Маленькі радощі – позитивні досягнення
|
|
Фоторепортаж
|
Написав(ла) Юрій Федчак
|
26.02.2011 |
Вперше серед учнів 3 – 4 класів шкіл Дрогобича цього тижня у міському Палаці школяра відбувався конкурс на честь ювілею поетеси Лесі Українки. З нагоди 140-річчя з дня народження мисткині у середу також відбувся творчий вечір для дітей старшого віку на тему: "Хотіла б я піснею стати". Крім цього, вихованці студії "Любисток" декілька днів тому перемогли в обласному конкурсі літераторів, а їх імена оголошено на Дошці пошани Палацу школяра.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 14 фото)
Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9, фото 10, фото 11, фото 12, фото 13, фото 14.
Отже, діти початкових класів змагалися за перше місце у таких номінаціях програми: художнє читання (обов’язково – для кожної школи), літературна композиція на вибір та інсценізація. Одна школа взяла участь одночасно аж у трьох номінаціях. Про ці події повідомила "Дрогобич Інфо" голова комісії (журі), методист Палацу дитячої та юнацької творчості Калерія Луценко. "Ми побачили, що батьків це дуже зацікавило. Раніше для дівчат старшого віку ми проводили конкурс "Мавка лісова", і це було надзвичайно красивим видовищем", - додала Калерія Олексіївна.
У такому заході приймали участь учні всіх шкіл Дрогобича, а у понеділок конкурс фінішує в м. Стебнику. Представник Дрогобицького міськвідділу освіти Андрій Заблоцький повідомив, що вже у вівторок буде оголошено результати цього масштабного конкурсу.
Цікаво було спостерігати, як на маленькій сцені Палацу школяра розгорталися події. Діти у симпатичних костюмах виконували свої ролі, співали, танцювали, розказували вірші, що висвітлювали творчість і життя Лесі Українки (в житті – Лариси Петрівни Косач), і цим дійством приносили невимовну радість присутнім в залі батькам та вчителям початкових класів.
У душах глядачів панував гарний настрій, адже кожен з них радів тому, що їхня дитина навчилася чомусь прекрасному, що саме українська школа широко пропагує рідну мову, прищеплює дітям любов до рідного краю; спонукає збагачувати свої знання про творчість геніальних українських поетів, прозаїків, драматургів, художників, композиторів та всіх тих талановитих синів України, якими пишається український народ.
Мабуть, на такій приємній ноті варто було б і закінчити нарис. Однак до автора цих рядків звернулася Калерія Олексіївна з наступним проханням: "Допоможіть нам знайти меценатів для проведення таких конкурсів у Палаці школяра". Прохання виконуємо і нагадуємо читачів, що всі творчі гуртки Палацу школяра функціонують безкоштовно, а його працівники намагаються навчити маленьких дрогобичан тому прекрасному, важливому і потрібному, чому крізь призму тисячоліть передавали наші батьки дітям.
Переглядів: 5422
|