Дрогобицький бомонд вчиться культури

Надрукувати
Культура, мистецтво
Написав(ла) Юрій Федчак   
10.03.2011
СвяткуванняУ середу, з нагоди 197-ої річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального національного поета Тараса Шевченка в залі музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича відбувся літературно-мистецький вечір. Олександр Коростельов і Тарас Метик, Володимир Катриняк і Богдан Бугай, Петро Сушко і Андрій Шевкенич, Олег Хрущ та Любомир Сікора і ще багато представників місцевого бомонду завітали в драмтеатр на святкування.

(натисніть на фото для перегляду, у статті 30 фото)

Оновлено 10.03.2011 о 20:20 (змінено назву, додано фото).

Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9, фото 10, фото 11, фото 12, фото 13, фото 14, фото 15, фото 16, фото 17, фото 18, фото 19, фото 20, фото 21, фото 22, фото 23, фото 24, фото 25, фото 26, фото 27, фото 28, фото 29, фото 30.

Відгукнулися на запрошення у дрогобицький храм театрального мистецтва також представники духовенства, культури, науки і освіти. І, безперечно, всі отримали масу приємних вражень. Адже на сцену виходили прославлені, визнані як в Дрогобичі, так і на теренах України читці, мистецькі колективи пісенної та музичної творчості, зокрема лауреат міжнародних конкурсів муніципальний камерний хор "Легенда", чоловічий камерний хор "Боян Дрогобицький", Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України "Верховина", хор музучилища ім. В. Барвінського, народний ансамбль скрипалів "Чарівні мелодії", лауреат міжнародних конкурсів Анна Нечай, соліст Андрій Боженський і багато інших талановитих колективів та діячів.

Але, мабуть, найбільше захопили присутніх своїм талантом лауреат всеукраїнських конкурсів-фестивалів юна Юлія Марущак, що прочитала твір "Холодний яр" Т. Шевченка та дует викладачів Дрогобицького педуніверситету ім. Івана Франка - сестри Світлана та Галина Дицьо. Своїм чарівним голосом сестри захопили увагу присутніх виконанням народної мелодії "Лілея" (Т. Шевченко).

Однак перш, ніж на сцену вийшли ведучі програми Уляна Воят та Іван Сех, з промовою до залу звернувся помічник єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Ярослав Приріз. Владика назвав Тараса Шевченка пророком, і зауважив, скільки різних важливих речей для майбутнього українського народу здійснив поет за 47 років життя. "Запитуємо, а звідки у малого Тараса була та сила і мудрість? Коли він, маленький сільський хлопчина з захопленням переписує псалми, читає твори інших поетів, то молиться. І, забуваючи про щоденну поживу, стверджує, що йому це – любо, добре. Через багато років, вільний від кріпацького життя Тарас Григорович Шевченко їде на Україну, щоб оглянути особливі історичні місця. Після побаченого поет, немовби Мойсей, спілкуючись з Богом, каже: "Господи, рятуй цей народ. В іншому випадку викресли мене з Книги життя". І сьогодні знову боляче від того, що закривають українські школи, даються виклики рідній державній мові. І це сьогодні є актуальним. Тож Тарасе, великий сину нашої землі, одобри наші дії! Живи в віках історії нашої землі!", - такими словами завершив промову владика Ярослав Приріз.

Оминаючи творчі виступи на сцені мистецьких колективів, варто було все-таки поглянути в зал – на тих, хто прийшов цього вечора на святкування. Відрадно, що серед сотень глядачів літнього віку вирізнявся цвіт нації – українська молодь. Це – та еліта Франкового краю, за якою – наше майбутнє. Тож з гордістю й надалі можна стверджувати, що "наша дума, наша пісня не вмре, не загине. Ось де, люди, наша слава, слава України!" В підтвердження цьому святкування в муздрамтеатрі завершилися урочистим виконанням Гімну України. Відтак на подяку заслуговують як виконавці, так і організатори конкурсу, адміністрація драмтеатру.

Висловлюємо особливу подяку Лесі Ясюрі за сприяння у висвітленні цього творчого заходу на сайті "Дрогобич Інфо".

Переглядів: 6843

Коментарі (17)
 
Олександр Коростельов і Тарас Метик, Володимир Катриняк і Богдан Бугай, Петро Сушко і Андрій Шевкенич, Олег Хрущ та Любомир Сікора - -щн багато предстаників місцевого бомонду - це хто цих комяняк, злодюг, яничарів, здирників, хабарників, бандюків записав у бомонд? Тут би пасувало дописати МЕСТНИЙ БАНДИТСЬКИЙ ГУЛЬБАН. Тху на таке показове святкування! Піар, піар і ще раз піар для бандюків. Всид би мали.
Рейтинг: 1+ -1-
 
фіфа, 18:19 10 березня 2011 р.
   
gg, 19:25 10 березня 2011 р.
 
Прям відчував, що і в цій новині знайдуться невдоволені. Не хотілося вірити, але відчував...
Рейтинг: 0+ 0-
 
хтось, 19:56 10 березня 2011 р.
 
а на пятій фотці *** Леська Пашко, продажна ***, яка *** з усіма міськими головами. Тіпа Шевченка празнує. 
Фу *** !  
 
Лайка. Образа третіх осіб.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Війт, 20:30 10 березня 2011 р.
 
Слово бомонд їм пасує як корові сідло!  
 
Їм кримінальмий кодекс потрібно читати, а не серйозну літературу.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Видалений коментар, 21:22 10 березня 2011 р.
 
Це все показуха дрогобицьких чиновників а насправді кожен з них прийшов у владу самоутвердити себе з фінансової сторони.Найгірше коли люди лукавлять.Прикро що люди і далі нерозуміють кого обрали!
Рейтинг: 2+ 0-
 
справедлива, 21:37 10 березня 2011 р.
 
вже краще напишіть еліта смт. Дрогобич :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:43 10 березня 2011 р.
 
gg, не плач. Все буде добре :zzz  
Адже там були сотні прекрасних людей, якими Дрогобич може пишатися :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
Спокійний, 21:43 10 березня 2011 р.
 
Йой людьки та напишіт шось доброго за той концерт. Та ми з Ганькою там були. Там навіт на одній знимці нас троха видно. Люди так ся старали, аби тото було на шо ся подивити. Але то треба було дивитися на то шо ся на сцені робит, а не хто в залі сидит. 
Про Боян писати не буду, бо Ганька знова всі мої секрети розкаже. Ше дуже ладно тота пані співала, шо я її ше з вистави пам'ятаю про запорожців. Але вона там на свого хлопа за горівку кричала. Я її макогін взяла собі на вооруженіє. А наша "Верховина" як виступила. А як їхні хопці танцювати вміют. Якби то якийсь з тих верховинців коло мене так скакав, то я би певно забула про тотого Бояніста. 
То дякую всім хто організував тотой концерт, мені ся дуже сподобало. Будете ше шось таке робити то кажіт, ми з Ганьков прийдем.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Сусідка Ганьки, 21:46 10 березня 2011 р.
 
Юра Ти бомонд міг у "лапки"взяти, бо люд дрогобицький не розуміє"гламурні мати", на ті рила глянеш, то треба сі топити.(до автора статті).
Рейтинг: 1+ 0-
 
о.т., 22:07 10 березня 2011 р.
 
Бомонд: 
- вишукане аристократичне то­вариство (вікісловник) 
- Верхушка общества, высший свет (ефремова.инфо) 
 
Лапки у назві обов'язково потрібні... 
 
Вибачте, посилання не публікуємо.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 08:30 11 березня 2011 р.
 
Шановні читачі, так можна кожен авторський матеріал зарубати. Колись добре знав французьку:beau monde, дослівно - гарний світ ( красивий). Тепер це слово асоціюють із аристократичним вибраним товариством. Це товариство, прізвищ не пишу, автор свідомо називає бомондом - його повне право. Але ж він і зауважує, що "бомонд вчиться культури"! Ну що ще треба, прискіпливому читачеві? Пишіть, робіть спроби "переплюнути" цього автора - ось тоді й буде видно, хто пише, а хто " пописує". (Це гарно б звучало російською...) А матеріал загалом інформативний.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Олександр, 10:28 11 березня 2011 р.
 
Не хочу бути противним коментатором, та все ж - коли було оголошено про проведення вечора всі памятають шум про запрошення.Нагадаю, що борець за права трудового народу ваврюша уявивши, що його можуть не запросити на таку імпрезу підняв хай на весь гай, про порушення при розподілі запрошень.На це діло відреагував Радзік і дав команду Яводчаку відмінити запрошення і пустити до салі тіко бомонд! Міг би поспорити з Вами на шампана, що так званий "бомонд" а насправді рагулі з гір , які дорвались до корита ні один з них не процитує вам більше чотирьох рядків Шевченка! Маю пропозицію до журналістів -на слідуюче свято поставте в холі театру камеру і перед початком шоу запросіть так званий бомонд росказати по віршику Кобзаря, ото буде шоу! Не заперечую, що в залі були дійсно розумні та фахові люди, які Кобзаря можуть цитувати годинами, але - вони сиділи на гальорці і не рахують себе бомондом, тому що чітко знають значення цього слова! А стаття та фото вартують уваги! Щиро Ваш Довбуш -"Розриту Могилу " вивчив коли її ще не було в офіційному Кобзарі!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 14:55 11 березня 2011 р.
 
Шевченко дійсно пророк , але навіть і Він не міг передбачити того , що на його смерті будуть собі робити рекламу негідники усіх мастей ! Хіба може черстве серце влади зрозуміти біль і страждання свого народу ?! Довбуш правильно підмітив , що все це лицемірство, бо і краплі Шевченкової ЛЮБОВІ там не знайдеш .! Головна мета попасти в кадр, створити собі позитивний імідж !
Рейтинг: 1+ 0-
 
Анжела, 07:06 12 березня 2011 р.
 
Подяка авторові.  
В лапки хоч і треба було взяти "бомонд", або знайти відповідне слово для тих смішних мордяк, але і так зрозуміло, про що йдеться... 
Пореготав від душі.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Медіадізайнер, 01:28 14 березня 2011 р.
 
Нещодавно відкрився сайт Дрогобицького камерного хору Легенда, на якому ви можете прослухати муз.твори - просимо завітати *** 
 
Посилання не публікуємо. Не дублюйте коментарі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 09:59 23 березня 2011 р.
 
Немає ні бомонду, ні культури!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Знаючий, 10:08 29 березня 2011 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6044 дні)