька Sport», «Трускавецька – цілющий дар Карпат». Крім цього, компанії належать патенти на етикетки «Трускавецька» і етикетку «Трускавецька джерельна». На офіційному сайті компанії вказано, що «Фірма Т.С.Б.» контролює перший у Трускавці завод мінеральних вод «Нафтуся» – єдиний завод «Трускавецької», що здійснює розлив на місці видобування. Наразі ТОВ «Фірма Т.С.Б.» належить львів’янину Сергію Васильєву.
У червні 2023 року Томаш Фіала, власник інвестиційної компанії Dragon Capital, через кіпрську компанію «Фроловіа Лімітед» зареєстрував ТОВ «Трускавецька», що займається оптовою торгівлею напоями. Керівником компанії вказаний Сергій Таратута, який володіє частками в кількох компаніях родини Миколи Кмітя – екс-керівника Львівської ОДА. 31 червня Антимонопольний комітет дозволив АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Лев”» купити частку в статутному капіталі ТОВ «Трускавецька». Угода передбачає, що інвестиційний фонд матиме 50% голосів у правлінні ТОВ «Трускавецька». Однак у аналітичній системі YouControl інформація про зміну бенефіціарних власників ще не відображена.
АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Лев”» зареєстрований понад три роки тому у Львові. Одноосібним власником фонду є Олександр Свіщов – львівський підприємець, бізнес-партнер Григорія Козловського і екс-власник Винниківської тютюнової фабрики.
У вересні АМКУ дозволив ТОВ «Трускавецька» через компанію «Аква-Еко» купити активи ТОВ «Фірма Т.С.Б.». Угоду про концентрацію можна реалізувати впродовж 24 місяців. Сайт Nadra.Info стверджує, що попри те, що угода ще не підписана, нові власники вже фактично контролюють добувний актив компанії.
Якщо угоду офіційно закриють, то Dragon Capital контролюватиме девʼять спецдозволів на підземні води. В 2021 році компанія купила в IDS Borjomi International ТОВ «Аква-Еко», ТОВ «Акваріус» і ПТВФ «Анна-Г» з пʼятьма спецдозволами, а в 2022 році ТОВ «Аква-Еко» купило ще один спецдозвіл на аукціоні Держгеонадр. Усі ці компанії займаються видобуванням та реалізацією мінеральної води під брендом «Трускавецька».
 

Переглядів: 1457

Коментарі (13)
 
нічого дивного немає. Мають дані товаріщі бабло і тому купують оте все природне тепер буде іхнє власне так що ось такі новини Прапор ім в руки.
Рейтинг: 3+ -1-
 
снайпер +затєтий украінець, 17:16 13 листопада 2023 р.
 
То дійсно "товаріщі" . Особисто я ніколи тієї бовтушки не беру бо якість їхніх вод хіба на рекламах а насправді що там заливають у бутилки ніхто толком незнає . Дурна трата грошей та збагачення товстосумів та тютюнових контрабандистів.
Рейтинг: 5+ -1-
 
До Снайпера, 18:06 13 листопада 2023 р.
 
А яка різниця чий завод? Прості люди воду як купували, так і будуть купувати, нічого не зміниться.
Рейтинг: 2+ -6-
 
Антік, 18:51 13 листопада 2023 р.
 
Знову чужинці загарбали українське добро
Рейтинг: 6+ 0-
 
З трускавця, 19:01 13 листопада 2023 р.
 
напевно будуть як яйця в армiю продавати. покапельно
Рейтинг: 0+ 0-
 
iз Європи, 23:02 13 листопада 2023 р.
 
Продавали сумнівну воду, а тепер взагалі сцяки в банки заливатимуть. Так тримати, купуйте завод, сцайте в банки, а ми барани купимо і пивємо.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Оля, 06:42 14 листопада 2023 р.
 
Член сборной Украины сбежал из сборной в Европе, чтобы избежать мобилизации
Рейтинг: 1+ -2-
 
Руслан Цеслів, 09:07 14 листопада 2023 р.
 
Втікають лише щурі, нам такий громадянин не потрібен, нехай тікає. Москалям також думаю таке не треба, скоро його дохлого найдуть десь під Авдіївкою у формі орка.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Петро, 12:16 14 листопада 2023 р.
 
А чого такі здорові та славетні чоловіки на захищають Україну? А купують заводи і бізнеси провадять? Їх ніхто не чіпає, вони не з села чи маленького містечка, бабла мають і статус у суспільстві
Рейтинг: 3+ 0-
 
Марія, 18:13 14 листопада 2023 р.
 
а хто продає ''т. с. б. '' ? хто той кому всеодно хто купить ? аби гроші ?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Іван, 23:18 14 листопада 2023 р.
 
Ага, якраз, можна подумати, якщо "вони бабла мають", то: 1) де вони його стільки насерили? 2) у них в мешканнях буде з кранів текти трускавецька мінералка? 3) а чи перекупниці-курортниці з по за тамтого берега будуть, як у всі часи, гаратати баклажки з-під молока нафтусями- і перти торбеги на продаж дніпровським, кіровоградським й всіляким іншим лохам? Та аби з тим туди доїхати- треба півтори добби у плацкарті на тих торбах спати, а мінералка в баклажках кисне за тих же ж три години, що й простокваша з сусіднього пасовиська.
Рейтинг: 1+ -1-
 
?!, 23:45 14 листопада 2023 р.
 
Хто має здоровий розум той сьогодні є щасливий бо те лайно , що виробляє любий барига підприємець людина мудра купувати не буде. Ви тільки погляньте на магазинні полиці з водами та там хто тільки не закатує у тару, і як пишете Ви , ті "сцяки". А народ купує навіть не задумується звідки насправді ті води це по -перше і яка користь від тих "сцяків" якщо кожен день то пити. Просто покупці підтримують гаманці всяких спритників комерційних купуючи то питво і не тільки води а й всякі модефікоаані смаколики. А потім йдуть оплачувати медичні послуги бо вже як такої медичної допомоги немає а є тільки комерційні послуги медиків. Отак розвели зубожілий народ "медреформами". , тощо.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До Олі, 13:45 15 листопада 2023 р.
 
А шо тобі в межу заїхало: бо сам не возив ті баклажки по за тамтой берег, а лиш стояв на шухері, поки перекупщиці їхні звідси вже мало не торф у торбегах у поїздах тягали?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До "мінуса" 23:45, 18:33 15 листопада 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5918 днів)