У музеї «Дрогобиччина» вчили дітей петриківському розпису

Надрукувати
.
20.06.2024

 

18 червня до Палацу мистецтв завітали наймолодші учасники шкільного табору гімназії №10 м. Дрогобича. Діти із захопленням оглянули експозицію «Скарби графа Кароля Лянцкоронського»: десятки взірців кераміки, декоративного дерева, зброї, графіки, художнього металу та художніх полотен із колекції графа. А також полотна сучасного живопису відомої мисткині Емми Андієвської, яка стала брендом, яскравим еталоном українського сюрреалізму, – читаємо на своїй сторінці музею у Facebook. Надихнувшись мистецтвом, учні поринули у захопливий процес петриківського розпису. Наукова працівниця відділу європейського мистецтва Наталія Мороз розповіла допитливим відвідувачам про основні риси та символіку цього виду мистецтва. Малюнки, створені в техніці петриківського розпису, вражають своєю деталізацією та увагою до мініатюри. Кожен елемент барвистих малюнків має свою значущість, що додає роботам глибини та насиченості.
Діти використали найпопулярніші теми цього живопису: квіти, птахи, сонце, дерева, геометричні орнаменти та творили свої власні малюнки. Учні впевнено і захопливо підбирали кольори та створювали барвисті мініатюри акриловими фарбами.
Адміністрація музею завдячує Маріанні Сов'як за ініціативу проведення дитячого дозвілля. Є впевненість, що перший візит до музею стане доброю традицією, а виготовлені власноруч малюнки ще довго нагадуватимуть про цікавий та пізнавальний майстер-клас.
 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)