Дрогобицькі акробати здобули «золото» на Чемпіонаті світу

Надрукувати
23.09.2024

Акробати Анастасія Семенович та Богдан Іваник вибороли золоту медаль 29-го Чемпіонату світу зі спортивної акробатики, що тривав у Португалії. Як повідомили на сайті Міжнародної федерації гімнастики, українці здобули перемогу 22 вересня: «Анастасія Семенович та Богдан Іваник стали несподіваними переможцями. Змагаючись у своєму першому світовому фіналі, львівська пара, 17 і 20 років, була чудовою, випередивши Емі Рафаелі та Йонатана Фрідмана (ISR), які завоювали своє друге срібло. Семенович та Іваник є найкращими українцями на Чемпіонаті світу», – наголосили у федерації. Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики проходив у португальському місті Гімарайнш. Змагання розпочались 19 вересня і тривали до 22 вересня включно.
Спортсмени є вихованцями Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського. Тренують спортсменів Оксана та Жанна Жгути.
Світлини European Gymnastics та зі сторінки Оксани Жгути, та відео Галини Семенович.

© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5988 днів)