Квартира без тебе

Надрукувати
Поради
04.08.2008
Хата  Починається серпень, далі вересень - бархатний сезон для курортів. Їдучи відпочивати, люди часто залишають свої квартири без нагляду. Злодіям це тільки на руку. Тому ця стаття про те, як просто і ефективно захистити свою домівку.

Спочатку потрібно перевірити двері. Вони повинні бути достатньо міцними, проте не металевими - навіщо демонструвати всім такий захист? Замки - саме дві штуки. Адже три замки також можуть викликати цікавість злодіїв, а один - привернути увагу "випадкового" злодія. Хоча всі сучасні замки для досвіченого злодія не проблема. Тому є ще вихід - підключити оселю до пункту охорони; і начепити на двері табличку типу "квартиру охороняє служба Дельта" - мало кому захочеться перевіряти правдивість інформації. Крім оплаченої сигналізації, народні умільці ставлять також свою - просто звукову сирену, яка не викликає охорону, а дуже голосно звучить, відлякуючи злодія.

Якщо живете у власному будинку і боїтеся вимкнення електроенергії, зазделегідь запасайтеся хімічними сигналізаціями - для прикладу, хімічна пастка "Бризки шампаньського" заливає одяг і шкіру непроханих гостей фарбою, що не змивається протягом кількох тижнів.

Собака-охоронець - один з найкращих помічників у боротьбі зі злодіями. 95% з них пройдуть мимо дверей чи воріт, за якими чути собачий гавкіт. Крім живих собак, є пристрої-імітатори типу "Електричний пес", який гарчить чи гавкає не завжди, а тільки якщо за дверима чи вікном хтось з’явиться. З електронних помічників слід відмітити систему імітації присутності, яка може вмикати-вимикати світло, побутову техніку і навіть воду.

Варто домовитися також з сусідами, якщо такі існують, щоб доглянули за помешканням. І не залишайте на автовідповідачі повідомлення, що всі поїхали у відпуск - не підказуйте зловмисникам.

Але найкраще зберігати гроші в банку, а не в банці. І варто на час відпустки цінні речі та коштовності також давати на зберігання, хоча б друзям та знайомим.

Переглядів: 4442

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)