У Дрогобичі горять смітники

Надрукувати
Плітки
Написав(ла) Галина Дремків   
12.04.2011
Хата Ще один випадок зареєстровано в Дрогобичі. Загалом по місту вже знищено близько десяти сміттєвих контейнерів та баків. Географія пригод не визначає якогось окремого небезпечного району. Контейнери горять і на вокзалі, і на районах, біля магазинів, супермаркетів, а також у центрі.

Причини пожеж банальні - до баків, заповнених сміттям, невідомі городяни кидають недопалки. Як наслідок, кожна така пожежа знищує комунальне майно на суму щонайменше 500 грн.

Тож звертаємось до всіх громадян, у першу чергу дрогобичан та гостей міста, не кидати недопалки до сміттєвих баків, контейнерів та берегти комунальне майно міста.

Переглядів: 4441

Коментарі (10)
 
Кожен смітник у місті це хоч та краплина нашого майна, яку не вкрали ще можновладці і поставили хоч про людське око. Сьогодні спаливши його від злості чи тупості, завтра чіпатимемо клозетний папір за ногами на вулиці. "Хазяї" міста спостерігають за нами через тоновані шибки іномарок і роблять свій висновок: "сто тисяч дебілів". Не будьмо такими.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин, 09:40 12 квітня 2011 р.
 
Ті, хто палить і живе біля смітників ДрогІнфо не читають! Стаття не за адресою (але поговорити, як завжди, можна). :)
Рейтинг: 1+ 0-
 
Олько, 13:15 12 квітня 2011 р.
 
Олько - 5 балів! Горять не смітники а невчасно вивезене сміття , горять надії на європейське місто, горить відсутність інтелігенції, горить прогресуючий байгаризм тих, кого мама навчила палити сміття коло хати(в горах смітників нема), горить наша надія на європейське життя. А все знову впирається в безнаказаність.Чомусь наше рагулиско і в голову в Чехах не бере запалити сміття, там штраф і тюрма, а у нас все просто і безнаказанно.От і палять!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 13:22 12 квітня 2011 р.
 
Абсолютно згоден! І не тільки палять, і не тільки смітники. Це тому, що в нашій "державі" всі займаються всим чим завгодно, тільки не тим чим треба і чим повинні.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Олько, 13:31 12 квітня 2011 р.
 
"Про підпали місцевими жителями варто повідомляти дільничного міліціонера. 
 
Важливо буде підготувати заява відповідно до діючого Закону України «Про звернення громадян».  
Наприклад:  
Начальникові ________________________  
Від кого ___________________________  
(П.І.П., місце проживання) 
 
_____числа______місяця_____року в _____час на території ____________(місцезнаходження підпалу вказати максимально точно, уточнивши вулицю, сквер, номер будинку, біля якого палять листя) невідомі мені особи (двірник і т.д.) спалювали сухе листя (або сміття - залежно від ситуації). (Описувати порушення треба залежно від того, що ви побачили насправді). Вигоріло біля ______м2 території (площа вигорілої території вказувати не обов'язково). Це привело до ушкодження _______дерев і кущів (якщо це було).  
 
У результаті цього підпалу відбулося забруднення атмосферного повітря, чим було порушене право на безпечну для життя й здоров'я навколишнє середовище, гарантоване ст. 50 Конституції України й ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».  
 
Крім того, були порушені норми Правил змісту житлових будинків і придомових територій й/або Правил змісту зелених насаджень у містах й інших населених пунктах України.  
 
Прошу:  
1. Подібне порушення не допускати (- для житлового господарства).  
2. Припиняти (- для контролюючих органів)  
 
У відповідності зі ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» й оскільки (варіант - « ...тому що я регулярно проходжу по зазначеній території й ...» - далі по тексту) протягом цього місяця через підпал листя (або сміття) мені постійно доводиться дихати димом, прошу скоротити час розгляду цієї заяви до 15 доби.  
 
Подібним чином варто скаржитися на підпали природних ділянок і випалювання стерні на полях.Якщо скарга не задоволена, варто скаржитися на місцеві органи влади, які її не задовольнили - у державну екологічну інспекцію, пожежну службу, міські санітарно-епідеміологічні служби й у прокуратуру. "
Рейтинг: 1+ 0-
 
q, 14:56 12 квітня 2011 р.
 
"Шкода від спалювання листя , сухої трави й сміття величезна та дуже небезпечна. При згорянні 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочастинок диму. У їхній склад входять пил, окис азоту, чадний газ, важкі метали й низка канцерогенних сполук У тліючому, без доступу кисню, листю виділяється бензопрен, що може викликати в людини ракові захворювання. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найбільш отрутних для людини речовин.  
 
Питання про заборону спалювання опалого листя, сухої трави, сміття і т.п.(Ст. 16, 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання листя, сміття У п. 3.3 й 6.4.2. )Це все врегульовано в чинному законодавстві України. Опираючись на ст. 50 Конституції України, що гарантує кожному безпечне для життя й здоров'я навколишнє середовище, кожний з нас має законне право боротися з підпалами."
Рейтинг: 2+ 0-
 
q, 15:10 12 квітня 2011 р.
 
А хто взагалі оце читає?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Акробат, 15:31 12 квітня 2011 р.
 
Ви ж прочитали мої коментарі? Потрібно боротися законним шляхом, паліїв очікують штрафи. Тільки нам, дрогобичанам, не потрібно бути байдужими і привчити "рагулів-паліїв" до відповідальності раз і назавжди.
Рейтинг: 1+ 0-
 
q, 16:15 12 квітня 2011 р.
 
Час підняти питання про штрафування водіїв, які паркують легкові авто на тротуарах міста.Через це пішоходи змушені ходити по проїжджій частині. 
За кошти штрафів можна було б, хоч частково, відремонтувати деякі наші дороги. :cry :cry :cry
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олеся Дрогобичанка, 18:39 13 квітня 2011 р.
 
Олеся Дрогобичанка - за порушення правил стоянки та парковки передбачиний штраф ПДР)))
Рейтинг: 0+ 0-
 
Знаючий, 23:05 13 квітня 2011 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6040 днів)