Прогнози, як кажуть, річ невдячна, але Дрогобич Інфо не стоїть осторонь політичного процесу міста. Не стоять і кандидати. Почнемо з партій і стратегій, оскільки зараз вже можна робити висновки, які вони були.
Продовження до статті "Майбутні депутати та мер Дрогобича".
Перші, які керували містом протягом 2006-2010 (назвемо їх "гризуни": Наша Україна, Батьківщина) - вибрана стратегія, це тиха агітація, оскільки очільники розуміли: будь-які масштабні компанії викликатимуть у мешканців тільки негатив, змін не відбулось, гучні скандали з розкраданням коштів бюджету 2008 року. На перший погляд стратегія правильна, але при наявності нових облич, а тут ще й на мера виставляються одіозні фігури Іванців, Ваврин, які не лише не змогли між собою домовитись, а як кажуть "побили чуби в понеділок", завдяки таким незграбним крокам вони знизили рейтинги своїх партій на 5-6%. Тепер Батьківщина по нашим прогнозам поступається Свободі на 5-6% - коли ще тиждень назад перемагала з відривом 2-3%.
Хто нас явно здивував, це молодий Хрущ. Після вдалої компанії, за цей тиждень - достойний виступ у Народному домі і вдало розміщені величезні бігборди. Він по праву може назвати себе лідером тижня. Його особистий рейтинг і партії зріс на 5-6%, тому він гідно займає другу сходинку в бігах за мерське крісло після Радзієвського.
Про останнього - стабільний рейтинг і вдалий крок з вибором партії НДП дозволив Радзівському не набирати негативу, що пов'язаний з Сильною Україною і з Партією Регіонів. Тому прихильників сильної руки і господарника (29-30%), і тих, кого він не влаштовує, близько 20-30%, він не потурбував. А його виступ у Народному Домі був очікуваний високою підготовкою і толерантністю, місцями простим ігнором опонентів - одним словом, це школа депутата Верховної Ради і просто розумного політика.
Хто вразив неприємно - це Походжай. Його асоціювання з політичною партією і головним конкурентом Радзієвського розбилось при перших його словах у Народному Домі - реакція залу 0, і весь текст звернення прочитаний з листка. Тому мінус за асоціювання з "Порою", яку він опустив так на 2-4%.
Щодо політики Удару Кличка: на перших порах велась активна політична агітація, але основний мінус - це Суда, який приніс в неї негатив.
Партія Регіонів на чолі з Гориславським: доволі агресивна політика. Можемо їх назвати вовками, як і Третю силу і Європейський вибір. Але на відміну від цих партій ПР аж ніяк не будуть фаворитами перегонів на наших теренах, політичні погляди і несприйняття їх як своїх ще довго будуть заважати їм зайняти крісла в міськраді.
Ось нові обличчя Третя сила і Європейський вибір доволі радують, але невпізнанність і відсутність вибухових кандидатів дають мало шансів на прихід, а також відсутність свого сильного кандидати в мери, і запізнення початку "розкрутки" - тому вони в плюсах, але не в достатніх для проходження.
Хто ще здивував - це НРУ - хтось видно профінансував і старенькі кості побігли ... плюс 2%.
Сильна Україна? Партія сильних і небідних, після гучних концертів явно рано розслабились. Але їх удар - це мажоритарка, де впевнено і агресивно проводиться компанія.
Нульовий варіант отримує Фронт Змін, які після вибухових і грандіозних по мірках Дрогобича концертів притихли, тому за тиждень нуль.
Фото з матеріалами передвиборчої агітації дивіться у нашій фотогалереї.
Також дозволимо собі у ДІ зробити певні коректури по мажоритарних округах.
4 округ - Недбальский за рахунок своєї настирливої політики "у кожну хату" може змінитись на Харитонову (Удар).
8 округ - тішить, що першість бере Малик Василь, не зважаючи на однофамільця.
11 округ - Сметана у зв'язку з пасивною агітацією може поступитися Сабату.
Варіанти по партіях:
Свобода - 20-22%,
Батьківщина - 15-16%,
Фронт Змін - 8-10%,
Сильна Україна - 5-6%,
Пора - 5-6%,
Наша Україна - 4-5%,
НРУ - 3-4%,
Громадська позиція- 3-4%,
Партія Регіонів - 3%,
Третя Сила - 2%,
КУН - 2%.
По меру:
Радзієвський - 29-30%,
Хрущ - 11-12%,
Мозоль - 10-11%,
Гук - 8-9%,
Походжай - 5-6%,
Ваврин - 5-6%,
Гориславський - 4%,
Іванців - 1-2%
Суда - 1%.
Переглядів: 9461
|