Як увійти в новий колектив

Надрукувати
Поради
24.07.2008
robota.jpgДумати, що тебе зразу приймуть в новий робочий колектив - наївно. Повинен пройти певний час. Але як зробити, щоб переваги були на твоєму боці? У нас є декілька порад для людей на новому робочому місці.

1. Період притирки. У будь-якому, навіть найдружелюбнішому колективі людям потрібен час, щоб придивитися до нового співробітника. Навіть якщо це весела і відкрита людина, то вже сформованій компанії важко "впустити" когось чужого. А якщо новий співробітник ще й молода симпатична дівчина? Інші жінки бачитимуть у ній суперницю, чоловіки - об’єкт залицяння чи флірту.
Порада: в середньому необхідно 1-2 місяці, щоб притертися, і декілька вечірок чи днів народження, щоб зблизитися за келихом вина чи бокалом пива, тож потрібно зачекати.

2. Авторитет. Якщо нова людина прийшла на керівну посаду, і не питає ні у кого порад, навіть для вигляду - конфлікти тут неминучі. Якщо ще й начальство виділяє нового співробітника... Наш народ ніколи не любив фаворитів.
Порада: потрібно обов’язково задати декілька питань жіночій половині і попросити допомоги у ветеранів, навіть якщо це й не є необхідно.

3. Інше коло. Новий робочий колектив може мати свої звичаї та традиції - як у спілкуванні (сленг, слова-терміни), одязі (дреди, пірсінг) та і в позаробочому дозвіллі (клуби, кіно).
Порада: можна бути таким як усі - стати частиною цілого. Або просто показати, що ти з усім цим знайомий та все ж хочеш залишитися збоку. Та неможливо стати вище - навіть за нижчих посадою. Така психологія колективу.

4. Підводні течії. Просто необхідно визначити самому, або дізнатися всі перипетії службових та неслужбових відносин між співробітниками. Всі одно- та двосторонні взаємини та стосунки. Інакше можна отримати чиюсь особисту неприязнь.
Поради: перші місяці на новому робочому місці сформувати повне уявлення про все вищесказане і не заводити службових романів.

Та все ж найголовніше - перше враження. Які б не були звичаї у новому колективі, людям потрібно запам’ятатися з хорошої сторони. Тому перші зустрічі будуть найважливішими.

Переглядів: 5778

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)